Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Italy: Serie B
21:0023.02.2018Spezia - Salernitana
23:0023.02.2018Parma - Venezia
Italy: Serie C - Group B
22:4523.02.2018Vicenza - Reggiana
Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
20:0024.02.2018Bologna - Genoa
22:4524.02.2018Inter - Benevento
14:3025.02.2018Crotone - Spal
17:0025.02.2018Fiorentina - Chievo
17:0025.02.2018Sampdoria - Udinese
17:0025.02.2018Sassuolo - Lazio
17:0025.02.2018Verona - Torino
20:0025.02.2018Juventus - Atalanta
22:4525.02.2018AS Roma - AC Milan
22:4526.02.2018Cagliari - Napoli
Italy: Serie B
17:0024.02.2018Ascoli - Cesena
17:0024.02.2018Avellino - Novara
17:0024.02.2018Carpi - Entella
17:0024.02.2018Cittadella - Empoli
17:0024.02.2018Foggia - Brescia
17:0024.02.2018Frosinone - Perugia
17:0024.02.2018Pescara - Cremonese
17:0024.02.2018Pro Vercelli - Palermo
17:0024.02.2018Ternana - Bari
22:3026.02.2018Salernitana - Parma
22:3027.02.2018Cesena - Pro Vercelli
22:3027.02.2018Cremonese - Frosinone
22:3027.02.2018Entella - Cittadella
22:3027.02.2018Novara - Foggia
22:3027.02.2018Palermo - Ascoli
22:3027.02.2018Perugia - Brescia
22:3027.02.2018Pescara - Carpi
22:3027.02.2018Venezia - Ternana
Italy: Serie C - Group A
16:3025.02.2018Arezzo - Livorno
16:3025.02.2018Arzachena - Gavorrano
16:3025.02.2018Cuneo - Pro Piacenza
16:3025.02.2018Monza - Viterbese
16:3025.02.2018Pisa - Lucchese
16:3025.02.2018Pistoiese - Giana Erminio
16:3025.02.2018Prato - Alessandria
16:3025.02.2018Siena - Olbia
18:3025.02.2018Piacenza - Pontedera
16:3024.02.2018Mestre - FeralpiSalo
16:3024.02.2018Renate - Fano
16:3024.02.2018Sudtirol - Padova
18:3024.02.2018Fermana - Triestina
18:3024.02.2018Teramo - Bassano
20:3024.02.2018Santarcangelo - Sambenedettese
20:3025.02.2018AlbinoLeffe - Modena
22:4526.02.2018Ravenna - Pordenone
16:3025.02.2018Catanzaro - Rende
16:3025.02.2018Sicula Leonzio - Virtus Francavilla
16:3025.02.2018Siracusa - Monopoli
18:3025.02.2018Bisceglie - Akragas
18:3025.02.2018Casertana - Cosenza
18:3025.02.2018Fondi - Matera
18:3025.02.2018Lecce - Juve Stabia
18:3025.02.2018Paganese - Andria
18:3025.02.2018Reggina 1914 - Trapani
Italy: Serie D - Group A
16:3025.02.2018Arconatese - Pavia
16:3025.02.2018Bra - Inveruno
16:3025.02.2018Calcio Derthona - Borgosesia
16:3025.02.2018Caronnese - Varese
16:3025.02.2018Como - Castellazzo
16:3025.02.2018Folgore Caratese - Borgaro
16:3025.02.2018Gozzano - OltrepoVoghera
16:3025.02.2018Olginatese - Casale
16:3025.02.2018Pro Sesto - Seregno
16:3025.02.2018Varesina - Chieri
16:3025.02.2018Caravaggio - Pro Patria
16:3025.02.2018Ciserano - Calcio Romanese
16:3025.02.2018Lumezzane - Grumellese
16:3025.02.2018Milano City - Lecco
16:3025.02.2018Pergolettese - Darfo Boario
16:3025.02.2018Pontisola - Dro
16:3025.02.2018Scanzorosciate - Rezzato
16:3025.02.2018Trento - Ciliverghe Mazzano
16:3025.02.2018Virtus Bergamo - Crema
16:3025.02.2018Adriese - Abano
16:3025.02.2018Ambrosiana - Virtus Verona
16:3025.02.2018ArzignanoChiampo - Liventina
16:3025.02.2018Campodarsego - Delta Rovigo
16:3025.02.2018Clodiense - Montebelluna
16:3025.02.2018Este - Legnago Salus
16:3025.02.2018Feltre - Belluno
16:3025.02.2018Mantova - Calvi Noale
16:3025.02.2018Tamai - Cjarlins Muzane
16:3025.02.2018Castelvetro - Forli
16:3025.02.2018Correggese - Vigor Carpaneto
16:3025.02.2018Fiorenzuola - Sangiovannese
16:3025.02.2018Montevarchi Calcio - Colligiana
16:3025.02.2018Pianese - Villabiagio
16:3025.02.2018Rimini - Sammaurese
16:3025.02.2018Romagna Centro - Mezzolara
16:3025.02.2018Sasso Marconi - Tuttocuoio
16:3025.02.2018Trestina - Imolese
16:3025.02.2018Vivi Altotevere - Lentigione
16:3025.02.2018Albissola - SSD Argentina
16:3025.02.2018Ghivizzano Borgo - Savona
16:3025.02.2018Lavagnese - Finale
16:3025.02.2018Ligorna - Sestri Levante
16:3025.02.2018San Donato - Rignanese
16:3025.02.2018Scandicci - Valdinievole Montecatini
16:3025.02.2018Seravezza Pozzi - Ponsacco
16:3025.02.2018Unione Sanremo - Massese
16:3025.02.2018Viareggio - Real Forte Querceta
16:3025.02.2018ASD Pineto Calcio - Monticelli
16:3025.02.2018Avezzano - Fabriano Cerreto
16:3025.02.2018Campobasso - Castelfidardo
16:3025.02.2018Jesina - San Nicolo
16:3025.02.2018L Aquila - ASD Francavilla
16:3025.02.2018Matelica - Sangiustese
16:3025.02.2018Recanatese - Agnonese
16:3025.02.2018San Marino - Nerostellati Pratola
16:3025.02.2018Vastese - Vis Pesaro
16:3025.02.2018Budoni - SFF Atletico
16:3025.02.2018Cassino - Flaminia
16:3025.02.2018Latina - Latte Dolce
16:3025.02.2018Monterosi FC - Anzio Calcio 1924
16:3025.02.2018Nuorese - Aprilia
16:3025.02.2018Ostia Mare - Albalonga
16:3025.02.2018Rieti - San Teodoro
16:3025.02.2018Tortoli - Lupa Roma
16:3025.02.2018Trastevere Calcio - Lanusei Calcio
16:3025.02.2018Altamura - Nerostellati Frattese
16:3025.02.2018Cavese - Pomigliano
16:3025.02.2018Fulgor Molfetta - Picerno
16:3025.02.2018Gragnano - San Severo
16:3025.02.2018Manfredonia - Sarnese
16:3025.02.2018Nardo - Gravina
16:3025.02.2018Potenza - Aversa
16:3025.02.2018Taranto - Francavilla
16:3025.02.2018Turris - Audace Cerignola
16:3025.02.2018AS Acireale - Vesuvio Ercolanese
16:3025.02.2018Cittanovese - Igea Virtus
16:3025.02.2018Gela - US Palmese
16:3025.02.2018Gelbison Cilento - Vibonese
16:3025.02.2018Nocerina - Sancataldese
16:3025.02.2018Paceco - Isola Capo Rizzuto
16:3025.02.2018Portici 1906 - Ebolitana
16:3025.02.2018Roccella - Palazzolo
16:3025.02.2018Troina - Messina
Italy: Coppa Italia
19:3028.02.2018Juventus - Atalanta
22:4528.02.2018Lazio - AC Milan
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
16:3028.02.2018Viterbese - Cosenza
Italy: Primavera 1
15:0024.02.2018Juventus U19 - Napoli U19
16:3024.02.2018Bologna U19 - Lazio U19
16:3024.02.2018Fiorentina U19 - Inter U19
16:3024.02.2018Genoa U19 - Udinese U19
16:3024.02.2018Sassuolo U19 - Sampdoria U19
16:3024.02.2018Verona U19 - Chievo U19
17:0024.02.2018AS Roma U19 - Torino U19
16:3026.02.2018AC Milan U19 - Atalanta U19
Italy: Primavera 2
16:3024.02.2018Ascoli U19 - Crotone U19
16:3024.02.2018Avellino U19 - Bari U19
16:3024.02.2018Brescia U19 - Empoli U19
16:3024.02.2018Cagliari U19 - Salernitana U19
16:3024.02.2018Carpi U19 - Spezia U19
16:3024.02.2018Cremonese U19 - Parma U19
16:3024.02.2018Entella U19 - Novara U19
16:3024.02.2018Foggia U19 - Ternana U19
16:3024.02.2018Frosinone U19 - Pescara U19
16:3024.02.2018Perugia U19 - Palermo U19
16:3024.02.2018Pro Vercelli U19 - Cittadella U19
16:3024.02.2018Spal U19 - Cesena U19
Son Skorlar
Italy: Serie A
22:4519.02.2018Lazio2 - 0Verona[0-0]
22:4518.02.2018AC Milan1 - 0Sampdoria[1-0]
20:0018.02.2018Atalanta1 - 1Fiorentina[1-1]
17:0018.02.2018Benevento3 - 2Crotone[1-1]
17:0018.02.2018Bologna2 - 1Sassuolo[1-1]
17:0018.02.2018Napoli1 - 0Spal[1-0]
14:3018.02.2018Torino0 - 1Juventus[0-1]
22:4517.02.2018Genoa2 - 0Inter[1-0]
20:0017.02.2018Chievo2 - 1Cagliari[0-0]
17:0017.02.2018Udinese0 - 2AS Roma[0-0]
22:4511.02.2018AS Roma5 - 2Benevento[1-1]
17:0011.02.2018Chievo0 - 1Genoa[0-0]
17:0011.02.2018Inter2 - 1Bologna[1-1]
17:0011.02.2018Sampdoria2 - 0Verona[0-0]
17:0011.02.2018Torino2 - 0Udinese[1-0]
14:3011.02.2018Sassuolo0 - 0Cagliari[0-0]
22:4510.02.2018Napoli4 - 1Lazio[1-1]
20:0010.02.2018Crotone1 - 1Atalanta[0-0]
17:0010.02.2018Spal0 - 4AC Milan[0-1]
22:4509.02.2018Fiorentina0 - 2Juventus[0-0]
Italy: Serie B
19:3018.02.2018Brescia3 - 1Ternana[1-0]
17:0018.02.2018Frosinone2 - 0Ascoli[2-0]
17:0017.02.2018Cesena0 - 1Cittadella[0-1]
17:0017.02.2018Empoli4 - 0Parma[2-0]
17:0017.02.2018Entella0 - 0Pescara[0-0]
17:0017.02.2018Foggia3 - 0Carpi[2-0]
17:0017.02.2018Novara1 - 1Spezia[1-1]
17:0017.02.2018Perugia1 - 0Palermo[0-0]
17:0017.02.2018Salernitana0 - 0Pro Vercelli[0-0]
17:0017.02.2018Venezia3 - 1Avellino[1-0]
22:3016.02.2018Cremonese0 - 1Bari[0-0]
22:3012.02.2018Palermo1 - 2Foggia[0-0]
19:3011.02.2018Cittadella1 - 3Novara[1-1]
17:0011.02.2018Parma1 - 1Perugia[0-0]
17:0010.02.2018Ascoli1 - 2Empoli[0-1]
17:0010.02.2018Bari1 - 0Frosinone[0-0]
17:0010.02.2018Pescara1 - 0Salernitana[0-0]
17:0010.02.2018Pro Vercelli0 - 0Brescia[0-0]
Italy: Serie C - Group A
20:3018.02.2018Alessandria0 - 0Monza[0-0]
20:3018.02.2018Carrarese4 - 0Prato[1-0]
20:3018.02.2018Pontedera0 - 0Arezzo[0-0]
18:3018.02.2018Lucchese0 - 0Cuneo[0-0]
16:3018.02.2018Arzachena3 - 4Pisa[1-3]
16:3018.02.2018Gavorrano1 - 0Piacenza[0-0]
16:3018.02.2018Giana Erminio0 - 1Siena[0-1]
16:3018.02.2018Pistoiese1 - 2Olbia[1-0]
16:3018.02.2018Pro Piacenza3 - 1Viterbese[1-0]
22:4512.02.2018Siena0 - 0Carrarese[0-0]
20:3011.02.2018Prato2 - 2Pisa[2-1]
20:3011.02.2018Viterbese2 - 0Gavorrano[1-0]
18:3011.02.2018Livorno0 - 1Pontedera[0-0]
16:3011.02.2018Arezzo0 - 2Alessandria[0-1]
16:3011.02.2018Cuneo3 - 3Pistoiese[1-3]
16:3011.02.2018Monza1 - 1Arzachena[0-0]
16:3011.02.2018Olbia0 - 0Pro Piacenza[0-0]
16:3011.02.2018Piacenza1 - 0Lucchese[0-0]
20:3004.02.2018Pisa1 - 0Cuneo[1-0]
16:3004.02.2018Pistoiese1 - 1Livorno[1-0]
20:3018.02.2018Modena - Sudtirol
16:3018.02.2018Gubbio2 - 3Pordenone[0-1]
18:3017.02.2018Bassano4 - 0Fermana[0-0]
18:3017.02.2018FeralpiSalo1 - 1Teramo[0-0]
18:3017.02.2018Padova2 - 0Ravenna[2-0]
18:3017.02.2018Reggiana1 - 0Santarcangelo[1-0]
16:3017.02.2018Fano0 - 1Vicenza[0-1]
16:3017.02.2018Triestina2 - 1AlbinoLeffe[1-1]
22:4516.02.2018Sambenedettese0 - 2Mestre[0-1]
16:3014.02.2018Sudtirol1 - 0Pordenone[0-0]
20:3011.02.2018Mestre - Modena
22:3010.02.2018Fermana4 - 2Teramo[0-2]
20:3010.02.2018Ravenna1 - 2Fano[1-0]
18:3010.02.2018AlbinoLeffe0 - 0Bassano[0-0]
18:3010.02.2018Pordenone0 - 3FeralpiSalo[0-3]
18:3010.02.2018Sambenedettese0 - 0Reggiana[0-0]
16:3010.02.2018Renate1 - 3Triestina[0-2]
16:3010.02.2018Santarcangelo1 - 3Padova[1-1]
16:3010.02.2018Sudtirol1 - 2Gubbio[0-0]
22:4519.02.2018Cosenza1 - 1Reggina 1914[1-0]
18:3018.02.2018Juve Stabia0 - 2Bisceglie[0-1]
18:3018.02.2018Monopoli5 - 0Catania[2-0]
18:3018.02.2018Rende3 - 0Fondi[1-0]
18:3018.02.2018Sicula Leonzio0 - 0Lecce[0-0]
18:3018.02.2018Virtus Francavilla0 - 1Casertana[0-0]
16:3018.02.2018Akragas1 - 2Catanzaro[0-1]
16:3018.02.2018Matera2 - 0Siracusa[2-0]
16:3018.02.2018Trapani4 - 1Paganese[2-1]
18:3011.02.2018Catania2 - 2Cosenza[1-2]
18:3011.02.2018Siracusa1 - 0Akragas[0-0]
16:3011.02.2018Casertana0 - 0Trapani[0-0]
16:3011.02.2018Catanzaro0 - 3Sicula Leonzio[0-0]
16:3011.02.2018Fondi1 - 2Juve Stabia[1-0]
16:3011.02.2018Monopoli2 - 0Andria[0-0]
16:3011.02.2018Paganese1 - 0Matera[0-0]
16:3011.02.2018Reggina 19140 - 0Virtus Francavilla[0-0]
22:4509.02.2018Bisceglie1 - 2Lecce[0-0]
22:3004.02.2018Matera1 - 1Monopoli[0-0]
18:3004.02.2018Juve Stabia1 - 1Paganese[0-1]
Italy: Serie D - Group A
17:3021.02.2018OltrepoVoghera1 - 0Bra[0-0]
16:3021.02.2018Borgaro2 - 1Varesina[1-1]
16:3021.02.2018Borgosesia2 - 0Arconatese[1-0]
16:3021.02.2018Casale0 - 0Folgore Caratese[0-0]
16:3021.02.2018Castellazzo1 - 1Pro Sesto[1-0]
16:3021.02.2018Chieri1 - 3Como[0-3]
16:3021.02.2018Inveruno1 - 0Olginatese[0-0]
16:3021.02.2018Pavia1 - 1Caronnese[1-1]
16:3021.02.2018Seregno2 - 0Calcio Derthona[0-0]
16:3021.02.2018Varese1 - 1Gozzano[1-1]
16:3018.02.2018Como2 - 0Borgosesia[1-0]
16:3018.02.2018Gozzano1 - 0Casale[1-0]
16:3018.02.2018OltrepoVoghera0 - 2Inveruno[0-1]
17:0017.02.2018Varesina0 - 1Seregno[0-0]
16:3017.02.2018Arconatese1 - 1Varese[1-0]
16:3017.02.2018Bra0 - 0Borgaro[0-0]
16:3017.02.2018Calcio Derthona0 - 2Caronnese[0-0]
16:3017.02.2018Folgore Caratese1 - 0Castellazzo[1-0]
16:3017.02.2018Olginatese1 - 1Chieri[0-1]
16:3017.02.2018Pro Sesto2 - 0Pavia[0-0]
19:0021.02.2018Rezzato3 - 2Ciserano[1-1]
17:0021.02.2018Levico Terme2 - 4Trento[1-1]
16:3021.02.2018Calcio Romanese0 - 1Lumezzane[-]
16:3021.02.2018Ciliverghe Mazzano2 - 0Pergolettese[1-0]
16:3021.02.2018Crema0 - 1Pontisola[0-1]
16:3021.02.2018Darfo Boario1 - 0Milano City[0-0]
16:3021.02.2018Grumellese2 - 1Caravaggio[1-1]
16:3021.02.2018Lecco3 - 0Scanzorosciate[1-0]
16:3021.02.2018Pro Patria1 - 1Virtus Bergamo[0-1]
16:3018.02.2018Caravaggio2 - 1Calcio Romanese[-]
16:3018.02.2018Dro3 - 1Crema[1-0]
16:3018.02.2018Lumezzane0 - 6Rezzato[0-2]
16:3018.02.2018Milano City0 - 2Ciliverghe Mazzano[0-1]
16:3018.02.2018Pontisola1 - 0Pro Patria[0-0]
16:3018.02.2018Scanzorosciate1 - 0Darfo Boario[1-0]
16:3018.02.2018Virtus Bergamo3 - 0Grumellese[1-0]
17:0017.02.2018Pergolettese3 - 0Levico Terme[1-0]
16:3017.02.2018Ciserano1 - 1Lecco[1-1]
16:3011.02.2018Ciliverghe Mazzano1 - 1Scanzorosciate[1-0]
16:3011.02.2018Lecco0 - 1Lumezzane[0-1]
16:3018.02.2018Abano0 - 2Campodarsego[0-2]
16:3018.02.2018Ambrosiana3 - 1Clodiense[1-1]
16:3018.02.2018Belluno3 - 3ArzignanoChiampo[-]
16:3018.02.2018Cjarlins Muzane1 - 2Adriese[-]
16:3018.02.2018Delta Rovigo1 - 2Calvi Noale[-]
16:3018.02.2018Legnago Salus0 - 0Mantova[0-0]
16:3018.02.2018Liventina1 - 1Tamai[-]
16:3018.02.2018Montebelluna1 - 0Este[0-0]
16:3018.02.2018Virtus Verona1 - 0Feltre[1-0]
17:0011.02.2018Tamai0 - 1Ambrosiana[-]
16:3011.02.2018Adriese1 - 1Virtus Verona[0-0]
16:3011.02.2018ArzignanoChiampo2 - 2Legnago Salus[0-0]
16:3011.02.2018Calvi Noale0 - 1Liventina[0-0]
16:3011.02.2018Campodarsego2 - 0Belluno[0-0]
16:3011.02.2018Clodiense0 - 0Cjarlins Muzane[0-0]
16:3011.02.2018Este5 - 0Abano[0-0]
16:3011.02.2018Feltre1 - 0Montebelluna[0-0]
16:3011.02.2018Mantova0 - 1Delta Rovigo[0-0]
16:3004.02.2018Cjarlins Muzane0 - 0Este[0-0]
16:3004.02.2018Clodiense2 - 3Adriese[1-0]
19:3021.02.2018Colligiana1 - 1Vivi Altotevere[0-1]
16:3021.02.2018Forli2 - 3Sasso Marconi[1-1]
16:3021.02.2018Imolese3 - 1Montevarchi Calcio[1-0]
16:3021.02.2018Lentigione3 - 2Correggese[2-2]
16:3021.02.2018Mezzolara0 - 0Trestina[0-0]
16:3021.02.2018Sammaurese0 - 0Fiorenzuola[0-0]
16:3021.02.2018Sangiovannese1 - 1Pianese[0-1]
16:3021.02.2018Tuttocuoio1 - 0Romagna Centro[0-0]
16:3021.02.2018Vigor Carpaneto2 - 2Rimini[0-1]
16:3021.02.2018Villabiagio2 - 1Castelvetro[2-0]
16:3018.02.2018Castelvetro2 - 0Tuttocuoio[1-0]
16:3018.02.2018Correggese0 - 0Sangiovannese[0-0]
16:3018.02.2018Pianese - Sasso Marconi
16:3018.02.2018Rimini2 - 0Villabiagio[1-0]
16:3018.02.2018Romagna Centro2 - 1Colligiana[2-1]
16:3018.02.2018Vivi Altotevere1 - 2Sammaurese[1-0]
17:0017.02.2018Montevarchi Calcio1 - 1Vigor Carpaneto[0-1]
16:3017.02.2018Fiorenzuola1 - 1Forli[1-1]
16:3017.02.2018Mezzolara1 - 2Imolese[0-1]
16:3017.02.2018Trestina0 - 0Lentigione[0-0]
16:3018.02.2018Massese1 - 1Lavagnese[1-1]
16:3018.02.2018Ponsacco1 - 0Ligorna[1-0]
16:3018.02.2018Real Forte Querceta0 - 0Unione Sanremo[0-0]
16:3018.02.2018Rignanese2 - 1Seravezza Pozzi[2-0]
16:3018.02.2018Savona2 - 0Finale[1-0]
16:3018.02.2018Scandicci4 - 1Viareggio[1-0]
16:3018.02.2018Sestri Levante2 - 0Albissola[1-0]
16:3018.02.2018SSD Argentina2 - 0Ghivizzano Borgo[1-0]
16:3018.02.2018Valdinievole Montecatini0 - 4San Donato[0-2]
17:0011.02.2018Unione Sanremo0 - 0SSD Argentina[0-0]
16:3011.02.2018Albissola3 - 0Valdinievole Montecatini[0-0]
16:3011.02.2018Finale1 - 1Ponsacco[1-1]
16:3011.02.2018Ghivizzano Borgo3 - 0Rignanese[1-0]
16:3011.02.2018Lavagnese1 - 2Savona[1-1]
16:3011.02.2018Ligorna2 - 1Scandicci[-]
16:3011.02.2018San Donato1 - 0Real Forte Querceta[1-0]
16:3011.02.2018Seravezza Pozzi1 - 0Massese[0-0]
16:3010.02.2018Viareggio1 - 0Sestri Levante[0-0]
17:0004.02.2018Sestri Levante0 - 1Unione Sanremo[0-0]
16:3004.02.2018Valdinievole Montecatini1 - 6Ghivizzano Borgo[0-3]
17:0018.02.2018Nerostellati Pratola0 - 3Matelica[-]
16:3018.02.2018Agnonese1 - 4Avezzano[0-3]
16:3018.02.2018ASD Francavilla0 - 3Recanatese[0-0]
16:3018.02.2018Castelfidardo1 - 0L Aquila[1-0]
16:3018.02.2018Fabriano Cerreto1 - 3San Marino[1-1]
16:3018.02.2018Monticelli3 - 1Vastese[0-1]
16:3018.02.2018Sangiustese0 - 0ASD Pineto Calcio[0-0]
16:3018.02.2018Vis Pesaro2 - 1Jesina[0-1]
16:3017.02.2018San Nicolo2 - 4Campobasso[-]
16:3014.02.2018Monticelli0 - 2ASD Francavilla[0-1]
17:0011.02.2018Avezzano0 - 0Sangiustese[0-0]
17:0011.02.2018Vastese2 - 3San Nicolo[-]
16:3011.02.2018ASD Pineto Calcio2 - 1Jesina[-]
16:3011.02.2018Campobasso1 - 1Agnonese[1-0]
16:3011.02.2018Castelfidardo2 - 2ASD Francavilla[1-2]
16:3011.02.2018L Aquila4 - 0Fabriano Cerreto[2-0]
16:3011.02.2018Matelica1 - 2Vis Pesaro[0-1]
16:3011.02.2018Recanatese2 - 0Nerostellati Pratola[0-0]
16:3011.02.2018San Marino0 - 0Monticelli[0-0]
16:3004.02.2018Sangiustese1 - 2San Marino[0-1]
17:0018.02.2018Latte Dolce0 - 2Tortoli[-]
16:3018.02.2018Albalonga1 - 0Cassino[1-0]
16:3018.02.2018Anzio Calcio 19240 - 0Nuorese[0-0]
16:3018.02.2018Aprilia3 - 2Budoni[0-1]
16:3018.02.2018Flaminia2 - 2Latina[0-0]
16:3018.02.2018Lanusei Calcio2 - 1Monterosi FC[1-0]
16:3018.02.2018Lupa Roma3 - 0Trastevere Calcio[1-0]
16:3018.02.2018San Teodoro1 - 1Ostia Mare[0-0]
16:3018.02.2018SFF Atletico1 - 1Rieti[0-0]
17:0011.02.2018Ostia Mare2 - 3Latte Dolce[-]
16:3011.02.2018Budoni0 - 1Albalonga[0-1]
16:3011.02.2018Cassino2 - 0Tortoli[1-0]
16:3011.02.2018Lanusei Calcio1 - 0Anzio Calcio 1924[1-0]
16:3011.02.2018Latina5 - 1Lupa Roma[4-1]
16:3011.02.2018Monterosi FC0 - 1SFF Atletico[0-0]
16:3011.02.2018Nuorese3 - 2San Teodoro[1-1]
16:3011.02.2018Rieti4 - 1Flaminia[2-1]
16:3011.02.2018Trastevere Calcio2 - 0Aprilia[0-0]
16:3004.02.2018San Teodoro1 - 0Budoni[0-0]
16:3004.02.2018SFF Atletico7 - 0Nuorese[4-0]
17:3018.02.2018Gravina7 - 1Fulgor Molfetta[-]
17:0018.02.2018Audace Cerignola1 - 1Potenza[-]
17:0018.02.2018Sarnese1 - 2Turris[-]
16:3018.02.2018Aversa2 - 1Altamura[2-1]
16:3018.02.2018Francavilla1 - 0Gragnano[0-0]
16:3018.02.2018Nerostellati Frattese2 - 1Nardo[1-0]
16:3018.02.2018Picerno0 - 0Taranto[0-0]
16:3018.02.2018Pomigliano1 - 0Manfredonia[0-0]
16:3018.02.2018San Severo1 - 4Cavese[0-1]
17:3011.02.2018Gravina3 - 3Picerno[1-2]
17:0011.02.2018Nardo4 - 1Francavilla[1-1]
17:0011.02.2018Potenza3 - 1Nerostellati Frattese[2-1]
16:3011.02.2018Cavese1 - 2Audace Cerignola[1-0]
16:3011.02.2018Gragnano0 - 2Sarnese[0-2]
16:3011.02.2018Taranto1 - 0Pomigliano[1-0]
16:3011.02.2018Turris2 - 3Altamura[1-1]
16:3010.02.2018Fulgor Molfetta0 - 2San Severo[0-1]
16:3010.02.2018Manfredonia0 - 2Aversa[-]
18:0004.02.2018Audace Cerignola4 - 1Manfredonia[1-1]
17:0004.02.2018Sarnese3 - 4Cavese[3-1]
17:0018.02.2018Igea Virtus1 - 0AS Acireale[-]
17:0018.02.2018Vesuvio Ercolanese5 - 0Gelbison Cilento[-]
16:3018.02.2018Ebolitana0 - 1Gela[0-1]
16:3018.02.2018Isola Capo Rizzuto0 - 1Nocerina[0-0]
16:3018.02.2018Messina2 - 1Roccella[1-0]
16:3018.02.2018Palazzolo0 - 1Paceco[0-1]
16:3018.02.2018Sancataldese2 - 0Portici 1906[0-0]
16:3018.02.2018US Palmese0 - 0Cittanovese[0-0]
16:3018.02.2018Vibonese2 - 1Troina[0-1]
16:3014.02.2018AS Acireale1 - 0Messina[-]
17:0011.02.2018Cittanovese1 - 2Vibonese[-]
17:0011.02.2018Nocerina3 - 0US Palmese[-]
16:3011.02.2018Gela2 - 1Vesuvio Ercolanese[1-1]
16:3011.02.2018Gelbison Cilento2 - 1Roccella[2-0]
16:3011.02.2018Isola Capo Rizzuto1 - 0Sancataldese[1-0]
16:3011.02.2018Paceco1 - 2Ebolitana[1-1]
16:3011.02.2018Portici 19061 - 0Igea Virtus[0-0]
16:3011.02.2018Troina2 - 0Palazzolo[1-0]
17:0004.02.2018Ebolitana0 - 1Nocerina[0-0]
17:0004.02.2018Igea Virtus1 - 0Gela[1-0]
Italy: Coppa Italia
22:4531.01.2018AC Milan0 - 0Lazio[0-0]
22:4530.01.2018Atalanta0 - 1Juventus[0-1]
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
21:3021.02.2018Alessandria0 - 0Pontedera[0-0]
21:3014.02.2018Alessandria1 - 0Renate[1-0]
18:3014.02.2018Lecce0 - 2Cosenza[0-0]
18:3014.02.2018Viterbese2 - 1Paganese[1-0]
19:3007.02.2018Pontedera2 - 1Padova[2-0]
Italy: Primavera 1
17:0017.02.2018Atalanta U192 - 2Verona U19[1-1]
16:3017.02.2018AS Roma U191 - 2Fiorentina U19[1-2]
16:3017.02.2018Chievo U193 - 0Bologna U19[2-0]
16:3017.02.2018Genoa U194 - 1AC Milan U19[2-0]
16:3017.02.2018Napoli U192 - 1Lazio U19[2-1]
15:0017.02.2018Torino U190 - 1Juventus U19[0-0]
13:3017.02.2018Udinese U191 - 4Sassuolo U19[1-2]
16:3016.02.2018Inter U191 - 0Sampdoria U19[1-0]
16:3012.02.2018Bologna U190 - 1AS Roma U19[0-0]
13:3012.02.2018Verona U191 - 2Torino U19[0-1]
12:0011.02.2018Inter U193 - 3Atalanta U19[2-2]
17:0010.02.2018Napoli U191 - 1AC Milan U19[0-0]
16:3010.02.2018Lazio U191 - 2Fiorentina U19[0-2]
16:3010.02.2018Sampdoria U192 - 0Udinese U19[0-0]
16:3010.02.2018Sassuolo U190 - 1Genoa U19[0-0]
15:0010.02.2018Juventus U192 - 1Chievo U19[0-0]
16:3007.02.2018Torino U190 - 1AS Roma U19[0-0]
12:0004.02.2018AS Roma U192 - 1Juventus U19[0-1]
17:0003.02.2018Atalanta U193 - 1Sampdoria U19[1-0]
16:3003.02.2018Genoa U192 - 1Lazio U19[0-0]
Italy: Primavera 2
16:3017.02.2018Bari U190 - 0Perugia U19[0-0]
16:3017.02.2018Cesena U192 - 0Cremonese U19[1-0]
16:3017.02.2018Cittadella U190 - 1Entella U19[0-0]
16:3017.02.2018Empoli U191 - 0Carpi U19[1-0]
16:3017.02.2018Novara U194 - 1Pro Vercelli U19[2-0]
16:3017.02.2018Parma U190 - 2Venezia U19[0-1]
16:3017.02.2018Pescara U191 - 0Foggia U19[0-0]
16:3017.02.2018Spezia U191 - 1Spal U19[0-0]
16:3017.02.2018Ternana U190 - 0Benevento U19[0-0]
16:0017.02.2018Palermo U191 - 1Frosinone U19[-]
13:0017.02.2018Crotone U191 - 1Cagliari U19[-]
12:3017.02.2018Salernitana U193 - 0Avellino U19[-]
16:3011.02.2018Avellino U191 - 4Ascoli U19[-]
16:3010.02.2018Carpi U190 - 0Brescia U19[-]
16:3010.02.2018Cremonese U191 - 1Spezia U19[0-0]
16:3010.02.2018Entella U190 - 0Empoli U19[0-0]
16:3010.02.2018Perugia U192 - 1Salernitana U19[-]
16:3010.02.2018Pro Vercelli U190 - 0Cesena U19[-]
16:3010.02.2018Venezia U192 - 3Cittadella U19[-]
13:0010.02.2018Palermo U194 - 1Benevento U19[-]
Italy: Coppa Italia Primavera
22:3007.02.2018Atalanta U192 - 3AC Milan U19[1-2]
16:0031.01.2018Torino U192 - 1AS Roma U19[2-1]
Italy: Serie A Women
16:3018.02.2018Tavagnacco W2 - 6Brescia W[0-4]
16:3017.02.2018Fimauto Valpolicella W1 - 0ASD Verona W[1-0]
16:3017.02.2018Fiorentina W2 - 0Sassuolo W[1-0]
16:3017.02.2018Juventus W4 - 0Empoli W[1-0]
16:3017.02.2018Mozzanica W1 - 0ASD Res Roma W[0-0]
16:3017.02.2018Ravenna W3 - 1Bari W[0-1]
16:0011.02.2018ASD Verona W4 - 2Ravenna W[2-0]
17:0010.02.2018ASD Res Roma W0 - 1Juventus W[0-0]
16:3010.02.2018Empoli W1 - 4Fimauto Valpolicella W[-]
16:3010.02.2018Mozzanica W4 - 2Tavagnacco W[-]
16:3010.02.2018Sassuolo W0 - 2Brescia W[-]
13:0010.02.2018Bari W0 - 3Fiorentina W[0-0]
17:4504.02.2018Juventus W3 - 0Mozzanica W[2-0]
20:0003.02.2018Fiorentina W1 - 2ASD Verona W[1-2]
16:3003.02.2018Brescia W4 - 0Bari W[1-0]
16:3003.02.2018Fimauto Valpolicella W0 - 1ASD Res Roma W[0-1]
16:3003.02.2018Ravenna W2 - 2Empoli W[0-0]
16:3003.02.2018Sassuolo W0 - 1Tavagnacco W[0-0]
16:3027.01.2018Sassuolo W4 - 2Bari W[-]
16:3027.01.2018Tavagnacco W1 - 2Juventus W[-]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
levennnttt :  21 saat önce
BANKO MAÇLARIM
...devamı
sistem4_5 :  1 gün önce
Katilmak istiyorum...devamı
bahisdoktoru-teknik :  3 gün önce
şu ana kadar katılmak isteyen herkes yeni sanal iddaa...devamı
Bestwinner :  4 gün önce
Bugünkü sürpriz kuponum
...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
2/0yada1/0 sürpriz...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
GS zirvede kalır ...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Başak şehir fener yenilgisinden sonra artık kendini...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Bu maç üst...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Yeni Malatya ters takım sağı solu belli olmuyor oyuzden...devamı
sistem4_5 :  5 gün önce
Benim hesabim vardi ama bayadir oynamiyodum ben bu ay oynuyorum...devamı