Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: 1. Liga
19:0019.10.2018Bohemians 1905 - Plzen
16:0020.10.2018Sigma Olomouc - Zlin
18:0020.10.2018Ostrava - Karvina
18:0020.10.2018Pribram - Jablonec
18:0020.10.2018Slovacko - Teplice
16:0021.10.2018Dukla Prague - Opava
18:0021.10.2018Liberec - Slavia Prague
19:0022.10.2018Sparta Prague - Mlada Boleslav
Czech Republic: Division 2
19:0019.10.2018Ceske Budejovice - Hradec Kralove
19:0019.10.2018Usti nad Labem - Mas Taborsko
19:0019.10.2018Znojmo - FK Pardubice
11:1520.10.2018Trinec - Chrudim
16:3020.10.2018Prostejov - Vitkovice
11:1521.10.2018Zizkov - Jihlava
16:3021.10.2018Vlasim - Varnsdorf
19:0021.10.2018Brno - Sokolov
Czech Republic: Cfl
11:1520.10.2018Pisek - Vysehrad
11:1520.10.2018Prevysov - Zapy
16:3020.10.2018Dobrovice - Vltavin
16:3020.10.2018Velvary - Kraluv Dvur
11:3021.10.2018Karlovy Vary - Domazlice
16:3021.10.2018Benesov - Usti nad Orlici
16:3021.10.2018Brozany - Litomericko
16:3021.10.2018Jirny - Olympia Radotin
16:3021.10.2018Stechovice - Zivanice
19:0019.10.2018Kromeriz - Unicov
11:1520.10.2018Frydek-Mistek - Otrokovice
15:3020.10.2018Hulin - Lisen
15:3020.10.2018Rymarov - Vyskov
15:3020.10.2018Uhersky Brod - Odra Petrkovice
15:3020.10.2018Valasske Mezirici - Hodonin
11:1521.10.2018Velke Mezirici - Dolni Benesov
15:3021.10.2018Vrchovina - Hlucin
Czech Republic: Division A
14:3020.10.2018Cizova - Horovicko
16:0020.10.2018Marianske Lazne - Admira Prague
16:3020.10.2018Doubravka - Aritma Prague
16:3020.10.2018MFK Dobris - Beroun
16:3020.10.2018Sobeslav - Mas Taborsko B
16:3020.10.2018Tachov - Jindrichuv Hradec
16:3021.10.2018Rakovnik - Klatovy
16:3021.10.2018Sedlcany - Prestice
20:3019.10.2018Chomutov - Brandys n. Labem
11:1520.10.2018Motorlet Prague - Ostrov
11:1520.10.2018Tatran Rakovnik - Ostra
11:1520.10.2018Zbuzany - Nymburk
16:3020.10.2018Brezova - Neratovice
16:3020.10.2018Sous - Libis
11:1521.10.2018Meteor Prague - Kladno
16:3021.10.2018Hostoun - Mostecky FK
11:1520.10.2018Mseno - Slatinany
11:1520.10.2018Olympia HK - Kratonohy - Turnov
11:3020.10.2018Prepere - Benatky
16:0020.10.2018Pardubice B - Caslav
16:3020.10.2018Cesky Brod - Kolin
16:3020.10.2018Nachod - Velke Hamry
16:3020.10.2018Trutnov - Dvur Kralove
16:3020.10.2018Vysoke Myto - Horky nad Jizerou
15:3020.10.2018Breclav - Humpolec
15:3021.10.2018Bystrc - Tasovice
15:3021.10.2018Havlickuv Brod - Blansko
15:3021.10.2018Polna - Lanzhot
15:3021.10.2018Strani - Nove Sady
15:3021.10.2018Velka Bites - Bzenec
15:3021.10.2018Zdar na Sazavou - Stara Rise
15:3021.10.2018Zdirec n. D. - Rosice
15:3020.10.2018Vsetin - Hermanice
16:3020.10.2018HFK Olomouc - Hranice
11:0021.10.2018Usti - Prerov
11:1521.10.2018Opava B - Bohumin
15:3021.10.2018Bruntal - Havirov
15:3021.10.2018Frydlant n. O. - Detmarovice
15:3021.10.2018Kozlovice - Novy Jicin
16:0021.10.2018Sumperk - Slavicin
Czech Republic: Youth League
11:1521.10.2018Slovacko U21 - Karvina U21
11:3021.10.2018Mlada Boleslav U21 - Sparta Prague U21
12:0021.10.2018Bohemians 1905 U21 - Pribram U21
12:0021.10.2018Trinec U21 - Ostrava U21
12:0021.10.2018Zlin U21 - Sigma Olomouc U21
12:0022.10.2018Jihlava U21 - Brno U21
14:0022.10.2018Jablonec U21 - Ceske Budejovice U21
15:0022.10.2018Plzen U21 - Slavia Prague U21
16:0022.10.2018Hradec Kralove U21 - Dukla Prague U21
Czech Republic: U19 League
14:0019.10.2018Karvina U19 - FC Fastav Zlin U19
14:0019.10.2018Ostrava U19 - Jihlava U19
12:0020.10.2018Ceske Budejovice U19 - Pribram U19
12:0020.10.2018Hradec Kralove U19 - Dukla Prague U19
12:0020.10.2018Mlada Boleslav U19 - Slavia Prague U19
13:3020.10.2018Plzen U19 - Brno U19
14:0020.10.2018Slovacko U19 - FK Pardubice U19
Czech Republic: First League Women
11:3020.10.2018Dukla Prague W - Slavia Prague W
12:0020.10.2018Lok. Brno W - Sparta Prague W
12:0020.10.2018Plzen W - Hradec Kralove W
14:0020.10.2018Liberec W - Slovacko W
19:0023.10.2018Hradec Kralove W - Lok. Brno W
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
19:0007.10.2018Slavia Prague4 - 1Pribram[3-1]
16:0007.10.2018Jablonec2 - 0Slovacko[2-0]
16:0007.10.2018Karvina0 - 2Dukla Prague[0-0]
16:0007.10.2018Opava0 - 1Bohemians 1905[0-0]
16:0007.10.2018Plzen1 - 0Teplice[0-0]
20:0006.10.2018Sigma Olomouc1 - 0Sparta Prague[1-0]
18:0006.10.2018Mlada Boleslav2 - 2Ostrava[1-0]
19:0005.10.2018Zlin0 - 1Liberec[0-0]
19:0030.09.2018Teplice1 - 2Jablonec[1-1]
16:0030.09.2018Ostrava2 - 1Slavia Prague[2-1]
20:0029.09.2018Liberec3 - 0Sigma Olomouc[1-0]
18:0029.09.2018Pribram3 - 0Mlada Boleslav[1-0]
18:0029.09.2018Slovacko0 - 2Opava[0-1]
16:0029.09.2018Dukla Prague1 - 1Zlin[1-0]
20:0028.09.2018Plzen1 - 0Sparta Prague[0-0]
18:0028.09.2018Bohemians 19050 - 0Karvina[0-0]
19:0024.09.2018Jablonec3 - 0Plzen[2-0]
19:0023.09.2018Slavia Prague1 - 0Bohemians 1905[1-0]
20:0022.09.2018Sparta Prague4 - 1Liberec[3-0]
18:0022.09.2018Karvina4 - 1Pribram[2-0]
Czech Republic: Division 2
18:3011.10.2018Usti nad Labem2 - 1Vitkovice[1-0]
17:0007.10.2018Hradec Kralove1 - 0Trinec[0-0]
17:0007.10.2018Mas Taborsko1 - 1Prostejov[0-0]
17:0007.10.2018Varnsdorf3 - 1Zizkov[1-0]
11:1506.10.2018FK Pardubice2 - 0Usti nad Labem[1-0]
11:1506.10.2018Sokolov0 - 2Ceske Budejovice[0-2]
19:0005.10.2018Jihlava2 - 0Chrudim[0-0]
19:0005.10.2018Znojmo0 - 1Brno[0-1]
18:0005.10.2018Vitkovice1 - 0Vlasim[1-0]
18:0030.09.2018Ceske Budejovice1 - 2Znojmo[1-1]
17:3030.09.2018Vlasim3 - 0Sokolov[2-0]
16:0030.09.2018Brno0 - 0Varnsdorf[0-0]
11:1530.09.2018Zizkov2 - 1Mas Taborsko[1-1]
17:3029.09.2018Prostejov2 - 2FK Pardubice[0-2]
11:1529.09.2018Chrudim1 - 0Hradec Kralove[0-0]
11:1529.09.2018Trinec1 - 2Jihlava[1-0]
17:3023.09.2018Mas Taborsko1 - 1Ceske Budejovice[0-0]
17:3023.09.2018Varnsdorf0 - 1Trinec[0-0]
16:0023.09.2018Hradec Kralove4 - 0Zizkov[2-0]
11:1522.09.2018Sokolov3 - 0Prostejov[2-0]
Czech Republic: Cfl
16:3014.10.2018Zapy2 - 1Dobrovice[1-0]
16:3013.10.2018Domazlice4 - 0Velvary[1-0]
16:3013.10.2018Usti nad Orlici1 - 0Pisek[1-0]
16:3013.10.2018Zivanice4 - 0Brozany[1-0]
15:3013.10.2018Litomericko3 - 0Jirny[0-0]
11:3013.10.2018Kraluv Dvur4 - 0Benesov[2-0]
11:1513.10.2018Olympia Radotin0 - 1Prevysov[0-1]
11:1513.10.2018Vltavin4 - 1Karlovy Vary[2-1]
11:1513.10.2018Vysehrad2 - 1Stechovice[1-0]
17:0007.10.2018Benesov3 - 1Domazlice[1-0]
17:0007.10.2018Brozany0 - 1Vysehrad[0-1]
17:0007.10.2018Jirny1 - 0Zivanice[0-0]
17:0007.10.2018Stechovice3 - 2Pisek[2-0]
11:3007.10.2018Karlovy Vary0 - 0Zapy[0-0]
17:0006.10.2018Dobrovice3 - 2Olympia Radotin[2-1]
17:0006.10.2018Velvary4 - 2Vltavin[1-1]
11:3006.10.2018Kraluv Dvur3 - 0Usti nad Orlici[2-0]
11:1506.10.2018Prevysov3 - 1Litomericko[2-0]
17:0030.09.2018Zapy0 - 4Velvary[0-1]
17:0029.09.2018Usti nad Orlici3 - 0Stechovice[0-0]
16:0014.10.2018Vyskov1 - 1Vrchovina[1-0]
16:0013.10.2018Dolni Benesov1 - 0Kromeriz[0-0]
16:0013.10.2018Hlucin8 - 1Velke Mezirici[4-0]
16:0013.10.2018Hodonin4 - 2Uhersky Brod[3-0]
16:0013.10.2018Hulin0 - 2Unicov[0-1]
16:0013.10.2018Lisen1 - 0Valasske Mezirici[1-0]
11:1513.10.2018Odra Petrkovice6 - 0Frydek-Mistek[3-0]
11:1513.10.2018Otrokovice3 - 2Rymarov[1-0]
16:0007.10.2018Vrchovina3 - 5Otrokovice[0-3]
11:1507.10.2018Unicov5 - 0Dolni Benesov[2-0]
11:1507.10.2018Velke Mezirici2 - 4Vyskov[0-0]
16:0006.10.2018Frydek-Mistek1 - 0Hodonin[1-0]
16:0006.10.2018Rymarov2 - 1Odra Petrkovice[1-0]
16:0006.10.2018Uhersky Brod0 - 4Lisen[0-2]
16:0006.10.2018Valasske Mezirici0 - 4Hulin[0-0]
19:0005.10.2018Kromeriz3 - 0Hlucin[1-0]
16:3029.09.2018Hodonin3 - 1Rymarov[1-0]
16:3029.09.2018Lisen4 - 2Frydek-Mistek[2-0]
16:3029.09.2018Vyskov0 - 0Kromeriz[0-0]
11:1529.09.2018Odra Petrkovice5 - 1Vrchovina[2-1]
Czech Republic: Division A
11:1514.10.2018Admira Prague1 - 0Cizova[1-0]
16:3013.10.2018Beroun4 - 1Sobeslav[3-1]
16:3013.10.2018Horovicko1 - 0Tachov[0-0]
16:3013.10.2018Klatovy4 - 1Marianske Lazne[2-0]
11:3013.10.2018Jindrichuv Hradec3 - 1MFK Dobris[1-1]
11:1513.10.2018Aritma Prague1 - 0Rakovnik[1-0]
11:1513.10.2018Mas Taborsko B3 - 2Sedlcany[2-2]
11:1513.10.2018Prestice3 - 2Doubravka[3-1]
17:0007.10.2018Beroun4 - 2Mas Taborsko B[2-0]
17:0007.10.2018Rakovnik1 - 2Prestice[1-1]
17:0006.10.2018Doubravka4 - 3Sedlcany[2-2]
17:0006.10.2018MFK Dobris0 - 1Horovicko[0-1]
17:0006.10.2018Sobeslav2 - 3Jindrichuv Hradec[1-2]
17:0006.10.2018Tachov1 - 4Admira Prague[1-2]
16:0006.10.2018Marianske Lazne1 - 2Aritma Prague[0-0]
14:3006.10.2018Cizova0 - 2Klatovy[0-1]
17:0030.09.2018Sedlcany2 - 3Rakovnik[1-0]
11:1530.09.2018Admira Prague3 - 2MFK Dobris[0-1]
17:0029.09.2018Horovicko3 - 1Sobeslav[2-1]
17:0029.09.2018Klatovy0 - 1Tachov[0-0]
16:3014.10.2018Nymburk2 - 1Tatran Rakovnik[1-0]
16:3013.10.2018Ostra2 - 1Hostoun[1-0]
16:3013.10.2018Ostrov0 - 2Meteor Prague[0-0]
11:1513.10.2018Brandys n. Labem3 - 0Sous[1-0]
11:1513.10.2018Kladno1 - 0Zbuzany[1-0]
11:1513.10.2018Libis2 - 1Motorlet Prague[0-1]
11:1513.10.2018Mostecky FK0 - 1Brezova[0-1]
11:1513.10.2018Neratovice3 - 1Chomutov[3-1]
17:0007.10.2018Hostoun6 - 0Nymburk[2-0]
11:1507.10.2018Meteor Prague1 - 0Libis[0-0]
17:0006.10.2018Ostra4 - 0Mostecky FK[2-0]
17:0006.10.2018Sous4 - 1Neratovice[2-0]
11:1506.10.2018Chomutov3 - 2Brezova[2-1]
11:1506.10.2018Motorlet Prague1 - 0Brandys n. Labem[0-0]
11:1506.10.2018Tatran Rakovnik1 - 2Kladno[1-2]
11:1506.10.2018Zbuzany6 - 0Ostrov[2-0]
17:0030.09.2018Nymburk0 - 1Ostra[0-0]
17:0029.09.2018Ostrov1 - 3Tatran Rakovnik[0-2]
11:3029.09.2018Brezova0 - 2Sous[0-1]
11:1529.09.2018Mostecky FK2 - 1Chomutov[0-1]
16:3014.10.2018Benatky0 - 2Pardubice B[0-0]
16:3014.10.2018Caslav2 - 1Trutnov[1-1]
16:3014.10.2018Dvur Kralove1 - 0Vysoke Myto[0-0]
16:3014.10.2018Kolin1 - 3Prepere[0-0]
16:3014.10.2018Turnov1 - 0Nachod[1-0]
16:3013.10.2018Horky nad Jizerou1 - 0Mseno[1-0]
16:3013.10.2018Velke Hamry0 - 1Cesky Brod[0-0]
11:1513.10.2018Olympia HK - Kratonohy2 - 3Slatinany[1-3]
17:0006.10.2018Cesky Brod2 - 0Turnov[0-0]
17:0006.10.2018Nachod4 - 1Slatinany[3-0]
17:0006.10.2018Trutnov0 - 1Benatky[0-1]
17:0006.10.2018Velke Hamry1 - 0Kolin[0-0]
17:0006.10.2018Vysoke Myto1 - 2Caslav[0-1]
16:3006.10.2018Pardubice B4 - 1Prepere[2-0]
11:1506.10.2018Mseno1 - 0Dvur Kralove[0-0]
11:1506.10.2018Olympia HK - Kratonohy2 - 1Horky nad Jizerou[2-0]
17:0030.09.2018Caslav1 - 2Mseno[0-1]
17:0030.09.2018Dvur Kralove4 - 1Olympia HK - Kratonohy[1-1]
17:0030.09.2018Kolin2 - 1Pardubice B[0-0]
17:0030.09.2018Turnov0 - 1Velke Hamry[0-0]
16:0014.10.2018Humpolec1 - 2Polna[1-1]
16:0014.10.2018Lanzhot3 - 0Zdirec n. D.[1-0]
16:0014.10.2018Stara Rise5 - 0Bystrc[1-0]
16:0014.10.2018Tasovice3 - 2Bzenec[2-1]
16:0014.10.2018Velka Bites5 - 1Strani[3-0]
16:0013.10.2018Blansko4 - 0Breclav[0-0]
16:0013.10.2018Nove Sady0 - 2Havlickuv Brod[0-0]
16:0013.10.2018Rosice1 - 3Zdar na Sazavou[0-1]
16:0007.10.2018Bystrc0 - 5Rosice[0-3]
16:0007.10.2018Havlickuv Brod2 - 1Strani[1-0]
16:0007.10.2018Polna1 - 2Blansko[0-1]
16:0007.10.2018Velka Bites3 - 4Tasovice[1-3]
16:0007.10.2018Zdar na Sazavou0 - 0Lanzhot[0-0]
16:0007.10.2018Zdirec n. D.1 - 0Humpolec[1-0]
16:0006.10.2018Breclav1 - 1Nove Sady[1-1]
16:0006.10.2018Bzenec1 - 0Stara Rise[0-0]
16:3030.09.2018Humpolec1 - 1Zdar na Sazavou[1-1]
16:3030.09.2018Lanzhot9 - 0Bystrc[2-0]
16:3030.09.2018Strani2 - 2Breclav[1-0]
16:3029.09.2018Rosice5 - 0Bzenec[4-0]
16:0014.10.2018Bohumin2 - 1Vsetin[1-1]
16:0014.10.2018Bruntal2 - 1Kozlovice[1-1]
11:1514.10.2018Havirov2 - 0Usti[2-0]
11:1514.10.2018Slavicin1 - 0Opava B[1-0]
16:0013.10.2018Detmarovice2 - 1HFK Olomouc[2-1]
16:0013.10.2018Hermanice2 - 2Frydlant n. O.[0-0]
16:0013.10.2018Hranice0 - 0Novy Jicin[0-0]
16:0013.10.2018Prerov1 - 2Sumperk[0-1]
17:0007.10.2018Sumperk3 - 3Havirov[1-2]
16:0007.10.2018Frydlant n. O.5 - 1Bohumin[2-0]
16:0007.10.2018Kozlovice0 - 2Hranice[0-1]
11:0007.10.2018Usti2 - 2Bruntal[1-0]
16:3006.10.2018HFK Olomouc4 - 2Hermanice[2-1]
16:0006.10.2018Novy Jicin4 - 0Detmarovice[2-0]
16:0006.10.2018Vsetin0 - 1Slavicin[0-1]
11:1506.10.2018Opava B6 - 0Prerov[3-0]
16:3030.09.2018Bohumin3 - 0HFK Olomouc[0-0]
16:3030.09.2018Bruntal2 - 0Sumperk[0-0]
11:1530.09.2018Havirov1 - 1Opava B[1-1]
11:1530.09.2018Slavicin3 - 1Frydlant n. O.[1-0]
Czech Republic: Prazsky Prebor
16:3014.10.2018Motorlet Prague B0 - 2Ujezd Prague[0-1]
16:3014.10.2018Treboradice1 - 1US Prague[0-0]
15:0014.10.2018Admira Prague B1 - 1Dukla JM[0-1]
16:3013.10.2018Predni Kopanina1 - 1Kralovice[0-0]
15:3013.10.2018Tempo Prague0 - 3Branik[0-1]
15:0013.10.2018Vysehrad B3 - 3Zizkov B[2-2]
11:1513.10.2018CAFC2 - 3Vrsovice[1-1]
11:1513.10.2018Podoli3 - 1Hostivar[2-0]
17:0006.10.2018Predni Kopanina1 - 2Vysehrad B[1-1]
16:0006.10.2018Kralovice0 - 2Podoli[0-1]
11:4506.10.2018Branik2 - 3Treboradice[0-2]
11:3006.10.2018Dukla JM3 - 1Tempo Prague[1-1]
11:3006.10.2018Hostivar4 - 0CAFC[3-0]
11:3006.10.2018US Prague4 - 1Motorlet Prague B[1-1]
11:3006.10.2018Vrsovice4 - 1Admira Prague B[1-1]
11:1506.10.2018Ujezd Prague4 - 0Zizkov B[1-0]
17:0030.09.2018Motorlet Prague B0 - 2Branik[0-1]
17:0030.09.2018Treboradice2 - 0Dukla JM[1-0]
15:0030.09.2018Admira Prague B2 - 0Hostivar[0-0]
15:3029.09.2018Tempo Prague1 - 0Vrsovice[0-0]
Czech Republic: Stredocesky Kp
20:3016.10.2018Porici n. S.2 - 3Hrebec[0-1]
17:0014.10.2018Velim2 - 1SK Lhota[0-0]
17:0013.10.2018Banik Libusin - Poricany
17:0013.10.2018Hvozdnice1 - 5Slany[0-0]
17:0013.10.2018Nespeky2 - 1Vykan[1-1]
17:0013.10.2018Tuchlovice1 - 2Kutna Hora[0-1]
11:3013.10.2018Spartak Pribram3 - 0Nove Straseci[1-0]
11:1513.10.2018Klicany6 - 2Bohemia Podebrady[2-1]
20:0011.10.2018Porici n. S.2 - 1Slany[1-1]
17:0007.10.2018Poricany3 - 0Tuchlovice[1-0]
17:0007.10.2018SK Lhota3 - 2Porici n. S.[2-1]
17:0006.10.2018Bohemia Podebrady2 - 3Hvozdnice[1-0]
17:0006.10.2018Nespeky0 - 1Hrebec[0-0]
17:0006.10.2018Nove Straseci0 - 7Klicany[0-5]
17:0006.10.2018Slany1 - 0Velim[0-0]
11:1506.10.2018Kutna Hora5 - 2Spartak Pribram[4-2]
11:1506.10.2018Vykan2 - 1Banik Libusin[0-0]
17:3030.09.2018Velim0 - 2Bohemia Podebrady[0-1]
11:1530.09.2018Hrebec0 - 1SK Lhota[0-1]
17:3029.09.2018Tuchlovice1 - 4Vykan[0-1]
Czech Republic: Jihocesky Kp
16:3014.10.2018Jankov0 - 0Zelec[0-0]
16:3014.10.2018Milevsko1 - 1Osek[0-0]
16:3014.10.2018Sokol Lom3 - 4Drazice[2-2]
16:3013.10.2018Cesky Krumlov0 - 2Blatna[0-1]
16:3013.10.2018Cimelice1 - 1Rudolfov[0-1]
16:3013.10.2018Katovice2 - 4Hluboka nad Vltavou[1-2]
16:3013.10.2018Malse Roudne2 - 0Trebon[2-0]
16:3013.10.2018Olesnik5 - 1Protivin[2-0]
17:0007.10.2018Hluboka nad Vltavou2 - 3Sokol Lom[2-2]
17:0007.10.2018Milevsko1 - 1Cesky Krumlov[0-0]
11:3007.10.2018Trebon1 - 2Olesnik[0-1]
17:0006.10.2018Drazice4 - 2Blatna[3-0]
17:0006.10.2018Osek4 - 2Cimelice[1-1]
17:0006.10.2018Protivin0 - 1Jankov[0-0]
17:0006.10.2018Rudolfov1 - 3Malse Roudne[0-2]
17:0006.10.2018Zelec1 - 3Katovice[1-1]
17:0030.09.2018Jankov1 - 1Trebon[0-1]
17:0030.09.2018Sokol Lom1 - 3Zelec[1-0]
17:0029.09.2018Cesky Krumlov3 - 0Drazice[2-0]
17:0029.09.2018Cimelice0 - 2Milevsko[0-0]
Czech Republic: Plzensky Kp
16:3014.10.2018Myto1 - 0Horni Briza[0-0]
16:3013.10.2018Bolevec2 - 0Vejprnice[0-0]
16:3013.10.2018Rapid Plzen1 - 2Chotikov[1-1]
16:3013.10.2018Rokycany2 - 0Zruc[2-0]
16:3013.10.2018Sokol Lhota3 - 2Stribro[3-1]
16:3013.10.2018Start Tlumacov2 - 0Luby[1-0]
14:3013.10.2018Nyrsko3 - 2Nepomuk[0-1]
11:1513.10.2018Petrin Plzen3 - 1Domazlice B[3-0]
17:0007.10.2018Luby3 - 2Bolevec[0-1]
17:0007.10.2018Zruc1 - 4Myto[1-2]
17:0006.10.2018Chotikov5 - 0Rokycany[4-0]
17:0006.10.2018Domazlice B2 - 0Stribro[1-0]
17:0006.10.2018Horni Briza1 - 2Start Tlumacov[0-0]
17:0006.10.2018Nepomuk2 - 1Sokol Lhota[0-1]
17:0006.10.2018Nyrsko3 - 0Rapid Plzen[1-0]
17:0006.10.2018Vejprnice0 - 5Petrin Plzen[0-2]
17:0030.09.2018Myto2 - 1Chotikov[1-0]
17:0030.09.2018Stribro0 - 4Vejprnice[0-1]
17:0029.09.2018Rapid Plzen0 - 3Nepomuk[0-1]
17:0029.09.2018Rokycany7 - 0Nyrsko[1-0]
Czech Republic: Karlovarsky Kp
16:3013.10.2018Kralovske Porici0 - 1Hvezda Cheb[0-1]
16:3013.10.2018Nejdek1 - 2Nova Role[1-0]
16:3013.10.2018Nove Sedlo1 - 3Lomnice[1-1]
16:3013.10.2018Stara Role2 - 3Chodov[0-1]
16:3013.10.2018Zlutice7 - 3Frantiskovy Lazne[5-2]
16:0013.10.2018Citice3 - 0FC Cheb[1-0]
11:3013.10.2018Horni Slavkov3 - 0Touzim[2-0]
17:0007.10.2018Touzim2 - 3Nove Sedlo[1-1]
16:0007.10.2018Nova Role1 - 2Citice[1-2]
20:0006.10.2018Hvezda Cheb2 - 1Frantiskovy Lazne[1-0]
17:0006.10.2018Chodov1 - 0Nejdek[0-0]
16:0006.10.2018Lomnice4 - 2Stara Role[0-1]
11:3006.10.2018Horni Slavkov4 - 2Zlutice[2-2]
19:0005.10.2018FC Cheb2 - 1Kralovske Porici[1-1]
17:0029.09.2018Frantiskovy Lazne1 - 2FC Cheb[0-1]
17:0029.09.2018Kralovske Porici1 - 3Nova Role[1-2]
17:0029.09.2018Nejdek3 - 0Lomnice[2-0]
17:0029.09.2018Nove Sedlo2 - 1Horni Slavkov[1-1]
17:0029.09.2018Stara Role2 - 0Touzim[0-0]
17:0029.09.2018Zlutice1 - 5Hvezda Cheb[1-1]
Czech Republic: Ustecky Kp
16:3014.10.2018Louny3 - 1Lovosice[3-0]
11:3014.10.2018Litomericko B5 - 4FK Jilove[3-1]
16:3013.10.2018Brna4 - 1Kadan[1-1]
16:3013.10.2018Modlany4 - 1Krupka[1-1]
16:3013.10.2018Perstejn0 - 5Horni Jiretin[0-3]
16:3013.10.2018Vilemov0 - 4Srbice[0-1]
16:3013.10.2018Zatec0 - 1Steti[0-1]
13:0013.10.2018Dobromerice1 - 2Modra/Hrobce[0-1]
17:0007.10.2018Modra/Hrobce2 - 1FK Jilove[0-0]
17:0006.10.2018Horni Jiretin5 - 2Brna[1-0]
17:0006.10.2018Krupka1 - 2Vilemov[1-0]
17:0006.10.2018Srbice1 - 2Louny[1-2]
17:0006.10.2018Zatec2 - 4Litomericko B[0-1]
15:3006.10.2018Lovosice3 - 1Dobromerice[1-0]
11:1506.10.2018Kadan2 - 6Modlany[0-3]
11:1506.10.2018Steti7 - 3Perstejn[3-3]
17:4503.10.2018Modlany4 - 2Horni Jiretin[3-1]
17:0030.09.2018Louny2 - 0Krupka[1-0]
11:3030.09.2018Litomericko B5 - 1Modra/Hrobce[3-0]
17:0029.09.2018FK Jilove1 - 2Lovosice[1-0]
Czech Republic: Liberecky Kp
16:0014.10.2018Visnova1 - 3Hradek nad Nisou[1-0]
11:3014.10.2018Skalice5 - 1Chrastava[0-1]
16:0013.10.2018Bily Kostel nad Nisou1 - 2Ceska Lipa[0-1]
16:0013.10.2018Doksy3 - 1Rovensko p. Tr.[0-1]
16:0013.10.2018Sedmihorky2 - 2Novy Bor[2-1]
11:3013.10.2018Frydlant1 - 3Zelezny Brod[0-1]
16:3006.10.2018Bily Kostel nad Nisou1 - 2Visnova[1-2]
16:3006.10.2018Ceska Lipa2 - 0Doksy[1-0]
16:3006.10.2018Chrastava4 - 0Frydlant[1-0]
16:3006.10.2018Novy Bor2 - 0Hradek nad Nisou[1-0]
16:3006.10.2018Rovensko p. Tr.2 - 3Skalice[2-1]
16:3006.10.2018Zelezny Brod2 - 2Sedmihorky[0-1]
16:3030.09.2018Visnova1 - 0Novy Bor[0-0]
11:3030.09.2018Skalice4 - 3Ceska Lipa[2-0]
16:3029.09.2018Doksy7 - 1Bily Kostel nad Nisou[2-0]
16:3029.09.2018Hradek nad Nisou1 - 1Zelezny Brod[0-1]
16:3029.09.2018Sedmihorky1 - 1Chrastava[0-1]
11:3029.09.2018Frydlant0 - 1Rovensko p. Tr.[0-0]
17:0022.09.2018Chrastava2 - 0Hradek nad Nisou[1-0]
17:0022.09.2018Rovensko p. Tr.1 - 3Sedmihorky[0-2]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
16:3014.10.2018Cerveny Kostelec3 - 0Chlumec nad Cidlinou[1-0]
16:3014.10.2018Dobruska1 - 2Jaromer[1-1]
16:3014.10.2018Novy Bydzov0 - 1Libcany[0-0]
16:3014.10.2018Vrchlabi3 - 2Kostelec n. O.[1-2]
16:3013.10.2018Sobotka4 - 2Lazne Belohrad[1-1]
16:3013.10.2018Trebes4 - 2Rychnov n. Kneznou[4-1]
16:3013.10.2018Vysoka n. Labem3 - 0Slavia Hradec[2-0]
13:4513.10.2018Jicin2 - 1Horice[0-1]
17:0007.10.2018Jaromer0 - 2Cerveny Kostelec[0-0]
17:0007.10.2018Lazne Belohrad1 - 2Trebes[0-0]
17:0007.10.2018Rychnov n. Kneznou0 - 1Dobruska[0-1]
17:0007.10.2018Vrchlabi2 - 1Jicin[1-0]
17:0006.10.2018Chlumec nad Cidlinou0 - 3Horice[0-2]
17:0006.10.2018Kostelec n. O.0 - 3Novy Bydzov[0-0]
17:0006.10.2018Libcany3 - 0Vysoka n. Labem[1-0]
11:1506.10.2018Slavia Hradec1 - 3Sobotka[0-0]
17:3030.09.2018Cerveny Kostelec0 - 1Rychnov n. Kneznou[0-0]
17:3030.09.2018Dobruska2 - 1Lazne Belohrad[2-0]
17:3030.09.2018Horice4 - 2Jaromer[4-0]
17:3030.09.2018Trebes1 - 2Slavia Hradec[1-0]
Czech Republic: Pardubicky Kp
16:0014.10.2018Hlinsko1 - 0Holice[1-0]
16:0014.10.2018Svitavy1 - 0Moravska Trebova[0-0]
16:0014.10.2018Zamberk3 - 0Dolni Ujezd[1-0]
16:0013.10.2018Ceska Trebova3 - 0Hermanuv Mestec[0-0]
16:0013.10.2018Chocen1 - 2Tremosnice[0-0]
16:0013.10.2018Lanskroun5 - 0Moravany[3-0]
16:0013.10.2018Letohrad1 - 2Chrudim B[0-1]
11:1513.10.2018Litomysl6 - 1Luze[3-1]
16:3007.10.2018Hermanuv Mestec0 - 1Lanskroun[0-0]
16:3007.10.2018Moravska Trebova1 - 0Hlinsko[0-0]
16:3007.10.2018Tremosnice0 - 2Luze[0-0]
16:3006.10.2018Ceska Trebova1 - 2Litomysl[0-1]
16:3006.10.2018Dolni Ujezd3 - 4Svitavy[2-2]
16:3006.10.2018Moravany4 - 3Zamberk[3-3]
11:1506.10.2018Chrudim B5 - 1Chocen[3-0]
11:1506.10.2018Holice3 - 2Letohrad[1-2]
16:3030.09.2018Hlinsko2 - 3Dolni Ujezd[1-0]
16:3030.09.2018Lanskroun2 - 1Ceska Trebova[1-0]
16:3030.09.2018Svitavy3 - 0Moravany[3-0]
15:0030.09.2018Luze4 - 3Chrudim B[1-1]
Czech Republic: Vysocina Kp
16:0014.10.2018Ledec nad Sazavou2 - 0Chotebor[1-0]
16:0014.10.2018Nova Ves3 - 1Bystrice n. Pern.[2-1]
16:0014.10.2018Pribyslav0 - 0Sapeli Polna[0-0]
16:0013.10.2018Kosetice1 - 3Pelhrimov[1-1]
16:0013.10.2018Namest n. Oslavou2 - 5Sperice[0-4]
16:0013.10.2018Okrisky4 - 4Trebic[1-3]
16:0013.10.2018Zirovnice0 - 2Velke Mezirici B[0-2]
16:0007.10.2018Chotebor0 - 0Okrisky[0-0]
16:0007.10.2018Pelhrimov4 - 2Namest n. Oslavou[0-0]
16:0007.10.2018Sperice4 - 2Nova Ves[3-1]
16:0007.10.2018Trebic0 - 2Zirovnice[0-0]
15:0007.10.2018Velke Mezirici B3 - 0Pribyslav[0-0]
11:3007.10.2018Sapeli Polna2 - 1Kosetice[2-1]
16:0006.10.2018Bystrice n. Pern.0 - 1Ledec nad Sazavou[0-1]
16:3030.09.2018Ledec nad Sazavou3 - 2Sperice[0-1]
16:3030.09.2018Namest n. Oslavou3 - 1Sapeli Polna[0-1]
16:3030.09.2018Nova Ves3 - 1Pelhrimov[1-0]
16:3030.09.2018Okrisky1 - 3Bystrice n. Pern.[0-2]
16:3029.09.2018Kosetice1 - 0Pribyslav[0-0]
16:3029.09.2018Zirovnice0 - 0Chotebor[0-0]
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
16:0013.10.2018Ivancice2 - 2Rajecko[1-2]
16:0013.10.2018Moravska Slavia7 - 3Svratka Brno[2-0]
16:0013.10.2018Rousinov4 - 1Mutenice[2-1]
16:0013.10.2018SK Krumvir1 - 0Moravsky Krumlov[0-0]
16:0013.10.2018Sparta Brno2 - 4Kurim[1-2]
16:0013.10.2018Start Brno7 - 2Vojkovice[3-1]
12:0013.10.2018Bosonohy1 - 0Boskovice[1-0]
11:3013.10.2018Bohunice3 - 2Tisnov[1-0]
16:0007.10.2018Rajecko6 - 3Bohunice[4-0]
16:0007.10.2018Tisnov0 - 5Moravska Slavia[0-1]
16:0006.10.2018Boskovice2 - 2Rousinov[1-1]
16:0006.10.2018Kurim3 - 1Ivancice[2-0]
16:0006.10.2018Moravsky Krumlov2 - 1Start Brno[1-0]
16:0006.10.2018Mutenice2 - 1SK Krumvir[1-0]
16:0006.10.2018Svratka Brno1 - 0Bosonohy[0-0]
16:0006.10.2018Vojkovice1 - 9Sparta Brno[0-6]
17:0003.10.2018Bohunice0 - 2Start Brno[0-0]
17:0003.10.2018Bosonohy6 - 2Moravsky Krumlov[3-2]
17:0003.10.2018Svratka Brno2 - 0Rajecko[0-0]
16:0030.09.2018Ivancice2 - 2Vojkovice[1-0]
Czech Republic: Olomoucky Kp
16:0014.10.2018Dolany2 - 1Cernovir[0-1]
16:0014.10.2018Hnevotin2 - 1Litovel[0-1]
16:0014.10.2018Lutin3 - 0Medlov[2-0]
16:0014.10.2018Velke Losiny1 - 2HFK Olomouc B[1-0]
11:0014.10.2018Sokol Opatovice2 - 2Sternberk[1-2]
16:0013.10.2018Jesenik2 - 1Zabreh[2-1]
16:0013.10.2018Kralice na Hane2 - 3Vsechovice[2-1]
16:0013.10.2018Mohelnice1 - 3Zelatovice[0-2]
16:0007.10.2018Medlov2 - 1Dolany[1-0]
16:0007.10.2018Vsechovice3 - 1Jesenik[1-1]
11:0007.10.2018Cernovir1 - 1Mohelnice[1-1]
11:0007.10.2018HFK Olomouc B5 - 2Kralice na Hane[2-0]
16:0006.10.2018Hnevotin1 - 2Zabreh[1-1]
16:0006.10.2018Litovel1 - 3Lutin[1-1]
16:0006.10.2018Sternberk3 - 1Velke Losiny[2-0]
16:0006.10.2018Zelatovice4 - 0Sokol Opatovice[3-0]
16:3030.09.2018Dolany0 - 1Litovel[0-0]
16:3030.09.2018Lutin4 - 1Zabreh[1-0]
16:3030.09.2018Velke Losiny4 - 0Sokol Opatovice[2-0]
11:0030.09.2018Cernovir0 - 1Zelatovice[0-0]
Czech Republic: Zlinsky Kp
16:0014.10.2018Borsice1 - 0Holesov[1-0]
16:0014.10.2018Hluk2 - 1Nevsova[1-1]
16:0013.10.2018Bystrice pod Hostynem0 - 1Skastice[0-0]
16:0013.10.2018Jurinka3 - 4Batov[2-1]
16:0013.10.2018Morkovice4 - 2Provodov[1-0]
11:1513.10.2018Luhacovice0 - 1Stitna nad Vlari[0-0]
11:0013.10.2018Brumov3 - 0Velke Karlovice[1-0]
16:0007.10.2018Nevsova10 - 1Borsice[5-0]
16:0007.10.2018Stitna nad Vlari2 - 0Jurinka[1-0]
16:0006.10.2018Holesov1 - 0Bystrice pod Hostynem[0-0]
16:0006.10.2018Provodov4 - 1Hluk[2-1]
16:0006.10.2018Skastice4 - 0Luhacovice[2-0]
16:0006.10.2018Velke Karlovice2 - 0Morkovice[0-0]
19:3005.10.2018Batov3 - 2Brumov[2-1]
16:3030.09.2018Borsice1 - 6Hluk[1-1]
16:3029.09.2018Brumov1 - 0Stitna nad Vlari[0-0]
16:3029.09.2018Bystrice pod Hostynem3 - 2Nevsova[2-1]
16:3029.09.2018Morkovice1 - 0Batov[0-0]
16:3029.09.2018Velke Karlovice2 - 1Provodov[0-1]
11:1529.09.2018Luhacovice5 - 2Holesov[2-1]
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
16:0014.10.2018Frenstat p. R.0 - 1Petrovice[0-1]
16:0014.10.2018Krnov1 - 0Cesky Tesin[0-0]
16:0014.10.2018Moravan Oldrisov2 - 1Pusta Polom[2-0]
16:0014.10.2018Polanka6 - 1Celadna[3-1]
16:0013.10.2018Bridlicna2 - 1Stara Bela[0-1]
16:0013.10.2018Brusperk1 - 0Bilovec[1-0]
16:0013.10.2018Dolni Datyne2 - 2Haj ve Slezsku[1-1]
16:0013.10.2018Hlubina3 - 1Senov[0-0]
16:0007.10.2018Pusta Polom4 - 0Hlubina[1-0]
16:0006.10.2018Bilovec1 - 2Bridlicna[1-1]
16:0006.10.2018Celadna3 - 4Brusperk[2-2]
16:0006.10.2018Cesky Tesin1 - 1Dolni Datyne[1-0]
16:0006.10.2018Haj ve Slezsku3 - 2Moravan Oldrisov[2-0]
16:0006.10.2018Petrovice6 - 0Krnov[2-0]
16:0006.10.2018Senov0 - 2Polanka[0-1]
16:0006.10.2018Stara Bela0 - 4Frenstat p. R.[0-2]
16:3030.09.2018Frenstat p. R.4 - 2Bilovec[3-1]
16:3030.09.2018Krnov5 - 3Stara Bela[2-1]
16:3030.09.2018Moravan Oldrisov1 - 0Cesky Tesin[1-0]
16:3030.09.2018Polanka2 - 0Hlubina[0-0]
Czech Republic: Mol Cup
14:3013.10.2018FK Pardubice1 - 2Jablonec[1-0]
19:0012.10.2018Zizkov0 - 1Dukla Prague[0-0]
18:0012.10.2018Opava1 - 0Jihlava[0-0]
17:0011.10.2018Vyskov1 - 5Plzen[0-4]
18:0010.10.2018Karvina2 - 0Mas Taborsko[0-0]
19:0003.10.2018Bohemians 19051 - 0Ceske Budejovice[0-0]
16:3002.10.2018Polna1 - 4Sparta Prague[0-1]
19:3026.09.2018Slavia Prague2 - 0Usti nad Labem[1-0]
19:0026.09.2018Brno0 - 1Liberec[0-1]
18:0026.09.2018Sigma Olomouc7 - 0Trinec[3-0]
17:0026.09.2018Olympia Radotin0 - 5Slovacko[0-1]
17:0026.09.2018Pribram4 - 1Vlasim[3-0]
17:0026.09.2018Vltavin1 - 2Teplice[1-1]
17:0025.09.2018Chrudim2 - 0Mlada Boleslav[2-0]
17:0025.09.2018Slavicin3 - 9Zlin[1-6]
17:0025.09.2018Sokolov1 - 2Ostrava[1-2]
Czech Republic: Youth League
12:0012.10.2018Teplice U212 - 3Liberec U21[1-0]
16:0008.10.2018Bohemians 1905 U210 - 3Slavia Prague U21[0-0]
15:0008.10.2018Plzen U210 - 1Teplice U21[0-0]
14:0008.10.2018Brno U215 - 1Trinec U21[2-1]
14:0008.10.2018Karvina U210 - 0Jihlava U21[0-0]
14:0008.10.2018Liberec U215 - 1Hradec Kralove U21[3-0]
14:0008.10.2018Pribram U212 - 5Jablonec U21[0-2]
14:0008.10.2018Sigma Olomouc U215 - 3Slovacko U21[4-1]
12:0007.10.2018Ceske Budejovice U211 - 2Mlada Boleslav U21[1-1]
11:3007.10.2018Ostrava U211 - 1Zlin U21[1-1]
16:0004.10.2018Dukla Prague U211 - 4Sparta Prague U21[0-2]
14:0001.10.2018Sparta Prague U212 - 0Ceske Budejovice U21[2-0]
12:0001.10.2018Slavia Prague U212 - 3Dukla Prague U21[2-1]
12:0001.10.2018Slovacko U214 - 0Ostrava U21[3-0]
14:0030.09.2018Jihlava U212 - 3Trinec U21[1-0]
12:0030.09.2018Hradec Kralove U217 - 2Pribram U21[4-1]
12:0030.09.2018Karvina U213 - 2Sigma Olomouc U21[1-1]
12:0030.09.2018Teplice U210 - 0Bohemians 1905 U21[0-0]
12:0030.09.2018Zlin U211 - 3Brno U21[0-2]
11:3030.09.2018Mlada Boleslav U211 - 2Liberec U21[1-1]
Czech Republic: U19 League
15:0013.10.2018Pribram U193 - 0Karvina U19[1-0]
14:0013.10.2018Slavia Prague U192 - 3Slovacko U19[1-1]
12:0013.10.2018Brno U192 - 1Mlada Boleslav U19[1-0]
12:0013.10.2018Dukla Prague U191 - 2Ceske Budejovice U19[0-0]
12:0013.10.2018Jihlava U190 - 1Sigma Olomouc U19[0-1]
11:3013.10.2018FC Fastav Zlin U190 - 1Ostrava U19[0-0]
11:1513.10.2018FK Pardubice U191 - 2Hradec Kralove U19[1-0]
12:0007.10.2018Mlada Boleslav U192 - 6Plzen U19[1-3]
13:0006.10.2018Ceske Budejovice U191 - 2FK Pardubice U19[1-0]
12:0006.10.2018Hradec Kralove U192 - 1Slavia Prague U19[2-0]
12:0006.10.2018Jihlava U190 - 3Sparta Prague U19[0-1]
12:0006.10.2018Ostrava U194 - 0Pribram U19[1-0]
12:0006.10.2018Sigma Olomouc U191 - 2FC Fastav Zlin U19[1-1]
12:0006.10.2018Slovacko U192 - 3Brno U19[0-0]
13:3005.10.2018Karvina U195 - 1Dukla Prague U19[3-1]
14:0029.09.2018Dukla Prague U191 - 4Ostrava U19[1-2]
12:0029.09.2018Slavia Prague U190 - 1Ceske Budejovice U19[0-0]
12:0029.09.2018Sparta Prague U194 - 0Mlada Boleslav U19[3-0]
11:3029.09.2018Pribram U192 - 0Sigma Olomouc U19[1-0]
14:1528.09.2018Brno U193 - 1Hradec Kralove U19[1-0]
Czech Republic: First League Women
15:0014.10.2018Sparta Prague W10 - 0Dukla Prague W[5-0]
12:0014.10.2018Plzen W0 - 17Slavia Prague W[0-12]
15:0013.10.2018Liberec W1 - 0Hradec Kralove W[0-0]
12:0013.10.2018Lok. Brno W1 - 0Slovacko W[0-0]
15:0030.09.2018Slavia Prague W5 - 0Liberec W[2-0]
11:3030.09.2018Dukla Prague W2 - 2Plzen W[1-0]
15:0023.09.2018Slovacko W1 - 2Dukla Prague W[1-1]
16:0022.09.2018Sparta Prague W5 - 0Hradec Kralove W[3-0]
12:0022.09.2018Lok. Brno W1 - 7Slavia Prague W[0-6]
11:3022.09.2018Liberec W2 - 0Plzen W[0-0]
19:3018.09.2018Slavia Prague W2 - 3Sparta Prague W[2-2]
Czech Republic: Czech Cup Women
11:3030.09.2018Trebes W1 - 3FC Praha W[0-1]
17:0028.09.2018Lodenice W2 - 1Ostrava W[1-1]
17:0028.09.2018Svermov W1 - 7Pribram W[1-3]
14:3028.09.2018Hradiste W - Mnichovo H. W
12:0028.09.2018Brusperk W4 - 3Lisen W[2-3]
12:0028.09.2018Pavlikov W3 - 7Zlichov W[0-2]
12:0028.09.2018Sous W0 - 6Teplice W[0-5]
17:3026.09.2018Zlin W1 - 0Vsetin W[0-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  2 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  3 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  3 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı
woncu :  3 gün önce
son hakkımda bu maça 15 orandan 0 atacaktım yine direkten...devamı
VincentPrice :  4 gün önce
Merhaba Bahis Doktoru, iletişime geçildi ama hala ödülüm...devamı
omerblk :  5 gün önce
Yarışma için teşekkürler.Sponsor site mail adresimi...devamı
Bestwinner :  5 gün önce
Eylül ayında kazanmış olduğum 500 tl bonus bets10 hesabıma...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
Bonuslar kazananların hesaplarına tanımlanmıştır. hepinize...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
merhaba Vincent, bütün ödüller gönderildi. Sen ödülüm...devamı