Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Australia: Npl Nsw - Play Offs
11:0018.08.2018APIA Tigers - Sydney Utd
12:0018.08.2018Blacktown City - Rockdale City Suns
Australia: Npl Victoria
09:0019.08.2018Heidelberg Utd - South Melbourne
Australia: Brisbane Premier League
13:3017.08.2018Centenary Stormers - Acacia Ridge
10:3018.08.2018Virginia United - University of Queensland
11:0018.08.2018Bayside - The Gap
11:0018.08.2018Gravatt - Grange Thistle
11:0018.08.2018North Pine - Albany Creek
09:0019.08.2018Taringa - Brisbane K.
Australia: Npl Western Australia
10:0018.08.2018Balcatta - Stirling Lions
10:0018.08.2018Bayswater - Forrestfield
10:0018.08.2018Floreat Athena - Subiaco
10:0018.08.2018Inglewood Utd - Joondalup United
10:0018.08.2018Perth Glory U21 - Cockburn City
10:0018.08.2018Perth SC - ECU Joondalup
10:0018.08.2018Sorrento - Armadale
Australia: Npl South Australian - Play Offs
08:0018.08.2018NE Metrostars - Adelaide U21
08:3018.08.2018Campbelltown City - Adelaide City
Australia: Npl Queensland
11:0018.08.2018Gold Coast - SWQ Thunder
11:0018.08.2018Moreton Bay Utd - Cairns
11:0018.08.2018Queensland Lions - Brisbane U21
12:0018.08.2018Magpies Crusaders - Brisbane City
12:0018.08.2018North Queensland United - Brisbane Strikers
12:0018.08.2018Western Pride - Redlands
11:0019.08.2018Olympic FC - Sunshine Coast
Australia: Npl Tasmania
13:0017.08.2018Olympia Warriors - Hobart Zebras
07:0018.08.2018South Hobart - Launceston
09:3018.08.2018Devonport - Northern Rangers
07:0019.08.2018Clarence Utd. - Kingborough Lions
Australia: Capital Territory
08:0019.08.2018Canberra Olympic - Canberra FC
Australia: Northern Nsw
07:3018.08.2018Lake Macquarie - Lambton J.
07:3018.08.2018Newcastle Jets U21 - Charlestown City Blues
11:0018.08.2018Hamilton Olympic - Weston Bears
11:0018.08.2018Maitland - Broadmeadow
07:3019.08.2018Valentine - Edgeworth E.
Australia: Ffa Cup
12:3021.08.2018APIA Tigers - Melbourne Victory
12:3021.08.2018Avondale FC - Devonport
12:3021.08.2018Broadmeadow - Bentleigh Greens
12:3021.08.2018Cairns - Sydney FC
Son Skorlar
Australia: Npl Nsw
08:0012.08.2018APIA Tigers1 - 2Hakoah Sydney[0-1]
08:0012.08.2018Blacktown City0 - 2Sutherland Sharks[0-0]
08:0012.08.2018Manly Utd5 - 1Bonnyrigg White Eagles[2-1]
08:0012.08.2018Marconi Stallions0 - 3Wollongong Wolves[0-1]
08:0012.08.2018Rockdale City Suns2 - 2Sydney FC U21[2-1]
08:0012.08.2018Sydney Olympic1 - 0Sydney Utd[1-0]
09:1505.08.2018APIA Tigers6 - 3Bonnyrigg White Eagles[2-3]
08:0005.08.2018Hakoah Sydney1 - 0Rockdale City Suns[0-0]
08:0005.08.2018Wollongong Wolves0 - 4Sydney Olympic[0-1]
12:4504.08.2018Sydney FC U211 - 0Blacktown City[0-0]
12:3004.08.2018Sydney Utd1 - 0Manly Utd[0-0]
11:3004.08.2018Sutherland Sharks2 - 3Marconi Stallions[1-2]
09:0029.07.2018APIA Tigers6 - 2Sydney Utd[4-0]
08:0029.07.2018Blacktown City1 - 1Rockdale City Suns[0-0]
08:0029.07.2018Marconi Stallions4 - 1Sydney FC U21[1-1]
08:0029.07.2018Sydney Olympic3 - 1Sutherland Sharks[1-0]
12:0028.07.2018Bonnyrigg White Eagles0 - 3Hakoah Sydney[0-1]
12:0028.07.2018Manly Utd1 - 1Wollongong Wolves[0-1]
10:0022.07.2018Rockdale City Suns2 - 1Marconi Stallions[0-0]
12:4521.07.2018Sydney FC U212 - 3Sydney Olympic[1-1]
Australia: Npl Victoria
09:0012.08.2018Heidelberg Utd4 - 1Green Gully[1-1]
09:0012.08.2018South Melbourne1 - 4Kingston City[1-1]
12:0011.08.2018Hume City0 - 2Oakleigh Cannons[0-1]
08:0011.08.2018Avondale FC1 - 2Bentleigh Greens[0-0]
08:0011.08.2018Northcote City2 - 4Bulleen[1-3]
13:1510.08.2018Pascoe Vale3 - 1Dandenong Thunder[2-0]
12:3010.08.2018Melbourne Knights3 - 2Port Melbourne Sharks[1-1]
13:3006.08.2018Bulleen0 - 1Pascoe Vale[0-1]
09:0005.08.2018Heidelberg Utd0 - 2Hume City[0-2]
12:0004.08.2018Dandenong Thunder2 - 4Oakleigh Cannons[1-2]
11:0004.08.2018Port Melbourne Sharks2 - 2Northcote City[1-1]
08:0004.08.2018Avondale FC4 - 3Melbourne Knights[3-1]
13:3003.08.2018Green Gully2 - 3South Melbourne[1-1]
13:3003.08.2018Kingston City4 - 4Bentleigh Greens[4-2]
09:0029.07.2018South Melbourne1 - 3Heidelberg Utd[1-0]
08:0029.07.2018Melbourne Knights1 - 2Kingston City[1-1]
12:0028.07.2018Hume City1 - 1Dandenong Thunder[0-1]
11:0028.07.2018Port Melbourne Sharks1 - 2Pascoe Vale[0-0]
08:0028.07.2018Northcote City1 - 3Avondale FC[1-2]
13:3027.07.2018Oakleigh Cannons2 - 1Bulleen[0-0]
Australia: Brisbane Premier League
09:3012.08.2018Grange Thistle1 - 1Bayside[0-0]
11:0011.08.2018Albany Creek4 - 1Gravatt[0-1]
11:0011.08.2018North Pine7 - 1Virginia United[4-1]
11:0011.08.2018The Gap1 - 2Taringa[0-1]
10:0011.08.2018Acacia Ridge2 - 1University of Queensland[1-0]
13:3010.08.2018Brisbane K.2 - 3Centenary Stormers[1-3]
11:3004.08.2018Gravatt1 - 2Bayside[0-1]
13:3003.08.2018Albany Creek1 - 1Taringa[1-0]
11:0029.07.2018Bayside1 - 1Albany Creek[0-1]
10:0029.07.2018University of Queensland2 - 0Brisbane K.[0-0]
11:0028.07.2018Gravatt1 - 0North Pine[0-0]
11:0028.07.2018The Gap3 - 0Centenary Stormers[2-0]
10:3028.07.2018Virginia United1 - 4Acacia Ridge[0-1]
10:0028.07.2018Taringa1 - 0Grange Thistle[0-0]
10:0022.07.2018Gravatt1 - 1Virginia United[1-1]
11:3021.07.2018Grange Thistle1 - 1Centenary Stormers[1-0]
11:0021.07.2018Bayside2 - 2North Pine[1-1]
10:0021.07.2018University of Queensland1 - 2The Gap[1-0]
13:3020.07.2018Brisbane K.0 - 0Acacia Ridge[0-0]
Australia: Npl Western Australia
10:0011.08.2018Armadale1 - 3Perth Glory U21[0-1]
10:0011.08.2018Balcatta1 - 2ECU Joondalup[0-1]
10:0011.08.2018Bayswater2 - 2Sorrento[2-0]
10:0011.08.2018Cockburn City0 - 3Floreat Athena[0-2]
10:0011.08.2018Perth SC2 - 1Inglewood Utd[1-1]
10:0011.08.2018Stirling Lions5 - 0Joondalup United[2-0]
10:0011.08.2018Subiaco2 - 1Forrestfield[1-1]
10:0004.08.2018Armadale0 - 5Floreat Athena[0-3]
10:0004.08.2018Bayswater1 - 0Subiaco[0-0]
10:0004.08.2018Cockburn City4 - 1Balcatta[1-1]
10:0004.08.2018Forrestfield0 - 1ECU Joondalup[0-0]
10:0004.08.2018Inglewood Utd3 - 3Perth Glory U21[0-1]
10:0004.08.2018Joondalup United1 - 3Sorrento[1-0]
10:0004.08.2018Perth SC2 - 1Stirling Lions[1-1]
10:0029.07.2018Perth Glory U213 - 0Stirling Lions[1-0]
14:0028.07.2018Forrestfield1 - 2Inglewood Utd[1-1]
10:0028.07.2018Balcatta2 - 2Perth SC[0-1]
10:0028.07.2018ECU Joondalup5 - 0Joondalup United[3-0]
10:0028.07.2018Floreat Athena2 - 1Bayswater[1-0]
10:0028.07.2018Subiaco2 - 4Armadale[0-2]
Australia: Npl South Australian - Play Offs
11:3011.08.2018Adelaide City0 - 0Campbelltown City[0-0]
08:3011.08.2018Adelaide Comets1 - 3Adelaide U21[0-3]
08:0011.08.2018NE Metrostars1 - 0Adelaide Olympic[0-0]
08:3004.08.2018Adelaide Comets2 - 0Croydon Kings[2-0]
08:3004.08.2018Adelaide Olympic2 - 2Campbelltown City[0-0]
08:3004.08.2018NE Metrostars1 - 2Adelaide City[1-1]
08:3004.08.2018Para1 - 5Adelaide U21[1-3]
08:3004.08.2018Sturt Lions1 - 0South Adelaide[0-0]
08:3004.08.2018West Adelaide3 - 2West Torrens[1-1]
08:4529.07.2018Adelaide U212 - 1West Adelaide[0-0]
08:3029.07.2018West Torrens0 - 3Adelaide Olympic[0-0]
08:3028.07.2018Adelaide City0 - 0Para[0-0]
08:3028.07.2018Campbelltown City4 - 1Sturt Lions[1-0]
08:3028.07.2018Croydon Kings1 - 4NE Metrostars[0-1]
08:3028.07.2018South Adelaide2 - 3Adelaide Comets[2-1]
08:3022.07.2018West Torrens0 - 3Adelaide U21[0-0]
08:3021.07.2018Adelaide City2 - 2Adelaide Comets[1-0]
08:3021.07.2018Campbelltown City5 - 1West Adelaide[1-1]
08:3021.07.2018Para2 - 1NE Metrostars[1-0]
08:3021.07.2018South Adelaide1 - 1Adelaide Olympic[1-1]
08:3021.07.2018Sturt Lions2 - 1Croydon Kings[0-0]
Australia: Npl Queensland
11:0012.08.2018Gold Coast0 - 4Moreton Bay Utd[0-0]
09:0012.08.2018Brisbane City4 - 0North Queensland United[3-0]
07:0012.08.2018Sunshine Coast1 - 2SWQ Thunder[1-1]
12:0011.08.2018Brisbane U211 - 5Western Pride[1-1]
12:0011.08.2018Redlands3 - 2Magpies Crusaders[1-0]
11:3011.08.2018Cairns0 - 6Queensland Lions[0-2]
11:0011.08.2018Brisbane Strikers1 - 2Olympic FC[0-0]
12:0008.08.2018Brisbane U211 - 2Queensland Lions[0-1]
11:0005.08.2018Gold Coast0 - 6Queensland Lions[0-2]
11:0005.08.2018Olympic FC4 - 2Brisbane City[3-1]
12:0004.08.2018Magpies Crusaders6 - 2Brisbane U21[2-1]
12:0004.08.2018North Queensland United5 - 1Redlands[2-1]
12:0004.08.2018Western Pride2 - 0Cairns[0-0]
11:0004.08.2018Brisbane Strikers8 - 1Sunshine Coast[2-0]
11:0004.08.2018Moreton Bay Utd1 - 2SWQ Thunder[0-0]
12:3028.07.2018Gold Coast1 - 3Western Pride[0-1]
12:0028.07.2018Brisbane U210 - 0North Queensland United[0-0]
12:0028.07.2018Magpies Crusaders3 - 1Cairns[0-0]
11:3028.07.2018Brisbane City1 - 1Brisbane Strikers[0-1]
11:0028.07.2018Moreton Bay Utd6 - 1Sunshine Coast[4-0]
Australia: Npl Tasmania
07:0012.08.2018South Hobart3 - 2Devonport[3-0]
09:3011.08.2018Northern Rangers3 - 0Clarence Utd.[2-0]
07:0011.08.2018Olympia Warriors2 - 1Launceston[1-1]
13:0010.08.2018Hobart Zebras3 - 1Kingborough Lions[0-1]
07:0005.08.2018South Hobart7 - 1Clarence Utd.[3-1]
09:3004.08.2018Launceston4 - 1Northern Rangers[3-0]
07:3004.08.2018Devonport3 - 0Hobart Zebras[0-0]
07:0004.08.2018Kingborough Lions0 - 4Olympia Warriors[0-2]
07:3029.07.2018Northern Rangers0 - 4Hobart Zebras[0-3]
07:0029.07.2018Olympia Warriors0 - 2Devonport[0-1]
11:0028.07.2018Kingborough Lions1 - 3South Hobart[1-0]
09:0028.07.2018Clarence Utd.0 - 5Launceston[0-1]
07:0022.07.2018Hobart Zebras1 - 2South Hobart[0-0]
09:3021.07.2018Northern Rangers2 - 2Olympia Warriors[1-1]
09:0021.07.2018Kingborough Lions2 - 2Launceston[1-1]
07:0021.07.2018Devonport6 - 0Clarence Utd.[3-0]
Australia: Capital Territory
13:0015.08.2018Canberra Olympic7 - 0Cooma[3-0]
08:0012.08.2018Canberra FC3 - 0Tuggeranong Utd[1-0]
08:0012.08.2018Cooma3 - 2Belconnen United[0-1]
08:0012.08.2018Monaro Panthers3 - 3Gungahlin[1-1]
08:0011.08.2018Riverina1 - 2Woden Weston[1-0]
12:0008.08.2018Cooma2 - 0Gungahlin[1-0]
08:0005.08.2018Tuggeranong Utd1 - 0Monaro Panthers[0-0]
10:3004.08.2018Belconnen United5 - 2Riverina[1-0]
08:0004.08.2018Woden Weston2 - 3Canberra FC[2-1]
08:0029.07.2018Canberra FC2 - 2Belconnen United[0-1]
08:0029.07.2018Monaro Panthers2 - 2Woden Weston[0-1]
08:0028.07.2018Cooma3 - 2Riverina[1-0]
12:0027.07.2018Canberra Olympic2 - 1Gungahlin[0-1]
10:3021.07.2018Belconnen United3 - 0Monaro Panthers[1-0]
10:0021.07.2018Riverina1 - 0Canberra Olympic[0-0]
08:0021.07.2018Cooma2 - 1Canberra FC[1-0]
08:0021.07.2018Tuggeranong Utd2 - 1Gungahlin[2-0]
Australia: Northern Nsw
07:3012.08.2018Broadmeadow0 - 3Hamilton Olympic[0-2]
07:3012.08.2018Edgeworth E.1 - 0Lake Macquarie[0-0]
07:3012.08.2018Weston Bears2 - 2Newcastle Jets U21[2-0]
07:3011.08.2018Adamstown Rosebud3 - 2Valentine[2-1]
07:3011.08.2018Lambton J.0 - 1Maitland[0-1]
12:0007.08.2018Newcastle Jets U211 - 5Broadmeadow[1-2]
07:3005.08.2018Adamstown Rosebud0 - 1Edgeworth E.[0-0]
07:3005.08.2018Hamilton Olympic1 - 1Lambton J.[0-1]
07:3005.08.2018Maitland1 - 1Lake Macquarie[0-0]
07:3005.08.2018Valentine0 - 4Charlestown City Blues[0-1]
07:4529.07.2018Edgeworth E.1 - 1Maitland[0-0]
07:3029.07.2018Charlestown City Blues4 - 1Adamstown Rosebud[1-0]
07:3029.07.2018Weston Bears1 - 3Valentine[0-1]
07:3028.07.2018Lake Macquarie2 - 3Hamilton Olympic[2-1]
12:0024.07.2018Lambton J.3 - 0Newcastle Jets U21[1-0]
07:3022.07.2018Adamstown Rosebud1 - 2Weston Bears[0-2]
07:3022.07.2018Charlestown City Blues0 - 2Edgeworth E.[0-1]
07:3022.07.2018Hamilton Olympic0 - 0Maitland[0-0]
07:3022.07.2018Valentine0 - 5Broadmeadow[0-3]
07:3021.07.2018Newcastle Jets U214 - 3Lake Macquarie[2-2]
Australia: Ffa Cup
13:3007.08.2018Hellenic Athletic3 - 4WS Wanderers[1-2]
13:3007.08.2018Perth Glory0 - 1Melbourne Victory[0-1]
12:3007.08.2018Bentleigh Greens1 - 0Wellington Phoenix[1-0]
12:3007.08.2018Brisbane Roar0 - 1Melbourne City[0-0]
12:3007.08.2018Gold Coast Knights0 - 1Newcastle Jets[0-1]
12:3007.08.2018Northcote City1 - 3Devonport[0-2]
12:3001.08.2018Adelaide United3 - 0Central Coast Mariners[2-0]
12:3001.08.2018Cairns4 - 0Armadale[0-0]
12:3001.08.2018Heidelberg Utd2 - 1Charlestown City Blues[2-0]
12:3001.08.2018Rockdale City Suns2 - 4Sydney FC[1-1]
13:3025.07.2018Bonnyrigg White Eagles2 - 1Hakoah Sydney[1-0]
13:3025.07.2018Gwelup Croatia SC0 - 3Adelaide Comets[0-2]
12:3025.07.2018Avondale FC4 - 1Marconi Stallions[1-1]
12:3025.07.2018Canberra FC1 - 4Broadmeadow[1-2]
12:3025.07.2018Port Melbourne Sharks0 - 1APIA Tigers[0-1]
12:3025.07.2018Queensland Lions3 - 2Olympic FC[2-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
zlatan67 :  6 saat önce
Aynı tarihte bana da mail geldi ancak PlayStation elime...devamı
ilhank34 :  7 saat önce
Bahisdoktoru benım maılde yakında Degısır ınsallah hala...devamı
bahis doktoru :  7 saat önce
merhaba, durumu teknik ekibe bildirdik, çözüm için gerekli...devamı
bynbnsr1 :  8 saat önce
Bilgilendirmeniz icin tesekkurler iyi calismalar sn. bahisdoktoru...devamı
bahis doktoru :  8 saat önce
Merhaba, forma ödülün ile ilgili küçük bir tedarik problemi...devamı
bynbnsr1 :  16 saat önce
Durum ile ilgili neden bir bilgilendirme yapmiyorsunuz?
...devamı
metramon69 :  1 gün önce
kullanıcı bazlı kısıtlama yada eksik güncelleme mi...devamı
metramon69 :  1 gün önce
bahis doktoru bahisler açık gibi gözüksede bizler tahmin...devamı
bynbnsr1 :  2 gün önce
Bahisdoktoru gecen ay ki buyuk odul bana ulasmadi. 29 temmuz...devamı
ilhank34 :  2 gün önce
Bahis doktoru çok teşekkür ederim kolay gelsin....devamı