Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Argentina: Primera C Metropolitana
02:0017.10.2018Sportivo Italiano0 - 0Dep. Merlo[0-0]
21:3017.10.2018Argentino de Quilmes - Dock Sud
Gelecek Maçlar
Argentina: Superliga
01:0020.10.2018Defensa y Justicia - Talleres Cordoba
01:0020.10.2018Velez Sarsfield - Gimnasia L.P.
03:1520.10.2018Colon Santa FE - River Plate
19:1520.10.2018Godoy Cruz - Aldosivi
21:3020.10.2018Lanus - Patronato
23:4520.10.2018Boca Juniors - Rosario Central
02:0021.10.2018Newells Old Boys - Tigre
19:1521.10.2018Estudiantes L.P. - Atl. Tucuman
21:3021.10.2018Argentinos Jrs - Union de Santa Fe
23:4521.10.2018Independiente - Huracan
02:0022.10.2018San Martin T. - Racing Club
01:0023.10.2018Belgrano - Banfield
03:0023.10.2018San Lorenzo - San Martin S.J.
Argentina: Primera B Nacional
21:3019.10.2018Almagro - Ferro
21:3019.10.2018Arsenal Sarandi - Deportivo Moron
03:0020.10.2018Atl. Rafaela - Olimpo Bahia Blanca
18:0020.10.2018Los Andes - Guillermo Brown
00:0021.10.2018Agropecuario - Ind. Rivadavia
02:0021.10.2018Santamarina - Temperley
02:0521.10.2018Platense - Brown Adrogue
02:0521.10.2018Villa Dalmine - Quilmes
20:3521.10.2018Def. de Belgrano - Chacarita Juniors
23:0021.10.2018Gimnasia Jujuy - Club Atletico Mitre
23:0021.10.2018Gimnasia Mendoza - Sarmiento Junin
02:0523.10.2018Central Cordoba - Nueva Chicago
Argentina: Primera B Metropolitana
21:0019.10.2018Dep. Riestra - San Telmo
21:3019.10.2018Talleres (R.E) - Almirante Brown
21:3019.10.2018Tristan Suarez - Sacachispas
19:0520.10.2018Atletico Atlanta - Fenix
21:3020.10.2018Acassuso - Barracas Central
21:3020.10.2018Comunicaciones - Defensores Unidos
21:3020.10.2018Deportivo Espanol - All Boys
21:3020.10.2018Flandria - CA Estudiantes
21:3020.10.2018UAI Urquiza - San Miguel
21:3021.10.2018Colegiales - Justo Jose de Urquiza
21:3023.10.2018Talleres (R.E) - San Telmo
Argentina: Primera C Metropolitana
21:3019.10.2018Club Lujan - Canuelas
21:3019.10.2018General Lamadrid - Midland
21:3019.10.2018Ituzaingo - Victoriano A.
21:3019.10.2018Villa San Carlos - Deportivo Armenio
22:0019.10.2018Central Cordoba - Berazategui
19:0020.10.2018Dep. Merlo - Leandro N. Alem
21:3020.10.2018Argentino de Quilmes - Laferrere
18:0021.10.2018El Porvenir - Excursionistas
21:3021.10.2018Sportivo Barracas - Sportivo Italiano
21:3022.10.2018Dock Sud - San Martin Burzaco
21:3023.10.2018Canuelas - General Lamadrid
22:0023.10.2018Central Cordoba - Villa San Carlos
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3019.10.2018Yupanqui - CSR Espanol
21:3020.10.2018Argentino de Rosario - Argentino de Merlo
17:0021.10.2018Central Ballester - Real Pilar
17:0021.10.2018Lugano - Claypole
18:0021.10.2018Atlas - Deportivo Muniz
21:3022.10.2018Def. de Cambaceres - Deportivo Paraguayo
21:3022.10.2018Liniers - Juventud Unida S. M.
Argentina: Torneo Federal A
22:0019.10.2018Chaco For Ever - San Martin Formosa
22:0019.10.2018San Jorge - Sarmiento Resistencia
23:0021.10.2018Atletico Parana - Gimnasia E.R.
23:0021.10.2018CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas
23:0021.10.2018Deportivo Madryn - Ferro Gen.Pico
23:0021.10.2018Desamparados - Estudiantes Rio Cuarto
23:0021.10.2018Douglas Haig - Camioneros Buenos Aires
23:0021.10.2018Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes
23:0021.10.2018Independiente de Neuquen - Villa Mitre
23:0021.10.2018Juventud Unida Universitario - Deportivo Maipu
23:0021.10.2018Racing Cordoba - San Lorenzo Alem
23:0021.10.2018Sansinena - Deportivo Roca
23:0021.10.2018Sol de Mayo - Alvarado
23:0021.10.2018Union Sunchales - Defensores Belgrano VR
23:0023.10.2018AH Zapla - San Jorge
23:0023.10.2018Gimnasia y Tiro - Chaco For Ever
23:0023.10.2018San Martin Formosa - Crucero del Norte
23:0023.10.2018Sarmiento Resistencia - Antoniana
Son Skorlar
Argentina: Superliga
03:0009.10.2018Colon Santa FE1 - 0Newells Old Boys[1-0]
01:0009.10.2018Tigre1 - 0Estudiantes L.P.[0-0]
01:0008.10.2018Racing Club2 - 2Boca Juniors[1-0]
23:0007.10.2018Talleres Cordoba3 - 0Belgrano[1-0]
21:0007.10.2018Rosario Central0 - 4Union de Santa Fe[0-2]
19:1507.10.2018Atl. Tucuman0 - 0Lanus[0-0]
17:0007.10.2018Banfield2 - 0San Lorenzo[1-0]
02:0007.10.2018Patronato1 - 2Independiente[0-0]
23:4506.10.2018San Martin S.J.3 - 1Velez Sarsfield[1-1]
21:3006.10.2018Gimnasia L.P.1 - 0Godoy Cruz[0-0]
19:1506.10.2018Aldosivi2 - 0San Martin T.[1-0]
03:0006.10.2018River Plate - Defensa y Justicia
03:1502.10.2018San Martin T.1 - 1Banfield[1-0]
03:1502.10.2018Velez Sarsfield2 - 0Aldosivi[0-0]
01:0002.10.2018Godoy Cruz0 - 1Defensa y Justicia[0-1]
02:0001.10.2018Boca Juniors3 - 1Colon Santa FE[2-0]
23:4530.09.2018Belgrano0 - 1Huracan[0-1]
21:3030.09.2018Union de Santa Fe1 - 0Gimnasia L.P.[1-0]
19:1530.09.2018Patronato2 - 1Talleres Cordoba[1-1]
02:0030.09.2018Argentinos Jrs0 - 2Racing Club[0-1]
Argentina: Primera B Nacional
23:0013.10.2018Gimnasia Jujuy1 - 0Instituto[0-0]
21:3013.10.2018Arsenal Sarandi3 - 0Club Atletico Mitre[2-0]
21:3013.10.2018Villa Dalmine1 - 1Deportivo Moron[1-1]
03:0509.10.2018Sarmiento Junin3 - 1Platense[1-1]
23:0007.10.2018Club Atletico Mitre1 - 0Def. de Belgrano[1-0]
23:0007.10.2018Ind. Rivadavia2 - 1Villa Dalmine[0-1]
22:0007.10.2018Guillermo Brown2 - 0Atl. Rafaela[1-0]
23:0506.10.2018Chacarita Juniors0 - 2Arsenal Sarandi[0-0]
23:0006.10.2018Ferro - Central Cordoba
21:3006.10.2018Quilmes1 - 1Gimnasia Mendoza[0-1]
21:3006.10.2018Temperley1 - 0Gimnasia Jujuy[0-0]
19:3006.10.2018Brown Adrogue1 - 1Almagro[1-0]
03:0506.10.2018Instituto1 - 2Santamarina[1-1]
22:3005.10.2018Deportivo Moron1 - 0Agropecuario[0-0]
21:3504.10.2018Nueva Chicago1 - 0Los Andes[1-0]
04:0002.10.2018Central Cordoba1 - 1Brown Adrogue[0-0]
02:0002.10.2018Agropecuario0 - 0Chacarita Juniors[0-0]
22:3530.09.2018Platense1 - 2Quilmes[0-0]
22:3030.09.2018Gimnasia Mendoza1 - 0Ind. Rivadavia[1-0]
21:3030.09.2018Olimpo Bahia Blanca2 - 0Guillermo Brown[2-0]
Argentina: Primera B Metropolitana
19:0016.10.2018San Miguel1 - 0Justo Jose de Urquiza[0-0]
03:3516.10.2018CA Estudiantes2 - 1Acassuso[0-0]
21:3015.10.2018Sacachispas1 - 0Talleres (R.E)[1-0]
21:3015.10.2018San Telmo3 - 1Deportivo Espanol[1-0]
21:3014.10.2018Almirante Brown4 - 2Comunicaciones[3-1]
21:3014.10.2018Defensores Unidos1 - 0Colegiales[0-0]
21:3014.10.2018UAI Urquiza1 - 0Flandria[0-0]
23:0013.10.2018All Boys - Atletico Atlanta
23:0013.10.2018Barracas Central - Dep. Riestra
23:0013.10.2018Fenix - Tristan Suarez
02:0510.10.2018Acassuso2 - 2UAI Urquiza[0-2]
21:3009.10.2018Deportivo Espanol0 - 3Barracas Central[0-1]
21:3009.10.2018Justo Jose de Urquiza0 - 0Defensores Unidos[0-0]
21:0509.10.2018Atletico Atlanta1 - 1San Telmo[1-0]
21:3008.10.2018Flandria0 - 1San Miguel[0-1]
21:3008.10.2018Talleres (R.E)0 - 0Fenix[0-0]
21:3008.10.2018Tristan Suarez1 - 3All Boys[1-0]
23:0006.10.2018Comunicaciones - Sacachispas
23:0006.10.2018Dep. Riestra - CA Estudiantes
19:0506.10.2018Colegiales0 - 2Almirante Brown[0-1]
Argentina: Primera C Metropolitana
21:3014.10.2018Berazategui0 - 4Villa San Carlos[0-2]
21:3014.10.2018Canuelas2 - 0Sportivo Barracas[0-0]
21:3014.10.2018Victoriano A.0 - 1Central Cordoba[0-1]
19:0014.10.2018Deportivo Armenio2 - 0Argentino de Quilmes[1-0]
18:0014.10.2018Midland2 - 0Club Lujan[1-0]
23:0013.10.2018Excursionistas - Ituzaingo
21:3013.10.2018Laferrere0 - 0Dock Sud[0-0]
21:3013.10.2018Leandro N. Alem2 - 0El Porvenir[1-0]
21:3013.10.2018San Martin Burzaco0 - 0General Lamadrid[0-0]
22:0009.10.2018Dep. Merlo1 - 1Canuelas[0-0]
21:3009.10.2018Club Lujan1 - 0San Martin Burzaco[0-0]
21:3008.10.2018Ituzaingo0 - 0Leandro N. Alem[0-0]
21:3008.10.2018Villa San Carlos3 - 1Argentino de Quilmes[2-0]
21:3007.10.2018Berazategui0 - 0Victoriano A.[0-0]
18:0007.10.2018Sportivo Barracas0 - 4Midland[0-3]
21:3006.10.2018Central Cordoba2 - 0Excursionistas[1-0]
17:0006.10.2018Dock Sud0 - 1Deportivo Armenio[0-1]
21:3005.10.2018El Porvenir0 - 0Sportivo Italiano[0-0]
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3015.10.2018CSR Espanol2 - 2Def. de Cambaceres[1-0]
21:3015.10.2018Puerto Nuevo0 - 1Argentino de Rosario[0-1]
21:3014.10.2018Real Pilar3 - 1Atlas[3-1]
17:0014.10.2018Claypole1 - 0Yupanqui[0-0]
17:0013.10.2018Argentino de Merlo1 - 1Liniers[1-0]
17:0013.10.2018Deportivo Paraguayo1 - 1Central Ballester[0-0]
17:0013.10.2018Juventud Unida S. M.0 - 0Lugano[0-0]
21:3009.10.2018Atlas4 - 0Deportivo Paraguayo[2-0]
21:3009.10.2018Def. de Cambaceres1 - 2Claypole[0-2]
21:3008.10.2018Yupanqui0 - 1Juventud Unida S. M.[0-0]
17:0007.10.2018Deportivo Muniz1 - 0Real Pilar[0-0]
17:0007.10.2018Lugano1 - 0Argentino de Merlo[1-0]
17:0006.10.2018Central Ballester0 - 0CSR Espanol[0-0]
17:0006.10.2018Liniers4 - 0Puerto Nuevo[2-0]
21:3003.10.2018CSR Espanol0 - 2Atlas[0-1]
21:3002.10.2018Deportivo Paraguayo1 - 1Deportivo Muniz[0-1]
21:3002.10.2018Juventud Unida S. M.1 - 0Def. de Cambaceres[1-0]
21:3002.10.2018Puerto Nuevo1 - 0Lugano[0-0]
21:3001.10.2018Argentino de Merlo3 - 0Yupanqui[1-0]
21:3030.09.2018Argentino de Rosario1 - 0Liniers[1-0]
Argentina: Torneo Federal A
23:4515.10.2018Chaco For Ever1 - 3Sarmiento Resistencia[0-1]
23:0015.10.2018Crucero del Norte4 - 0AH Zapla[1-0]
22:3015.10.2018Sportivo Las Parejas3 - 0Douglas Haig[2-0]
03:0015.10.2018Boca Unidos2 - 0Gimnasia y Tiro[1-0]
02:1515.10.2018Sportivo Belgrano0 - 2Huracan Las Heras[0-1]
02:0015.10.2018Alvarado1 - 0Sansinena[1-0]
01:3015.10.2018Defensores Belgrano VR1 - 1CDJU Gualeguaychu[1-1]
00:0015.10.2018Cipolletti0 - 0Independiente de Neuquen[0-0]
00:0015.10.2018Sportivo Estudiantes0 - 3Desamparados[0-1]
23:0014.10.2018San Lorenzo Alem1 - 2Juventud Unida Universitario[0-1]
22:3014.10.2018Estudiantes Rio Cuarto2 - 1Racing Cordoba[1-1]
22:3014.10.2018Villa Mitre0 - 1Sol de Mayo[0-1]
22:0014.10.2018Camioneros Buenos Aires0 - 0Atletico Parana[0-0]
22:0014.10.2018Def. Pronunciamiento3 - 3Union Sunchales[2-1]
22:0014.10.2018Deportivo Roca2 - 2Deportivo Madryn[2-1]
03:0012.10.2018Sarmiento Resistencia2 - 0Crucero del Norte[1-0]
04:0011.10.2018Antoniana3 - 3San Jorge[0-2]
03:4511.10.2018Desamparados1 - 0Sportivo Belgrano[0-0]
03:3011.10.2018Juventud Unida Universitario2 - 2Estudiantes Rio Cuarto[0-0]
03:3011.10.2018Racing Cordoba0 - 1Sportivo Estudiantes[0-0]
Argentina: Copa Argentina
21:0013.10.2018Central Cordoba1 - 2Gimnasia L.P.[0-0]
21:3007.10.2018River Plate3 - 1Sarmiento Resistencia[2-1]
03:3004.10.2018Rosario Central2 - 1Almagro[1-1]
00:3004.10.2018Estudiantes L.P.1 - 3San Lorenzo[0-1]
01:3003.10.2018Sarmiento Resistencia2 - 0Atl. Rafaela[1-0]
03:1028.09.2018Boca Juniors0 - 1Gimnasia L.P.[0-0]
03:1027.09.2018Central Cordoba1 - 0Brown Adrogue[0-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  2 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  3 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  3 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı
woncu :  3 gün önce
son hakkımda bu maça 15 orandan 0 atacaktım yine direkten...devamı
VincentPrice :  4 gün önce
Merhaba Bahis Doktoru, iletişime geçildi ama hala ödülüm...devamı
omerblk :  5 gün önce
Yarışma için teşekkürler.Sponsor site mail adresimi...devamı
Bestwinner :  5 gün önce
Eylül ayında kazanmış olduğum 500 tl bonus bets10 hesabıma...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
Bonuslar kazananların hesaplarına tanımlanmıştır. hepinize...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
merhaba Vincent, bütün ödüller gönderildi. Sen ödülüm...devamı