Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Slovakia: Divison C West
16:0017.10.2018Puchov4 - 1Belusa[3-0]
16:3017.10.2018Oravske Vesele1 - 1Lip. Stiavnica[0-1]
Gelecek Maçlar
Slovakia: Fortuna Liga
14:4520.10.2018Trnava - Senica
18:0020.10.2018Dun. Streda - Podbrezova
18:0020.10.2018Sered - Ruzomberok
18:0020.10.2018Slovan Bratislava - Z. Moravce
18:0020.10.2018Trencin - Nitra
18:0020.10.2018Zilina - Michalovce
Slovakia: 2. Liga
15:3019.10.2018Lok. Kosice - L. Mikulas
15:3019.10.2018Samorin - I. Bratislava
15:3020.10.2018Komarno - Pohronie
15:3020.10.2018Lipany - Banska Bystrica
15:3020.10.2018Presov - Dubnica
18:0020.10.2018Poprad - Bardejov
19:0020.10.2018Skalica - Petrzalka
11:3021.10.2018Zilina B - Trebisov
Slovakia: Divison C West
12:0020.10.2018Trencianske Teplice - Belusa
11:0021.10.2018MSK Povazska Bystrica - Nitra B
11:3021.10.2018Trnava B - FK Nove Zamky
15:0021.10.2018FC Zlate Moravce B - AFC Nove Mesto
15:0021.10.2018Gabcikovo - Kalna n. Hronom
15:0021.10.2018Galanta - Sala
15:0021.10.2018Malzenice - Crystal
15:0021.10.2018Velke Ludince - Puchov
15:0020.10.2018FC Kosice - Presov B
15:0020.10.2018Gelnica - FK Humenne
15:0020.10.2018Spisska Nova Ves - Giraltovce
15:0020.10.2018Vranov - B. Nova Ves
15:0021.10.20181.FK Svidnik - Stropkov
15:0021.10.2018Krompachy - Plavnica
15:0021.10.2018Snina - V. Revistia
15:0020.10.2018Cadca - Oravske Vesele
15:0020.10.2018L. Hradok - Kalinovo
15:0020.10.2018Rimavska Sobota - Krasno
15:0020.10.2018Zvolen - Novohrad Lucenec
11:3021.10.2018Podbrezova B - Zarnovica
11:3021.10.2018Ruzomberok B - MSK Martin
15:0021.10.2018Namestovo - Filakovo
15:0021.10.2018Poltar - Lip. Stiavnica
16:0020.10.2018Bahon - Raca
16:0020.10.2018Devinska N. Ves - Bernolakovo
11:3021.10.2018Slovan Bratislava B - Malacky
16:0021.10.2018D. Luzna - Slovan Most
16:0021.10.2018Ivanka pri Dunaji - Pezinok
16:0021.10.2018Rusovce - Rohoznik
16:0021.10.2018Tomasov - Lozorno
16:0021.10.2018Vajnory - Rovinka
Slovakia: Slovak Cup
15:3023.10.2018Presov - Zilina
15:3023.10.2018Samorin - Poprad
17:0023.10.2018Nitra - L. Mikulas
17:3023.10.2018Michalovce - Lipany
20:0023.10.2018Senica - Dun. Streda
Son Skorlar
Slovakia: Fortuna Liga
18:0007.10.2018Trnava2 - 1Sered[1-1]
19:0006.10.2018Dun. Streda3 - 1Z. Moravce[2-1]
18:0006.10.2018Slovan Bratislava2 - 2Senica[0-1]
18:0006.10.2018Trencin1 - 2Michalovce[0-0]
18:0006.10.2018Zilina2 - 0Podbrezova[1-0]
17:0006.10.2018Ruzomberok3 - 1Nitra[2-1]
20:0029.09.2018Michalovce2 - 2Ruzomberok[0-2]
20:0029.09.2018Podbrezova2 - 0Trencin[2-0]
20:0029.09.2018Senica1 - 2Dun. Streda[0-0]
20:0029.09.2018Z. Moravce1 - 2Zilina[1-2]
19:0029.09.2018Trnava1 - 2Slovan Bratislava[1-1]
17:0029.09.2018Sered2 - 1Nitra[1-1]
19:0025.09.2018Nitra2 - 1Trencin[1-0]
16:0023.09.2018Dun. Streda3 - 2Trnava[1-1]
20:0022.09.2018Ruzomberok3 - 0Podbrezova[2-0]
20:0022.09.2018Slovan Bratislava2 - 1Sered[2-1]
20:0022.09.2018Trencin1 - 0Z. Moravce[1-0]
20:0022.09.2018Zilina5 - 0Senica[1-0]
19:0022.09.2018Nitra2 - 1Michalovce[1-1]
Slovakia: 2. Liga
16:0014.10.2018Bardejov0 - 0Skalica[0-0]
16:0014.10.2018Dubnica1 - 1Banska Bystrica[1-0]
16:0014.10.2018I. Bratislava2 - 0Komarno[2-0]
16:0014.10.2018Samorin2 - 2Lipany[1-2]
16:0014.10.2018Trebisov1 - 1Lok. Kosice[0-1]
11:3014.10.2018Petrzalka1 - 1Presov[1-0]
11:3014.10.2018Poprad0 - 5L. Mikulas[0-1]
19:0012.10.2018Pohronie1 - 0Zilina B[0-0]
11:3007.10.2018Zilina B4 - 3I. Bratislava[2-2]
20:0006.10.2018Skalica2 - 1L. Mikulas[2-1]
16:0006.10.2018Banska Bystrica0 - 2Petrzalka[0-1]
16:0006.10.2018Komarno1 - 3Samorin[0-1]
16:0006.10.2018Lipany2 - 5Dubnica[0-2]
16:0006.10.2018Presov1 - 1Bardejov[0-0]
18:0005.10.2018Poprad5 - 0Trebisov[3-0]
16:0005.10.2018Lok. Kosice1 - 1Pohronie[0-0]
16:3030.09.2018Trebisov0 - 2Skalica[0-1]
11:3030.09.2018Petrzalka2 - 1Dubnica[0-1]
16:3029.09.2018I. Bratislava1 - 0Lok. Kosice[0-0]
16:3029.09.2018Komarno4 - 0Lipany[2-0]
Slovakia: Divison C West
15:3014.10.2018Belusa1 - 0Nitra B[1-0]
15:3014.10.2018Crystal2 - 0Trencianske Teplice[1-0]
11:3014.10.2018Trnava B0 - 5MSK Povazska Bystrica[0-2]
15:4013.10.2018Puchov1 - 0Galanta[1-0]
15:3013.10.2018AFC Nove Mesto2 - 2Gabcikovo[0-1]
15:3013.10.2018FK Nove Zamky0 - 2FC Zlate Moravce B[0-1]
15:3013.10.2018Kalna n. Hronom3 - 0Velke Ludince[1-0]
15:3013.10.2018Sala4 - 1Malzenice[1-1]
15:3007.10.2018FC Zlate Moravce B0 - 2Trnava B[0-1]
15:3007.10.2018Gabcikovo5 - 0FK Nove Zamky[4-0]
15:3007.10.2018Galanta0 - 1Kalna n. Hronom[0-0]
15:3007.10.2018Malzenice0 - 2Puchov[0-1]
15:3007.10.2018Velke Ludince2 - 0AFC Nove Mesto[1-0]
11:3007.10.2018Nitra B2 - 2Crystal[1-1]
15:3006.10.2018MSK Povazska Bystrica1 - 1Belusa[1-0]
12:0006.10.2018Trencianske Teplice1 - 3Sala[0-1]
16:0002.10.2018AFC Nove Mesto2 - 2Trencianske Teplice[0-1]
16:3030.09.2018Crystal1 - 0Belusa[0-0]
16:3030.09.2018Sala1 - 1Nitra B[0-0]
15:3014.10.2018Giraltovce0 - 1FK Humenne[0-0]
15:3014.10.2018Plavnica3 - 0Snina[2-0]
15:3014.10.2018?ari?ské Michalany2 - 1Gelnica[1-1]
15:3014.10.2018Stropkov3 - 1Krompachy[3-1]
15:3014.10.2018V. Revistia0 - 3FC Kosice[0-0]
11:3014.10.2018B. Nova Ves1 - 2Spisska Nova Ves[1-2]
11:3014.10.2018Presov B0 - 6Vranov[0-2]
15:3007.10.20181.FK Svidnik2 - 0?ari?ské Michalany[1-0]
15:3007.10.2018Snina1 - 0Stropkov[0-0]
15:3006.10.2018FC Kosice3 - 0Plavnica[1-0]
15:3006.10.2018FK Humenne4 - 0B. Nova Ves[2-0]
15:3006.10.2018Gelnica2 - 0Giraltovce[0-0]
15:3006.10.2018Spisska Nova Ves5 - 0Presov B[3-0]
15:3006.10.2018Vranov3 - 0V. Revistia[1-0]
16:0030.09.20181.FK Svidnik2 - 1Gelnica[1-0]
16:0030.09.2018B. Nova Ves2 - 1Giraltovce[0-1]
16:0030.09.2018?ari?ské Michalany3 - 0Krompachy[0-0]
16:0030.09.2018V. Revistia2 - 2Spisska Nova Ves[1-1]
11:3030.09.2018Presov B0 - 5FK Humenne[0-1]
16:0029.09.2018Plavnica1 - 1Vranov[1-0]
15:3014.10.2018Kalinovo2 - 1Zvolen[0-1]
15:3014.10.2018Krasno1 - 0Cadca[1-0]
15:3014.10.2018Lip. Stiavnica1 - 2L. Hradok[0-2]
15:3014.10.2018Oravske Vesele2 - 0Filakovo[0-0]
11:3014.10.2018Ruzomberok B3 - 2Namestovo[1-2]
15:3013.10.2018Novohrad Lucenec0 - 3Rimavska Sobota[0-1]
15:3013.10.2018Zarnovica1 - 0Poltar[0-0]
12:0013.10.2018MSK Martin0 - 0Podbrezova B[0-0]
15:3007.10.2018Filakovo2 - 1Krasno[0-1]
15:3007.10.2018Namestovo0 - 0Oravske Vesele[0-0]
15:3007.10.2018Poltar3 - 2MSK Martin[3-2]
11:3007.10.2018Podbrezova B0 - 6Ruzomberok B[0-4]
15:3006.10.2018Cadca1 - 0Novohrad Lucenec[1-0]
15:3006.10.2018L. Hradok2 - 1Zarnovica[1-0]
15:3006.10.2018Rimavska Sobota1 - 0Kalinovo[0-0]
15:3006.10.2018Zvolen2 - 1Lip. Stiavnica[2-0]
16:0030.09.2018Kalinovo0 - 0Cadca[0-0]
16:0030.09.2018Krasno1 - 1Oravske Vesele[0-0]
16:0030.09.2018Lip. Stiavnica0 - 3Rimavska Sobota[0-1]
16:3014.10.2018Bernolakovo2 - 4Rusovce[1-2]
16:3014.10.2018Ivanka pri Dunaji1 - 1Slovan Bratislava B[1-0]
16:3014.10.2018Rohoznik5 - 0Vajnory[4-0]
16:3014.10.2018Rovinka4 - 1Malacky[3-0]
16:3014.10.2018Slovan Most4 - 1Bahon[3-0]
11:3014.10.2018Raca1 - 1Tomasov[0-1]
16:3013.10.2018Lozorno2 - 5Devinska N. Ves[0-3]
11:3013.10.2018Pezinok1 - 1D. Luzna[0-0]
16:3007.10.2018Bahon1 - 1Pezinok[1-1]
16:3007.10.2018D. Luzna1 - 0Ivanka pri Dunaji[1-0]
16:3007.10.2018Malacky0 - 1Rohoznik[0-1]
16:3007.10.2018Rusovce2 - 0Lozorno[1-0]
16:3007.10.2018Tomasov3 - 2Slovan Most[1-1]
16:3007.10.2018Vajnory1 - 2Bernolakovo[1-1]
11:3007.10.2018Slovan Bratislava B6 - 0Rovinka[3-0]
16:3006.10.2018Devinska N. Ves3 - 1Raca[2-1]
17:0030.09.2018Bernolakovo2 - 0Malacky[1-0]
17:0030.09.2018Lozorno4 - 0Vajnory[1-0]
17:0030.09.2018Rohoznik0 - 2Rovinka[0-1]
17:0030.09.2018Slovan Most1 - 0Devinska N. Ves[0-0]
Slovakia: Slovak Cup
19:0016.10.2018Pohronie2 - 3Sered[0-2]
16:0011.10.2018Bardejov0 - 5Trnava[0-1]
19:0010.10.2018Skalica4 - 1Ruzomberok[2-0]
16:3010.10.2018Horne Oresany0 - 11Senica[0-5]
16:3010.10.2018Simonovany0 - 4Michalovce[0-1]
16:0010.10.2018Bacuch1 - 3Lipany[1-2]
16:0010.10.2018Filakovo2 - 4L. Mikulas[1-2]
16:0010.10.2018Lok. Kosice1 - 5Trencin[1-3]
16:0010.10.2018Malzenice1 - 2Podbrezova[1-0]
16:0010.10.2018Mladost Kalsa1 - 3Poprad[1-1]
16:0010.10.2018MSK Povazska Bystrica0 - 1Samorin[0-0]
16:0010.10.2018Vydrany0 - 3Nitra[0-1]
16:0010.10.2018Zvolen1 - 2Z. Moravce[0-2]
16:0009.10.2018FC Kosice1 - 0Dubnica[1-0]
17:0002.10.2018Vranov2 - 5Dun. Streda[2-2]
17:0026.09.2018Belusa1 - 4Dun. Streda[1-1]
17:0026.09.2018Slovan Most1 - 3Trnava[0-3]
16:3026.09.2018Rusovce1 - 2Skalica[0-2]
17:0019.09.2018Chlebnice0 - 2Pohronie[0-2]
17:0018.09.2018Krasno0 - 6Zilina[0-4]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  2 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  3 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  3 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı
woncu :  3 gün önce
son hakkımda bu maça 15 orandan 0 atacaktım yine direkten...devamı
VincentPrice :  4 gün önce
Merhaba Bahis Doktoru, iletişime geçildi ama hala ödülüm...devamı
omerblk :  5 gün önce
Yarışma için teşekkürler.Sponsor site mail adresimi...devamı
Bestwinner :  5 gün önce
Eylül ayında kazanmış olduğum 500 tl bonus bets10 hesabıma...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
Bonuslar kazananların hesaplarına tanımlanmıştır. hepinize...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
merhaba Vincent, bütün ödüller gönderildi. Sen ödülüm...devamı