Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Switzerland: 1.Liga Promotion
17:0017.11.2018Basel II - Yverdon
17:0017.11.2018Sion II - Breitenrain
18:0017.11.2018Koniz - Bavois
18:0017.11.2018La Chaux-De-Fonds - Lausanne Ouchy
18:3017.11.2018Bruhl - YF Juventus
19:3017.11.2018Wohlen - Stade Nyonnais
Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
18:0017.11.2018Echallens - Lancy
19:0017.11.2018Etoile-Carouge - Vevey
Gelecek Maçlar
Switzerland: Challenge League
22:0023.11.2018Schaffhausen - Aarau
Switzerland: 1.Liga Promotion
16:3018.11.2018Munsingen - Cham
Switzerland: Nationalliga A Women
22:0021.11.2018Young Boys W - Grasshoppers W
Son Skorlar
Switzerland: Super League
18:0011.11.2018St. Gallen2 - 3Young Boys[1-3]
18:0011.11.2018Xamax2 - 3Grasshoppers[0-1]
18:0011.11.2018Zurich1 - 2Sion[0-0]
21:0010.11.2018Lugano1 - 4Luzern[0-1]
21:0010.11.2018Thun4 - 2Basel[1-2]
18:0004.11.2018Basel3 - 2Lugano[2-0]
18:0004.11.2018Luzern2 - 5Zurich[1-2]
18:0004.11.2018Sion0 - 1St. Gallen[0-1]
21:0003.11.2018Grasshoppers0 - 3Young Boys[0-0]
21:0003.11.2018Thun2 - 2Xamax[1-0]
18:0028.10.2018Lugano2 - 1Thun[2-1]
18:0028.10.2018St. Gallen3 - 2Zurich[1-0]
18:0028.10.2018Xamax1 - 2Luzern[1-1]
20:0027.10.2018Grasshoppers1 - 3Basel[0-3]
20:0027.10.2018Young Boys3 - 2Sion[0-2]
17:0021.10.2018Basel1 - 1Xamax[1-0]
17:0021.10.2018Lugano3 - 1St. Gallen[2-0]
17:0021.10.2018Sion0 - 0Grasshoppers[0-0]
20:0020.10.2018Luzern0 - 2Thun[0-0]
20:0020.10.2018Zurich3 - 3Young Boys[2-0]
Switzerland: Challenge League
18:0011.11.2018Vaduz0 - 2Wil[0-2]
17:0011.11.2018Aarau3 - 0Rapperswil[3-0]
16:3011.11.2018Kriens1 - 1Lausanne[0-1]
19:3010.11.2018Schaffhausen3 - 2Chiasso[3-1]
22:0009.11.2018Winterthur1 - 3Servette[1-1]
18:0004.11.2018Servette Geneve FC3 - 0Schaffhausen[2-0]
17:0004.11.2018Winterthur3 - 2Rapperswil[2-0]
16:3004.11.2018Chiasso2 - 3Aarau[1-1]
16:3004.11.2018Wil1 - 1Kriens[1-0]
19:0003.11.2018Lausanne1 - 2Vaduz[0-2]
18:0028.10.2018Vaduz4 - 2Chiasso[1-2]
19:0027.10.2018Rapperswil2 - 2Lausanne[0-1]
18:3027.10.2018Kriens2 - 3Servette Geneve FC[1-1]
18:3027.10.2018Schaffhausen2 - 2Winterthur[1-0]
21:0026.10.2018Aarau2 - 0Wil[0-0]
15:3021.10.2018Wil3 - 1Chiasso[1-0]
20:0020.10.2018Servette Geneve FC3 - 1Aarau[0-1]
19:0020.10.2018Rapperswil1 - 2Kriens[0-1]
18:0020.10.2018Lausanne2 - 0Schaffhausen[1-0]
22:0019.10.2018Winterthur2 - 1Vaduz[2-0]
Switzerland: 1.Liga Promotion
16:3011.11.2018Bellinzona0 - 0Basel II[0-0]
16:3011.11.2018Munsingen3 - 0Zurich II[-]
19:3010.11.2018Yverdon2 - 0Sion II[1-0]
19:0010.11.2018Lausanne Ouchy4 - 2Bruhl[1-1]
18:0010.11.2018Bavois1 - 1Wohlen[0-0]
18:0010.11.2018Breitenrain2 - 1Koniz[1-0]
18:0010.11.2018Cham0 - 1YF Juventus[0-1]
16:0010.11.2018Stade Nyonnais6 - 0La Chaux-De-Fonds[2-0]
16:0004.11.2018Munsingen0 - 3Basel II[0-1]
16:0004.11.2018Stade Nyonnais3 - 2Bruhl[2-0]
19:3003.11.2018Bellinzona1 - 0Sion II[0-0]
19:3003.11.2018Yverdon2 - 0Koniz[1-0]
19:0003.11.2018Lausanne Ouchy3 - 0YF Juventus[0-0]
18:0003.11.2018Bavois9 - 0La Chaux-De-Fonds[3-0]
Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
18:0011.11.2018Lausanne II3 - 1Oberwallis Naters[1-1]
17:0011.11.2018Thun II1 - 0Lancy[0-0]
16:3011.11.2018Vevey2 - 2Echallens[0-0]
20:0010.11.2018Meyrin3 - 1Martigny[0-0]
19:0010.11.2018Etoile-Carouge4 - 1Fribourg[1-0]
18:0010.11.2018Bulle2 - 0Chenois[1-0]
18:0010.11.2018Young Boys II3 - 0Azzurri Lausanne[2-0]
17:0004.11.2018Lausanne II1 - 2Echallens[-]
17:0004.11.2018Thun II0 - 0Chenois[0-0]
16:3004.11.2018Vevey2 - 0Azzurri Lausanne[1-0]
19:3003.11.2018Lancy2 - 1Meyrin[1-0]
19:0003.11.2018Etoile-Carouge3 - 2Martigny[1-1]
18:3003.11.2018Young Boys II2 - 0Fribourg[1-0]
18:0003.11.2018Bulle0 - 2Oberwallis Naters[0-2]
16:3028.10.2018Oberwallis Naters3 - 0Thun II[1-0]
19:0027.10.2018Fribourg0 - 3Vevey[0-2]
19:0027.10.2018Meyrin2 - 0Etoile-Carouge[1-0]
18:0027.10.2018Chenois5 - 2Lancy[2-1]
20:0010.11.2018Bassecourt0 - 0Luzern II[0-0]
19:0010.11.2018Buochs4 - 0Old Boys[2-0]
19:0010.11.2018Langenthal0 - 2Delemont[0-0]
18:0010.11.2018Goldau4 - 4Grasshopper II[3-1]
18:0010.11.2018Schotz1 - 4Black Stars[0-0]
18:0010.11.2018Solothurn2 - 0Zofingen[1-0]
18:0010.11.2018Zug3 - 1Biel[1-0]
22:0007.11.2018Grasshopper II2 - 0Luzern II[1-0]
17:0004.11.2018Langenthal1 - 1Old Boys[0-1]
20:0003.11.2018Bassecourt1 - 3Grasshopper II[0-1]
20:0003.11.2018Goldau2 - 0Zofingen[1-0]
18:0003.11.2018Schotz5 - 1Luzern II[3-1]
18:0003.11.2018Solothurn3 - 0Biel[1-0]
18:0003.11.2018Zug2 - 0Delemont[0-0]
17:0003.11.2018Black Stars1 - 2Buochs[0-1]
18:0028.10.2018Grasshopper II1 - 4Schotz[0-0]
17:0028.10.2018Biel2 - 2Goldau[2-0]
16:3028.10.2018Delemont2 - 2Solothurn[0-0]
19:0027.10.2018Bassecourt1 - 2Zofingen[0-1]
18:0027.10.2018Buochs2 - 2Langenthal[1-1]
17:3011.11.2018Kosova0 - 2Thalwil[0-1]
18:0010.11.2018Baden3 - 0Mendrisio[1-0]
18:0010.11.2018Gossau3 - 1Tuggen[1-0]
18:0010.11.2018Hongg1 - 1Wettswil-Bonstetten[0-0]
18:0010.11.2018Red Star Zurich3 - 1United Zurich[1-0]
17:0010.11.2018Linth4 - 2Winterthur II[1-0]
16:3010.11.2018St. Gallen II2 - 3Eschen[1-0]
17:3004.11.2018Kosova4 - 2Mendrisio[2-0]
19:3003.11.2018Winterthur II2 - 2Tuggen[0-0]
18:0003.11.2018Baden5 - 3Eschen[2-2]
18:0003.11.2018Hongg3 - 2Linth[1-2]
18:0003.11.2018Red Star Zurich2 - 0Thalwil[1-0]
18:0003.11.2018United Zurich2 - 1Gossau[1-1]
16:0003.11.2018St. Gallen II0 - 1Wettswil-Bonstetten[0-0]
18:0027.10.2018Gossau1 - 5Winterthur II[1-1]
17:0027.10.2018Eschen1 - 3Kosova[1-2]
17:0027.10.2018Mendrisio1 - 3Red Star Zurich[1-2]
17:0027.10.2018Thalwil0 - 2United Zurich[0-1]
17:0027.10.2018Tuggen2 - 1Hongg[0-0]
17:0027.10.2018Wettswil-Bonstetten2 - 0Baden[2-0]
Switzerland: Nationalliga A Women
19:0010.11.2018Basel W2 - 1Grasshoppers W[2-1]
21:0003.11.2018Basel W2 - 3Zurich W[2-2]
20:0003.11.2018Grasshoppers W2 - 0Servette Geneve FC W[1-0]
18:0003.11.2018Luzern W3 - 2Yverdon W[2-1]
18:0003.11.2018Young Boys W1 - 2FF Lugano 1976 W[1-0]
Switzerland: Swiss Cup
22:1501.11.2018St. Gallen1 - 2Sion[0-0]
21:3001.11.2018Chiasso0 - 2Luzern[0-0]
21:3001.11.2018Rapperswil1 - 4Kriens[0-1]
22:3031.10.2018Lugano3 - 1Xamax[0-0]
Switzerland: Nationalliga A Women
22:0031.10.2018Young Boys W1 - 1Luzern W[1-0]
Switzerland: Swiss Cup
22:0031.10.2018Red Star Zurich2 - 3Zurich[1-3]
22:0031.10.2018Wil1 - 2Thun[0-0]
22:0031.10.2018Winterthur0 - 1Basel[0-0]
21:3031.10.2018Stade Nyonnais0 - 1Young Boys[0-0]
Switzerland: Nationalliga A Women
21:0027.10.2018Servette Geneve FC W0 - 3Zurich W[0-1]
19:0027.10.2018Grasshoppers W0 - 2Luzern W[0-1]
19:0027.10.2018Yverdon W2 - 1Young Boys W[1-1]
17:0027.10.2018FF Lugano 1976 W3 - 1Basel W[2-0]
21:0020.10.2018FF Lugano 1976 W1 - 2Zurich W[0-2]
21:0020.10.2018Luzern W7 - 0Servette Geneve FC W[4-0]
21:0020.10.2018Yverdon W0 - 0Basel W[0-0]
19:0020.10.2018Grasshoppers W0 - 4Young Boys W[0-3]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
canavar65 :  2 saat önce
Bu maçı ev sahibi kazancak...devamı
canavar65 :  2 saat önce
Bu maçı ev sahibi kazanacak....devamı
balporsugu :  7 saat önce
Bugünkü maçlara ne oynadınız acaba gözükmüyor?...devamı
iksenitli34 :  1 gün önce
tanımlanmış pardon siteleri karıştırdım :)...devamı
iksenitli34 :  1 gün önce
bana 200 tl bonus tanımlanmamış bd. Bilginize...devamı
magic :  3 gün önce
Ekim ayında kazandığım 500 tl bonus hesabima tanımlanmış....devamı
Krefes :  3 gün önce
İlginç haberler! Bu arada, hangi sitede istatistik...devamı
Krefes :  3 gün önce
İlginç haberler! Herkese tebrikler! Bu arada, hangi sitede...devamı
KAZANAN78 :  4 gün önce
Palmeiras
...devamı
KAZANAN78 :  4 gün önce
BU LİNKTE Kİ MAÇA 1 KİŞİ TAHMİN YAPMIŞTIR DİYOR AMA...devamı