• 15/02 Cum
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:30BittiYeni Malatyaspor1 - 2Besiktas[0-0]19
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
19:00BittiElazigspor1 - 2Genclerbirligi[1-1]4
ALMANYA: Bundesliga
22:3033'Augsburg2 - 1Bayern Munich[2-1]
İSPANYA: Primera Division
23:003'Eibar0 - 0Getafe[0-0]8
İTALYA: Serie A
22:3031'Juventus2 - 0Frosinone[2-0]13
FRANSA: Lig 1
21:00BittiNimes2 - 0Dijon[1-0]9
22:4518'Lyon1 - 0Guingamp[1-0]12
HOLLANDA: Eredivisie
22:00DADen Haag1 - 0Zwolle[1-0]8
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Santa Clara7
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30BittiPaderborn3 - 2FC Koln[0-1]7
20:30BittiSandhausen1 - 1Darmstadt[1-1]10
İSPANYA: Segunda Division
23:003'Cordoba0 - 0Granada CF[0-0]2
İTALYA: Serie B
23:002'Palermo0 - 0Brescia[0-0]
FRANSA: Lig 2
22:0047'Auxerre0 - 0Clermont[0-0]
22:0047'Chateauroux0 - 0Orleans[0-0]
22:00DAGFC Ajaccio1 - 0Brest[1-0]
22:00DALe Havre0 - 1Nancy[0-1]
22:0048'Lorient2 - 0Red Star[2-0]
22:0047'Niort1 - 0Troyes[1-0]
22:00DAParis FC1 - 0AC Ajaccio[1-0]
22:0046'Valenciennes2 - 1Grenoble[2-1]
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
03:00BittiRosario Central1 - 1River Plate[0-1]1
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
01:30BittiFlamengo RJ0 - 1Fluminense[0-0]
BREZİLYA: Paraense
02:00BittiTapajos0 - 0Castanhal[0-0]
BREZİLYA: Piauiense
02:00BittiPiaui0 - 1River-PI[0-0]
BREZILYA: Copa do Brasil
00:00BittiTubarao0 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
02:15BittiURT3 - 2Coritiba[2-1]
03:30BittiFast Clube1 - 6Oeste[0-2]
03:30BittiSinop1 - 2Santa Cruz[0-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30BittiDep. Cali2 - 1Deportes Tolima[2-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:00BittiValledupar3 - 3Cucuta[1-1]
03:30BittiSanta Fe1 - 0Bogota[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:30BittiJocoro1 - 1Sonsonate[0-1]
04:30BittiFAS1 - 1Aguila[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
02:30BittiAtl. Nacional (Col)0 - 0La Guaira (Ven)[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
00:15BittiRoyal Pari2 - 1Monagas[2-1]
02:30BittiCorinthians (Bra)1 - 1Racing Club (Arg)[0-1]
ARNAVUTLUK: Super League
20:00BittiTeuta2 - 1Kukesi[0-1]
CEZAYİR: lig 2
17:00BittiAmal Bou Saada1 - 0Saida[-]
17:00BittiAnnaba0 - 0Harrach[0-0]
17:00BittiASM Oran5 - 1Mostaganem[-]
17:00BittiRC Kouba1 - 0Skikda[-]
18:00BittiTlemcen2 - 2Eulma[-]
19:00BittiBiskra1 - 0Bejaia[-]
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Justo Jose de Urquiza - San Telmo
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:002'Berazategui0 - 0Midland[0-0]
23:00Ituzaingo - Laferrere
23:001'Victoriano A.0 - 0Canuelas[0-0]
23:001'Villa San Carlos0 - 0Leandro N. Alem[0-0]
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
09:35BittiWellington Phoenix1 - 1Melbourne Victory[0-0]2
11:50BittiNewcastle Jets3 - 1Melbourne City[1-0]5
AUSTRALIA: Npl Victoria
12:15BittiBentleigh Greens3 - 1South Melbourne[1-1]
12:30BittiDandenong City1 - 4Avondale FC[0-1]
12:30BittiOakleigh Cannons1 - 2Melbourne Knights[0-0]
AUSTRALIA: Npl Queensland
12:00BittiRedlands1 - 4Brisbane U21[1-2]
AVUSTURYA: ÖFB Kupası
21:00BittiGrazer2 - 1Austria Vienna[0-1]
BAHREYN: Premier League
17:05BittiAl-Budaiya0 - 1Malkia[0-0]
19:30BittiManama Club1 - 1Al-Najma[0-1]
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:3033'St. Liege2 - 0Lokeren[2-0]5
BELÇIKA: İkinci Küme
22:3033'Tubize0 - 0KV Mechelen[0-0]
BENIN: Championnat National
18:00Police - Soleil
BOTSWANA: Premier League
20:00BittiBlack Forest1 - 0Centre Chiefs[-]
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
23:45Ituano - Mirassol
BULGARISTAN: A PFG
18:30BittiVereya0 - 0Ludogorets[0-0]
BURKINA FASO: Premier League
18:30AS Douanes - US Comoe
18:30Rahimo - ASFA Yennega
20:45US Ouagadougou - Sonabel Ouagadougou
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
04:30BittiU.C.R.0 - 2Saprissa[0-0]
HIRVATISTAN: 1. HNL
20:00BittiLok. Zagreb0 - 0Rudes[0-0]
KIBRIS: 2. Küme
20:00Achnas - Othellos Athienou
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
20:00BittiTeplice0 - 2Mlada Boleslav[0-1]
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00BittiSonderjyske0 - 2Aarhus[0-1]1
DR CONGO: Super Ligue
17:30BittiNyuki0 - 2St Eloi Lupopo[-]
MISIR: Premier Lig
17:00BittiHaras El Hodood2 - 2Petrojet[1-1]
20:00BittiArab Contractors2 - 0El Gaish[1-0]
İNGILTERE: League One
22:4516'Sunderland0 - 0Accrington[0-0]
ENGLAND: Professional Development League
17:00BittiBarnsley U231 - 1Nottingham U23[0-0]
18:00BittiWatford U231 - 4Charlton U23[1-2]
22:00DAHull U230 - 0Burnley U23[0-0]
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:4515'QPR0 - 0Watford[0-0]
ENGLAND: Premier League Cup
22:00DALeeds U231 - 0Notts Co U23[1-0]
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
22:0046'Chelsea U230 - 1Swansea U23[0-1]
22:00DALeicester U230 - 1Derby U23[0-1]
22:00DAManchester City U230 - 1Brighton U23[0-1]
22:0046'Reading U230 - 1Newcastle Utd U23[0-1]
22:00DASouthampton U231 - 0Fulham U23[1-0]
22:00DATottenham U230 - 3Arsenal U23[0-3]
22:00DAWolves U233 - 0Norwich U23[3-0]
ESWATINI: Mtn Premier League
19:30Mbabane Citizens - Vovovo
FINLANDIYA: Suomen Cup
19:30BittiMuSa2 - 0Haka[0-0]
FRANSA: National
22:00DAAvranches0 - 1Rodez[0-1]
22:00DACholet0 - 0JA Drancy[0-0]
22:0046'Dunkerque0 - 0Tours[0-0]
22:00DALe Mans0 - 0Villefranche[0-0]
22:0047'Lyon Duchere1 - 0Laval[1-0]
22:00DAMarignane0 - 0Boulogne[0-0]
22:00DAPau0 - 0Concarneau[0-0]
22:00DASannois1 - 0Bourg Peronnas[1-0]
FRANSA: CFA
21:00Martigues - Monts
ALMANYA: 3. Liga
21:00BittiUnterhaching1 - 2Wehen[1-1]
ALMANYA: Regionalliga North
21:00BittiHertha Berlin II2 - 1Meuselwitz[1-0]
20:00BittiLippstadt1 - 0Koln II[0-0]
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:00Wandsbeker Concordia - HEBC Hamburg
21:30SC Victoria Hamburg - Pinneberg
21:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV
21:30Oberneuland - SFL Bremerhaven
21:30Sprockhovel - Ahlen
GIBRALTAR: Premier Division
22:3032'Glacis United0 - 1Gibraltar United[0-1]
HONDURAS: Liga Nacional
04:00BittiJuticalpa0 - 4Olimpia[0-3]
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
15:00BittiPegasus2 - 0Hoi King[1-0]
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
21:10BittiKopavogur1 - 2Fjolnir[1-1]
22:00DAFram1 - 1Afturelding[1-1]
22:0049'Vikingur Reykjavik0 - 1Hafnarfjordur[0-1]
23:00Njardvik - Olafsvik
INDIA: Isl
17:00BittiKerala Blasters3 - 0Chennaiyin[1-0]
INDONESIA: Piala Indonesia
15:00BittiPusamania Borneo1 - 0PSS Sleman[1-0]
İRAN: Pro Lig
15:00BittiTractor1 - 0Esteghlal F.C.[0-0]
15:30BittiPaykan0 - 1Sepahan[0-1]
15:30BittiSepidrood Rasht1 - 1Machine Sazi[0-0]
IRAK: Iraqi Lig
14:30BittiAl Diwaniya0 - 0Al Wasat[0-0]
14:30BittiAl-Hudod3 - 5Al Karkh[1-3]
14:30BittiAl Hussein1 - 2Al Zawraa[1-1]
İRLANDA: Premier Lig
22:4516'Bohemians0 - 0Finn Harps[0-0]
22:4515'Derry City0 - 0UC Dublin[0-0]
22:4518'Dundalk0 - 0Sligo Rovers[0-0]
22:4516'St. Patricks0 - 0Cork City[0-0]
22:4518'Waterford0 - 0Shamrock Rovers[0-0]
İSRAIL: Leumit League
16:00BittiH. Akko0 - 0Beitar Tel Aviv[0-0]
16:00BittiHapoel Bnei Lod2 - 0Hapoel Katamon[1-0]
16:00BittiHapoel Petah Tikva2 - 0H. Ironi Rishon[1-0]
16:00BittiH. Marmorek2 - 0Ramat Hasharon[1-0]
16:00BittiNes Tziona2 - 0Hapoel Iksal Imad[0-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiThat Ras1 - 2Al-Faisaly Amman[0-1]
19:30BittiAl Jazeera Amman1 - 1Al Buqaa[0-0]
KOSOVO: Superliga
15:30BittiKek-U0 - 3KF Llapi[0-2]
KUVEYT: Premier Lig
16:50BittiAl Tadamon1 - 2Al Qadisiya[0-0]
16:50BittiKazma SC2 - 2Al-Fahaheel[1-0]
19:20BittiAl Jahra1 - 0Al Salmiya[0-0]
LÜBNAN: Premier League
17:00BittiAl Ansar4 - 0Salam Zgharta[2-0]
MALEZYA: Süper Lig
16:00ErtelendiKuala Lumpur - Perak
16:00BittiTerengganu2 - 2Johor DT[1-0]
MALEZYA: Premier League
16:00BittiJohor DT II2 - 1Perlis[0-0]
16:00BittiNegeri Sembilan1 - 4UiTM[1-1]
MALTA: Premier Lig
21:00BittiTarxien1 - 2Sliema[0-1]
MALTA: Birinci Küme
21:00San Gwann FC - Qrendi
21:00Sirens - Zejtun Corinthians
MAURITANIA: Super D1
19:30ASAC Concorde - Armee
21:30Garde Nationale - SNIM
MAURITIUS: Mauritian League
16:30BittiRiviere Du Rempart0 - 0La Cure Sylvester[0-0]
19:00BittiSavanne1 - 0Cercle De Joachim[-]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:00BittiRapide Oued Zem1 - 1Olympique de Safi[0-0]
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00DADordrecht1 - 2Sparta Rotterdam[1-2]
22:0047'Eindhoven FC1 - 0Jong Ajax[1-0]
22:00DAFC Volendam1 - 0Helmond[1-0]
22:0047'G.A. Eagles4 - 2Nijmegen[4-2]
22:0047'Jong AZ0 - 0Den Bosch[0-0]
22:00DAMaastricht1 - 1Jong Utrecht[1-1]
22:00DAOss0 - 0Telstar[0-0]
22:00DARoda1 - 0Cambuur[1-0]
22:00DAWaalwijk0 - 1Almere City[0-1]
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
22:4517'Ards0 - 0Institute[0-0]
22:4518'Crusaders0 - 0Coleraine[0-0]
22:4517'Dungannon0 - 1Warrenpoint[0-1]
PALESTINE: West Bank League
16:00Al Khaleel - Albirah
16:00Markaz Tulkarm - Thagafi Tulkarm
19:00Ahli Al-Khalil - Jabal Al Mukaber
POLONYA: Ekstraklasa
20:00BittiPogon Szczecin3 - 1Gornik Z.[2-1]
22:3032'Piast Gliwice1 - 0Lech Poznan[1-0]1
KATAR: Premier Lig
16:45BittiAl-Kharitiyath1 - 2Al Ahli Doha[0-1]
19:10BittiQatar SC0 - 0Al-Shahaniya[0-0]
ROMANYA: Divizia A
21:00BittiViitorul Constanta0 - 1Poli Iasi[0-0]1
RUSSIA: Fnl Cup
11:00BittiKrasnodar 20 - 2FK Chimki Moskovska oblast[0-0]
13:45BittiFC Tambov4 - 1Ural[1-0]
16:30BittiKursk3 - 1Spartak Moscow 2[0-0]
19:15BittiF. Voronezh2 - 1Levadia[1-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
18:30BittiAl-Shabab1 - 0Al Wehda[1-0]
20:20BittiAl-Raed1 - 1Al-Ittihad FC[1-0]
SCOTLAND: Highland League
23:00Inverurie Loco Works - Deveronvale
İSKOÇYA: Challenge Kupası
22:4517'Ross County0 - 0East Fife[0-0]
SIRBISTAN: Super Liga
19:00BittiFK Vozdovac4 - 0Napredak[3-0]
SOUTH AFRICA: Nedbank Cup
16:00PSCape Umoya United0 - 0Mbombela[0-0]
21:00BittiCape Town City3 - 0Highlands[0-0]
SUDAN: Sudani Premier League
16:30BittiMerreikh El-Fasher0 - 1Ahli Shendi[-]
İSVIÇRE: Challenge Ligi
22:00DAWinterthur2 - 0Vaduz[2-0]
SURİYE: Premier League
15:00BittiAl-Sahel1 - 0Al-Ittihad[1-0]
15:00BittiAl Shorta1 - 1Al Karamah[0-1]
15:00BittiAl Taliya0 - 0Al Jaish[0-0]
15:00BittiHerafio Halab1 - 0Al Majd[0-0]
15:00BittiJableh0 - 1Tishreen[0-1]
15:00BittiWathbah0 - 0Al Wahda[0-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00BittiKinondoni MC0 - 0Kagera Sugar[0-0]
16:00BittiMbao1 - 0Ruvu Shooting[1-0]
16:00BittiMbeya City1 - 1Stand U.[0-0]
16:00BittiNdanda1 - 0Alliance[-]
BAE: 1nci Küme
16:30BittiAl Wahda3 - 1Dibba Al Fujairah[1-0]
16:35BittiAl Dhafra3 - 0Al Ain[1-0]
19:00BittiEmirates Club1 - 1Ittihad Kalba[0-0]
19:00BittiShabab Al-Ahli Dubai2 - 2Ajman[2-1]
GALLER: Premier
22:4517'Druids0 - 0Aberystwyth[0-0]
22:4520'Llanelli0 - 1Carmarthen Town[0-1]
GALLER: Division 1
22:3031'Afan Lido1 - 0Cwmamman United[1-0]
22:30Conwy Borough - Bangor City
22:30Prestatyn - Denbigh
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
17:30BittiBelgium U172 - 1Ireland U17[-]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00BittiBorec0 - 1Metalac[0-1]
15:00BittiDinamo Tbilisi4 - 1FK Liepaja[1-1]
15:00BittiLeczna0 - 2Pogon Siedlce[0-2]
15:00BittiStromsgodset0 - 5Bodo/Glimt[0-3]
15:30BittiKamaz1 - 0Luch[0-0]
15:30BittiNeman2 - 0Trakai[0-0]
16:00BittiSarpsborg 083 - 1Flora[0-1]
16:00BittiUfa1 - 1Almeria[1-1]
17:00BittiAkhmat Grozny2 - 1Saburtalo Tbilisi[-]
17:00BittiArsenal Tula0 - 2Zhodino[0-2]
17:00BittiDynamo Moscow5 - 0Chikhura[2-0]
17:00BittiHorn1 - 1Vitkovice[1-1]
17:00BittiKustosija7 - 0Sieghartskirchen[3-0]
18:00BittiAalesund0 - 2Molde[0-1]
18:00BittiSarpsborg 080 - 2Ull/Kisa[0-0]
18:30BittiSandefjord1 - 0Kalju[0-0]
19:00BittiTromso3 - 0Alta[1-0]
20:00BittiRaufoss1 - 0Skeid[1-0]
21:00BittiSyrianska1 - 2Linkoping City[1-1]
ALMANYA: Bundesliga
22:3033'Augsburg2 - 1Bayern Munich[2-1]
İSPANYA: Primera Division
23:003'Eibar0 - 0Getafe[0-0]8
İTALYA: Serie A
22:3031'Juventus2 - 0Frosinone[2-0]13
FRANSA: Lig 1
22:4518'Lyon1 - 0Guingamp[1-0]12
HOLLANDA: Eredivisie
22:00DADen Haag1 - 0Zwolle[1-0]8
İSPANYA: Segunda Division
23:003'Cordoba0 - 0Granada CF[0-0]2
İTALYA: Serie B
23:002'Palermo0 - 0Brescia[0-0]
FRANSA: Lig 2
22:0047'Auxerre0 - 0Clermont[0-0]
22:0047'Chateauroux0 - 0Orleans[0-0]
22:00DAGFC Ajaccio1 - 0Brest[1-0]
22:00DALe Havre0 - 1Nancy[0-1]
22:0048'Lorient2 - 0Red Star[2-0]
22:0047'Niort1 - 0Troyes[1-0]
22:00DAParis FC1 - 0AC Ajaccio[1-0]
22:0046'Valenciennes2 - 1Grenoble[2-1]
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:002'Berazategui0 - 0Midland[0-0]
23:001'Victoriano A.0 - 0Canuelas[0-0]
23:001'Villa San Carlos0 - 0Leandro N. Alem[0-0]
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:3033'St. Liege2 - 0Lokeren[2-0]5
BELÇIKA: İkinci Küme
22:3033'Tubize0 - 0KV Mechelen[0-0]
İNGILTERE: League One
22:4516'Sunderland0 - 0Accrington[0-0]
ENGLAND: Professional Development League
22:00DAHull U230 - 0Burnley U23[0-0]
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:4515'QPR0 - 0Watford[0-0]
ENGLAND: Premier League Cup
22:00DALeeds U231 - 0Notts Co U23[1-0]
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
22:0046'Chelsea U230 - 1Swansea U23[0-1]
22:00DALeicester U230 - 1Derby U23[0-1]
22:00DAManchester City U230 - 1Brighton U23[0-1]
22:0046'Reading U230 - 1Newcastle Utd U23[0-1]
22:00DASouthampton U231 - 0Fulham U23[1-0]
22:00DATottenham U230 - 3Arsenal U23[0-3]
22:00DAWolves U233 - 0Norwich U23[3-0]
FRANSA: National
22:00DAAvranches0 - 1Rodez[0-1]
22:00DACholet0 - 0JA Drancy[0-0]
22:0046'Dunkerque0 - 0Tours[0-0]
22:00DALe Mans0 - 0Villefranche[0-0]
22:0047'Lyon Duchere1 - 0Laval[1-0]
22:00DAMarignane0 - 0Boulogne[0-0]
22:00DAPau0 - 0Concarneau[0-0]
22:00DASannois1 - 0Bourg Peronnas[1-0]
GIBRALTAR: Premier Division
22:3032'Glacis United0 - 1Gibraltar United[0-1]
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
22:00DAFram1 - 1Afturelding[1-1]
22:0049'Vikingur Reykjavik0 - 1Hafnarfjordur[0-1]
İRLANDA: Premier Lig
22:4516'Bohemians0 - 0Finn Harps[0-0]
22:4515'Derry City0 - 0UC Dublin[0-0]
22:4518'Dundalk0 - 0Sligo Rovers[0-0]
22:4516'St. Patricks0 - 0Cork City[0-0]
22:4518'Waterford0 - 0Shamrock Rovers[0-0]
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00DADordrecht1 - 2Sparta Rotterdam[1-2]
22:0047'Eindhoven FC1 - 0Jong Ajax[1-0]
22:00DAFC Volendam1 - 0Helmond[1-0]
22:0047'G.A. Eagles4 - 2Nijmegen[4-2]
22:0047'Jong AZ0 - 0Den Bosch[0-0]
22:00DAMaastricht1 - 1Jong Utrecht[1-1]
22:00DAOss0 - 0Telstar[0-0]
22:00DARoda1 - 0Cambuur[1-0]
22:00DAWaalwijk0 - 1Almere City[0-1]
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
22:4517'Ards0 - 0Institute[0-0]
22:4518'Crusaders0 - 0Coleraine[0-0]
22:4517'Dungannon0 - 1Warrenpoint[0-1]
POLONYA: Ekstraklasa
22:3032'Piast Gliwice1 - 0Lech Poznan[1-0]1
İSKOÇYA: Challenge Kupası
22:4517'Ross County0 - 0East Fife[0-0]
İSVIÇRE: Challenge Ligi
22:00DAWinterthur2 - 0Vaduz[2-0]
GALLER: Premier
22:4517'Druids0 - 0Aberystwyth[0-0]
22:4520'Llanelli0 - 1Carmarthen Town[0-1]
GALLER: Division 1
22:3031'Afan Lido1 - 0Cwmamman United[1-0]
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
19:00BittiElazigspor1 - 2Genclerbirligi[1-1]4
İSPANYA: Primera Division
23:003'Eibar0 - 0Getafe[0-0]8
İTALYA: Serie A
22:3031'Juventus2 - 0Frosinone[2-0]13
22:4518'Lyon1 - 0Guingamp[1-0]12
HOLLANDA: Eredivisie
22:00DADen Haag1 - 0Zwolle[1-0]8
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Santa Clara7
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30BittiPaderborn3 - 2FC Koln[0-1]7
20:30BittiSandhausen1 - 1Darmstadt[1-1]10
İSPANYA: Segunda Division
23:003'Cordoba0 - 0Granada CF[0-0]2
FRANSA: Lig 2
22:0047'Auxerre0 - 0Clermont[0-0]
22:0047'Chateauroux0 - 0Orleans[0-0]
22:00DAGFC Ajaccio1 - 0Brest[1-0]
22:00DALe Havre0 - 1Nancy[0-1]
22:0048'Lorient2 - 0Red Star[2-0]
22:0047'Niort1 - 0Troyes[1-0]
22:00DAParis FC1 - 0AC Ajaccio[1-0]
22:0046'Valenciennes2 - 1Grenoble[2-1]
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
03:00BittiRosario Central1 - 1River Plate[0-1]1
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
09:35BittiWellington Phoenix1 - 1Melbourne Victory[0-0]2
11:50BittiNewcastle Jets3 - 1Melbourne City[1-0]5
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:3033'St. Liege2 - 0Lokeren[2-0]5
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00BittiSonderjyske0 - 2Aarhus[0-1]1
POLONYA: Ekstraklasa
20:00BittiPogon Szczecin3 - 1Gornik Z.[2-1]
22:3032'Piast Gliwice1 - 0Lech Poznan[1-0]1
ROMANYA: Divizia A
21:00BittiViitorul Constanta0 - 1Poli Iasi[0-0]1
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:30BittiYeni Malatyaspor1 - 2Besiktas[0-0]19
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
19:00BittiElazigspor1 - 2Genclerbirligi[1-1]4
FRANSA: Lig 1
21:00BittiNimes2 - 0Dijon[1-0]9
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30BittiPaderborn3 - 2FC Koln[0-1]7
20:30BittiSandhausen1 - 1Darmstadt[1-1]10
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
03:00BittiRosario Central1 - 1River Plate[0-1]1
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
01:30BittiFlamengo RJ0 - 1Fluminense[0-0]
BREZİLYA: Paraense
02:00BittiTapajos0 - 0Castanhal[0-0]
BREZİLYA: Piauiense
02:00BittiPiaui0 - 1River-PI[0-0]
BREZILYA: Copa do Brasil
00:00BittiTubarao0 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
02:15BittiURT3 - 2Coritiba[2-1]
03:30BittiFast Clube1 - 6Oeste[0-2]
03:30BittiSinop1 - 2Santa Cruz[0-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30BittiDep. Cali2 - 1Deportes Tolima[2-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:00BittiValledupar3 - 3Cucuta[1-1]
03:30BittiSanta Fe1 - 0Bogota[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:30BittiJocoro1 - 1Sonsonate[0-1]
04:30BittiFAS1 - 1Aguila[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
02:30BittiAtl. Nacional (Col)0 - 0La Guaira (Ven)[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
00:15BittiRoyal Pari2 - 1Monagas[2-1]
02:30BittiCorinthians (Bra)1 - 1Racing Club (Arg)[0-1]
ARNAVUTLUK: Super League
20:00BittiTeuta2 - 1Kukesi[0-1]
CEZAYİR: lig 2
17:00BittiAmal Bou Saada1 - 0Saida[-]
17:00BittiAnnaba0 - 0Harrach[0-0]
17:00BittiASM Oran5 - 1Mostaganem[-]
17:00BittiRC Kouba1 - 0Skikda[-]
18:00BittiTlemcen2 - 2Eulma[-]
19:00BittiBiskra1 - 0Bejaia[-]
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
09:35BittiWellington Phoenix1 - 1Melbourne Victory[0-0]2
11:50BittiNewcastle Jets3 - 1Melbourne City[1-0]5
AUSTRALIA: Npl Victoria
12:15BittiBentleigh Greens3 - 1South Melbourne[1-1]
12:30BittiDandenong City1 - 4Avondale FC[0-1]
12:30BittiOakleigh Cannons1 - 2Melbourne Knights[0-0]
AUSTRALIA: Npl Queensland
12:00BittiRedlands1 - 4Brisbane U21[1-2]
AVUSTURYA: ÖFB Kupası
21:00BittiGrazer2 - 1Austria Vienna[0-1]
BAHREYN: Premier League
17:05BittiAl-Budaiya0 - 1Malkia[0-0]
19:30BittiManama Club1 - 1Al-Najma[0-1]
BOTSWANA: Premier League
20:00BittiBlack Forest1 - 0Centre Chiefs[-]
BULGARISTAN: A PFG
18:30BittiVereya0 - 0Ludogorets[0-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
04:30BittiU.C.R.0 - 2Saprissa[0-0]
HIRVATISTAN: 1. HNL
20:00BittiLok. Zagreb0 - 0Rudes[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
20:00BittiTeplice0 - 2Mlada Boleslav[0-1]
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00BittiSonderjyske0 - 2Aarhus[0-1]1
DR CONGO: Super Ligue
17:30BittiNyuki0 - 2St Eloi Lupopo[-]
MISIR: Premier Lig
17:00BittiHaras El Hodood2 - 2Petrojet[1-1]
20:00BittiArab Contractors2 - 0El Gaish[1-0]
ENGLAND: Professional Development League
17:00BittiBarnsley U231 - 1Nottingham U23[0-0]
18:00BittiWatford U231 - 4Charlton U23[1-2]
FINLANDIYA: Suomen Cup
19:30BittiMuSa2 - 0Haka[0-0]
ALMANYA: 3. Liga
21:00BittiUnterhaching1 - 2Wehen[1-1]
ALMANYA: Regionalliga North
21:00BittiHertha Berlin II2 - 1Meuselwitz[1-0]
20:00BittiLippstadt1 - 0Koln II[0-0]
HONDURAS: Liga Nacional
04:00BittiJuticalpa0 - 4Olimpia[0-3]
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
15:00BittiPegasus2 - 0Hoi King[1-0]
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
21:10BittiKopavogur1 - 2Fjolnir[1-1]
INDIA: Isl
17:00BittiKerala Blasters3 - 0Chennaiyin[1-0]
INDONESIA: Piala Indonesia
15:00BittiPusamania Borneo1 - 0PSS Sleman[1-0]
İRAN: Pro Lig
15:00BittiTractor1 - 0Esteghlal F.C.[0-0]
15:30BittiPaykan0 - 1Sepahan[0-1]
15:30BittiSepidrood Rasht1 - 1Machine Sazi[0-0]
IRAK: Iraqi Lig
14:30BittiAl Diwaniya0 - 0Al Wasat[0-0]
14:30BittiAl-Hudod3 - 5Al Karkh[1-3]
14:30BittiAl Hussein1 - 2Al Zawraa[1-1]
İSRAIL: Leumit League
16:00BittiH. Akko0 - 0Beitar Tel Aviv[0-0]
16:00BittiHapoel Bnei Lod2 - 0Hapoel Katamon[1-0]
16:00BittiHapoel Petah Tikva2 - 0H. Ironi Rishon[1-0]
16:00BittiH. Marmorek2 - 0Ramat Hasharon[1-0]
16:00BittiNes Tziona2 - 0Hapoel Iksal Imad[0-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiThat Ras1 - 2Al-Faisaly Amman[0-1]
19:30BittiAl Jazeera Amman1 - 1Al Buqaa[0-0]
KOSOVO: Superliga
15:30BittiKek-U0 - 3KF Llapi[0-2]
KUVEYT: Premier Lig
16:50BittiAl Tadamon1 - 2Al Qadisiya[0-0]
16:50BittiKazma SC2 - 2Al-Fahaheel[1-0]
19:20BittiAl Jahra1 - 0Al Salmiya[0-0]
LÜBNAN: Premier League
17:00BittiAl Ansar4 - 0Salam Zgharta[2-0]
MALEZYA: Süper Lig
16:00BittiTerengganu2 - 2Johor DT[1-0]
MALEZYA: Premier League
16:00BittiJohor DT II2 - 1Perlis[0-0]
16:00BittiNegeri Sembilan1 - 4UiTM[1-1]
MALTA: Premier Lig
21:00BittiTarxien1 - 2Sliema[0-1]
MAURITIUS: Mauritian League
16:30BittiRiviere Du Rempart0 - 0La Cure Sylvester[0-0]
19:00BittiSavanne1 - 0Cercle De Joachim[-]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:00BittiRapide Oued Zem1 - 1Olympique de Safi[0-0]
POLONYA: Ekstraklasa
20:00BittiPogon Szczecin3 - 1Gornik Z.[2-1]
KATAR: Premier Lig
16:45BittiAl-Kharitiyath1 - 2Al Ahli Doha[0-1]
19:10BittiQatar SC0 - 0Al-Shahaniya[0-0]
ROMANYA: Divizia A
21:00BittiViitorul Constanta0 - 1Poli Iasi[0-0]1
RUSSIA: Fnl Cup
11:00BittiKrasnodar 20 - 2FK Chimki Moskovska oblast[0-0]
13:45BittiFC Tambov4 - 1Ural[1-0]
16:30BittiKursk3 - 1Spartak Moscow 2[0-0]
19:15BittiF. Voronezh2 - 1Levadia[1-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
18:30BittiAl-Shabab1 - 0Al Wehda[1-0]
20:20BittiAl-Raed1 - 1Al-Ittihad FC[1-0]
SIRBISTAN: Super Liga
19:00BittiFK Vozdovac4 - 0Napredak[3-0]
SOUTH AFRICA: Nedbank Cup
16:00PSCape Umoya United0 - 0Mbombela[0-0]
21:00BittiCape Town City3 - 0Highlands[0-0]
SUDAN: Sudani Premier League
16:30BittiMerreikh El-Fasher0 - 1Ahli Shendi[-]
SURİYE: Premier League
15:00BittiAl-Sahel1 - 0Al-Ittihad[1-0]
15:00BittiAl Shorta1 - 1Al Karamah[0-1]
15:00BittiAl Taliya0 - 0Al Jaish[0-0]
15:00BittiHerafio Halab1 - 0Al Majd[0-0]
15:00BittiJableh0 - 1Tishreen[0-1]
15:00BittiWathbah0 - 0Al Wahda[0-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00BittiKinondoni MC0 - 0Kagera Sugar[0-0]
16:00BittiMbao1 - 0Ruvu Shooting[1-0]
16:00BittiMbeya City1 - 1Stand U.[0-0]
16:00BittiNdanda1 - 0Alliance[-]
BAE: 1nci Küme
16:30BittiAl Wahda3 - 1Dibba Al Fujairah[1-0]
16:35BittiAl Dhafra3 - 0Al Ain[1-0]
19:00BittiEmirates Club1 - 1Ittihad Kalba[0-0]
19:00BittiShabab Al-Ahli Dubai2 - 2Ajman[2-1]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
17:30BittiBelgium U172 - 1Ireland U17[-]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00BittiBorec0 - 1Metalac[0-1]
15:00BittiDinamo Tbilisi4 - 1FK Liepaja[1-1]
15:00BittiLeczna0 - 2Pogon Siedlce[0-2]
15:00BittiStromsgodset0 - 5Bodo/Glimt[0-3]
15:30BittiKamaz1 - 0Luch[0-0]
15:30BittiNeman2 - 0Trakai[0-0]
16:00BittiSarpsborg 083 - 1Flora[0-1]
16:00BittiUfa1 - 1Almeria[1-1]
17:00BittiAkhmat Grozny2 - 1Saburtalo Tbilisi[-]
17:00BittiArsenal Tula0 - 2Zhodino[0-2]
17:00BittiDynamo Moscow5 - 0Chikhura[2-0]
17:00BittiHorn1 - 1Vitkovice[1-1]
17:00BittiKustosija7 - 0Sieghartskirchen[3-0]
18:00BittiAalesund0 - 2Molde[0-1]
18:00BittiSarpsborg 080 - 2Ull/Kisa[0-0]
18:30BittiSandefjord1 - 0Kalju[0-0]
19:00BittiTromso3 - 0Alta[1-0]
20:00BittiRaufoss1 - 0Skeid[1-0]
21:00BittiSyrianska1 - 2Linkoping City[1-1]
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Santa Clara7
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Justo Jose de Urquiza - San Telmo
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:00Ituzaingo - Laferrere
BENIN: Championnat National
18:00Police - Soleil
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
23:45Ituano - Mirassol
BURKINA FASO: Premier League
18:30AS Douanes - US Comoe
18:30Rahimo - ASFA Yennega
20:45US Ouagadougou - Sonabel Ouagadougou
KIBRIS: 2. Küme
20:00Achnas - Othellos Athienou
ESWATINI: Mtn Premier League
19:30Mbabane Citizens - Vovovo
FRANSA: CFA
21:00Martigues - Monts
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:00Wandsbeker Concordia - HEBC Hamburg
21:30SC Victoria Hamburg - Pinneberg
21:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV
21:30Oberneuland - SFL Bremerhaven
21:30Sprockhovel - Ahlen
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
23:00Njardvik - Olafsvik
MALTA: Birinci Küme
21:00San Gwann FC - Qrendi
21:00Sirens - Zejtun Corinthians
MAURITANIA: Super D1
19:30ASAC Concorde - Armee
21:30Garde Nationale - SNIM
PALESTINE: West Bank League
16:00Al Khaleel - Albirah
16:00Markaz Tulkarm - Thagafi Tulkarm
19:00Ahli Al-Khalil - Jabal Al Mukaber
SCOTLAND: Highland League
23:00Inverurie Loco Works - Deveronvale
GALLER: Division 1
22:30Conwy Borough - Bangor City
22:30Prestatyn - Denbigh
MALEZYA: Süper Lig
16:00ErtelendiKuala Lumpur - Perak
Sitene Canlı Skor Ekle
Maç Sonuçları eklentimizi sitenize eklemek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.