Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Germany: Bundesliga
22:3015.02.2019Augsburg2 - 1Bayern Munich[2-1]
Germany: 2. Bundesliga
20:3015.02.2019Paderborn3 - 2FC Koln[0-1]
20:3015.02.2019Sandhausen1 - 1Darmstadt[1-1]
Germany: 3. Liga
21:0015.02.2019Unterhaching1 - 2Wehen[1-1]
Germany: Regionalliga Nordost
21:0015.02.2019Hertha Berlin II2 - 1Meuselwitz[1-0]
20:0015.02.2019Lippstadt1 - 0Koln II[0-0]
Germany: Oberliga Hamburg
21:0015.02.2019Wandsbeker Concordia - HEBC Hamburg
21:3015.02.2019SC Victoria Hamburg - Pinneberg
21:3015.02.2019TuS Osdorf - Niendorfer TSV
21:3015.02.2019Oberneuland - SFL Bremerhaven
21:3015.02.2019Sprockhovel - Ahlen
Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga
17:3016.02.2019Hoffenheim - Hannover
17:3016.02.2019Schalke - Freiburg
17:3016.02.2019Stuttgart - RB Leipzig
17:3016.02.2019Wolfsburg - Mainz
20:3016.02.2019Hertha Berlin - Werder Bremen
17:3017.02.2019Eintracht Frankfurt - B. Monchengladbach
20:0017.02.2019Bayer Leverkusen - Dusseldorf
22:3018.02.2019Nurnberg - Dortmund
Germany: 2. Bundesliga
15:0016.02.2019Duisburg - Union Berlin
15:0016.02.2019Heidenheim - Hamburger SV
15:0016.02.2019Ingolstadt - Bochum
15:0016.02.2019St. Pauli - Aue
15:3017.02.2019Arminia Bielefeld - Magdeburg
15:3017.02.2019Holstein Kiel - Greuther Furth
15:3017.02.2019SG Dynamo Dresden - Regensburg
Germany: 3. Liga
16:0016.02.2019Fortuna Koln - Braunschweig
16:0016.02.2019Grossaspach - Uerdingen
16:0016.02.2019Hallescher - Lotte
16:0016.02.2019Karlsruher - Kaiserslautern
16:0016.02.2019Meppen - Energie Cottbus
16:0016.02.2019Preussen Munster - VfL Osnabruck
15:0017.02.2019Wurzburger Kickers - Hansa Rostock
16:0017.02.2019Zwickau - Jena
21:0018.02.2019Munich 1860 - Aalen
Germany: Regionalliga North
16:0016.02.2019Oldenburg - Hannover II
16:0016.02.2019TSV Havelse - VfL Oldenburg
15:3016.02.2019Altglienicke - Oberlausitz
15:3016.02.2019Nordhausen - Viktoria Berlin
15:3016.02.2019Rathenow - Bischofswerdaer
15:3017.02.2019Bautzen - Babelsberg
15:3017.02.2019Berliner AK 07 - BFC Dynamo
15:3017.02.2019Halberstadt - Auerbach
15:3017.02.2019Lokomotive Leipzig - Furstenwalde
21:0018.02.2019Chemnitzer - Erfurt
16:0016.02.2019B. Monchengladbach II - Rodinghausen
16:0016.02.2019Dortmund II - Wiedenbruck
16:0016.02.2019RW Essen - TV Herkenrath
16:0016.02.2019Straelen - Wuppertaler
16:0016.02.2019Verl - Kaan-Marienborn
16:0016.02.2019Wattenscheid - Bonner
16:0017.02.2019Viktoria Koln - Oberhausen
17:0017.02.2019Alemannia Aachen - Dusseldorf II
16:0016.02.2019Freiburg II - Pirmasens
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0017.02.2019Stendal - Staaken
15:3016.02.2019Hohenstein-Ernstthal - Inter Leipzig
17:0016.02.2019Curslack-Neuengamme - Teutonia Ottensen
18:0016.02.2019Suderelbe - Altona
13:1517.02.2019Wedeler TSV - Condor Hamburg
16:0017.02.2019Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV
17:0017.02.2019Sasel - Rugenbergen
15:0016.02.2019Bremer - Borgfeld
17:0016.02.2019Aumund-Vegesack - Schwachhausen
17:0016.02.2019BTS Neustadt - Blumenthaler
17:0016.02.2019OSC Bremerhaven - Leher
13:0017.02.2019Geestemunde - Werder Bremen III
17:0017.02.2019Hastedt - Vatan Bremen
17:3017.02.2019Habenhauser - Brinkumer
21:3021.02.2019Borgfeld - Aumund-Vegesack
17:0017.02.2019Brunninghausen - Westfalia Rhynern
17:0017.02.2019Ennepetal - Westfalia Herne
17:0017.02.2019Erndtebruck - FC Gutersloh
17:0017.02.2019Hammer SpVgg. - ASC 09 Dortmund
17:0017.02.2019Schalke II - Paderborn II
17:0017.02.2019Schermbeck - Holzwickeder SC
17:0017.02.2019Siegen - Gievenbeck
17:0017.02.2019TuS Haltern - Eintracht Rheine
16:0016.02.2019Kaiserslautern II - Hertha Wiesbach
16:3016.02.2019Pfeddersheim - Karbach
16:3016.02.2019Schott Mainz - Mechtersheim
17:0016.02.2019Diefflen - Eintracht Trier
17:0016.02.2019Engers - VFB Dillingen
17:0016.02.2019Jagersburg - Hassia Bingen
16:0017.02.2019Arminia Ludwigshafen - TuS Koblenz
17:0017.02.2019Emmelshausen - Rochling
16:0016.02.2019Backnang - Spielberg
16:0016.02.2019Freiberg - Villingen
16:0016.02.2019Normannia Gmund - Bahlinger
16:0016.02.2019Stutt. Kickers - Oberachern
16:0016.02.2019TSV Ilshofen - Bissingen
17:0016.02.2019Ger. Friedrichstal - Ravensburg
17:0016.02.2019Linx - Reutlingen
17:0016.02.2019Neckarsulmer - Goppinger SV
18:0016.02.2019Baumberg - Jahn Hiesfeld
17:0017.02.2019Bocholt - Kleve
17:0017.02.2019Homberg - SW Essen
17:0017.02.2019Schonnebeck - FC Monheim
17:0017.02.2019Speldorf - FSV Duisburg
17:0017.02.2019TuRU Dusseldorf - SSVg Velbert
17:0017.02.2019Union Nettetal - Germania Ratingen
17:3017.02.2019Dusseldorf-West - SC Velbert
18:0017.02.2019Hilden - Meerbusch
Germany: Junioren Bundesliga North
13:0016.02.2019Jena U19 - Hamburger SV U19
13:0016.02.2019Osnabruck U19 - RB Leipzig U19
13:0016.02.2019Wolfsburg U19 - Dresden U19
15:0016.02.2019Magdeburg U19 - Niendorfer TSV U19
15:0016.02.2019St. Pauli U19 - Bremen U19
16:0016.02.2019Hannover U19 - Union Berlin U19
13:0016.02.2019Freiburg U19 - Mainz U19
13:0016.02.2019Hoffenheim U19 - Augsburg U19
13:0016.02.2019Stuttgart U19 - Karlsruher U19
13:0017.02.2019FSV Frankfurt U19 - Ingolstadt U19
13:0017.02.2019Kaiserslautern U19 - Bayern U19
15:0017.02.2019Nurnberg U19 - Eintracht Frankfurt U19
15:0017.02.2019Stuttgarter Kickers U19 - Heidenheim U19
13:0016.02.2019Duisburg U19 - Leverkusen U19
16:0016.02.2019Koln U19 - Paderborn U19
13:0017.02.2019B. Monchengladbach U19 - Oberhausen U19
13:0017.02.2019Dortmund U19 - Schalke U19
13:0017.02.2019Rodinghausen U19 - Bochum U19
13:0017.02.2019RW Essen U19 - Dusseldorf U19
16:0017.02.2019Alemannia Aachen U19 - Preussen Munster U19
Germany: Bundesliga Women
13:0017.02.2019B. Monchengladbach W - Sand W
15:0017.02.2019Frankfurt W - Potsdam W
16:0017.02.2019Freiburg W - Bayer Leverkusen W
16:0017.02.2019SGS Essen W - Hoffenheim W
16:0017.02.2019Werder Bremen W - Duisburg W
17:0017.02.2019Bayern Munich W - Wolfsburg W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
20:0010.02.2019Dusseldorf3 - 0Stuttgart[1-0]
17:3010.02.2019Werder Bremen4 - 0Augsburg[3-0]
20:3009.02.2019Bayern Munich3 - 1Schalke[2-1]
17:3009.02.2019B. Monchengladbach0 - 3Hertha Berlin[0-1]
17:3009.02.2019Dortmund3 - 3Hoffenheim[2-0]
17:3009.02.2019Freiburg3 - 3Wolfsburg[1-1]
17:3009.02.2019Hannover2 - 0Nurnberg[1-0]
17:3009.02.2019RB Leipzig0 - 0Eintracht Frankfurt[0-0]
22:3008.02.2019Mainz1 - 5Bayer Leverkusen[1-4]
20:0003.02.2019Stuttgart2 - 2Freiburg[0-1]
17:3003.02.2019Augsburg3 - 0Mainz[2-0]
20:3002.02.2019Schalke0 - 2B. Monchengladbach[0-0]
17:3002.02.2019Bayer Leverkusen3 - 1Bayern Munich[0-1]
17:3002.02.2019Eintracht Frankfurt1 - 1Dortmund[1-1]
17:3002.02.2019Hertha Berlin0 - 1Wolfsburg[0-0]
17:3002.02.2019Hoffenheim1 - 1Dusseldorf[1-0]
17:3002.02.2019Nurnberg1 - 1Werder Bremen[0-0]
22:3001.02.2019Hannover0 - 3RB Leipzig[0-1]
20:0027.01.2019Dusseldorf0 - 4RB Leipzig[0-3]
Germany: 2. Bundesliga
22:3011.02.2019Hamburger SV1 - 0SG Dynamo Dresden[0-0]
15:3010.02.2019Aue0 - 3Ingolstadt[0-1]
15:3010.02.2019Darmstadt1 - 2Heidenheim[0-1]
15:3010.02.2019Magdeburg1 - 1Holstein Kiel[1-1]
15:0009.02.2019Bochum1 - 2Paderborn[0-2]
15:0009.02.2019Greuther Furth1 - 0Duisburg[0-0]
15:0009.02.2019Union Berlin2 - 0Sandhausen[1-0]
20:3008.02.2019FC Koln4 - 1St. Pauli[1-1]
20:3008.02.2019Regensburg0 - 3Arminia Bielefeld[0-2]
22:3004.02.2019St. Pauli3 - 2Union Berlin[1-0]
15:3003.02.2019Holstein Kiel2 - 0Regensburg[1-0]
15:3003.02.2019Sandhausen3 - 0Bochum[0-0]
15:0002.02.2019Arminia Bielefeld2 - 0Hamburger SV[2-0]
15:0002.02.2019Heidenheim1 - 0SG Dynamo Dresden[1-0]
15:0002.02.2019Paderborn6 - 0Greuther Furth[3-0]
20:3001.02.2019Duisburg3 - 2Darmstadt[2-0]
20:3001.02.2019Ingolstadt0 - 1Magdeburg[0-0]
22:3031.01.2019Union Berlin2 - 0FC Koln[2-0]
Germany: 3. Liga
21:0012.02.2019Zwickau1 - 1Karlsruher[1-0]
21:0011.02.2019Lotte1 - 0Preussen Munster[1-0]
16:0010.02.2019Braunschweig2 - 3Wehen[1-2]
15:0010.02.2019Aalen1 - 2Meppen[1-1]
16:0009.02.2019Energie Cottbus1 - 2Wurzburger Kickers[0-1]
16:0009.02.2019Fortuna Koln1 - 0Zwickau[0-0]
16:0009.02.2019Hansa Rostock2 - 0Unterhaching[1-0]
16:0009.02.2019Jena1 - 1Karlsruher[1-1]
16:0009.02.2019Kaiserslautern0 - 0Hallescher[0-0]
16:0009.02.2019Uerdingen1 - 1Munich 1860[0-0]
21:0008.02.2019VfL Osnabruck0 - 2Grossaspach[0-1]
21:0004.02.2019Zwickau0 - 1Braunschweig[0-0]
15:0003.02.2019Wehen2 - 0Hansa Rostock[1-0]
16:0002.02.2019Grossaspach0 - 1Lotte[0-0]
16:0002.02.2019Hallescher0 - 0Jena[0-0]
16:0002.02.2019Karlsruher3 - 1Fortuna Koln[0-1]
16:0002.02.2019Meppen3 - 2Uerdingen[0-0]
16:0002.02.2019Munich 18601 - 2VfL Osnabruck[0-1]
16:0002.02.2019Wurzburger Kickers2 - 1Aalen[1-0]
Germany: Regionalliga Nordost
15:3010.02.2019Bischofswerdaer - Lokomotive Leipzig
15:3010.02.2019Erfurt0 - 2Halberstadt[0-1]
15:3010.02.2019Furstenwalde1 - 0Bautzen[0-0]
15:3010.02.2019Meuselwitz - Nordhausen
15:3010.02.2019Viktoria Berlin - Rathenow
15:3009.02.2019Babelsberg - Berliner AK 07
15:3009.02.2019Oberlausitz - Hertha Berlin II
21:0008.02.2019Auerbach - Altglienicke
21:0008.02.2019BFC Dynamo - Chemnitzer
18:0002.02.2019Auerbach - Erfurt
15:3002.02.2019Oberlausitz - Rathenow
21:3008.02.2019Alemannia Aachen0 - 0Koln II[0-0]
Germany: Oberliga Hamburg
17:0010.02.2019Sasel2 - 1TSV Buchholz 08[-]
16:3010.02.2019Teutonia Ottensen1 - 2Barmbek-Uhlenhorst[-]
16:0010.02.2019Niendorfer TSV3 - 1Pinneberg[-]
16:0010.02.2019Rugenbergen - Wedeler TSV
15:0010.02.2019Dassendorf1 - 4Altona[-]
13:3010.02.2019Condor Hamburg2 - 2Curslack-Neuengamme[1-1]
12:4510.02.2019HEBC Hamburg2 - 3TuS Osdorf[0-1]
16:0009.02.2019Meiendorfer SV2 - 3Wandsbeker Concordia[-]
21:3008.02.2019SC Victoria Hamburg3 - 0Suderelbe[-]
16:0003.02.2019TSV Buchholz 08 - Dassendorf
17:1510.02.2019Westfalia Herne4 - 4TuS Haltern[1-0]
17:0010.02.2019Ahlen - Brunninghausen
17:0010.02.2019ASC 09 Dortmund0 - 1Ennepetal[-]
17:0010.02.2019Eintracht Rheine1 - 4Schalke II[-]
17:0010.02.2019FC Gutersloh - Sprockhovel
17:0010.02.2019Gievenbeck1 - 3Paderborn II[1-3]
17:0010.02.2019Holzwickeder SC - Erndtebruck
17:0010.02.2019Westfalia Rhynern - Hammer SpVgg.
16:0009.02.2019VFB Dillingen0 - 4TuS Koblenz[0-1]
Germany: Dfb Pokal
22:4506.02.2019Hertha Berlin2 - 3Bayern Munich[1-1]
22:4506.02.2019Schalke4 - 1Dusseldorf[1-0]
20:3006.02.2019Holstein Kiel0 - 1Augsburg[0-0]
20:3006.02.2019RB Leipzig1 - 0Wolfsburg[1-0]
22:4505.02.2019Dortmund3 - 4Werder Bremen[1-1]
22:4505.02.2019Duisburg1 - 3Paderborn[0-0]
20:3005.02.2019Hamburger SV1 - 0Nurnberg[0-0]
20:3005.02.2019Heidenheim2 - 1Bayer Leverkusen[0-1]
Germany: Junioren Bundesliga North
13:0010.02.2019Bremen U193 - 2Magdeburg U19[2-2]
13:0010.02.2019Dresden U191 - 0St. Pauli U19[0-0]
13:0010.02.2019Hertha U192 - 1Osnabruck U19[1-0]
13:0010.02.2019RB Leipzig U195 - 1Jena U19[2-1]
13:0010.02.2019Union Berlin U192 - 2TSV Havelse U19[0-2]
15:0009.02.2019Hamburger SV U192 - 5Wolfsburg U19[1-2]
15:0009.02.2019Niendorfer TSV U190 - 5Hannover U19[0-3]
15:3003.02.2019Jena U190 - 3Hertha U19[0-1]
14:0003.02.2019Hannover U194 - 1TSV Havelse U19[2-0]
13:0003.02.2019Osnabruck U190 - 0Union Berlin U19[0-0]
15:0002.02.2019Magdeburg U192 - 2Dresden U19[1-1]
14:0002.02.2019Wolfsburg U192 - 0RB Leipzig U19[0-0]
13:0002.02.2019St. Pauli U192 - 1Hamburger SV U19[1-1]
15:0010.02.2019Augsburg U191 - 0Stuttgarter Kickers U19[0-0]
13:0010.02.2019Karlsruher U190 - 2Nurnberg U19[0-1]
13:0010.02.2019Mainz U191 - 0Kaiserslautern U19[1-0]
16:0009.02.2019Bayern U193 - 0FSV Frankfurt U19[2-0]
15:0009.02.2019Heidenheim U192 - 2Stuttgart U19[-]
13:0009.02.2019Eintracht Frankfurt U193 - 2Freiburg U19[2-0]
13:0009.02.2019Ingolstadt U193 - 0Hoffenheim U19[2-0]
15:0003.02.2019Nurnberg U194 - 1Heidenheim U19[0-1]
14:0003.02.2019Freiburg U193 - 1Karlsruher U19[0-0]
15:0002.02.2019Hoffenheim U192 - 0Stuttgarter Kickers U19[1-0]
15:0002.02.2019Stuttgart U191 - 0Augsburg U19[0-0]
14:3002.02.2019Kaiserslautern U190 - 0Eintracht Frankfurt U19[0-0]
13:0002.02.2019Ingolstadt U191 - 1Bayern U19[1-0]
13:0010.02.2019Bochum U193 - 0RW Essen U19[2-0]
13:0010.02.2019Dusseldorf U191 - 1Duisburg U19[0-0]
13:0010.02.2019Paderborn U192 - 0Rodinghausen U19[1-0]
13:0010.02.2019Preussen Munster U190 - 1Dortmund U19[0-1]
13:0010.02.2019Schalke U191 - 1B. Monchengladbach U19[1-1]
14:0009.02.2019Oberhausen U192 - 2Koln U19[0-1]
13:0009.02.2019Leverkusen U196 - 0Alemannia Aachen U19[4-0]
15:0003.02.2019B. Monchengladbach U190 - 0Preussen Munster U19[0-0]
15:0003.02.2019RW Essen U19 - Duisburg U19
13:0003.02.2019Dortmund U190 - 0Leverkusen U19[0-0]
13:0003.02.2019Koln U193 - 2Schalke U19[1-1]
15:0002.02.2019Alemannia Aachen U19 - Dusseldorf U19
Germany: Bundesliga Women
16:0010.02.2019Hoffenheim W0 - 1Frankfurt W[0-1]
16:0010.02.2019Sand W2 - 3Potsdam W[1-1]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
Muratti81 :  9 saat önce
Alternatifi olmayan site. Bets10 bizlere yeter....devamı
Muratti81 :  9 saat önce
2000 li yıllardı ilk üye olduğum tarihi bile unuttum. Fakat...devamı
Bestwinner :  11 saat önce
Bahis doktoru Augsburg-Bayern Munich maçı ve Lyon-Guingamp...devamı
Esteban :  12 saat önce
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bets10 ile tanıştım....devamı
1903yunsemre :  1 gün önce
yaklaşık 3 sene önce üye olmuştum bets10 a ve şuana kadar...devamı
Bettor :  1 gün önce
2000'li yılların başından beri bets10'da oynarım şimdiye...devamı
altarınoglu :  1 gün önce
Bets10 la yaklaşık 10 yıl önce arkadaşım sayesinde...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Yaklaşık 5-6 yıl önce en iyi bahis sitesi araştırmasına...devamı
umutislek :  1 gün önce
2011yılında ilk tanıştım bets10la, farklı bir kaç bahis...devamı
zlatan67 :  1 gün önce
Herhangi bir ay için 15 i itibariyle hesabında para olan...devamı