Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Germany: Bundesliga
17:3025.02.2018Bayer Leverkusen0 - 2Schalke[0-1]
20:0025.02.2018RB Leipzig1 - 0FC Koln[0-0]
Germany: 2. Bundesliga
15:3025.02.2018Bochum0 - 0Nurnberg[0-0]
15:3025.02.2018Darmstadt1 - 1Heidenheim[0-1]
15:3025.02.2018St. Pauli3 - 2Holstein Kiel[1-2]
Germany: 3. Liga
16:0025.02.2018Jena1 - 0Erfurt[0-0]
16:0025.02.2018Karlsruher2 - 0Chemnitzer[0-0]
Germany: Regionalliga North
16:0025.02.2018Egestorf-Langreder - Luneburger Hansa
16:0025.02.2018Hildesheim - TSV Havelse
16:0025.02.2018Norderstedt - Oldenburg
15:0025.02.2018Oberlausitz1 - 2Berliner AK 07[1-1]
15:3025.02.2018Altglienicke - Hertha Berlin II
15:3025.02.2018Chemie Leipzig2 - 2Auerbach[0-1]
15:3025.02.2018Luckenwalde - Furstenwalde
15:3025.02.2018Viktoria Berlin0 - 0Lokomotive Leipzig[0-0]
16:0025.02.2018Koln II3 - 0Wattenscheid[1-0]
17:0025.02.2018Dortmund II - Verl
16:0025.02.2018Hoffenheim II1 - 1Elversberg[0-1]
16:0025.02.2018Bayern II2 - 0Eichstatt[1-0]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0025.02.20181.FC Frankfurt2 - 1Brieselang[1-0]
15:0025.02.2018Altludersdorf - Staaken
15:0025.02.2018Brandenburger - CFC Hertha
15:0025.02.2018Barleben1 - 2Jena II[1-1]
15:0025.02.2018Sandersdorf2 - 3Merseburg[2-1]
15:0025.02.2018Stendal - Askania Bernburg
16:0025.02.2018Frisia Risum-Lindholm0 - 0Holstein Kiel II[0-0]
16:0025.02.2018VfR Neumunster - TSV Lagerdorf
16:0025.02.2018Wankendorf - SC Weiche-08 2
13:3025.02.2018Condor Hamburg5 - 2Wandsbeker Concordia[1-2]
16:0025.02.2018Barmbek-Uhlenhorst2 - 0Curslack-Neuengamme[2-0]
16:0025.02.2018Pinneberg - Dassendorf
16:0025.02.2018Rugenbergen - Vorwarts-Wacker
17:0025.02.2018Sasel - Teutonia Ottensen
13:0025.02.2018Geestemunde0 - 1OSC Bremerhaven[0-1]
16:3025.02.2018Schwachhausen - Oberneuland
17:0025.02.2018Grolland - Habenhauser
17:0025.02.2018Hastedt - BTS Neustadt
17:0025.02.2018Leher1 - 2Vatan Bremen[1-0]
17:0025.02.2018Bersenbruck - SVG Gottingen
17:0025.02.2018Gifhorn - Cloppenburg
17:0025.02.2018Heeslinger - Arminia Hannover
17:0025.02.2018Sulingen - Lupo-Martini Wolfsburg
17:0025.02.2018VfL Oldenburg - Uphusen
17:0025.02.2018Vorsfelde - Eintracht Celle
17:0025.02.2018Ahlen - Eintracht Rheine
17:0025.02.2018ASC 09 Dortmund5 - 2Sprockhovel[3-1]
17:0025.02.2018Ennepetal - Brunninghausen
17:0025.02.2018FC Gutersloh - Arminia Bielefeld II
17:0025.02.2018Kaan-Marienborn0 - 1TuS Haltern[0-1]
17:0025.02.2018Schalke II - Hammer SpVgg.
17:0025.02.2018Siegen - Paderborn II
16:0025.02.2018FC 08 Homburg - Salmrohr
17:0025.02.2018Gonsenheim0 - 2Karbach[0-0]
16:0025.02.2018Ammerthal - Schweinfurt II
16:3025.02.2018Alfter1 - 1Wesseling-Urfeld[0-1]
17:0025.02.2018Euskirchen0 - 3Hurth[0-1]
17:0025.02.2018FC Viktoria 08 - Breinig
17:0025.02.2018Hennef2 - 2Friesdorf[1-1]
17:1525.02.2018Pesch - Siegburger
17:3025.02.2018TV Herkenrath - Merten
17:3025.02.2018VfL Vichttal0 - 3Bergisch Gladbach[0-2]
17:0025.02.2018Baumberg4 - 0Krefeld-Fischeln[1-0]
17:0025.02.2018Bocholt4 - 2FC Monheim[2-1]
17:0025.02.2018Hilden4 - 2SC Dusseldorf[2-1]
17:0025.02.2018Homberg4 - 1SSVg Velbert[2-1]
17:0025.02.2018Schonnebeck3 - 0Cronenberger[1-0]
17:0025.02.2018Speldorf3 - 1Jahn Hiesfeld[2-0]
17:0025.02.2018Straelen1 - 1SW Essen[1-1]
17:0025.02.2018TuRU Dusseldorf0 - 1Dusseldorf-West[0-1]
17:0025.02.2018Vohwinkel - Germania Ratingen
Germany: Junioren Bundesliga South
13:0025.02.2018Augsburg U191 - 1Wehen U19[0-0]
13:0025.02.2018Mainz U191 - 3Nurnberg U19[0-2]
13:0025.02.2018Unterhaching U19 - Bayern U19
15:0025.02.2018Freiburg U190 - 2Hoffenheim U19[0-1]
16:0025.02.2018Furth U193 - 2Eintracht Frankfurt U19[2-2]
13:0025.02.2018B. Monchengladbach U191 - 0Dortmund U19[0-0]
13:0025.02.2018Duisburg U190 - 0Preussen Munster U19[0-0]
14:0025.02.2018Arminia Klosterhardt U191 - 2Paderborn U19[1-1]
15:0025.02.2018Schalke U191 - 1Bochum U19[1-1]
15:3025.02.2018Leverkusen U192 - 3Dusseldorf U19[1-3]
Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga
22:3026.02.2018Dortmund - Augsburg
22:3002.03.2018B. Monchengladbach - Werder Bremen
17:3003.03.2018Augsburg - Hoffenheim
17:3003.03.2018Eintracht Frankfurt - Hannover
17:3003.03.2018Hamburger SV - Mainz
17:3003.03.2018Schalke - Hertha Berlin
17:3003.03.2018Wolfsburg - Bayer Leverkusen
20:3003.03.2018RB Leipzig - Dortmund
Germany: 2. Bundesliga
20:3002.03.2018Kaiserslautern - Union Berlin
20:3002.03.2018SG Dynamo Dresden - Darmstadt
15:0003.03.2018Holstein Kiel - Duisburg
15:0003.03.2018Nurnberg - Greuther Furth
15:0003.03.2018Sandhausen - Aue
Germany: 3. Liga
21:0002.03.2018Erfurt - VfL Osnabruck
21:0002.03.2018Lotte - Karlsruher
21:0002.03.2018SV Werder Bremen II - Hansa Rostock
16:0003.03.2018Chemnitzer - Wehen
16:0003.03.2018Magdeburg - Zwickau
16:0003.03.2018Meppen - Jena
16:0003.03.2018Preussen Munster - Paderborn
16:0003.03.2018Sonnenhof Grossaspach - Unterhaching
16:0003.03.2018Wurzburger Kickers - Aalen
Germany: Regionalliga North
22:1526.02.2018Wolfsburg II - Hamburger SV II
21:3027.02.2018Lubeck - Drochtersen/Assel
21:0028.02.2018BSV Rehden - TSV Havelse
15:0003.03.2018Hannover II - Drochtersen/Assel
16:0003.03.2018Braunschweig II - Lubeck
16:0003.03.2018BSV Rehden - Norderstedt
21:0028.02.2018Nordhausen - BFC Dynamo
21:0002.03.2018Babelsberg - Viktoria Berlin
15:3003.03.2018Luckenwalde - Chemie Leipzig
21:3028.02.2018Alemannia Aachen - Viktoria Koln
21:3028.02.2018Bonner - Koln II
21:3002.03.2018Oberhausen - Wiedenbruck
16:0003.03.2018Alemannia Aachen - Erndtebruck
16:0003.03.2018B. Monchengladbach II - Uerdingen
16:0003.03.2018Rodinghausen - Dortmund II
16:0003.03.2018Verl - Wuppertaler
16:0003.03.2018Wattenscheid - Bonner
16:0003.03.2018Wegberg-Beeck - RW Essen
20:3028.02.2018Stadtallendorf - Freiburg II
21:0002.03.2018Elversberg - TSV Steinbach
21:3002.03.2018FSV Frankfurt - Saarbrucken
16:0003.03.2018Freiburg II - Schott Mainz
16:0003.03.2018Kassel - Ulm
16:0003.03.2018Mainz II - Stuttgart II
16:0003.03.2018Rochling - Hoffenheim II
16:0003.03.2018Stutt. Kickers - Kickers Offenbach
16:0003.03.2018Walldorf - Stadtallendorf
21:0027.02.2018Ingolstadt II - Burghausen
21:0027.02.2018Munich 1860 - Buchbach
21:0028.02.2018Bayern II - Garching
20:0002.03.2018Augsburg II - Nurnberg II
21:3002.03.2018Schweinfurt - SpVgg Bayreuth
16:0003.03.2018Furth II - Burghausen
16:0003.03.2018Garching - Buchbach
16:0003.03.2018Illertissen - Munich 1860
16:0003.03.2018Ingolstadt II - Rosenheim
16:0003.03.2018Pipinsried - Bayern II
16:0003.03.2018Seligenporten - Schalding
16:0003.03.2018Unterfohring - Memmingen
Germany: Oberliga Nofv-Nord
21:3002.03.2018Altludersdorf - Wismar
21:3002.03.2018Malchower - Schwerin
21:3002.03.2018Seelow - Strausberg
16:0003.03.2018CFC Hertha - Lichtenberg
16:0003.03.2018Hansa Rostock II - 1.FC Frankfurt
16:0003.03.2018TB Berlin - Torgelower Greif
21:0002.03.2018Eilenburg - Inter Leipzig
15:0003.03.2018Askania Bernburg - Krieschow
16:0003.03.2018Einheit Rudolstadt - Kamenz
16:0003.03.2018Wismut Gera - Plauen
15:3003.03.2018Flensburg - VfR Neumunster
16:0003.03.2018Friedrichsberg-Busdorf - Heider SV
16:0003.03.2018Neumunster - Schilksee
21:3002.03.2018SC Victoria Hamburg - Wedeler TSV
15:0003.03.2018Dassendorf - TuS Osdorf
16:0003.03.2018Turkiye Wilhelmsburg - Sasel
17:0003.03.2018Curslack-Neuengamme - Hamburger SV III
21:0002.03.2018Vatan Bremen - Bremer
21:3002.03.2018Oberneuland - Leher
15:0003.03.2018Werder Bremen III - Aumund-Vegesack
17:0003.03.2018Blumenthaler - Schwachhausen
17:0003.03.2018OSC Bremerhaven - Hastedt
17:3003.03.2018VfL Bremen - Grolland
15:0003.03.2018Uphusen - Gifhorn
16:0003.03.2018Delmenhorst - Heeslinger
17:0003.03.2018SVG Gottingen - Eintracht Northeim
21:3028.02.2018Ahlen - Lippstadt
16:0003.03.2018Paderborn II - Ahlen
16:0003.03.2018Lehnerz - Flieden
17:0003.03.2018Ederbergland - SV Steinbach
17:0003.03.2018Fulda - Waldgirmes
17:0003.03.2018Ginsheim - Hadamar
17:0003.03.2018Lohfelden - Neu-Isenburg
17:0003.03.2018RW Frankfurt - Alzenau
17:0003.03.2018Vellmar - Viktoria Griesheim
17:0003.03.2018Watzenborn - Baunatal
21:0002.03.2018Eppelborn - Eintracht Trier
16:0003.03.2018Diefflen - FC 08 Homburg
16:0003.03.2018Kaiserslautern II - Idar-Oberstein
16:3003.03.2018Salmrohr - Pirmasens
16:3003.03.2018SV Saar 05 Saarbrucken - Pfeddersheim
17:3003.03.2018Jagersburg - Hertha Wiesbach
17:3003.03.2018Karbach - Mechtersheim
17:3003.03.2018Morlautern - TuS RW Koblenz
19:3003.03.2018Dudenhofen - Engers
16:0003.03.2018Amberg - DJK Bamberg
16:0003.03.2018Aschaffenburg - Erlangen
17:0003.03.2018Aubstadt - Schweinfurt II
17:0003.03.2018Jahn Forchheim - Erlenbach
17:0003.03.2018Spvgg Ansbach 09 - Weiden
16:0003.03.2018Dachau - Holzkirchen
16:0003.03.2018Hankofen-Hailing - Kornburg
16:0003.03.2018Ismaning - Vilzing
16:0003.03.2018Kottern-St. Mang - Pullach
16:0003.03.2018Landsberg - Kirchanschoring
16:0003.03.2018Neumarkt - Munich 1860 II
18:0003.03.2018Sonthofen - Wolfratshausen
21:0002.03.2018FC Nottingen - Sandhausen II
16:0003.03.20181. Goppinger Sportverein 1895 - Neckarsulmer
16:0003.03.2018Reutlingen - Spielberg
17:0003.03.2018Bahlinger - Bissingen
17:0003.03.2018Balingen - CfR Pforzheim
17:0003.03.2018FC 08 Villingen - Ravensburg
17:0003.03.2018Freiberg - Oberachern
17:0003.03.2018Weinheim - Walldorf II
Germany: Junioren Bundesliga North
16:3002.03.2018Dresden U19 - Chemnitzer FC U19
13:0003.03.2018Niendorfer TSV U19 - RB Leipzig U19
13:0003.03.2018Wolfsburg U19 - Braunschweig U19
14:0003.03.2018Hamburger SV U19 - Hannover U19
14:0003.03.2018Hertha U19 - Union Berlin U19
15:0003.03.2018Bremen U19 - St. Pauli U19
18:0003.03.2018Holstein Kiel U19 - Osnabruck U19
13:0003.03.2018Hoffenheim U19 - Karlsruher U19
15:0003.03.2018Augsburg U19 - Unterhaching U19
15:0003.03.2018Eintracht Frankfurt U19 - Kaiserslautern U19
16:0003.03.2018Stuttgart U19 - Mainz U19
18:0003.03.2018Heidenheim U19 - Furth U19
13:0003.03.2018Bochum U19 - Leverkusen U19
13:0003.03.2018Dortmund U19 - Arminia Klosterhardt U19
13:0003.03.2018Dusseldorf U19 - Duisburg U19
13:0003.03.2018Oberhausen U19 - B. Monchengladbach U19
13:0003.03.2018Paderborn U19 - Schalke U19
15:3003.03.2018Preussen Munster U19 - Koln U19
18:0003.03.2018Fortuna Koln U19 - Bielefeld U19
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
20:3024.02.2018Werder Bremen1 - 0Hamburger SV[0-0]
17:3024.02.2018Bayern Munich0 - 0Hertha Berlin[0-0]
17:3024.02.2018Hannover0 - 1B. Monchengladbach[0-0]
17:3024.02.2018Hoffenheim1 - 1Freiburg[0-0]
17:3024.02.2018Stuttgart1 - 0Eintracht Frankfurt[1-0]
22:3023.02.2018Mainz1 - 1Wolfsburg[1-1]
22:3019.02.2018Eintracht Frankfurt2 - 1RB Leipzig[2-1]
20:0018.02.2018B. Monchengladbach0 - 1Dortmund[0-1]
17:3018.02.2018Augsburg0 - 1Stuttgart[0-1]
20:3017.02.2018Schalke2 - 1Hoffenheim[2-0]
17:3017.02.2018FC Koln1 - 1Hannover[1-1]
17:3017.02.2018Freiburg1 - 0Werder Bremen[1-0]
17:3017.02.2018Hamburger SV1 - 2Bayer Leverkusen[0-1]
17:3017.02.2018Wolfsburg1 - 2Bayern Munich[1-0]
22:3016.02.2018Hertha Berlin0 - 2Mainz[0-1]
20:0011.02.2018Werder Bremen3 - 1Wolfsburg[2-0]
17:3011.02.2018Stuttgart1 - 0B. Monchengladbach[1-0]
20:3010.02.2018Bayern Munich2 - 1Schalke[2-1]
Germany: 2. Bundesliga
15:0024.02.2018Aue2 - 1Kaiserslautern[1-0]
15:0024.02.2018Duisburg2 - 1Ingolstadt[1-1]
15:0024.02.2018Greuther Furth2 - 1Braunschweig[1-1]
15:0024.02.2018Union Berlin2 - 1Sandhausen[2-0]
20:3023.02.2018Arminia Bielefeld2 - 3SG Dynamo Dresden[1-0]
20:3023.02.2018Regensburg4 - 3Dusseldorf[2-3]
20:3021.02.2018Darmstadt1 - 2Kaiserslautern[0-1]
15:3018.02.2018Braunschweig1 - 0Union Berlin[1-0]
15:3018.02.2018Nurnberg3 - 1Duisburg[2-1]
15:3018.02.2018SG Dynamo Dresden1 - 0Regensburg[0-0]
15:0017.02.2018Arminia Bielefeld2 - 0Darmstadt[1-0]
15:0017.02.2018Dusseldorf1 - 1Greuther Furth[0-1]
15:0017.02.2018Holstein Kiel2 - 2Aue[2-2]
15:0017.02.2018Ingolstadt0 - 1St. Pauli[0-1]
20:3016.02.2018Heidenheim1 - 0Bochum[1-0]
20:3016.02.2018Kaiserslautern0 - 1Sandhausen[0-0]
22:3012.02.2018St. Pauli0 - 0Nurnberg[0-0]
Germany: 3. Liga
16:0024.02.2018Aalen1 - 1Meppen[1-1]
16:0024.02.2018Hansa Rostock1 - 0Magdeburg[1-0]
16:0024.02.2018Paderborn0 - 0Wurzburger Kickers[0-0]
16:0024.02.2018Unterhaching3 - 0Lotte[1-0]
16:0024.02.2018VfL Osnabruck2 - 1Sonnenhof Grossaspach[0-0]
16:0024.02.2018Wehen3 - 1Hallescher[1-1]
16:0024.02.2018Zwickau1 - 0Preussen Munster[1-0]
21:0023.02.2018Fortuna Koln2 - 1SV Werder Bremen II[2-1]
16:0018.02.2018Erfurt0 - 1Aalen[0-1]
16:0018.02.2018Lotte2 - 3VfL Osnabruck[1-2]
16:0017.02.2018Chemnitzer2 - 1Unterhaching[1-1]
16:0017.02.2018Fortuna Koln1 - 0Wehen[0-0]
16:0017.02.2018Hallescher0 - 1Karlsruher[0-0]
16:0017.02.2018Sonnenhof Grossaspach0 - 0Jena[0-0]
16:0017.02.2018SV Werder Bremen II1 - 3Magdeburg[1-1]
16:0017.02.2018Wurzburger Kickers1 - 1Zwickau[0-1]
21:0016.02.2018Preussen Munster2 - 0Hansa Rostock[1-0]
21:0014.02.2018VfL Osnabruck0 - 0Karlsruher[0-0]
Germany: Regionalliga North
18:0024.02.2018Jeddeloh - Hannover II
16:0024.02.2018Braunschweig II - Altona
15:3024.02.2018SC Weiche-08 - BSV Rehden
21:3023.02.2018Drochtersen/Assel - St. Pauli II
21:3023.02.2018Lubeck2 - 1Eutin[1-1]
16:0018.02.2018Luneburger Hansa - Norderstedt
16:0018.02.2018Oldenburg - SC Weiche-08
16:0018.02.2018St. Pauli II - Jeddeloh
16:0018.02.2018TSV Havelse - Egestorf-Langreder
16:0017.02.2018BSV Rehden - Braunschweig II
15:0017.02.2018Hannover II2 - 0Hildesheim[0-0]
14:3017.02.2018Altona - Lubeck
14:3017.02.2018Hamburger SV II - Drochtersen/Assel
14:0017.02.2018Wolfsburg II2 - 1Eutin[1-0]
15:0010.02.2018Wolfsburg II0 - 0Egestorf-Langreder[0-0]
14:3004.02.2018Hannover II1 - 1Braunschweig II[1-0]
16:0003.02.2018Eutin2 - 2Egestorf-Langreder[0-1]
15:3024.02.2018Bautzen - Meuselwitz
15:3024.02.2018Energie Cottbus3 - 1Halberstadt[2-0]
21:0023.02.2018Nordhausen - Babelsberg
19:0023.02.2018Neustrelitz - BFC Dynamo
16:0018.02.2018Hertha Berlin II3 - 1Viktoria Berlin[1-1]
15:3018.02.2018Berliner AK 070 - 0Altglienicke[0-0]
15:3018.02.2018BFC Dynamo - Oberlausitz
15:3018.02.2018Furstenwalde1 - 2Chemie Leipzig[1-2]
15:3018.02.2018Halberstadt - Neustrelitz
15:3018.02.2018Lokomotive Leipzig - Nordhausen
15:3018.02.2018Meuselwitz - Energie Cottbus
15:3017.02.2018Auerbach - Bautzen
15:3017.02.2018Babelsberg - Luckenwalde
21:0014.02.2018Luckenwalde - Berliner AK 07
20:0014.02.2018Babelsberg - Lokomotive Leipzig
18:0024.02.2018Oberhausen1 - 0Alemannia Aachen[1-0]
16:0024.02.2018Dusseldorf II - Rodinghausen
16:0024.02.2018Erndtebruck - Viktoria Koln
16:0024.02.2018Uerdingen - Westfalia Rhynern
16:0024.02.2018Wiedenbruck - RW Essen
16:0024.02.2018Wuppertaler - B. Monchengladbach II
21:3023.02.2018Bonner - Wegberg-Beeck
21:3022.02.2018Wattenscheid2 - 4Dortmund II[0-2]
21:3021.02.2018Wuppertaler - RW Essen
17:0018.02.2018Wattenscheid3 - 3Uerdingen[1-2]
16:0017.02.2018Alemannia Aachen3 - 0Wiedenbruck[1-0]
16:0017.02.2018Rodinghausen - Erndtebruck
16:0017.02.2018Verl0 - 1Dusseldorf II[0-0]
16:0017.02.2018Westfalia Rhynern - Wuppertaler
21:3016.02.2018RW Essen0 - 1Bonner[0-0]
21:3016.02.2018Viktoria Koln - Oberhausen
16:0016.02.2018B. Monchengladbach II - Dortmund II
17:0011.02.2018Wiedenbruck - Bonner
17:3024.02.2018Mannheim0 - 1FSV Frankfurt[0-1]
17:3024.02.2018Stuttgart II1 - 0Stutt. Kickers[1-0]
16:0024.02.2018Kickers Offenbach0 - 0Freiburg II[0-0]
16:0024.02.2018Saarbrucken2 - 2Mainz II[1-0]
16:0024.02.2018Schott Mainz3 - 3Rochling[3-1]
16:0024.02.2018Stadtallendorf - Worms
16:0024.02.2018TuS Koblenz0 - 0Walldorf[0-0]
21:3020.02.2018Kassel1 - 1Kickers Offenbach[1-1]
16:0018.02.2018Freiburg II0 - 0Stuttgart II[0-0]
16:0017.02.2018FSV Frankfurt2 - 1Stadtallendorf[1-0]
16:0017.02.2018Rochling0 - 3Kickers Offenbach[0-0]
16:0017.02.2018Worms1 - 0TuS Koblenz[1-0]
22:3016.02.2018Mainz II2 - 4Mannheim[1-2]
16:0011.02.2018Hoffenheim II1 - 1Ulm[0-1]
16:0011.02.2018Kickers Offenbach3 - 0Elversberg[0-0]
16:0011.02.2018Stuttgart II2 - 0Rochling[2-0]
16:0010.02.2018Saarbrucken3 - 2Freiburg II[3-0]
16:0010.02.2018Schott Mainz4 - 1Kassel[2-0]
16:0010.02.2018TuS Koblenz0 - 4FSV Frankfurt[0-2]
16:0024.02.2018Augsburg II - Pipinsried
16:0024.02.2018Burghausen - Garching
16:0024.02.2018Memmingen - Furth II
16:0024.02.2018Rosenheim - Seligenporten
16:0024.02.2018Schalding - Illertissen
16:0024.02.2018SpVgg Bayreuth - Unterfohring
15:0024.02.2018Nurnberg II2 - 2Munich 1860[1-2]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
16:0024.02.2018TB Berlin0 - 1Rathenow[0-0]
15:0024.02.2018Lichtenberg2 - 1Zehlendorf[2-0]
15:0024.02.2018Torgelower Greif1 - 3Hansa Rostock II[1-3]
15:0024.02.2018Wismar - Schwerin
21:3023.02.2018Malchower - Strausberg
16:0018.02.2018Seelow4 - 01.FC Frankfurt[3-0]
16:0018.02.2018Zehlendorf2 - 0Brandenburger[2-0]
15:0018.02.2018Brieselang1 - 1Torgelower Greif[1-0]
15:0018.02.2018CFC Hertha0 - 0Altludersdorf[0-0]
15:0018.02.2018Staaken1 - 3Wismar[0-3]
16:0017.02.2018TB Berlin2 - 0Lichtenberg[2-0]
15:0017.02.2018Schwerin2 - 1Strausberg[1-1]
16:0011.02.2018Staaken2 - 0CFC Hertha[0-0]
16:0010.02.2018TB Berlin2 - 0Brandenburger[1-0]
15:0010.02.2018Lichtenberg - Hansa Rostock II
15:0010.02.2018Rathenow6 - 0Brieselang[3-0]
18:0024.02.2018Schott Jena0 - 1Eilenburg[0-0]
15:3024.02.2018Halle1 - 0Plauen[1-0]
15:0024.02.2018Kamenz0 - 3Bischofswerdaer[0-1]
15:0024.02.2018Krieschow2 - 3Einheit Rudolstadt[1-2]
15:0024.02.2018Wismut Gera4 - 1Inter Leipzig[2-1]
15:0018.02.2018Askania Bernburg0 - 1Halle[0-1]
15:0018.02.2018Einheit Rudolstadt7 - 1Stendal[4-0]
15:0018.02.2018Merseburg - Barleben
15:0018.02.2018Plauen0 - 5Inter Leipzig[0-3]
17:0017.02.2018Jena II3 - 0Kamenz[2-0]
15:0017.02.2018Bischofswerdaer1 - 0Krieschow[0-0]
13:0017.02.2018Schott Jena - Wismut Gera
21:0016.02.2018Eilenburg1 - 0Sandersdorf[0-0]
15:3011.02.2018Halle - Einheit Rudolstadt
15:3011.02.2018Stendal - Jena II
15:3010.02.2018Plauen3 - 1Schott Jena[0-0]
16:0024.02.2018Heider SV - Flensburg
16:0024.02.2018NTSV Strand 080 - 0Eichede[0-0]
16:0024.02.2018Schilksee - Todesfelde
16:0018.02.2018Eichede - Frisia Risum-Lindholm
16:0018.02.2018TSV Lagerdorf - Todesfelde
16:0017.02.2018Neumunster - NTSV Strand 08
15:3017.02.2018SC Weiche-08 2 - VfR Neumunster
22:0023.02.2018Hamburger SV III0 - 2Niendorfer TSV[0-1]
22:0023.02.2018Suderelbe5 - 0Turkiye Wilhelmsburg[3-0]
21:3023.02.2018SC Victoria Hamburg3 - 0TSV Buchholz 08[2-0]
21:3023.02.2018TuS Osdorf - Wedeler TSV
17:0018.02.2018Vorwarts-Wacker0 - 4Sasel[0-1]
12:4518.02.2018Teutonia Ottensen0 - 1Suderelbe[-]
17:0017.02.2018Curslack-Neuengamme1 - 2Condor Hamburg[1-1]
21:3016.02.2018SC Victoria Hamburg2 - 1Wandsbeker Concordia[1-1]
16:0011.02.2018Barmbek-Uhlenhorst5 - 2Turkiye Wilhelmsburg[2-2]
16:0011.02.2018Wedeler TSV3 - 4TSV Buchholz 08[-]
22:0009.02.2018Hamburger SV III2 - 4Teutonia Ottensen[0-0]
22:0009.02.2018Suderelbe5 - 1Vorwarts-Wacker[-]
21:3009.02.2018SC Victoria Hamburg4 - 0Curslack-Neuengamme[1-0]
16:0024.02.2018Aumund-Vegesack6 - 1VfL Bremen[2-1]
21:0023.02.2018Brinkumer3 - 1Blumenthaler[0-1]
21:3020.02.2018VfL Bremen0 - 1Bremer[0-1]
17:0017.02.2018Blumenthaler0 - 6Oberneuland[0-2]
18:0024.02.2018Eintracht Northeim2 - 5Spelle-Venhaus[1-5]
18:0024.02.2018Wunstorf - Delmenhorst
17:0018.02.2018Arminia Hannover - Wunstorf
17:0018.02.2018Spelle-Venhaus0 - 2Bersenbruck[0-2]
17:0018.02.2018SVG Gottingen1 - 1Heeslinger[0-0]
16:0018.02.2018Lupo-Martini Wolfsburg5 - 1Gifhorn[1-1]
21:3016.02.2018Cloppenburg2 - 1VfL Oldenburg[1-0]
17:0011.02.2018Spelle-Venhaus1 - 6Arminia Hannover[1-3]
17:0004.02.2018Vorsfelde1 - 3Arminia Hannover[-]
16:0004.02.2018Lupo-Martini Wolfsburg4 - 0Heeslinger[-]
15:0024.02.2018Westfalia Herne - Lippstadt
21:3021.02.2018Westfalia Herne4 - 1Ennepetal[3-0]
17:3018.02.2018Brunninghausen5 - 2Arminia Bielefeld II[2-2]
17:0018.02.2018Eintracht Rheine4 - 1Siegen[1-0]
17:0018.02.2018Ennepetal - ASC 09 Dortmund
17:0018.02.2018Hammer SpVgg. - Ahlen
17:0018.02.2018Lippstadt1 - 0Schalke II[0-0]
17:0018.02.2018TuS Haltern2 - 1FC Gutersloh[0-1]
18:0017.02.2018Paderborn II2 - 0Kaan-Marienborn[0-0]
15:0017.02.2018Westfalia Herne2 - 2Sprockhovel[0-0]
17:0011.02.2018Ennepetal - Schalke II
17:0011.02.2018Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine
15:0010.02.2018Arminia Bielefeld II - TuS Haltern
16:3024.02.2018Ederbergland - Lehnerz
16:3024.02.2018Fulda - Hessen Dreieich
14:3024.02.2018SV Steinbach1 - 5Watzenborn[0-1]
19:0024.02.2018Engers2 - 1TuS RW Koblenz[1-1]
18:0024.02.2018Pfeddersheim - Eppelborn
17:3024.02.2018Hertha Wiesbach1 - 2Diefflen[0-1]
17:3024.02.2018Mechtersheim0 - 0SV Saar 05 Saarbrucken[0-0]
17:3024.02.2018Pirmasens - Dudenhofen
17:0024.02.2018Morlautern1 - 3Kaiserslautern II[0-2]
16:0024.02.2018Eintracht Trier4 - 1Jagersburg[3-0]
17:0018.02.2018TuS RW Koblenz1 - 2Pirmasens[1-1]
17:0017.02.2018Kaiserslautern II - Engers
16:3017.02.2018SV Saar 05 Saarbrucken0 - 3Gonsenheim[0-1]
16:0017.02.2018Eintracht Trier3 - 0Salmrohr[2-0]
16:0024.02.2018Amberg - Aubstadt
16:0024.02.2018Landsberg - Neumarkt
15:3024.02.2018Kornburg - Ismaning
17:0024.02.2018Backnang3 - 1FC Nottingen[2-1]
17:0024.02.2018Bissingen2 - 0Weinheim[0-0]
17:0024.02.2018CfR Pforzheim - Freiberg
17:0024.02.2018Neckarsulmer1 - 2Balingen[1-1]
17:0024.02.2018Oberachern0 - 0FC 08 Villingen[0-0]
17:0024.02.2018Ravensburg3 - 0Bahlinger[2-0]
17:0024.02.2018Sandhausen II0 - 31. Goppinger Sportverein 1895[0-0]
17:0024.02.2018Spielberg1 - 1Karlsruher II[1-0]
17:0024.02.2018Walldorf II0 - 2Reutlingen[0-1]
16:0018.02.2018Karlsruher II2 - 2Walldorf II[0-1]
17:0017.02.20181. Goppinger Sportverein 1895 - Backnang
17:0017.02.2018Balingen - Sandhausen II
17:0017.02.2018FC 08 Villingen - Bahlinger
17:0017.02.2018Freiberg - Neckarsulmer
17:0017.02.2018Oberachern5 - 0CfR Pforzheim[3-0]
17:0017.02.2018Reutlingen - Bissingen
17:0017.02.2018Weinheim0 - 2Ravensburg[0-1]
16:0010.02.2018Sandhausen II0 - 1Freiberg[0-1]
19:0024.02.2018Freialdenhoven5 - 0Hilal Bergheim[2-0]
22:0022.02.2018TV Herkenrath1 - 1VfL Vichttal[1-0]
17:0018.02.2018FC Viktoria 084 - 0Hilal Bergheim[3-0]
17:0018.02.2018Freialdenhoven0 - 1Friesdorf[0-1]
17:0018.02.2018Hennef0 - 2Hurth[0-1]
17:0018.02.2018Pesch0 - 0Wesseling-Urfeld[0-0]
17:0018.02.2018VfL Vichttal1 - 1Alfter[0-0]
18:0017.02.2018Euskirchen1 - 0Siegburger[1-0]
17:3018.02.2018SC Dusseldorf1 - 3Bocholt[1-1]
17:0018.02.2018Dusseldorf-West1 - 3Baumberg[1-1]
17:0018.02.2018FC Monheim4 - 0TuRU Dusseldorf[1-0]
17:0018.02.2018Germania Ratingen4 - 1Hilden[1-0]
17:0018.02.2018Jahn Hiesfeld3 - 3Straelen[2-1]
17:0018.02.2018Krefeld-Fischeln0 - 1Homberg[0-0]
17:0018.02.2018SSVg Velbert1 - 0Schonnebeck[1-0]
17:0018.02.2018SW Essen2 - 1Vohwinkel[2-1]
18:0010.02.2018Baumberg2 - 2Schonnebeck[0-1]
18:0010.02.2018SC Dusseldorf0 - 1TuRU Dusseldorf[0-1]
18:0010.02.2018SW Essen0 - 0FC Monheim[0-0]
Germany: Dfb Pokal
22:4507.02.2018Schalke1 - 0Wolfsburg[1-0]
20:3007.02.2018Eintracht Frankfurt3 - 0Mainz[1-0]
22:4506.02.2018Bayer Leverkusen4 - 2Werder Bremen[1-2]
20:3006.02.2018Paderborn0 - 6Bayern Munich[0-3]
Germany: Junioren Bundesliga North
17:0024.02.2018Osnabruck U190 - 3Hamburger SV U19[0-1]
16:3024.02.2018Wolfsburg U196 - 0Niendorfer TSV U19[3-0]
14:0024.02.2018Braunschweig U194 - 2Union Berlin U19[3-1]
14:0024.02.2018Hertha U194 - 2Hannover U19[1-2]
13:0024.02.2018Chemnitzer FC U192 - 1Holstein Kiel U19[1-1]
13:0024.02.2018RB Leipzig U194 - 2Bremen U19[3-1]
13:0024.02.2018St. Pauli U193 - 0Dresden U19[0-0]
15:0018.02.2018Bremen U192 - 2Wolfsburg U19[1-1]
15:0018.02.2018Holstein Kiel U191 - 2St. Pauli U19[0-2]
13:0018.02.2018Hamburger SV U195 - 0Chemnitzer FC U19[1-0]
13:0018.02.2018Hertha U192 - 1Osnabruck U19[1-0]
15:0017.02.2018Niendorfer TSV U19 - Braunschweig U19
14:0017.02.2018Dresden U191 - 3RB Leipzig U19[0-1]
14:0017.02.2018Union Berlin U191 - 4Hannover U19[0-2]
13:0014.02.2018Bremen U194 - 1Chemnitzer FC U19[1-1]
13:0011.02.2018Osnabruck U192 - 3Union Berlin U19[0-2]
13:0011.02.2018RB Leipzig U193 - 1Holstein Kiel U19[1-0]
13:0011.02.2018Wolfsburg U191 - 1Dresden U19[0-1]
17:3010.02.2018Braunschweig U191 - 5Hannover U19[1-2]
15:0010.02.2018Chemnitzer FC U191 - 2Hertha U19[0-2]
16:0024.02.2018Kaiserslautern U192 - 0Stuttgart U19[1-0]
16:0024.02.2018Karlsruher U191 - 0Heidenheim U19[1-0]
15:0018.02.2018Stuttgart U193 - 0Furth U19[2-0]
13:0018.02.2018Hoffenheim U191 - 3Augsburg U19[0-1]
12:3018.02.2018Heidenheim U192 - 0Freiburg U19[2-0]
15:0017.02.2018Eintracht Frankfurt U191 - 0Karlsruher U19[0-0]
15:0017.02.2018Nurnberg U191 - 1Kaiserslautern U19[0-1]
13:0017.02.2018Bayern U191 - 0Mainz U19[1-0]
19:0014.02.2018Stuttgart U190 - 2Hoffenheim U19[0-1]
15:0011.02.2018Karlsruher U192 - 0Stuttgart U19[1-0]
15:0010.02.2018Augsburg U193 - 0Heidenheim U19[3-0]
13:0010.02.2018Freiburg U191 - 0Eintracht Frankfurt U19[1-0]
13:0010.02.2018Furth U192 - 1Nurnberg U19[0-1]
13:0010.02.2018Kaiserslautern U190 - 2Bayern U19[0-1]
16:0004.02.2018Heidenheim U194 - 1Wehen U19[2-1]
17:0024.02.2018Bielefeld U190 - 5Koln U19[0-1]
15:0024.02.2018Fortuna Koln U191 - 3Oberhausen U19[1-0]
20:1521.02.2018Leverkusen U190 - 5Schalke U19[0-3]
15:3018.02.2018Paderborn U191 - 0B. Monchengladbach U19[1-0]
15:0018.02.2018Oberhausen U191 - 1Bielefeld U19[1-1]
13:0018.02.2018Bochum U194 - 0Arminia Klosterhardt U19[1-0]
13:0018.02.2018Dortmund U194 - 0Fortuna Koln U19[1-0]
13:0018.02.2018Dusseldorf U191 - 1Schalke U19[1-1]
13:0018.02.2018Koln U192 - 2Duisburg U19[0-2]
14:3017.02.2018Preussen Munster U193 - 2Leverkusen U19[1-2]
17:1511.02.2018Bielefeld U193 - 2Duisburg U19[0-1]
15:0011.02.2018Schalke U191 - 0Preussen Munster U19[0-0]
14:3011.02.2018Fortuna Koln U19 - Paderborn U19
13:0011.02.2018Arminia Klosterhardt U190 - 2Dusseldorf U19[0-0]
13:0011.02.2018Leverkusen U191 - 2Koln U19[0-1]
Germany: Dfb Junioren Pokal
19:0015.02.2018B. Monchengladbach U192 - 0Sandhausen U19[-]
13:0031.01.2018Kaiserslautern U191 - 0Bremen U19[0-0]
Germany: Bundesliga Women
19:0024.02.2018SGS Essen W4 - 1Koln W[1-1]
18:3024.02.2018Frankfurt W2 - 0Hoffenheim W[0-0]
16:0024.02.2018Potsdam W - Duisburg W
16:0024.02.2018Wolfsburg W2 - 0Sand W[1-0]
15:3024.02.2018Freiburg W2 - 0Bayern Munich W[0-0]
19:0018.02.2018Hoffenheim W0 - 1Wolfsburg W[0-1]
16:0018.02.2018Bayern Munich W2 - 1SGS Essen W[0-1]
16:0018.02.2018Duisburg W2 - 1Freiburg W[1-1]
16:0018.02.2018Jena W0 - 5Potsdam W[0-1]
13:0018.02.2018Koln W0 - 3Frankfurt W[0-1]
13:0018.02.2018Sand W2 - 2Werder Bremen W[2-1]
16:0011.02.2018Frankfurt W0 - 1SGS Essen W[0-0]
16:0011.02.2018Jena W3 - 0Duisburg W[1-0]
16:0004.02.2018SGS Essen W0 - 3Freiburg W[0-1]
13:0004.02.2018Duisburg W0 - 2Sand W[0-1]
Germany: Dfb Pokal Women
16:0011.02.2018Cloppenburg W0 - 5Wolfsburg W[0-2]
20:0009.02.2018Hoffenheim W0 - 2Freiburg W[0-1]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
levennnttt :  1 gün önce
CUMARTESİ
...devamı
Ender12 :  1 gün önce
Beller yardımcı olur musunuz interbahis sitesinde 10 tl deneme...devamı
levennnttt :  2 gün önce
CUMA ÜST TAHMİNİM
...devamı
levennnttt :  2 gün önce
HAFTA SONU KARIŞI BANKO TAHMİNİM
...devamı
sistem4_5 :  2 gün önce
Benim adim sanal iddaa tablosunda gozukmuyor bi sorun mu var ...devamı
ksenturk60 :  2 gün önce
KG oyna Kaybetme ;) Benide Unutma :)...devamı
ksenturk60 :  2 gün önce
KG Oyna Kaybetme ;) Benide unutma :)...devamı
ksenturk60 :  2 gün önce
Haftasonu Ortaya Karışık :)
...devamı
levennnttt :  3 gün önce
BANKO MAÇLARIM
...devamı
sistem4_5 :  3 gün önce
Katilmak istiyorum...devamı