Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Norway: Eliteserien
19:0027.10.2018Stromsgodset - Valerenga
20:0028.10.2018Bodo/Glimt - Stabaek
20:0028.10.2018Kristiansund - Sandefjord
20:0028.10.2018Odd - Tromso
20:0028.10.2018Ranheim - Lillestrom
20:0028.10.2018Sarpsborg 08 - Haugesund
22:0028.10.2018Brann - Rosenborg
Norway: Obos-Ligaen
20:0023.10.2018Aalesund - Viking
15:0028.10.2018Jerv - Kongsvinger
15:0028.10.2018Strommen - Sandnes
16:0028.10.2018Floro - Asane
17:0028.10.2018Viking - Ull/Kisa
20:0028.10.2018Levanger - Notodden
20:0028.10.2018Nest-Sotra - Tromsdalen
20:0028.10.2018Sogndal - Aalesund
Norway: Division 2 - Group 1
14:0027.10.2018Baerum Sportsklubb - Raufoss
14:0027.10.2018Fram - Elverum
14:0027.10.2018Fredrikstad - Alta
14:0027.10.2018Honefoss - Stabaek 2
14:0027.10.2018Mjolner - Grorud
14:0027.10.2018Moss - Asker
14:0027.10.2018Odds 2 - Nybergsund
14:0027.10.2018Bryne - Valerenga 2
14:0027.10.2018Flekkeroy - Skeid
14:0027.10.2018Kjelsas - Arendal
14:0027.10.2018K. Oslo - Egersunds
14:0027.10.2018Nardo - Hodd
14:0027.10.2018Stjordals Blink - Brattvag
14:0027.10.2018V. Haugesund - Vidar
Norway: Division 3 - Group 1
13:0027.10.2018Follo - Drobak-Frogn
13:0027.10.2018Herd - Spjelkavik
13:0027.10.2018Hodd 2 - Kristiansund 2
13:0027.10.2018Lokomotiv Oslo - Ullern
13:0027.10.2018Molde 2 - Traeff
13:0027.10.2018Ready - Oppsal
13:0027.10.2018Rilindja - KFUM-Kameratene Oslo 2
13:0027.10.2018Bjornevatn - Eidsvold
13:0027.10.2018Gjellerasen - Skedsmo
13:0027.10.2018Lillestrom 2 - Krakeroy
13:0027.10.2018Lorenskog - Selbak
13:0027.10.2018Ostsiden - Valdres
13:0027.10.2018Skjetten - Stromsgodset 2
13:0027.10.2018Vestfossen - Halden
13:0027.10.2018Donn - Start 2
13:0027.10.2018Egersunds 2 - Sola
13:0027.10.2018Orn - Madla IL
13:0027.10.2018Pors Grenland - Vindbjart
13:0027.10.2018Sandefjord 2 - Staal Jorpeland
13:0027.10.2018Tonsberg - Assiden
13:0027.10.2018Uradd - Halsen
13:0027.10.2018Brann 2 - Varegg
13:0027.10.2018Brodd - Stord
13:0027.10.2018Fana - Sogndal 2
13:0027.10.2018Lysekloster - Forde
13:0027.10.2018Sotra - Fyllingsdalen
13:0027.10.2018Tertnes - Oystese
13:0027.10.2018Vardeneset - Viking 2
13:0027.10.2018Gjovik-Lyn - Brumunddal
13:0027.10.2018Kolstad - Levanger 2
13:0027.10.2018Melhus - Byasen
13:0027.10.2018Orkla - Verdal
13:0027.10.2018Ottestad - Tynset
13:0027.10.2018Rosenborg 2 - Loten
13:0027.10.2018Tillerbyen - Steinkjer
13:0027.10.2018Finnsnes - Skarp
13:0027.10.2018Grei - Floya
13:0027.10.2018Junkeren - Stalkam
13:0027.10.2018Korsvoll - Skjervoy
13:0027.10.2018Lyn - Harstad
13:0027.10.2018Senja - Frigg
13:0027.10.2018Sortland - Melbo
Norway: Junior U19
14:0027.10.2018Mjondalen U19 - Kristiansund U19
14:0028.10.2018Tromso U19 - Floro U19
16:0028.10.2018Stromsgodset U19 - Viking U19
18:0028.10.2018Asane U19 - Start U19
Norway: Toppserien Women
14:0027.10.2018Grand Bodo W - Lyn W
14:0027.10.2018Klepp W - Avaldsnes W
14:0027.10.2018Roa W - Trondheims-Orn W
14:0027.10.2018Sandviken W - LSK Kvinner W
14:0027.10.2018Stabaek W - Kolbotn W
14:0027.10.2018Valerenga W - Arna-Bjornar W
Son Skorlar
Norway: Eliteserien
21:0021.10.2018Stabaek1 - 2Brann[0-0]
19:0021.10.2018Haugesund2 - 0Odd[1-0]
19:0021.10.2018Lillestrom0 - 0Rosenborg[0-0]
19:0021.10.2018Ranheim0 - 0Bodo/Glimt[0-0]
19:0021.10.2018Tromso1 - 2Start[0-1]
19:0021.10.2018Valerenga0 - 2Kristiansund[0-0]
19:0020.10.2018Sandefjord2 - 1Stromsgodset[1-0]
16:3020.10.2018Molde2 - 2Sarpsborg 08[1-2]
21:0007.10.2018Brann1 - 1Lillestrom[0-0]
19:0007.10.2018Bodo/Glimt0 - 1Molde[0-0]
19:0007.10.2018Kristiansund5 - 1Tromso[1-0]
19:0007.10.2018Odd2 - 0Ranheim[0-0]
19:0007.10.2018Rosenborg1 - 1Sandefjord[0-1]
19:0007.10.2018Start1 - 0Sarpsborg 08[0-0]
19:0006.10.2018Stromsgodset0 - 1Haugesund[0-0]
16:3006.10.2018Stabaek1 - 1Valerenga[1-0]
20:0001.10.2018Tromso2 - 1Brann[1-1]
21:0030.09.2018Molde1 - 0Rosenborg[1-0]
19:0030.09.2018Haugesund1 - 0Bodo/Glimt[0-0]
19:0030.09.2018Lillestrom3 - 2Stabaek[0-0]
Norway: Obos-Ligaen
19:0021.10.2018Levanger0 - 1Floro[0-0]
19:0021.10.2018Mjondalen1 - 1Jerv[0-1]
19:0021.10.2018Notodden1 - 1Strommen[1-1]
19:0021.10.2018Sandnes1 - 1Nest-Sotra[0-1]
16:0021.10.2018Asane1 - 2Sogndal[1-0]
16:0021.10.2018Ull/Kisa1 - 1Kongsvinger[0-0]
14:0021.10.2018Tromsdalen0 - 2Ham-Kam[0-0]
19:0007.10.2018Kongsvinger7 - 2Asane[4-1]
19:0007.10.2018Sandnes1 - 0Sogndal[0-0]
19:0007.10.2018Ull/Kisa2 - 2Mjondalen[1-1]
19:0007.10.2018Viking2 - 4Tromsdalen[2-1]
17:0007.10.2018Jerv0 - 0Levanger[0-0]
16:0007.10.2018Ham-Kam1 - 3Aalesund[1-1]
16:0007.10.2018Nest-Sotra1 - 0Notodden[0-0]
16:0007.10.2018Strommen2 - 0Floro[1-0]
20:0002.10.2018Mjondalen2 - 0Kongsvinger[1-0]
19:0030.09.2018Aalesund1 - 1Jerv[0-1]
19:0030.09.2018Levanger1 - 4Strommen[1-3]
19:0030.09.2018Notodden0 - 1Ham-Kam[0-1]
19:0030.09.2018Sogndal1 - 0Nest-Sotra[0-0]
Norway: Division 2 - Group 1
16:0020.10.2018Alta3 - 0Moss[1-0]
16:0020.10.2018Asker4 - 2Baerum Sportsklubb[1-1]
16:0020.10.2018Elverum3 - 2Odds 2[1-2]
16:0020.10.2018Grorud0 - 0Fredrikstad[0-0]
16:0020.10.2018Nybergsund1 - 2Honefoss[0-0]
16:0020.10.2018Raufoss3 - 2Fram[2-1]
16:0020.10.2018Stabaek 21 - 4Mjolner[0-2]
19:0014.10.2018Fredrikstad5 - 0Stabaek 2[3-0]
19:0014.10.2018Honefoss3 - 2Elverum[2-1]
17:0014.10.2018Mjolner2 - 2Nybergsund[1-1]
15:0014.10.2018Asker0 - 1Alta[0-1]
17:0013.10.2018Moss1 - 1Grorud[0-0]
17:0013.10.2018Odds 22 - 3Raufoss[0-2]
16:0013.10.2018Fram2 - 0Baerum Sportsklubb[1-0]
16:3008.10.2018Fram1 - 0Odds 2[0-0]
17:0007.10.2018Elverum1 - 3Mjolner[0-0]
17:0007.10.2018Raufoss6 - 1Honefoss[2-1]
16:0007.10.2018Stabaek 23 - 3Moss[2-2]
15:0007.10.2018Baerum Sportsklubb3 - 0Alta[1-0]
17:0006.10.2018Nybergsund0 - 2Fredrikstad[0-2]
19:0020.10.2018Skeid2 - 0Bryne[0-0]
16:0020.10.2018Arendal3 - 4Flekkeroy[1-3]
16:0020.10.2018Brattvag1 - 4Nardo[0-2]
16:0020.10.2018Egersunds1 - 1V. Haugesund[0-0]
16:0020.10.2018Hodd2 - 1Kjelsas[1-1]
16:0020.10.2018Valerenga 21 - 3K. Oslo[0-3]
16:0020.10.2018Vidar4 - 2Stjordals Blink[2-1]
18:0014.10.2018V. Haugesund3 - 3Valerenga 2[0-3]
16:0014.10.2018Kjelsas0 - 1Brattvag[0-1]
16:0014.10.2018Nardo0 - 3Vidar[0-2]
16:0014.10.2018Stjordals Blink1 - 3Egersunds[1-3]
14:3014.10.2018Flekkeroy1 - 1Hodd[0-0]
14:0013.10.2018K. Oslo1 - 1Bryne[0-0]
14:0013.10.2018Skeid1 - 0Arendal[1-0]
19:0007.10.2018Bryne3 - 0Arendal[1-0]
19:0007.10.2018Hodd2 - 1Skeid[1-0]
15:0007.10.2018Valerenga 22 - 3Stjordals Blink[1-3]
14:0007.10.2018Egersunds2 - 2Nardo[2-0]
16:0006.10.2018K. Oslo1 - 0V. Haugesund[1-0]
15:0006.10.2018Brattvag2 - 2Flekkeroy[2-2]
Norway: Division 3 - Group 1
14:0020.10.2018Drobak-Frogn2 - 3Rilindja[1-1]
14:0020.10.2018KFUM-Kameratene Oslo 21 - 1Lokomotiv Oslo[1-0]
14:0020.10.2018Kristiansund 20 - 2Ready[0-0]
14:0020.10.2018Oppsal3 - 0Follo[0-0]
14:0020.10.2018Spjelkavik3 - 1Molde 2[1-1]
14:0020.10.2018Traeff3 - 0Hodd 2[1-0]
14:0020.10.2018Ullern1 - 3Herd[0-0]
19:3015.10.2018Hodd 21 - 1Spjelkavik[0-1]
15:0014.10.2018Ullern6 - 0KFUM-Kameratene Oslo 2[1-0]
16:3013.10.2018Rilindja1 - 2Oppsal[0-0]
16:0013.10.2018Molde 23 - 2Herd[2-0]
15:0013.10.2018Follo3 - 3Kristiansund 2[2-1]
15:0013.10.2018Lokomotiv Oslo2 - 1Drobak-Frogn[2-0]
14:0013.10.2018Ready1 - 3Traeff[0-3]
17:0010.10.2018Spjelkavik7 - 2Rilindja[2-1]
16:3010.10.2018Herd2 - 0Ullern[0-0]
19:0008.10.2018Molde 21 - 0Hodd 2[1-0]
16:4507.10.2018Herd3 - 1KFUM-Kameratene Oslo 2[1-0]
16:0007.10.2018Spjelkavik1 - 2Ready[1-0]
19:0006.10.2018Kristiansund 26 - 1Rilindja[1-1]
14:0020.10.2018Eidsvold4 - 1Lorenskog[0-0]
14:0020.10.2018Halden7 - 0Ostsiden[3-0]
14:0020.10.2018Krakeroy2 - 1Skjetten[1-1]
14:0020.10.2018Selbak2 - 2Lillestrom 2[1-0]
14:0020.10.2018Skedsmo6 - 1Bjornevatn[4-0]
14:0020.10.2018Stromsgodset 26 - 1Vestfossen[3-1]
14:0020.10.2018Valdres1 - 3Gjellerasen[-]
16:0014.10.2018Lillestrom 20 - 4Eidsvold[0-0]
16:3013.10.2018Gjellerasen0 - 2Halden[0-1]
16:0013.10.2018Lorenskog4 - 2Bjornevatn[0-2]
16:0013.10.2018Ostsiden4 - 3Stromsgodset 2[0-2]
16:0013.10.2018Skedsmo0 - 2Valdres[0-1]
15:0013.10.2018Skjetten3 - 0Selbak[-]
15:0013.10.2018Vestfossen2 - 1Krakeroy[2-0]
20:0008.10.2018Lorenskog3 - 1Lillestrom 2[1-1]
16:0007.10.2018Stromsgodset 23 - 0Gjellerasen[2-0]
17:0006.10.2018Eidsvold2 - 1Skjetten[1-0]
17:0006.10.2018Krakeroy5 - 1Ostsiden[2-0]
16:0006.10.2018Selbak0 - 5Vestfossen[0-3]
15:0006.10.2018Halden3 - 0Skedsmo[0-0]
14:0020.10.2018Assiden2 - 8Pors Grenland[0-5]
14:0020.10.2018Halsen1 - 3Orn[0-1]
14:0020.10.2018Madla IL3 - 1Sandefjord 2[1-1]
14:0020.10.2018Sola3 - 0Uradd[1-0]
14:0020.10.2018Staal Jorpeland1 - 4Donn[0-2]
14:0020.10.2018Start 22 - 2Tonsberg[1-1]
14:0020.10.2018Vindbjart7 - 1Egersunds 2[6-0]
20:0015.10.2018Sandefjord 22 - 2Halsen[1-0]
17:0013.10.2018Uradd6 - 0Egersunds 2[4-0]
17:0013.10.2018Vindbjart1 - 2Assiden[1-1]
16:0013.10.2018Donn4 - 1Madla IL[2-1]
16:0013.10.2018Pors Grenland0 - 4Start 2[0-1]
15:0013.10.2018Orn3 - 3Sola[1-1]
14:0013.10.2018Tonsberg2 - 3Staal Jorpeland[1-2]
20:0008.10.2018Sola5 - 0Sandefjord 2[2-0]
20:0008.10.2018Start 24 - 2Vindbjart[2-2]
17:0006.10.2018Halsen0 - 2Donn[0-0]
17:0006.10.2018Uradd1 - 2Orn[0-2]
14:0006.10.2018Egersunds 22 - 2Assiden[2-0]
14:0006.10.2018Staal Jorpeland2 - 2Pors Grenland[1-0]
14:0020.10.2018Forde4 - 4Brann 2[2-2]
14:0020.10.2018Fyllingsdalen3 - 1Brodd[2-0]
14:0020.10.2018Oystese2 - 6Sotra[-]
14:0020.10.2018Sogndal 21 - 0Tertnes[1-0]
14:0020.10.2018Stord0 - 2Lysekloster[0-1]
14:0020.10.2018Varegg5 - 2Vardeneset[3-1]
14:0020.10.2018Viking 21 - 2Fana[0-1]
17:0013.10.2018Fana3 - 0Varegg[2-0]
17:0013.10.2018Lysekloster1 - 3Fyllingsdalen[0-0]
17:0013.10.2018Sotra4 - 3Tertnes[2-1]
16:3013.10.2018Brann 22 - 2Stord[2-2]
16:3013.10.2018Brodd5 - 0Oystese[1-0]
14:0013.10.2018Sogndal 21 - 3Viking 2[1-2]
14:0013.10.2018Vardeneset2 - 1Forde[2-0]
20:0008.10.2018Fyllingsdalen2 - 4Brann 2[1-0]
20:0008.10.2018Varegg0 - 5Sogndal 2[0-4]
16:0006.10.2018Forde0 - 1Fana[0-1]
16:0006.10.2018Sotra1 - 2Brodd[1-1]
16:0006.10.2018Stord4 - 1Vardeneset[2-0]
16:0006.10.2018Tertnes1 - 0Viking 2[-]
14:0020.10.2018Brumunddal4 - 0Ottestad[1-0]
14:0020.10.2018Byasen2 - 2Rosenborg 2[1-2]
14:0020.10.2018Levanger 2 - Melhus
14:0020.10.2018Loten0 - 0Gjovik-Lyn[0-0]
14:0020.10.2018Steinkjer5 - 1Kolstad[3-1]
14:0020.10.2018Tynset1 - 2Orkla[0-1]
14:0020.10.2018Verdal1 - 1Tillerbyen[0-0]
20:0015.10.2018Rosenborg 25 - 1Levanger 2[2-1]
16:3013.10.2018Brumunddal0 - 0Loten[0-0]
16:3013.10.2018Gjovik-Lyn1 - 4Byasen[0-1]
16:3013.10.2018Kolstad1 - 1Verdal[1-0]
16:3013.10.2018Melhus3 - 1Steinkjer[1-0]
16:3013.10.2018Tillerbyen3 - 0Tynset[0-0]
16:0013.10.2018Orkla4 - 0Ottestad[2-0]
17:3008.10.2018Steinkjer1 - 3Rosenborg 2[1-1]
16:4507.10.2018Orkla2 - 0Tillerbyen[1-0]
17:0006.10.2018Verdal1 - 0Melhus[1-0]
16:4506.10.2018Byasen3 - 0Brumunddal[1-0]
16:4506.10.2018Ottestad2 - 3Loten[2-0]
16:4506.10.2018Tynset4 - 1Kolstad[2-0]
14:0020.10.2018Floya3 - 3Junkeren[0-1]
14:0020.10.2018Frigg6 - 1Finnsnes[4-1]
14:0020.10.2018Harstad3 - 1Sortland[1-0]
14:0020.10.2018Melbo2 - 1Grei[1-0]
14:0020.10.2018Skarp3 - 3Korsvoll[-]
14:0020.10.2018Skjervoy3 - 2Lyn[1-2]
14:0020.10.2018Stalkam1 - 2Senja[1-1]
17:0014.10.2018Junkeren6 - 0Melbo[2-0]
16:4514.10.2018Grei2 - 2Harstad[2-0]
16:3014.10.2018Floya7 - 1Stalkam[1-0]
16:3014.10.2018Lyn7 - 1Skarp[4-0]
16:4513.10.2018Korsvoll0 - 3Frigg[0-2]
15:3013.10.2018Finnsnes0 - 2Senja[0-1]
14:0013.10.2018Sortland1 - 7Skjervoy[-]
16:0007.10.2018Senja3 - 1Korsvoll[0-0]
14:0007.10.2018Skjervoy0 - 1Grei[0-0]
16:4506.10.2018Frigg3 - 0Lyn[2-0]
16:0006.10.2018Melbo2 - 1Floya[-]
15:0006.10.2018Harstad3 - 1Junkeren[0-1]
15:0006.10.2018Skarp3 - 1Sortland[1-1]
Norway: Nm Cup
21:0027.09.2018Haugesund0 - 1Stromsgodset[0-1]
19:0027.09.2018Lillestrom2 - 0Bryne[0-0]
21:0026.09.2018Rosenborg2 - 0Valerenga[1-0]
19:0026.09.2018Start2 - 1Bodo/Glimt[1-1]
Norway: Junior U19
16:3021.10.2018Floro U19 - Stromsgodset U19
17:0020.10.2018Ull/Kisa U195 - 2Start U19[-]
15:0020.10.2018Viking U196 - 0Sandefjord U19[4-0]
19:0014.10.2018Kristiansund U191 - 6Viking U19[0-3]
17:0014.10.2018Mjondalen U194 - 4Bodo/Glimt U19[1-3]
16:0014.10.2018Asane U194 - 6Tromso U19[-]
15:0002.10.2018Bodo/Glimt U193 - 1Ull/Kisa U19[-]
19:0029.09.2018Tromso U195 - 0Start U19[3-0]
15:3029.09.2018Stromsgodset U195 - 2Asane U19[3-2]
15:0029.09.2018Mjondalen U194 - 0Ull/Kisa U19[2-0]
13:0029.09.2018Sandefjord U192 - 1Floro U19[1-0]
Norway: Toppserien Women
18:0021.10.2018Kolbotn W3 - 2Grand Bodo W[2-2]
16:0021.10.2018LSK Kvinner W2 - 3Klepp W[2-1]
16:0020.10.2018Arna-Bjornar W2 - 0Roa W[1-0]
16:0020.10.2018Avaldsnes W0 - 0Sandviken W[0-0]
16:0020.10.2018Lyn W2 - 3Stabaek W[1-2]
16:0020.10.2018Trondheims-Orn W1 - 3Valerenga W[1-1]
15:0013.10.2018Valerenga W2 - 1Avaldsnes W[1-1]
17:4526.09.2018Klepp W1 - 0Trondheims-Orn W[0-0]
17:0023.09.2018Grand Bodo W1 - 3Roa W[0-2]
Norway: Norway Cup Women
16:0014.10.2018Klepp W1 - 2Sandviken W[1-1]
16:0013.10.2018Roa W3 - 4LSK Kvinner W[2-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
denoke :  16 saat önce
Eski kural da çok katı bence. Söylediğin gibi 5 ya da 6 oran...devamı
magic :  1 gün önce
Katılıyorum....devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Bence yeni 'beraberlik' kuralı kaldırılmalı ve eski kuraldan...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Kesinlikle katılıyorum. O zaman cezalar kaldırılsın. 1 ve 2...devamı
woncu :  1 gün önce
city 15 orandan 0 werdim ama inş. 0 bitmez bencede bu kurala bi...devamı
iksenitli34 :  2 gün önce
admin yeni gelen ''beraberlik'' kuralı ile ilgili bir geri...devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  7 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  7 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  8 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı