Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Brazil: Campeonato Paraense
02:0015.02.2019Tapajos0 - 0Castanhal[0-0]
Brazil: Campeonato Paulista
23:4515.02.2019Ituano - Mirassol
Brazil: Campeonato Piauiense
02:0015.02.2019Piaui0 - 1River-PI[0-0]
Brazil: Copa Do Brasil
02:1515.02.2019URT3 - 2Coritiba[2-1]
03:3015.02.2019Fast Clube1 - 6Oeste[0-2]
03:3015.02.2019Sinop1 - 2Santa Cruz[0-1]
Gelecek Maçlar
Brazil: Campeonato Alagoano
22:0017.02.2019Coruripe - Murici
02:3021.02.2019Dimensao Saude - Jacyoba
Brazil: Campeonato Baiano
22:0017.02.2019Alagoinhas - Bahia De Feira
22:0017.02.2019Jacobina - Jacuipense
22:0017.02.2019Jequie - Fluminense de Feira
23:0017.02.2019Vitoria da Conquista - Bahia
02:3021.02.2019Juazeirense - Fluminense de Feira
Brazil: Campeonato Brasiliense
21:3016.02.2019Capital - Taguatinga Esporte
21:3016.02.2019Paracatu - Bolamense
01:0017.02.2019Gama - Luziania
16:0017.02.2019Ceilandia - Brasiliense
17:0017.02.2019Sobradinho - Bosque Formosa
21:3018.02.2019Real FC - Santa Maria
Brazil: Campeonato Capixaba
21:0016.02.2019Itapemirim - Castelo
21:0016.02.2019Vitoria ES - Estrela do Norte
22:0016.02.2019Desportiva Ferroviaria - Serra
16:3017.02.2019Tupy - Rio Branco ES
22:0017.02.2019Rio Branco-VN - Real Noroeste
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs
22:0017.02.2019Vasco - Fluminense
22:3017.02.2019America RJ - Nova Iguacu
01:3019.02.2019Goytacaz - Macae
Brazil: Campeonato Catarinense
22:0016.02.2019Chapecoense-SC - Figueirense
23:0017.02.2019Avai - Brusque
23:0017.02.2019Hercilio Luz - Marcilio Dias
23:0017.02.2019Joinville - Criciuma
23:0017.02.2019Metropolitano - Tubarao
02:3021.02.2019Avai - Chapecoense-SC
02:3021.02.2019Brusque - Metropolitano
02:3021.02.2019Criciuma - Hercilio Luz
02:3021.02.2019Marcilio Dias - Figueirense
02:3021.02.2019Tubarao - Joinville
Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage
22:0016.02.2019Ferroviario - Barbalha
23:0017.02.2019Atletico-CE - Fortaleza
02:0021.02.2019Ceara - Guarany
03:3021.02.2019Floresta EC - Horizonte
Brazil: Campeonato Gaucho
00:0017.02.2019Sao Luiz - Avenida
01:0017.02.2019Novo Hamburgo - EC Sao Jose
23:0017.02.2019Brasil de Pelotas - Gremio
00:0018.02.2019Veranopolis - Juventude
01:0018.02.2019Internacional - SER Caxias
02:0019.02.2019Pelotas - Aimore
Brazil: Campeonato Goiano
23:0016.02.2019Aparecidense - Vila Nova FC
22:0017.02.2019Anapolina - Gremio Anapolis
22:0017.02.2019Crac Go - Novo Horizonte
22:0017.02.2019Goianesia - Atletico GO
22:0017.02.2019Itumbiara - Ipora
23:0017.02.2019Goias - Goiania
Brazil: Campeonato Maranhense
01:3017.02.2019Imperatriz - Maranhao
Brazil: Campeonato Matogrossense
00:0017.02.2019Mixto - Juara
23:0017.02.2019Dom Bosco - Luverdense
23:3017.02.2019Araguaia - Cuiaba Esporte
02:3019.02.2019Uniao Rondonopolis - Operario FC
03:1019.02.2019Operario Ltda - Sinop
Brazil: Campeonato Mineiro
22:0016.02.2019Tombense - Villa Nova MG
00:0017.02.2019Atletico-MG - Tupi
17:0017.02.2019Caldense - Boa
22:0017.02.2019Patrocinense - Guarani EC
23:0017.02.2019America MG - Cruzeiro
01:0019.02.2019URT - Tupynambas
Brazil: Campeonato Paraense
01:0017.02.2019Aguia De Maraba - Independente
22:0017.02.2019Remo - Paysandu PA
00:0018.02.2019SAO Raimundo PA - Sao Francisco
02:0020.02.2019Independente - Bragantino
02:0021.02.2019Paysandu PA - Aguia De Maraba
Brazil: Campeonato Paraibano
22:0016.02.2019Cajazeirense de Desportos - Serrano PB
22:0016.02.2019CSP - Nacional de Patos
22:0017.02.2019Campinense - Sousa
23:0017.02.2019EC de Patos - Treze PB
03:3021.02.2019Perilima - Botafogo PB
Brazil: Campeonato Paranaense - First Stage - Play Offs
23:0017.02.2019Cascavel - Coritiba
23:0017.02.2019Toledo - Operario
Brazil: Campeonato Paulista
02:0016.02.2019Red Bull Brasil - Botafogo SP
21:3016.02.2019Sao Caetano - Bragantino
02:0017.02.2019Novorizontino - Ponte Preta
23:0017.02.2019Ferroviaria - Palmeiras
01:0018.02.2019Corinthians - Sao Paulo
23:3018.02.2019Oeste - Sao Bento
02:0019.02.2019Santos - Guarani
Brazil: Campeonato Pernambucano - First Stage
22:0016.02.2019Nautico - Flamengo Arcoverde
23:0017.02.2019Santa Cruz - Sport Recife
03:3021.02.2019Salgueiro - Santa Cruz
Brazil: Campeonato Piauiense
23:0017.02.2019River-PI - Parnahyba
02:0019.02.2019Piaui - Flamengo PI
02:0021.02.2019Julho Esporte - AE Altos
Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage - Play Offs
02:3021.02.2019America RN - ABC
Brazil: Campeonato Sergipano - First Stage
22:0016.02.2019Boca Junior - Itabaiana
21:3017.02.2019Olimpico EC - Guarany SE
21:3020.02.2019Lagarto - Sergipe
02:1521.02.2019Frei Paulistano - Confianca
Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense
02:0017.02.2019Corumbaense - Aquidauanense
21:0017.02.20197 de Setembro - Comercial MS
22:0017.02.2019Chapadao - URSO
22:0017.02.2019Operario de Dourados - Uniao
23:0017.02.2019Novoperario - Operario MS
00:0018.02.2019Aguia Negra - Costa Rica
22:0020.02.20197 de Setembro - Operario MS
02:3021.02.2019Novoperario - Operario de Dourados
Brazil: Copa Do Nordeste
22:0016.02.2019ABC - CRB
22:0016.02.2019Sergipe - Botafogo PB
22:0016.02.2019Vitoria - Ceara
00:3017.02.2019AE Altos - Confianca
23:0017.02.2019Moto Club - Sampaio Correa
01:3018.02.2019CSA - Salgueiro
Son Skorlar
Brazil: Campeonato Alagoano
22:0010.02.2019CRB0 - 0CSA[0-0]
22:0010.02.2019Murici1 - 3Esportivo Olhodaguense[0-1]
01:0010.02.2019Coruripe2 - 1Jacyoba[0-0]
22:0009.02.2019Dimensao Saude2 - 2ASA[1-0]
22:0003.02.2019ASA2 - 3Coruripe[1-0]
22:0002.02.2019Esportivo Olhodaguense2 - 1Dimensao Saude[1-1]
02:3001.02.2019CSA2 - 1Murici[1-0]
02:0031.01.2019Jacyoba1 - 2CRB[0-2]
22:0027.01.2019Esportivo Olhodaguense2 - 2ASA[0-1]
01:0027.01.2019Coruripe3 - 1Dimensao Saude[2-1]
02:3024.01.2019CSA3 - 0Jacyoba[1-0]
02:3024.01.2019Murici0 - 2CRB[0-1]
22:0020.01.2019ASA0 - 0Murici[0-0]
22:0020.01.2019CRB1 - 0Coruripe[1-0]
22:0020.01.2019Dimensao Saude1 - 0CSA[0-0]
22:3019.01.2019Jacyoba2 - 1Esportivo Olhodaguense[1-0]
Brazil: Campeonato Baiano
22:0010.02.2019Bahia3 - 0Jacobina[0-0]
22:0010.02.2019Bahia De Feira2 - 2Vitoria[1-0]
22:0010.02.2019Jacuipense1 - 0Juazeirense[0-0]
22:0010.02.2019Vitoria da Conquista1 - 0Jequie[1-0]
23:0009.02.2019Fluminense de Feira1 - 0Alagoinhas[1-0]
03:1507.02.2019Alagoinhas1 - 1Bahia[1-1]
02:3007.02.2019Jacuipense1 - 2Vitoria da Conquista[0-1]
01:3007.02.2019Vitoria4 - 0Jequie[2-0]
22:0003.02.2019Bahia De Feira2 - 2Jacobina[2-1]
22:0003.02.2019Vitoria da Conquista2 - 2Alagoinhas[2-2]
02:3001.02.2019Vitoria1 - 1Jacuipense[1-1]
02:3031.01.2019Bahia0 - 2Bahia De Feira[0-1]
02:3031.01.2019Fluminense de Feira1 - 1Jacobina[0-0]
22:0027.01.2019Bahia De Feira3 - 0Vitoria da Conquista[2-0]
22:0027.01.2019Jacobina1 - 2Vitoria[1-1]
22:0027.01.2019Jacuipense0 - 2Fluminense de Feira[0-1]
22:0027.01.2019Jequie1 - 1Juazeirense[-]
02:3025.01.2019Vitoria1 - 0Vitoria da Conquista[1-0]
02:3024.01.2019Alagoinhas4 - 4Jequie[2-1]
02:3024.01.2019Bahia7 - 1Juazeirense[2-0]
Brazil: Campeonato Brasiliense
21:3012.02.2019Bolamense2 - 3Sobradinho[-]
22:0010.02.2019Bosque Formosa0 - 0Real FC[0-0]
15:3010.02.2019Taguatinga Esporte0 - 0Ceilandia[0-0]
01:0010.02.2019Santa Maria0 - 3Gama[-]
21:3009.02.2019Capital0 - 1Luziania[-]
21:3009.02.2019Paracatu0 - 1Brasiliense[-]
01:0007.02.2019Capital1 - 0Ceilandia[-]
22:0003.02.2019Bosque Formosa1 - 1Paracatu[-]
22:0003.02.2019Gama2 - 0Capital[-]
21:0003.02.2019Ceilandia4 - 0Bolamense[-]
16:0003.02.2019Sobradinho1 - 1Taguatinga Esporte[-]
15:3003.02.2019Luziania3 - 0Santa Maria[-]
21:1502.02.2019Brasiliense0 - 0Real FC[-]
21:3031.01.2019Bolamense0 - 3Luziania[-]
21:3031.01.2019Santa Maria1 - 1Bosque Formosa[-]
21:3030.01.2019Paracatu0 - 1Gama[-]
21:3030.01.2019Taguatinga Esporte0 - 3Brasiliense[-]
21:0030.01.2019Real FC2 - 0Sobradinho[-]
22:0027.01.2019Bosque Formosa1 - 0Taguatinga Esporte[-]
16:0027.01.2019Sobradinho3 - 0Capital[-]
Brazil: Campeonato Capixaba
01:1513.02.2019CA Itapemirim1 - 3Rio Branco ES[-]
22:0011.02.2019Estrela do Norte0 - 1Real Noroeste[-]
22:0010.02.2019Castelo F.1 - 4Rio Branco-VN[-]
22:0009.02.2019Rio Branco ES0 - 0Desportiva Capixaba[0-0]
22:0009.02.2019Serra0 - 1CA Itapemirim[-]
22:0009.02.2019Vitoria ES0 - 0Tupy[0-0]
22:0006.02.2019Desportiva Capixaba1 - 1Vitoria ES[-]
22:0006.02.2019Real Noroeste5 - 0Castelo F.[-]
22:0006.02.2019Rio Branco-VN0 - 1Serra[-]
22:0005.02.2019Tupy1 - 2Estrela do Norte[-]
22:0003.02.2019Vitoria ES1 - 0CA Itapemirim[-]
22:0002.02.2019Rio Branco ES0 - 0Rio Branco-VN[0-0]
22:0001.02.2019Serra2 - 3Real Noroeste[-]
22:0031.01.2019Estrela do Norte3 - 0Castelo F.[-]
22:0031.01.2019Tupy0 - 1Desportiva Capixaba[-]
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs
02:3014.02.2019Vasco3 - 0Resende[2-0]
22:3013.02.2019Macae1 - 1America RJ[1-0]
22:3013.02.2019Nova Iguacu1 - 0Goytacaz[1-0]
22:0003.02.2019Boavista0 - 3Botafogo RJ[0-3]
22:0003.02.2019Flamengo RJ4 - 0Cabofriense[1-0]
22:0003.02.2019Resende3 - 0Bangu[0-0]
00:0003.02.2019Vasco1 - 0Fluminense[1-0]
00:0003.02.2019Volta Redonda1 - 0Portuguesa RJ[1-0]
22:0002.02.2019Goytacaz1 - 2America RJ[1-1]
22:0002.02.2019Nova Iguacu0 - 2Macae[0-0]
21:3002.02.2019Madureira1 - 1Americano FC[0-1]
01:0001.02.2019Botafogo RJ0 - 1Resende[0-0]
21:0031.01.2019Bangu1 - 0Cabofriense[1-0]
02:3031.01.2019Fluminense4 - 0Madureira[1-0]
22:0030.01.2019Americano FC1 - 2Volta Redonda[0-1]
22:0030.01.2019Portuguesa RJ0 - 1Vasco[0-1]
02:0030.01.2019Flamengo RJ3 - 1Boavista[1-0]
00:3028.01.2019Cabofriense1 - 1Resende[1-0]
00:3028.01.2019Vasco1 - 0Americano FC[0-0]
22:0027.01.2019Fluminense3 - 1Portuguesa RJ[1-0]
21:0027.01.2019Nova Iguacu1 - 0America RJ[0-0]
22:0026.01.2019Botafogo RJ1 - 2Flamengo RJ[1-0]
22:0026.01.2019Macae0 - 0Goytacaz[0-0]
21:3026.01.2019Bangu2 - 0Boavista[1-0]
15:0026.01.2019Volta Redonda2 - 1Madureira[2-1]
02:3025.01.2019Americano FC0 - 4Fluminense[0-1]
02:3024.01.2019Vasco5 - 2Volta Redonda[2-1]
00:0022.01.2019Goytacaz1 - 0Nova Iguacu[0-0]
21:0019.01.2019America RJ0 - 0Macae[0-0]
Brazil: Campeonato Catarinense
00:0011.02.2019Marcilio Dias1 - 1Joinville[1-1]
22:0010.02.2019Tubarao1 - 3Avai[0-1]
00:0010.02.2019Brusque2 - 3Chapecoense-SC[1-2]
22:0009.02.2019Criciuma2 - 0Metropolitano[1-0]
22:0009.02.2019Figueirense3 - 1Hercilio Luz[1-0]
00:0004.02.2019Brusque1 - 0Tubarao[1-0]
22:0003.02.2019Avai3 - 0Criciuma[1-0]
22:0003.02.2019Metropolitano1 - 2Marcilio Dias[0-1]
00:0003.02.2019Joinville2 - 2Figueirense[1-2]
22:0002.02.2019Chapecoense-SC2 - 1Hercilio Luz[1-1]
02:0031.01.2019Criciuma0 - 1Brusque[0-1]
02:0031.01.2019Marcilio Dias1 - 0Avai[0-0]
00:0031.01.2019Figueirense1 - 1Metropolitano[1-0]
00:0031.01.2019Tubarao3 - 3Chapecoense-SC[2-0]
02:0030.01.2019Hercilio Luz0 - 0Joinville[0-0]
00:0028.01.2019Criciuma1 - 0Tubarao[0-0]
22:0027.01.2019Figueirense1 - 0Avai[0-0]
22:0027.01.2019Marcilio Dias1 - 1Brusque[1-0]
00:0027.01.2019Joinville1 - 2Chapecoense-SC[0-0]
22:0026.01.2019Hercilio Luz4 - 0Metropolitano[1-0]
Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage
02:0014.02.2019Ceara2 - 0Horizonte[0-0]
03:3013.02.2019Floresta EC2 - 1Ferroviario[2-1]
22:0010.02.2019Guarany0 - 1Fortaleza[0-1]
22:0009.02.2019Barbalha0 - 0Atletico-CE[0-0]
03:3007.02.2019Horizonte1 - 2Guarany[0-0]
02:0007.02.2019Fortaleza3 - 1Barbalha[2-0]
22:0003.02.2019Ferroviario4 - 1Atletico-CE[3-0]
22:0003.02.2019Floresta EC0 - 4Ceara[0-1]
03:3031.01.2019Ferroviario1 - 1Barbalha[0-0]
03:3031.01.2019Floresta EC1 - 1Horizonte[1-0]
03:3031.01.2019Guarany1 - 0Atletico-CE[0-0]
03:3031.01.2019Iguatu3 - 0Guarani de Juazeiro[1-0]
22:0027.01.2019Ferroviario2 - 1Floresta EC[1-0]
22:0027.01.2019Guarani de Juazeiro0 - 3Barbalha[0-1]
22:0027.01.2019Guarany0 - 0Iguatu[0-0]
22:0026.01.2019Atletico-CE2 - 0Horizonte[1-0]
02:0025.01.2019Barbalha3 - 2Floresta EC[2-1]
03:3024.01.2019Atletico-CE5 - 1Iguatu[2-0]
02:0024.01.2019Guarani de Juazeiro0 - 0Guarany[0-0]
02:0024.01.2019Horizonte1 - 1Ferroviario[0-1]
22:0019.01.2019Atletico-CE0 - 1Guarani de Juazeiro[0-1]
22:0019.01.2019Horizonte0 - 0Barbalha[0-0]
22:0019.01.2019Iguatu2 - 2Floresta EC[1-2]
03:3017.01.2019Ferroviario4 - 1Iguatu[2-0]
02:0017.01.2019Barbalha2 - 1Atletico-CE[0-1]
02:0017.01.2019Guarani de Juazeiro0 - 1Horizonte[0-0]
Brazil: Campeonato Gaucho
01:0012.02.2019Pelotas0 - 0Novo Hamburgo[0-0]
23:3010.02.2019Gremio6 - 0Avenida[2-0]
23:0010.02.2019Brasil de Pelotas1 - 3Aimore[0-3]
22:0010.02.2019Juventude1 - 2Internacional[0-1]
23:0009.02.2019EC Sao Jose2 - 1Sao Luiz[1-1]
23:0009.02.2019SER Caxias1 - 0Veranopolis[1-0]
01:3006.02.2019Sao Luiz2 - 0Novo Hamburgo[1-0]
01:4005.02.2019Internacional1 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
01:3005.02.2019Avenida2 - 1Pelotas[0-0]
23:0003.02.2019Aimore0 - 1Juventude[0-1]
23:0003.02.2019EC Sao Jose3 - 2Veranopolis[0-1]
22:0003.02.2019SER Caxias0 - 3Gremio[0-0]
02:1501.02.2019Gremio4 - 0Sao Luiz[1-0]
00:0001.02.2019Juventude2 - 2Brasil de Pelotas[1-0]
01:3031.01.2019Avenida0 - 0Aimore[0-0]
01:3031.01.2019Novo Hamburgo2 - 1SER Caxias[0-0]
01:3031.01.2019Pelotas1 - 0EC Sao Jose[0-0]
00:1531.01.2019Veranopolis1 - 1Internacional[0-0]
01:0029.01.2019Gremio3 - 0Juventude[1-0]
00:0028.01.2019Veranopolis1 - 1Aimore[0-0]
Brazil: Campeonato Goiano
22:0010.02.2019Goiania3 - 0Anapolina[3-0]
22:0010.02.2019Gremio Anapolis0 - 0Itumbiara[0-0]
22:0010.02.2019Vila Nova FC2 - 2Goianesia[1-1]
22:0009.02.2019Atletico GO3 - 1Crac Go[1-0]
21:3009.02.2019Ipora1 - 2Goias[1-0]
22:0008.02.2019Novo Horizonte1 - 2Aparecidense[1-0]
22:0003.02.2019Anapolina0 - 0Novo Horizonte[0-0]
22:0003.02.2019Crac Go2 - 0Ipora[0-0]
22:0003.02.2019Goianesia1 - 2Goiania[1-1]
22:0003.02.2019Goias3 - 0Atletico GO[1-0]
22:0003.02.2019Itumbiara0 - 1Vila Nova FC[0-0]
22:0002.02.2019Aparecidense1 - 0Gremio Anapolis[0-0]
01:3001.02.2019Vila Nova FC3 - 0Crac Go[2-0]
01:3031.01.2019Atletico GO3 - 0Anapolina[1-0]
01:3031.01.2019Gremio Anapolis0 - 1Goias[0-0]
00:0031.01.2019Goiania1 - 1Aparecidense[1-1]
21:3030.01.2019Ipora0 - 0Goianesia[0-0]
21:3030.01.2019Novo Horizonte3 - 0Itumbiara[1-0]
22:0027.01.2019Anapolina1 - 1Ipora[0-0]
22:0027.01.2019Crac Go0 - 1Gremio Anapolis[0-1]
Brazil: Campeonato Maranhense
22:0010.02.2019Maranhao4 - 0Santa Quiteria[-]
21:3010.02.2019Sao Jose MA - Cordino EC
23:0009.02.2019Moto Club1 - 0Sampaio Correa[-]
02:0008.02.2019Imperatriz2 - 2Pinheiro[-]
21:3003.02.2019Sao Jose MA3 - 2Maranhao[1-1]
01:0001.02.2019Pinheiro3 - 2Cordino EC[-]
21:3031.01.2019Santa Quiteria0 - 1Moto Club[0-0]
02:0031.01.2019Sampaio Correa1 - 1Imperatriz[0-0]
22:0027.01.2019Pinheiro1 - 2Moto Club[-]
02:0025.01.2019Maranhao0 - 1Pinheiro[0-1]
21:3024.01.2019Santa Quiteria1 - 1Sao Jose MA[1-0]
02:0024.01.2019Moto Club1 - 0Imperatriz[0-0]
21:3023.01.2019Cordino EC0 - 2Sampaio Correa[0-2]
22:0020.01.2019Sampaio Correa2 - 0Sao Jose MA[2-0]
21:3020.01.2019Cordino EC2 - 4Maranhao[2-3]
01:0020.01.2019Imperatriz2 - 1Santa Quiteria[0-1]
Brazil: Campeonato Matogrossense
22:0010.02.2019Operario Ltda1 - 0Araguaia[-]
00:0010.02.2019Cuiaba Esporte1 - 0Mixto[-]
00:0010.02.2019Uniao Rondonopolis3 - 2Luverdense[-]
23:0009.02.2019Juara2 - 2Dom Bosco[-]
02:1009.02.2019Operario FC1 - 2Sinop[-]
22:0003.02.2019Araguaia3 - 2Operario FC[-]
22:0003.02.2019Mixto1 - 3Uniao Rondonopolis[-]
02:0003.02.2019Luverdense3 - 0Juara[-]
02:3031.01.2019Dom Bosco0 - 1Operario Ltda[-]
02:1031.01.2019Sinop1 - 1Cuiaba Esporte[-]
00:0028.01.2019Uniao Rondonopolis1 - 1Araguaia[-]
22:0027.01.2019Juara1 - 2Cuiaba Esporte[-]
22:0027.01.2019Mixto1 - 0Dom Bosco[-]
02:0027.01.2019Luverdense3 - 0Sinop[-]
00:0027.01.2019Operario FC1 - 2Operario Ltda[-]
02:3024.01.2019Operario Ltda1 - 1Uniao Rondonopolis[-]
22:0020.01.2019Araguaia0 - 0Mixto[0-0]
22:0020.01.2019Cuiaba Esporte1 - 0Luverdense[-]
16:0020.01.2019Sinop3 - 0Juara[-]
00:0020.01.2019Dom Bosco2 - 1Operario FC[-]
Brazil: Campeonato Mineiro
22:0010.02.2019Cruzeiro3 - 0Tupynambas[2-0]
21:3010.02.2019Villa Nova MG3 - 1Patrocinense[1-0]
15:3010.02.2019Boa1 - 0Tombense[1-0]
02:0010.02.2019America MG3 - 1URT[2-1]
22:0009.02.2019Guarani EC0 - 0Tupi[0-0]
21:3009.02.2019Caldense0 - 1Atletico-MG[0-1]
22:0003.02.2019Patrocinense0 - 0America MG[0-0]
22:0003.02.2019Villa Nova MG0 - 3Cruzeiro[0-2]
16:0003.02.2019Tupynambas0 - 0Tombense[0-0]
00:0003.02.2019Atletico-MG2 - 0Guarani EC[2-0]
21:3002.02.2019Tupi2 - 2Caldense[0-1]
01:0001.02.2019Boa2 - 2Cruzeiro[0-1]
02:3031.01.2019Atletico-MG4 - 0URT[2-0]
02:3031.01.2019Tombense1 - 2America MG[1-1]
02:0031.01.2019Patrocinense1 - 1Tupynambas[0-1]
01:0031.01.2019Tupi1 - 1Villa Nova MG[0-0]
22:1530.01.2019Guarani EC0 - 0Caldense[0-0]
22:0027.01.2019America MG5 - 0Tupi[2-0]
22:0027.01.2019Caldense0 - 2Patrocinense[0-1]
22:0027.01.2019URT1 - 1Tombense[0-1]
Brazil: Campeonato Paraense
02:0013.02.2019Sao Francisco4 - 5Paragominas[1-2]
22:0010.02.2019Castanhal0 - 0Paysandu PA[0-0]
02:0010.02.2019Sao Francisco2 - 2Tapajos[-]
23:0009.02.2019Independente0 - 4Remo[0-1]
21:3006.02.2019Bragantino3 - 2Tapajos[1-1]
01:3006.02.2019Castanhal1 - 0SAO Raimundo PA[1-0]
22:0003.02.2019Remo1 - 0Tapajos[1-0]
01:0003.02.2019Aguia De Maraba2 - 1Paragominas[0-1]
21:3002.02.2019Bragantino3 - 1SAO Raimundo PA[0-0]
16:0027.01.2019Paysandu PA2 - 1Bragantino[1-1]
02:0027.01.2019SAO Raimundo PA0 - 2Remo[0-1]
23:0026.01.2019Independente3 - 1Sao Francisco[1-0]
02:0024.01.2019Paysandu PA4 - 1Sao Francisco[3-1]
02:0024.01.2019Tapajos1 - 0Aguia De Maraba[1-0]
22:0023.01.2019Paragominas1 - 0Castanhal[0-0]
23:0020.01.2019SAO Raimundo PA1 - 1Aguia De Maraba[-]
01:3020.01.2019Castanhal1 - 2Independente[1-2]
22:0019.01.2019Bragantino1 - 2Paragominas[1-1]
Brazil: Campeonato Paraibano
23:0010.02.2019Nacional de Patos2 - 1EC de Patos[-]
23:0010.02.2019Sousa2 - 0Cajazeirense de Desportos[-]
22:0010.02.2019Treze PB0 - 1Campinense[-]
22:0009.02.2019Botafogo PB3 - 0CSP[-]
02:3007.02.2019Serrano PB2 - 2Perilima[0-1]
23:0004.02.2019Cajazeirense de Desportos2 - 1Nacional de Patos[0-0]
23:0003.02.2019EC de Patos2 - 0Serrano PB[1-0]
22:0003.02.2019CSP1 - 2Sousa[1-1]
22:0003.02.2019Perilima1 - 0Treze PB[0-0]
02:3031.01.2019Campinense0 - 1Botafogo PB[0-1]
02:0029.01.2019Treze PB3 - 0CSP[1-0]
23:0027.01.2019Nacional de Patos1 - 0Perilima[-]
22:0027.01.2019Serrano PB0 - 3Campinense[-]
23:0026.01.2019Sousa2 - 0EC de Patos[-]
02:3024.01.2019Botafogo PB2 - 1Cajazeirense de Desportos[2-0]
23:0020.01.2019EC de Patos0 - 1Botafogo PB[0-1]
22:0020.01.2019Campinense2 - 1Nacional de Patos[1-1]
22:0019.01.2019Cajazeirense de Desportos2 - 0Treze PB[-]
22:0019.01.2019Perilima0 - 0Sousa[-]
03:3017.01.2019CSP0 - 1Serrano PB[0-0]
Brazil: Campeonato Paranaense - First Stage
22:0010.02.2019Athletico-PR1 - 0Cianorte[0-0]
22:0010.02.2019Cascavel CR1 - 2Toledo[0-1]
22:0010.02.2019Londrina1 - 2Parana[1-2]
22:0010.02.2019Maringa FC2 - 1Cascavel[1-0]
22:0010.02.2019Operario2 - 2Coritiba[2-1]
22:0010.02.2019Rio Branco PR1 - 0Foz do Iguacu[0-0]
22:0003.02.2019Cascavel CR1 - 2Maringa FC[1-1]
22:0003.02.2019Parana1 - 1Athletico-PR[1-0]
22:0003.02.2019Rio Branco PR1 - 1Operario[1-1]
22:0003.02.2019Toledo0 - 0Cianorte[0-0]
01:0003.02.2019Cascavel2 - 0Foz do Iguacu[1-0]
01:0003.02.2019Coritiba0 - 0Londrina[0-0]
02:3031.01.2019Athletico-PR1 - 2Coritiba[0-2]
01:0031.01.2019Cianorte1 - 0Maringa FC[0-0]
01:0031.01.2019Foz do Iguacu0 - 2Cascavel CR[0-1]
01:0031.01.2019Londrina2 - 1Rio Branco PR[0-1]
01:0031.01.2019Operario0 - 1Cascavel[0-1]
01:0031.01.2019Toledo0 - 0Parana[0-0]
22:0027.01.2019Maringa FC0 - 0Parana[0-0]
22:0027.01.2019Operario2 - 0Cascavel CR[2-0]
Brazil: Campeonato Paulista
01:0012.02.2019Palmeiras2 - 0Bragantino[2-0]
01:0011.02.2019Guarani2 - 0Botafogo SP[1-0]
22:0010.02.2019Novorizontino1 - 0Corinthians[0-0]
00:0010.02.2019Ponte Preta1 - 0Sao Paulo[0-0]
00:0010.02.2019Sao Caetano1 - 3Oeste[0-1]
22:0009.02.2019Santos1 - 0Mirassol[0-0]
02:0009.02.2019Sao Bento0 - 0Ferroviaria[0-0]
23:4508.02.2019Red Bull Brasil2 - 1Ituano[0-1]
00:0006.02.2019Botafogo SP3 - 0Sao Caetano[0-0]
01:0005.02.2019Ferroviaria1 - 2Red Bull Brasil[0-1]
22:3004.02.2019Oeste2 - 2Novorizontino[2-0]
00:0004.02.2019Bragantino2 - 1Ponte Preta[1-0]
00:0004.02.2019Ituano5 - 1Santos[4-1]
22:0003.02.2019Sao Paulo1 - 0Sao Bento[0-0]
16:0003.02.2019Mirassol2 - 2Guarani[1-0]
22:0002.02.2019Palmeiras0 - 1Corinthians[0-1]
02:0001.02.2019Ferroviaria2 - 1Ituano[1-0]
02:0001.02.2019Sao Paulo0 - 1Guarani[0-1]
00:1501.02.2019Bragantino1 - 4Santos[0-3]
23:4531.01.2019Sao Bento1 - 1Sao Caetano[0-1]
Brazil: Campeonato Pernambucano - First Stage
02:0014.02.2019Flamengo Arcoverde0 - 2Central SC[0-1]
22:0010.02.2019Academica Vitoria1 - 0America PE[1-0]
22:0010.02.2019Central SC1 - 1Afogados da Ingazeira[0-1]
22:0010.02.2019Sport Recife3 - 0Petrolina[1-0]
03:1507.02.2019Petrolina1 - 2Santa Cruz[0-1]
02:0007.02.2019Afogados da Ingazeira2 - 2Salgueiro[2-2]
02:0007.02.2019Nautico2 - 0Academica Vitoria[0-0]
22:0003.02.2019America PE0 - 2Sport Recife[0-1]
02:3031.01.2019Nautico5 - 0Petrolina[4-0]
02:0031.01.2019Academica Vitoria0 - 1Central SC[0-1]
02:0031.01.2019Salgueiro4 - 3Flamengo Arcoverde[2-2]
02:3030.01.2019Santa Cruz4 - 1Afogados da Ingazeira[3-1]
23:0027.01.2019Petrolina0 - 0America PE[0-0]
22:0027.01.2019Sport Recife3 - 1Nautico[2-0]
02:0025.01.2019America PE1 - 2Afogados da Ingazeira[0-0]
03:3024.01.2019Flamengo Arcoverde1 - 1Santa Cruz[0-0]
02:3024.01.2019Academica Vitoria0 - 2Sport Recife[0-2]
02:0024.01.2019Central SC3 - 2Salgueiro[2-1]
01:0021.01.2019Salgueiro6 - 1Academica Vitoria[3-0]
22:0020.01.2019Santa Cruz3 - 0America PE[2-0]
Brazil: Campeonato Piauiense
02:0014.02.2019Flamengo PI1 - 2Julho Esporte[-]
00:0014.02.2019AE Altos3 - 0Parnahyba[1-0]
23:0010.02.2019Parnahyba1 - 1Piaui[-]
15:0010.02.2019Julho Esporte1 - 0River-PI[-]
23:0003.02.2019Parnahyba0 - 0Julho Esporte[0-0]
23:0002.02.2019River-PI1 - 1Flamengo PI[0-0]
02:0029.01.2019Flamengo PI0 - 2Parnahyba[0-2]
15:0027.01.2019Julho Esporte2 - 1Piaui[1-1]
02:0024.01.2019Flamengo PI1 - 0Piaui[0-0]
23:0020.01.2019AE Altos1 - 1Julho Esporte[0-0]
23:0020.01.2019Parnahyba0 - 0River-PI[0-0]
Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage
22:0010.02.2019ABC0 - 0CE Forca E Luz[0-0]
22:0010.02.2019America RN4 - 0Assu RN[2-0]
22:0010.02.2019Palmeira da Una0 - 2Globo[0-1]
22:0010.02.2019Potiguar0 - 2Santa Cruz de Natal[0-1]
21:0007.02.2019CE Forca E Luz1 - 2Palmeira da Una[1-1]
02:0007.02.2019Potiguar3 - 2ABC[1-1]
02:0001.02.2019CE Forca E Luz1 - 2America RN[0-2]
02:0031.01.2019ABC1 - 0Santa Cruz de Natal[1-0]
02:0031.01.2019Globo0 - 0Potiguar[0-0]
02:0031.01.2019Palmeira da Una0 - 0Assu RN[0-0]
23:2027.01.2019America RN0 - 2Globo[0-0]
21:0027.01.2019Santa Cruz de Natal0 - 0Assu RN[0-0]
02:0025.01.2019America RN3 - 0Palmeira da Una[0-0]
01:0024.01.2019Assu RN2 - 3ABC[2-2]
21:0021.01.2019Santa Cruz de Natal1 - 1Palmeira da Una[0-0]
22:0020.01.2019ABC3 - 0America RN[1-0]
22:0020.01.2019Assu RN0 - 0Potiguar[0-0]
22:0020.01.2019Globo3 - 0CE Forca E Luz[1-0]
02:0018.01.2019Potiguar3 - 0CE Forca E Luz[-]
21:0017.01.2019Santa Cruz de Natal0 - 0Globo[0-0]
Brazil: Campeonato Sergipano - First Stage
23:0010.02.2019Itabaiana1 - 1Confianca[0-0]
21:3010.02.2019Frei Paulistano0 - 0Olimpico EC[0-0]
21:3010.02.2019Guarany SE1 - 1Boca Junior[-]
22:0009.02.2019Lagarto0 - 0Dorense[0-0]
22:0002.02.2019Itabaiana1 - 0Olimpico EC[1-0]
21:3002.02.2019Boca Junior1 - 3Frei Paulistano[0-1]
01:1501.02.2019Confianca5 - 0Guarany SE[3-0]
02:1531.01.2019Sergipe1 - 3Dorense[1-1]
22:0027.01.2019Frei Paulistano1 - 2Lagarto[1-0]
21:3027.01.2019Olimpico EC1 - 2Boca Junior[-]
22:0026.01.2019Guarany SE0 - 1Sergipe[0-0]
21:3026.01.2019Dorense0 - 0Itabaiana[0-0]
02:1524.01.2019Itabaiana1 - 1Lagarto[0-0]
22:0020.01.2019Olimpico EC0 - 2Confianca[0-1]
22:0019.01.2019Sergipe4 - 0Frei Paulistano[2-0]
21:3019.01.2019Dorense0 - 0Guarany SE[0-0]
Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense
02:1014.02.2019Corumbaense2 - 0Novoperario[-]
22:0013.02.20197 de Setembro1 - 0Uniao[-]
22:0010.02.2019Costa Rica1 - 1Operario de Dourados[-]
22:0010.02.2019Operario MS3 - 0Chapadao[-]
22:0010.02.2019URSO0 - 17 de Setembro[-]
16:0010.02.2019Uniao0 - 0Corumbaense[0-0]
22:0009.02.2019Aquidauanense5 - 1Novoperario[-]
22:0009.02.2019Comercial MS1 - 0Aguia Negra[-]
22:0003.02.2019Costa Rica2 - 1Novoperario[-]
22:0003.02.2019Operario MS3 - 1Comercial MS[-]
22:0003.02.2019URSO2 - 2Aguia Negra[-]
02:1003.02.2019Uniao0 - 1Chapadao[-]
22:0002.02.2019Aquidauanense0 - 27 de Setembro[-]
22:0002.02.2019Operario de Dourados0 - 2Corumbaense[-]
02:0001.02.2019Novoperario2 - 2Uniao[-]
02:1031.01.2019Aguia Negra6 - 1Operario de Dourados[-]
02:1031.01.2019Comercial MS1 - 0URSO[-]
02:1031.01.2019Corumbaense4 - 1Costa Rica[-]
22:0030.01.2019Chapadao0 - 0Aquidauanense[0-0]
00:0028.01.2019Aguia Negra2 - 1Corumbaense[-]
Brazil: Copa Do Brasil
04:3014.02.2019Rio Branco2 - 2Bahia[1-1]
03:3014.02.2019Manaus1 - 1Vila Nova FC[1-0]
03:1514.02.2019Moto Club2 - 0Vitoria[0-0]
02:3014.02.2019Campinense0 - 2Botafogo RJ[0-1]
02:3014.02.2019Operario MS1 - 4Botafogo PB[1-1]
02:3014.02.2019Sao Raimundo RR0 - 0America MG[0-0]
02:3014.02.2019Tombense3 - 0Sport Recife[1-0]
02:3014.02.2019Ypiranga AP0 - 1Cuiaba Esporte[0-1]
01:3014.02.2019Avenida1 - 0Guarani[0-0]
01:3014.02.2019Boavista1 - 2Figueirense[0-1]
01:3014.02.2019Brusque1 - 1Atletico GO[1-0]
01:3014.02.2019Galvez0 - 1ABC[0-0]
01:3014.02.2019RD Ariquemes1 - 4Avai[1-2]
01:3014.02.2019Sergipe0 - 2Goias[0-0]
01:3014.02.2019Serra1 - 0Remo[0-0]
01:0014.02.2019SAO Raimundo PA0 - 2Criciuma[0-1]
Brazil: Copa Do Nordeste
00:3010.02.2019Nautico2 - 2Santa Cruz[1-1]
22:0009.02.2019Ceara2 - 1AE Altos[1-0]
01:3004.02.2019CRB2 - 2Moto Club[0-1]
01:3004.02.2019Sampaio Correa0 - 3CSA[0-1]
23:0003.02.2019Bahia1 - 1Vitoria[1-0]
23:0003.02.2019Confianca1 - 0Sergipe[0-0]
22:0002.02.2019Botafogo PB1 - 0Fortaleza[0-0]
22:0002.02.2019Salgueiro1 - 1Nautico[0-0]
22:0002.02.2019Santa Cruz1 - 0ABC[0-0]
02:0029.01.2019Fortaleza0 - 0CSA[0-0]
01:3028.01.2019AE Altos1 - 1ABC[0-0]
01:3028.01.2019Salgueiro1 - 1Botafogo PB[0-0]
00:3027.01.2019CRB0 - 0Ceara[0-0]
22:0026.01.2019Sampaio Correa2 - 2Confianca[0-1]
22:0026.01.2019Santa Cruz1 - 3Bahia[1-1]
03:3023.01.2019Sergipe0 - 2Nautico[0-1]
22:0019.01.2019Vitoria1 - 1Moto Club[1-0]
02:0018.01.2019Ceara5 - 0Sampaio Correa[1-0]
02:0018.01.2019Confianca0 - 1Salgueiro[0-0]
02:3017.01.2019Moto Club1 - 1AE Altos[1-0]
Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
20:3025.01.2019Sao Paulo U203 - 2Vasco U20[1-0]
02:3023.01.2019Corinthians U202 - 3Vasco U20[1-2]
00:1523.01.2019Sao Paulo U205 - 2Guarani U20[1-0]
02:3019.01.2019Corinthians U202 - 1Gremio U20[1-0]
00:1519.01.2019Vasco U202 - 1Volta Redonda U20[1-0]
02:3018.01.2019Cruzeiro U201 - 2Sao Paulo U20[0-1]
00:1518.01.2019Guarani U202 - 1Figueirense U20[0-0]
02:4517.01.2019Corinthians U208 - 0Visao Celeste U20[3-0]
00:3017.01.2019Coritiba U200 - 3Vasco U20[0-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
Muratti81 :  9 saat önce
Alternatifi olmayan site. Bets10 bizlere yeter....devamı
Muratti81 :  9 saat önce
2000 li yıllardı ilk üye olduğum tarihi bile unuttum. Fakat...devamı
Bestwinner :  11 saat önce
Bahis doktoru Augsburg-Bayern Munich maçı ve Lyon-Guingamp...devamı
Esteban :  12 saat önce
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bets10 ile tanıştım....devamı
1903yunsemre :  1 gün önce
yaklaşık 3 sene önce üye olmuştum bets10 a ve şuana kadar...devamı
Bettor :  1 gün önce
2000'li yılların başından beri bets10'da oynarım şimdiye...devamı
altarınoglu :  1 gün önce
Bets10 la yaklaşık 10 yıl önce arkadaşım sayesinde...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Yaklaşık 5-6 yıl önce en iyi bahis sitesi araştırmasına...devamı
umutislek :  1 gün önce
2011yılında ilk tanıştım bets10la, farklı bir kaç bahis...devamı
zlatan67 :  1 gün önce
Herhangi bir ay için 15 i itibariyle hesabında para olan...devamı