Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Spain: Laliga
23:0015.02.2019Eibar0 - 0Getafe[0-0]
Spain: Laliga2
23:0015.02.2019Cordoba1 - 0Granada CF[1-0]
Gelecek Maçlar
Spain: Laliga
15:0016.02.2019Celta Vigo - Levante
18:1516.02.2019Rayo Vallecano - Atl. Madrid
20:3016.02.2019Real Sociedad - Leganes
22:4516.02.2019Barcelona - Valladolid
14:0017.02.2019Real Madrid - Girona
18:1517.02.2019Valencia - Espanyol
20:3017.02.2019Villarreal - Sevilla
22:4517.02.2019Betis - Alaves
23:0018.02.2019Huesca - Ath Bilbao
Spain: Laliga2
18:0016.02.2019Dep. La Coruna - Gimnastic
20:0016.02.2019Elche - Extremadura UD
20:0016.02.2019Zaragoza - Albacete
22:0016.02.2019R. Oviedo - Alcorcon
22:3016.02.2019Cadiz CF - Tenerife
14:0017.02.2019Mallorca - Lugo
18:0017.02.2019Numancia - Osasuna
20:0017.02.2019Rayo Majadahonda - Malaga
20:0017.02.2019Reus Deportiu - Almeria
22:3017.02.2019Las Palmas - Gijon
Spain: Segunda Division B - Group 1
18:0016.02.2019Valladolid B - Atl. Madrid B
14:0017.02.2019Burgos - San Sebastian Reyes
14:0017.02.2019Celta Vigo B - Pontevedra
14:0017.02.2019Fuenlabrada - Rapido de Bouzas
14:0017.02.2019Internacional de Madrid - Las Palmas B
14:0017.02.2019Union Adarve - Guijuelo
18:3017.02.2019Navalcarnero - Real Madrid B
19:0017.02.2019Leonesa - Unionistas
19:0017.02.2019Ponferradina - Coruxo FC
19:0017.02.2019Salmantino - Dep. La Coruna B
18:0016.02.2019Ath Bilbao B - R. Oviedo B
18:4516.02.2019Durango - Santander
19:0016.02.2019CD Vitoria - Amorebieta
14:0017.02.2019Gijon B - Mirandes
18:1517.02.2019Tudelano - Gernika
19:0017.02.2019Barakaldo - Izarra
19:0017.02.2019Calahorra - R. Sociedad B
19:0017.02.2019Langreo - Arenas Club
19:0017.02.2019R. Union - UD Logrones
19:0017.02.2019Torrelavega - Leioa
18:0016.02.2019Conquense - Baleares
21:0016.02.2019Hercules - Cornella
14:0017.02.2019Ejea - Espanyol B
14:0017.02.2019Peralada - Ontinyent
19:0017.02.2019Alcoyano - Ebro
19:0017.02.2019Badalona - Valencia B
19:0017.02.2019Lleida - Levante B
19:0017.02.2019Olot - Barcelona B
19:0017.02.2019Sabadell - Villarreal B
19:1517.02.2019Castellon - Teruel
13:3017.02.2019Almeria B - Cartagena
13:3017.02.2019Sevilla FC B - Linense
14:0017.02.2019CD Badajoz - San Fernando
14:0017.02.2019Jumilla - UCAM Murcia
14:0017.02.2019Malaga B - Don Benito
14:0017.02.2019Melilla - Granada CF B
14:0017.02.2019Recreativo Huelva - UD Ibiza-Eivissa
19:0017.02.2019Murcia - El Ejido
19:0017.02.2019Villanovense - Marbella
19:3017.02.2019Sanluqueno - CF Talavera
Spain: Tercera Division - Group 1
14:0017.02.2019Porrino Industrial - Polvorin
19:0017.02.2019Arenteiro - Racing Club Villalbes
19:0017.02.2019Arosa SC - Silva SD
19:0017.02.2019Barco - Ourense CF
19:0017.02.2019Boiro - Somozas
19:0017.02.2019CD Choco - Ribadumia
19:0017.02.2019Compostela - Paiosaco
19:0017.02.2019Ferrol - Alondras
19:0017.02.2019Laracha - Bergantinos
19:0017.02.2019UD Ourense - Celtiga
14:0017.02.2019Universidad Oviedo - Mosconia
18:3017.02.2019La Madalena - Real Aviles
18:3017.02.2019Lealtad - CD Colunga
18:3017.02.2019L'Entregu - Praviano
18:3017.02.2019Llanes - Condal
18:3017.02.2019Union Club Ceares - El San Martin
19:0017.02.2019Club Siero - San Claudio
19:0017.02.2019Gijon Industrial - Caudal Deportivo
19:0017.02.2019Llanera - Tuilla
19:0017.02.2019Marino de Luanco - Covadonga
18:1516.02.2019Guarnizo - UD Samano
18:3016.02.2019Ribamontan al Mar - Vimenor
18:3016.02.2019Solares - Tropezon
19:0016.02.2019Atletico Albericia - Barreda Balompie
20:3016.02.2019Velarde - Revilla
13:4517.02.2019Santander B - Union Montanesa Escobedo
13:4517.02.2019Siete Villas - Naval Reinosa
18:3017.02.2019Cayon - Laredo
18:3017.02.2019Torina - Rinconeda Polanco
19:0017.02.2019Textil Escudo - Bezana
14:0016.02.2019Real Sociedad C - Beasain
19:0016.02.2019Amurrio Club - Santuxu
19:0016.02.2019Balmaseda - Lagun Onak
19:0016.02.2019Zamudio - SD Deusto
20:0016.02.2019Basconia - Ordizia
20:0016.02.2019SD San Pedro - Somorrostro
13:1517.02.2019Santurtzi - Alaves B
14:0017.02.2019San Ignacio - Pasaia
19:0017.02.2019Bermeo - Portugalete
19:4517.02.2019Sodupe - Sestao
19:0016.02.2019Asco - Santfeliuenc
19:0016.02.2019Llagostera Costa Brava - Sant Andreu
13:4517.02.2019FE Grama - Vilafranca
14:0017.02.2019Granollers - Cerdanyola
14:0017.02.2019Pobla Mafumet - L Hospitalet
14:0017.02.2019Reus Deportiu B - Martinenc
14:0017.02.2019San Cristobal CP - Prat
14:0017.02.2019Santboia - UE Figueres
14:1517.02.2019UE Sants - Castelldefels
19:0017.02.2019Terrassa - Horta
18:0016.02.2019Jove - Olimpic Xativa
18:0016.02.2019Roda - Paiporta
19:0016.02.2019Acero - Rayo Ibense
19:0016.02.2019Novelda CF - Torre Levante
19:0016.02.2019Saguntino - Atzeneta
19:0016.02.2019Silla CF - Eldense
14:0017.02.2019Paterna - Alzira
19:0017.02.2019Crevillente - Vilamarxant
19:0017.02.2019Orihuela - Elche CF Ilicitano B
19:3017.02.2019La Nucia - Villarreal C
18:0016.02.2019RSD Alcala - Alcobendas
13:3017.02.2019Alcorcon B - San Fernando
13:3017.02.2019Atletico Pinto - CD Mostoles
13:3017.02.2019Tres Cantos - Trival Valderas
13:3017.02.2019Vicalvaro - Las Rozas
13:3017.02.2019Villaverde San Andres - Leganes B
14:0017.02.2019Canillas - Carabanchel
14:0017.02.2019San Agustin - Parla
14:0017.02.2019Santa Ana - Getafe B
15:3017.02.2019Rayo Vallecano B - Pozuelo de Alarcon
18:0016.02.2019Leonesa 2 - Bupolsa
18:3016.02.2019La Granja - Atl. Tordesillas
18:3016.02.2019Santa Marta Tormes - Zamora
19:0016.02.2019Atl. Astorga - La Virgen
18:3017.02.2019Cebrerena - Cristo Atletico
18:4517.02.2019La Baneza - Briviesca
18:4517.02.2019Sporting Uxama - Bembibre
19:0017.02.2019Almazan - Numancia B
19:0017.02.2019Arandina - Burgos Promesas
19:0017.02.2019Real Avila - G. Segoviana
17:3020.02.2019Leonesa 2 - Numancia B
13:0017.02.2019River Melilla - Velez
13:3017.02.2019Juventud Torremolinos - CD Torreperogil
14:0017.02.2019Alhaurin - CP Almeria
14:0017.02.2019Huetor Vega - Rincon
14:0017.02.2019UD San Pedro - Torredonjimeno
18:4517.02.2019Guadix - CD Alhaurino
19:0017.02.2019Antequera - Mancha
19:0017.02.2019Linares - Martos
19:3017.02.2019El Palo - Motril
20:0017.02.2019Jaen - Atarfe Industrial
20:0017.02.2019Loja - Huetor Tajar
13:3017.02.2019Cordoba B - Cabecense
14:0017.02.2019Betis B - Sevilla FC C
14:0017.02.2019Coria C.F. - San Roque
19:0017.02.2019Algeciras - Lebrijana
19:0017.02.2019Ceuta - Cadiz CF B
19:0017.02.2019Conil - CD Gerena
19:0017.02.2019Guadalcacin - Xerez D.F.C.
19:0017.02.2019Puente Genil - CD Utrera
19:0017.02.2019Xerez CD - Los Barrios
19:3017.02.2019Atletico Espeleno - Ecija
20:0017.02.2019Ciudad de Lucena - Arcos CF
18:0016.02.2019Ibiza Islas Pitiusas - Manacor
18:0016.02.2019Llosetense - Poblense
18:0016.02.2019Mercadal - Mallorca B
18:0016.02.2019Santanyi - Platges de Calvia
18:3016.02.2019Esporles - Soller
18:3016.02.2019Felanitx - Ferriolense
18:3016.02.2019Son Cladera - Binissalem
20:0016.02.2019Constancia - Alcudia
14:0017.02.2019San Rafael - Santa Catalina Atletico
19:0017.02.2019Formentera - Pena Deportina
00:0016.02.2019CD Buzanada - Ibarra
00:0016.02.2019Union Viera - Tamaraceite
19:0016.02.2019Las Palmas C - Las Zocas
19:3016.02.2019Panaderia Pulido San Mateo - La Cuadra
20:0016.02.2019Atletico Union Guimar - San Fernando
15:0017.02.2019CD Marino - Mensajero
15:0017.02.2019Club Atletico Tacoronte - Yaiza
15:0017.02.2019Lanzarote - Tenerife B
15:0017.02.2019SD Tenisca - Santa Ursula
15:1517.02.2019El Cotillo - Villa Santa Brigida
13:3017.02.2019Minerva - La Union
14:0017.02.2019CAP Ciudad de Murcia - Mar Menor
14:0017.02.2019Lorca Deportiva - Huercal-Overa
18:1517.02.2019CD Algar - CA Pulpileno
18:3017.02.2019Cartagena B - Deportiva Minera
18:3017.02.2019Mazarron CF - EDMF Churra
18:3017.02.2019Muleno - Estudiantes de Murcia
19:0017.02.2019Aguilas FC - Club Olimpico de Totana
19:0017.02.2019UD Los Garres - Ciudad Cieza
19:0017.02.2019Yeclano - Real Murcia B
13:0017.02.2019Montijo - Moralo
14:0017.02.2019Azuaga - UP Plasencia
14:0017.02.2019Cacereno - Valdivia
14:0017.02.2019CD Calamonte - Valdelacalzada
14:0017.02.2019Olivenza - Extremadura UD B
18:0017.02.2019CD Coria - Arroyo
18:3017.02.2019Pueblonuevo - Diocesano
18:3017.02.2019RCP Valverdeno - AD Llerenense
19:0017.02.2019Aceuchal - Jerez CF
19:0017.02.2019Merida AD - Castuera
18:0016.02.2019CD Baztan - Alesves
18:3016.02.2019AD San Juan - Osasuna B
18:3016.02.2019Beti Onak - Cortes
18:3016.02.2019Mutilvera - Pamplona
18:3016.02.2019Txantrea - Ezcabarte
20:0016.02.2019Valle Egues - CD Ardoi
18:0017.02.2019CD Cantolagua - CD Corellano
18:3017.02.2019Cirbonero - Burlades
18:3017.02.2019Pena - Subiza
20:0017.02.2019Beti Kozkor - Huarte
18:3016.02.2019Agoncillo - Calasancio
20:3016.02.2019Yague - Haro Deportivo
14:0017.02.2019Berceo - Vianes
18:0017.02.2019Anguiano - Varea
18:3017.02.2019River Ebro - Logrones Promesas
18:4517.02.2019Autol - CF Rapid
19:0017.02.2019CDFC Calzada - CCD Alberite
19:0017.02.2019Oyonesa - Naxara
19:0017.02.2019Pradejon - Arnedo
19:0017.02.2019SD Logrones - Alfaro
18:0016.02.2019Zaragoza B - Sabinanigo
13:3017.02.2019UD Casetas - Utebo FC
18:0017.02.2019Robres - Atletico Monzon
18:0017.02.2019San Lorenzo Flumen - Brea
18:3017.02.2019Belchite 97 - Almudevar
18:3017.02.2019Binefar - Borja
18:3017.02.2019Calamocha - CF Illueca
18:3017.02.2019La Almunia - Villanueva CF
18:3017.02.2019Sarinena - Tamarite
18:3017.02.2019Tarazona - San Juan Zaragoza
14:0017.02.2019Albacete B - La Solana
14:0017.02.2019Azuqueca - Puertollano C.F.
18:3017.02.2019Atl. Ibanes - Socuellamos
18:3017.02.2019Quintanar - Tomelloso CF
18:3017.02.2019Villarrobledo - Marchamalo
19:0017.02.2019Ciudad Real - Madridejos
19:0017.02.2019Guadalajara - Mora CF
19:0017.02.2019La Roda - Almagro
19:0017.02.2019Toledo - Tarancon
19:0017.02.2019Villacanas - Villarrubia
Spain: Copa De La Reina Women
13:0017.02.2019Atl. Madrid W - Barcelona W
18:3017.02.2019Real Sociedad W - Sevilla FC W
Son Skorlar
Spain: Laliga
23:0011.02.2019Alaves2 - 0Levante[1-0]
22:4510.02.2019Ath Bilbao0 - 0Barcelona[0-0]
20:3010.02.2019Sevilla2 - 2Eibar[0-1]
18:1510.02.2019Valencia0 - 0Real Sociedad[0-0]
14:0010.02.2019Leganes3 - 0Betis[2-0]
22:4509.02.2019Girona0 - 2Huesca[0-2]
20:3009.02.2019Espanyol2 - 1Rayo Vallecano[0-1]
18:1509.02.2019Atl. Madrid1 - 3Real Madrid[1-2]
15:0009.02.2019Getafe3 - 1Celta Vigo[1-1]
23:0008.02.2019Valladolid0 - 0Villarreal[0-0]
23:0004.02.2019Rayo Vallecano1 - 2Leganes[0-1]
22:4503.02.2019Real Madrid3 - 0Alaves[1-0]
20:3003.02.2019Eibar3 - 0Girona[1-0]
18:1503.02.2019Betis1 - 0Atl. Madrid[0-0]
14:0003.02.2019Villarreal2 - 2Espanyol[1-0]
22:4502.02.2019Celta Vigo1 - 0Sevilla[0-0]
20:3002.02.2019Barcelona2 - 2Valencia[1-2]
18:1502.02.2019Real Sociedad2 - 1Ath Bilbao[2-0]
15:0002.02.2019Levante0 - 0Getafe[0-0]
Spain: Laliga2
22:0010.02.2019Malaga0 - 0Las Palmas[0-0]
20:0010.02.2019Almeria1 - 0Numancia[1-0]
20:0010.02.2019Granada CF0 - 1Dep. La Coruna[0-0]
18:0010.02.2019Albacete2 - 0Mallorca[1-0]
14:0010.02.2019Alcorcon1 - 2Cadiz CF[1-0]
22:3009.02.2019Lugo1 - 2Zaragoza[1-0]
22:0009.02.2019Tenerife0 - 2Cordoba[0-1]
20:0009.02.2019Elche1 - 2R. Oviedo[0-0]
20:0009.02.2019Extremadura UD1 - 1Rayo Majadahonda[0-0]
18:0009.02.2019Gimnastic1 - 0Reus Deportiu[-]
23:0008.02.2019Gijon0 - 2Osasuna[0-1]
23:0004.02.2019Las Palmas1 - 1Zaragoza[1-1]
22:0003.02.2019Extremadura UD0 - 3Gijon[0-0]
20:0003.02.2019Osasuna1 - 0Granada CF[0-0]
20:0003.02.2019Reus Deportiu0 - 1Elche[-]
18:0003.02.2019R. Oviedo2 - 1Cadiz CF[2-1]
14:0003.02.2019Mallorca2 - 0Alcorcon[2-0]
22:3002.02.2019Dep. La Coruna0 - 0Tenerife[0-0]
20:0002.02.2019Rayo Majadahonda1 - 0Gimnastic[1-0]
Spain: Segunda Division B - Group 1
21:0010.02.2019Real Madrid B2 - 2Leonesa[0-1]
19:0010.02.2019Guijuelo1 - 0Salmantino[0-0]
19:0010.02.2019Pontevedra2 - 2Internacional de Madrid[1-1]
18:4510.02.2019Coruxo FC1 - 1Fuenlabrada[1-1]
18:3010.02.2019Rapido de Bouzas0 - 1Celta Vigo B[0-0]
15:0010.02.2019Las Palmas B0 - 1Valladolid B[0-0]
14:0010.02.2019Atl. Madrid B3 - 0Navalcarnero[2-0]
14:0010.02.2019Dep. La Coruna B2 - 0Burgos[0-0]
14:0010.02.2019San Sebastian Reyes1 - 0Ponferradina[1-0]
18:3009.02.2019Unionistas0 - 1Union Adarve[0-0]
19:0003.02.2019Leonesa1 - 1Atl. Madrid B[1-0]
19:0003.02.2019Ponferradina3 - 0Dep. La Coruna B[2-0]
18:3003.02.2019Unionistas1 - 4Real Madrid B[0-1]
18:0003.02.2019Celta Vigo B2 - 2Coruxo FC[1-2]
14:3003.02.2019Burgos0 - 0Guijuelo[0-0]
14:0003.02.2019Fuenlabrada1 - 1San Sebastian Reyes[0-1]
14:0003.02.2019Internacional de Madrid1 - 0Rapido de Bouzas[0-0]
14:0003.02.2019Union Adarve0 - 1Salmantino[0-0]
14:0003.02.2019Valladolid B1 - 0Pontevedra[1-0]
13:3003.02.2019Navalcarnero0 - 1Las Palmas B[0-0]
19:0010.02.2019Izarra1 - 1Durango[0-0]
19:0010.02.2019Mirandes1 - 0Langreo[0-0]
19:0010.02.2019Santander4 - 0CD Vitoria[3-0]
19:0010.02.2019UD Logrones1 - 1Calahorra[1-1]
17:4510.02.2019R. Oviedo B1 - 1R. Union[1-1]
20:0009.02.2019Gernika2 - 1Ath Bilbao B[1-0]
20:0009.02.2019R. Sociedad B3 - 1Gijon B[0-0]
19:0009.02.2019Leioa1 - 2Tudelano[0-1]
18:3009.02.2019Amorebieta1 - 1Torrelavega[0-0]
18:0009.02.2019Arenas Club2 - 1Barakaldo[0-0]
19:0003.02.2019Ath Bilbao B2 - 1Leioa[2-0]
19:0003.02.2019Barakaldo1 - 1Mirandes[0-0]
19:0003.02.2019Calahorra1 - 0R. Oviedo B[0-0]
19:0003.02.2019Langreo1 - 0R. Sociedad B[0-0]
19:0003.02.2019Santander2 - 1Izarra[1-1]
18:0003.02.2019Tudelano0 - 2Amorebieta[0-2]
14:3003.02.2019CD Vitoria2 - 0Torrelavega[2-0]
14:0003.02.2019Gijon B0 - 2UD Logrones[0-1]
21:3002.02.2019R. Union1 - 1Gernika[1-0]
18:4502.02.2019Durango0 - 1Arenas Club[0-1]
19:1510.02.2019Ontinyent3 - 1Sabadell[2-1]
19:0010.02.2019Teruel0 - 0Hercules[0-0]
14:0010.02.2019Baleares1 - 0Peralada[0-0]
14:0010.02.2019Cornella0 - 0Lleida[0-0]
14:0010.02.2019Ebro0 - 0Castellon[0-0]
14:0010.02.2019Espanyol B0 - 1Alcoyano[0-0]
14:0010.02.2019Levante B1 - 2Badalona[0-1]
14:0010.02.2019Valencia B2 - 0Olot[1-0]
20:0009.02.2019Barcelona B1 - 2Conquense[1-2]
19:0009.02.2019Villarreal B0 - 0Ejea[0-0]
20:0003.02.2019Hercules2 - 3Ebro[0-2]
19:1503.02.2019Alcoyano2 - 2Villarreal B[1-1]
19:1503.02.2019Castellon1 - 2Espanyol B[0-1]
19:0003.02.2019Badalona1 - 0Cornella[0-0]
19:0003.02.2019Lleida0 - 2Teruel[0-1]
18:3003.02.2019Olot2 - 0Conquense[0-0]
14:0003.02.2019Peralada2 - 0Barcelona B[0-0]
14:0003.02.2019Sabadell0 - 0Baleares[0-0]
19:0002.02.2019Ejea2 - 1Ontinyent[1-1]
18:0002.02.2019Valencia B0 - 1Levante B[0-0]
19:0010.02.2019Cartagena1 - 0Jumilla[0-0]
19:0010.02.2019CF Talavera2 - 1Sevilla FC B[1-0]
19:0010.02.2019El Ejido0 - 2CD Badajoz[0-1]
19:0010.02.2019San Fernando2 - 0Villanovense[1-0]
14:0010.02.2019Don Benito1 - 0Almeria B[1-0]
14:0010.02.2019Granada CF B0 - 0Malaga B[0-0]
14:0010.02.2019Linense1 - 2Melilla[1-1]
14:0010.02.2019Marbella1 - 0Sanluqueno[0-0]
14:0010.02.2019UCAM Murcia1 - 5Recreativo Huelva[1-3]
14:0010.02.2019UD Ibiza-Eivissa3 - 2Murcia[2-0]
22:0003.02.2019Melilla1 - 0CF Talavera[0-0]
19:0003.02.2019Almeria B0 - 0Granada CF B[0-0]
19:0003.02.2019Sanluqueno1 - 2San Fernando[0-1]
19:0003.02.2019Villanovense1 - 0El Ejido[1-0]
14:0003.02.2019CD Badajoz1 - 0UD Ibiza-Eivissa[1-0]
14:0003.02.2019Jumilla0 - 2Don Benito[0-2]
14:0003.02.2019Malaga B0 - 1Linense[0-0]
14:0003.02.2019Recreativo Huelva2 - 0Murcia[1-0]
14:0003.02.2019UCAM Murcia1 - 3Cartagena[0-2]
13:3003.02.2019Sevilla FC B1 - 1Marbella[0-0]
Spain: Tercera Division - Group 1
19:0010.02.2019Alondras1 - 0Arosa SC[-]
19:0010.02.2019Bergantinos1 - 0Paiosaco[-]
19:0010.02.2019Celtiga1 - 3Ferrol[-]
19:0010.02.2019Laracha3 - 0Arenteiro[-]
19:0010.02.2019Ourense CF2 - 0Porrino Industrial[-]
19:0010.02.2019Ribadumia1 - 1Boiro[-]
19:0010.02.2019Somozas3 - 1Barco[-]
18:3010.02.2019Polvorin3 - 1UD Ourense[-]
18:3010.02.2019Racing Club Villalbes1 - 1CD Choco[-]
14:3010.02.2019Silva SD1 - 2Compostela[-]
19:3003.02.2019Paiosaco0 - 2Silva SD[-]
19:0003.02.2019Arosa SC1 - 2Celtiga[-]
19:0003.02.2019CD Choco1 - 0Laracha[-]
19:0003.02.2019Compostela4 - 1Alondras[-]
18:4503.02.2019Arenteiro2 - 3Bergantinos[-]
18:4503.02.2019Barco0 - 0Ribadumia[0-0]
18:4503.02.2019Boiro0 - 3Racing Club Villalbes[-]
18:4503.02.2019Porrino Industrial0 - 2Somozas[-]
14:0003.02.2019Polvorin0 - 1Ferrol[-]
20:3002.02.2019UD Ourense1 - 0Ourense CF[-]
22:0014.02.2019Praviano1 - 0Gijon Industrial[-]
19:0010.02.2019Caudal Deportivo1 - 1Union Club Ceares[-]
18:3010.02.2019CD Colunga1 - 0Universidad Oviedo[-]
18:3010.02.2019Mosconia1 - 0Gijon Industrial[-]
18:3010.02.2019Praviano0 - 1Lealtad[-]
18:3010.02.2019Tuilla2 - 1L'Entregu[-]
18:0010.02.2019San Claudio0 - 4Marino de Luanco[-]
14:0010.02.2019Condal1 - 1La Madalena[-]
14:0010.02.2019Covadonga4 - 1Llanes[-]
14:0010.02.2019El San Martin3 - 0Club Siero[-]
14:0010.02.2019Real Aviles0 - 1Llanera[-]
19:0003.02.2019Gijon Industrial0 - 2CD Colunga[-]
19:0003.02.2019Marino de Luanco2 - 0El San Martin[-]
14:3003.02.2019Llanera5 - 0Condal[-]
14:0003.02.2019Covadonga3 - 0San Claudio[-]
14:0003.02.2019Lealtad0 - 0Tuilla[0-0]
14:0003.02.2019Llanes0 - 4La Madalena[-]
14:0003.02.2019Universidad Oviedo1 - 1Praviano[-]
20:0002.02.2019L'Entregu3 - 0Real Aviles[-]
19:4502.02.2019Club Siero0 - 2Caudal Deportivo[-]
19:0010.02.2019Rinconeda Polanco2 - 3Cayon[-]
19:0010.02.2019Tropezon3 - 0Velarde[-]
19:0010.02.2019Vimenor2 - 1Siete Villas[-]
20:3009.02.2019Laredo3 - 1Textil Escudo[-]
20:1509.02.2019Revilla1 - 2Santander B[-]
19:0009.02.2019Naval Reinosa0 - 4Atletico Albericia[-]
18:3009.02.2019Union Montanesa Escobedo3 - 0Guarnizo[-]
18:1509.02.2019Bezana2 - 2Ribamontan al Mar[-]
18:1509.02.2019UD Samano3 - 1Torina[-]
18:0009.02.2019Barreda Balompie1 - 1Solares[-]
20:0003.02.2019Velarde0 - 3Santander B[-]
19:0003.02.2019Textil Escudo3 - 0Rinconeda Polanco[-]
19:0003.02.2019Tropezon2 - 1Barreda Balompie[-]
18:0003.02.2019Cayon2 - 1UD Samano[-]
18:0003.02.2019Torina2 - 2Union Montanesa Escobedo[-]
13:4503.02.2019Siete Villas0 - 0Bezana[0-0]
19:0002.02.2019Atletico Albericia1 - 1Vimenor[-]
18:0002.02.2019Guarnizo3 - 0Revilla[-]
18:0002.02.2019Ribamontan al Mar0 - 2Laredo[-]
20:0027.01.2019Rinconeda Polanco0 - 0Ribamontan al Mar[0-0]
19:0010.02.2019Sestao2 - 0Bermeo[-]
13:3010.02.2019Alaves B5 - 3Real Sociedad C[-]
13:3010.02.2019Portugalete1 - 0Amurrio Club[-]
13:0010.02.2019Santuxu0 - 1Basconia[-]
20:0009.02.2019Somorrostro1 - 1Sodupe[-]
19:4509.02.2019SD Deusto1 - 1SD San Pedro[-]
19:0009.02.2019Beasain3 - 0Balmaseda[-]
19:0009.02.2019Lagun Onak2 - 0Zamudio[-]
19:0009.02.2019Pasaia0 - 0Santurtzi[0-0]
18:0009.02.2019Ordizia1 - 1San Ignacio[-]
19:0003.02.2019Amurrio Club0 - 3Sestao[-]
19:0003.02.2019Sodupe3 - 0SD Deusto[-]
13:3003.02.2019Basconia2 - 2Portugalete[-]
13:1503.02.2019Santurtzi2 - 2Real Sociedad C[-]
20:0002.02.2019Balmaseda2 - 1Alaves B[-]
20:0002.02.2019Bermeo0 - 0Somorrostro[0-0]
20:0002.02.2019SD San Pedro0 - 0Lagun Onak[0-0]
19:0002.02.2019Zamudio0 - 0Beasain[0-0]
18:0002.02.2019San Ignacio3 - 1Santuxu[-]
13:4502.02.2019Pasaia3 - 1Ordizia[-]
14:1510.02.2019UE Sants1 - 0Pobla Mafumet[-]
14:0010.02.2019Castelldefels1 - 2Prat[-]
14:0010.02.2019CE Europa3 - 2Reus Deportiu B[-]
14:0010.02.2019Cerdanyola2 - 3Llagostera Costa Brava[-]
14:0010.02.2019Martinenc0 - 0Santboia[0-0]
14:0010.02.2019Sant Andreu1 - 0Terrassa[-]
14:0010.02.2019UE Figueres0 - 1San Cristobal CP[-]
14:0010.02.2019Vilafranca0 - 1Granollers[-]
20:0009.02.2019Santfeliuenc2 - 0FE Grama[-]
18:3009.02.2019Asco1 - 3L Hospitalet[-]
19:0003.02.2019Terrassa2 - 0Cerdanyola[-]
14:1503.02.2019Reus Deportiu B1 - 0Horta[-]
14:0003.02.2019Granollers2 - 3Santfeliuenc[-]
14:0003.02.2019Pobla Mafumet1 - 1Castelldefels[-]
14:0003.02.2019Prat3 - 0UE Figueres[-]
14:0003.02.2019San Cristobal CP3 - 3Martinenc[-]
14:0003.02.2019Santboia0 - 2CE Europa[-]
13:4503.02.2019FE Grama1 - 3L Hospitalet[1-2]
18:3002.02.2019Asco0 - 1UE Sants[-]
18:3002.02.2019Llagostera Costa Brava4 - 1Vilafranca[-]
19:3010.02.2019Villarreal C1 - 3Orihuela[-]
14:0010.02.2019Paiporta1 - 0Jove[-]
14:0010.02.2019Torre Levante0 - 0La Nucia[0-0]
13:3010.02.2019Eldense0 - 1Saguntino[-]
21:3009.02.2019Olimpic Xativa3 - 1Acero[-]
20:0009.02.2019Vilamarxant0 - 1Paterna[-]
19:0009.02.2019Alzira0 - 0Roda[0-0]
19:0009.02.2019Rayo Ibense1 - 1Novelda CF[-]
18:0009.02.2019Atzeneta0 - 1Crevillente[-]
14:0009.02.2019Elche CF Ilicitano B3 - 1Silla CF[-]
19:3003.02.2019La Nucia2 - 0Rayo Ibense[-]
19:0003.02.2019Eldense1 - 0Elche CF Ilicitano B[-]
19:0003.02.2019Orihuela4 - 0Torre Levante[-]
19:0003.02.2019Silla CF0 - 2Villarreal C[-]
18:3003.02.2019Novelda CF0 - 0Olimpic Xativa[-]
14:0003.02.2019Paterna0 - 2Atzeneta[-]
14:0003.02.2019Saguntino0 - 0Crevillente[0-0]
18:3002.02.2019Acero2 - 0Paiporta[-]
18:0002.02.2019Jove1 - 2Alzira[-]
18:0002.02.2019Roda1 - 1Vilamarxant[-]
19:0010.02.2019Las Rozas2 - 0Villaverde San Andres[-]
18:3010.02.2019Leganes B2 - 2Canillas[-]
14:0010.02.2019Alcobendas0 - 0Santa Ana[0-0]
14:0010.02.2019Pozuelo de Alarcon0 - 1Atletico Pinto[-]
13:3010.02.2019Carabanchel2 - 0Rayo Vallecano B[-]
13:3010.02.2019CD Mostoles0 - 0San Agustin[0-0]
13:3010.02.2019Getafe B1 - 0Alcorcon B[-]
13:3010.02.2019Parla1 - 0RSD Alcala[-]
13:3010.02.2019San Fernando1 - 1Tres Cantos[-]
13:3010.02.2019Trival Valderas3 - 0Vicalvaro[-]
15:3003.02.2019Rayo Vallecano B1 - 0Leganes B[-]
14:0003.02.2019Canillas0 - 2Las Rozas[-]
14:0003.02.2019San Agustin0 - 1RSD Alcala[-]
14:0003.02.2019Santa Ana0 - 1Parla[-]
13:3003.02.2019Alcorcon B2 - 3Alcobendas[-]
13:3003.02.2019Atletico Pinto1 - 0Carabanchel[-]
13:3003.02.2019CD Mostoles2 - 0Pozuelo de Alarcon[-]
13:3003.02.2019Tres Cantos0 - 0Getafe B[0-0]
13:3003.02.2019Vicalvaro2 - 2San Fernando[-]
13:3003.02.2019Villaverde San Andres1 - 0Trival Valderas[-]
19:3010.02.2019Zamora4 - 0Almazan[-]
19:0010.02.2019Cristo Atletico2 - 1La Baneza[-]
19:0010.02.2019G. Segoviana1 - 1Leonesa 2[-]
18:3010.02.2019Atl. Tordesillas0 - 0Real Avila[-]
18:3010.02.2019Bembibre1 - 1Cebrerena[-]
18:1510.02.2019Briviesca0 - 0Arandina[-]
18:1510.02.2019Bupolsa1 - 1Sporting Uxama[-]
18:3009.02.2019Burgos Promesas1 - 0Santa Marta Tormes[-]
18:0009.02.2019La Virgen2 - 0La Granja[-]
18:0009.02.2019Numancia B4 - 1Atl. Astorga[-]
19:0003.02.2019Arandina3 - 0Santa Marta Tormes[-]
19:0003.02.2019Atl. Astorga2 - 1Zamora[-]
19:0003.02.2019Real Avila2 - 1La Virgen[-]
18:3003.02.2019Almazan1 - 1Burgos Promesas[-]
18:3003.02.2019Cebrerena1 - 1Bupolsa[-]
18:3003.02.2019La Baneza0 - 1Bembibre[-]
18:3002.02.2019La Granja - Numancia B
18:3002.02.2019Sporting Uxama1 - 2G. Segoviana[-]
18:0002.02.2019Briviesca - Cristo Atletico
18:0002.02.2019Leonesa 22 - 1Atl. Tordesillas[-]
21:0010.02.2019CD Torreperogil1 - 1Alhaurin[-]
20:0010.02.2019Martos0 - 2Jaen[-]
19:3010.02.2019Torredonjimeno2 - 2Antequera[-]
19:0010.02.2019Huetor Tajar2 - 1UD San Pedro[-]
19:0010.02.2019Motril2 - 2Huetor Vega[-]
14:1510.02.2019CD Alhaurino4 - 1River Melilla[-]
14:1510.02.2019Rincon1 - 1Guadix[-]
14:0010.02.2019Atarfe Industrial1 - 3Loja[-]
14:0010.02.2019CP Almeria0 - 0El Palo[-]
14:0010.02.2019Mancha1 - 2Juventud Torremolinos[-]
14:0010.02.2019Velez2 - 2Linares[-]
20:0003.02.2019El Palo6 - 0CD Torreperogil[-]
20:0003.02.2019Jaen2 - 1Velez[-]
19:0003.02.2019Antequera4 - 2Huetor Tajar[-]
19:0003.02.2019Linares3 - 1CD Alhaurino[-]
19:0003.02.2019Motril3 - 1CP Almeria[-]
15:0003.02.2019River Melilla2 - 0Rincon[-]
14:0003.02.2019Huetor Vega3 - 2Guadix[-]
14:0003.02.2019Loja1 - 0Martos[-]
14:0003.02.2019UD San Pedro0 - 3Atarfe Industrial[-]
22:0011.02.2019Cabecense0 - 1Algeciras[-]
19:3010.02.2019Los Barrios4 - 1Atletico Espeleno[-]
19:0010.02.2019Xerez D.F.C.4 - 2Ceuta[-]
18:0010.02.2019Cadiz CF B0 - 0Xerez CD[-]
14:3010.02.2019Lebrijana3 - 0Guadalcacin[-]
14:0010.02.2019Arcos CF0 - 1Cordoba B[-]
14:0010.02.2019CD Utrera2 - 1Coria C.F.[-]
14:0010.02.2019Ecija0 - 2Conil[-]
14:0010.02.2019San Roque1 - 0Ciudad de Lucena[-]
14:0010.02.2019Sevilla FC C1 - 3Puente Genil[-]
19:0009.02.2019CD Gerena0 - 1Betis B[-]
19:0003.02.2019Algeciras1 - 1Arcos CF[-]
19:0003.02.2019Atletico Espeleno0 - 2Cadiz CF B[-]
19:0003.02.2019Ceuta2 - 0Xerez CD[-]
19:0003.02.2019Ciudad de Lucena0 - 0CD Utrera[-]
19:0003.02.2019Puente Genil2 - 2CD Gerena[-]
19:0003.02.2019Xerez D.F.C.0 - 0Lebrijana[0-0]
14:3003.02.2019Conil0 - 0Los Barrios[0-0]
14:0003.02.2019Coria C.F.2 - 1Sevilla FC C[-]
14:0003.02.2019Guadalcacin0 - 2Cabecense[-]
18:3010.02.2019Alcudia0 - 0Mercadal[-]
18:3010.02.2019Soller3 - 0Son Cladera[-]
18:0010.02.2019Pena Deportina3 - 0Murense[-]
14:3010.02.2019Ferriolense0 - 3Formentera[-]
14:0010.02.2019Mallorca B3 - 1Felanitx[-]
13:4510.02.2019Llosetense1 - 0Esporles[-]
19:0009.02.2019Manacor1 - 0San Rafael[-]
18:0009.02.2019Platges de Calvia2 - 0Binissalem[-]
18:0009.02.2019Santanyi1 - 0Constancia[-]
14:0009.02.2019Santa Catalina Atletico0 - 1Poblense[-]
19:0007.02.2019Murense1 - 1Mercadal[0-0]
19:0003.02.2019Murense1 - 1Ferriolense[-]
18:1503.02.2019Son Cladera1 - 1Llosetense[-]
14:0003.02.2019Formentera0 - 1Mallorca B[-]
14:0003.02.2019Ibiza Islas Pitiusas0 - 1Pena Deportina[-]
13:3003.02.2019Mercadal1 - 0Santanyi[-]
20:3002.02.2019Constancia0 - 0Platges de Calvia[0-0]
18:3002.02.2019Esporles1 - 1Santa Catalina Atletico[-]
18:3002.02.2019Felanitx2 - 3Alcudia[-]
18:3002.02.2019Poblense2 - 0Manacor[-]
15:0010.02.2019La Cuadra1 - 1El Cotillo[-]
15:0010.02.2019Mensajero0 - 0Club Atletico Tacoronte[0-0]
15:0010.02.2019Tenerife B0 - 0SD Tenisca[0-0]
15:0010.02.2019Yaiza0 - 1Atletico Union Guimar[-]
20:0009.02.2019Ibarra0 - 0Las Palmas C[0-0]
20:0009.02.2019Las Zocas1 - 0CD Marino[-]
19:3009.02.2019Santa Ursula0 - 2CD Buzanada[-]
15:3009.02.2019Tamaraceite0 - 0Lanzarote[0-0]
00:0009.02.2019San Fernando2 - 2Panaderia Pulido San Mateo[-]
00:0009.02.2019Villa Santa Brigida2 - 2Union Viera[-]
15:0003.02.2019Club Atletico Tacoronte2 - 0Las Zocas[-]
15:0003.02.2019El Cotillo3 - 2San Fernando[-]
15:0003.02.2019Lanzarote1 - 0Villa Santa Brigida[-]
15:0003.02.2019SD Tenisca0 - 3Tamaraceite[-]
20:0002.02.2019Ibarra1 - 1Santa Ursula[-]
19:0002.02.2019Las Palmas C0 - 1CD Marino[-]
19:0002.02.2019Panaderia Pulido San Mateo3 - 0Yaiza[-]
15:3002.02.2019Atletico Union Guimar1 - 3Mensajero[-]
22:3014.02.2019Lorca FC0 - 0UCAM Murcia B[0-0]
19:0010.02.2019Club Olimpico de Totana0 - 1Real Murcia B[-]
19:0010.02.2019Huercal-Overa2 - 1Cartagena B[-]
19:0010.02.2019Yeclano5 - 0Muleno[-]
18:4510.02.2019Mar Menor1 - 1UD Los Garres[-]
18:3010.02.2019CA Pulpileno0 - 0Lorca Deportiva[-]
18:3010.02.2019Ciudad Cieza0 - 1Minerva[-]
18:3010.02.2019Deportiva Minera1 - 0Aguilas FC[-]
14:0010.02.2019La Union0 - 4UCAM Murcia B[-]
14:0010.02.2019Lorca FC6 - 0CD Algar[-]
13:3010.02.2019EDMF Churra2 - 0CAP Ciudad de Murcia[-]
13:3010.02.2019Estudiantes de Murcia0 - 1Mazarron CF[-]
19:0003.02.2019Aguilas FC3 - 0Huercal-Overa[-]
19:0003.02.2019UD Los Garres3 - 0EDMF Churra[-]
18:3003.02.2019CAP Ciudad de Murcia1 - 1Estudiantes de Murcia[-]
18:3003.02.2019Cartagena B0 - 1CA Pulpileno[-]
18:3003.02.2019Mazarron CF1 - 3Yeclano[-]
18:3003.02.2019Muleno0 - 2Club Olimpico de Totana[-]
18:3003.02.2019Real Murcia B2 - 1Deportiva Minera[-]
18:3003.02.2019UCAM Murcia B1 - 1Ciudad Cieza[-]
20:0010.02.2019Jerez CF0 - 0Merida AD[-]
19:0010.02.2019AD Llerenense1 - 2Aceuchal[-]
19:0010.02.2019Arroyo0 - 0Montijo[-]
19:0010.02.2019Diocesano2 - 1RCP Valverdeno[-]
19:0010.02.2019Moralo1 - 0Cacereno[-]
19:0010.02.2019Valdelacalzada0 - 0Pueblonuevo[-]
18:3010.02.2019Valdivia2 - 1Azuaga[-]
14:0010.02.2019Castuera1 - 1CD Coria[-]
14:0010.02.2019UP Plasencia1 - 0Olivenza[-]
13:0010.02.2019Extremadura UD B2 - 0CD Calamonte[-]
19:0003.02.2019Aceuchal1 - 1Diocesano[-]
19:0003.02.2019CD Coria3 - 1Jerez CF[-]
19:0003.02.2019Merida AD3 - 2AD Llerenense[-]
18:3003.02.2019Pueblonuevo2 - 1Extremadura UD B[-]
18:3003.02.2019RCP Valverdeno6 - 2Valdelacalzada[-]
14:0003.02.2019Azuaga1 - 4Moralo[-]
14:0003.02.2019Cacereno0 - 0Arroyo[0-0]
14:0003.02.2019Montijo1 - 2Castuera[-]
14:0003.02.2019Olivenza0 - 0CD Calamonte[0-0]
14:0003.02.2019UP Plasencia3 - 1Valdivia[-]
20:0010.02.2019Osasuna B2 - 0Pena[-]
18:0010.02.2019CD Corellano0 - 0AD San Juan[-]
18:0010.02.2019Cortes2 - 2CD Baztan[-]
19:3009.02.2019Burlades1 - 2Txantrea[-]
18:0009.02.2019Alesves1 - 3Mutilvera[-]
18:0009.02.2019CD Ardoi0 - 2Beti Onak[-]
18:0009.02.2019Ezcabarte1 - 1CD Cantolagua[-]
18:0009.02.2019Huarte2 - 0Cirbonero[-]
18:0009.02.2019Subiza0 - 1Valle Egues[-]
17:4509.02.2019Pamplona2 - 1Beti Kozkor[-]
22:1506.02.2019Pena4 - 0CD Corellano[-]
18:1503.02.2019Cirbonero1 - 0Pamplona[-]
18:0003.02.2019CD Cantolagua0 - 0Burlades[-]
20:0002.02.2019Valle Egues1 - 4Osasuna B[-]
18:3002.02.2019AD San Juan2 - 1Ezcabarte[-]
18:3002.02.2019Beti Onak0 - 0CD Baztan[0-0]
18:3002.02.2019Mutilvera3 - 0Cortes[-]
18:3002.02.2019Txantrea2 - 1Huarte[-]
18:0002.02.2019CD Ardoi2 - 1Subiza[-]
18:0027.01.2019CD Corellano0 - 0Valle Egues[-]
19:0010.02.2019Arnedo0 - 0Yague[-]
19:0010.02.2019Haro Deportivo1 - 0Oyonesa[-]
19:0010.02.2019Naxara2 - 0Agoncillo[-]
18:3010.02.2019Alfaro3 - 1Pradejon[-]
18:3010.02.2019Calasancio1 - 0Autol[-]
18:3010.02.2019CCD Alberite1 - 0River Ebro[-]
18:3010.02.2019Vianes1 - 1Anguiano[-]
14:0010.02.2019Varea6 - 2CDFC Calzada[-]
20:4509.02.2019CF Rapid2 - 4Berceo[-]
20:3009.02.2019Logrones Promesas2 - 1SD Logrones[-]
22:3005.02.2019Anguiano3 - 1CF Rapid[-]
19:0003.02.2019SD Logrones4 - 0CCD Alberite[-]
18:3003.02.2019Autol1 - 1Berceo[-]
18:1503.02.2019Agoncillo0 - 4Haro Deportivo[-]
18:0003.02.2019River Ebro2 - 0Varea[-]
20:3002.02.2019Yague0 - 1Alfaro[-]
20:0002.02.2019Oyonesa1 - 0Arnedo[-]
18:3002.02.2019Calasancio0 - 3Naxara[-]
18:3002.02.2019Pradejon3 - 2Logrones Promesas[-]
19:0027.01.2019Arnedo4 - 0Agoncillo[-]
18:3010.02.2019Almudevar1 - 1Binefar[-]
18:3010.02.2019Sarinena2 - 0San Juan Zaragoza[-]
18:3010.02.2019Tamarite0 - 1Zaragoza B[-]
18:3010.02.2019Utebo FC1 - 2Belchite 97[-]
18:1510.02.2019CF Illueca0 - 0Tarazona[-]
18:0010.02.2019Atletico Monzon0 - 1San Lorenzo Flumen[-]
18:0010.02.2019Borja3 - 0Robres[-]
18:0010.02.2019La Almunia0 - 2Calamocha[-]
18:0010.02.2019Sabinanigo4 - 0UD Casetas[-]
18:0010.02.2019Villanueva CF0 - 3Brea[-]
18:3003.02.2019Binefar2 - 2Utebo FC[-]
18:3003.02.2019Tarazona1 - 1La Almunia[-]
18:0003.02.2019Belchite 970 - 1Sabinanigo[-]
18:0003.02.2019Brea0 - 0Atletico Monzon[0-0]
18:0003.02.2019Calamocha0 - 0Villanueva CF[0-0]
18:0003.02.2019Robres1 - 2Almudevar[-]
18:0003.02.2019San Lorenzo Flumen1 - 1Borja[-]
18:0003.02.2019Sarinena1 - 2CF Illueca[-]
13:3003.02.2019UD Casetas0 - 1Tamarite[-]
13:3003.02.2019Zaragoza B0 - 0San Juan Zaragoza[0-0]
19:0010.02.2019Almagro1 - 0Quintanar[-]
19:0010.02.2019Marchamalo1 - 1Albacete B[-]
19:0010.02.2019Villarrubia3 - 1Azuqueca[-]
18:3010.02.2019La Solana2 - 3Toledo[-]
18:3010.02.2019Madridejos1 - 0Villacanas[-]
18:3010.02.2019Mora CF1 - 1Atl. Ibanes[-]
18:3010.02.2019Tomelloso CF0 - 1Villarrobledo[-]
14:0010.02.2019Socuellamos2 - 0La Roda[-]
13:3010.02.2019Tarancon1 - 0Ciudad Real[-]
20:3009.02.2019Puertollano C.F.1 - 0Guadalajara[-]
19:0003.02.2019Ciudad Real0 - 0Villacanas[0-0]
19:0003.02.2019La Roda1 - 0Mora CF[-]
19:0003.02.2019Quintanar0 - 3Socuellamos[-]
19:0003.02.2019Toledo3 - 0Marchamalo[-]
18:3003.02.2019Atl. Ibanes2 - 0Puertollano C.F.[-]
18:3003.02.2019Villarrobledo2 - 1Almagro[-]
14:0003.02.2019Albacete B1 - 0Tomelloso CF[-]
14:0003.02.2019Azuqueca0 - 0Madridejos[0-0]
14:0003.02.2019Guadalajara0 - 3Villarrubia[-]
19:0002.02.2019Tarancon3 - 0La Solana[-]
Spain: Copa Del Rey
23:0007.02.2019Betis2 - 2Valencia[1-0]
23:0006.02.2019Barcelona1 - 1Real Madrid[0-1]
23:3031.01.2019Girona1 - 3Real Madrid[0-2]
23:3030.01.2019Barcelona6 - 1Sevilla[2-0]
21:3030.01.2019Betis3 - 1Espanyol[0-1]
23:3029.01.2019Valencia3 - 1Getafe[0-1]
23:3024.01.2019Real Madrid4 - 2Girona[2-1]
21:3024.01.2019Espanyol1 - 1Betis[1-0]
23:3023.01.2019Sevilla2 - 0Barcelona[0-0]
23:3022.01.2019Getafe1 - 0Valencia[0-0]
23:3017.01.2019Barcelona3 - 0Levante[2-0]
22:3017.01.2019Espanyol3 - 1Villarreal[2-1]
21:3017.01.2019Real Sociedad2 - 2Betis[1-1]
Spain: Copa Federacion
22:1513.02.2019Cornella2 - 1Pontevedra[1-1]
21:3013.02.2019R. Union4 - 3Mirandes[2-2]
21:3013.02.2019Socuellamos1 - 0Ceuta[0-0]
19:0013.02.2019Conquense0 - 1Internacional de Madrid[0-0]
21:0006.02.2019Ceuta0 - 0Socuellamos[0-0]
21:0006.02.2019Mirandes1 - 0R. Union[1-0]
20:0006.02.2019Pontevedra0 - 1Cornella[0-0]
19:0006.02.2019Internacional de Madrid1 - 1Conquense[1-0]
22:0024.01.2019Ceuta3 - 0Betis B[1-0]
22:3023.01.2019Socuellamos2 - 0CF Talavera[1-0]
22:1523.01.2019Mirandes2 - 0Barakaldo[0-0]
21:3023.01.2019R. Union4 - 0Pena[2-0]
21:0023.01.2019Poblense1 - 2Cornella[1-1]
20:0023.01.2019Navalcarnero1 - 1Pontevedra[0-0]
19:0023.01.2019Internacional de Madrid2 - 0Bergantinos[2-0]
17:3023.01.2019Conquense2 - 1Llagostera Costa Brava[2-0]
Spain: Primera Division Women
21:3014.02.2019Athletic Bilbao W2 - 2Betis W[1-1]
22:0013.02.2019Albacete W2 - 1Rayo Vallecano W[0-1]
22:0013.02.2019Madrid C. W0 - 3Atl. Madrid W[0-1]
21:3013.02.2019Granadilla Tenerife W2 - 1Espanyol W[0-0]
20:3013.02.2019Barcelona W2 - 3Huelva W[1-0]
20:3013.02.2019Levante W1 - 1Real Sociedad W[0-1]
18:1513.02.2019Malaga W1 - 1EDF Logrono W[0-1]
14:0013.02.2019Sevilla FC W2 - 2Valencia W[1-1]
15:0010.02.2019Rayo Vallecano W0 - 4Barcelona W[0-3]
14:1510.02.2019Huelva W0 - 0Albacete W[0-0]
14:0010.02.2019EDF Logrono W0 - 1Granadilla Tenerife W[0-0]
14:0010.02.2019Espanyol W1 - 1Malaga W[1-0]
13:3010.02.2019Real Sociedad W2 - 2Athletic Bilbao W[0-2]
18:0009.02.2019Valencia W5 - 3Madrid C. W[3-2]
15:0009.02.2019Atl. Madrid W3 - 0Sevilla FC W[2-0]
12:4509.02.2019Betis W0 - 0Levante W[0-0]
18:0003.02.2019Barcelona W3 - 1Albacete W[1-0]
15:0003.02.2019Granadilla Tenerife W1 - 2Atl. Madrid W[1-2]
14:0003.02.2019EDF Logrono W2 - 0Espanyol W[0-0]
14:0003.02.2019Levante W1 - 1Huelva W[1-0]
Spain: Copa De La Reina Women
22:0030.01.2019Madrid C. W0 - 3Barcelona W[0-1]
21:0030.01.2019Athletic Bilbao W0 - 2Atl. Madrid W[0-1]
20:3030.01.2019Levante W1 - 2Sevilla FC W[0-1]
20:0030.01.2019Real Sociedad W4 - 0Rayo Vallecano W[1-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
Muratti81 :  9 saat önce
Alternatifi olmayan site. Bets10 bizlere yeter....devamı
Muratti81 :  9 saat önce
2000 li yıllardı ilk üye olduğum tarihi bile unuttum. Fakat...devamı
Bestwinner :  11 saat önce
Bahis doktoru Augsburg-Bayern Munich maçı ve Lyon-Guingamp...devamı
Esteban :  12 saat önce
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bets10 ile tanıştım....devamı
1903yunsemre :  1 gün önce
yaklaşık 3 sene önce üye olmuştum bets10 a ve şuana kadar...devamı
Bettor :  1 gün önce
2000'li yılların başından beri bets10'da oynarım şimdiye...devamı
altarınoglu :  1 gün önce
Bets10 la yaklaşık 10 yıl önce arkadaşım sayesinde...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Yaklaşık 5-6 yıl önce en iyi bahis sitesi araştırmasına...devamı
umutislek :  1 gün önce
2011yılında ilk tanıştım bets10la, farklı bir kaç bahis...devamı
zlatan67 :  1 gün önce
Herhangi bir ay için 15 i itibariyle hesabında para olan...devamı