Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Germany: Regionalliga North
14:0018.08.2018Wolfsburg II - Norderstedt
15:0018.08.2018Lubeck - Lupo-Martini Wolfsburg
19:3018.08.2018Holstein Kiel II - Hamburger SV II
16:0019.08.2018Luneburger Hansa - SV Werder Bremen II
16:3019.08.2018Hannover II - Oldenburg
18:0019.08.2018VfL Oldenburg - TSV Havelse
20:0017.08.2018Hertha Berlin II - Oberlausitz
14:3019.08.2018Berliner AK 07 - Bischofswerdaer
20:3017.08.2018Alemannia Aachen - Wiedenbruck
15:0018.08.2018Lippstadt - Kaan-Marienborn
15:0018.08.2018TV Herkenrath - Bonner
15:0018.08.2018Verl - Wuppertaler
15:0019.08.2018B. Monchengladbach II - Dusseldorf II
15:0019.08.2018RW Essen - Koln II
20:0017.08.2018FC 08 Homburg - Mainz II
15:0018.08.2018Balingen - FSV Frankfurt
15:0018.08.2018Kickers Offenbach - Hoffenheim II
15:0018.08.2018Mannheim - Freiburg II
15:0018.08.2018Pirmasens - Hessen Dreieich
15:0018.08.2018Stuttgart II - Stadtallendorf
19:3021.08.2018Worms - Ulm
20:0022.08.2018Elversberg - Walldorf
20:0022.08.2018Stadtallendorf - Freiburg II
20:0022.08.2018Steinbach Haiger - Saarbrucken
19:1517.08.2018Eichstatt - Garching
20:0017.08.2018Burghausen - Aschaffenburg
20:0017.08.2018Heimstetten - Rosenheim
15:0018.08.2018Furth II - Augsburg II
15:0018.08.2018Ingolstadt II - Schalding
15:0018.08.2018Nurnberg II - Memmingen
18:0018.08.2018Pipinsried - Illertissen
19:0021.08.2018Bayern II - Nurnberg II
Germany: Oberliga Nofv-Nord
20:0017.08.2018TB Berlin - Staaken
19:3017.08.2018SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel
15:0018.08.2018Flensburg - TSV Lagerdorf
15:0018.08.2018Heider SV - Schilksee
15:0018.08.2018Neumunster - Eutin
16:0018.08.2018Bordesholm - Lubeck II
17:0018.08.2018NTSV Strand 08 - VfR Neumunster
17:0018.08.2018TSV Kropp - Frisia Risum-Lindholm
15:0019.08.2018Todesfelde - Eichede
20:0021.08.2018Eutin - Todesfelde
19:4517.08.2018Wedeler TSV - Rugenbergen
20:0017.08.2018Wandsbeker Concordia - Meiendorfer SV
20:1517.08.2018Curslack-Neuengamme - Condor Hamburg
20:3017.08.2018Barmbek-Uhlenhorst - Teutonia Ottensen
20:3017.08.2018TuS Osdorf - HEBC Hamburg
21:0017.08.2018Suderelbe - SC Victoria Hamburg
15:0019.08.2018Pinneberg - Niendorfer TSV
15:0019.08.2018TSV Buchholz 08 - Sasel
14:0018.08.2018Werder Bremen III - Geestemunde
15:0018.08.2018Brinkumer - Habenhauser
16:0019.08.2018Blumenthaler - BTS Neustadt
16:0019.08.2018Borgfeld - Bremer
16:0019.08.2018Leher - OSC Bremerhaven
16:0019.08.2018Schwachhausen - Aumund-Vegesack
16:3019.08.2018SFL Bremerhaven - Oberneuland
20:0017.08.2018Spelle-Venhaus - Oythe
17:0018.08.2018Cloppenburg - Wolfenbuttel
17:0018.08.2018Delmenhorst - Hildesheim
17:0018.08.2018Gifhorn - Hannoverscher SC
17:0018.08.2018Wunstorf - Eintracht Northeim
15:0019.08.2018Braunschweig II - Uphusen
16:0019.08.2018Arminia Hannover - Hagen/Uthlede
16:0019.08.2018Heeslinger - Bersenbruck
20:0017.08.2018Schalke II - Eintracht Rheine
21:0017.08.2018Hammer SpVgg. - Westfalia Rhynern
16:0019.08.2018Brunninghausen - Ahlen
16:0019.08.2018Ennepetal - ASC 09 Dortmund
16:0019.08.2018Paderborn II - Gievenbeck
16:0019.08.2018Schermbeck - Siegen
16:0019.08.2018Sprockhovel - FC Gutersloh
16:0019.08.2018TuS Haltern - Westfalia Herne
16:0018.08.2018Alzenau - Viktoria Griesheim
16:0018.08.2018Baunatal - Hadamar
16:0018.08.2018Giessen - Lehnerz
16:0018.08.2018Hunfelder - Kassel
16:0019.08.2018Ederbergland - Neu-Isenburg
16:0019.08.2018Ginsheim - Bad Vilbel
16:0019.08.2018Lohfelden - Waldgirmes
16:3019.08.2018Eddersheim - Flieden
16:0018.08.2018Eintracht Trier - Pfeddersheim
16:3018.08.2018Hassia Bingen - Karbach
16:3018.08.2018Idar-Oberstein - Diefflen
16:3018.08.2018Mechtersheim - Jagersburg
16:3018.08.2018Rochling - Engers
16:0019.08.2018Emmelshausen - Kaiserslautern II
16:0019.08.2018VFB Dillingen - Arminia Ludwigshafen
20:0021.08.2018TuS Koblenz - Schott Mainz
16:0018.08.2018Bayern Hof - Neumarkt
16:0018.08.2018Wurzburger FV - Wurzburger Kickers II
17:0018.08.2018ATSV - Abtswind
17:0018.08.2018Aubstadt - Ammerthal
17:0018.08.2018Gebenbach - Erlangen
17:0018.08.2018Sand - Grossbardorf
15:0019.08.2018Eltersdorf - Jahn Forchheim
16:0019.08.2018DJK Bamberg - Seligenporten
16:0019.08.2018Vach - Spvgg Ansbach 09
15:0018.08.2018Ismaning - Dachau
15:0018.08.2018Pullach - Vilzing
16:0018.08.2018Schwaben Augsburg - Sonthofen
17:0018.08.2018Kottern-St. Mang - Munich 1860 II
18:0018.08.2018Unterfohring - Nordlingen
17:0019.08.2018Regensburg II - Kirchanschoring
18:0019.08.2018Schwabmunchen - Rain/Lech
18:0019.08.2018SV Turkgucu Ataspor - Holzkirchen
15:0018.08.20181. Goppinger Sportverein 1895 - Neckarsulmer
15:0018.08.2018Ravensburg - Ger. Friedrichstal
16:0018.08.2018FC 08 Villingen - Freiberg
16:3018.08.2018Bahlinger - FC Normannia Gmund
16:3018.08.2018Bissingen - TSV Ilshofen
16:3018.08.2018Spielberg - Backnang
15:0019.08.2018Oberachern - Stutt. Kickers
16:0019.08.2018Germania Ratingen - Union Nettetal
16:0019.08.2018Jahn Hiesfeld - Baumberg
16:0019.08.2018Kleve - Bocholt
16:0019.08.2018Meerbusch - Hilden
16:0019.08.2018SSVg Velbert - TuRU Dusseldorf
16:0019.08.2018SW Essen - Homberg
16:3019.08.2018Dusseldorf-West - SC Velbert
16:3019.08.2018FC Monheim - Schonnebeck
16:3019.08.2018FSV Duisburg - Speldorf
Germany: Dfb Pokal
21:4517.08.2018Magdeburg - Darmstadt
21:4517.08.2018Schweinfurt - Schalke
21:4517.08.2018Wehen - St. Pauli
16:3018.08.2018Dassendorf - Duisburg
16:3018.08.2018Drochtersen/Assel - Bayern Munich
16:3018.08.2018Elversberg - Wolfsburg
16:3018.08.2018Kaiserslautern - Hoffenheim
16:3018.08.2018Linx - Nurnberg
16:3018.08.2018Pforzheim - Bayer Leverkusen
16:3018.08.2018Rodinghausen - SG Dynamo Dresden
16:3018.08.2018Ulm - Eintracht Frankfurt
16:3018.08.2018Worms - Werder Bremen
19:3018.08.2018Aue - Mainz
19:3018.08.2018Erndtebruck - Hamburger SV
19:3018.08.2018Oberhausen - Sandhausen
21:4518.08.2018Hansa Rostock - Stuttgart
16:3019.08.2018BFC Dynamo - FC Koln
16:3019.08.2018Karlsruher - Hannover
16:3019.08.2018SC Weiche-08 - Bochum
16:3019.08.2018Stendal - Arminia Bielefeld
Germany: Junioren Bundesliga North
14:0018.08.2018Hannover U19 - Niendorfer TSV U19
12:0019.08.2018Jena U19 - RB Leipzig U19
12:0019.08.2018Magdeburg U19 - Bremen U19
12:0019.08.2018Osnabruck U19 - Hertha U19
12:0019.08.2018St. Pauli U19 - Dresden U19
14:0019.08.2018Wolfsburg U19 - Hamburger SV U19
15:0019.08.2018TSV Havelse U19 - Union Berlin U19
21:0022.08.2018TSV Havelse U19 - Hannover U19
12:0018.08.2018FSV Frankfurt U19 - Bayern U19
12:0019.08.2018Freiburg U19 - Eintracht Frankfurt U19
12:0019.08.2018Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19
12:0019.08.2018Kaiserslautern U19 - Mainz U19
14:0019.08.2018Nurnberg U19 - Karlsruher U19
14:0019.08.2018Stuttgarter Kickers U19 - Augsburg U19
15:0019.08.2018Stuttgart U19 - Heidenheim U19
12:0019.08.2018Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19
12:0019.08.2018B. Monchengladbach U19 - Schalke U19
12:0019.08.2018Dortmund U19 - Preussen Munster U19
12:0019.08.2018Duisburg U19 - Dusseldorf U19
12:0019.08.2018Rodinghausen U19 - Paderborn U19
12:0019.08.2018RW Essen U19 - Bochum U19
14:0019.08.2018Koln U19 - Oberhausen U19
Son Skorlar
Germany: 2. Bundesliga
21:3013.08.2018FC Koln1 - 1Union Berlin[1-0]
16:3012.08.2018Aue0 - 0Magdeburg[0-0]
16:3012.08.2018Holstein Kiel1 - 1Heidenheim[1-1]
14:3012.08.2018Sandhausen0 - 3Hamburger SV[0-2]
16:3011.08.2018Arminia Bielefeld2 - 1SG Dynamo Dresden[2-0]
14:0011.08.2018Duisburg0 - 2Bochum[0-0]
21:3010.08.2018St. Pauli2 - 0Darmstadt[0-0]
19:3010.08.2018Ingolstadt1 - 1Greuther Furth[0-0]
19:3010.08.2018Paderborn2 - 0Regensburg[1-0]
21:3006.08.2018SG Dynamo Dresden1 - 0Duisburg[1-0]
16:3005.08.2018Darmstadt1 - 0Paderborn[0-0]
16:3005.08.2018Heidenheim1 - 1Arminia Bielefeld[1-1]
16:3005.08.2018Union Berlin1 - 0Aue[0-0]
14:3005.08.2018Magdeburg1 - 2St. Pauli[1-1]
16:3004.08.2018Greuther Furth3 - 1Sandhausen[0-0]
16:3004.08.2018Regensburg2 - 1Ingolstadt[1-1]
14:0004.08.2018Bochum0 - 2FC Koln[0-1]
21:3003.08.2018Hamburger SV0 - 3Holstein Kiel[0-0]
Germany: 3. Liga
20:0013.08.2018Preussen Munster1 - 0Lotte[0-0]
15:0012.08.2018Wurzburger Kickers3 - 1Energie Cottbus[2-0]
14:0012.08.2018Munich 18600 - 1Uerdingen[0-0]
15:0011.08.2018Hallescher2 - 0Kaiserslautern[1-0]
15:0011.08.2018Meppen1 - 0Aalen[0-0]
15:0011.08.2018Sonnenhof Grossaspach0 - 0VfL Osnabruck[0-0]
15:0011.08.2018Unterhaching2 - 1Hansa Rostock[1-0]
15:0011.08.2018Wehen3 - 3Braunschweig[0-1]
15:0011.08.2018Zwickau1 - 0Fortuna Koln[0-0]
20:0010.08.2018Karlsruher1 - 1Jena[0-0]
20:0008.08.2018Energie Cottbus2 - 2Unterhaching[0-1]
20:0008.08.2018Hansa Rostock3 - 2Wehen[2-1]
20:0008.08.2018Lotte0 - 2Sonnenhof Grossaspach[0-2]
20:0008.08.2018Uerdingen3 - 2Meppen[0-1]
20:0008.08.2018VfL Osnabruck2 - 2Munich 1860[0-1]
20:0007.08.2018Aalen3 - 2Wurzburger Kickers[3-1]
20:0007.08.2018Braunschweig1 - 1Zwickau[0-1]
20:0007.08.2018Fortuna Koln0 - 1Karlsruher[0-0]
20:0007.08.2018Jena0 - 3Hallescher[0-3]
20:0007.08.2018Kaiserslautern1 - 2Preussen Munster[0-0]
Germany: Regionalliga North
19:0012.08.2018TSV Havelse4 - 1SV Werder Bremen II[2-0]
16:0012.08.2018Drochtersen/Assel3 - 2Egestorf-Langreder[1-0]
16:0012.08.2018Luneburger Hansa1 - 0BSV Rehden[1-0]
15:0012.08.2018Hamburger SV II2 - 0VfL Oldenburg[1-0]
15:0012.08.2018Norderstedt3 - 2Holstein Kiel II[2-1]
17:0011.08.2018Jeddeloh1 - 1Lupo-Martini Wolfsburg[0-0]
16:0011.08.2018Oldenburg2 - 0St. Pauli II[0-0]
14:3011.08.2018SC Weiche-081 - 1Hannover II[0-0]
20:3010.08.2018Wolfsburg II0 - 0Lubeck[0-0]
20:0008.08.2018BSV Rehden1 - 2Drochtersen/Assel[0-1]
20:0008.08.2018Egestorf-Langreder1 - 0SC Weiche-08[1-0]
16:0005.08.2018Egestorf-Langreder0 - 0Luneburger Hansa[0-0]
16:0005.08.2018Holstein Kiel II4 - 1Wolfsburg II[3-0]
16:0005.08.2018Lupo-Martini Wolfsburg3 - 0Oldenburg[1-0]
16:0005.08.2018VfL Oldenburg2 - 2Norderstedt[2-1]
15:0005.08.2018St. Pauli II1 - 1SC Weiche-08[1-1]
15:0004.08.2018BSV Rehden2 - 2TSV Havelse[0-2]
15:0004.08.2018Lubeck3 - 0Jeddeloh[1-0]
14:0004.08.2018Hannover II2 - 0Drochtersen/Assel[2-0]
20:0003.08.2018SV Werder Bremen II4 - 0Hamburger SV II[2-0]
15:0012.08.2018Erfurt0 - 3Chemnitzer[0-0]
14:3012.08.2018Bischofswerdaer1 - 0Rathenow[0-0]
14:3012.08.2018Furstenwalde1 - 2Lokomotive Leipzig[1-0]
14:3012.08.2018Meuselwitz3 - 0Hertha Berlin II[1-0]
14:3012.08.2018Viktoria Berlin0 - 0Nordhausen[0-0]
14:3011.08.2018Auerbach2 - 0Halberstadt[2-0]
14:3011.08.2018Babelsberg4 - 0Bautzen[4-0]
14:3011.08.2018BFC Dynamo0 - 3Berliner AK 07[0-1]
14:3011.08.2018Oberlausitz3 - 1Altglienicke[1-1]
20:0008.08.2018Nordhausen3 - 0Meuselwitz[1-0]
19:3008.08.2018Rathenow2 - 3Viktoria Berlin[2-2]
19:0008.08.2018Altglienicke1 - 1Auerbach[0-0]
19:0008.08.2018Bautzen2 - 0Furstenwalde[0-0]
19:0008.08.2018Berliner AK 070 - 5Babelsberg[0-4]
20:0007.08.2018Halberstadt0 - 1Erfurt[0-1]
20:0007.08.2018Lokomotive Leipzig1 - 2Bischofswerdaer[0-0]
14:3005.08.2018Furstenwalde0 - 1Berliner AK 07[0-1]
14:3005.08.2018Meuselwitz4 - 0Rathenow[0-0]
14:3005.08.2018Oberlausitz0 - 1Nordhausen[0-1]
15:0504.08.2018Babelsberg1 - 2Chemnitzer[1-1]
15:0011.08.2018Dusseldorf II1 - 1Straelen[1-0]
15:0011.08.2018Kaan-Marienborn1 - 4RW Essen[1-1]
15:0011.08.2018Koln II3 - 3TV Herkenrath[2-1]
15:0011.08.2018Wuppertaler1 - 2Lippstadt[0-0]
20:3010.08.2018Bonner2 - 2Viktoria Koln[0-1]
20:3010.08.2018Rodinghausen0 - 0Verl[0-0]
20:0010.08.2018Oberhausen3 - 2Alemannia Aachen[1-1]
20:0010.08.2018Wiedenbruck1 - 1B. Monchengladbach II[0-0]
21:1506.08.2018Alemannia Aachen0 - 2Wattenscheid[0-1]
15:0005.08.2018RW Essen5 - 1Wuppertaler[4-0]
15:0004.08.2018B. Monchengladbach II0 - 2Oberhausen[0-1]
15:0004.08.2018Dortmund II2 - 2Viktoria Koln[0-2]
15:0004.08.2018Koln II1 - 2Bonner[0-1]
15:0004.08.2018Lippstadt1 - 2Rodinghausen[0-2]
15:0004.08.2018Straelen1 - 0Wiedenbruck[1-0]
15:0004.08.2018TV Herkenrath4 - 0Kaan-Marienborn[2-0]
15:0004.08.2018Verl3 - 1Dusseldorf II[1-0]
15:0029.07.2018Viktoria Koln2 - 1Alemannia Aachen[2-0]
15:0028.07.2018Kaan-Marienborn1 - 1Koln II[0-0]
15:0028.07.2018Wattenscheid0 - 1B. Monchengladbach II[0-0]
21:1513.08.2018FSV Frankfurt1 - 5Mannheim[0-4]
15:0012.08.2018Freiburg II1 - 1Steinbach Haiger[0-0]
15:0012.08.2018Hessen Dreieich1 - 1Balingen[0-1]
15:0012.08.2018Hoffenheim II6 - 2Pirmasens[2-1]
15:0011.08.2018Elversberg0 - 1Stuttgart II[0-1]
15:0011.08.2018Mainz II2 - 0Worms[2-0]
15:0011.08.2018Saarbrucken1 - 0Stadtallendorf[1-0]
15:0011.08.2018Walldorf0 - 3FC 08 Homburg[0-1]
20:0010.08.2018Ulm2 - 1Kickers Offenbach[2-0]
20:0008.08.2018Balingen0 - 0Hoffenheim II[0-0]
20:3007.08.2018Kickers Offenbach0 - 1Mainz II[0-1]
20:0007.08.2018FC 08 Homburg3 - 0Elversberg[0-0]
20:0007.08.2018Mannheim4 - 2Hessen Dreieich[1-1]
20:0007.08.2018TSV Steinbach2 - 1FSV Frankfurt[1-0]
20:0007.08.2018Stuttgart II0 - 3Saarbrucken[0-3]
20:0007.08.2018Worms1 - 3Walldorf[1-2]
19:3007.08.2018Pirmasens2 - 2Ulm[2-1]
15:0004.08.2018Hessen Dreieich0 - 1Steinbach Haiger[0-0]
15:0004.08.2018Hoffenheim II1 - 2Mannheim[0-0]
15:0004.08.2018Mainz II0 - 1Pirmasens[0-0]
16:0015.08.2018Pipinsried1 - 3Bayern II[0-1]
15:0011.08.2018Augsburg II1 - 1Schweinfurt[1-1]
15:0011.08.2018Garching3 - 1Burghausen[1-1]
20:0010.08.2018Buchbach2 - 5Heimstetten[1-2]
20:0010.08.2018Illertissen3 - 2Ingolstadt II[3-1]
20:0010.08.2018Rosenheim1 - 4Memmingen[0-0]
19:3010.08.2018Aschaffenburg0 - 1Furth II[0-0]
19:3010.08.2018SpVgg Bayreuth0 - 2Eichstatt[0-1]
19:1510.08.2018Schalding0 - 2Bayern II[0-1]
19:0010.08.2018Pipinsried0 - 0Nurnberg II[0-0]
15:0005.08.2018Bayern II2 - 0Illertissen[2-0]
15:0004.08.2018Heimstetten0 - 1Augsburg II[0-1]
15:0004.08.2018Nurnberg II4 - 0Rosenheim[0-0]
14:0004.08.2018Furth II0 - 1Garching[0-0]
20:3003.08.2018Memmingen1 - 0Buchbach[0-0]
20:0003.08.2018Burghausen1 - 0SpVgg Bayreuth[1-0]
20:0003.08.2018Ingolstadt II2 - 1Pipinsried[1-0]
20:0003.08.2018Schweinfurt1 - 0Aschaffenburg[0-0]
19:3003.08.2018Eichstatt0 - 0Schalding[0-0]
19:3031.07.2018SpVgg Bayreuth0 - 3Memmingen[0-1]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0012.08.2018Brandenburger0 - 2Zehlendorf[0-0]
15:0012.08.2018CFC Hertha2 - 1Malchower[0-0]
15:0012.08.2018Stendal2 - 3Greifswald[1-1]
15:0012.08.2018Strausberg2 - 0Blau Weiss Berlin[1-0]
14:3012.08.2018Neustrelitz0 - 2Lichtenberg[0-1]
15:0011.08.2018Hansa Rostock II3 - 0Altludersdorf[2-0]
19:4510.08.2018Torgelower Greif2 - 2Wismar[0-1]
15:3005.08.2018Blau Weiss Berlin0 - 1TB Berlin[0-0]
15:0005.08.2018Staaken2 - 0Stendal[2-0]
15:0005.08.2018Wismar3 - 2CFC Hertha[1-1]
15:0004.08.2018Greifswald3 - 1Brandenburger[-]
15:0004.08.2018Zehlendorf2 - 2Hansa Rostock II[1-0]
14:3004.08.2018Lichtenberg2 - 0Torgelower Greif[0-0]
20:4503.08.2018Malchower1 - 2Strausberg[0-2]
20:3003.08.2018Altludersdorf1 - 4Neustrelitz[0-2]
15:0012.08.2018Chemie Leipzig2 - 1Einheit Rudolstadt[0-0]
15:0012.08.2018Halle4 - 1Nordhausen II[0-1]
15:0012.08.2018Hohenstein-Ernstthal1 - 0Eilenburg[0-0]
15:0012.08.2018Plauen1 - 0Jena II[1-0]
15:0011.08.2018Askania Bernburg2 - 1FC Ludwigsfelder[0-1]
14:0011.08.2018Krieschow0 - 1Wismut Gera[0-1]
20:3010.08.2018Sandersdorf3 - 0Blau-Weiss Zorbau[1-0]
20:0010.08.2018Luckenwalde1 - 1Inter Leipzig[0-1]
15:0005.08.2018Inter Leipzig5 - 1Hohenstein-Ernstthal[3-0]
15:0005.08.2018Jena II3 - 0Askania Bernburg[0-0]
15:0005.08.2018Wismut Gera1 - 0Sandersdorf[0-0]
15:0004.08.2018Blau-Weiss Zorbau1 - 2Chemie Leipzig[0-1]
15:0004.08.2018Einheit Rudolstadt2 - 1Halle[1-1]
15:0004.08.2018FC Ludwigsfelder0 - 5Luckenwalde[0-2]
15:0004.08.2018Nordhausen II0 - 0Plauen[0-0]
13:0004.08.2018Eilenburg0 - 1Krieschow[0-1]
19:3015.08.2018Schilksee0 - 3Bordesholm[0-1]
16:0012.08.2018Inter Turkspor Kiel3 - 2Bordesholm[1-0]
15:0012.08.2018Eichede0 - 1Neumunster[0-0]
15:0012.08.2018TSV Lagerdorf3 - 2Frisia Risum-Lindholm[2-1]
15:0012.08.2018VfR Neumunster0 - 3Todesfelde[0-2]
17:0011.08.2018Schilksee0 - 1NTSV Strand 08[0-0]
15:0011.08.2018Eutin1 - 1Flensburg[1-0]
15:0011.08.2018Lubeck II2 - 3Heider SV[0-2]
15:0011.08.2018TSV Kropp3 - 2SC Weiche-08 II[2-0]
20:0008.08.2018Frisia Risum-Lindholm1 - 0SC Weiche-08 II[1-0]
20:0008.08.2018Lubeck II3 - 0Inter Turkspor Kiel[0-0]
20:0008.08.2018TSV Lagerdorf2 - 4Neumunster[1-3]
20:0008.08.2018VfR Neumunster1 - 3Heider SV[0-2]
20:0007.08.2018TSV Kropp0 - 4Flensburg[0-2]
16:0005.08.2018Inter Turkspor Kiel2 - 2Schilksee[1-1]
16:0005.08.2018SC Weiche-08 II2 - 0Lubeck II[1-0]
17:0004.08.2018Todesfelde4 - 2TSV Lagerdorf[2-0]
16:0004.08.2018Bordesholm1 - 0VfR Neumunster[1-0]
15:0004.08.2018Flensburg2 - 3Frisia Risum-Lindholm[1-1]
15:0004.08.2018Heider SV1 - 1Eichede[1-0]
15:0012.08.2018Rugenbergen3 - 2Curslack-Neuengamme[2-0]
15:0012.08.2018TSV Buchholz 083 - 0Wedeler TSV[2-0]
12:3012.08.2018Condor Hamburg2 - 3Barmbek-Uhlenhorst[1-2]
11:4512.08.2018HEBC Hamburg4 - 1Pinneberg[2-1]
11:4512.08.2018Teutonia Ottensen3 - 0Wandsbeker Concordia[2-0]
15:0011.08.2018Meiendorfer SV2 - 2TuS Osdorf[1-2]
14:0011.08.2018Dassendorf1 - 2Sasel[1-1]
21:0010.08.2018Suderelbe4 - 4Niendorfer TSV[3-3]
20:3010.08.2018SC Victoria Hamburg2 - 0Altona[-]
16:0005.08.2018Pinneberg0 - 4Meiendorfer SV[0-1]
15:0005.08.2018Altona0 - 1Niendorfer TSV[0-1]
12:1505.08.2018Wedeler TSV1 - 2Sasel[1-0]
17:0004.08.2018Suderelbe3 - 3HEBC Hamburg[-]
16:0004.08.2018Curslack-Neuengamme1 - 1TSV Buchholz 08[-]
20:3003.08.2018Barmbek-Uhlenhorst1 - 1Rugenbergen[1-0]
20:3003.08.2018SC Victoria Hamburg2 - 4Dassendorf[1-2]
20:3003.08.2018TuS Osdorf1 - 2Teutonia Ottensen[0-1]
20:0003.08.2018Wandsbeker Concordia2 - 0Condor Hamburg[0-0]
16:0029.07.2018Curslack-Neuengamme0 - 2Sasel[-]
15:0029.07.2018Rugenbergen3 - 1Wandsbeker Concordia[0-0]
19:3015.08.2018BTS Neustadt1 - 4Habenhauser[1-1]
20:3008.08.2018Brinkumer0 - 1SFL Bremerhaven[0-0]
20:3008.08.2018Geestemunde2 - 2Hastedt[0-0]
20:0008.08.2018Aumund-Vegesack4 - 1Werder Bremen III[1-1]
20:0008.08.2018Bremer6 - 2Blumenthaler[5-1]
20:0008.08.2018BTS Neustadt1 - 1Leher[0-0]
20:0008.08.2018Habenhauser3 - 1Borgfeld[2-0]
20:0008.08.2018Oberneuland5 - 0Schwachhausen[4-0]
20:0008.08.2018OSC Bremerhaven0 - 2Vatan Bremen[0-2]
16:3005.08.2018SFL Bremerhaven4 - 0Habenhauser[0-0]
16:0005.08.2018Borgfeld2 - 7Oberneuland[2-4]
16:0005.08.2018Leher2 - 4Geestemunde[0-2]
16:0005.08.2018Schwachhausen1 - 2Bremer[1-0]
16:0005.08.2018Vatan Bremen1 - 1Brinkumer[1-0]
16:0004.08.2018OSC Bremerhaven2 - 2Hastedt[0-1]
14:0004.08.2018Werder Bremen III0 - 4BTS Neustadt[0-3]
20:0003.08.2018Blumenthaler1 - 2Aumund-Vegesack[1-2]
16:0012.08.2018Bersenbruck4 - 0Wunstorf[2-0]
16:0012.08.2018Eintracht Northeim2 - 0Spelle-Venhaus[0-0]
16:0012.08.2018Hildesheim1 - 0Heeslinger[1-0]
16:0012.08.2018Oythe1 - 3Cloppenburg[1-1]
17:0011.08.2018Uphusen3 - 1Gifhorn[1-0]
20:3010.08.2018Hagen/Uthlede2 - 2Delmenhorst[0-2]
20:0010.08.2018Hannoverscher SC4 - 1Arminia Hannover[3-1]
19:3010.08.2018Wolfenbuttel1 - 0Braunschweig II[0-0]
19:3012.08.2018Siegen3 - 2Erndtebruck[-]
16:0012.08.2018Ahlen2 - 2Hammer SpVgg.[1-1]
16:0012.08.2018ASC 09 Dortmund0 - 1TuS Haltern[0-0]
16:0012.08.2018Eintracht Rheine5 - 3Paderborn II[2-0]
16:0012.08.2018FC Gutersloh0 - 3Brunninghausen[0-2]
16:0012.08.2018Gievenbeck2 - 2Schermbeck[1-0]
16:0012.08.2018Holzwickeder SC1 - 0Sprockhovel[0-0]
16:0012.08.2018Westfalia Rhynern2 - 3Ennepetal[1-1]
16:0011.08.2018Westfalia Herne1 - 4Schalke II[1-2]
20:3015.08.2018Ginsheim - Baunatal
20:0015.08.2018Eddersheim - Kassel
20:0015.08.2018Waldgirmes - Ederbergland
19:4515.08.2018Alzenau2 - 1Turk Gucu Friedberg[1-1]
20:3014.08.2018Bad Vilbel1 - 3Giessen[0-1]
16:0012.08.2018Ginsheim2 - 1Turk Gucu Friedberg[2-1]
17:0011.08.2018Neu-Isenburg0 - 2Kassel[0-1]
16:0011.08.2018Flieden1 - 2Ederbergland[0-1]
16:0011.08.2018Lehnerz3 - 2Lohfelden[2-1]
16:0011.08.2018Viktoria Griesheim1 - 2Baunatal[1-1]
16:0011.08.2018Waldgirmes3 - 1Hunfelder[1-1]
21:0010.08.2018Bad Vilbel0 - 1Alzenau[-]
20:0010.08.2018Hadamar1 - 3Giessen[0-1]
16:0005.08.2018Lohfelden3 - 2Hadamar[2-0]
16:0005.08.2018Turk Gucu Friedberg2 - 2Neu-Isenburg[1-0]
19:0004.08.2018Alzenau4 - 2Ginsheim[-]
18:0004.08.2018Hunfelder1 - 0Lehnerz[-]
17:0004.08.2018Eddersheim1 - 2Waldgirmes[-]
16:0004.08.2018Ederbergland1 - 2Kassel[0-2]
16:0004.08.2018Giessen6 - 0Viktoria Griesheim[-]
16:0012.08.2018Engers3 - 1Hertha Wiesbach[2-0]
15:0012.08.2018Arminia Ludwigshafen3 - 2Idar-Oberstein[1-1]
15:0012.08.2018TuS RW Koblenz3 - 0VFB Dillingen[3-0]
16:3011.08.2018Diefflen0 - 4TuS Koblenz[0-1]
16:3011.08.2018Jagersburg0 - 0Karbach[0-0]
16:3011.08.2018Kaiserslautern II0 - 1Rochling[0-0]
16:3011.08.2018Schott Mainz2 - 2Eintracht Trier[1-1]
16:0011.08.2018Emmelshausen3 - 1Hassia Bingen[2-0]
15:3011.08.2018Pfeddersheim1 - 1Mechtersheim[0-0]
20:3008.08.2018Idar-Oberstein1 - 3TuS RW Koblenz[0-1]
20:0008.08.2018TuS Koblenz0 - 0Arminia Ludwigshafen[0-0]
20:0008.08.2018VFB Dillingen0 - 4Engers[0-1]
19:3008.08.2018Hertha Wiesbach4 - 0Kaiserslautern II[1-0]
20:0007.08.2018Eintracht Trier1 - 0Diefflen[1-0]
20:0007.08.2018Hassia Bingen1 - 3Jagersburg[0-2]
20:0007.08.2018Karbach3 - 1Pfeddersheim[-]
20:0007.08.2018Mechtersheim3 - 1Schott Mainz[1-0]
20:0007.08.2018Rochling4 - 0Emmelshausen[1-0]
18:0005.08.2018TuS RW Koblenz4 - 1TuS Koblenz[2-1]
18:0004.08.2018Diefflen1 - 4Mechtersheim[0-2]
19:3015.08.2018Abtswind2 - 1Erlangen[0-1]
19:3015.08.2018Ammerthal3 - 0Jahn Forchheim[3-0]
19:3015.08.2018Bayern Hof1 - 1DJK Bamberg[0-0]
19:0015.08.2018Aubstadt1 - 1Spvgg Ansbach 09[1-0]
17:0015.08.2018Neumarkt0 - 2Wurzburger Kickers II[0-2]
17:0011.08.2018Abtswind3 - 1Bayern Hof[1-1]
17:0011.08.2018Grossbardorf1 - 3DJK Bamberg[0-2]
17:0011.08.2018Wurzburger Kickers II2 - 5Gebenbach[2-2]
16:0011.08.2018Jahn Forchheim0 - 4Vach[0-2]
16:0011.08.2018Neumarkt1 - 1Wurzburger FV[0-0]
15:0011.08.2018Seligenporten2 - 2Aubstadt[1-1]
15:0011.08.2018Spvgg Ansbach 092 - 2Sand[0-1]
19:3010.08.2018Ammerthal1 - 0ATSV[1-0]
19:3010.08.2018Erlangen1 - 3Eltersdorf[0-2]
16:0005.08.2018DJK Bamberg0 - 1Spvgg Ansbach 09[0-1]
16:0005.08.2018Vach2 - 1Erlangen[1-0]
16:0005.08.2018Wurzburger FV3 - 0Abtswind[1-0]
18:0004.08.2018Bayern Hof2 - 4Ammerthal[0-1]
17:0004.08.2018Eltersdorf2 - 2Wurzburger Kickers II[1-2]
17:0004.08.2018Grossbardorf2 - 1Seligenporten[1-0]
18:3015.08.2018Nordlingen3 - 1Vilzing[1-1]
17:0015.08.2018Kottern-St. Mang3 - 1Rain/Lech[1-0]
15:0015.08.2018Dachau5 - 0Kirchanschoring[2-0]
15:0015.08.2018Ismaning1 - 4Sonthofen[1-3]
14:0015.08.2018SV Turkgucu Ataspor2 - 0Schwaben Augsburg[0-0]
18:0011.08.2018Nordlingen0 - 2SV Turkgucu Ataspor[0-1]
18:0011.08.2018Rain/Lech2 - 2Hankofen-Hailing[0-0]
17:0011.08.2018Kirchanschoring0 - 0Schwaben Augsburg[0-0]
16:0011.08.2018Holzkirchen1 - 2Regensburg II[0-2]
16:0011.08.2018Vilzing0 - 1Unterfohring[0-0]
15:0011.08.2018Dachau1 - 1Kottern-St. Mang[1-1]
15:0011.08.2018Munich 1860 II1 - 2Pullach[1-0]
19:3010.08.2018Schwabmunchen3 - 1Sonthofen[1-0]
17:0005.08.2018Regensburg II6 - 2Nordlingen[2-1]
17:0005.08.2018Schwabmunchen3 - 1Kirchanschoring[1-1]
16:0005.08.2018SV Turkgucu Ataspor3 - 0Vilzing[0-0]
15:3005.08.2018Unterfohring2 - 4Munich 1860 II[1-1]
17:0004.08.2018Kottern-St. Mang2 - 1Ismaning[1-1]
16:0004.08.2018Schwaben Augsburg1 - 0Holzkirchen[0-0]
15:0004.08.2018Pullach1 - 1Dachau[-]
16:0012.08.2018Neckarsulmer2 - 0Oberachern[1-0]
14:0012.08.2018Freiberg1 - 2Ravensburg[0-1]
18:0011.08.2018Ger. Friedrichstal0 - 7Bahlinger[0-5]
16:3011.08.2018Backnang1 - 1FC 08 Villingen[1-0]
16:3011.08.2018Linx2 - 1Spielberg[1-0]
15:0011.08.2018FC Normannia Gmund0 - 11. Goppinger Sportverein 1895[0-1]
15:0011.08.2018Reutlingen1 - 1TSV Ilshofen[0-1]
15:0011.08.2018Stutt. Kickers0 - 0FC Nottingen[0-0]
20:0010.08.2018Bissingen2 - 1Pforzheim[2-0]
20:3015.08.2018Bocholt - FSV Duisburg
20:3015.08.2018FC Monheim - Jahn Hiesfeld
20:3015.08.2018Hilden - SSVg Velbert
20:3015.08.2018Homberg - Baumberg
20:3015.08.2018Schonnebeck - Meerbusch
20:3015.08.2018SC Velbert - Germania Ratingen
20:3015.08.2018Speldorf - Dusseldorf-West
20:3015.08.2018TuRU Dusseldorf - Kleve
16:3012.08.2018Dusseldorf-West0 - 3Bocholt[0-1]
16:3012.08.2018FSV Duisburg1 - 2TuRU Dusseldorf[0-1]
16:0012.08.2018Baumberg2 - 2Union Nettetal[2-0]
16:0012.08.2018Germania Ratingen1 - 1Speldorf[0-0]
16:0012.08.2018Jahn Hiesfeld1 - 4Homberg[0-3]
16:0012.08.2018Kleve3 - 0Hilden[2-0]
16:0012.08.2018Meerbusch2 - 0FC Monheim[1-0]
16:0012.08.2018SSVg Velbert3 - 1Schonnebeck[3-0]
16:0012.08.2018SW Essen0 - 1SC Velbert[0-0]
Germany: Super Cup
21:3012.08.2018Eintracht Frankfurt0 - 5Bayern Munich[0-2]
Germany: Junioren Bundesliga North
19:3015.08.2018Hertha U193 - 0Jena U19[2-0]
19:0015.08.2018Bremen U194 - 0Niendorfer TSV U19[0-0]
19:0015.08.2018Dresden U192 - 2Magdeburg U19[0-1]
19:0015.08.2018RB Leipzig U193 - 1Wolfsburg U19[2-0]
15:3015.08.2018Hamburger SV U192 - 3St. Pauli U19[1-0]
16:0012.08.2018Osnabruck U190 - 1TSV Havelse U19[0-1]
15:0011.08.2018Jena U190 - 0Union Berlin U19[0-0]
14:0011.08.2018Hannover U191 - 3Bremen U19[1-0]
14:0011.08.2018Magdeburg U190 - 3Hamburger SV U19[0-3]
12:0011.08.2018Niendorfer TSV U190 - 2Dresden U19[0-0]
14:0010.08.2018Wolfsburg U194 - 2Hertha U19[2-2]
12:0010.08.2018St. Pauli U194 - 2RB Leipzig U19[2-1]
19:0015.08.2018Augsburg U191 - 3Stuttgart U19[1-1]
19:0015.08.2018Mainz U194 - 0FSV Frankfurt U19[1-0]
19:0015.08.2018Stuttgarter Kickers U191 - 6Hoffenheim U19[0-4]
18:3015.08.2018Karlsruher U191 - 0Freiburg U19[0-0]
17:0015.08.2018Heidenheim U192 - 2Nurnberg U19[2-1]
14:0015.08.2018Bayern U193 - 1Ingolstadt U19[0-0]
14:0012.08.2018Kaiserslautern U192 - 1Karlsruher U19[1-1]
14:0011.08.2018Nurnberg U193 - 5Augsburg U19[2-2]
12:0011.08.2018Freiburg U190 - 1Heidenheim U19[0-0]
12:0011.08.2018Hoffenheim U190 - 5Bayern U19[0-2]
12:0011.08.2018Ingolstadt U192 - 0Mainz U19[1-0]
12:0011.08.2018Stuttgart U191 - 0Stuttgarter Kickers U19[0-0]
19:0015.08.2018Duisburg U190 - 0RW Essen U19[0-0]
19:0015.08.2018Dusseldorf U192 - 2Alemannia Aachen U19[0-0]
19:0015.08.2018Leverkusen U190 - 3Dortmund U19[0-2]
19:0015.08.2018Paderborn U193 - 4Bochum U19[2-3]
19:0015.08.2018Preussen Munster U192 - 2B. Monchengladbach U19[1-0]
19:0015.08.2018Schalke U191 - 3Koln U19[0-2]
14:0012.08.2018Alemannia Aachen U191 - 3Duisburg U19[1-2]
14:0012.08.2018RW Essen U192 - 2Paderborn U19[2-1]
12:0012.08.2018Bochum U193 - 0Oberhausen U19[0-0]
12:0012.08.2018Rodinghausen U190 - 3Schalke U19[0-0]
17:0011.08.2018Koln U192 - 1Preussen Munster U19[0-1]
12:0011.08.2018B. Monchengladbach U191 - 2Leverkusen U19[1-1]
12:0011.08.2018Dortmund U192 - 1Dusseldorf U19[2-1]
Germany: Dfb Pokal Women
15:0012.08.2018Andernach W2 - 4Saarbrucken W[1-0]
15:0012.08.2018Billerbeck W1 - 4Gutersloh W[1-2]
15:0012.08.2018Borussia Bocholt W0 - 2Meppen W[0-0]
15:0012.08.2018Delmenhorst W9 - 0Bramfelder SV W[6-0]
15:0012.08.2018Erfurt W0 - 2Vorwarts Koln W[0-2]
15:0012.08.2018FFC Niederkirchen W5 - 1Holzbach W[3-0]
15:0012.08.2018Hannover W4 - 2Hohen Neuendorf W[1-2]
15:0012.08.2018Henstedt-Ulzburg W6 - 0Fortuna Dresden W[4-0]
15:0012.08.2018Herforder W1 - 0Viktoria Berlin W[1-0]
15:0012.08.2018Holstein Kiel W0 - 4Calden W[0-3]
15:0012.08.2018Karlsruher W1 - 3Hegauer W[1-1]
15:0012.08.2018Magdeburger W2 - 5Arminia Bielefeld W[2-1]
15:0012.08.2018Neubrandenburg W1 - 0FSV Babelsberg W[1-0]
15:0012.08.2018Riegelsberg W0 - 6Hessen Wetzlar W[0-1]
15:0012.08.2018Schott Mainz W1 - 3Forstern W[0-0]
15:0012.08.2018Schwachhausen W1 - 3Cloppenburg W[1-0]
15:0012.08.2018Sindelfingen W2 - 3Alberweiler W[1-0]
15:0012.08.2018Worrstadt W1 - 2Weinberg W[0-1]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
zlatan67 :  6 saat önce
Aynı tarihte bana da mail geldi ancak PlayStation elime...devamı
ilhank34 :  7 saat önce
Bahisdoktoru benım maılde yakında Degısır ınsallah hala...devamı
bahis doktoru :  7 saat önce
merhaba, durumu teknik ekibe bildirdik, çözüm için gerekli...devamı
bynbnsr1 :  8 saat önce
Bilgilendirmeniz icin tesekkurler iyi calismalar sn. bahisdoktoru...devamı
bahis doktoru :  8 saat önce
Merhaba, forma ödülün ile ilgili küçük bir tedarik problemi...devamı
bynbnsr1 :  16 saat önce
Durum ile ilgili neden bir bilgilendirme yapmiyorsunuz?
...devamı
metramon69 :  1 gün önce
kullanıcı bazlı kısıtlama yada eksik güncelleme mi...devamı
metramon69 :  1 gün önce
bahis doktoru bahisler açık gibi gözüksede bizler tahmin...devamı
bynbnsr1 :  2 gün önce
Bahisdoktoru gecen ay ki buyuk odul bana ulasmadi. 29 temmuz...devamı
ilhank34 :  2 gün önce
Bahis doktoru çok teşekkür ederim kolay gelsin....devamı