Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Spain: Laliga
23:0023.02.2018Dep. La Coruna - Espanyol
Spain: Laliga2
23:0023.02.2018Gijon - Osasuna
Gelecek Maçlar
Spain: Laliga
15:0024.02.2018Celta Vigo - Eibar
18:1524.02.2018Real Madrid - Alaves
20:3024.02.2018Leganes - Las Palmas
22:4524.02.2018Barcelona - Girona
14:0025.02.2018Villarreal - Getafe
18:1525.02.2018Ath Bilbao - Malaga
20:3025.02.2018Valencia - Real Sociedad
22:4525.02.2018Sevilla - Atl. Madrid
23:0026.02.2018Levante - Betis
22:0027.02.2018Espanyol - Real Madrid
23:3027.02.2018Girona - Celta Vigo
21:3028.02.2018Ath Bilbao - Valencia
21:3028.02.2018Getafe - Dep. La Coruna
21:3028.02.2018Malaga - Sevilla
23:3028.02.2018Atl. Madrid - Leganes
23:3028.02.2018Eibar - Villarreal
21:3001.03.2018Betis - Real Sociedad
23:0001.03.2018Las Palmas - Barcelona
23:3001.03.2018Alaves - Levante
Spain: Laliga2
18:0024.02.2018Barcelona B - Gimnastic
20:0024.02.2018Almeria - Leonesa
20:0024.02.2018Rayo Vallecano - Huesca
22:0024.02.2018Cadiz CF - Lorca FC
14:0025.02.2018Cordoba - Valladolid
18:0025.02.2018Zaragoza - R. Oviedo
20:0025.02.2018Albacete - Numancia
20:0025.02.2018Granada CF - Alcorcon
20:0025.02.2018Reus Deportiu - Sevilla FC B
22:0025.02.2018Tenerife - Lugo
Spain: Segunda Division B - Group 1
20:0024.02.2018Ferrol - G. Segoviana
14:0025.02.2018Fuenlabrada - Atl. Madrid B
14:0025.02.2018Rayo Majadahonda - Guijuelo
14:0025.02.2018San Sebastian Reyes - Union Adarve
14:0025.02.2018Toledo - Celta Vigo B
18:0025.02.2018Valladolid B - Dep. La Coruna B
19:0025.02.2018Cerceda - Rapido de Bouzas
19:0025.02.2018Coruxo FC - Navalcarnero
19:0025.02.2018Ponferradina - CF Talavera
21:0025.02.2018Real Madrid B - Pontevedra
22:3028.02.2018G. Segoviana - Toledo
18:0024.02.2018Ath Bilbao B - Santander
18:0024.02.2018Leioa - Tudelano
18:3024.02.2018Osasuna B - UD Logrones
19:0024.02.2018Amorebieta - Gernika Club
14:0025.02.2018Barakaldo - Mirandes
14:0025.02.2018CD Vitoria - Gijon B
14:0025.02.2018Lealtad - R. Sociedad B
19:0025.02.2018Burgos - Arenas Club
19:0025.02.2018Izarra - Pena
20:3025.02.2018Caudal Deportivo - R. Union
18:3024.02.2018Llagostera - Lleida
14:0025.02.2018Baleares - Sabadell
14:0025.02.2018Cornella - Mallorca
14:0025.02.2018Ebro - Formentera
14:0025.02.2018Hercules - Villarreal B
14:0025.02.2018Pena Deportina - Badalona
14:0025.02.2018Peralada - Zaragoza B
14:0025.02.2018Saguntino - Olot
14:3025.02.2018Ontinyent - Elche
19:0025.02.2018Alcoyano - Valencia B
18:0024.02.2018Jumilla - San Fernando
20:3024.02.2018Lorca Deportiva - UCAM Murcia
14:0025.02.2018Betis B - Villanovense
14:0025.02.2018Las Palmas B - Granada CF B
14:0025.02.2018Linense - Melilla
14:0025.02.2018Murcia - Cordoba B
19:0025.02.2018Cartagena - Marbella
19:0025.02.2018CD Badajoz - Merida AD
19:0025.02.2018Ecija - El Ejido
19:0025.02.2018Extremadura UD - Recreativo Huelva
Spain: Tercera Division
15:0024.02.2018Haria - CD Marino
18:0024.02.2018Cortes - Cirbonero
18:0024.02.2018Elche CF Ilicitano - Borriol
18:0024.02.2018Pamplona - Oberena
18:0024.02.2018Platges de Calvia - Mercadal
18:0024.02.2018UD Ibiza-Eivissa - Santa Catalina Atletico
18:3024.02.2018Agoncillo - Oyonesa
18:3024.02.2018Barreda Balompie - Vimenor
18:3024.02.2018Cadiz CF B - Los Barrios
18:3024.02.2018CD Bunol - Novelda CF
18:3024.02.2018CD Corellano - CD Cantolagua
18:3024.02.2018Constancia - Santanyi
18:3024.02.2018Felanitx - Son Cladera
18:3024.02.2018Huarte - CD Gares
18:3024.02.2018Ibarra - La Cuadra
18:3024.02.2018La Virgen - Cebrerena
18:3024.02.2018Numancia B - Sporting Uxama
18:3024.02.2018Poblense - Ferriolense
18:3024.02.2018Txantrea - Subiza
18:3024.02.2018UD Samano - Velarde
Spain: Primera Division Women
12:4524.02.2018Real Sociedad W - Betis W
15:0024.02.2018Huelva W - Atletico Madrid W
14:0025.02.2018Albacete W - Sevilla FC W
14:0025.02.2018Athletic Bilbao W - Madrid C. W
14:0025.02.2018Levante W - Rayo Vallecano W
14:0025.02.2018Santa Teresa W - Tenerife W
14:0025.02.2018Zaragoza CFF W - Espanyol W
15:0025.02.2018Valencia W - Barcelona W
Son Skorlar
Spain: Laliga
20:4521.02.2018Leganes1 - 3Real Madrid[1-2]
23:0019.02.2018Getafe3 - 0Celta Vigo[1-0]
22:4518.02.2018Betis3 - 5Real Madrid[2-1]
20:3018.02.2018Espanyol1 - 1Villarreal[0-1]
18:1518.02.2018Atl. Madrid2 - 0Ath Bilbao[0-0]
14:0018.02.2018Real Sociedad3 - 0Levante[2-0]
22:4517.02.2018Malaga1 - 2Valencia[1-0]
20:3017.02.2018Alaves1 - 0Dep. La Coruna[0-0]
18:1517.02.2018Eibar0 - 2Barcelona[0-1]
15:0017.02.2018Las Palmas1 - 2Sevilla[0-1]
23:0016.02.2018Girona3 - 0Leganes[2-0]
23:0012.02.2018Dep. La Coruna0 - 1Betis[0-0]
22:4511.02.2018Valencia3 - 1Levante[1-1]
20:3011.02.2018Celta Vigo2 - 2Espanyol[1-1]
18:1511.02.2018Barcelona0 - 0Getafe[0-0]
14:0011.02.2018Sevilla1 - 0Girona[0-0]
22:4510.02.2018Real Madrid5 - 2Real Sociedad[4-0]
20:3010.02.2018Leganes0 - 1Eibar[0-0]
18:1510.02.2018Malaga0 - 1Atl. Madrid[0-1]
Spain: Laliga2
22:0018.02.2018Lugo1 - 2Barcelona B[1-0]
20:0018.02.2018Leonesa2 - 3Rayo Vallecano[0-2]
20:0018.02.2018Numancia1 - 0Cadiz CF[0-0]
18:0018.02.2018Cordoba1 - 2Granada CF[1-0]
14:0018.02.2018Sevilla FC B0 - 3Almeria[0-1]
22:3017.02.2018Gimnastic0 - 2Zaragoza[0-1]
22:0017.02.2018Lorca FC0 - 0Gijon[0-0]
20:0017.02.2018Alcorcon1 - 1Tenerife[1-1]
20:0017.02.2018R. Oviedo0 - 0Albacete[0-0]
18:0017.02.2018Osasuna0 - 0Reus Deportiu[0-0]
23:0016.02.2018Valladolid3 - 2Huesca[2-0]
22:3011.02.2018Zaragoza2 - 0Lugo[1-0]
22:0011.02.2018Tenerife5 - 1Cordoba[2-1]
20:0011.02.2018Rayo Vallecano2 - 0Sevilla FC B[0-0]
20:0011.02.2018Reus Deportiu3 - 0Lorca FC[0-0]
18:0011.02.2018Huesca1 - 0Leonesa[0-0]
14:0011.02.2018Albacete0 - 1Gimnastic[0-1]
22:0010.02.2018Almeria0 - 1Osasuna[0-0]
20:0010.02.2018Cadiz CF2 - 1R. Oviedo[0-0]
Spain: Segunda Division B - Group 1
19:0018.02.2018CF Talavera1 - 1Coruxo FC[0-1]
19:0018.02.2018G. Segoviana2 - 0San Sebastian Reyes[0-0]
19:0018.02.2018Guijuelo1 - 1Real Madrid B[0-1]
19:0018.02.2018Pontevedra3 - 0Ferrol[2-0]
18:3018.02.2018Navalcarnero0 - 2Rayo Majadahonda[0-0]
14:0018.02.2018Atl. Madrid B1 - 2Toledo[0-2]
14:0018.02.2018Celta Vigo B3 - 0Cerceda[1-0]
14:0018.02.2018Dep. La Coruna B2 - 0Ponferradina[1-0]
14:0018.02.2018Union Adarve1 - 1Fuenlabrada[0-1]
19:0017.02.2018Rapido de Bouzas1 - 1Valladolid B[0-0]
14:3014.02.2018Union Adarve1 - 1Valladolid B[0-0]
21:0011.02.2018Real Madrid B2 - 3Navalcarnero[1-1]
19:0011.02.2018Ferrol0 - 2Guijuelo[0-1]
19:0011.02.2018Fuenlabrada1 - 1G. Segoviana[1-0]
19:0011.02.2018Toledo1 - 3Union Adarve[1-1]
18:3011.02.2018Cerceda1 - 1Atl. Madrid B[1-1]
18:3011.02.2018Rapido de Bouzas2 - 1Celta Vigo B[1-1]
14:0011.02.2018Rayo Majadahonda0 - 0CF Talavera[0-0]
14:0011.02.2018San Sebastian Reyes1 - 0Pontevedra[0-0]
19:0010.02.2018Coruxo FC1 - 0Dep. La Coruna B[1-0]
20:0018.02.2018R. Sociedad B1 - 0Caudal Deportivo[1-0]
19:0018.02.2018Mirandes4 - 2CD Vitoria[3-0]
19:0018.02.2018Pena1 - 5Leioa[0-1]
19:0018.02.2018R. Union1 - 0Burgos[1-0]
19:0018.02.2018Santander1 - 0Izarra[0-0]
19:0018.02.2018UD Logrones0 - 1Lealtad[0-0]
18:0018.02.2018Tudelano2 - 0Osasuna B[0-0]
14:0018.02.2018Gijon B0 - 0Ath Bilbao B[0-0]
19:0017.02.2018Arenas Club1 - 1Amorebieta[0-0]
18:0017.02.2018Gernika Club0 - 0Barakaldo[0-0]
20:0014.02.2018Osasuna B0 - 1Barakaldo[0-1]
20:3011.02.2018Caudal Deportivo0 - 3UD Logrones[0-2]
19:0011.02.2018Burgos0 - 0R. Sociedad B[0-0]
19:0011.02.2018Izarra1 - 0Gijon B[0-0]
14:0011.02.2018CD Vitoria1 - 0Gernika Club[1-0]
14:0011.02.2018Lealtad0 - 0Tudelano[0-0]
20:0010.02.2018Barakaldo0 - 0Arenas Club[0-0]
19:3010.02.2018Leioa2 - 1Osasuna B[0-0]
19:0010.02.2018Ath Bilbao B2 - 1Mirandes[0-0]
19:0010.02.2018Pena1 - 1Santander[0-0]
19:0018.02.2018Badalona1 - 0Peralada[1-0]
19:0018.02.2018Elche1 - 0Saguntino[1-0]
19:0018.02.2018Lleida4 - 0Ontinyent[2-0]
14:0018.02.2018Formentera1 - 1Cornella[0-1]
14:0018.02.2018Mallorca1 - 0Alcoyano[0-0]
14:0018.02.2018Olot1 - 0Baleares[1-0]
14:0018.02.2018Sabadell1 - 1Pena Deportina[0-0]
14:0018.02.2018Zaragoza B0 - 3Hercules[0-0]
19:0017.02.2018Valencia B1 - 0Llagostera[0-0]
19:0017.02.2018Villarreal B2 - 0Ebro[1-0]
21:0014.02.2018Ontinyent3 - 0Formentera[1-0]
20:0011.02.2018Cornella3 - 0Villarreal B[1-0]
19:0011.02.2018Hercules0 - 0Ebro[0-0]
19:0011.02.2018Ontinyent1 - 1Valencia B[1-0]
14:0011.02.2018Baleares1 - 1Elche[1-0]
14:0011.02.2018Llagostera0 - 0Mallorca[0-0]
14:0011.02.2018Pena Deportina1 - 0Olot[0-0]
14:0011.02.2018Peralada3 - 2Sabadell[1-0]
14:0011.02.2018Saguntino1 - 0Lleida[0-0]
13:3011.02.2018Alcoyano0 - 0Formentera[0-0]
22:3019.02.2018Cordoba B0 - 1Cartagena[0-1]
19:3018.02.2018Recreativo Huelva3 - 1Ecija[3-1]
19:0018.02.2018Merida AD0 - 0Murcia[0-0]
19:0018.02.2018Villanovense1 - 0CD Badajoz[0-0]
14:0018.02.2018El Ejido2 - 2Linense[0-1]
14:0018.02.2018Marbella2 - 0Jumilla[0-0]
14:0018.02.2018Melilla1 - 2Lorca Deportiva[0-0]
14:0018.02.2018San Fernando0 - 0Las Palmas B[0-0]
14:0018.02.2018UCAM Murcia2 - 1Betis B[1-0]
13:3018.02.2018Granada CF B1 - 0Extremadura UD[0-0]
19:0011.02.2018Cartagena0 - 0Merida AD[0-0]
19:0011.02.2018Lorca Deportiva0 - 2El Ejido[0-1]
14:0011.02.2018Granada CF B0 - 0San Fernando[0-0]
14:0011.02.2018Las Palmas B0 - 0Marbella[0-0]
14:0011.02.2018Linense2 - 0Recreativo Huelva[0-0]
14:0011.02.2018Murcia2 - 0Villanovense[1-0]
13:0011.02.2018Betis B1 - 1Melilla[1-1]
20:3010.02.2018Extremadura UD4 - 0Ecija[3-0]
19:0010.02.2018CD Badajoz0 - 0UCAM Murcia[0-0]
18:0010.02.2018Jumilla1 - 0Cordoba B[0-0]
Spain: Tercera Division
19:0022.02.2018Malagueno2 - 1Loja[0-1]
20:3018.02.2018Oberena1 - 2Cortes[-]
20:1518.02.2018AD Ceuta1 - 0Algeciras[-]
19:3018.02.2018Atletico Espeleno0 - 1Cadiz CF B[-]
19:3018.02.2018EDMF Churra4 - 0E.G. El Palmar[-]
19:3018.02.2018El Palo2 - 4Velez[-]
19:3018.02.2018Lanzarote2 - 1Ibarra[-]
19:1518.02.2018Boiro1 - 4Somozas[-]
19:1518.02.2018Velarde0 - 1Rayo Cantabria[-]
19:0018.02.2018Becerril3 - 2Real Avila[-]
19:0018.02.2018CD Choco1 - 1Noia[-]
19:0018.02.2018Ciudad Cieza1 - 0Lorca FC B[-]
19:0018.02.2018Compostela0 - 1Bergantinos[-]
19:0018.02.2018La Roda1 - 2Pedroneras[-]
19:0018.02.2018Los Barrios2 - 0San Roque[-]
19:0018.02.2018Marino de Luanco5 - 0Condal[-]
19:0018.02.2018Moralo2 - 0Olivenza[-]
19:0018.02.2018Novelda CF0 - 0Elche CF Ilicitano[0-0]
19:0018.02.2018Reus Deportiu B1 - 0CE Europa[-]
19:0018.02.2018Tuilla2 - 1El San Martin[-]
Spain: Copa Del Rey
23:3008.02.2018Valencia0 - 2Barcelona[0-0]
23:3007.02.2018Sevilla2 - 0Leganes[1-0]
23:3001.02.2018Barcelona1 - 0Valencia[0-0]
23:3031.01.2018Leganes1 - 1Sevilla[0-1]
23:3025.01.2018Barcelona2 - 0Espanyol[2-0]
Spain: Copa Federacion
22:0021.02.2018SD Logrones2 - 1Vilafranca[1-0]
22:0021.02.2018Union Montanesa Escobedo1 - 1Pontevedra[1-0]
21:0021.02.2018Ontinyent3 - 0Betis B[1-0]
21:0021.02.2018Saguntino0 - 1UP Plasencia[0-0]
22:0007.02.2018Pontevedra0 - 0Union Montanesa Escobedo[0-0]
22:0007.02.2018UP Plasencia0 - 2Saguntino[0-1]
22:0007.02.2018Vilafranca1 - 0SD Logrones[1-0]
18:1507.02.2018Betis B2 - 0Ontinyent[0-0]
Spain: Primera Division Women
15:0018.02.2018Barcelona W0 - 1Athletic Bilbao W[0-0]
14:3018.02.2018Espanyol W0 - 6Levante W[0-3]
14:0018.02.2018Madrid C. W2 - 1Santa Teresa W[0-1]
14:0018.02.2018Rayo Vallecano W3 - 1Huelva W[2-0]
14:0018.02.2018Sevilla FC W3 - 2Zaragoza CFF W[3-1]
14:0018.02.2018Tenerife W0 - 2Real Sociedad W[0-0]
15:0017.02.2018Atletico Madrid W1 - 0Valencia W[1-0]
12:4517.02.2018Betis W4 - 0Albacete W[2-0]
15:0011.02.2018Athletic Bilbao W2 - 2Atletico Madrid W[0-2]
14:1511.02.2018Huelva W1 - 3Valencia W[0-2]
14:0011.02.2018Albacete W2 - 2Tenerife W[1-1]
14:0011.02.2018Rayo Vallecano W1 - 1Espanyol W[0-1]
14:0011.02.2018Real Sociedad W3 - 0Madrid C. W[1-0]
14:0011.02.2018Zaragoza CFF W1 - 1Betis W[0-1]
18:0010.02.2018Santa Teresa W0 - 3Barcelona W[0-1]
12:4510.02.2018Levante W1 - 1Sevilla FC W[0-1]
15:0004.02.2018Betis W2 - 0Levante W[1-0]
14:0004.02.2018Tenerife W2 - 0Zaragoza CFF W[1-0]
14:0004.02.2018Valencia W3 - 1Athletic Bilbao W[2-1]
13:0004.02.2018Espanyol W1 - 0Huelva W[0-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
levennnttt :  21 saat önce
BANKO MAÇLARIM
...devamı
sistem4_5 :  1 gün önce
Katilmak istiyorum...devamı
bahisdoktoru-teknik :  3 gün önce
şu ana kadar katılmak isteyen herkes yeni sanal iddaa...devamı
Bestwinner :  4 gün önce
Bugünkü sürpriz kuponum
...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
2/0yada1/0 sürpriz...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
GS zirvede kalır ...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Başak şehir fener yenilgisinden sonra artık kendini...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Bu maç üst...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Yeni Malatya ters takım sağı solu belli olmuyor oyuzden...devamı
sistem4_5 :  5 gün önce
Benim hesabim vardi ama bayadir oynamiyodum ben bu ay oynuyorum...devamı