Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Germany: 2. Bundesliga
21:3022.10.2018Duisburg - St. Pauli
Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga
21:3026.10.2018Freiburg - B. Monchengladbach
16:3027.10.2018Dortmund - Hertha Berlin
16:3027.10.2018Dusseldorf - Wolfsburg
16:3027.10.2018Hannover - Augsburg
16:3027.10.2018Mainz - Bayern Munich
19:3027.10.2018Hoffenheim - Stuttgart
15:3028.10.2018Nurnberg - Eintracht Frankfurt
17:3028.10.2018RB Leipzig - Schalke
20:0028.10.2018Werder Bremen - Bayer Leverkusen
Germany: 2. Bundesliga
19:3026.10.2018Darmstadt - Greuther Furth
19:3026.10.2018Magdeburg - Hamburger SV
14:0027.10.2018Aue - Arminia Bielefeld
14:0027.10.2018FC Koln - Heidenheim
14:0027.10.2018Paderborn - Sandhausen
15:3028.10.2018Ingolstadt - Duisburg
15:3028.10.2018St. Pauli - Holstein Kiel
15:3028.10.2018Union Berlin - SG Dynamo Dresden
Germany: 3. Liga
20:0026.10.2018Braunschweig - VfL Osnabruck
15:0027.10.2018Energie Cottbus - Jena
15:0027.10.2018Hansa Rostock - Fortuna Koln
15:0027.10.2018Uerdingen - Lotte
15:0027.10.2018Unterhaching - Karlsruher
15:0027.10.2018Wehen - Zwickau
15:0027.10.2018Wurzburger Kickers - Hallescher
15:0028.10.2018Munich 1860 - Grossaspach
16:0028.10.2018Meppen - Preussen Munster
Germany: Regionalliga North
19:0026.10.2018St. Pauli II - Hamburger SV II
20:3026.10.2018Lubeck - SC Weiche-08
15:0027.10.2018Egestorf-Langreder - Wolfsburg II
15:0027.10.2018SV Werder Bremen II - VfL Oldenburg
16:0027.10.2018BSV Rehden - Holstein Kiel II
17:0027.10.2018Jeddeloh - Luneburger Hansa
16:0028.10.2018Hannover II - Norderstedt
16:0028.10.2018Lupo-Martini Wolfsburg - TSV Havelse
16:0028.10.2018Oldenburg - Drochtersen/Assel
19:0026.10.2018Auerbach - Viktoria Berlin
20:0026.10.2018Babelsberg - Altglienicke
14:3027.10.2018Bautzen - Nordhausen
14:3027.10.2018BFC Dynamo - Furstenwalde
14:3027.10.2018Lokomotive Leipzig - Rathenow
15:3028.10.2018Berliner AK 07 - Hertha Berlin II
15:3028.10.2018Chemnitzer - Oberlausitz
15:3028.10.2018Erfurt - Bischofswerdaer
15:3028.10.2018Halberstadt - Meuselwitz
20:0026.10.2018Verl - Viktoria Koln
20:3026.10.2018B. Monchengladbach II - Alemannia Aachen
20:3026.10.2018Bonner - Wuppertaler
15:0027.10.2018Kaan-Marienborn - Rodinghausen
15:0027.10.2018Koln II - Dusseldorf II
15:0027.10.2018RW Essen - Oberhausen
15:0027.10.2018Straelen - Dortmund II
15:0027.10.2018TV Herkenrath - Wiedenbruck
16:0028.10.2018Lippstadt - Wattenscheid
18:0026.10.2018Hoffenheim II - Freiburg II
20:0026.10.2018Walldorf - Steinbach Haiger
20:3026.10.2018Ulm - Saarbrucken
15:0027.10.2018Elversberg - Mannheim
15:0027.10.2018FC 08 Homburg - Balingen
15:0027.10.2018Hessen Dreieich - FSV Frankfurt
15:0027.10.2018Stuttgart II - Kickers Offenbach
15:0027.10.2018Worms - Pirmasens
16:0028.10.2018Mainz II - Stadtallendorf
15:0027.10.2018Aschaffenburg - Augsburg II
15:0027.10.2018Eichstatt - Nurnberg II
15:0027.10.2018Garching - Buchbach
15:0027.10.2018Illertissen - Heimstetten
15:0027.10.2018Ingolstadt II - Furth II
15:0027.10.2018Schalding - Memmingen
15:0027.10.2018SpVgg Bayreuth - Rosenheim
17:0027.10.2018Pipinsried - Schweinfurt
Germany: Oberliga Nofv-Nord
20:3026.10.2018Greifswald - Malchower
20:3026.10.2018TB Berlin - Zehlendorf
16:0028.10.2018CFC Hertha - Hansa Rostock II
16:0028.10.2018Staaken - Lichtenberg
16:0028.10.2018Stendal - Altludersdorf
16:0028.10.2018Strausberg - Brandenburger
16:0028.10.2018Torgelower Greif - Neustrelitz
16:3028.10.2018Blau Weiss Berlin - Wismar
20:0026.10.2018Plauen - Inter Leipzig
14:0027.10.2018Chemie Leipzig - Hohenstein-Ernstthal
15:0027.10.2018Askania Bernburg - Eilenburg
15:0027.10.2018FC Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt
15:0027.10.2018Halle - Luckenwalde
15:0027.10.2018Nordhausen II - Blau-Weiss Zorbau
15:0027.10.2018Sandersdorf - Krieschow
16:0028.10.2018Jena II - Wismut Gera
15:0027.10.2018Bordesholm - Eutin
15:0027.10.2018Heider SV - TSV Lagerdorf
15:0027.10.2018Lubeck II - VfR Neumunster
15:0027.10.2018Neumunster - Flensburg
15:0027.10.2018Schilksee - SC Weiche-08 II
15:0027.10.2018Todesfelde - Frisia Risum-Lindholm
17:0027.10.2018NTSV Strand 08 - TSV Kropp
17:0028.10.2018Inter Turkspor Kiel - Eichede
15:0027.10.2018Meiendorfer SV - HEBC Hamburg
16:0027.10.2018Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia
12:4528.10.2018Teutonia Ottensen - Niendorfer TSV
13:1528.10.2018Wedeler TSV - TuS Osdorf
13:3028.10.2018Condor Hamburg - SC Victoria Hamburg
16:0028.10.2018Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf
16:0028.10.2018Rugenbergen - Altona
16:0028.10.2018TSV Buchholz 08 - Suderelbe
17:0028.10.2018Sasel - Pinneberg
14:0027.10.2018Werder Bremen III - Brinkumer
15:0027.10.2018Leher - Habenhauser
15:3027.10.2018Blumenthaler - SFL Bremerhaven
16:0027.10.2018Geestemunde - Aumund-Vegesack
16:0027.10.2018OSC Bremerhaven - Bremer
16:3028.10.2018Hastedt - Oberneuland
17:0028.10.2018BTS Neustadt - Vatan Bremen
15:0027.10.2018Hildesheim - Braunschweig II
15:0027.10.2018Wolfenbuttel - Uphusen
17:0027.10.2018Delmenhorst - Cloppenburg
17:0027.10.2018Wunstorf - Hagen/Uthlede
16:0028.10.2018Bersenbruck - Gifhorn
16:0028.10.2018Eintracht Northeim - Arminia Hannover
16:0028.10.2018Heeslinger - Spelle-Venhaus
16:0028.10.2018Oythe - Hannoverscher SC
20:3026.10.2018Siegen - Schalke II
17:0028.10.2018Ahlen - Westfalia Herne
17:0028.10.2018Erndtebruck - Ennepetal
17:0028.10.2018FC Gutersloh - Eintracht Rheine
17:0028.10.2018Holzwickeder SC - Paderborn II
17:0028.10.2018Schermbeck - TuS Haltern
17:0028.10.2018Sprockhovel - Hammer SpVgg.
17:0028.10.2018Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund
17:3028.10.2018Brunninghausen - Gievenbeck
20:3026.10.2018Eddersheim - Bad Vilbel
20:3026.10.2018Giessen - Baunatal
16:0027.10.2018Ederbergland - Viktoria Griesheim
16:0027.10.2018Flieden - Waldgirmes
16:0027.10.2018Friedberg - Kassel
16:0027.10.2018Hunfelder - Ginsheim
16:0027.10.2018Lohfelden - Alzenau
17:0028.10.2018Neu-Isenburg - Fulda-Lehnerz
20:3026.10.2018Rochling - TuS Koblenz
16:3027.10.2018Diefflen - Schott Mainz
16:3027.10.2018Hassia Bingen - VFB Dillingen
16:3027.10.2018Hertha Wiesbach - Idar-Oberstein
16:3027.10.2018Kaiserslautern II - Mechtersheim
17:0027.10.2018Engers - Karbach
18:3027.10.2018Emmelshausen - Eintracht Trier
14:0028.10.2018Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim
16:0028.10.2018TuS RW Koblenz - Jagersburg
20:0023.10.2018Eltersdorf - Seligenporten
20:0026.10.2018Eltersdorf - ATSV
15:3027.10.2018Spvgg Ansbach 09 - Wurzburger Kickers II
16:0027.10.2018Jahn Forchheim - Erlangen
16:0027.10.2018Wurzburger FV - Seligenporten
17:0027.10.2018Gebenbach - Bayern Hof
17:0027.10.2018Grossbardorf - Neumarkt
17:0027.10.2018Sand - Ammerthal
17:0028.10.2018DJK Bamberg - Abtswind
17:0028.10.2018Vach - Aubstadt
20:3024.10.2018Unterfohring - Schwabmunchen
15:0027.10.2018Kirchanschoring - Holzkirchen
15:0027.10.2018Rain/Lech - Vilzing
15:0027.10.2018Schwaben Augsburg - Ismaning
15:0027.10.2018Sonthofen - Nordlingen
16:0028.10.2018Regensburg II - Kottern-St. Mang
16:0028.10.2018Schwabmunchen - Dachau
18:3028.10.2018Munich 1860 II - Hankofen-Hailing
19:0028.10.2018SV Turkgucu Ataspor - Pullach
20:0026.10.2018Nottingen - Oberachern
15:0027.10.2018Freiberg - Pforzheim
15:0027.10.2018Ravensburg - Stutt. Kickers
15:0027.10.2018Reutlingen - Bahlinger
16:0027.10.2018Villingen - Neckarsulmer
16:3027.10.2018Backnang - TSV Ilshofen
16:3027.10.2018Bissingen - Goppinger SV
16:3027.10.2018Spielberg - Normannia Gmund
16:0028.10.2018Ger. Friedrichstal - Linx
20:3025.10.2018Duren - Hennef
20:3025.10.2018Merten - Alfter
21:0025.10.2018Deutz - Breinig
21:0025.10.2018Frechen - Hurth
21:0025.10.2018Siegburger - FC Viktoria 08
17:0028.10.2018Alfter - Bergisch Gladbach
17:0028.10.2018Breinig - Freialdenhoven
17:0028.10.2018FC Viktoria 08 - Frechen
17:0028.10.2018Hurth - Merten
17:0028.10.2018Wegberg-Beeck - Siegburger
17:1528.10.2018Friesdorf - Duren
17:3028.10.2018VfL Vichttal - Deutz
17:0028.10.2018Bocholt - Union Nettetal
17:0028.10.2018Hilden - Baumberg
17:0028.10.2018Jahn Hiesfeld - Kleve
17:0028.10.2018Meerbusch - Dusseldorf-West
17:0028.10.2018Schonnebeck - SW Essen
17:0028.10.2018Speldorf - SC Velbert
17:0028.10.2018SSVg Velbert - FSV Duisburg
17:0028.10.2018TuRU Dusseldorf - Homberg
17:3028.10.2018FC Monheim - Germania Ratingen
Germany: Junioren Bundesliga North
12:0027.10.2018Hannover U19 - Wolfsburg U19
12:0027.10.2018Jena U19 - St. Pauli U19
12:0027.10.2018RB Leipzig U19 - Hamburger SV U19
12:0027.10.2018Union Berlin U19 - Bremen U19
13:0027.10.2018Osnabruck U19 - Magdeburg U19
14:0027.10.2018Hertha U19 - Dresden U19
15:0028.10.2018TSV Havelse U19 - Niendorfer TSV U19
12:0027.10.2018Heidenheim U19 - Mainz U19
14:0027.10.2018Augsburg U19 - Bayern U19
14:0027.10.2018Karlsruher U19 - Eintracht Frankfurt U19
14:0027.10.2018Stuttgart U19 - FSV Frankfurt U19
13:0028.10.2018Nurnberg U19 - Kaiserslautern U19
15:0028.10.2018Stuttgarter Kickers U19 - Ingolstadt U19
17:0028.10.2018Hoffenheim U19 - Freiburg U19
12:0027.10.2018Duisburg U19 - Bochum U19
12:0027.10.2018Preussen Munster U19 - Schalke U19
12:0027.10.2018RW Essen U19 - B. Monchengladbach U19
14:0027.10.2018Alemannia Aachen U19 - Rodinghausen U19
14:0027.10.2018Dusseldorf U19 - Paderborn U19
14:0027.10.2018Leverkusen U19 - Oberhausen U19
13:0028.10.2018Dortmund U19 - Koln U19
Germany: Bundesliga Women
16:0024.10.2018Freiburg W - Hoffenheim W
19:1524.10.2018Bayern Munich W - Frankfurt W
20:0024.10.2018B. Monchengladbach W - Wolfsburg W
20:0024.10.2018SGS Essen W - Sand W
20:0024.10.2018Werder Bremen W - Potsdam W
20:3024.10.2018Bayer Leverkusen W - Duisburg W
14:0027.10.2018Wolfsburg W - Bayer Leverkusen W
13:0028.10.2018Frankfurt W - Werder Bremen W
13:0028.10.2018Hoffenheim W - B. Monchengladbach W
13:0028.10.2018Sand W - Duisburg W
16:0028.10.2018Potsdam W - Freiburg W
16:0028.10.2018SGS Essen W - Bayern Munich W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
19:0021.10.2018B. Monchengladbach4 - 0Mainz[1-0]
16:3021.10.2018Hertha Berlin1 - 1Freiburg[1-1]
19:3020.10.2018Schalke0 - 2Werder Bremen[0-1]
16:3020.10.2018Augsburg0 - 0RB Leipzig[0-0]
16:3020.10.2018Bayer Leverkusen2 - 2Hannover[1-1]
16:3020.10.2018Nurnberg1 - 3Hoffenheim[1-0]
16:3020.10.2018Stuttgart0 - 4Dortmund[0-3]
16:3020.10.2018Wolfsburg1 - 3Bayern Munich[0-1]
21:3019.10.2018Eintracht Frankfurt7 - 1Dusseldorf[3-0]
19:0007.10.2018RB Leipzig6 - 0Nurnberg[4-0]
16:3007.10.2018Hoffenheim1 - 2Eintracht Frankfurt[0-1]
14:3007.10.2018Freiburg0 - 0Bayer Leverkusen[0-0]
19:3006.10.2018Bayern Munich0 - 3B. Monchengladbach[0-2]
16:3006.10.2018Dortmund4 - 3Augsburg[0-1]
16:3006.10.2018Dusseldorf0 - 2Schalke[0-0]
16:3006.10.2018Hannover3 - 1Stuttgart[2-0]
16:3006.10.2018Mainz0 - 0Hertha Berlin[0-0]
21:3005.10.2018Werder Bremen2 - 0Wolfsburg[1-0]
19:0030.09.2018Augsburg4 - 1Freiburg[2-0]
16:3030.09.2018Eintracht Frankfurt4 - 1Hannover[2-0]
Germany: 2. Bundesliga
14:3021.10.2018Hamburger SV0 - 0Bochum[0-0]
14:3021.10.2018Paderborn0 - 0Union Berlin[0-0]
14:3021.10.2018Regensburg1 - 1Darmstadt[0-1]
14:0020.10.2018Arminia Bielefeld2 - 3Greuther Furth[2-0]
14:0020.10.2018Heidenheim3 - 0Magdeburg[2-0]
14:0020.10.2018Holstein Kiel1 - 1FC Koln[0-1]
19:3019.10.2018Sandhausen4 - 0Ingolstadt[1-0]
19:3019.10.2018SG Dynamo Dresden1 - 1Aue[1-1]
21:3008.10.2018FC Koln1 - 2Duisburg[1-1]
14:3007.10.2018Ingolstadt1 - 2Paderborn[0-1]
14:3007.10.2018St. Pauli3 - 1Sandhausen[1-0]
14:3007.10.2018Union Berlin1 - 1Heidenheim[0-0]
14:0006.10.2018Aue2 - 1Holstein Kiel[0-1]
14:0006.10.2018Greuther Furth1 - 1Regensburg[0-0]
14:0006.10.2018Magdeburg2 - 2SG Dynamo Dresden[0-2]
19:3005.10.2018Bochum1 - 0Arminia Bielefeld[1-0]
19:3005.10.2018Darmstadt1 - 2Hamburger SV[0-2]
21:3001.10.2018Ingolstadt1 - 2Union Berlin[0-1]
14:3030.09.2018Sandhausen0 - 1Magdeburg[0-0]
Germany: 3. Liga
15:0021.10.2018Karlsruher2 - 5Wehen[1-4]
15:0021.10.2018Preussen Munster1 - 0Wurzburger Kickers[0-0]
14:0021.10.2018Zwickau2 - 2Hansa Rostock[2-0]
15:0020.10.2018Fortuna Koln3 - 1Energie Cottbus[2-0]
15:0020.10.2018Grossaspach1 - 0Meppen[0-0]
15:0020.10.2018Hallescher1 - 1Unterhaching[0-0]
15:0020.10.2018Kaiserslautern2 - 0Uerdingen[1-0]
15:0020.10.2018Lotte0 - 0VfL Osnabruck[0-0]
15:0020.10.2018Munich 18602 - 0Braunschweig[0-0]
20:0019.10.2018Jena0 - 0Aalen[0-0]
20:0016.10.2018Hallescher0 - 1Hansa Rostock[0-1]
20:0010.10.2018Energie Cottbus1 - 2Hallescher[1-2]
20:0008.10.2018Wurzburger Kickers0 - 0Grossaspach[0-0]
15:0007.10.2018Wehen2 - 0Hallescher[1-0]
14:0007.10.2018Meppen1 - 0Munich 1860[1-0]
15:0006.10.2018Aalen0 - 1Fortuna Koln[0-0]
15:0006.10.2018Braunschweig2 - 2Lotte[2-0]
15:0006.10.2018Energie Cottbus2 - 1Zwickau[1-1]
15:0006.10.2018Uerdingen2 - 1Jena[1-1]
15:0006.10.2018VfL Osnabruck2 - 0Kaiserslautern[0-0]
Germany: Regionalliga North
16:0021.10.2018Drochtersen/Assel0 - 1SC Weiche-08[0-0]
16:0021.10.2018Holstein Kiel II2 - 0Egestorf-Langreder[2-0]
16:0021.10.2018Luneburger Hansa1 - 1Oldenburg[1-1]
16:0021.10.2018VfL Oldenburg6 - 2BSV Rehden[4-2]
15:0021.10.2018Norderstedt1 - 4St. Pauli II[1-1]
15:0021.10.2018TSV Havelse1 - 3Jeddeloh[1-1]
14:0020.10.2018Hamburger SV II1 - 1Lupo-Martini Wolfsburg[1-0]
13:0020.10.2018Wolfsburg II1 - 0Hannover II[1-0]
20:3019.10.2018Lubeck3 - 1SV Werder Bremen II[1-1]
20:0017.10.2018Egestorf-Langreder0 - 1BSV Rehden[0-1]
16:0014.10.2018Egestorf-Langreder2 - 1VfL Oldenburg[2-1]
16:0014.10.2018Lupo-Martini Wolfsburg0 - 2Norderstedt[0-1]
16:0014.10.2018Oldenburg3 - 1TSV Havelse[0-0]
15:0014.10.2018St. Pauli II1 - 3Wolfsburg II[0-1]
17:0013.10.2018Jeddeloh1 - 1Hamburger SV II[0-1]
14:3013.10.2018SC Weiche-084 - 1Luneburger Hansa[2-0]
20:0012.10.2018Drochtersen/Assel2 - 1Lubeck[1-1]
16:0007.10.2018Luneburger Hansa3 - 1Drochtersen/Assel[1-1]
16:0007.10.2018VfL Oldenburg1 - 3Hannover II[1-1]
15:0007.10.2018Norderstedt1 - 0Jeddeloh[0-0]
14:3021.10.2018Altglienicke4 - 2Lokomotive Leipzig[0-2]
14:3021.10.2018Furstenwalde1 - 0Babelsberg[0-0]
14:3021.10.2018Meuselwitz2 - 4Auerbach[0-1]
14:3021.10.2018Nordhausen1 - 5Berliner AK 07[0-1]
16:0020.10.2018Bischofswerdaer0 - 6BFC Dynamo[0-3]
14:3020.10.2018Hertha Berlin II1 - 3Chemnitzer[1-0]
14:3020.10.2018Oberlausitz0 - 0Halberstadt[0-0]
14:3020.10.2018Rathenow4 - 1Bautzen[1-0]
20:0019.10.2018Viktoria Berlin0 - 1Erfurt[0-0]
14:3007.10.2018Berliner AK 072 - 0Rathenow[1-0]
14:3007.10.2018Furstenwalde3 - 2Altglienicke[3-2]
14:3007.10.2018Halberstadt1 - 1Hertha Berlin II[1-1]
14:0007.10.2018Chemnitzer2 - 0Nordhausen[0-0]
14:0007.10.2018Erfurt2 - 1Meuselwitz[0-0]
14:3006.10.2018Auerbach0 - 2Oberlausitz[0-1]
14:3006.10.2018Babelsberg1 - 0Bischofswerdaer[0-0]
14:3006.10.2018Bautzen0 - 2Lokomotive Leipzig[0-1]
14:3006.10.2018BFC Dynamo1 - 1Viktoria Berlin[1-0]
14:3003.10.2018Bischofswerdaer1 - 2Furstenwalde[1-0]
14:3003.10.2018Meuselwitz4 - 1BFC Dynamo[1-0]
15:0021.10.2018Wattenscheid0 - 2RW Essen[0-0]
15:0020.10.2018Alemannia Aachen4 - 0Straelen[3-0]
15:0020.10.2018Dortmund II1 - 2Verl[0-2]
15:0020.10.2018Dusseldorf II1 - 1Kaan-Marienborn[0-1]
15:0020.10.2018Oberhausen4 - 0TV Herkenrath[1-0]
15:0020.10.2018Wiedenbruck0 - 3Koln II[0-3]
20:3019.10.2018B. Monchengladbach II0 - 1Bonner[0-1]
20:3019.10.2018Rodinghausen1 - 2Wuppertaler[0-2]
20:3019.10.2018Viktoria Koln1 - 0Lippstadt[0-0]
15:0013.10.2018Bonner1 - 2Rodinghausen[1-1]
15:0013.10.2018Kaan-Marienborn5 - 1Wiedenbruck[2-0]
15:0013.10.2018Koln II0 - 3Oberhausen[0-1]
15:0013.10.2018Lippstadt2 - 0Dortmund II[0-0]
15:0013.10.2018RW Essen0 - 1Viktoria Koln[0-1]
15:0013.10.2018Straelen1 - 2B. Monchengladbach II[0-1]
15:0013.10.2018TV Herkenrath2 - 2Wattenscheid[1-1]
20:0012.10.2018Verl1 - 1Alemannia Aachen[0-0]
15:0006.10.2018Alemannia Aachen1 - 0Lippstadt[0-0]
15:0006.10.2018Oberhausen2 - 3Kaan-Marienborn[2-1]
15:0006.10.2018Wattenscheid1 - 1Koln II[1-0]
15:0021.10.2018Freiburg II2 - 0Ulm[1-0]
15:0020.10.2018Balingen2 - 0Worms[0-0]
15:0020.10.2018Hessen Dreieich2 - 1Stuttgart II[1-0]
15:0020.10.2018Mannheim5 - 1FC 08 Homburg[3-0]
15:0020.10.2018Saarbrucken3 - 2Mainz II[2-1]
15:0020.10.2018Stadtallendorf1 - 4Walldorf[0-3]
15:0020.10.2018Steinbach Haiger3 - 0Elversberg[0-0]
20:3019.10.2018Pirmasens1 - 1Kickers Offenbach[0-1]
20:0019.10.2018FSV Frankfurt2 - 3Hoffenheim II[0-2]
15:0014.10.2018Stuttgart II2 - 2Pirmasens[0-1]
15:0013.10.2018Elversberg2 - 1Stadtallendorf[1-1]
15:0013.10.2018Hoffenheim II3 - 3Hessen Dreieich[2-2]
15:0013.10.2018Kickers Offenbach1 - 1Balingen[1-0]
15:0013.10.2018Ulm2 - 1FSV Frankfurt[0-0]
15:0013.10.2018Walldorf3 - 6Saarbrucken[1-4]
15:0013.10.2018Worms2 - 3Mannheim[2-1]
20:0012.10.2018FC 08 Homburg0 - 2Steinbach Haiger[0-1]
21:1508.10.2018Hoffenheim II1 - 1Stuttgart II[1-1]
15:0006.10.2018Balingen0 - 3Pirmasens[0-3]
15:0006.10.2018Mannheim1 - 3Kickers Offenbach[0-0]
15:0020.10.2018Burghausen2 - 2Eichstatt[0-2]
15:0020.10.2018Heimstetten2 - 2Pipinsried[0-2]
15:0020.10.2018Rosenheim0 - 1Schalding[0-1]
15:0020.10.2018Schweinfurt4 - 1Ingolstadt II[2-0]
14:0020.10.2018Nurnberg II1 - 2Aschaffenburg[1-0]
20:3019.10.2018Memmingen6 - 2Illertissen[3-0]
20:0019.10.2018Augsburg II1 - 1Garching[1-1]
20:0019.10.2018Buchbach0 - 3SpVgg Bayreuth[0-1]
20:0019.10.2018Furth II0 - 0Bayern II[0-0]
17:0013.10.2018Pipinsried3 - 3Memmingen[1-2]
15:0013.10.2018Eichstatt1 - 0Furth II[0-0]
15:0013.10.2018Garching0 - 0Aschaffenburg[0-0]
15:0013.10.2018Illertissen0 - 2Rosenheim[0-2]
15:0013.10.2018Ingolstadt II3 - 1Heimstetten[0-0]
15:0013.10.2018Nurnberg II2 - 0Burghausen[1-0]
15:0013.10.2018Schalding3 - 4Buchbach[2-1]
15:0013.10.2018SpVgg Bayreuth3 - 1Augsburg II[2-1]
21:3008.10.2018Furth II0 - 1Burghausen[0-0]
15:0006.10.2018Rosenheim0 - 2Pipinsried[0-1]
15:0006.10.2018Schweinfurt3 - 0Eichstatt[1-0]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0021.10.2018Altludersdorf2 - 1Staaken[2-0]
15:0021.10.2018Zehlendorf6 - 0Stendal[4-0]
14:3021.10.2018Lichtenberg1 - 0Blau Weiss Berlin[1-0]
14:3021.10.2018Neustrelitz1 - 0CFC Hertha[0-0]
15:0020.10.2018Brandenburger1 - 2TB Berlin[0-0]
15:0020.10.2018Hansa Rostock II4 - 1Strausberg[1-1]
15:0020.10.2018Torgelower Greif1 - 0Greifswald[1-0]
15:0020.10.2018Wismar2 - 0Malchower[1-0]
15:0014.10.2018Zehlendorf6 - 1Altludersdorf[2-0]
15:3007.10.2018Blau Weiss Berlin1 - 1Altludersdorf[0-0]
15:0007.10.2018CFC Hertha5 - 0Torgelower Greif[3-0]
15:0007.10.2018Staaken2 - 3Zehlendorf[-]
15:0007.10.2018Stendal4 - 2Brandenburger[3-0]
15:0007.10.2018Strausberg2 - 3Neustrelitz[1-0]
15:0007.10.2018TB Berlin3 - 1Hansa Rostock II[-]
19:0006.10.2018Greifswald1 - 0Wismar[1-0]
15:3006.10.2018Malchower0 - 9Lichtenberg[0-4]
15:0003.10.2018CFC Hertha0 - 3Greifswald[0-0]
15:0003.10.2018Hansa Rostock II3 - 1Stendal[1-1]
15:0003.10.2018Torgelower Greif1 - 2Strausberg[0-1]
15:0021.10.2018Eilenburg5 - 1Jena II[3-0]
15:0020.10.2018Blau-Weiss Zorbau1 - 2Einheit Rudolstadt[0-2]
15:0020.10.2018Chemie Leipzig2 - 1Krieschow[1-0]
15:0020.10.2018Inter Leipzig2 - 0Askania Bernburg[0-0]
15:0020.10.2018Wismut Gera0 - 2Nordhausen II[0-0]
14:1520.10.2018Hohenstein-Ernstthal1 - 4Halle[1-1]
21:0019.10.2018Sandersdorf2 - 0FC Ludwigsfelder[2-0]
20:3019.10.2018Luckenwalde2 - 0Plauen[0-0]
15:0014.10.2018Hohenstein-Ernstthal5 - 2Blau-Weiss Zorbau[1-1]
15:0007.10.2018Askania Bernburg0 - 1Luckenwalde[-]
15:0007.10.2018Jena II2 - 1Inter Leipzig[-]
16:0006.10.2018Halle0 - 2Krieschow[0-1]
15:0006.10.2018Chemie Leipzig3 - 1Sandersdorf[1-1]
15:0006.10.2018Einheit Rudolstadt0 - 1Wismut Gera[0-0]
15:0006.10.2018FC Ludwigsfelder0 - 0Blau-Weiss Zorbau[0-0]
15:0006.10.2018Nordhausen II2 - 1Eilenburg[2-1]
20:0005.10.2018Plauen6 - 1Hohenstein-Ernstthal[2-1]
15:0003.10.2018Askania Bernburg1 - 2Hohenstein-Ernstthal[1-1]
15:0003.10.2018Inter Leipzig1 - 1Nordhausen II[1-1]
15:0003.10.2018Luckenwalde5 - 1Jena II[1-0]
16:0021.10.2018Frisia Risum-Lindholm0 - 3NTSV Strand 08[0-2]
15:0021.10.2018Eichede3 - 1Lubeck II[-]
15:0021.10.2018TSV Lagerdorf2 - 1Bordesholm[2-0]
15:0021.10.2018VfR Neumunster1 - 0Schilksee[1-0]
15:0020.10.2018Eutin4 - 0Inter Turkspor Kiel[1-0]
15:0020.10.2018Flensburg3 - 3Todesfelde[0-3]
15:0020.10.2018TSV Kropp1 - 2Heider SV[0-0]
14:3020.10.2018SC Weiche-08 II0 - 5Neumunster[0-3]
16:0014.10.2018Inter Turkspor Kiel5 - 1TSV Lagerdorf[1-1]
15:0014.10.2018Todesfelde4 - 1Neumunster[4-1]
15:0014.10.2018VfR Neumunster3 - 0SC Weiche-08 II[-]
16:3013.10.2018NTSV Strand 081 - 1Flensburg[1-0]
16:0013.10.2018Bordesholm2 - 0TSV Kropp[1-0]
15:0013.10.2018Heider SV3 - 1Frisia Risum-Lindholm[2-1]
15:0013.10.2018Lubeck II0 - 4Eutin[0-2]
15:0013.10.2018Schilksee5 - 1Eichede[3-1]
16:0007.10.2018Frisia Risum-Lindholm0 - 3Bordesholm[0-2]
15:0007.10.2018Eichede0 - 0VfR Neumunster[0-0]
15:0007.10.2018TSV Lagerdorf1 - 3Lubeck II[1-1]
15:0006.10.2018Flensburg3 - 3Heider SV[0-2]
16:0021.10.2018Pinneberg1 - 3Wedeler TSV[1-2]
15:0021.10.2018Altona2 - 3TSV Buchholz 08[1-1]
15:0021.10.2018Niendorfer TSV2 - 1Condor Hamburg[1-1]
11:4521.10.2018HEBC Hamburg4 - 3Teutonia Ottensen[3-2]
14:0020.10.2018Dassendorf0 - 0Meiendorfer SV[0-0]
21:0019.10.2018Suderelbe1 - 4Sasel[-]
20:3019.10.2018SC Victoria Hamburg3 - 0Rugenbergen[-]
20:3019.10.2018TuS Osdorf2 - 0Curslack-Neuengamme[-]
20:0019.10.2018Wandsbeker Concordia1 - 1Barmbek-Uhlenhorst[-]
16:0014.10.2018Sasel1 - 1Altona[-]
15:0014.10.2018Barmbek-Uhlenhorst4 - 1TuS Osdorf[-]
15:0014.10.2018Rugenbergen2 - 4Niendorfer TSV[-]
15:0014.10.2018TSV Buchholz 081 - 2SC Victoria Hamburg[-]
12:3014.10.2018Condor Hamburg3 - 0HEBC Hamburg[-]
12:1514.10.2018Wedeler TSV0 - 3Suderelbe[-]
11:4514.10.2018Teutonia Ottensen4 - 1Meiendorfer SV[3-0]
16:0013.10.2018Curslack-Neuengamme7 - 0Pinneberg[4-0]
20:0012.10.2018Wandsbeker Concordia2 - 4Dassendorf[2-3]
16:0007.10.2018Pinneberg2 - 6Barmbek-Uhlenhorst[0-4]
15:0007.10.2018Altona5 - 0Wedeler TSV[4-0]
16:3021.10.2018SFL Bremerhaven1 - 1Werder Bremen III[1-0]
16:0021.10.2018Borgfeld2 - 1Blumenthaler[1-0]
15:0020.10.2018Aumund-Vegesack2 - 1BTS Neustadt[0-0]
14:0020.10.2018Bremer7 - 1Geestemunde[3-1]
20:3019.10.2018Habenhauser2 - 3Hastedt[1-0]
20:3019.10.2018Oberneuland6 - 0OSC Bremerhaven[3-0]
20:3019.10.2018Vatan Bremen0 - 3Schwachhausen[0-1]
20:0019.10.2018Brinkumer5 - 3Leher[2-1]
20:3016.10.2018Werder Bremen III2 - 3Borgfeld[1-1]
16:0014.10.2018Hastedt2 - 0Brinkumer[0-0]
16:0014.10.2018Leher1 - 4SFL Bremerhaven[1-1]
12:0014.10.2018Geestemunde2 - 4Oberneuland[1-0]
16:0013.10.2018Blumenthaler5 - 3Schwachhausen[2-2]
16:0013.10.2018BTS Neustadt0 - 4Bremer[0-1]
16:0013.10.2018OSC Bremerhaven1 - 2Habenhauser[0-2]
15:0013.10.2018Aumund-Vegesack5 - 0Vatan Bremen[2-0]
16:3007.10.2018Habenhauser2 - 8Geestemunde[2-2]
16:3007.10.2018SFL Bremerhaven0 - 0Hastedt[0-0]
16:0007.10.2018Borgfeld2 - 2Leher[0-1]
16:0007.10.2018Vatan Bremen2 - 4Blumenthaler[0-3]
16:0021.10.2018Arminia Hannover1 - 4Bersenbruck[1-3]
16:0021.10.2018Gifhorn1 - 2Hildesheim[1-1]
16:0021.10.2018Hagen/Uthlede1 - 1Wolfenbuttel[1-0]
16:0021.10.2018Hannoverscher SC0 - 2Eintracht Northeim[0-1]
16:0021.10.2018Spelle-Venhaus0 - 2Wunstorf[0-1]
17:0020.10.2018Uphusen0 - 1Oythe[0-0]
15:0020.10.2018Braunschweig II4 - 1Delmenhorst[2-0]
21:0019.10.2018Cloppenburg1 - 0Heeslinger[1-0]
16:0014.10.2018Bersenbruck3 - 1Hannoverscher SC[1-1]
16:0014.10.2018Heeslinger3 - 3Braunschweig II[-]
16:0014.10.2018Hildesheim1 - 1Arminia Hannover[0-1]
16:0014.10.2018Oythe6 - 1Wolfenbuttel[4-1]
16:0014.10.2018Spelle-Venhaus3 - 3Hagen/Uthlede[1-1]
15:0014.10.2018Eintracht Northeim1 - 3Uphusen[0-0]
17:0013.10.2018Delmenhorst1 - 3Gifhorn[0-2]
17:0013.10.2018Wunstorf1 - 1Cloppenburg[1-0]
16:0007.10.2018Arminia Hannover1 - 1Delmenhorst[1-1]
16:0007.10.2018Gifhorn0 - 2Heeslinger[0-2]
16:0007.10.2018Hannoverscher SC1 - 1Hildesheim[1-1]
16:0007.10.2018Wolfenbuttel4 - 3Eintracht Northeim[2-1]
16:1521.10.2018Westfalia Herne1 - 3FC Gutersloh[0-1]
16:0021.10.2018ASC 09 Dortmund0 - 4Ahlen[0-2]
16:0021.10.2018Eintracht Rheine0 - 2Holzwickeder SC[0-1]
16:0021.10.2018Ennepetal2 - 0Sprockhovel[1-0]
16:0021.10.2018Gievenbeck3 - 1Westfalia Rhynern[0-1]
16:0021.10.2018Schalke II2 - 0Schermbeck[0-0]
16:0021.10.2018TuS Haltern3 - 0Erndtebruck[1-0]
14:3021.10.2018Paderborn II3 - 3Siegen[-]
20:3019.10.2018Hammer SpVgg.3 - 0Brunninghausen[1-0]
16:0014.10.2018Brunninghausen0 - 1Ennepetal[0-0]
16:0014.10.2018Erndtebruck1 - 3Schalke II[0-1]
16:0014.10.2018FC Gutersloh0 - 1ASC 09 Dortmund[0-0]
16:0014.10.2018Hammer SpVgg.1 - 1Gievenbeck[1-1]
16:0014.10.2018Holzwickeder SC1 - 1Westfalia Herne[1-0]
16:0014.10.2018Siegen0 - 2Eintracht Rheine[0-1]
16:0014.10.2018Sprockhovel5 - 0TuS Haltern[5-0]
21:0012.10.2018Schermbeck2 - 1Paderborn II[1-0]
20:3012.10.2018Ahlen2 - 2Westfalia Rhynern[0-1]
16:1507.10.2018Westfalia Herne2 - 2Siegen[-]
16:0007.10.2018ASC 09 Dortmund1 - 1Holzwickeder SC[0-0]
16:0021.10.2018Ginsheim4 - 1Eddersheim[4-0]
16:0020.10.2018Alzenau5 - 1Hunfelder[0-1]
16:0020.10.2018Friedberg2 - 2Giessen[-]
16:0020.10.2018Fulda-Lehnerz4 - 2Flieden[-]
16:0020.10.2018Hadamar9 - 0Neu-Isenburg[4-0]
16:0020.10.2018Waldgirmes1 - 1Kassel[-]
20:3019.10.2018Bad Vilbel5 - 0Ederbergland[4-0]
20:3019.10.2018Baunatal0 - 3Lohfelden[-]
16:3014.10.2018Eddersheim0 - 2Alzenau[0-0]
16:0014.10.2018Lohfelden0 - 5Giessen[0-3]
16:0014.10.2018Neu-Isenburg1 - 2Viktoria Griesheim[1-2]
16:0013.10.2018Ederbergland2 - 4Ginsheim[0-1]
16:0013.10.2018Flieden1 - 3Hadamar[1-3]
16:0013.10.2018Hunfelder3 - 2Baunatal[0-1]
16:0013.10.2018Waldgirmes5 - 5Friedberg[4-1]
15:0013.10.2018Kassel4 - 1Fulda-Lehnerz[1-0]
16:0007.10.2018Friedberg1 - 1Lohfelden[-]
16:0006.10.2018Baunatal1 - 1Eddersheim[0-0]
16:0006.10.2018Fulda-Lehnerz3 - 0Waldgirmes[1-0]
16:0006.10.2018Giessen7 - 0Hunfelder[4-0]
18:0020.10.2018Eintracht Trier1 - 1Rochling[1-0]
18:0020.10.2018TuS Koblenz0 - 0Hertha Wiesbach[0-0]
16:3020.10.2018Diefflen2 - 1Hassia Bingen[2-0]
16:3020.10.2018Idar-Oberstein4 - 1VFB Dillingen[2-1]
16:3020.10.2018Jagersburg1 - 1Engers[0-0]
16:3020.10.2018Karbach1 - 1Kaiserslautern II[0-0]
16:3020.10.2018Mechtersheim1 - 2Emmelshausen[0-0]
16:3020.10.2018Pfeddersheim2 - 2TuS RW Koblenz[1-1]
16:3020.10.2018Schott Mainz1 - 1Arminia Ludwigshafen[1-0]
16:0014.10.2018Hassia Bingen3 - 1Idar-Oberstein[2-1]
16:0014.10.2018Hertha Wiesbach0 - 1Eintracht Trier[0-0]
18:3013.10.2018Emmelshausen0 - 3Karbach[0-1]
17:0013.10.2018Engers3 - 2Pfeddersheim[2-0]
16:3013.10.2018Arminia Ludwigshafen2 - 5Diefflen[1-3]
16:3013.10.2018Rochling3 - 1Mechtersheim[1-1]
16:3013.10.2018VFB Dillingen - TuS Koblenz
15:0013.10.2018Kaiserslautern II0 - 0Jagersburg[0-0]
15:0013.10.2018TuS RW Koblenz2 - 0Schott Mainz[0-0]
16:3006.10.2018Jagersburg2 - 0Emmelshausen[0-0]
16:3006.10.2018Karbach2 - 2Rochling[1-1]
16:0021.10.2018DJK Bamberg2 - 1Ammerthal[2-1]
16:0021.10.2018Vach1 - 2ATSV[0-2]
17:0020.10.2018Gebenbach1 - 5Wurzburger FV[1-3]
17:0020.10.2018Grossbardorf2 - 1Abtswind[1-1]
17:0020.10.2018Sand0 - 3Aubstadt[0-2]
16:0020.10.2018Erlangen1 - 4Seligenporten[1-3]
16:0020.10.2018Jahn Forchheim1 - 2Wurzburger Kickers II[0-0]
15:3020.10.2018Spvgg Ansbach 095 - 1Neumarkt[3-0]
20:0019.10.2018Eltersdorf3 - 0Bayern Hof[2-0]
20:3017.10.2018ATSV1 - 2Grossbardorf[1-0]
16:0014.10.2018Wurzburger Kickers II3 - 1Erlangen[2-0]
17:0013.10.2018Abtswind2 - 2Spvgg Ansbach 09[1-2]
17:0013.10.2018ATSV1 - 0Sand[0-0]
17:0013.10.2018Aubstadt2 - 1DJK Bamberg[1-1]
16:3013.10.2018Ammerthal0 - 1Grossbardorf[0-1]
16:0013.10.2018Bayern Hof1 - 1Vach[1-1]
16:0013.10.2018Wurzburger FV1 - 2Eltersdorf[0-1]
14:3013.10.2018Neumarkt0 - 3Jahn Forchheim[0-2]
20:0012.10.2018Seligenporten2 - 1Gebenbach[2-1]
16:0007.10.2018Vach0 - 2Wurzburger FV[0-1]
18:0021.10.2018SV Turkgucu Ataspor1 - 0Unterfohring[1-0]
16:0021.10.2018Schwabmunchen0 - 2Ismaning[0-1]
17:0020.10.2018Hankofen-Hailing2 - 2Dachau[2-1]
17:0020.10.2018Sonthofen0 - 3Vilzing[0-1]
16:0020.10.2018Regensburg II4 - 2Pullach[3-1]
16:0020.10.2018Schwaben Augsburg1 - 1Kottern-St. Mang[1-0]
15:0020.10.2018Kirchanschoring1 - 1Nordlingen[1-1]
15:0020.10.2018Rain/Lech1 - 1Munich 1860 II[0-1]
17:0014.10.2018Munich 1860 II2 - 0Sonthofen[0-0]
16:3013.10.2018Nordlingen4 - 0Holzkirchen[2-0]
15:3013.10.2018Kottern-St. Mang3 - 2Schwabmunchen[1-0]
15:0013.10.2018Dachau1 - 1Rain/Lech[1-1]
15:0013.10.2018Ismaning0 - 0Hankofen-Hailing[0-0]
15:0013.10.2018Pullach2 - 0Schwaben Augsburg[0-0]
15:0013.10.2018Unterfohring2 - 0Regensburg II[1-0]
19:3010.10.2018Munich 1860 II3 - 1Holzkirchen[0-1]
17:3010.10.2018Vilzing0 - 0Kirchanschoring[0-0]
17:0007.10.2018Regensburg II0 - 2SV Turkgucu Ataspor[0-1]
16:0007.10.2018Schwabmunchen0 - 2Pullach[-]
17:0006.10.2018Sonthofen5 - 0Dachau[1-0]
16:3020.10.2018Bahlinger2 - 0Spielberg[0-0]
16:3020.10.2018Neckarsulmer1 - 1Ravensburg[0-0]
16:3020.10.2018Oberachern3 - 0Bissingen[3-0]
16:3020.10.2018TSV Ilshofen2 - 0Linx[0-0]
15:0020.10.2018Goppinger SV2 - 0Reutlingen[2-0]
15:0020.10.2018Normannia Gmund1 - 2Villingen[0-2]
15:0020.10.2018Pforzheim1 - 0Backnang[0-0]
15:0020.10.2018Stutt. Kickers2 - 4Freiberg[1-3]
20:0019.10.2018Nottingen4 - 1Ger. Friedrichstal[2-1]
15:0014.10.2018Ger. Friedrichstal0 - 1TSV Ilshofen[0-0]
16:3013.10.2018Backnang0 - 2Stutt. Kickers[0-1]
16:3013.10.2018Bissingen1 - 1Nottingen[0-1]
16:3013.10.2018Linx0 - 3Pforzheim[0-0]
16:3013.10.2018Spielberg0 - 1Goppinger SV[0-1]
16:0013.10.2018Villingen0 - 0Bahlinger[0-0]
15:0013.10.2018Freiberg3 - 2Neckarsulmer[2-1]
15:0013.10.2018Ravensburg2 - 2Normannia Gmund[2-0]
15:0013.10.2018Reutlingen5 - 1Oberachern[4-0]
19:3006.10.2018Neckarsulmer1 - 0Backnang[1-0]
16:3006.10.2018Bissingen5 - 1Ger. Friedrichstal[2-1]
16:0021.10.2018Bergisch Gladbach2 - 0Friesdorf[1-0]
21:0018.10.2018Siegburger1 - 1Hennef[1-1]
16:3014.10.2018VfL Vichttal3 - 1Duren[0-0]
16:1514.10.2018Friesdorf5 - 2Merten[4-0]
16:0014.10.2018Alfter2 - 2Frechen[1-0]
16:0014.10.2018FC Viktoria 081 - 3Freialdenhoven[0-1]
16:0014.10.2018Hennef2 - 0Bergisch Gladbach[1-0]
16:0014.10.2018Hurth0 - 1Siegburger[0-0]
16:0014.10.2018Wegberg-Beeck1 - 0Breinig[1-0]
16:3007.10.2018Siegburger3 - 2Alfter[1-0]
16:1507.10.2018Frechen3 - 0Friesdorf[0-0]
16:1507.10.2018Merten2 - 2Hennef[0-0]
16:0007.10.2018Bergisch Gladbach1 - 0VfL Vichttal[1-0]
16:0007.10.2018Breinig1 - 1FC Viktoria 08[0-0]
16:0007.10.2018Freialdenhoven0 - 0Hurth[0-0]
20:4506.10.2018Deutz0 - 2Wegberg-Beeck[0-1]
16:3030.09.2018VfL Vichttal2 - 2Merten[-]
16:1530.09.2018Friesdorf1 - 1Siegburger[1-1]
16:0030.09.2018Duren3 - 0Deutz[1-0]
16:0030.09.2018Hennef3 - 2Frechen[0-0]
16:3021.10.2018FSV Duisburg0 - 4Kleve[0-0]
16:0021.10.2018Baumberg2 - 1Schonnebeck[1-0]
16:0021.10.2018Germania Ratingen1 - 2Meerbusch[0-1]
16:0021.10.2018Speldorf0 - 0Jahn Hiesfeld[0-0]
16:0021.10.2018SW Essen4 - 1FC Monheim[2-1]
16:0021.10.2018Union Nettetal2 - 0TuRU Dusseldorf[1-0]
14:0021.10.2018Dusseldorf-West1 - 3SSVg Velbert[0-1]
17:0020.10.2018Homberg3 - 3Hilden[0-2]
17:0020.10.2018SC Velbert0 - 3Bocholt[0-0]
16:0014.10.2018Bocholt4 - 1Speldorf[3-0]
16:0014.10.2018Hilden4 - 0Union Nettetal[3-0]
16:0014.10.2018Jahn Hiesfeld1 - 1FSV Duisburg[1-0]
16:0014.10.2018Kleve1 - 0Dusseldorf-West[1-0]
16:0014.10.2018Meerbusch3 - 5SW Essen[1-3]
16:0014.10.2018Schonnebeck2 - 4Homberg[0-2]
16:0014.10.2018SSVg Velbert0 - 2Germania Ratingen[0-1]
16:0014.10.2018TuRU Dusseldorf3 - 1SC Velbert[1-0]
17:0013.10.2018FC Monheim3 - 3Baumberg[2-3]
16:0007.10.2018Homberg6 - 1FC Monheim[3-0]
16:0007.10.2018Union Nettetal0 - 0Schonnebeck[0-0]
Germany: Junioren Bundesliga North
14:0021.10.2018Bremen U196 - 1TSV Havelse U19[3-1]
14:0021.10.2018Hamburger SV U193 - 3Hertha U19[1-2]
15:0020.10.2018Niendorfer TSV U196 - 2Osnabruck U19[2-0]
14:0020.10.2018Dresden U193 - 2Union Berlin U19[1-2]
14:0020.10.2018Magdeburg U192 - 1Jena U19[0-0]
14:0020.10.2018St. Pauli U191 - 4Wolfsburg U19[0-4]
12:0020.10.2018RB Leipzig U192 - 0Hannover U19[1-0]
12:0007.10.2018Union Berlin U196 - 2Osnabruck U19[3-0]
12:0030.09.2018Union Berlin U191 - 3Hamburger SV U19[1-3]
14:0029.09.2018Osnabruck U190 - 3Bremen U19[0-1]
13:0029.09.2018Hertha U190 - 1RB Leipzig U19[0-0]
13:0029.09.2018Wolfsburg U196 - 1Magdeburg U19[5-1]
12:0029.09.2018Jena U192 - 0Niendorfer TSV U19[1-0]
20:0028.09.2018Hannover U192 - 0St. Pauli U19[0-0]
12:0023.09.2018Dresden U192 - 0Osnabruck U19[0-0]
14:0021.10.2018FSV Frankfurt U190 - 3Nurnberg U19[0-2]
14:0021.10.2018Kaiserslautern U191 - 3Freiburg U19[0-1]
12:0021.10.2018Mainz U191 - 2Augsburg U19[1-0]
15:0020.10.2018Ingolstadt U190 - 1Stuttgart U19[0-0]
14:0020.10.2018Bayern U191 - 1Stuttgarter Kickers U19[0-0]
12:0020.10.2018Eintracht Frankfurt U192 - 0Heidenheim U19[1-0]
19:3019.10.2018Karlsruher U191 - 2Hoffenheim U19[1-2]
14:0003.10.2018FSV Frankfurt U190 - 3Eintracht Frankfurt U19[0-1]
18:0030.09.2018Heidenheim U192 - 0Karlsruher U19[1-0]
15:0030.09.2018Stuttgarter Kickers U190 - 2Mainz U19[0-0]
12:0030.09.2018Augsburg U191 - 1Eintracht Frankfurt U19[1-1]
15:3029.09.2018Freiburg U192 - 1FSV Frankfurt U19[0-0]
13:3029.09.2018Stuttgart U190 - 2Bayern U19[0-2]
12:0029.09.2018Nurnberg U190 - 1Ingolstadt U19[0-1]
20:0028.09.2018Hoffenheim U191 - 1Kaiserslautern U19[1-0]
15:0023.09.2018Mainz U193 - 1Stuttgart U19[1-1]
14:0023.09.2018Bayern U191 - 0Nurnberg U19[1-0]
12:0023.09.2018Karlsruher U192 - 3Augsburg U19[1-1]
14:0021.10.2018Paderborn U190 - 1Duisburg U19[0-1]
12:0021.10.2018Oberhausen U192 - 1Dusseldorf U19[0-0]
12:0021.10.2018Rodinghausen U190 - 2Dortmund U19[0-0]
12:0021.10.2018Schalke U192 - 0Leverkusen U19[1-0]
15:0020.10.2018Preussen Munster U190 - 1RW Essen U19[0-0]
14:0020.10.2018Bochum U193 - 0Alemannia Aachen U19[1-0]
12:0020.10.2018Koln U190 - 1B. Monchengladbach U19[0-0]
14:0030.09.2018Leverkusen U195 - 1Preussen Munster U19[2-0]
13:0030.09.2018B. Monchengladbach U193 - 3Rodinghausen U19[2-0]
14:0029.09.2018Alemannia Aachen U191 - 3Paderborn U19[1-1]
12:0029.09.2018Dortmund U191 - 0Bochum U19[0-0]
12:0029.09.2018Duisburg U190 - 1Oberhausen U19[0-1]
12:0029.09.2018Dusseldorf U191 - 2Schalke U19[1-0]
14:0023.09.2018Leverkusen U192 - 3RW Essen U19[0-0]
14:0023.09.2018Preussen Munster U193 - 3Dusseldorf U19[2-2]
12:0023.09.2018Paderborn U190 - 8Dortmund U19[0-3]
12:0023.09.2018Rodinghausen U190 - 4Koln U19[0-2]
12:0023.09.2018Schalke U192 - 1Duisburg U19[0-0]
Germany: Dfb Junioren Pokal
12:0007.10.2018Hertha U190 - 3St. Pauli U19[0-1]
12:0007.10.2018Schalke U191 - 2RB Leipzig U19[1-1]
12:0007.10.2018Wuppertaler U191 - 0Sandhausen U19[1-0]
12:0006.10.2018Bayern U191 - 3Stuttgart U19[0-1]
12:0006.10.2018Bochum U190 - 1Wolfsburg U19[0-1]
12:0006.10.2018Dortmund U192 - 0Augsburg U19[1-0]
12:0006.10.2018Paderborn U192 - 4Freiburg U19[1-1]
13:0003.10.2018Magdeburg U192 - 1Bremen U19[1-1]
Germany: Bundesliga Women
16:0021.10.2018Potsdam W1 - 1Bayern Munich W[1-1]
15:0021.10.2018Duisburg W3 - 1B. Monchengladbach W[2-1]
15:0021.10.2018Sand W3 - 0Bayer Leverkusen W[1-0]
14:0021.10.2018Wolfsburg W3 - 0Freiburg W[2-0]
12:0021.10.2018Frankfurt W1 - 1SGS Essen W[1-1]
12:0021.10.2018Hoffenheim W4 - 0Werder Bremen W[0-0]
15:0014.10.2018Freiburg W0 - 2Duisburg W[0-1]
15:0014.10.2018SGS Essen W3 - 2Potsdam W[1-1]
15:0014.10.2018Werder Bremen W0 - 3Wolfsburg W[0-2]
12:0014.10.2018B. Monchengladbach W4 - 4Bayer Leverkusen W[2-0]
12:0014.10.2018Frankfurt W1 - 0Sand W[0-0]
14:0013.10.2018Bayern Munich W2 - 1Hoffenheim W[1-0]
15:0030.09.2018Bayer Leverkusen W0 - 3Freiburg W[0-2]
15:0030.09.2018Duisburg W3 - 0Werder Bremen W[1-0]
15:0030.09.2018Sand W5 - 0B. Monchengladbach W[3-0]
15:0030.09.2018Wolfsburg W6 - 0Bayern Munich W[2-0]
12:0030.09.2018Hoffenheim W1 - 2SGS Essen W[1-1]
15:0029.09.2018Potsdam W3 - 1Frankfurt W[2-0]
16:0023.09.2018SGS Essen W0 - 5Wolfsburg W[0-0]
15:0023.09.2018Potsdam W2 - 0Sand W[2-0]
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
denoke :  16 saat önce
Eski kural da çok katı bence. Söylediğin gibi 5 ya da 6 oran...devamı
magic :  1 gün önce
Katılıyorum....devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Bence yeni 'beraberlik' kuralı kaldırılmalı ve eski kuraldan...devamı
VincentPrice :  1 gün önce
Kesinlikle katılıyorum. O zaman cezalar kaldırılsın. 1 ve 2...devamı
woncu :  1 gün önce
city 15 orandan 0 werdim ama inş. 0 bitmez bencede bu kurala bi...devamı
iksenitli34 :  2 gün önce
admin yeni gelen ''beraberlik'' kuralı ile ilgili bir geri...devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
merhaba, bahisin bütün kurallarını değiştiremeyiz maalesef,...devamı
omerblk :  7 gün önce
Bu maç 0-3 iken tatil edildi.Yapılan tahminlerin durumu ne...devamı
GuguBarlem :  7 gün önce
Polonya ve İtalya'nın grupta 1. olma şansları çok düşük....devamı
Caziii_53 :  8 gün önce
Doktor bu 20 oran şartı da şöyle düzenlenebilir. Bu...devamı