Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Netherlands: Eredivisie
19:3020.10.2018Excelsior - Vitesse
19:3020.10.2018PSV - FC Emmen
21:4520.10.2018Heerenveen - Ajax
21:4520.10.2018Utrecht - AZ Alkmaar
13:1521.10.2018Breda - Willem II
15:3021.10.2018Feyenoord - Zwolle
15:3021.10.2018Heracles - Groningen
15:3021.10.2018Venlo - Den Haag
17:4521.10.2018Sittard - Graafschap
Netherlands: Eerste Divisie
21:0019.10.2018Almere City - G.A. Eagles
21:0019.10.2018Cambuur - Helmond
21:0019.10.2018Dordrecht - Jong AZ
21:0019.10.2018Eindhoven FC - FC Volendam
21:0019.10.2018Jong Ajax - Waalwijk
21:0019.10.2018Maastricht - Jong PSV
21:0019.10.2018Oss - Den Bosch
21:0019.10.2018Roda - Sparta Rotterdam
21:0019.10.2018Telstar - Nijmegen
21:0022.10.2018Jong Utrecht - Twente
Netherlands: Tweede Divisie
15:3020.10.2018Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
15:3020.10.2018GVVV - Spakenburg
15:3020.10.2018Scheveningen - Jong Almere City
16:0020.10.2018IJsselmeervogels - HFC
16:3020.10.2018HHC - Lienden
16:3020.10.2018Jong Sparta Rotterdam - AFC
16:3020.10.2018Rijnsburgse Boys - Katwijk
19:0020.10.2018Jong Vitesse - Barendrecht
19:0020.10.2018VVSB - De Treffers
Netherlands: Derde Divisie
15:3020.10.2018Ajax - Harkemase Boys
15:3020.10.2018DVS '33 Ermelo - Lisse
15:3020.10.2018Jong Volendam - JVC '31 Cuijk
15:3020.10.2018Noordwijk - Achilles 29
15:3020.10.2018Stedoco - SJC Noordwijk
16:0020.10.2018ASWH - VV DOVO
16:0020.10.2018Jong Groningen - Hoek
16:0020.10.2018ONS Sneek - ODIN '59
16:0020.10.2018Quick Boys - Eemdijk
18:0020.10.2018De Dijk - VVOG
19:0020.10.2018HV & CV Quick - HBS
20:0020.10.2018TEC - EVV
20:0020.10.2018Westlandia - UNA
15:3021.10.2018Blauw Geel - ADO 20 Heemskerk
15:3021.10.2018Dongen - Rosmalen
15:3021.10.2018GOES - KVV Quick 20
15:3021.10.2018Hsc 21 - USV Hercules
15:3021.10.2018Oostzaan - OSS '20
Netherlands: Reserve League
14:3022.10.2018Jong Nijmegen - Jong Heracles
19:3022.10.2018Jong Cambuur - Jong FC Emmen
19:3022.10.2018Jong De Graafschap - Jong Achilles 29
19:3022.10.2018Jong Den Haag - Jong NAC Breda
19:3022.10.2018Jong Excelsior - Jong FC Eindhoven
19:3022.10.2018Jong Feyenoord - Jong Waalwijk
19:3022.10.2018Jong G.A. Eagles - Jong Zwolle
19:3022.10.2018Jong Helmond - Jong Sittard
19:3022.10.2018Jong Roda - Jong Willem II
19:3023.10.2018Jong FC Twente - Jong Heerenveen
Netherlands: Eredivisie Women
20:3019.10.2018Den Haag W - VV Alkmaar W
20:3019.10.2018PSV W - Achilles 29 W
20:3019.10.2018Twente W - Heerenveen W
15:3021.10.2018Ajax W - Excelsior/Barendrecht W
Son Skorlar
Netherlands: Eredivisie
17:4507.10.2018Ajax5 - 0AZ Alkmaar[1-0]
15:3007.10.2018Vitesse4 - 0Heracles[2-0]
15:3007.10.2018Willem II1 - 1Feyenoord[0-0]
13:1507.10.2018FC Emmen3 - 3Sittard[1-0]
21:4506.10.2018Graafschap0 - 5Heerenveen[0-4]
20:4506.10.2018PSV4 - 0Venlo[1-0]
20:4506.10.2018Zwolle2 - 0Excelsior[1-0]
19:3006.10.2018Den Haag1 - 0Groningen[1-0]
21:0005.10.2018Utrecht2 - 1Breda[1-0]
17:4530.09.2018Feyenoord2 - 1Vitesse[0-1]
15:3030.09.2018AZ Alkmaar2 - 2Zwolle[1-1]
15:3030.09.2018Graafschap2 - 1Willem II[1-0]
15:3030.09.2018Groningen1 - 1Utrecht[0-1]
13:1530.09.2018Heracles2 - 1FC Emmen[2-0]
21:4529.09.2018Excelsior1 - 0Venlo[1-0]
21:4529.09.2018Sittard0 - 2Ajax[0-0]
19:3029.09.2018Breda0 - 2PSV[0-0]
19:3029.09.2018Heerenveen1 - 1Den Haag[1-1]
17:4523.09.2018PSV3 - 0Ajax[3-0]
15:3023.09.2018FC Emmen0 - 1Zwolle[0-1]
Netherlands: Eerste Divisie
21:0015.10.2018Jong PSV2 - 1Jong Ajax[1-1]
17:4514.10.2018Twente0 - 1Maastricht[0-0]
15:3014.10.2018Sparta Rotterdam3 - 0Cambuur[2-0]
13:1514.10.2018G.A. Eagles3 - 0Roda[0-0]
21:0012.10.2018Den Bosch1 - 0Dordrecht[1-0]
21:0012.10.2018FC Volendam2 - 2Almere City[0-0]
21:0012.10.2018Helmond1 - 2Telstar[0-0]
21:0012.10.2018Jong AZ2 - 2Jong Utrecht[1-0]
21:0012.10.2018Nijmegen0 - 1Eindhoven FC[0-1]
21:0012.10.2018Waalwijk0 - 0Oss[0-0]
21:0005.10.2018Almere City1 - 0Nijmegen[1-0]
21:0005.10.2018Dordrecht3 - 1Cambuur[1-0]
21:0005.10.2018Eindhoven FC1 - 1Twente[0-0]
21:0005.10.2018FC Volendam1 - 0Waalwijk[1-0]
21:0005.10.2018G.A. Eagles2 - 2Sparta Rotterdam[1-0]
21:0005.10.2018Jong Ajax3 - 0Telstar[0-0]
21:0005.10.2018Jong AZ2 - 2Helmond[1-1]
21:0005.10.2018Maastricht0 - 3Den Bosch[0-2]
21:0005.10.2018Oss2 - 1Jong Utrecht[1-0]
21:0005.10.2018Roda2 - 3Jong PSV[2-1]
Netherlands: Tweede Divisie
19:0013.10.2018De Treffers4 - 1Scheveningen[3-0]
19:0013.10.2018Jong Vitesse2 - 1IJsselmeervogels[0-0]
16:3013.10.2018AFC4 - 1Excelsior Maassluis[0-1]
16:3013.10.2018Jong Almere City3 - 2VVSB[1-1]
16:3013.10.2018Katwijk1 - 1Jong Sparta Rotterdam[0-0]
16:3013.10.2018Lienden3 - 1Rijnsburgse Boys[1-0]
16:1513.10.2018Kozakken Boys2 - 3HHC[1-2]
16:0013.10.2018Spakenburg0 - 1HFC[0-0]
15:3013.10.2018Barendrecht1 - 1GVVV[0-1]
19:0006.10.2018VVSB3 - 4Kozakken Boys[2-0]
16:3006.10.2018HHC1 - 3Katwijk[1-2]
16:3006.10.2018Jong Sparta Rotterdam5 - 3Barendrecht[1-1]
16:3006.10.2018Rijnsburgse Boys4 - 3Jong Vitesse[1-2]
16:0006.10.2018IJsselmeervogels4 - 1De Treffers[1-1]
15:3006.10.2018Excelsior Maassluis1 - 2Spakenburg[1-2]
15:3006.10.2018GVVV2 - 2Lienden[1-0]
15:3006.10.2018HFC3 - 1Jong Almere City[2-1]
15:3006.10.2018Scheveningen3 - 3AFC[1-2]
15:3030.09.2018De Treffers1 - 0HFC[0-0]
16:3029.09.2018Rijnsburgse Boys4 - 0VVSB[3-0]
Netherlands: Derde Divisie
15:3014.10.2018EVV0 - 2GOES[0-1]
15:3014.10.2018OSS '205 - 1Jong Volendam[3-1]
15:3014.10.2018UNA5 - 2Hsc 21[2-1]
15:0014.10.2018ADO 20 Heemskerk2 - 2Oostzaan[2-1]
15:0014.10.2018HBS0 - 3Blauw Geel[0-2]
15:0014.10.2018JVC '31 Cuijk1 - 0HV & CV Quick[0-0]
15:0014.10.2018KVV Quick 201 - 2TEC[1-1]
15:0014.10.2018USV Hercules2 - 2Rosmalen[1-1]
15:0014.10.2018Westlandia2 - 3Dongen[1-1]
19:0013.10.2018Achilles 292 - 1ASWH[1-1]
19:0013.10.2018SJC Noordwijk1 - 5Jong Groningen[1-1]
16:0013.10.2018ONS Sneek0 - 2Ajax (Am)[0-1]
15:3013.10.2018Eemdijk0 - 1Stedoco[0-0]
15:3013.10.2018Hoek4 - 3De Dijk[2-1]
15:3013.10.2018Lisse2 - 0Harkemase Boys[1-0]
15:3013.10.2018ODIN '590 - 4DVS '33 Ermelo[0-0]
15:3013.10.2018VV DOVO2 - 4Noordwijk[1-2]
15:3013.10.2018VVOG1 - 4Quick Boys[0-1]
15:3007.10.2018Blauw Geel5 - 3USV Hercules[3-1]
15:3007.10.2018GOES5 - 0ADO 20 Heemskerk[2-0]
Netherlands: Reserve League
16:0016.10.2018Jong NAC Breda1 - 5Jong Sittard[1-2]
15:0011.10.2018Jong Feyenoord1 - 0Jong NAC Breda[0-0]
19:3008.10.2018Jong Excelsior1 - 2Jong Sittard[0-1]
19:3008.10.2018Jong Helmond0 - 2Jong Den Haag[0-1]
19:3001.10.2018Jong Achilles 290 - 5Jong G.A. Eagles[0-2]
19:3001.10.2018Jong Dordrecht2 - 2Jong Feyenoord[1-1]
19:3001.10.2018Jong FC Eindhoven0 - 4Jong Roda[0-2]
19:3001.10.2018Jong FC Emmen2 - 2Jong De Graafschap[0-0]
19:3001.10.2018Jong FC Twente2 - 1Jong Nijmegen[0-0]
19:3001.10.2018Jong Heerenveen2 - 1Jong Zwolle[1-0]
19:3001.10.2018Jong Heracles3 - 2Jong Cambuur[1-1]
19:3001.10.2018Jong Nac Breda3 - 0Jong Excelsior[2-0]
19:3001.10.2018Jong Sittard3 - 0Jong Den Haag[1-0]
19:3001.10.2018Jong Waalwijk3 - 0Jong Helmond[1-0]
19:3018.09.2018Jong Helmond6 - 0Jong Dordrecht[1-0]
Netherlands: Knvb Beker
21:4527.09.2018Gemert0 - 4Feyenoord[0-2]
20:4527.09.2018Utrecht2 - 0Maastricht[0-0]
19:3027.09.2018Groningen0 - 2Twente[0-1]
18:0027.09.2018Alcides0 - 6AZ Alkmaar[0-4]
18:0027.09.2018Oostzaan1 - 3FC Emmen[0-1]
21:4526.09.2018HVV Te Werve0 - 7Ajax[0-4]
20:4526.09.2018Eemdijk1 - 4ASWH[0-2]
20:4526.09.2018Groene Ster2 - 1TEC[1-0]
20:4526.09.2018Katwijk0 - 1Heerenveen[0-0]
20:4526.09.2018RKAV Volendam1 - 2Vitesse[0-2]
20:4526.09.2018Staphorst0 - 1Zwolle[0-1]
20:4526.09.2018VV DOVO2 - 3Urk[0-0]
19:3026.09.2018Excelsior Maassluis0 - 4PSV[0-2]
18:0026.09.2018Rosmalen0 - 6Den Haag[0-3]
21:4525.09.2018Excelsior2 - 3Nijmegen[2-1]
21:0025.09.2018Kozakken Boys3 - 1ONS Sneek[3-1]
20:4525.09.2018Almere City1 - 0Dordrecht[1-0]
20:4525.09.2018Den Bosch1 - 2Heracles[1-1]
20:4525.09.2018DVS '33 Ermelo0 - 6Roda[0-3]
20:4525.09.2018Helmond0 - 5Sittard[0-1]
Netherlands: Eredivisie Women
20:3012.10.2018Achilles 29 W1 - 9Den Haag W[1-3]
20:3012.10.2018Excelsior/Barendrecht W2 - 3PEC Zwolle W[2-2]
20:3012.10.2018Heerenveen W1 - 1Ajax W[1-0]
20:3012.10.2018VV Alkmaar W0 - 5Twente W[0-2]
15:3030.09.2018Ajax W2 - 0VV Alkmaar W[1-0]
20:3028.09.2018Den Haag W3 - 1Twente W[1-0]
20:3028.09.2018PEC Zwolle W0 - 3Heerenveen W[0-1]
20:3028.09.2018PSV W3 - 0Excelsior/Barendrecht W[2-0]
20:3021.09.2018Excelsior/Barendrecht W5 - 1Achilles 29 W[3-1]
20:3021.09.2018Heerenveen W0 - 5PSV W[0-3]
20:3021.09.2018Twente W2 - 2Ajax W[0-2]
20:3021.09.2018VV Alkmaar W0 - 0PEC Zwolle W[0-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  2 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  3 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  3 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı
woncu :  3 gün önce
son hakkımda bu maça 15 orandan 0 atacaktım yine direkten...devamı
VincentPrice :  4 gün önce
Merhaba Bahis Doktoru, iletişime geçildi ama hala ödülüm...devamı
omerblk :  5 gün önce
Yarışma için teşekkürler.Sponsor site mail adresimi...devamı
Bestwinner :  5 gün önce
Eylül ayında kazanmış olduğum 500 tl bonus bets10 hesabıma...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
Bonuslar kazananların hesaplarına tanımlanmıştır. hepinize...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
merhaba Vincent, bütün ödüller gönderildi. Sen ödülüm...devamı