Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Austria: 2. Liga
20:1017.08.2018A. Klagenfurt - Wacker Innsbruck (Am)
20:1017.08.2018BW Linz - Amstetten
20:1017.08.2018FAC Wien - Wattens
20:1017.08.2018Neustadt - FK Austria Vienna (Am)
20:1017.08.2018Ried - Liefering
Austria: Regionalliga East
19:0017.08.2018Leobendorf - Stadlau
20:0017.08.2018Bruck Leitha - Parndorf
20:0017.08.2018Mattersburg (Am) - Mauerwerk
20:0017.08.2018Neusiedl - Admira (Am)
20:0017.08.2018SK Rapid Vienna (Am) - Mannsdorf
20:3017.08.2018Schwechat - Ebreichsdorf
20:3017.08.2018Traiskirchen - Wiener Sportklub
20:0017.08.2018Allerheiligen - Volkermarkt
20:0017.08.2018Bad Gleichenberg - Vocklamarkt
20:0017.08.2018Sturm Graz (Am) - Deutschlandsberger
20:0017.08.2018WSC Wels - Gleisdorf
20:0017.08.2018Kufstein - Saalfelden
20:3017.08.2018SV Worgl - Kitzbuhel
Gelecek Maçlar
Austria: Tipico Bundesliga
18:0018.08.2018Mattersburg - AC Wolfsberger
18:0018.08.2018Salzburg - Hartberg
18:0018.08.2018Wacker Innsbruck - St. Polten
18:0019.08.2018Austria Vienna - Admira
18:0019.08.2018LASK Linz - Rapid Vienna
18:0019.08.2018Sturm Graz - Altach
Austria: 2. Liga
17:3018.08.2018A. Lustenau - LASK Juniors
11:3019.08.2018Lafnitz - Horn
15:3019.08.2018Kapfenberg - Vorwarts Steyr
Austria: Regionalliga East
19:0018.08.2018Wiener Linien - St. Polten
21:3023.08.2018Admira - Traiskirchen
18:0018.08.2018AC Wolfsberger - Wels
18:0018.08.2018Stadl Paura - Kalsdorf
19:3018.08.2018Grazer - Lendorf
16:3018.08.2018Reichenau - Langenegg
18:0018.08.2018Bischofshofen - Wals-Grunau
18:3018.08.2018USK Anif - Hohenems
19:0018.08.2018Dornbirn - Johann
19:0018.08.2018Schwaz - Altach
15:0019.08.2018Grodig - Seekirchen
Austria: Bundesliga Women
14:0018.08.2018Vorderland W - Bergheim W
18:0018.08.2018Altenmarkt W - Kleinmunchen W
18:1018.08.2018Sturm Graz W - St. Polten W
12:0019.08.2018Neulengbach W - Wacker Innsbruck W
14:1519.08.2018Landhaus W - Sudburgenland W
Son Skorlar
Austria: Tipico Bundesliga
18:0012.08.2018Admira0 - 1LASK Linz[0-0]
18:0012.08.2018Rapid Vienna0 - 0AC Wolfsberger[0-0]
18:0012.08.2018St. Polten2 - 0Sturm Graz[1-0]
18:0011.08.2018Altach1 - 2Wacker Innsbruck[1-2]
18:0011.08.2018Hartberg4 - 2Mattersburg[3-1]
18:0011.08.2018Salzburg2 - 0Austria Vienna[1-0]
18:0005.08.2018AC Wolfsberger1 - 0Austria Vienna[0-0]
18:0005.08.2018Hartberg0 - 1Admira[0-0]
18:0005.08.2018LASK Linz0 - 0St. Polten[0-0]
18:0004.08.2018Mattersburg0 - 2Salzburg[0-0]
18:0004.08.2018Rapid Vienna1 - 1Altach[1-0]
18:0004.08.2018Wacker Innsbruck2 - 3Sturm Graz[0-1]
18:0029.07.2018Admira0 - 3Rapid Vienna[0-3]
18:0029.07.2018Salzburg3 - 1LASK Linz[3-0]
18:0029.07.2018St. Polten4 - 3AC Wolfsberger[2-2]
18:0028.07.2018Altach2 - 3Mattersburg[1-1]
18:0028.07.2018Sturm Graz3 - 2Hartberg[2-1]
21:4527.07.2018Austria Vienna2 - 1Wacker Innsbruck[1-1]
Austria: 2. Liga
18:0012.08.2018LASK Juniors2 - 2FAC Wien[1-1]
11:3012.08.2018Vorwarts Steyr0 - 2Neustadt[0-0]
21:0011.08.2018Wattens1 - 1A. Klagenfurt[0-0]
15:3011.08.2018Wacker Innsbruck (Am)1 - 3BW Linz[0-2]
14:0011.08.2018Kapfenberg1 - 2Ried[0-0]
20:1010.08.2018Amstetten1 - 1Lafnitz[0-1]
20:1010.08.2018Horn0 - 3A. Lustenau[0-1]
20:1010.08.2018Liefering3 - 0FK Austria Vienna (Am)[0-0]
15:3005.08.2018Wacker Innsbruck (Am)0 - 0Amstetten[0-0]
11:3005.08.2018Ried2 - 1Wattens[1-0]
17:3004.08.2018A. Lustenau1 - 1Neustadt[0-1]
21:2003.08.2018FAC Wien0 - 2Kapfenberg[0-1]
20:1003.08.2018BW Linz3 - 1A. Klagenfurt[2-0]
20:1003.08.2018FK Austria Vienna (Am)4 - 3Horn[3-1]
20:1003.08.2018Liefering4 - 0Vorwarts Steyr[2-0]
Austria: Regionalliga East
17:0011.08.2018Stadlau1 - 1Traiskirchen[0-1]
21:0010.08.2018Admira (Am)0 - 2Bruck Leitha[0-0]
20:3010.08.2018Ebreichsdorf5 - 0Mattersburg (Am)[1-0]
20:3010.08.2018Mannsdorf1 - 0Schwechat[1-0]
20:3010.08.2018Mauerwerk1 - 0Leobendorf[1-0]
20:3010.08.2018Wiener Sportklub2 - 4Neusiedl[1-1]
20:0010.08.2018Parndorf0 - 0Wiener Linien[0-0]
19:0010.08.2018St. Polten (Am)0 - 4SK Rapid Vienna (Am)[0-1]
19:0004.08.2018Wiener Linien3 - 0Admira (Am)[1-0]
20:3003.08.2018Mannsdorf0 - 3Ebreichsdorf[0-2]
20:3003.08.2018Schwechat0 - 0St. Polten (Am)[0-0]
20:3003.08.2018Traiskirchen1 - 2Mauerwerk[1-1]
20:0003.08.2018Neusiedl2 - 2Stadlau[1-0]
18:0015.08.2018Union Gurten2 - 1SC Weiz[0-1]
20:0011.08.2018Sturm Graz (Am)3 - 1Bad Gleichenberg[2-1]
20:0010.08.2018Deutschlandsberger2 - 1Grazer[1-0]
20:0010.08.2018Gleisdorf2 - 1AC Wolfsberger (Am)[0-0]
20:0010.08.2018Kalsdorf2 - 5WSC Wels[1-1]
20:0010.08.2018Lendorf1 - 2Stadl Paura[1-0]
20:0010.08.2018SC Weiz2 - 0Vocklamarkt[1-0]
20:0010.08.2018Volkermarkt1 - 0Union Gurten[1-0]
20:0010.08.2018Wels1 - 2Allerheiligen[1-1]
20:0004.08.2018Allerheiligen1 - 2Gleisdorf[1-1]
19:0004.08.2018Bad Gleichenberg1 - 5SC Weiz[0-2]
19:0004.08.2018Union Gurten1 - 1Wels[0-1]
18:0004.08.2018Stadl Paura2 - 1Deutschlandsberger[0-1]
20:0003.08.2018Grazer3 - 2Sturm Graz (Am)[2-1]
20:0003.08.2018Vocklamarkt2 - 1Volkermarkt[0-1]
20:0003.08.2018WSC Wels2 - 0Lendorf[2-0]
19:0015.08.2018Kitzbuhel1 - 2Dornbirn[0-0]
19:0015.08.2018Seekirchen3 - 3USK Anif[1-2]
19:0015.08.2018Wals-Grunau1 - 0Reichenau[0-0]
18:0015.08.2018Altach (Am)2 - 0Bischofshofen[1-0]
18:0015.08.2018Hohenems3 - 4Kufstein[1-3]
18:0015.08.2018Johann2 - 1Schwaz[1-1]
17:0015.08.2018Langenegg0 - 3Grodig[0-0]
21:3014.08.2018Saalfelden2 - 3SV Worgl[2-2]
19:0011.08.2018Dornbirn2 - 1Saalfelden[2-0]
19:0011.08.2018Langenegg1 - 2Seekirchen[1-0]
20:0010.08.2018Bischofshofen0 - 3Johann[0-0]
20:0010.08.2018Grodig2 - 0Wals-Grunau[0-0]
20:0010.08.2018Kufstein1 - 2USK Anif[1-1]
20:0010.08.2018Schwaz0 - 1Kitzbuhel[0-0]
20:0010.08.2018SV Worgl3 - 0Hohenems[1-0]
19:3010.08.2018Reichenau1 - 2Altach (Am)[1-1]
19:3004.08.2018Saalfelden2 - 2Schwaz[1-0]
18:0004.08.2018Hohenems0 - 3Dornbirn[0-1]
Austria: Ofb Cup
18:3030.07.2018Stadlau2 - 1Gleisdorf[0-0]
18:1522.07.2018Asko Oedt0 - 6Salzburg[0-2]
17:3022.07.2018Parndorf0 - 3Altach[0-2]
12:0022.07.2018A XII-Auhof Center0 - 4Austria Vienna[0-1]
20:0021.07.2018Lendorf0 - 2Bruck Leitha[0-2]
20:0021.07.2018Saalfelden4 - 0Strasswalchen[2-0]
19:3021.07.2018Grazer6 - 0SC M.[3-0]
19:3021.07.2018Traiskirchen0 - 2A. Klagenfurt[0-0]
19:0021.07.2018Union Gurten1 - 2AC Wolfsberger[0-1]
18:0021.07.2018Hohenems2 - 5FAC Wien[1-4]
18:0021.07.2018Stadl Paura2 - 1BW Linz[0-0]
18:0021.07.2018Warth0 - 4A. Lustenau[0-1]
18:0021.07.2018Wiener Linien2 - 3Wacker Innsbruck[2-2]
17:3021.07.2018ASV Siegendorf0 - 2Sturm Graz[0-1]
17:3021.07.2018Kitzbuhel2 - 4Lafnitz[0-1]
17:0021.07.2018USK Anif0 - 3Wattens[0-2]
17:0021.07.2018Vocklamarkt4 - 0Alberschwende[3-0]
16:0021.07.2018Dornbirner S.0 - 6Ried[0-2]
21:2020.07.2018Kufstein0 - 5Rapid Vienna[0-3]
20:3020.07.2018Mauerwerk0 - 2Neustadt[0-1]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
Caziii_53 :  3 saat önce
al benden de o kadar dostum yer imlerinde kayıtlı iki oyun...devamı
Priapos :  3 saat önce
Artık tik oldu resmen bende. Saat başı hiç aklımda yokken...devamı
Caziii_53 :  3 saat önce
admin adamın 15 dk önce yaptığı karşılaşmalar bizde...devamı
metramon69 :  4 saat önce
EVİNDE KESİN 1 OLUR...devamı
levennnttt :  7 saat önce
Tahmin yapamıyoruz hiç yakışmıyor bunca yıllık siteye kaç...devamı
VincentPrice :  10 saat önce
Ben neden hiçbir maça tahmin yapamıyorum yine ?...devamı
myfate :  13 saat önce
bahis doktoru merhaba ayın 16 sı oldu bu ay genelde oranlar hep...devamı
Caziii_53 :  15 saat önce
ilhank34 yakalıyor heralde belirli saatlerde bende anlamadım....devamı
Bestwinner :  16 saat önce
Bahis doktoru maclar tahmine kapanmis. Su an tahmin yapilamiyor....devamı
zlatan67 :  1 gün önce
Aynı tarihte bana da mail geldi ancak PlayStation elime...devamı