Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: Cfl
18:0030.05.2018Benatky - Jirny
18:0030.05.2018Benesov - Stechovice
18:0030.05.2018Chrudim - Litomericko
18:0030.05.2018Domazlice - Pisek
18:0030.05.2018Kraluv Dvur - Nymburk
18:0030.05.2018Usti nad Orlici - Dobrovice
18:0030.05.2018Vltavin - Cizova
18:0030.05.2018Vysehrad - Brozany
18:0030.05.2018Zapy - Prevysov
11:1502.06.2018Chrudim - Cizova
11:1502.06.2018Vltavin - Dobrovice
11:3002.06.2018Kraluv Dvur - Brozany
11:3002.06.2018Litomericko - Pisek
18:0002.06.2018Domazlice - Jirny
18:0002.06.2018Usti nad Orlici - Vysehrad
11:1503.06.2018Prevysov - Nymburk
18:0003.06.2018Benesov - Benatky
18:0003.06.2018Zapy - Stechovice
18:0001.06.2018Otrokovice - Kromeriz
18:0001.06.2018Prostejov - Velke Mezirici
18:0001.06.2018Valasske Mezirici - Hulin
19:0001.06.2018Uhersky Brod - Vyskov
17:3002.06.2018Rymarov - Lisen
18:0002.06.2018HFK Olomouc - Mohelnice
18:0002.06.2018Hlucin - Hodonin
11:1503.06.2018Unicov - Odra Petrkovice
Czech Republic: Division A
18:0030.05.2018Karlovy Vary - Doubravka
11:1502.06.2018Aritma Prague - Prestice
16:0002.06.2018Marianske Lazne - Sobeslav
18:0002.06.2018Horovicko - Brezova
18:0002.06.2018Klatovy - Petrin Plzen
11:3003.06.2018Karlovy Vary - Cesky Krumlov
18:0003.06.2018Jankov - Malse Roudne
18:0003.06.2018Rakovnik - Doubravka
18:0003.06.2018Sedlcany - MFK Dobris
11:1502.06.2018Hrobce - Ceska Lipa
11:1502.06.2018Kladno - Sous
11:1502.06.2018Neratovice - Louny
11:1502.06.2018Tatran Rakovnik - Uvaly
18:0002.06.2018Cesky Brod - Meteor Prague
18:0002.06.2018Novy Bor - Motorlet Prague
18:0002.06.2018Ostra - Chomutov
18:0003.06.2018Hostoun - Velvary
11:1502.06.2018Mseno - Pardubice B
11:1502.06.2018Zbuzany - Letohrad
18:0002.06.2018Chrastava - Zivanice
18:0002.06.2018Trutnov - Caslav
11:1503.06.2018Admira Prague - Vykan
18:0003.06.2018Dvur Kralove - Vysoke Myto
18:0003.06.2018Kolin - Brandys n. Labem
18:0003.06.2018Turnov - Kratonohy
18:0030.05.2018Bzenec - Zdar na Sazavou
18:0002.06.2018Breclav - Stara Rise
18:0002.06.2018Zdar na Sazavou - Tasovice
18:0003.06.2018Polna - Velka Bites
18:0003.06.2018Strani - Rosice
18:0003.06.2018Sumperk - Havlickuv Brod
18:0003.06.2018Vrchovina - Trebic
18:0003.06.2018Zdirec n. D. - Blansko
18:0029.05.2018Opava B - Novy Jicin
18:3030.05.2018Nove Sady - Frydlant n. O.
18:0002.06.2018Hranice - Brumov
18:0002.06.2018Novy Jicin - Dolni Benesov
18:0002.06.2018Vsetin - Sternberk
11:1503.06.2018Opava B - Havirov
11:1503.06.2018Slavicin - Usti
18:0003.06.2018Bohumin - Nove Sady
18:0003.06.2018Frydlant n. O. - Petrovice
18:0003.06.2018Kozlovice - Jesenik
Czech Republic: Youth League - Winners Stage
15:0029.05.2018Pribram U21 - Karvina U21
Czech Republic: U19 League
14:0029.05.2018Frydek-Mistek U19 - Sparta Prague U19
15:3029.05.2018Sigma Olomouc U19 - Plzen U19
15:0030.05.2018Teplice U19 - Karvina U19
11:3002.06.2018Opava U19 - FC Fastav Zlin U19
12:0002.06.2018FK Pardubice U19 - Slovacko U19
12:0002.06.2018Sigma Olomouc U19 - Karvina U19
12:0002.06.2018Slavia Prague U19 - Mlada Boleslav U19
12:0002.06.2018Sparta Prague U19 - Plzen U19
12:3002.06.2018Pribram U19 - Hradec Kralove U19
13:1502.06.2018Teplice U19 - Brno U19
14:0002.06.2018Bohemians 1905 U19 - Frydek-Mistek U19
15:0002.06.2018Ostrava U19 - Ceske Budejovice U19
Czech Republic: First League Women - Relegation Group
12:0002.06.2018Dukla Prague W - Liberec W
12:0002.06.2018Lok. Brno W - Hradec Kralove W
15:0003.06.2018Plzen W - Sparta Prague W
15:0003.06.2018Slavia Prague W - Slovacko W
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
17:0026.05.2018Bohemians 19050 - 0Sparta Prague[0-0]
17:0026.05.2018Dukla Prague1 - 5Plzen[1-3]
17:0026.05.2018Jablonec2 - 0Slovacko[1-0]
17:0026.05.2018Jihlava0 - 2Karvina[0-0]
17:0026.05.2018Ostrava2 - 0Brno[0-0]
17:0026.05.2018Sigma Olomouc3 - 0Mlada Boleslav[1-0]
17:0026.05.2018Teplice0 - 3Slavia Prague[0-1]
17:0026.05.2018Zlin3 - 1Liberec[1-0]
17:0019.05.2018Brno0 - 0Jihlava[0-0]
17:0019.05.2018Karvina0 - 0Ostrava[0-0]
17:0019.05.2018Liberec1 - 0Bohemians 1905[0-0]
17:0019.05.2018Mlada Boleslav1 - 0Dukla Prague[1-0]
17:0019.05.2018Plzen2 - 1Teplice[1-0]
17:0019.05.2018Slavia Prague1 - 3Jablonec[0-3]
17:0019.05.2018Slovacko1 - 1Zlin[1-0]
17:0019.05.2018Sparta Prague1 - 0Sigma Olomouc[0-0]
19:0014.05.2018Dukla Prague0 - 2Slavia Prague[0-1]
19:0013.05.2018Jablonec2 - 1Karvina[1-0]
18:0013.05.2018Bohemians 19051 - 3Mlada Boleslav[1-1]
18:0013.05.2018Teplice1 - 4Brno[0-1]
Czech Republic: Division 2
18:0025.05.2018FK Pardubice2 - 0Olympia Prague[0-0]
18:0025.05.2018Mas Taborsko0 - 2Hradec Kralove[0-1]
18:0025.05.2018Opava7 - 0Frydek-Mistek[4-0]
18:0025.05.2018Sokolov2 - 0Vlasim[1-0]
18:0025.05.2018Trinec2 - 2Varnsdorf[0-1]
18:0025.05.2018Usti nad Labem4 - 0Vitkovice[2-0]
18:0025.05.2018Zizkov1 - 2Ceske Budejovice[0-2]
18:0025.05.2018Znojmo2 - 0Pribram[1-0]
14:1520.05.2018Ceske Budejovice0 - 0Trinec[0-0]
14:1520.05.2018Frydek-Mistek1 - 2Usti nad Labem[0-0]
14:1520.05.2018Hradec Kralove1 - 4Opava[0-3]
14:1520.05.2018Olympia Prague4 - 1Znojmo[2-0]
14:1520.05.2018Pribram3 - 1FK Pardubice[1-0]
14:1520.05.2018Varnsdorf1 - 1Mas Taborsko[0-0]
14:1520.05.2018Vitkovice4 - 2Sokolov[2-1]
14:1520.05.2018Vlasim1 - 2Zizkov[0-0]
19:0016.05.2018Usti nad Labem2 - 0Olympia Prague[0-0]
18:0016.05.2018Opava1 - 1Pribram[0-0]
18:0016.05.2018Sokolov2 - 0Frydek-Mistek[1-0]
18:0016.05.2018Vitkovice1 - 1Hradec Kralove[0-0]
Czech Republic: Cfl
18:0027.05.2018Benatky2 - 3Vltavin[1-2]
18:0027.05.2018Brozany0 - 2Zapy[0-0]
18:0027.05.2018Jirny4 - 0Kraluv Dvur[0-0]
18:0027.05.2018Nymburk1 - 2Usti nad Orlici[1-1]
18:0027.05.2018Stechovice1 - 3Chrudim[1-1]
18:0026.05.2018Dobrovice2 - 0Domazlice[1-0]
14:3026.05.2018Cizova3 - 1Litomericko[1-0]
11:1526.05.2018Pisek1 - 0Prevysov[0-0]
11:1526.05.2018Vysehrad1 - 2Benesov[1-1]
18:0020.05.2018Nymburk0 - 1Pisek[0-0]
18:0020.05.2018Zapy3 - 0Jirny[1-0]
11:1520.05.2018Prevysov3 - 2Cizova[2-1]
18:0019.05.2018Usti nad Orlici1 - 0Benesov[0-0]
14:0019.05.2018Domazlice5 - 0Benatky[3-0]
11:3019.05.2018Kraluv Dvur5 - 1Dobrovice[2-1]
11:3019.05.2018Litomericko2 - 1Stechovice[0-1]
11:1519.05.2018Chrudim3 - 0Brozany[0-0]
11:1519.05.2018Vltavin3 - 2Vysehrad[0-1]
18:0013.05.2018Benesov3 - 2Vltavin[1-1]
18:0013.05.2018Jirny1 - 2Chrudim[0-0]
11:1527.05.2018Valasske Mezirici2 - 7Unicov[1-3]
11:1527.05.2018Velke Mezirici3 - 2HFK Olomouc[0-2]
18:0026.05.2018Hodonin3 - 0Rymarov[2-0]
18:0026.05.2018Kromeriz2 - 6Prostejov[0-4]
18:0026.05.2018Lisen2 - 1Otrokovice[0-1]
18:0026.05.2018Mohelnice0 - 2Uhersky Brod[0-1]
18:0026.05.2018Odra Petrkovice3 - 1Hlucin[0-0]
18:0026.05.2018Vyskov2 - 4Hulin[1-1]
18:0023.05.2018HFK Olomouc2 - 2Otrokovice[1-2]
18:0023.05.2018Hodonin1 - 0Uhersky Brod[0-0]
18:0023.05.2018Kromeriz1 - 1Unicov[1-1]
18:0023.05.2018Lisen3 - 2Hulin[0-0]
18:0023.05.2018Odra Petrkovice6 - 0Mohelnice[3-0]
18:0023.05.2018Prostejov5 - 1Rymarov[2-0]
18:0023.05.2018Valasske Mezirici2 - 0Vyskov[0-0]
18:0023.05.2018Velke Mezirici4 - 0Hlucin[0-0]
11:1520.05.2018Otrokovice0 - 3Hodonin[0-2]
18:0019.05.2018HFK Olomouc1 - 0Uhersky Brod[0-0]
18:0019.05.2018Hulin5 - 4Mohelnice[3-2]
17:3019.05.2018Rymarov1 - 1Odra Petrkovice[1-0]
Czech Republic: Division A
18:0026.05.2018Doubravka1 - 3Klatovy[0-3]
18:0026.05.2018Malse Roudne2 - 0Rakovnik[1-0]
18:0026.05.2018MFK Dobris4 - 1Horovicko[2-0]
18:0026.05.2018Sobeslav0 - 1Karlovy Vary[0-0]
11:3026.05.2018Brezova0 - 3Marianske Lazne[0-2]
11:3026.05.2018Cesky Krumlov5 - 1Jankov[1-0]
11:1526.05.2018Petrin Plzen1 - 0Aritma Prague[0-0]
11:1526.05.2018Prestice3 - 4Sedlcany[3-3]
18:0020.05.2018Jankov1 - 2Sobeslav[1-1]
18:0020.05.2018Rakovnik1 - 2Cesky Krumlov[1-1]
18:0020.05.2018Sedlcany1 - 4Horovicko[1-0]
11:3020.05.2018Karlovy Vary7 - 0Brezova[4-0]
18:0019.05.2018Klatovy3 - 0Malse Roudne[1-0]
16:0019.05.2018Marianske Lazne3 - 4MFK Dobris[1-4]
11:1519.05.2018Aritma Prague2 - 0Doubravka[0-0]
11:1519.05.2018Prestice3 - 2Petrin Plzen[2-1]
11:3013.05.2018Brezova4 - 0Jankov[3-0]
18:0012.05.2018Doubravka0 - 1Prestice[0-0]
18:0012.05.2018Horovicko3 - 2Marianske Lazne[2-1]
18:0012.05.2018Malse Roudne2 - 1Aritma Prague[0-1]
18:0027.05.2018Louny1 - 2Hostoun[1-2]
11:1527.05.2018Meteor Prague2 - 1Kladno[0-0]
18:0026.05.2018Ceska Lipa1 - 0Neratovice[0-0]
18:0026.05.2018Sous1 - 2Novy Bor[1-1]
18:0026.05.2018Uvaly5 - 1Hrobce[1-1]
18:0026.05.2018Velvary3 - 1Cesky Brod[2-1]
11:1526.05.2018Chomutov1 - 2Tatran Rakovnik[0-0]
11:1526.05.2018Motorlet Prague - Ostra
18:0019.05.2018Ceska Lipa4 - 1Uvaly[2-1]
18:0019.05.2018Cesky Brod2 - 3Louny[2-2]
18:0019.05.2018Novy Bor0 - 1Meteor Prague[0-0]
18:0019.05.2018Ostra3 - 2Sous[2-2]
11:1519.05.2018Hrobce0 - 5Chomutov[0-0]
11:1519.05.2018Kladno0 - 3Velvary[0-2]
11:1519.05.2018Neratovice1 - 0Hostoun[0-0]
11:1519.05.2018Tatran Rakovnik0 - 1Motorlet Prague[0-0]
18:0013.05.2018Hostoun2 - 1Cesky Brod[0-1]
18:0013.05.2018Louny2 - 3Kladno[2-1]
11:1513.05.2018Meteor Prague2 - 1Ostra[1-0]
18:0012.05.2018Velvary3 - 0Novy Bor[2-0]
18:0027.05.2018Caslav3 - 1Mseno[1-1]
18:0026.05.2018Kratonohy4 - 3Chrastava[3-1]
18:0026.05.2018Vysoke Myto1 - 3Zbuzany[1-1]
18:0026.05.2018Zivanice2 - 0Admira Prague[2-0]
11:1526.05.2018Brandys n. Labem0 - 2Trutnov[0-1]
11:1526.05.2018Letohrad3 - 1Kolin[0-1]
11:1526.05.2018Pardubice B2 - 1Turnov[1-1]
11:1526.05.2018Vykan4 - 3Dvur Kralove[0-2]
18:0020.05.2018Dvur Kralove0 - 1Zivanice[0-0]
18:0020.05.2018Kolin1 - 0Trutnov[0-0]
18:0020.05.2018Turnov2 - 1Caslav[0-1]
11:1520.05.2018Admira Prague1 - 2Kratonohy[1-1]
18:0019.05.2018Chrastava1 - 4Pardubice B[0-3]
11:1519.05.2018Letohrad1 - 0Vysoke Myto[1-0]
11:1519.05.2018Mseno3 - 2Brandys n. Labem[1-1]
11:1519.05.2018Zbuzany3 - 4Vykan[2-1]
18:0013.05.2018Caslav1 - 2Chrastava[0-0]
18:0012.05.2018Kratonohy1 - 2Dvur Kralove[0-0]
18:0012.05.2018Trutnov3 - 2Mseno[1-2]
18:0012.05.2018Zivanice3 - 2Zbuzany[1-1]
18:0027.05.2018Havlickuv Brod1 - 1Zdirec n. D.[1-1]
18:0027.05.2018Tasovice1 - 1Breclav[1-1]
18:0027.05.2018Trebic3 - 3Bzenec[2-1]
18:0027.05.2018Velka Bites1 - 3Vrchovina[0-2]
18:0026.05.2018Blansko4 - 2Strani[2-1]
18:0026.05.2018Rosice5 - 1Zdar na Sazavou[4-0]
14:0026.05.2018Stara Rise1 - 4Polna[1-3]
18:0020.05.2018Breclav0 - 0Rosice[0-0]
18:0020.05.2018Polna4 - 1Tasovice[2-1]
18:0020.05.2018Strani8 - 1Havlickuv Brod[2-0]
18:0020.05.2018Sumperk0 - 1Zdirec n. D.[0-1]
18:0020.05.2018Vrchovina1 - 0Stara Rise[0-0]
18:0019.05.2018Bzenec0 - 2Velka Bites[0-1]
18:0019.05.2018Zdar na Sazavou2 - 0Blansko[0-0]
18:0016.05.2018Rosice1 - 1Blansko[0-0]
18:0016.05.2018Stara Rise1 - 0Zdirec n. D.[1-0]
18:0016.05.2018Sumperk1 - 3Vrchovina[0-2]
18:0016.05.2018Tasovice5 - 2Havlickuv Brod[0-1]
18:0016.05.2018Trebic1 - 8Zdar na Sazavou[0-3]
18:0016.05.2018Velka Bites0 - 0Strani[0-0]
11:1527.05.2018Havirov4 - 0Slavicin[3-0]
18:0026.05.2018Brumov0 - 3Opava B[0-2]
18:0026.05.2018Dolni Benesov2 - 1Frydlant n. O.[1-1]
18:0026.05.2018Jesenik4 - 2Novy Jicin[1-1]
18:0026.05.2018Petrovice1 - 0Vsetin[1-0]
18:0026.05.2018Sternberk2 - 4Bohumin[2-1]
16:0026.05.2018Usti0 - 4Kozlovice[0-3]
11:0026.05.2018Nove Sady3 - 0Hranice[2-0]
18:0023.05.2018Opava B3 - 1Jesenik[2-0]
18:0020.05.2018Bohumin3 - 1Petrovice[1-0]
18:0020.05.2018Frydlant n. O.1 - 1Vsetin[0-0]
18:0020.05.2018Kozlovice2 - 0Havirov[0-0]
18:0020.05.2018Novy Jicin5 - 1Usti[0-0]
11:1520.05.2018Opava B3 - 1Nove Sady[2-0]
11:1520.05.2018Slavicin7 - 0Brumov[3-0]
18:0019.05.2018Dolni Benesov4 - 2Jesenik[2-0]
18:0019.05.2018Hranice0 - 2Sternberk[0-1]
18:0016.05.2018Dolni Benesov0 - 3Opava B[0-1]
18:0016.05.2018Frydlant n. O.4 - 0Kozlovice[1-0]
18:0016.05.2018Jesenik0 - 1Hranice[0-0]
Czech Republic: Prazsky Prebor
18:0027.05.2018Branik1 - 1CAFC[1-0]
18:0027.05.2018Motorlet Prague B2 - 0Tempo Prague[1-0]
18:0027.05.2018Ujezd nad Lesy0 - 0Zbraslav[0-0]
18:0026.05.2018Dolni Chabry1 - 1Kralovice[0-0]
11:3026.05.2018Dukla JM5 - 3Dablice[4-1]
11:3026.05.2018Vrsovice1 - 0Predni Kopanina[0-0]
11:1526.05.2018Horni Mecholupy1 - 3Treboradice[0-0]
19:0025.05.2018US Prague3 - 3Admira Prague B[3-1]
18:0020.05.2018Dablice1 - 1Vrsovice[0-1]
18:0020.05.2018Motorlet Prague B0 - 2Horni Mecholupy[0-2]
18:0020.05.2018Zbraslav0 - 1US Prague[0-1]
15:0020.05.2018Admira Prague B5 - 1Branik[1-0]
18:0019.05.2018Predni Kopanina3 - 0Dolni Chabry[1-0]
15:3019.05.2018Tempo Prague1 - 2Kralovice[0-1]
12:0019.05.2018Treboradice2 - 2Ujezd nad Lesy[1-1]
11:1519.05.2018CAFC0 - 7Dukla JM[0-5]
18:0013.05.2018Ujezd nad Lesy1 - 0Motorlet Prague B[0-0]
18:0012.05.2018Branik0 - 1Zbraslav[0-1]
18:0012.05.2018Dolni Chabry0 - 4Dablice[0-1]
16:0012.05.2018Kralovice1 - 4Predni Kopanina[1-0]
Czech Republic: Stredocesky Kp
18:0027.05.2018Poricany3 - 2Spartak Pribram[2-2]
18:0027.05.2018Semice2 - 0Horky nad Jizerou[1-0]
18:0027.05.2018SK Lhota2 - 0Porici n. S.[0-0]
18:0026.05.2018Beroun3 - 2Rejsice[1-1]
18:0026.05.2018Nove Straseci6 - 3Hvozdnice[2-0]
18:0026.05.2018Slany3 - 1Tuchlovice[3-1]
11:1526.05.2018Kutna Hora2 - 1Nespeky[1-1]
11:1526.05.2018Libis3 - 2Klicany[0-0]
18:0019.05.2018Beroun1 - 2Nove Straseci[0-1]
18:0019.05.2018Hvozdnice1 - 0Libis[0-0]
18:0019.05.2018Nespeky2 - 1Semice[1-1]
18:0019.05.2018Porici n. S.4 - 0Kutna Hora[3-0]
18:0019.05.2018Rejsice1 - 2Horky nad Jizerou[0-0]
18:0019.05.2018Tuchlovice7 - 0Poricany[3-0]
11:3019.05.2018Spartak Pribram2 - 1SK Lhota[0-0]
11:1519.05.2018Klicany3 - 2Slany[3-0]
18:0013.05.2018Poricany3 - 2Klicany[2-1]
18:0013.05.2018Semice0 - 1Porici n. S.[0-0]
18:0013.05.2018SK Lhota2 - 1Tuchlovice[1-1]
18:0012.05.2018Horky nad Jizerou0 - 3Nespeky[0-2]
Czech Republic: Jihocesky Kp
18:0027.05.2018Hluboka nad Vltavou1 - 2Milevsko[0-1]
18:0027.05.2018Nova Vcelnice1 - 5Jindrichuv Hradec[1-2]
18:0026.05.2018Cimelice6 - 1Sezimovo Usti[3-0]
18:0026.05.2018Dacice1 - 3Olesnik[0-2]
18:0026.05.2018Protivin3 - 1Katovice[2-1]
18:0026.05.2018Rudolfov3 - 2Osek[1-1]
18:0026.05.2018Zelec5 - 2Trebon[3-1]
15:0026.05.2018Mas Taborsko B5 - 0Drazice[3-0]
11:3020.05.2018Trebon2 - 2Cimelice[1-0]
18:0019.05.2018Drazice5 - 1Dacice[2-0]
18:0019.05.2018Katovice1 - 3Osek[0-2]
18:0019.05.2018Milevsko1 - 0Rudolfov[1-0]
18:0019.05.2018Olesnik4 - 0Nova Vcelnice[2-0]
18:0019.05.2018Protivin0 - 4Mas Taborsko B[0-2]
18:0019.05.2018Sezimovo Usti1 - 1Hluboka nad Vltavou[1-1]
11:3019.05.2018Jindrichuv Hradec1 - 2Zelec[0-1]
18:0013.05.2018Hluboka nad Vltavou1 - 0Trebon[0-0]
18:0012.05.2018Cimelice1 - 2Jindrichuv Hradec[1-1]
18:0012.05.2018Nova Vcelnice0 - 3Drazice[0-2]
18:0012.05.2018Rudolfov2 - 4Sezimovo Usti[2-2]
Czech Republic: Plzensky Kp
18:0027.05.2018Susice3 - 2Sokol Lhota[3-1]
18:0026.05.2018Horni Briza2 - 1Chotikov[0-1]
18:0026.05.2018Luby1 - 0Nyrsko[0-0]
18:0026.05.2018Stribro2 - 4Tachov[1-3]
18:0026.05.2018Vejprnice2 - 1Holysov[1-0]
18:0026.05.2018Zihle3 - 1Rapid Plzen[0-0]
19:0025.05.2018Rokycany2 - 1Myto[0-0]
18:0020.05.2018Myto5 - 1Luby[2-0]
18:0020.05.2018Sokol Lhota3 - 2Chotikov[1-1]
18:0020.05.2018Susice6 - 2Stribro[3-0]
16:0020.05.2018Nyrsko3 - 0Zihle[2-0]
18:0019.05.2018Holysov2 - 1Horni Briza[0-0]
18:0019.05.2018Tachov2 - 3Domazlice B[1-2]
11:3019.05.2018Rapid Plzen1 - 0Vejprnice[1-0]
18:0013.05.2018Domazlice B6 - 0Susice[3-0]
18:0012.05.2018Stribro2 - 0Sokol Lhota[2-0]
18:0012.05.2018Vejprnice0 - 1Nyrsko[0-1]
18:0012.05.2018Zihle1 - 5Myto[1-4]
16:0012.05.2018Chotikov4 - 4Holysov[1-3]
14:0012.05.2018Horni Briza2 - 1Rapid Plzen[2-0]
Czech Republic: Karlovarsky Kp
18:0027.05.2018Touzim8 - 2Kralovske Porici[5-1]
11:3027.05.2018Frantiskovy Lazne7 - 3Zlutice[6-0]
18:0026.05.2018Chodov4 - 3Hvezda Cheb[3-1]
18:0026.05.2018Ostrov4 - 2Lomnice[2-0]
11:3026.05.2018Stara Role7 - 2Citice[4-0]
11:1526.05.2018Loko K. Vary5 - 1Nejdek[2-0]
19:0025.05.2018FC Cheb1 - 3Nove Sedlo[0-1]
15:0020.05.2018Zlutice1 - 2Kralovske Porici[1-1]
20:0019.05.2018Hvezda Cheb6 - 3Touzim[4-1]
18:0019.05.2018Nejdek2 - 3FC Cheb[1-2]
18:0019.05.2018Nove Sedlo2 - 9Ostrov[1-4]
16:0019.05.2018Citice4 - 3Loko K. Vary[3-0]
16:0019.05.2018Lomnice4 - 3Chodov[1-0]
11:3019.05.2018Frantiskovy Lazne4 - 3Stara Role[2-2]
18:0013.05.2018Touzim4 - 2Lomnice[3-2]
18:0012.05.2018Chodov3 - 0Nove Sedlo[1-0]
18:0012.05.2018Kralovske Porici0 - 1Hvezda Cheb[0-0]
18:0012.05.2018Ostrov7 - 0Nejdek[3-0]
11:3012.05.2018Stara Role4 - 1Zlutice[1-0]
11:1512.05.2018Loko K. Vary1 - 3Frantiskovy Lazne[1-1]
Czech Republic: Ustecky Kp
18:0027.05.2018Modra0 - 1Litomericko B[0-0]
16:0027.05.2018Nestemice5 - 2FK Jilove[2-0]
18:0026.05.2018H. Jiretin/Litvinov1 - 4Vilemov[0-3]
18:0026.05.2018Krupka1 - 3Brna[1-1]
18:0026.05.2018Perstejn7 - 3Kadan[3-3]
18:0026.05.2018Zatec2 - 4Steti[0-1]
15:0026.05.2018Modlany0 - 4Mostecky FK[0-3]
12:0026.05.2018Srbice3 - 1Bilina[0-0]
18:0020.05.2018Modra5 - 1Nestemice[2-1]
15:3020.05.2018Litomericko B0 - 1Steti[0-0]
18:0019.05.2018Brna3 - 2Zatec[2-1]
18:0019.05.2018FK Jilove1 - 0H. Jiretin/Litvinov[0-0]
18:0019.05.2018Vilemov1 - 0Modlany[0-0]
16:0019.05.2018Bilina2 - 3Krupka[1-1]
11:1519.05.2018Kadan4 - 3Srbice[1-0]
11:1519.05.2018Mostecky FK7 - 0Perstejn[4-0]
16:0013.05.2018Nestemice5 - 0Litomericko B[1-0]
18:0012.05.2018Krupka2 - 6Kadan[1-3]
18:0012.05.2018Srbice3 - 1Mostecky FK[2-1]
18:0012.05.2018Zatec2 - 1Bilina[1-1]
Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group
18:0026.05.2018Doksy4 - 4Skalice[1-2]
18:0026.05.2018Zelezny Brod3 - 2Visnova[1-2]
18:0026.05.2018Frydlant1 - 7Sedmihorky[0-4]
18:0026.05.2018Hradek nad Nisou1 - 2Rovensko p. Tr.[1-2]
18:0026.05.2018Semily2 - 0Bily Kostel nad Nisou[0-0]
11:3026.05.2018Velke Hamry2 - 2Prepere[2-1]
11:3020.05.2018Skalice4 - 2Visnova[0-1]
18:0019.05.2018Hradek nad Nisou4 - 1Semily[1-1]
18:0019.05.2018Rovensko p. Tr.4 - 2Frydlant[1-1]
18:0019.05.2018Sedmihorky1 - 2Bily Kostel nad Nisou[0-0]
15:0019.05.2018Prepere2 - 0Doksy[0-0]
11:3019.05.2018Velke Hamry3 - 0Zelezny Brod[1-0]
11:3013.05.2018Skalice7 - 0Frydlant[3-0]
18:0012.05.2018Bily Kostel nad Nisou0 - 1Rovensko p. Tr.[0-0]
18:0012.05.2018Doksy0 - 6Prepere[0-3]
18:0012.05.2018Semily2 - 2Hradek nad Nisou[2-1]
18:0012.05.2018Visnova1 - 4Zelezny Brod[1-2]
11:3012.05.2018Velke Hamry2 - 0Sedmihorky[1-0]
18:0005.05.2018Hradek nad Nisou2 - 2Visnova[1-0]
18:0005.05.2018Rovensko p. Tr.1 - 3Skalice[1-1]
18:0005.05.2018Sedmihorky1 - 3Doksy[0-1]
15:0005.05.2018Frydlant0 - 7Velke Hamry[0-2]
15:0005.05.2018Prepere9 - 0Semily[3-0]
15:0005.05.2018Zelezny Brod7 - 0Bily Kostel nad Nisou[4-0]
18:0001.05.2018Bily Kostel nad Nisou1 - 2Hradek nad Nisou[0-0]
18:0001.05.2018Rovensko p. Tr.0 - 0Sedmihorky[0-0]
11:3001.05.2018Skalice10 - 1Semily[7-0]
18:0029.04.2018Visnova3 - 0Bily Kostel nad Nisou[2-0]
11:3029.04.2018Skalice2 - 4Zelezny Brod[2-1]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
18:0027.05.2018Cerveny Kostelec3 - 2Novy Bydzov[1-1]
18:0027.05.2018Horice1 - 2Trebes[1-0]
18:0027.05.2018Kostelec n. O.4 - 0Nove Mesto n. Met.[1-0]
18:0027.05.2018Lazne Belohrad1 - 2Jicin[0-1]
18:0027.05.2018Rychnov n. Kneznou0 - 1Nachod[0-0]
18:0026.05.2018Chlumec nad Cidlinou3 - 1Libcany[1-1]
18:0026.05.2018Vysoka n. Labem2 - 4Jaromer[1-3]
11:1526.05.2018Slavia Hradec3 - 2Vrchlabi[1-1]
18:3023.05.2018Vysoka n. Labem5 - 0Lazne Belohrad[2-0]
18:0020.05.2018Novy Bydzov4 - 0Vysoka n. Labem[1-0]
18:0020.05.2018Vrchlabi1 - 2Jaromer[1-1]
18:0019.05.2018Jicin3 - 2Trebes[1-1]
18:0019.05.2018Libcany1 - 3Lazne Belohrad[1-1]
18:0019.05.2018Nachod3 - 1Cerveny Kostelec[2-1]
18:0019.05.2018Nove Mesto n. Met.2 - 1Chlumec nad Cidlinou[1-0]
11:1519.05.2018Slavia Hradec0 - 1Kostelec n. O.[0-0]
19:0018.05.2018Horice2 - 1Rychnov n. Kneznou[0-0]
18:0013.05.2018Cerveny Kostelec2 - 0Horice[0-0]
18:0013.05.2018Jaromer2 - 4Novy Bydzov[2-3]
18:0013.05.2018Rychnov n. Kneznou2 - 1Jicin[1-1]
Czech Republic: Pardubicky Kp
18:0027.05.2018Svitavy0 - 3Hermanuv Mestec[0-2]
18:0026.05.2018Ceska Trebova3 - 0Tremosnice[1-0]
18:0026.05.2018Chocen2 - 3Moravska Trebova[1-0]
18:0026.05.2018Policka2 - 3Zamberk[0-2]
18:0026.05.2018Slatinany1 - 2Hlinsko[0-0]
11:1526.05.2018Chrudim B0 - 6Lanskroun[0-2]
11:1526.05.2018Holice3 - 4Dobrikov[2-2]
11:1526.05.2018Moravany3 - 4Litomysl[1-2]
18:3023.05.2018Dobrikov0 - 4Lanskroun[0-3]
18:0023.05.2018Tremosnice2 - 1Hermanuv Mestec[0-1]
18:0020.05.2018Hermanuv Mestec0 - 1Chocen[0-0]
18:0020.05.2018Hlinsko1 - 0Svitavy[1-0]
18:0020.05.2018Lanskroun3 - 1Moravany[2-1]
18:0020.05.2018Moravska Trebova4 - 0Chrudim B[2-0]
18:0019.05.2018Ceska Trebova5 - 0Holice[3-0]
18:0019.05.2018Dobrikov0 - 7Slatinany[0-1]
18:0019.05.2018Litomysl5 - 1Policka[1-0]
18:0019.05.2018Tremosnice4 - 0Zamberk[3-0]
18:0013.05.2018Svitavy3 - 0Dobrikov[0-0]
18:0012.05.2018Moravany0 - 3Moravska Trebova[0-3]
Czech Republic: Vysocina Kp
17:3027.05.2018Humpolec2 - 0Sapeli Polna[1-0]
17:3027.05.2018Jaromerice n. Rok.2 - 5Chotebor[1-1]
17:3027.05.2018Ledec nad Sazavou3 - 0Pribyslav[1-0]
17:3027.05.2018Nova Ves2 - 1Kouty[1-0]
17:3027.05.2018Okrisky0 - 1Velke Mezirici B[0-0]
17:3026.05.2018Kosetice1 - 3Bystrice n. Pern.[1-1]
17:3026.05.2018Pelhrimov3 - 0Sperice[1-0]
17:3020.05.2018Bystrice n. Pern.5 - 2Jaromerice n. Rok.[2-1]
17:3020.05.2018Pelhrimov1 - 1Okrisky[0-1]
17:3020.05.2018Pribyslav1 - 2Humpolec[1-1]
17:3020.05.2018Sperice6 - 1Kouty[4-0]
17:3020.05.2018Velke Mezirici B1 - 0Kosetice[1-0]
11:3020.05.2018Sapeli Polna4 - 5Nova Ves[4-2]
19:0019.05.2018Chotebor0 - 0Ledec nad Sazavou[0-0]
17:3013.05.2018Humpolec1 - 1Chotebor[1-0]
17:3013.05.2018Kouty2 - 2Sapeli Polna[1-2]
17:3013.05.2018Ledec nad Sazavou1 - 4Bystrice n. Pern.[0-2]
17:3013.05.2018Nova Ves1 - 0Pribyslav[0-0]
17:3013.05.2018Okrisky0 - 3Sperice[0-2]
17:3012.05.2018Jaromerice n. Rok.2 - 3Velke Mezirici B[0-0]
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
17:3027.05.2018Mutenice2 - 0Rousinov[1-0]
17:3027.05.2018Sparta Brno3 - 2Lanzhot[1-2]
17:3026.05.2018Ivancice0 - 1Bosonohy[0-1]
17:3026.05.2018Moravska Slavia1 - 3Bohunice[1-1]
17:3026.05.2018Moravsky Krumlov0 - 1Rajecko[0-1]
17:3026.05.2018Veseli nad Moravou1 - 0Bucovice[1-0]
17:3026.05.2018Vojkovice2 - 2Bystrc[0-1]
18:0025.05.2018Boskovice3 - 3Svratka Brno[0-2]
17:3020.05.2018Bystrc1 - 0Ivancice[1-0]
17:3020.05.2018Lanzhot6 - 0Moravsky Krumlov[3-0]
17:3020.05.2018Moravska Slavia1 - 1Mutenice[0-1]
17:3020.05.2018Rajecko2 - 4Boskovice[0-2]
17:3019.05.2018Bucovice0 - 3Vojkovice[0-2]
17:3019.05.2018Rousinov2 - 1Veseli nad Moravou[0-1]
11:3019.05.2018Bosonohy3 - 2Sparta Brno[1-1]
11:1519.05.2018Bohunice3 - 1Svratka Brno[1-1]
17:3013.05.2018Moravsky Krumlov1 - 3Bosonohy[1-2]
17:3013.05.2018Mutenice1 - 1Bohunice[0-0]
17:3012.05.2018Svratka Brno1 - 3Rajecko[1-2]
17:3012.05.2018Veseli nad Moravou0 - 1Moravska Slavia[0-1]
Czech Republic: Olomoucky Kp
18:0027.05.2018Dolany3 - 4Rapotin[1-2]
18:0027.05.2018Medlov1 - 2Lutin[0-0]
18:0027.05.2018Velke Losiny2 - 3Vsechovice[0-1]
16:3027.05.2018Hnevotin2 - 0HFK Olomouc B[0-0]
18:0026.05.2018Dubicko0 - 6Prerov[0-3]
18:0026.05.2018Kralice na Hane2 - 1Cernovir[1-0]
18:0026.05.2018Zelatovice0 - 1Zabreh[0-1]
18:0020.05.2018Vsechovice1 - 2Medlov[1-1]
18:0020.05.2018Zabreh1 - 0Velke Losiny[0-0]
11:0020.05.2018Cernovir3 - 1Zelatovice[2-1]
11:0020.05.2018HFK Olomouc B2 - 0Lutin[2-0]
18:0019.05.2018Hnevotin3 - 1Dolany[0-1]
18:0019.05.2018Prerov3 - 0Kralice na Hane[1-0]
18:0019.05.2018Rapotin2 - 1Dubicko[1-0]
18:0016.05.2018Cernovir1 - 2Prerov[1-0]
17:3013.05.2018Dolany1 - 0HFK Olomouc B[1-0]
17:3013.05.2018Lutin1 - 0Vsechovice[1-0]
17:3013.05.2018Medlov1 - 0Zabreh[0-0]
17:3013.05.2018Velke Losiny0 - 1Cernovir[0-1]
17:3012.05.2018Zelatovice2 - 1Prerov[0-0]
Czech Republic: Zlinsky Kp
18:0027.05.2018Chropyne3 - 0Roznov pod Radhostem[2-0]
18:0027.05.2018Hluk0 - 2Velke Karlovice[0-0]
18:0026.05.2018Bystrice pod Hostynem4 - 0Borsice[2-0]
18:0026.05.2018Kvasice2 - 0Provodov[0-0]
18:0026.05.2018Morkovice1 - 0Holesov[0-0]
11:1526.05.2018Luhacovice2 - 1Jurinka[1-0]
20:0025.05.2018Batov4 - 1Stitna nad Vlari[2-1]
17:3020.05.2018Borsice1 - 2Stitna nad Vlari[0-0]
17:3019.05.2018Bystrice pod Hostynem2 - 1Luhacovice[1-1]
17:3019.05.2018Holesov6 - 0Chropyne[1-0]
17:3019.05.2018Jurinka1 - 2Hluk[0-1]
17:3019.05.2018Provodov2 - 3Morkovice[0-2]
17:3019.05.2018Velke Karlovice3 - 2Kvasice[0-1]
11:0019.05.2018Roznov pod Radhostem2 - 3Batov[1-1]
17:3013.05.2018Hluk7 - 0Bystrice pod Hostynem[3-0]
17:3013.05.2018Stitna nad Vlari3 - 1Roznov pod Radhostem[1-0]
17:3012.05.2018Chropyne0 - 2Provodov[0-0]
17:3012.05.2018Kvasice2 - 4Jurinka[1-2]
17:3012.05.2018Morkovice3 - 2Velke Karlovice[1-0]
11:1512.05.2018Luhacovice7 - 0Borsice[3-0]
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
18:0027.05.2018Bilovec1 - 0Vratimov[1-0]
18:0027.05.2018Polanka2 - 3Bruntal[1-1]
18:0026.05.2018Celadna2 - 2Cesky Tesin[1-0]
18:0026.05.2018Detmarovice2 - 0Krnov[1-0]
18:0026.05.2018Haj ve Slezsku3 - 1Frenstat p. R.[2-1]
18:0026.05.2018Hermanice5 - 1Stara Bela[4-0]
18:0026.05.2018Senov3 - 3Pusta Polom[1-1]
14:0026.05.2018Bridlicna1 - 2Orlova[0-0]
18:0020.05.2018Bilovec3 - 0Haj ve Slezsku[1-0]
18:0020.05.2018Bruntal1 - 0Detmarovice[1-0]
18:0020.05.2018Frenstat p. R.1 - 3Polanka[1-1]
18:0020.05.2018Krnov3 - 3Bridlicna[2-3]
18:0019.05.2018Cesky Tesin1 - 1Hermanice[0-1]
18:0019.05.2018Orlova2 - 3Celadna[2-1]
18:0019.05.2018Stara Bela0 - 2Senov[0-2]
18:0019.05.2018Vratimov1 - 1Pusta Polom[1-0]
18:3016.05.2018Frenstat p. R.1 - 2Cesky Tesin[1-0]
17:3013.05.2018Polanka2 - 5Bilovec[2-2]
17:3013.05.2018Pusta Polom2 - 0Stara Bela[2-0]
17:3012.05.2018Haj ve Slezsku7 - 3Vratimov[3-1]
Czech Republic: Mol Cup
21:1509.05.2018Slavia Prague3 - 1Jablonec[2-1]
Czech Republic: Youth League - Losers Stage
15:0027.05.2018Brno U213 - 0Bohemians 1905 U21[1-0]
14:0027.05.2018Hradec Kralove U215 - 1Karvina U21[5-0]
14:0027.05.2018Liberec U211 - 5Zlin U21[1-2]
12:0027.05.2018Ostrava U213 - 1Pribram U21[2-0]
12:0027.05.2018Teplice U213 - 2Mlada Boleslav U21[1-1]
12:0027.05.2018Plzen U211 - 2Trinec U21[1-1]
12:0027.05.2018Slavia Prague U212 - 0Dukla Prague U21[1-0]
15:0023.05.2018Pribram U210 - 1Zlin U21[0-1]
12:0023.05.2018Karvina U210 - 7Mlada Boleslav U21[0-5]
16:0021.05.2018Trinec U214 - 0Ceske Budejovice U21[1-0]
15:0021.05.2018Sigma Olomouc U211 - 2Plzen U21[1-0]
14:0021.05.2018Pribram U213 - 5Hradec Kralove U21[1-3]
12:0021.05.2018Karvina U213 - 1Sparta Prague U21[3-1]
14:0020.05.2018Bohemians 1905 U215 - 1Jablonec U21[2-1]
12:0020.05.2018Mlada Boleslav U213 - 0Ostrava U21[2-0]
12:0020.05.2018Slovacko U212 - 2Liberec U21[1-0]
12:0020.05.2018Zlin U211 - 1Teplice U21[0-0]
12:0020.05.2018Jihlava U210 - 2Slavia Prague U21[0-1]
11:1520.05.2018Dukla Prague U213 - 0Brno U21[2-0]
14:0017.05.2018Sparta Prague U212 - 0Zlin U21[0-0]
15:0016.05.2018Sigma Olomouc U213 - 2Dukla Prague U21[1-1]
15:0014.05.2018Sparta Prague U214 - 1Pribram U21[0-1]
15:0014.05.2018Brno U214 - 1Jihlava U21[2-0]
14:0014.05.2018Sigma Olomouc U213 - 1Trinec U21[2-0]
13:0014.05.2018Karvina U212 - 4Slovacko U21[0-1]
12:0014.05.2018Teplice U213 - 0Liberec U21[3-0]
12:0014.05.2018Slavia Prague U211 - 2Ceske Budejovice U21[1-0]
12:0013.05.2018Hradec Kralove U211 - 1Mlada Boleslav U21[0-0]
12:0013.05.2018Ostrava U210 - 1Zlin U21[0-1]
12:0013.05.2018Jablonec U212 - 2Dukla Prague U21[0-1]
12:0013.05.2018Plzen U211 - 1Bohemians 1905 U21[0-0]
14:3009.05.2018Slovacko U211 - 0Pribram U21[1-0]
14:0009.05.2018Sigma Olomouc U215 - 2Ceske Budejovice U21[2-0]
13:3009.05.2018Plzen U212 - 2Jihlava U21[0-2]
12:0009.05.2018Ostrava U212 - 1Teplice U21[2-0]
14:0007.05.2018Ceske Budejovice U211 - 4Brno U21[1-1]
14:0007.05.2018Slavia Prague U210 - 1Trinec U21[0-1]
15:0006.05.2018Jihlava U216 - 2Jablonec U21[3-2]
Czech Republic: U19 League
14:0026.05.2018Slovacko U191 - 5Slavia Prague U19[1-3]
12:4526.05.2018Karvina U191 - 0Bohemians 1905 U19[0-0]
12:0026.05.2018Brno U191 - 1FK Pardubice U19[1-0]
12:0026.05.2018Ceske Budejovice U191 - 3Sigma Olomouc U19[0-1]
12:0026.05.2018Frydek-Mistek U190 - 6FC Fastav Zlin U19[0-1]
12:0026.05.2018Hradec Kralove U192 - 0Teplice U19[0-0]
12:0026.05.2018Mlada Boleslav U192 - 1Sparta Prague U19[1-1]
12:0026.05.2018Opava U190 - 2Pribram U19[0-2]
12:0026.05.2018Plzen U194 - 1Ostrava U19[3-0]
14:0023.05.2018Ostrava U190 - 2Sparta Prague U19[0-0]
12:0023.05.2018Slavia Prague U192 - 1Teplice U19[1-1]
13:1522.05.2018Sigma Olomouc U198 - 1Bohemians 1905 U19[4-0]
15:1520.05.2018Mlada Boleslav U190 - 1Slovacko U19[0-1]
15:0019.05.2018Pribram U192 - 0Frydek-Mistek U19[2-0]
15:0019.05.2018Teplice U194 - 0Opava U19[1-0]
14:0019.05.2018Slavia Prague U191 - 2Brno U19[1-0]
12:0019.05.2018Bohemians 1905 U193 - 1Ceske Budejovice U19[1-1]
11:3019.05.2018FC Fastav Zlin U193 - 0Karvina U19[2-0]
11:1519.05.2018FK Pardubice U192 - 1Hradec Kralove U19[1-0]
14:0016.05.2018Pribram U190 - 1Slovacko U19[0-1]
Czech Republic: First League Women - Championship Group
15:0027.05.2018Slovacko W0 - 2Plzen W[0-1]
12:0026.05.2018Sparta Prague W3 - 0Slavia Prague W[1-0]
11:3026.05.2018Hradec Kralove W2 - 3Dukla Prague W[1-2]
11:3026.05.2018Liberec W4 - 1Lok. Brno W[3-1]
17:3013.05.2018Slovacko W0 - 6Sparta Prague W[0-3]
11:3013.05.2018Dukla Prague W4 - 1Lok. Brno W[2-0]
12:0012.05.2018Plzen W2 - 7Slavia Prague W[2-3]
12:0012.05.2018Hradec Kralove W3 - 3Liberec W[2-0]
18:0006.05.2018Liberec W6 - 0Dukla Prague W[2-0]
15:0006.05.2018Slovacko W1 - 6Slavia Prague W[0-2]
18:3005.05.2018Sparta Prague W6 - 0Plzen W[5-0]
14:3005.05.2018Hradec Kralove W0 - 0Lok. Brno W[0-0]
16:0029.04.2018Dukla Prague W1 - 2Hradec Kralove W[0-1]
Czech Republic: Czech Cup Women
16:0019.05.2018Sparta Prague W3 - 1Slovacko W[3-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Sanal iddaa Bonus Madenciliği
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
erkan414 :  7 saat önce
https://mobile.twitter.com/IddiaVip...devamı
erkan414 :  7 saat önce
https://mobile.twitter.com/IddiaVip/status/1000804660712820738?s=19...devamı
1977 :  5 gün önce
ilk yarı ikinci yarı varmı 3 tl oynayabılırım vatsap...devamı
1977 :  5 gün önce
rica etsem sistem kuponda yardımcı olmanız mümkunmu inanın...devamı
1977 :  5 gün önce
duvarıma gönderme sansınız varmı kupon sistem rica etsem cok...devamı
1977 :  5 gün önce
ben yeniyım yardımcı olmanız mumkunmu banko ilk yarı ikinci...devamı
1977 :  5 gün önce
merhabalar bana kupon verme şansınız varmı...devamı
bahis doktoru :  7 gün önce
merhaba, banko tahmin stratjimizi sorduğun için teşekkürler....devamı
oskar54 :  7 gün önce
arkadaşlar banko tahminlerde maç yüzdesi /100 dü sonra...devamı
bahis doktoru :  12 gün önce
Tahmin ligi kurallarımıza bakarsan, yarışmadan bonus...devamı