Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 16/08 Prş
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
17:00K. Almaty (Kaz) - Sigma Olomouc (Cze)
18:00Niedercorn (Lux) - Ufa (Rus)
18:30AEK Larnaca (Cyp) - Sturm Graz (Aut)
19:00HJK (Fin) - NK Olimpija Ljubljana (Slo)
19:30FC Copenhagen (Den) - CSKA Sofia (Bul)
19:30U Craiova 1948 CS (Rou) - RB Leipzig (Ger)
20:00APOEL (Cyp) - H. Beer Sheva (Isr)
20:00CFR Cluj (Rou) - Alashkert (Arm)
20:00Kukesi (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo)
20:00Midtjylland (Den) - TNS (Wal)
20:00Molde (Nor) - Hibernian (Sco)
20:00Suduva (Ltu) - Spartaks (Lat)
20:00Zalgiris (Ltu) - Sevilla (Esp)
20:00Zenit Petersburg (Rus) - Din. Minsk (Blr)
20:30Luzern (Sui) - Olympiakos Piraeus (Gre)1
20:30Maccabi Tel Aviv (Isr) - Pyunik Yerevan (Arm)
20:45Brest (Blr) - Apollon (Cyp)
20:45LASK Linz (Aut) - Besiktas (Tur)1
21:00Atalanta (Ita) - Hapoel Haifa (Isr)
21:00Basel (Sui) - Vitesse (Ned)
21:00Brondby (Den) - Sp. Subotica (Srb)1
21:00Dudelange (Lux) - Legia (Pol)
21:00Zrinjski (Bih) - Ludogorets (Bul)
21:15Lech Poznan (Pol) - Genk (Bel)1
21:15Maribor (Slo) - Rangers (Sco)
21:30FCSB (Rou) - Hajduk Split (Cro)
21:30Feyenoord (Ned) - Trencin (Svk)
21:30Gent (Bel) - Jagiellonia (Pol)
21:30Partizan (Srb) - Nordsjaelland (Den)1
21:30Rapid Vienna (Aut) - Slovan Bratislava (Svk)
21:45Bordeaux (Fra) - Mariupol (Ukr)
21:45Burnley (Eng) - Basaksehir (Tur)
21:45Rijeka (Cro) - Sarpsborg 08 (Nor)
21:45Rosenborg (Nor) - Cork City (Irl)1
22:00Valur (Ice) - Sheriff Tiraspol (Mda)
22:30Braga (Por) - FK Zorya Luhansk (Ukr)
İNGILTERE: Capital One Kupası
21:45Sunderland - Sheffield Wed1
BREZILYA: Copa do Brasil
01:3045'Cruzeiro1 - 1Santos[1-1]
03:45Chapecoense-SC - Corinthians
03:45Flamengo RJ - Gremio
KANADA: Championship
02:30Toronto FC - Vancouver Whitecaps
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:00Jaguares de Cordoba - Bucaramanga
03:30America De Cali - Leones
03:30Atl. Nacional - Patriotas
03:30Junior - Quindio
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
01:00DAUniversidad O&M2 - 0San Cristobal[2-0]
23:00Atletico Pantoja - Atlantico
23:00Moca - Delfines Del Este
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:3090'Municipal Limeno1 - 1Pasaquina[1-1]
01:0057'Audaz0 - 0Metapan[0-0]
03:00Jocoro - Alianza FC
04:00Santa Tecla - Aguila
04:00Sonsonate - Luis Angel Firpo
04:15FAS - Chalatenango
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
03:00Celaya - Santos Laguna
03:00Cruz Azul - Zacatepec
05:00Club Tijuana - Juarez
05:00U.A.N.L.- Tigres - Atl. San Luis
PERU: Primera División - İkinci etap
01:4528'Garcilaso2 - 0U. San Martin[2-0]
04:00Dep. Municipal - U. de Deportes
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:3045'Deportes Temuco0 - 0San Lorenzo[0-0]
03:45Millonarios - Diaz
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
01:00Sando - Central FC
02:00Defence Force - S.A. Rangers
03:00W Connection - Police
ABD: Major League Soccer
03:00DC United - Portland Timbers1
05:00Los Angeles FC - Real Salt Lake1
ABD: USL Pro
02:008'Indy Eleven1 - 0North Carolina[1-0]
02:009'Ottawa Fury1 - 0Richmond Kickers[1-0]
03:30Saint Louis FC - Sacramento Republic
05:00Orange County SC - Las Vegas Lights
05:30Portland 2 - San Antonio
VENEZUELA: Copa Venezuela - Play Offs
00:00BittiDep. Anzoategui3 - 1Margarita[0-1]
00:00BittiDep. Tachira1 - 0Real Frontera[0-0]
01:0058'Estudiantes Merida2 - 1Urena[2-0]
01:0053'Monagas2 - 1AC Lala FC[2-1]
01:00Zamora - Los Andes
02:00Mineros - Angostura
22:00La Guaira - Furrial
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
03:00Guatemala - Cuba
ASIA: Asian Games Women
11:00South Korea W - Chinese Taipei W
14:30Indonesia W - Maldives W
14:30Thailand W - Japan W
ASIA: Asian Games
12:00Bangladesh U23 - Thailand U23
12:00East Timor U23 - United Arab Emirates U23
12:00Pakistan U23 - Japan U23
15:00Nepal U23 - Vietnam U23
15:00Qatar U23 - Uzbekistan U23
15:00Syria U23 - China U23
AUSTRALIA & OCEANIA: Ofc Championship U19 - Play Offs
04:00New Zealand U19 - New Caledonia U19
07:30Solomon Islands U19 - Tahiti U19
BRAZIL: Brasileiro U20 - Second Stage
21:45Palmeiras U20 - Corinthians U20
MISIR: Premier Lig
19:00Al Ittihad - El Ismaily
22:00Misr Elmaqasah - Zamalek
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Nomme Kalju U21 - Tallinna Kalev U21
19:00Santos Tartu - Tartu Welco
ESTONYA: Kupası
19:00Flora - Valga Warrior
19:00Laanemaa Haapsalu - Teleios
19:00Legion - Parnu JK Vaprus
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
20:00B36 Torshavn - Klaksvik
21:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Mikkelin - Mikkelin Kissat
18:30Tampere Utd - TPV
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
20:30Union Nettetal - SW Essen
GIBRALTAR: Premier Division
19:15Lincoln Red Imps - Glacis United
21:30Europa FC - Mons Calpe
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
05:00Xelaju - Antigua
HONDURAS: Liga Nacional
04:00Juticalpa - Marathon
04:00Olimpia - UPNFM
04:00Real Espana - CD Honduras
04:00Vida - Motagua
04:15Platense - Real de Minas
İZLANDA: Kupası
21:00Breidablik - Olafsvik
INDIA: Calcutta Premier Division A
14:00Mohun Bagan - Peerless
İRAN: Pro Lig
19:00Foolad - Nassaji Mazandaran
19:00Pars Janoobi Jam - Esteghlal F.C.
19:00Paykan - Gostaresh
19:00Sepidrood Rasht - Padideh Khorasan
KENYA: Premier League
14:00Gor Mahia - Chemelil
NORWAY: Division 3 - Group 1
18:00Rilindja - Herd
ROMANYA: Kupası
17:30Tunari - Popesti Leordeni
RUSYA: 2nci Küme Güney
18:30Kaluga - Krasnogorsk
RUSSIA: Youth League
16:00Anzhi U21 - FK Orenburg U21
SLOVENYA: Kupa
17:00Rogaska - Mura
SWITZERLAND: Nationalliga A Women
20:00Young Boys W - Yverdon W
UKRAYNA: Druha Ligi
18:00Mykolaiv 2 - Tavriya
UKRAINE: Youth League
17:00Arsenal Kiev U21 - Ch. Odessa U21
USA: Nwsl Women
05:30Seattle Reign W - Chicago W
WORLD: World Cup Women U20 - Play Offs
17:00Spain U20 W - Nigeria U20 W
20:30France U20 W - North Korea U20 W
BREZILYA: Copa do Brasil
01:3045'Cruzeiro1 - 1Santos[1-1]
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
01:00DAUniversidad O&M2 - 0San Cristobal[2-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:3090'Municipal Limeno1 - 1Pasaquina[1-1]
01:0057'Audaz0 - 0Metapan[0-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
01:4528'Garcilaso2 - 0U. San Martin[2-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:3045'Deportes Temuco0 - 0San Lorenzo[0-0]
ABD: USL Pro
02:008'Indy Eleven1 - 0North Carolina[1-0]
02:009'Ottawa Fury1 - 0Richmond Kickers[1-0]
VENEZUELA: Copa Venezuela - Play Offs
01:0058'Estudiantes Merida2 - 1Urena[2-0]
01:0053'Monagas2 - 1AC Lala FC[2-1]
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
17:00K. Almaty (Kaz) - Sigma Olomouc (Cze)
18:00Niedercorn (Lux) - Ufa (Rus)
18:30AEK Larnaca (Cyp) - Sturm Graz (Aut)
19:00HJK (Fin) - NK Olimpija Ljubljana (Slo)
19:30FC Copenhagen (Den) - CSKA Sofia (Bul)
20:00APOEL (Cyp) - H. Beer Sheva (Isr)
20:00CFR Cluj (Rou) - Alashkert (Arm)
20:00Kukesi (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo)
20:00Midtjylland (Den) - TNS (Wal)
20:00Molde (Nor) - Hibernian (Sco)
20:00Suduva (Ltu) - Spartaks (Lat)
20:00Zalgiris (Ltu) - Sevilla (Esp)
20:30Luzern (Sui) - Olympiakos Piraeus (Gre)1
20:30Maccabi Tel Aviv (Isr) - Pyunik Yerevan (Arm)
20:45Brest (Blr) - Apollon (Cyp)
20:45LASK Linz (Aut) - Besiktas (Tur)1
21:00Atalanta (Ita) - Hapoel Haifa (Isr)
21:00Basel (Sui) - Vitesse (Ned)
21:00Brondby (Den) - Sp. Subotica (Srb)1
21:00Dudelange (Lux) - Legia (Pol)
21:00Zrinjski (Bih) - Ludogorets (Bul)
21:15Lech Poznan (Pol) - Genk (Bel)1
21:15Maribor (Slo) - Rangers (Sco)
21:30FCSB (Rou) - Hajduk Split (Cro)
21:30Feyenoord (Ned) - Trencin (Svk)
21:30Gent (Bel) - Jagiellonia (Pol)
21:30Partizan (Srb) - Nordsjaelland (Den)1
21:30Rapid Vienna (Aut) - Slovan Bratislava (Svk)
21:45Bordeaux (Fra) - Mariupol (Ukr)
21:45Rijeka (Cro) - Sarpsborg 08 (Nor)
21:45Rosenborg (Nor) - Cork City (Irl)1
22:00Valur (Ice) - Sheriff Tiraspol (Mda)
22:30Braga (Por) - FK Zorya Luhansk (Ukr)
ABD: Major League Soccer
03:00DC United - Portland Timbers1
05:00Los Angeles FC - Real Salt Lake1
VENEZUELA: Copa Venezuela - Play Offs
00:00BittiDep. Anzoategui3 - 1Margarita[0-1]
00:00BittiDep. Tachira1 - 0Real Frontera[0-0]
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
17:00K. Almaty (Kaz) - Sigma Olomouc (Cze)
18:00Niedercorn (Lux) - Ufa (Rus)
18:30AEK Larnaca (Cyp) - Sturm Graz (Aut)
19:00HJK (Fin) - NK Olimpija Ljubljana (Slo)
19:30FC Copenhagen (Den) - CSKA Sofia (Bul)
19:30U Craiova 1948 CS (Rou) - RB Leipzig (Ger)
20:00APOEL (Cyp) - H. Beer Sheva (Isr)
20:00CFR Cluj (Rou) - Alashkert (Arm)
20:00Kukesi (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo)
20:00Midtjylland (Den) - TNS (Wal)
20:00Molde (Nor) - Hibernian (Sco)
20:00Suduva (Ltu) - Spartaks (Lat)
20:00Zalgiris (Ltu) - Sevilla (Esp)
20:00Zenit Petersburg (Rus) - Din. Minsk (Blr)
20:30Luzern (Sui) - Olympiakos Piraeus (Gre)1
20:30Maccabi Tel Aviv (Isr) - Pyunik Yerevan (Arm)
20:45Brest (Blr) - Apollon (Cyp)
20:45LASK Linz (Aut) - Besiktas (Tur)1
21:00Atalanta (Ita) - Hapoel Haifa (Isr)
21:00Basel (Sui) - Vitesse (Ned)
21:00Brondby (Den) - Sp. Subotica (Srb)1
21:00Dudelange (Lux) - Legia (Pol)
21:00Zrinjski (Bih) - Ludogorets (Bul)
21:15Lech Poznan (Pol) - Genk (Bel)1
21:15Maribor (Slo) - Rangers (Sco)
21:30FCSB (Rou) - Hajduk Split (Cro)
21:30Feyenoord (Ned) - Trencin (Svk)
21:30Gent (Bel) - Jagiellonia (Pol)
21:30Partizan (Srb) - Nordsjaelland (Den)1
21:30Rapid Vienna (Aut) - Slovan Bratislava (Svk)
21:45Bordeaux (Fra) - Mariupol (Ukr)
21:45Burnley (Eng) - Basaksehir (Tur)
21:45Rijeka (Cro) - Sarpsborg 08 (Nor)
21:45Rosenborg (Nor) - Cork City (Irl)1
22:00Valur (Ice) - Sheriff Tiraspol (Mda)
22:30Braga (Por) - FK Zorya Luhansk (Ukr)
İNGILTERE: Capital One Kupası
21:45Sunderland - Sheffield Wed1
BREZILYA: Copa do Brasil
03:45Chapecoense-SC - Corinthians
03:45Flamengo RJ - Gremio
KANADA: Championship
02:30Toronto FC - Vancouver Whitecaps
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:00Jaguares de Cordoba - Bucaramanga
03:30America De Cali - Leones
03:30Atl. Nacional - Patriotas
03:30Junior - Quindio
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
03:00Jocoro - Alianza FC
04:00Santa Tecla - Aguila
04:00Sonsonate - Luis Angel Firpo
04:15FAS - Chalatenango
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
03:00Celaya - Santos Laguna
03:00Cruz Azul - Zacatepec
05:00Club Tijuana - Juarez
05:00U.A.N.L.- Tigres - Atl. San Luis
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
03:45Millonarios - Diaz
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
01:00Sando - Central FC
02:00Defence Force - S.A. Rangers
03:00W Connection - Police
ABD: Major League Soccer
03:00DC United - Portland Timbers1
05:00Los Angeles FC - Real Salt Lake1
ABD: USL Pro
03:30Saint Louis FC - Sacramento Republic
05:00Orange County SC - Las Vegas Lights
05:30Portland 2 - San Antonio
VENEZUELA: Copa Venezuela - Play Offs
01:00Zamora - Los Andes
02:00Mineros - Angostura
22:00La Guaira - Furrial
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
03:00Guatemala - Cuba
ASIA: Asian Games Women
11:00South Korea W - Chinese Taipei W
14:30Indonesia W - Maldives W
14:30Thailand W - Japan W
ASIA: Asian Games
12:00Bangladesh U23 - Thailand U23
12:00East Timor U23 - United Arab Emirates U23
12:00Pakistan U23 - Japan U23
15:00Nepal U23 - Vietnam U23
15:00Qatar U23 - Uzbekistan U23
15:00Syria U23 - China U23
AUSTRALIA & OCEANIA: Ofc Championship U19 - Play Offs
04:00New Zealand U19 - New Caledonia U19
07:30Solomon Islands U19 - Tahiti U19
BRAZIL: Brasileiro U20 - Second Stage
21:45Palmeiras U20 - Corinthians U20
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
23:00Atletico Pantoja - Atlantico
23:00Moca - Delfines Del Este
MISIR: Premier Lig
19:00Al Ittihad - El Ismaily
22:00Misr Elmaqasah - Zamalek
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Nomme Kalju U21 - Tallinna Kalev U21
19:00Santos Tartu - Tartu Welco
ESTONYA: Kupası
19:00Flora - Valga Warrior
19:00Laanemaa Haapsalu - Teleios
19:00Legion - Parnu JK Vaprus
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
20:00B36 Torshavn - Klaksvik
21:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Mikkelin - Mikkelin Kissat
18:30Tampere Utd - TPV
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
20:30Union Nettetal - SW Essen
GIBRALTAR: Premier Division
19:15Lincoln Red Imps - Glacis United
21:30Europa FC - Mons Calpe
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
05:00Xelaju - Antigua
HONDURAS: Liga Nacional
04:00Juticalpa - Marathon
04:00Olimpia - UPNFM
04:00Real Espana - CD Honduras
04:00Vida - Motagua
04:15Platense - Real de Minas
İZLANDA: Kupası
21:00Breidablik - Olafsvik
INDIA: Calcutta Premier Division A
14:00Mohun Bagan - Peerless
İRAN: Pro Lig
19:00Foolad - Nassaji Mazandaran
19:00Pars Janoobi Jam - Esteghlal F.C.
19:00Paykan - Gostaresh
19:00Sepidrood Rasht - Padideh Khorasan
KENYA: Premier League
14:00Gor Mahia - Chemelil
NORWAY: Division 3 - Group 1
18:00Rilindja - Herd
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Dep. Municipal - U. de Deportes
ROMANYA: Kupası
17:30Tunari - Popesti Leordeni
RUSYA: 2nci Küme Güney
18:30Kaluga - Krasnogorsk
RUSSIA: Youth League
16:00Anzhi U21 - FK Orenburg U21
SLOVENYA: Kupa
17:00Rogaska - Mura
SWITZERLAND: Nationalliga A Women
20:00Young Boys W - Yverdon W
UKRAYNA: Druha Ligi
18:00Mykolaiv 2 - Tavriya
UKRAINE: Youth League
17:00Arsenal Kiev U21 - Ch. Odessa U21
USA: Nwsl Women
05:30Seattle Reign W - Chicago W
WORLD: World Cup Women U20 - Play Offs
17:00Spain U20 W - Nigeria U20 W
20:30France U20 W - North Korea U20 W

Bugün için ertelenen herhangi bir maç bulunamadı

Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
zlatan67 :  6 saat önce
Aynı tarihte bana da mail geldi ancak PlayStation elime...devamı
ilhank34 :  7 saat önce
Bahisdoktoru benım maılde yakında Degısır ınsallah hala...devamı
bahis doktoru :  7 saat önce
merhaba, durumu teknik ekibe bildirdik, çözüm için gerekli...devamı
bynbnsr1 :  8 saat önce
Bilgilendirmeniz icin tesekkurler iyi calismalar sn. bahisdoktoru...devamı
bahis doktoru :  8 saat önce
Merhaba, forma ödülün ile ilgili küçük bir tedarik problemi...devamı
bynbnsr1 :  16 saat önce
Durum ile ilgili neden bir bilgilendirme yapmiyorsunuz?
...devamı
metramon69 :  1 gün önce
kullanıcı bazlı kısıtlama yada eksik güncelleme mi...devamı
metramon69 :  1 gün önce
bahis doktoru bahisler açık gibi gözüksede bizler tahmin...devamı
bynbnsr1 :  2 gün önce
Bahisdoktoru gecen ay ki buyuk odul bana ulasmadi. 29 temmuz...devamı
ilhank34 :  2 gün önce
Bahis doktoru çok teşekkür ederim kolay gelsin....devamı