Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 28/05 Pts
ARJANTİN: Argentino A
01:00BittiGimnasia Mendoza1 - 0Defensores Belgrano VR[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:15BittiThe Strongest1 - 1Bolivar[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
01:00BittiAmerica MG1 - 3Sao Paulo[1-2]2
01:00BittiCeara0 - 1Gremio[0-0]3
BREZİLYA: Serie C
01:00BittiNautico2 - 0Globo[1-0]
BREZİLYA: Serie D
00:00BittiAE Altos3 - 1SD Sparta[-]
00:00BittiAmerica RN2 - 1Imperatriz[2-0]
00:00BittiAparecidense2 - 3Novoperario[0-0]
00:00BittiASA2 - 4Sergipe[-]
00:00BittiBelo Jardim1 - 1Guarani de Juazeiro[-]
00:00BittiBrasiliense2 - 0Dom Bosco[-]
00:00BittiBrusque0 - 1EC Sao Jose[0-0]
00:00BittiCA Itapemirim1 - 1Uberlandia[1-0]
00:00BittiCaldense1 - 1Maringa FC[0-1]
00:00BittiCentral SC3 - 0Jacuipense[-]
00:00BittiCianorte0 - 3Tubarao[-]
00:00BittiCorumbaense2 - 1Ipora[-]
00:00BittiFerroviario0 - 0Cordino EC[0-0]
00:00BittiFluminense de Feira1 - 1Campinense[-]
00:00Independente - Barcelona RO
00:00BittiInterporto1 - 1Julho Esporte[1-1]
00:00BittiItabaiana2 - 1Santa Rita[1-0]
00:00BittiLinense1 - 1Madureira[-]
00:00BittiMacae0 - 2Itumbiara[-]
00:00BittiManaus3 - 0Bare[1-0]
00:00BittiMogi Mirim2 - 1Prudentopolis[-]
00:00BittiMoto Club1 - 0Assu RN[1-0]
00:00BittiMurici1 - 1Flamengo Arcoverde[-]
00:00BittiNova Iguacu2 - 0Mirassol[-]
00:00BittiNovo Hamburgo3 - 1Ferroviaria[1-0]
00:00BittiNovorizontino4 - 2Americano FC[-]
00:00BittiRD Ariquemes1 - 1SAO Raimundo PA[0-0]
00:00BittiRio Branco4 - 1Macapa[-]
00:00BittiSantos AP8 - 1Placido de Castro[-]
00:00BittiSao Raimundo RR1 - 1Nacional-AM[1-1]
00:00BittiSER Caxias3 - 1Inter de Lages[-]
00:00BittiSinop2 - 1Ceilandia[-]
00:00BittiTreze PB1 - 1Vitoria da Conquista[0-0]
00:00BittiURT4 - 2Espirito Santo[-]
KANADA: CSL
03:30Scarborough B. - Hamilton City
ŞILI: Primera División - Clasura
00:30BittiA. Italiano1 - 1U. Espanola[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
03:00BittiRangers3 - 1La Serena[1-1]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:00BittiGuayaquil City0 - 2Macara[0-1]
03:30BittiEmelec2 - 2Barcelona SC[1-1]
LİBYA: Premier League
00:30Al Ahly Benghazi - Al-Ittihad
00:30Al Ahly Tripoli - Al Nasr
MAURITANIA: Super D1
02:00ASAC Concorde - Police
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:40BittiDeportivo Santani3 - 0Sp. Luqueno[2-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
00:00BittiAlianza Lima1 - 0Sport Boys[0-0]
02:15BittiGarcilaso1 - 0Binacional[0-0]
ABD: Major League Soccer
01:00BittiSporting Kansas City0 - 0Columbus Crew[0-0]3
USA: Nwsl Women
03:00BittiHouston Dash W3 - 2Washington Spirit W[1-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
00:00BittiEstudiantes Merida1 - 3Zamora[0-1]
02:30BittiLara1 - 3Caracas[1-2]
AFRICA: Cosafa Cup
18:00Botswana - Angola
20:30Mauritius - Malawi
AUSTRALIA: Npl Victoria
13:30Bulleen - Bentleigh Greens
13:30Kingston City - Green Gully
AZERBAYCAN: Kupası
19:00Keshla - Gabala
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:45BATE - Isloch Minsk
20:45Neman - Zhodino
KAMERUN: Elite One
17:30Feutcheu - Colombe Lobo
17:30Yaounde FC 2 - Eding Sport
CZECH REPUBLIC: Youth League - Winners Stage
14:00Sparta Prague U21 - Slovacko U21
15:00Jablonec U21 - Sigma Olomouc U21
İNGILTERE: League Two
17:00Coventry - Exeter
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Keila JK - Santos Tartu
19:00Maardu - Tallinna Kalev U21
ETHIOPIA: Premier League
14:00Mebrat Hail - Welayta Dicha
15:00Arba Menche - Woldya Kenema
15:00Fasil Ketema - Dire Dawa
15:00Mekelle Kenema - Awassa
15:00Sidama Bunna - Adama City
15:00Welwalo Adigrat - Jimma Kenema
16:00Defence Force - St. George
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30KTP - JJK Jyvaskyla
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30HIFK 2 - HJS Akatemia
18:30KaPa - KaaPo
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
17:30KF Gostivar - Borec
ALMANYA: Regionalliga North
19:30SpVgg Bayreuth - Aubstadt
20:00Memmingen - Rain/Lech
YUNANISTAN: Football League
17:00Kallithea - Chania Kissamikos
İZLANDA: Landsbankadeild
22:15Hafnarfjordur - Fylkir
ENDONEZYA: ISL
16:30Persela Lamongan - PS Tira
16:30PSIS Semarang - Mitra Kukar
IRAK: Iraqi Lig
16:30Al Najaf - Al-Hudod
LETONYA: Kupası
21:00Priekuli - Fk Jurnieks Riga
LITVANYA: Kupası
18:00Saned J. - Dainava Alytus
18:00Saulininkas Siauliai - Jonava
MALDIVES: Male League
20:00Maziya - United Victory
NORVEÇ: Tippeligaen
20:00Sarpsborg 08 - Stabaek
NORVEÇ: Division 2, avd 1
14:00Odds 2 - Mjolner
NORWAY: Division 3 - Group 2
20:00Lillestrom 2 - Vestfossen
20:00Stromsgodset 2 - Halden
19:00Staal Jorpeland - Start 2
20:00Egersunds 2 - Sandefjord 2
20:00Brodd - Brann 2
20:00Fyllingsdalen - Sogndal 2
20:00Levanger 2 - Byasen
20:00Orkla - Rosenborg 2
ROMANYA: Divizia A
18:00Gaz Metan Medias - FC Juventus Bucuresti
20:45Poli Timisoara - Din. Bucuresti
SENEGAL: Lig 1
19:00Douanes - Generation F.
21:00Jaraaf - Mbour
SOUTH KOREA: K League 2
13:30Anyang - Seoul E.
13:30Asan Mugunghwa - Busan
İSVEÇ: Superettan
20:00AFC Eskilstuna - Norrby
20:00Gefle - Landskrona
20:00Helsingborg - Jonkopings
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
20:00IFK Malmo - Prespa Birlik
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Lipuli - Kagera Sugar
15:00Majimaji - Simba
15:00Mbao - Ruvu Shooting
15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City
15:00Ndanda - Stand U.
15:00Njombe Mji - Mwadui
15:00Tanzania Prisons - Singida United
19:00Young Africans - Azam
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
14:00South Korea - Honduras
15:00Kenya - Equatorial Guinea
19:00Bosnia & Herzegovina - Montenegro
19:00Nigeria - D.R. Congo
20:00Albania U21 - Bosnia & Herzegovina U21
21:15Turkey - Iran
21:45Italy - Saudi Arabia
21:45Portugal - Tunisia
22:00France - Ireland
DÜNYA: Toulon Turnuvası - Playofflar
18:00Turkey U20 - Japan U21
20:30Portugal U19 - Canada U21

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

ROMANYA: Divizia A
18:00Gaz Metan Medias - FC Juventus Bucuresti
20:45Poli Timisoara - Din. Bucuresti
ARJANTİN: Argentino A
01:00BittiGimnasia Mendoza1 - 0Defensores Belgrano VR[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:15BittiThe Strongest1 - 1Bolivar[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
01:00BittiAmerica MG1 - 3Sao Paulo[1-2]2
01:00BittiCeara0 - 1Gremio[0-0]3
BREZİLYA: Serie C
01:00BittiNautico2 - 0Globo[1-0]
BREZİLYA: Serie D
00:00BittiAE Altos3 - 1SD Sparta[-]
00:00BittiAmerica RN2 - 1Imperatriz[2-0]
00:00BittiAparecidense2 - 3Novoperario[0-0]
00:00BittiASA2 - 4Sergipe[-]
00:00BittiBelo Jardim1 - 1Guarani de Juazeiro[-]
00:00BittiBrasiliense2 - 0Dom Bosco[-]
00:00BittiBrusque0 - 1EC Sao Jose[0-0]
00:00BittiCA Itapemirim1 - 1Uberlandia[1-0]
00:00BittiCaldense1 - 1Maringa FC[0-1]
00:00BittiCentral SC3 - 0Jacuipense[-]
00:00BittiCianorte0 - 3Tubarao[-]
00:00BittiCorumbaense2 - 1Ipora[-]
00:00BittiFerroviario0 - 0Cordino EC[0-0]
00:00BittiFluminense de Feira1 - 1Campinense[-]
00:00BittiInterporto1 - 1Julho Esporte[1-1]
00:00BittiItabaiana2 - 1Santa Rita[1-0]
00:00BittiLinense1 - 1Madureira[-]
00:00BittiMacae0 - 2Itumbiara[-]
00:00BittiManaus3 - 0Bare[1-0]
00:00BittiMogi Mirim2 - 1Prudentopolis[-]
00:00BittiMoto Club1 - 0Assu RN[1-0]
00:00BittiMurici1 - 1Flamengo Arcoverde[-]
00:00BittiNova Iguacu2 - 0Mirassol[-]
00:00BittiNovo Hamburgo3 - 1Ferroviaria[1-0]
00:00BittiNovorizontino4 - 2Americano FC[-]
00:00BittiRD Ariquemes1 - 1SAO Raimundo PA[0-0]
00:00BittiRio Branco4 - 1Macapa[-]
00:00BittiSantos AP8 - 1Placido de Castro[-]
00:00BittiSao Raimundo RR1 - 1Nacional-AM[1-1]
00:00BittiSER Caxias3 - 1Inter de Lages[-]
00:00BittiSinop2 - 1Ceilandia[-]
00:00BittiTreze PB1 - 1Vitoria da Conquista[0-0]
00:00BittiURT4 - 2Espirito Santo[-]
ŞILI: Primera División - Clasura
00:30BittiA. Italiano1 - 1U. Espanola[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
03:00BittiRangers3 - 1La Serena[1-1]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:00BittiGuayaquil City0 - 2Macara[0-1]
03:30BittiEmelec2 - 2Barcelona SC[1-1]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:40BittiDeportivo Santani3 - 0Sp. Luqueno[2-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
00:00BittiAlianza Lima1 - 0Sport Boys[0-0]
02:15BittiGarcilaso1 - 0Binacional[0-0]
ABD: Major League Soccer
01:00BittiSporting Kansas City0 - 0Columbus Crew[0-0]3
USA: Nwsl Women
03:00BittiHouston Dash W3 - 2Washington Spirit W[1-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
00:00BittiEstudiantes Merida1 - 3Zamora[0-1]
02:30BittiLara1 - 3Caracas[1-2]
BREZİLYA: Serie D
00:00Independente - Barcelona RO
KANADA: CSL
03:30Scarborough B. - Hamilton City
LİBYA: Premier League
00:30Al Ahly Benghazi - Al-Ittihad
00:30Al Ahly Tripoli - Al Nasr
MAURITANIA: Super D1
02:00ASAC Concorde - Police
AFRICA: Cosafa Cup
18:00Botswana - Angola
20:30Mauritius - Malawi
AUSTRALIA: Npl Victoria
13:30Bulleen - Bentleigh Greens
13:30Kingston City - Green Gully
AZERBAYCAN: Kupası
19:00Keshla - Gabala
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:45BATE - Isloch Minsk
20:45Neman - Zhodino
KAMERUN: Elite One
17:30Feutcheu - Colombe Lobo
17:30Yaounde FC 2 - Eding Sport
CZECH REPUBLIC: Youth League - Winners Stage
14:00Sparta Prague U21 - Slovacko U21
15:00Jablonec U21 - Sigma Olomouc U21
İNGILTERE: League Two
17:00Coventry - Exeter
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Keila JK - Santos Tartu
19:00Maardu - Tallinna Kalev U21
ETHIOPIA: Premier League
14:00Mebrat Hail - Welayta Dicha
15:00Arba Menche - Woldya Kenema
15:00Fasil Ketema - Dire Dawa
15:00Mekelle Kenema - Awassa
15:00Sidama Bunna - Adama City
15:00Welwalo Adigrat - Jimma Kenema
16:00Defence Force - St. George
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30KTP - JJK Jyvaskyla
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30HIFK 2 - HJS Akatemia
18:30KaPa - KaaPo
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
17:30KF Gostivar - Borec
ALMANYA: Regionalliga North
19:30SpVgg Bayreuth - Aubstadt
20:00Memmingen - Rain/Lech
YUNANISTAN: Football League
17:00Kallithea - Chania Kissamikos
İZLANDA: Landsbankadeild
22:15Hafnarfjordur - Fylkir
ENDONEZYA: ISL
16:30Persela Lamongan - PS Tira
16:30PSIS Semarang - Mitra Kukar
IRAK: Iraqi Lig
16:30Al Najaf - Al-Hudod
LETONYA: Kupası
21:00Priekuli - Fk Jurnieks Riga
LITVANYA: Kupası
18:00Saned J. - Dainava Alytus
18:00Saulininkas Siauliai - Jonava
MALDIVES: Male League
20:00Maziya - United Victory
NORVEÇ: Tippeligaen
20:00Sarpsborg 08 - Stabaek
NORVEÇ: Division 2, avd 1
14:00Odds 2 - Mjolner
NORWAY: Division 3 - Group 2
20:00Lillestrom 2 - Vestfossen
20:00Stromsgodset 2 - Halden
19:00Staal Jorpeland - Start 2
20:00Egersunds 2 - Sandefjord 2
20:00Brodd - Brann 2
20:00Fyllingsdalen - Sogndal 2
20:00Levanger 2 - Byasen
20:00Orkla - Rosenborg 2
ROMANYA: Divizia A
18:00Gaz Metan Medias - FC Juventus Bucuresti
20:45Poli Timisoara - Din. Bucuresti
SENEGAL: Lig 1
19:00Douanes - Generation F.
21:00Jaraaf - Mbour
SOUTH KOREA: K League 2
13:30Anyang - Seoul E.
13:30Asan Mugunghwa - Busan
İSVEÇ: Superettan
20:00AFC Eskilstuna - Norrby
20:00Gefle - Landskrona
20:00Helsingborg - Jonkopings
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
20:00IFK Malmo - Prespa Birlik
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Lipuli - Kagera Sugar
15:00Majimaji - Simba
15:00Mbao - Ruvu Shooting
15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City
15:00Ndanda - Stand U.
15:00Njombe Mji - Mwadui
15:00Tanzania Prisons - Singida United
19:00Young Africans - Azam
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
14:00South Korea - Honduras
15:00Kenya - Equatorial Guinea
19:00Bosnia & Herzegovina - Montenegro
19:00Nigeria - D.R. Congo
20:00Albania U21 - Bosnia & Herzegovina U21
21:15Turkey - Iran
21:45Italy - Saudi Arabia
21:45Portugal - Tunisia
22:00France - Ireland
DÜNYA: Toulon Turnuvası - Playofflar
18:00Turkey U20 - Japan U21
20:30Portugal U19 - Canada U21

Bugün için ertelenen herhangi bir maç bulunamadı

Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Sanal iddaa Bonus Madenciliği
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
erkan414 :  7 saat önce
https://mobile.twitter.com/IddiaVip...devamı
erkan414 :  7 saat önce
https://mobile.twitter.com/IddiaVip/status/1000804660712820738?s=19...devamı
1977 :  5 gün önce
ilk yarı ikinci yarı varmı 3 tl oynayabılırım vatsap...devamı
1977 :  5 gün önce
rica etsem sistem kuponda yardımcı olmanız mümkunmu inanın...devamı
1977 :  5 gün önce
duvarıma gönderme sansınız varmı kupon sistem rica etsem cok...devamı
1977 :  5 gün önce
ben yeniyım yardımcı olmanız mumkunmu banko ilk yarı ikinci...devamı
1977 :  5 gün önce
merhabalar bana kupon verme şansınız varmı...devamı
bahis doktoru :  7 gün önce
merhaba, banko tahmin stratjimizi sorduğun için teşekkürler....devamı
oskar54 :  7 gün önce
arkadaşlar banko tahminlerde maç yüzdesi /100 dü sonra...devamı
bahis doktoru :  12 gün önce
Tahmin ligi kurallarımıza bakarsan, yarışmadan bonus...devamı