Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Russia: Premier League
14:0027.10.2018Ural - Ufa
16:3027.10.2018Arsenal Tula - Orenburg
19:0027.10.2018FK Rostov - FK Anzi Makhackala
14:0028.10.2018Yenisey - Lokomotiv Moscow
16:3028.10.2018Akhmat Grozny - Dynamo Moscow
19:0028.10.2018CSKA Moscow - Krasnodar
Russia: Fnl
12:0024.10.2018SKA Khabarovsk - Baltika
14:3024.10.2018Spartak Moscow 2 - Luch
14:3024.10.2018Tomsk - Shinnik Yaroslavl
15:0024.10.2018Sibir - Armavir
17:0024.10.2018Tyumen - R. Volgograd
18:0024.10.2018Krasnodar 2 - Nizhny Novgorod
18:0024.10.2018M. Saransk - Zenit Petersburg 2
18:3024.10.2018FC Tambov - FK Chimki Moskovska oblast
19:0024.10.2018Chertanovo M. - F. Voronezh
19:0024.10.2018Sochi - Kursk
14:0028.10.2018Shinnik Yaroslavl - Sochi
14:0028.10.2018Spartak Moscow 2 - Tomsk
15:0028.10.2018FK Chimki Moskovska oblast - Chertanovo M.
15:0028.10.2018Kursk - Sibir
15:0028.10.2018R. Volgograd - FC Tambov
16:0028.10.2018Nizhny Novgorod - SKA Khabarovsk
17:0028.10.2018Armavir - Krasnodar 2
17:0028.10.2018Baltika - M. Saransk
17:0028.10.2018F. Voronezh - Luch
17:0028.10.2018Zenit Petersburg 2 - Tyumen
Russia: Pfl - Center
15:0027.10.2018T. Moscow - Salyut-Belgorod
18:0027.10.2018D. Bryansk - Kaluga
18:0027.10.2018Khimki 2 - FK Strogino Moscow
18:0027.10.2018Krasnogorsk - Saratov
18:0027.10.2018Lipetsk - Khimik Novomoskovsk
18:0027.10.2018Saturn Ramenskoye - Ryazan
14:0027.10.2018Biolog - FK Chayka
17:0027.10.2018Angust Nazran - Maykop
17:0027.10.2018Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Stavropol
17:0027.10.2018Krasnodar 3 - FC Akademia
17:0027.10.2018Spartak Nalchik - Mashuk
17:0027.10.2018Urozhay - Legion Dynamo
17:0027.10.2018Volgar-Astrakhan - Vladikavkaz
18:0028.10.2018Chelyabinsk - Neftekhimik
18:0028.10.2018Syzran - Zenit-Izhevsk
18:0028.10.2018Ulyanovsk - Ufa 2
17:0026.10.2018Dnepr Smolensk - Pskov 747
14:0027.10.2018Veles Moscow - Luki-Energiya
15:0027.10.2018Tekstilshtik - Chertanovo M. 2
17:0027.10.2018Dolgoprudny - Murom
17:0027.10.2018Vladimir - Znamya Truda
18:0028.10.2018Lokomotiv-Kazanka - Kolomna
Russia: Youth League
12:0026.10.2018Arsenal Tula U21 - FK Orenburg U21
12:0026.10.2018FK Rostov U21 - Anzhi U21
12:0026.10.2018Ural U21 - Ufa U21
12:0027.10.2018Akhmat Grozny U21 - Dynamo Moscow U21
12:0027.10.2018CSKA Moscow U21 - Krasnodar U21
12:0027.10.2018Yenisey U21 - Lokomotiv Moscow U21
13:0028.10.2018Krylya Sovetov Samara U21 - Zenit Petersburg U21
13:0028.10.2018Rubin Kazan U21 - Spartak Moscow U21
Russia: Russian Cup
19:0025.10.2018Rubin Kazan - Dynamo Moscow
Son Skorlar
Russia: Premier League
18:5921.10.2018Krasnodar0 - 1Akhmat Grozny[0-0]
16:3021.10.2018Spartak Moscow2 - 3Arsenal Tula[2-1]
14:0021.10.2018Dynamo Moscow1 - 0Zenit Petersburg[0-0]
16:3020.10.2018Ufa0 - 0Rubin Kazan[0-0]
14:0020.10.2018Ural1 - 1FK Krylya Sovetov Samara[1-0]
11:3020.10.2018Orenburg0 - 0Yenisey[0-0]
20:3019.10.2018Lokomotiv Moscow2 - 1FK Rostov[1-1]
18:0019.10.2018FK Anzi Makhackala0 - 2CSKA Moscow[0-1]
19:0007.10.2018CSKA Moscow0 - 1Lokomotiv Moscow[0-0]
16:3007.10.2018Zenit Petersburg2 - 1Krasnodar[0-0]
14:0007.10.2018Akhmat Grozny0 - 0FK Anzi Makhackala[0-0]
11:3007.10.2018Yenisey2 - 3Spartak Moscow[0-0]
19:0006.10.2018Rubin Kazan1 - 0Ural[1-0]
16:3006.10.2018FK Rostov0 - 1Orenburg[0-1]
14:0006.10.2018FK Krylya Sovetov Samara1 - 0Dynamo Moscow[0-0]
19:3005.10.2018Arsenal Tula1 - 1Ufa[0-1]
19:3001.10.2018Rubin Kazan2 - 1FK Krylya Sovetov Samara[1-0]
19:0030.09.2018Spartak Moscow0 - 1FK Rostov[0-0]
16:3030.09.2018Krasnodar3 - 0Dynamo Moscow[2-0]
14:0030.09.2018FK Anzi Makhackala2 - 1Zenit Petersburg[0-0]
Russia: Fnl
17:0020.10.2018Baltika1 - 4Krasnodar 2[1-3]
17:0020.10.2018Sochi4 - 1Sibir[0-0]
17:0020.10.2018Zenit Petersburg 20 - 1SKA Khabarovsk[0-0]
16:0020.10.2018FK Chimki Moskovska oblast2 - 1Tyumen[0-0]
16:0020.10.2018F. Voronezh0 - 0FC Tambov[0-0]
16:0020.10.2018Kursk0 - 0Tomsk[0-0]
16:0020.10.2018Nizhny Novgorod1 - 0Armavir[0-0]
16:0020.10.2018R. Volgograd1 - 1M. Saransk[0-0]
15:0020.10.2018Shinnik Yaroslavl0 - 0Luch[0-0]
14:3020.10.2018Spartak Moscow 20 - 2Chertanovo M.[0-0]
16:0014.10.2018Tyumen1 - 1F. Voronezh[0-1]
17:0013.10.2018Armavir2 - 2Baltika[2-0]
17:0013.10.2018M. Saransk1 - 1FK Chimki Moskovska oblast[0-1]
15:0013.10.2018Chertanovo M.0 - 1Shinnik Yaroslavl[0-0]
15:0013.10.2018Krasnodar 22 - 1Zenit Petersburg 2[0-0]
14:3013.10.2018FC Tambov2 - 0Spartak Moscow 2[0-0]
13:0013.10.2018Luch1 - 0Kursk[0-0]
13:0013.10.2018Sibir0 - 0Nizhny Novgorod[0-0]
13:0013.10.2018Tomsk1 - 0Sochi[0-0]
08:0013.10.2018SKA Khabarovsk0 - 1R. Volgograd[0-0]
Russia: Pfl - Center
14:0021.10.2018Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki 2[1-0]
16:0020.10.2018FK Strogino Moscow0 - 1T. Moscow[0-1]
15:0020.10.2018Ryazan2 - 1Krasnogorsk[1-0]
15:0020.10.2018Salyut-Belgorod1 - 0Saturn Ramenskoye[0-0]
14:3020.10.2018Saratov4 - 0R. Volgograd 2[0-0]
14:0020.10.2018Kaluga2 - 0Lipetsk[1-0]
14:0020.10.2018Kvant0 - 1D. Bryansk[0-1]
19:3017.10.2018T. Moscow1 - 1Khimki 2[0-0]
18:0017.10.2018Krasnogorsk2 - 0Kaluga[1-0]
15:0013.10.2018Lipetsk1 - 1Saratov[0-0]
15:0013.10.2018Saturn Ramenskoye0 - 2T. Moscow[0-0]
14:0013.10.2018D. Bryansk4 - 3Ryazan[2-0]
14:0013.10.2018Khimik Novomoskovsk3 - 1Kvant[2-0]
14:0013.10.2018Khimki 21 - 1Kaluga[0-0]
14:0013.10.2018R. Volgograd 20 - 0Salyut-Belgorod[0-0]
13:0013.10.2018Krasnogorsk4 - 0FK Strogino Moscow[2-0]
17:0006.10.2018Ryazan1 - 0Lipetsk[0-0]
16:0006.10.2018FK Strogino Moscow2 - 1R. Volgograd 2[1-1]
15:0006.10.2018Salyut-Belgorod0 - 0D. Bryansk[0-0]
15:0006.10.2018T. Moscow2 - 1Krasnogorsk[1-1]
11:0013.10.2018Dynamo Barnaul0 - 0Zenit Irkutsk[0-0]
16:0010.10.2018Omsk1 - 2Zenit Irkutsk[1-0]
13:0010.10.2018Dynamo Barnaul2 - 1Chita[2-1]
11:0010.10.2018Sakhalin5 - 0Sibir 2[4-0]
14:0007.10.2018Omsk3 - 0Chita[1-0]
14:0003.10.2018Sibir 20 - 3Chita[0-1]
13:0003.10.2018Zenit Irkutsk0 - 0Dynamo Barnaul[0-0]
09:0030.09.2018Chita1 - 1Dynamo Barnaul[0-0]
12:0029.09.2018Sibir 21 - 2Sakhalin[0-0]
11:0029.09.2018Zenit Irkutsk0 - 0Omsk[0-0]
11:0026.09.2018Chita0 - 3Omsk[0-1]
18:0021.10.2018FK Chayka5 - 0Angust Nazran[3-0]
16:0021.10.2018Maykop0 - 1Chernomorets Novorossijsk[0-0]
16:0021.10.2018Vladikavkaz0 - 1Urozhay[0-0]
15:0021.10.2018Mashuk3 - 4Volgar-Astrakhan[2-2]
15:0021.10.2018SKA Rostov0 - 0Biolog[0-0]
14:0021.10.2018Dynamo Stavropol3 - 1Spartak Nalchik[1-1]
14:0021.10.2018Legion Dynamo2 - 0Krasnodar 3[0-0]
16:0014.10.2018Chernomorets Novorossijsk2 - 2FK Chayka[2-1]
16:0014.10.2018Spartak Nalchik5 - 1Maykop[2-1]
16:0014.10.2018Urozhay2 - 0Mashuk[1-0]
15:0014.10.2018Angust Nazran0 - 1Biolog[0-1]
15:0014.10.2018FC Akademia0 - 0SKA Rostov[0-0]
15:0014.10.2018Krasnodar 33 - 3Vladikavkaz[2-1]
15:0014.10.2018Volgar-Astrakhan3 - 0Dynamo Stavropol[1-0]
19:0010.10.2018Urozhay3 - 2Dynamo Stavropol[2-0]
18:0010.10.2018FK Chayka5 - 0Spartak Nalchik[3-0]
17:0010.10.2018Maykop0 - 3Volgar-Astrakhan[0-2]
16:0010.10.2018Mashuk2 - 0Krasnodar 3[2-0]
15:0010.10.2018SKA Rostov0 - 0Angust Nazran[0-0]
14:3010.10.2018Legion Dynamo1 - 0FC Akademia[0-0]
16:0021.10.2018Kamaz0 - 1Syzran[0-1]
15:0021.10.2018FC Zvezda Perm5 - 1Ural 2[0-0]
15:0021.10.2018Neftekhimik4 - 1Lada Togliatti[2-0]
13:0021.10.2018Ufa 21 - 1Chelyabinsk[0-0]
13:0021.10.2018Zenit-Izhevsk1 - 1Ulyanovsk[1-1]
17:0015.10.2018Syzran5 - 1FC Zvezda Perm[2-1]
17:0015.10.2018Ulyanovsk0 - 2Kamaz[0-1]
15:0015.10.2018Lada Togliatti2 - 2Ufa 2[0-0]
15:0015.10.2018Nosta0 - 3Neftekhimik[0-0]
13:0015.10.2018Chelyabinsk0 - 1Zenit-Izhevsk[0-0]
18:3010.10.2018Kamaz1 - 1Chelyabinsk[0-1]
17:0010.10.2018FC Zvezda Perm2 - 0Ulyanovsk[2-0]
14:0010.10.2018Zenit-Izhevsk1 - 1Lada Togliatti[1-1]
13:0010.10.2018Ufa 20 - 3Nosta[0-2]
12:0010.10.2018Ural 22 - 0Syzran[1-0]
17:0006.10.2018Ulyanovsk1 - 1Ural 2[1-1]
15:0006.10.2018Neftekhimik2 - 1Ufa 2[1-0]
15:0006.10.2018Nosta0 - 5Zenit-Izhevsk[0-3]
13:0006.10.2018Chelyabinsk2 - 0FC Zvezda Perm[0-0]
16:0005.10.2018Lada Togliatti0 - 0Kamaz[0-0]
19:0021.10.2018Chertanovo M. 20 - 3Dolgoprudny[0-1]
15:0020.10.2018Leningradets4 - 1Dnepr Smolensk[1-1]
14:0020.10.2018Kolomna2 - 1Vladimir[0-1]
14:0020.10.2018Pskov 7471 - 2Lokomotiv-Kazanka[0-2]
13:0020.10.2018Znamya Truda0 - 1Veles Moscow[0-0]
18:0019.10.2018Luki-Energiya2 - 1Tekstilshtik[0-1]
17:0013.10.2018Lokomotiv-Kazanka4 - 1Dnepr Smolensk[3-0]
16:0013.10.2018Dolgoprudny2 - 1Znamya Truda[1-0]
15:0013.10.2018Tekstilshtik3 - 0Kolomna[1-0]
14:0013.10.2018Veles Moscow3 - 0Pskov 747[1-0]
18:3012.10.2018Murom1 - 0Luki-Energiya[1-0]
18:0012.10.2018Vladimir0 - 2Leningradets[0-1]
15:0007.10.2018Kolomna1 - 0Dolgoprudny[1-0]
15:0006.10.2018Leningradets0 - 2Veles Moscow[0-1]
15:0006.10.2018Pskov 7470 - 1Tekstilshtik[0-0]
13:0006.10.2018Znamya Truda2 - 4Murom[0-2]
18:3005.10.2018Dnepr Smolensk1 - 1Vladimir[1-1]
18:0005.10.2018Luki-Energiya2 - 2Chertanovo M. 2[1-0]
16:0030.09.2018Dolgoprudny7 - 1Pskov 747[3-0]
16:0030.09.2018Vladimir1 - 1Lokomotiv-Kazanka[1-1]
Russia: Youth League
14:0020.10.2018Dynamo Moscow U211 - 2Zenit Petersburg U21[1-0]
14:0020.10.2018Krasnodar U212 - 1Akhmat Grozny U21[1-0]
08:0020.10.2018Ural U212 - 1Krylya Sovetov Samara U21[1-1]
14:0019.10.2018FK Orenburg U211 - 0Yenisey U21[1-0]
14:0019.10.2018Spartak Moscow U214 - 0Arsenal Tula U21[2-0]
12:0019.10.2018Lokomotiv Moscow U211 - 3FK Rostov U21[0-1]
12:0019.10.2018Ufa U210 - 3Rubin Kazan U21[0-1]
11:0019.10.2018Anzhi U210 - 1CSKA Moscow U21[0-0]
12:0015.10.2018Zenit Petersburg U211 - 0Spartak Moscow U21[0-0]
12:0007.10.2018CSKA Moscow U211 - 0Lokomotiv Moscow U21[0-0]
12:0007.10.2018Zenit Petersburg U211 - 0Krasnodar U21[1-0]
12:0006.10.2018Akhmat Grozny U212 - 0Anzhi U21[1-0]
12:0006.10.2018Rubin Kazan U211 - 1Ural U21[1-0]
09:0006.10.2018Yenisey U211 - 2Spartak Moscow U21[1-1]
14:0005.10.2018FK Rostov U214 - 0FK Orenburg U21[2-0]
14:0005.10.2018Krylya Sovetov Samara U212 - 1Dynamo Moscow U21[1-1]
13:0004.10.2018Arsenal Tula U216 - 0Ufa U21[4-0]
12:0030.09.2018Rubin Kazan U210 - 2Krylya Sovetov Samara U21[0-1]
12:0030.09.2018Spartak Moscow U214 - 0FK Rostov U21[3-0]
14:0029.09.2018Krasnodar U212 - 1Dynamo Moscow U21[2-1]
Russia: Russian Cup
17:0010.10.2018Tyumen2 - 1CSKA Moscow[0-0]
19:3027.09.2018FC Tambov1 - 2FK Krylya Sovetov Samara[1-0]
17:0027.09.2018Kursk0 - 2Krasnodar[0-1]
21:0026.09.2018Baltika2 - 3Lokomotiv Moscow[1-1]
20:1526.09.2018T. Moscow0 - 1Dynamo Moscow[0-1]
19:0026.09.2018FK Chayka1 - 2FK Anzi Makhackala[0-1]
19:0026.09.2018FK Chimki Moskovska oblast0 - 1Rubin Kazan[0-0]
19:0026.09.2018Nizhny Novgorod1 - 0Ufa[0-0]
18:3026.09.2018Chernomorets Novorossijsk0 - 1Spartak Moscow[0-1]
18:0026.09.2018Volgar-Astrakhan0 - 4Zenit Petersburg[0-2]
17:3026.09.2018Luki-Energiya1 - 2Yenisey[1-1]
17:0026.09.2018Syzran0 - 4FK Rostov[0-2]
12:0026.09.2018SKA Khabarovsk3 - 4Akhmat Grozny[0-1]
11:0026.09.2018Sakhalin1 - 2Arsenal Tula[0-2]
18:0025.09.2018Neftekhimik2 - 3Ural[0-1]
13:0025.09.2018Dynamo Barnaul0 - 2Orenburg[0-1]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
denoke :  16 saat önce
Eski kural da çok katı bence. Söylediğin gibi 5 ya da 6 oran...devamı
magic :  1 gün önce
Katılıyorum....devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Bence yeni 'beraberlik' kuralı kaldırılmalı ve eski kuraldan...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Kesinlikle katılıyorum. O zaman cezalar kaldırılsın. 1 ve 2...devamı
woncu :  1 gün önce
city 15 orandan 0 werdim ama inş. 0 bitmez bencede bu kurala bi...devamı
iksenitli34 :  2 gün önce
admin yeni gelen ''beraberlik'' kuralı ile ilgili bir geri...devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  7 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  7 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  8 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı