Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Italy: Serie A
22:3015.02.2019Juventus2 - 0Frosinone[2-0]
Italy: Serie B
23:0015.02.2019Palermo0 - 0Brescia[0-0]
Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
20:0016.02.2019Cagliari - Parma
22:3016.02.2019Atalanta - AC Milan
14:3017.02.2019Spal - Fiorentina
17:0017.02.2019Empoli - Sassuolo
17:0017.02.2019Genoa - Lazio
17:0017.02.2019Udinese - Chievo
20:0017.02.2019Inter - Sampdoria
22:3017.02.2019Napoli - Torino
22:3018.02.2019AS Roma - Bologna
Italy: Serie B
17:0016.02.2019Benevento - Cittadella
17:0016.02.2019Carpi - Perugia
17:0016.02.2019Padova - Foggia
20:0016.02.2019Ascoli - Salernitana
17:0017.02.2019Cosenza - Cremonese
17:0017.02.2019Lecce - Livorno
23:0017.02.2019Spezia - Verona
23:0018.02.2019Crotone - Pescara
Italy: Serie C - Group A
16:3017.02.2019Albissola - Arezzo
16:3017.02.2019Alessandria - Arzachena
16:3017.02.2019Cuneo - Pro Piacenza
16:3017.02.2019Novara - Pistoiese
16:3017.02.2019Olbia - Carrarese
16:3017.02.2019Pisa - Gozzano
16:3017.02.2019Pontedera - Pro Vercelli
16:3017.02.2019Siena - Juventus U23
20:3017.02.2019Lucchese - Entella
20:3017.02.2019Piacenza - Pro Patria
16:3020.02.2019Cuneo - Lucchese
16:3020.02.2019Entella - Pistoiese
16:3020.02.2019Olbia - Siena
16:3016.02.2019Sudtirol - Gubbio
16:3016.02.2019Teramo - Monza
16:3016.02.2019Ternana - Triestina
16:3016.02.2019Vis Pesaro - AlbinoLeffe
18:3016.02.2019FeralpiSalo - Ravenna
18:3016.02.2019L.R. Vicenza - Fermana
18:3016.02.2019Renate - Pordenone
20:3016.02.2019Giana Erminio - Virtus Verona
22:3016.02.2019Rimini - Imolese
22:4516.02.2019Sambenedettese - Fano
22:3019.02.2019Rimini - Ternana
16:3017.02.2019Catania - Paganese
16:3017.02.2019Cavese - Viterbese
16:3017.02.2019Sicula Leonzio - Vibonese
18:3017.02.2019Bisceglie - Rende
18:3017.02.2019Monopoli - Juve Stabia
18:3017.02.2019Potenza - Siracusa
18:3017.02.2019Virtus Francavilla - Reggina 1914
22:4518.02.2019Rieti - Trapani
16:3020.02.2019Siracusa - Viterbese
Italy: Serie D - Group A
16:3017.02.2019Arconatese - Chieri
16:3017.02.2019Borgosesia - Folgore Caratese
16:3017.02.2019Bra - Fezzanese
16:3017.02.2019Inveruno - Lavagnese
16:3017.02.2019Ligorna - Casale
16:3017.02.2019Milano City - Borgaro
16:3017.02.2019Sestri Levante - Dronero
17:0017.02.2019Lecco - Savona
17:0017.02.2019Unione Sanremo - Stresa Sportiva
16:3020.02.2019Sestri Levante - Savona
16:3017.02.2019Caravaggio - Caronnese
16:3017.02.2019Darfo Boario - Sondrio
16:3017.02.2019Legnago Salus - Como
16:3017.02.2019Mantova - Villa Alme
16:3017.02.2019Pontisola - Olginatese
16:3017.02.2019Pro Sesto - Ambrosiana
16:3017.02.2019Rezzato - Scanzorosciate
16:3017.02.2019Seregno - Virtus Bergamo
16:3017.02.2019Villafranca - Ciserano
16:3017.02.2019Belluno - Adriese
16:3017.02.2019Campodarsego - Levico Terme
16:3017.02.2019Cartigliano - Feltre
16:3017.02.2019Cjarlins Muzane - Este
16:3017.02.2019Montebelluna - ArzignanoChiampo
16:3017.02.2019Sandona - ASC St. Georgen
16:3017.02.2019Tamai - Clodiense
16:3017.02.2019Trento - Chions
16:3017.02.2019Virtus Bolzano - Delta Rovigo
16:3020.02.2019Levico Terme - Tamai
16:3017.02.2019Axys Zola - Pergolettese
16:3017.02.2019Ciliverghe Mazzano - San Marino
16:3017.02.2019Classe - Sasso Marconi
16:3017.02.2019Crema - Modena
16:3017.02.2019Fanfulla - Adrense
16:3017.02.2019Fiorenzuola - Calvina
16:3017.02.2019Mezzolara - Vigor Carpaneto
16:3017.02.2019OltrepoVoghera - Lentigione
16:3017.02.2019Reggio Audace - Pavia
16:3017.02.2019Bastia - Aglianese Calcio
16:3017.02.2019Gavorrano - Trestina
16:3017.02.2019Ghivizzano Borgo - Sangimignano Sport
16:3017.02.2019Massese - Sangiovannese
16:3017.02.2019Montevarchi Calcio - Cannara
16:3017.02.2019Pianese - Real Forte Querceta
16:3017.02.2019Scandicci - Prato
16:3017.02.2019Seravezza Pozzi - Tuttocuoio
16:3017.02.2019UC Sinalunghese - San Donato
16:3017.02.2019Viareggio - Ponsacco
16:3020.02.2019Ghivizzano Borgo - UC Sinalunghese
16:3017.02.2019ASD Pineto Calcio - Campobasso
16:3017.02.2019Avezzano - Sangiustese
16:3017.02.2019Castelfidardo - Santarcangelo
16:3017.02.2019Cesena - Jesina
16:3017.02.2019Giulianova - Recanatese
16:3017.02.2019Montegiorgio - Savignanese
16:3017.02.2019Sammaurese - ASD Francavilla
16:3017.02.2019S. N. Notaresco - Matelica
16:3017.02.2019Vastese - Isernia
17:0017.02.2019Agnonese - Forli
16:3017.02.2019Aprilia - Albalonga
16:3017.02.2019Budoni - Lupa Roma
16:3017.02.2019Cassino - Lanusei Calcio
16:3017.02.2019Castiadas - Anzio Calcio 1924
16:3017.02.2019Flaminia - SFF Atletico
16:3017.02.2019Monterosi FC - Citta di Anagni
16:3017.02.2019Ostia Mare - Latina
16:3017.02.2019Vis Artena - Ladispoli
17:0017.02.2019Latte Dolce - Avellino
17:0017.02.2019Trastevere Calcio - Torres
16:3017.02.2019Andria - Taranto
16:3017.02.2019Gelbison Cilento - Francavilla
16:3017.02.2019SS Nola 1925 - Audace Cerignola
17:0017.02.2019A.C.D. Nardo - Picerno
17:0017.02.2019Altamura - Pomigliano
17:0017.02.2019Citta di Fasano - Bitonto
17:0017.02.2019Gravina - Sorrento
17:0017.02.2019Sarnese - Vesuvio Ercolanese
17:0017.02.2019Savoia - Gragnano
22:3016.02.2019AS Acireale - Cittanovese
16:3017.02.2019Castrovillari - Messina
16:3017.02.2019Citta di Messina - Sancataldese
16:3017.02.2019Igea Virtus - Nocerina
16:3017.02.2019Portici 1906 - Troina
16:3017.02.2019US Palmese - Roccella
17:0017.02.2019Gela - Rotonda
17:0017.02.2019Locri 1909 - Bari
17:0017.02.2019Turris - Marsala
Italy: Primavera 1
13:0016.02.2019AS Roma U19 - Napoli U19
13:0016.02.2019Empoli U19 - Cagliari U19
13:0016.02.2019Udinese U19 - Inter U19
15:0016.02.2019Juventus U19 - Torino U19
16:3016.02.2019Palermo U19 - Chievo U19
16:3016.02.2019Sampdoria U19 - Sassuolo U19
12:0017.02.2019Fiorentina U19 - Atalanta U19
17:0017.02.2019AC Milan U19 - Genoa U19
Italy: Primavera 2
13:0016.02.2019Cosenza U19 - Foggia U19
13:0016.02.2019Crotone U19 - Perugia U19
16:0016.02.2019Salernitana U19 - Cittadella U19
16:3016.02.2019Ascoli U19 - Lazio U19
16:3016.02.2019Cremonese U19 - Spal U19
16:3016.02.2019Frosinone U19 - Livorno U19
16:3016.02.2019Padova U19 - Parma U19
16:3016.02.2019Spezia U19 - Carpi U19
16:3016.02.2019Venezia U19 - Brescia U19
16:3016.02.2019Verona U19 - Bologna U19
16:3017.02.2019Benevento U19 - Pescara U19
Son Skorlar
Italy: Serie A
22:3010.02.2019AC Milan3 - 0Cagliari[2-0]
20:0010.02.2019Sassuolo0 - 3Juventus[0-1]
17:0010.02.2019Atalanta2 - 1Spal[0-1]
17:0010.02.2019Sampdoria0 - 1Frosinone[0-1]
17:0010.02.2019Torino1 - 0Udinese[1-0]
14:3010.02.2019Bologna1 - 1Genoa[1-1]
22:3009.02.2019Parma0 - 1Inter[0-0]
20:0009.02.2019Fiorentina0 - 0Napoli[0-0]
22:3008.02.2019Chievo0 - 3AS Roma[0-2]
22:3007.02.2019Lazio1 - 0Empoli[1-0]
23:0004.02.2019Cagliari0 - 1Atalanta[0-0]
21:0004.02.2019Frosinone0 - 1Lazio[0-1]
22:3003.02.2019AS Roma1 - 1AC Milan[0-1]
20:0003.02.2019Inter0 - 1Bologna[0-1]
17:0003.02.2019Genoa1 - 1Sassuolo[1-1]
17:0003.02.2019Udinese1 - 1Fiorentina[0-0]
14:3003.02.2019Spal0 - 0Torino[0-0]
22:3002.02.2019Juventus3 - 3Parma[1-0]
20:0002.02.2019Napoli3 - 0Sampdoria[2-0]
Italy: Serie B
23:0011.02.2019Venezia1 - 1Lecce[0-0]
23:0010.02.2019Verona1 - 1Crotone[0-0]
17:0010.02.2019Foggia1 - 1Pescara[1-0]
17:0010.02.2019Livorno2 - 0Cosenza[0-0]
20:0009.02.2019Brescia3 - 1Carpi[2-1]
17:0009.02.2019Cittadella0 - 1Spezia[0-0]
17:0009.02.2019Cremonese0 - 0Padova[0-0]
17:0009.02.2019Perugia1 - 2Palermo[0-1]
23:0008.02.2019Salernitana0 - 1Benevento[0-0]
23:0004.02.2019Palermo0 - 0Foggia[0-0]
23:0003.02.2019Pescara1 - 5Brescia[0-3]
17:0003.02.2019Benevento3 - 0Venezia[0-0]
17:0003.02.2019Crotone1 - 1Livorno[1-1]
20:0002.02.2019Spezia2 - 0Cremonese[1-0]
17:0002.02.2019Carpi1 - 1Verona[1-0]
17:0002.02.2019Cosenza2 - 0Cittadella[0-0]
17:0002.02.2019Padova0 - 0Salernitana[0-0]
23:0028.01.2019Verona2 - 2Cosenza[1-0]
20:0027.01.2019Brescia4 - 4Spezia[2-2]
Italy: Serie C - Group A
20:3013.02.2019Arezzo1 - 1Juventus U23[1-1]
20:3013.02.2019Arzachena1 - 0Lucchese[0-0]
20:3013.02.2019Entella2 - 1Pro Vercelli[1-1]
20:3013.02.2019Pistoiese1 - 1Albissola[1-0]
20:3013.02.2019Pro Patria1 - 0Novara[1-0]
20:3013.02.2019Pro Piacenza - Pisa
20:0013.02.2019Alessandria0 - 0Olbia[0-0]
16:3013.02.2019Carrarese0 - 2Piacenza[0-0]
16:3013.02.2019Cuneo1 - 1Siena[1-0]
16:3013.02.2019Gozzano1 - 1Pontedera[1-0]
20:3010.02.2019Piacenza1 - 1Albissola[1-1]
20:3010.02.2019Pisa2 - 1Pistoiese[0-0]
16:3010.02.2019Entella - Pro Piacenza
16:3010.02.2019Juventus U231 - 0Arzachena[0-0]
16:3010.02.2019Lucchese0 - 0Gozzano[0-0]
16:3010.02.2019Novara1 - 2Carrarese[0-1]
16:3010.02.2019Olbia1 - 2Cuneo[1-0]
16:3010.02.2019Pro Vercelli0 - 0Pro Patria[0-0]
16:3010.02.2019Siena3 - 1Alessandria[1-0]
22:4509.02.2019Pontedera1 - 1Arezzo[0-1]
22:3012.02.2019Fano1 - 0Teramo[1-0]
22:3012.02.2019Imolese0 - 0Sambenedettese[0-0]
22:3012.02.2019Monza2 - 0L.R. Vicenza[0-0]
22:3012.02.2019Rimini1 - 3FeralpiSalo[0-0]
22:3012.02.2019Triestina0 - 0Sudtirol[0-0]
20:3012.02.2019AlbinoLeffe2 - 1Ternana[2-1]
20:3012.02.2019Fermana0 - 1Gubbio[0-0]
20:3012.02.2019Pordenone1 - 0Vis Pesaro[0-0]
20:3012.02.2019Ravenna1 - 1Giana Erminio[1-0]
20:3012.02.2019Virtus Verona0 - 1Renate[0-1]
20:3009.02.2019Teramo1 - 0Rimini[1-0]
18:3009.02.2019FeralpiSalo1 - 0AlbinoLeffe[0-0]
18:3009.02.2019L.R. Vicenza1 - 1Pordenone[0-0]
18:3009.02.2019Sambenedettese0 - 1Ravenna[0-0]
18:3009.02.2019Triestina3 - 1Monza[0-0]
16:3009.02.2019Giana Erminio1 - 0Fano[0-0]
16:3009.02.2019Gubbio2 - 3Imolese[1-2]
16:3009.02.2019Sudtirol2 - 0Fermana[0-0]
16:3009.02.2019Ternana2 - 2Virtus Verona[0-1]
16:3009.02.2019Vis Pesaro0 - 1Renate[0-0]
22:3014.02.2019Reggina 19140 - 0Potenza[0-0]
16:3014.02.2019Rende0 - 1Siracusa[0-0]
22:3013.02.2019Juve Stabia0 - 0Catanzaro[0-0]
22:3013.02.2019Matera0 - 3Cavese[-]
22:3013.02.2019Paganese1 - 3Monopoli[0-2]
22:3013.02.2019Sicula Leonzio2 - 1Bisceglie[1-0]
22:3013.02.2019Trapani1 - 0Catania[0-0]
16:3013.02.2019Vibonese0 - 2Rieti[0-0]
16:3013.02.2019Viterbese1 - 0Virtus Francavilla[1-0]
22:4511.02.2019Siracusa0 - 2Reggina 1914[0-0]
18:3010.02.2019Catania3 - 0Casertana[0-0]
18:3010.02.2019Cavese0 - 0Vibonese[0-0]
18:3010.02.2019Potenza0 - 0Rende[0-0]
16:3010.02.2019Bisceglie0 - 0Trapani[0-0]
16:3010.02.2019Catanzaro4 - 1Paganese[2-1]
16:3010.02.2019Monopoli0 - 2Viterbese[0-2]
16:3010.02.2019Rieti0 - 0Sicula Leonzio[0-0]
16:3010.02.2019Virtus Francavilla3 - 0Matera[-]
22:3003.02.2019Matera0 - 3Bisceglie[-]
18:3003.02.2019Paganese3 - 4Potenza[3-1]
Italy: Serie D - Group A
16:3013.02.2019Bra3 - 3Folgore Caratese[1-2]
16:3013.02.2019Inveruno1 - 0Casale[0-0]
16:3013.02.2019Stresa Sportiva0 - 1Borgaro[0-0]
17:0010.02.2019Savona1 - 2Milano City[1-1]
16:3010.02.2019Borgaro0 - 1Ligorna[0-1]
16:3010.02.2019Casale1 - 2Bra[0-1]
16:3010.02.2019Chieri3 - 2Unione Sanremo[1-0]
16:3010.02.2019Dronero0 - 0Stresa Sportiva[0-0]
16:3010.02.2019Fezzanese0 - 0Sestri Levante[0-0]
16:3010.02.2019Folgore Caratese1 - 2Lecco[0-2]
16:3010.02.2019Lavagnese0 - 1Arconatese[0-0]
17:0009.02.2019Borgosesia1 - 3Inveruno[0-0]
16:3006.02.2019Arconatese0 - 0Fezzanese[0-0]
16:3006.02.2019Milano City1 - 2Chieri[1-0]
17:0003.02.2019Lecco3 - 0Lavagnese[0-0]
17:0003.02.2019Unione Sanremo2 - 0Dronero[2-0]
16:3003.02.2019Ligorna5 - 1Borgosesia[3-0]
17:0027.01.2019Fezzanese1 - 2Unione Sanremo[0-2]
17:0027.01.2019Savona2 - 0Stresa Sportiva[1-0]
16:3027.01.2019Lavagnese2 - 0Milano City[1-0]
16:3013.02.2019Pontisola0 - 3Scanzorosciate[0-2]
16:3013.02.2019Pro Sesto2 - 1Virtus Bergamo[0-1]
16:3010.02.2019Ambrosiana2 - 2Rezzato[0-1]
16:3010.02.2019Caronnese3 - 2Darfo Boario[2-0]
16:3010.02.2019Ciserano1 - 1Legnago Salus[0-0]
16:3010.02.2019Como1 - 0Mantova[0-0]
16:3010.02.2019Olginatese0 - 1Pro Sesto[0-0]
16:3010.02.2019Scanzorosciate0 - 1Seregno[0-1]
16:3010.02.2019Sondrio2 - 2Villafranca[0-1]
16:3010.02.2019Villa Alme0 - 1Pontisola[0-1]
16:3010.02.2019Virtus Bergamo2 - 0Caravaggio[1-0]
16:3003.02.2019Caravaggio2 - 2Villafranca[0-0]
16:3003.02.2019Como3 - 0Villa Alme[2-0]
16:3003.02.2019Darfo Boario2 - 1Ciserano[1-0]
16:3003.02.2019Legnago Salus2 - 0Olginatese[1-0]
16:3003.02.2019Mantova3 - 0Ambrosiana[1-0]
16:3003.02.2019Rezzato2 - 0Caronnese[1-0]
20:0002.02.2019Seregno0 - 2Sondrio[0-1]
16:3027.01.2019Scanzorosciate1 - 0Pro Sesto[0-0]
16:3027.01.2019Sondrio1 - 3Caravaggio[0-1]
16:3013.02.2019Belluno3 - 2Chions[2-2]
16:3013.02.2019Trento0 - 2Delta Rovigo[0-0]
16:3010.02.2019Adriese2 - 0Campodarsego[0-0]
16:3010.02.2019ArzignanoChiampo4 - 0ASC St. Georgen[3-0]
16:3010.02.2019Chions1 - 1Cartigliano[0-1]
16:3010.02.2019Clodiense3 - 1Montebelluna[1-0]
16:3010.02.2019Delta Rovigo0 - 1Cjarlins Muzane[0-1]
16:3010.02.2019Este1 - 1Trento[1-0]
16:3010.02.2019Virtus Bolzano2 - 1Sandona[-]
17:0009.02.2019Feltre1 - 0Belluno[0-0]
16:3006.02.2019Levico Terme1 - 2ASC St. Georgen[1-0]
16:3003.02.2019ASC St. Georgen0 - 4Clodiense[0-1]
16:3003.02.2019Campodarsego1 - 1Feltre[1-1]
16:3003.02.2019Cartigliano2 - 2Este[1-2]
16:3003.02.2019Cjarlins Muzane2 - 3Virtus Bolzano[-]
16:3003.02.2019Montebelluna1 - 2Levico Terme[1-0]
16:3003.02.2019Sandona0 - 2ArzignanoChiampo[0-1]
16:3003.02.2019Tamai1 - 0Adriese[1-0]
16:3027.01.2019Clodiense1 - 2ArzignanoChiampo[1-1]
16:3027.01.2019Delta Rovigo1 - 0Cartigliano[0-0]
16:3013.02.2019OltrepoVoghera0 - 0San Marino[0-0]
16:3013.02.2019Vigor Carpaneto2 - 3Lentigione[0-1]
16:3010.02.2019Adrense4 - 1OltrepoVoghera[3-1]
16:3010.02.2019Calvina1 - 1Fanfulla[0-1]
16:3010.02.2019Fiorenzuola4 - 0Classe[2-0]
16:3010.02.2019Lentigione2 - 2Reggio Audace[1-1]
16:3010.02.2019Modena2 - 0Axys Zola[2-0]
16:3010.02.2019Pavia1 - 1Crema[1-0]
16:3010.02.2019Pergolettese4 - 1Vigor Carpaneto[1-1]
16:3010.02.2019San Marino0 - 0Mezzolara[0-0]
16:3010.02.2019Sasso Marconi1 - 0Ciliverghe Mazzano[1-0]
16:3003.02.2019Axys Zola0 - 2Adrense[0-2]
16:3003.02.2019Ciliverghe Mazzano2 - 2Modena[0-0]
16:3003.02.2019Classe3 - 1Pavia[0-0]
16:3003.02.2019Crema2 - 2Calvina[0-0]
16:3003.02.2019Fanfulla3 - 1Sasso Marconi[0-1]
16:3003.02.2019Mezzolara0 - 1Pergolettese[0-0]
16:3003.02.2019Reggio Audace0 - 0Fiorenzuola[0-0]
16:3027.01.2019Modena3 - 0Mezzolara[0-0]
16:3027.01.2019Pavia0 - 1Ciliverghe Mazzano[0-0]
16:3013.02.2019Aglianese Calcio1 - 0Pianese[0-0]
16:3013.02.2019Cannara2 - 3Seravezza Pozzi[1-1]
16:3013.02.2019Ponsacco1 - 1Montevarchi Calcio[1-1]
16:3013.02.2019Prato1 - 0Gavorrano[0-0]
16:3013.02.2019Real Forte Querceta2 - 2Massese[1-2]
16:3013.02.2019San Donato2 - 1Bastia[1-1]
16:3013.02.2019Sangimignano Sport1 - 0Viareggio[0-0]
16:3013.02.2019Sangiovannese0 - 0Scandicci[0-0]
16:3013.02.2019Trestina0 - 1Ghivizzano Borgo[0-1]
16:3013.02.2019Tuttocuoio0 - 0UC Sinalunghese[0-0]
16:3010.02.2019Bastia1 - 0Sangiovannese[0-0]
16:3010.02.2019Gavorrano1 - 0Ponsacco[0-0]
16:3010.02.2019Pianese1 - 2Prato[1-1]
16:3010.02.2019Viareggio2 - 3Tuttocuoio[1-1]
16:3009.02.2019Aglianese Calcio2 - 1Real Forte Querceta[1-1]
16:3009.02.2019Ghivizzano Borgo1 - 2Cannara[0-2]
16:3009.02.2019Massese0 - 0Trestina[0-0]
16:3009.02.2019Montevarchi Calcio1 - 0UC Sinalunghese[0-0]
16:3009.02.2019Scandicci3 - 1Sangimignano Sport[1-1]
16:3009.02.2019Seravezza Pozzi1 - 1San Donato[0-0]
22:3013.02.2019Forli1 - 2Cesena[0-1]
17:0013.02.2019Isernia1 - 0S. N. Notaresco[0-0]
16:3013.02.2019ASD Francavilla2 - 1Castelfidardo[0-0]
16:3013.02.2019Jesina1 - 1ASD Pineto Calcio[-]
16:3013.02.2019Matelica2 - 0Agnonese[1-0]
16:3013.02.2019Recanatese1 - 1Vastese[1-1]
16:3013.02.2019Sammaurese1 - 0Avezzano[0-0]
16:3013.02.2019Sangiustese2 - 0Giulianova[-]
16:3013.02.2019Santarcangelo0 - 1Montegiorgio[-]
16:3013.02.2019Savignanese3 - 2Campobasso[-]
17:0010.02.2019ASD Pineto Calcio2 - 1Savignanese[1-0]
16:3010.02.2019Agnonese1 - 1ASD Francavilla[1-0]
16:3010.02.2019Avezzano0 - 1Matelica[0-1]
16:3010.02.2019Castelfidardo1 - 1Sangiustese[1-1]
16:3010.02.2019Giulianova2 - 2Forli[1-2]
16:3010.02.2019Montegiorgio0 - 0Recanatese[0-0]
16:3010.02.2019Vastese0 - 2Jesina[0-1]
17:0009.02.2019Cesena3 - 0Santarcangelo[2-0]
16:3009.02.2019Campobasso3 - 0Isernia[1-0]
16:3009.02.2019S. N. Notaresco3 - 2Sammaurese[0-1]
20:0013.02.2019Latina4 - 3Vis Artena[2-0]
17:0013.02.2019Torres1 - 0Ostia Mare[0-0]
16:3013.02.2019Albalonga1 - 1Castiadas[1-0]
16:3013.02.2019Anzio Calcio 19240 - 0Monterosi FC[0-0]
16:3013.02.2019Avellino1 - 0Flaminia[0-0]
16:3013.02.2019Budoni4 - 3Cassino[2-0]
16:3013.02.2019Citta di Anagni1 - 0Latte Dolce[0-0]
16:3013.02.2019Ladispoli2 - 1Aprilia[1-0]
16:3013.02.2019Lupa Roma0 - 2Trastevere Calcio[0-1]
16:3013.02.2019SFF Atletico0 - 1Lanusei Calcio[0-0]
16:3010.02.2019Aprilia1 - 1Latina[1-1]
16:3010.02.2019Flaminia1 - 2Citta di Anagni[1-0]
16:3010.02.2019Ostia Mare3 - 3Lupa Roma[1-1]
17:0009.02.2019Latte Dolce2 - 0Anzio Calcio 1924[1-0]
16:3009.02.2019Cassino1 - 0SFF Atletico[1-0]
16:3009.02.2019Castiadas2 - 0Ladispoli[0-0]
16:3009.02.2019Monterosi FC0 - 0Albalonga[0-0]
16:3009.02.2019Trastevere Calcio3 - 0Budoni[0-0]
16:3009.02.2019Vis Artena0 - 0Torres[0-0]
16:1509.02.2019Lanusei Calcio0 - 2Avellino[0-1]
17:0013.02.2019Picerno2 - 1SS Nola 1925[-]
17:0010.02.2019Audace Cerignola2 - 0Sarnese[2-0]
17:0010.02.2019Bitonto2 - 0Gragnano[1-0]
16:3010.02.2019Francavilla1 - 1Altamura[1-1]
16:3010.02.2019Gelbison Cilento1 - 1A.C.D. Nardo[0-0]
16:3010.02.2019Picerno1 - 0Andria[0-0]
16:3010.02.2019Pomigliano1 - 0SS Nola 1925[1-0]
16:3010.02.2019Sorrento0 - 1Citta di Fasano[0-0]
16:3010.02.2019Taranto1 - 0Savoia[0-0]
16:3010.02.2019Vesuvio Ercolanese0 - 1Gravina[0-0]
17:0003.02.2019Nardo1 - 0Vesuvio Ercolanese[0-0]
17:0003.02.2019Andria2 - 1Sorrento[1-1]
17:0003.02.2019Citta di Fasano3 - 0Pomigliano[1-0]
17:0003.02.2019Gravina0 - 0Francavilla[0-0]
17:0003.02.2019Sarnese4 - 1Gelbison Cilento[-]
17:0003.02.2019Savoia1 - 1Bitonto[0-1]
16:3003.02.2019Altamura0 - 2Picerno[0-2]
16:3003.02.2019Gragnano2 - 3Audace Cerignola[1-0]
16:3003.02.2019SS Nola 19251 - 3Taranto[0-1]
20:0030.01.2019Bitonto0 - 1Taranto[0-1]
17:0014.02.2019Rotonda1 - 2Turris[0-0]
17:0010.02.2019Rotonda2 - 1Locri 1909[0-1]
17:0010.02.2019Sancataldese3 - 4AS Acireale[2-0]
16:3010.02.2019Cittanovese1 - 0Igea Virtus[1-0]
16:3010.02.2019Messina5 - 2Turris[0-2]
16:3010.02.2019Nocerina1 - 2Gela[0-1]
16:3010.02.2019Portici 19061 - 1US Palmese[1-0]
16:3010.02.2019Roccella1 - 1Castrovillari[1-1]
16:3010.02.2019Troina0 - 0Citta di Messina[0-0]
16:0010.02.2019Bari3 - 1Marsala[-]
17:0003.02.2019AS Acireale1 - 0Messina[1-0]
17:0003.02.2019Gela1 - 1Troina[0-0]
16:3003.02.2019Castrovillari0 - 1Rotonda[0-1]
16:3003.02.2019Citta di Messina0 - 0Roccella[0-0]
16:3003.02.2019Igea Virtus0 - 0Portici 1906[0-0]
16:3003.02.2019Locri 19092 - 2Sancataldese[2-0]
16:3003.02.2019Marsala2 - 1Cittanovese[1-0]
16:3003.02.2019Turris1 - 0Bari[0-0]
16:3003.02.2019US Palmese1 - 1Nocerina[0-1]
17:0027.01.2019Sancataldese3 - 3Marsala[1-1]
Italy: Coppa Italia
23:0031.01.2019Inter1 - 2Lazio[0-0]
22:4530.01.2019Atalanta3 - 0Juventus[2-0]
20:1530.01.2019Fiorentina7 - 1AS Roma[3-1]
22:4529.01.2019AC Milan2 - 0Napoli[2-0]
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
22:3006.02.2019Potenza1 - 0Monopoli[0-0]
20:3006.02.2019Viterbese2 - 1Ternana[0-1]
17:0006.02.2019Imolese2 - 1Carrarese[0-1]
16:3006.02.2019Gozzano1 - 0AlbinoLeffe[1-0]
16:3006.02.2019Monza1 - 0Pro Vercelli[1-0]
16:3006.02.2019Pisa3 - 0Pontedera[3-0]
16:3006.02.2019Trapani1 - 0Catanzaro[1-0]
22:3005.02.2019FeralpiSalo1 - 3L.R. Vicenza[0-1]
20:3030.01.2019Pontedera3 - 2Siena[0-1]
18:3030.01.2019Catania1 - 2Catanzaro[0-1]
17:0030.01.2019Pro Vercelli2 - 1Alessandria[0-0]
16:3030.01.2019Entella3 - 4Carrarese[0-4]
16:3030.01.2019Monza1 - 0Novara[1-0]
Italy: Primavera 1
16:3011.02.2019Cagliari U191 - 0Sampdoria U19[1-0]
13:0010.02.2019Atalanta U194 - 1Udinese U19[4-1]
13:0010.02.2019Torino U191 - 2Fiorentina U19[0-2]
12:0010.02.2019Napoli U193 - 2Palermo U19[3-0]
16:3009.02.2019Genoa U192 - 1Empoli U19[2-0]
15:0009.02.2019AC Milan U191 - 2Juventus U19[1-1]
13:0009.02.2019Sassuolo U191 - 2Inter U19[0-2]
16:3008.02.2019Chievo U194 - 3AS Roma U19[3-1]
12:0003.02.2019Napoli U190 - 1Empoli U19[0-0]
16:3002.02.2019Palermo U192 - 4Atalanta U19[2-2]
16:3002.02.2019Udinese U191 - 2Fiorentina U19[1-1]
16:0002.02.2019Genoa U191 - 1Torino U19[1-1]
15:0002.02.2019AS Roma U194 - 0AC Milan U19[2-0]
13:0002.02.2019Juventus U190 - 0Cagliari U19[0-0]
17:0001.02.2019Inter U19 - Sampdoria U19
15:0001.02.2019Chievo U192 - 1Sassuolo U19[0-1]
16:3028.01.2019Atalanta U192 - 4Genoa U19[1-3]
16:3028.01.2019Torino U194 - 0Palermo U19[0-0]
12:0027.01.2019Cagliari U191 - 2Inter U19[1-0]
16:3026.01.2019Sassuolo U190 - 3AS Roma U19[0-2]
Italy: Primavera 2
16:3009.02.2019Bologna U192 - 0Padova U19[1-0]
16:3009.02.2019Brescia U191 - 1Verona U19[1-0]
16:3009.02.2019Foggia U190 - 0Ascoli U19[0-0]
16:3009.02.2019Lazio U192 - 2Benevento U19[-]
16:3009.02.2019Parma U190 - 2Cremonese U19[0-1]
16:3009.02.2019Spezia U190 - 0Venezia U19[0-0]
14:0009.02.2019Pescara U194 - 1Cosenza U19[-]
13:0009.02.2019Carpi U190 - 0Salernitana U19[0-0]
12:3009.02.2019Livorno U190 - 1Lecce U19[-]
18:0008.02.2019Cittadella U190 - 1Spal U19[-]
17:0008.02.2019Perugia U191 - 3Frosinone U19[-]
13:0003.02.2019Ascoli U191 - 0Livorno U19[0-0]
16:3002.02.2019Cremonese U191 - 1Bologna U19[-]
16:3002.02.2019Frosinone U190 - 4Foggia U19[-]
16:3002.02.2019Padova U191 - 1Spezia U19[-]
16:3002.02.2019Spal U190 - 3Parma U19[-]
16:3002.02.2019Venezia U193 - 1Carpi U19[-]
16:3002.02.2019Verona U192 - 0Cittadella U19[-]
13:3002.02.2019Lecce U191 - 2Pescara U19[-]
13:0002.02.2019Benevento U192 - 1Crotone U19[-]
Italy: Coppa Italia Primavera
17:0006.02.2019Inter U190 - 1Fiorentina U19[0-1]
15:0006.02.2019Atalanta U194 - 3Torino U19[2-1]
16:3023.01.2019Atalanta U194 - 0AS Roma U19[1-0]
16:3023.01.2019Fiorentina U194 - 3Juventus U19[2-1]
16:3023.01.2019Torino U194 - 2Verona U19[2-0]
14:0023.01.2019Inter U192 - 0Cosenza U19[2-0]
Italy: Serie A Women
14:3010.02.2019AC Milan W2 - 0ASD Verona W[0-0]
16:3009.02.2019AS Roma W3 - 1Florentia W[1-0]
16:3009.02.2019Atalanta W0 - 0Juventus W[0-0]
16:3009.02.2019Bari W0 - 0Tavagnacco W[0-0]
16:3009.02.2019Chievo Verona W3 - 1Orobica W[2-1]
16:3009.02.2019Fiorentina W4 - 1Sassuolo W[3-1]
16:3005.02.2019Fiorentina W8 - 0Bari W[1-0]
14:3003.02.2019Juventus W1 - 0AS Roma W[0-0]
16:3002.02.2019ASD Verona W0 - 1Atalanta W[0-1]
16:3002.02.2019Fiorentina W2 - 0Chievo Verona W[0-0]
16:3002.02.2019Florentia W3 - 1Orobica W[2-1]
16:3002.02.2019Sassuolo W - Bari W
16:3002.02.2019Tavagnacco W1 - 3AC Milan W[0-1]
14:3027.01.2019AC Milan W5 - 2Sassuolo W[4-1]
16:3026.01.2019AS Roma W2 - 1ASD Verona W[0-1]
16:3026.01.2019Atalanta W2 - 2Tavagnacco W[1-1]
16:3026.01.2019Bari W0 - 2Fiorentina W[0-1]
16:3026.01.2019Chievo Verona W5 - 0Florentia W[2-0]
16:3026.01.2019Orobica W0 - 5Juventus W[0-2]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
Muratti81 :  9 saat önce
Alternatifi olmayan site. Bets10 bizlere yeter....devamı
Muratti81 :  9 saat önce
2000 li yıllardı ilk üye olduğum tarihi bile unuttum. Fakat...devamı
Bestwinner :  11 saat önce
Bahis doktoru Augsburg-Bayern Munich maçı ve Lyon-Guingamp...devamı
Esteban :  12 saat önce
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bets10 ile tanıştım....devamı
1903yunsemre :  1 gün önce
yaklaşık 3 sene önce üye olmuştum bets10 a ve şuana kadar...devamı
Bettor :  1 gün önce
2000'li yılların başından beri bets10'da oynarım şimdiye...devamı
altarınoglu :  1 gün önce
Bets10 la yaklaşık 10 yıl önce arkadaşım sayesinde...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Yaklaşık 5-6 yıl önce en iyi bahis sitesi araştırmasına...devamı
umutislek :  1 gün önce
2011yılında ilk tanıştım bets10la, farklı bir kaç bahis...devamı
zlatan67 :  1 gün önce
Herhangi bir ay için 15 i itibariyle hesabında para olan...devamı