Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 23/02 Cum
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Akhisar Genclik Spor - Konyaspor2
20:00Galatasaray - Bursaspor2
ALMANYA: Bundesliga
22:30Mainz - Wolfsburg2
İSPANYA: Primera Division
23:00Dep. La Coruna - Espanyol2
FRANSA: Lig 1
22:45Strasbourg - Montpellier2
HOLLANDA: Eredivisie
22:00Groningen - Breda1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Aves1
İNGILTERE: Şampiyona
22:45Hull City - Sheffield Utd2
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30Arminia Bielefeld - SG Dynamo Dresden1
20:30Regensburg - Dusseldorf1
İSPANYA: Segunda Division
23:00Gijon - Osasuna1
İTALYA: Serie B
21:00Spezia - Salernitana1
23:00Parma - Venezia1
FRANSA: Lig 2
22:00AC Ajaccio - Sochaux
22:00Auxerre - Valenciennes
22:00Chateauroux - GFC Ajaccio
22:00Le Havre - Bourg Peronnas
22:00Lens - Clermont
22:00Niort - Nimes
22:00Reims - Quevilly Rouen
22:00Tours - Orleans
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:30BittiDestroyers3 - 1Oriente Petrolero[1-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
01:30BittiNova Iguacu1 - 2Botafogo RJ[0-2]
BREZİLYA: Paraense
02:00BittiAguia De Maraba2 - 0Paragominas[1-0]
BREZİLYA: Potiguar
02:00BittiAmerica RN2 - 2CE Forca E Luz[0-1]
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
03:10BittiUniao2 - 2Novoperario[-]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiJuventude0 - 2Avai[0-0]
01:15PSVila Nova FC2 - 2Joinville[0-0]
03:30BittiSampaio Correa1 - 0Parana[0-0]
03:30BittiUberlandia0 - 2Coritiba[0-1]
BREZİLYA: Copa do Nordeste
01:00BittiConfianca2 - 1Treze PB[2-1]
03:45BittiBahia2 - 1Nautico[1-0]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:30BittiValdivia3 - 2Melipilla[2-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:05BittiAtl. Nacional2 - 0America De Cali[0-0]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
00:00BittiCortulua2 - 1Real Santander[1-1]
03:00BittiAtletico F.C.0 - 1Cucuta[0-0]
JAMAİKA: Premier League
03:30BittiWaterhouse1 - 1Arnett Gardens[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiGuarani (Par)0 - 0Junior (Col)[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiEL Nacional (Ecu)3 - 2San Jose (Bol)[2-1]
03:30BittiEverton (Chi)1 - 2Caracas (Ven)[0-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00BittiCarabobo3 - 2Zulia[1-1]
CEZAYIR: 1.Küme
18:00JS Kabylie - Bel Abbes
18:00Oran - Harrach
18:00Paradou - Hussein Dey
19:00Constantine - Biskra
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Barracas Central - San Telmo
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
11:50Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
AUSTRALIA: Npl Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
12:30Green Gully - Avondale FC
POLONYA: Super Kupası
13:30Brisbane K. - Gravatt
13:30Centenary Stormers - Virginia United
13:30The Gap - North Pine
AUSTRALIA: Npl Western Australia
14:00Inglewood Utd - Stirling Lions
15:00Forrestfield - Floreat Athena
AVUSTURYA: Erste liga
20:30A. Lustenau - Neustadt
20:30BW Linz - Liefering
20:30Ried - FAC Wien
22:30Hartberg - Wacker Innsbruck
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:00ErtelendiFK Austria Vienna (Am) - Schwechat
21:00ErtelendiNeusiedl - Horn
21:30ErtelendiAmstetten - Parndorf
21:30ErtelendiEbreichsdorf - Wiener Sportklub
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:30Genk - Antwerp
BELÇIKA: Üçüncü Küme
22:30Hasselt - Hades
BOTSWANA: Premier League
20:00Miscellaneous - Centre Chiefs
BULGARISTAN: A PFG
18:30CSKA-Sofia - Cherno More
BURKINA FASO: Premier League
18:30Kadiogo - Santos
20:45AS Police - Rahimo
KIBRIS: 2. Küme
20:00Ayia Napa - Thoi Lakatamias
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
20:00Dukla Prague - Jablonec
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00Horsens - Randers FC1
MISIR: Premier Lig
18:00El Gaish - Petrojet
ENGLAND: Professional Development League
16:00Leeds U23 - Sheffield Wed U23
22:00Nottingham U23 - Sheffield Utd U23
ENGLAND: Premier League U18
15:30Arsenal U18 - Brighton U18
21:30Fulham U18 - Chelsea U18
ENGLAND: Premier League Cup
16:00Wolves U23 - Bury U23
22:00Bristol City U23 - Charlton U23
22:00Middlesbrough U23 - Derby U23
22:00Sunderland U23 - Hull City U23
ESTONYA: Super Kupası
20:30Flora - Levadia
FRANSA: National
22:00Avranches - Consolat
22:00Beziers - Creteil
22:00Chambly - Dunkerque
22:00Concarneau - Rodez
22:00Grenoble - Pau
22:00Les Herbiers - Boulogne
22:00Lyon Duchere - Sannois
ALMANYA: 3. Liga
21:00Fortuna Koln - SV Werder Bremen II
ALMANYA: Regionalliga North
21:30Drochtersen/Assel - St. Pauli II
21:30Lubeck - Eutin
19:00ErtelendiNeustrelitz - BFC Dynamo
21:00Nordhausen - Babelsberg
21:30ErtelendiBonner - Wegberg-Beeck
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:30Malchower - Strausberg
21:30SC Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08
21:30TuS Osdorf - Wedeler TSV
22:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV
22:00Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg
21:00Brinkumer - Blumenthaler
GIBRALTAR: Premier Division
22:30Lions Gibraltar - Gibraltar United
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
21:00Kopavogur - Hafnarfjordur
INDIA: Isl
17:30Kerala Blasters - Chennaiyin
HINDISTAN: 1. Lig
11:30Aizawl - Indian Arrows
İRAN: Pro Lig
14:30Gostaresh - Paykan
14:30Sepidrood Rasht - Saipa
15:00Meshki Pooshan - Sepahan
15:00Naft Tehran - Sanat Naft
İRLANDA: Premier Lig
22:45Bray - St. Patricks
22:45Cork City - Waterford
22:45Sligo Rovers - Derry City
23:00Shamrock Rovers - Dundalk
İRLANDA: Division 1
22:45Cabinteely - Wexford
22:45Drogheda - Finn Harps
22:45Galway - Athlone
22:45UC Dublin - Shelbourne
İSRAIL: Leumit League
16:00Hapoel Hadera - H. Ironi Rishon
16:00Hapoel Kfar-Saba - Ironi Nesher
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
16:00H. Marmorek - M. Nazareth
16:00Ramat Hasharon - Hapoel Afula
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:45Vicenza - Reggiana
JAPONYA: J-League
14:00Sagan Tosu - Kobe
ÜRDÜN: Premier Lig
16:00That Ras - Al-Faisaly Amman
19:30Al Wehdat - Al Ramtha
KUVEYT: Premier Lig
16:55Al Tadamon - Al Kuwait
19:20Al Salmiya - Al Arabi
MALEZYA: Süper Lig
16:00Negeri Sembilan - Terengganu
MALEZYA: Premier League
11:45Kuantan - UKM
16:00Felcra - MISC-MIFA
16:00Terengganu 2 - UiTM
MALTA: Premier Lig
21:00Naxxar Lions - Hibernians
MYANMAR: National League
12:00Yangon United - Shan United
NAMİBYA: Premier League
21:00Tigers - Young Africans
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00Cambuur - FC Emmen
22:00Den Bosch - Waalwijk
22:00Eindhoven FC - Dordrecht
22:00G.A. Eagles - Oss
22:00Graafschap - Helmond
22:00Maastricht - Almere City
22:00Nijmegen - Sittard
22:00Telstar - Volendam
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00BittiCibao0 - 2Guadalajara Chivas[0-1]
06:00BittiOlimpia1 - 1New York Red Bulls[0-1]
06:00BittiSanta Tecla2 - 1Seattle Sounders[0-1]
PANAMA: Lpf - Clausura
04:00BittiIndependiente3 - 2Miguelito[1-1]
PERU: Primera División - İkinci etap
23:30Ayacucho - Sport Rosario
POLONYA: Ekstraklasa
20:00Zaglebie - Arka Gdynia1
22:30Jagiellonia - Lechia Gdansk1
KATAR: Premier Lig
16:50Al Arabi - Al-Kharitiyath
19:00Umm-Salal - Al Sailiya
ROMANYA: Divizia A
21:45CS U. Craiova - Poli Timisoara
RUSSIA: Fnl Cup - Placement Play Offs
11:15FC Tambov - R. Volgograd
13:45FK Krylya Sovetov Samara - Spartak Moscow 2
16:30Riga FC - Shinnik Yaroslavl
19:00Luch Energiya - Ural
İSKOÇYA: Division 1
22:35Livingston - Dundee Utd
SCOTLAND: Lowland League
22:45Edusport Academy - East Stirlingshire
SIRBISTAN: Super Liga
19:00FK Vozdovac - Napredak
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Waxool - Batroolka FC
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
21:00Maritzburg Utd - Platinum Stars
SOUTH AFRICA: First Division
16:30Cape Town All Stars - Super Eagles
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Hilal El Obied - Merikh Kosti
20:00Kober - Al-Ahly Merowe
İSVIÇRE: Challenge Ligi
22:00Wohlen - Rapperswil
SURİYE: Premier League
15:00Al Karamah - Wathbah
15:00Al Majd - Al Taliya
15:00Al Mohafaza - Tishreen
15:00Herafio Halab - Al Shorta
SYRIA: Syria Cup
14:00Nidal - Jableh
TAYLAND: Thai Premier Lig
16:00Air Force Central - Muang Thong Utd
UKRAINE: Youth League
13:00Ch. Odessa U21 - Karpaty U21
15:00Oleksandriya U21 - Mariupol U21
BAE: 1nci Küme
16:35Al Jazira - Hatta
16:35Al Nasr - Al Dhafra
19:15Al Wahda - Shabab Al-Ahli Dubai
GALLER: Premier
22:45Druids - Bangor City
GALLER: Division 1
22:30Briton Ferry - Port Talbot
22:45Rhyl - Gresford
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
13:00Beerschot Wilrijk - Cham
13:00Rakow - Tychy
14:00İptalAkhmat Grozny - Yenisey
14:00Kongsvinger - Ull/Kisa
14:00Krasnodar - Ranheim
14:00Ruch - Trinec
14:00Stabaek - FK Rostov
14:00Tosno - FK Akzhayik
16:00FK Anzi Makhackala - Yenisey
16:00Fredericia - Vejle
16:00Usti nad Labem - Sokolov
17:30İptalHradec Kralove - Prevysov
19:00LKS Lodz - Sokol Aleksandrow Lodz
19:00Lublin - Radomiak Radom
20:00Odra Opole - GKS Jastrzebie

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

ALMANYA: Bundesliga
22:30Mainz - Wolfsburg2
İSPANYA: Primera Division
23:00Dep. La Coruna - Espanyol2
FRANSA: Lig 1
22:45Strasbourg - Montpellier2
HOLLANDA: Eredivisie
22:00Groningen - Breda1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Aves1
İNGILTERE: Şampiyona
22:45Hull City - Sheffield Utd2
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30Arminia Bielefeld - SG Dynamo Dresden1
20:30Regensburg - Dusseldorf1
İSPANYA: Segunda Division
23:00Gijon - Osasuna1
İTALYA: Serie B
21:00Spezia - Salernitana1
23:00Parma - Venezia1
FRANSA: Lig 2
22:00AC Ajaccio - Sochaux
22:00Auxerre - Valenciennes
22:00Chateauroux - GFC Ajaccio
22:00Le Havre - Bourg Peronnas
22:00Lens - Clermont
22:00Niort - Nimes
22:00Reims - Quevilly Rouen
22:00Tours - Orleans
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
11:50Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:30Genk - Antwerp
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00Horsens - Randers FC1
POLONYA: Ekstraklasa
20:00Zaglebie - Arka Gdynia1
22:30Jagiellonia - Lechia Gdansk1
ROMANYA: Divizia A
21:45CS U. Craiova - Poli Timisoara
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:30BittiDestroyers3 - 1Oriente Petrolero[1-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
01:30BittiNova Iguacu1 - 2Botafogo RJ[0-2]
BREZİLYA: Paraense
02:00BittiAguia De Maraba2 - 0Paragominas[1-0]
BREZİLYA: Potiguar
02:00BittiAmerica RN2 - 2CE Forca E Luz[0-1]
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
03:10BittiUniao2 - 2Novoperario[-]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiJuventude0 - 2Avai[0-0]
01:15PSVila Nova FC2 - 2Joinville[0-0]
03:30BittiSampaio Correa1 - 0Parana[0-0]
03:30BittiUberlandia0 - 2Coritiba[0-1]
BREZİLYA: Copa do Nordeste
01:00BittiConfianca2 - 1Treze PB[2-1]
03:45BittiBahia2 - 1Nautico[1-0]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:30BittiValdivia3 - 2Melipilla[2-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:05BittiAtl. Nacional2 - 0America De Cali[0-0]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
00:00BittiCortulua2 - 1Real Santander[1-1]
03:00BittiAtletico F.C.0 - 1Cucuta[0-0]
JAMAİKA: Premier League
03:30BittiWaterhouse1 - 1Arnett Gardens[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiGuarani (Par)0 - 0Junior (Col)[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiEL Nacional (Ecu)3 - 2San Jose (Bol)[2-1]
03:30BittiEverton (Chi)1 - 2Caracas (Ven)[0-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00BittiCarabobo3 - 2Zulia[1-1]
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00BittiCibao0 - 2Guadalajara Chivas[0-1]
06:00BittiOlimpia1 - 1New York Red Bulls[0-1]
06:00BittiSanta Tecla2 - 1Seattle Sounders[0-1]
PANAMA: Lpf - Clausura
04:00BittiIndependiente3 - 2Miguelito[1-1]
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Akhisar Genclik Spor - Konyaspor2
20:00Galatasaray - Bursaspor2
ALMANYA: Bundesliga
22:30Mainz - Wolfsburg2
İSPANYA: Primera Division
23:00Dep. La Coruna - Espanyol2
FRANSA: Lig 1
22:45Strasbourg - Montpellier2
HOLLANDA: Eredivisie
22:00Groningen - Breda1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:30Rio Ave - Aves1
İNGILTERE: Şampiyona
22:45Hull City - Sheffield Utd2
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:30Arminia Bielefeld - SG Dynamo Dresden1
20:30Regensburg - Dusseldorf1
İSPANYA: Segunda Division
23:00Gijon - Osasuna1
İTALYA: Serie B
21:00Spezia - Salernitana1
23:00Parma - Venezia1
FRANSA: Lig 2
22:00AC Ajaccio - Sochaux
22:00Auxerre - Valenciennes
22:00Chateauroux - GFC Ajaccio
22:00Le Havre - Bourg Peronnas
22:00Lens - Clermont
22:00Niort - Nimes
22:00Reims - Quevilly Rouen
22:00Tours - Orleans
CEZAYIR: 1.Küme
18:00JS Kabylie - Bel Abbes
18:00Oran - Harrach
18:00Paradou - Hussein Dey
19:00Constantine - Biskra
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Barracas Central - San Telmo
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
11:50Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
AUSTRALIA: Npl Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
12:30Green Gully - Avondale FC
POLONYA: Super Kupası
13:30Brisbane K. - Gravatt
13:30Centenary Stormers - Virginia United
13:30The Gap - North Pine
AUSTRALIA: Npl Western Australia
14:00Inglewood Utd - Stirling Lions
15:00Forrestfield - Floreat Athena
AVUSTURYA: Erste liga
20:30A. Lustenau - Neustadt
20:30BW Linz - Liefering
20:30Ried - FAC Wien
22:30Hartberg - Wacker Innsbruck
BELÇIKA: Jupiler Ligi
22:30Genk - Antwerp
BELÇIKA: Üçüncü Küme
22:30Hasselt - Hades
BOTSWANA: Premier League
20:00Miscellaneous - Centre Chiefs
BULGARISTAN: A PFG
18:30CSKA-Sofia - Cherno More
BURKINA FASO: Premier League
18:30Kadiogo - Santos
20:45AS Police - Rahimo
KIBRIS: 2. Küme
20:00Ayia Napa - Thoi Lakatamias
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
20:00Dukla Prague - Jablonec
DANIMARKA: Süper Ligi
21:00Horsens - Randers FC1
MISIR: Premier Lig
18:00El Gaish - Petrojet
ENGLAND: Professional Development League
16:00Leeds U23 - Sheffield Wed U23
22:00Nottingham U23 - Sheffield Utd U23
ENGLAND: Premier League U18
15:30Arsenal U18 - Brighton U18
21:30Fulham U18 - Chelsea U18
ENGLAND: Premier League Cup
16:00Wolves U23 - Bury U23
22:00Bristol City U23 - Charlton U23
22:00Middlesbrough U23 - Derby U23
22:00Sunderland U23 - Hull City U23
ESTONYA: Super Kupası
20:30Flora - Levadia
FRANSA: National
22:00Avranches - Consolat
22:00Beziers - Creteil
22:00Chambly - Dunkerque
22:00Concarneau - Rodez
22:00Grenoble - Pau
22:00Les Herbiers - Boulogne
22:00Lyon Duchere - Sannois
ALMANYA: 3. Liga
21:00Fortuna Koln - SV Werder Bremen II
ALMANYA: Regionalliga North
21:30Drochtersen/Assel - St. Pauli II
21:30Lubeck - Eutin
21:00Nordhausen - Babelsberg
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:30Malchower - Strausberg
21:30SC Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08
21:30TuS Osdorf - Wedeler TSV
22:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV
22:00Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg
21:00Brinkumer - Blumenthaler
GIBRALTAR: Premier Division
22:30Lions Gibraltar - Gibraltar United
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
21:00Kopavogur - Hafnarfjordur
INDIA: Isl
17:30Kerala Blasters - Chennaiyin
HINDISTAN: 1. Lig
11:30Aizawl - Indian Arrows
İRAN: Pro Lig
14:30Gostaresh - Paykan
14:30Sepidrood Rasht - Saipa
15:00Meshki Pooshan - Sepahan
15:00Naft Tehran - Sanat Naft
İRLANDA: Premier Lig
22:45Bray - St. Patricks
22:45Cork City - Waterford
22:45Sligo Rovers - Derry City
23:00Shamrock Rovers - Dundalk
İRLANDA: Division 1
22:45Cabinteely - Wexford
22:45Drogheda - Finn Harps
22:45Galway - Athlone
22:45UC Dublin - Shelbourne
İSRAIL: Leumit League
16:00Hapoel Hadera - H. Ironi Rishon
16:00Hapoel Kfar-Saba - Ironi Nesher
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
16:00H. Marmorek - M. Nazareth
16:00Ramat Hasharon - Hapoel Afula
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:45Vicenza - Reggiana
JAPONYA: J-League
14:00Sagan Tosu - Kobe
ÜRDÜN: Premier Lig
16:00That Ras - Al-Faisaly Amman
19:30Al Wehdat - Al Ramtha
KUVEYT: Premier Lig
16:55Al Tadamon - Al Kuwait
19:20Al Salmiya - Al Arabi
MALEZYA: Süper Lig
16:00Negeri Sembilan - Terengganu
MALEZYA: Premier League
11:45Kuantan - UKM
16:00Felcra - MISC-MIFA
16:00Terengganu 2 - UiTM
MALTA: Premier Lig
21:00Naxxar Lions - Hibernians
MYANMAR: National League
12:00Yangon United - Shan United
NAMİBYA: Premier League
21:00Tigers - Young Africans
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00Cambuur - FC Emmen
22:00Den Bosch - Waalwijk
22:00Eindhoven FC - Dordrecht
22:00G.A. Eagles - Oss
22:00Graafschap - Helmond
22:00Maastricht - Almere City
22:00Nijmegen - Sittard
22:00Telstar - Volendam
PERU: Primera División - İkinci etap
23:30Ayacucho - Sport Rosario
POLONYA: Ekstraklasa
20:00Zaglebie - Arka Gdynia1
22:30Jagiellonia - Lechia Gdansk1
KATAR: Premier Lig
16:50Al Arabi - Al-Kharitiyath
19:00Umm-Salal - Al Sailiya
ROMANYA: Divizia A
21:45CS U. Craiova - Poli Timisoara
RUSSIA: Fnl Cup - Placement Play Offs
11:15FC Tambov - R. Volgograd
13:45FK Krylya Sovetov Samara - Spartak Moscow 2
16:30Riga FC - Shinnik Yaroslavl
19:00Luch Energiya - Ural
İSKOÇYA: Division 1
22:35Livingston - Dundee Utd
SCOTLAND: Lowland League
22:45Edusport Academy - East Stirlingshire
SIRBISTAN: Super Liga
19:00FK Vozdovac - Napredak
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Waxool - Batroolka FC
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
21:00Maritzburg Utd - Platinum Stars
SOUTH AFRICA: First Division
16:30Cape Town All Stars - Super Eagles
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Hilal El Obied - Merikh Kosti
20:00Kober - Al-Ahly Merowe
İSVIÇRE: Challenge Ligi
22:00Wohlen - Rapperswil
SURİYE: Premier League
15:00Al Karamah - Wathbah
15:00Al Majd - Al Taliya
15:00Al Mohafaza - Tishreen
15:00Herafio Halab - Al Shorta
SYRIA: Syria Cup
14:00Nidal - Jableh
TAYLAND: Thai Premier Lig
16:00Air Force Central - Muang Thong Utd
UKRAINE: Youth League
13:00Ch. Odessa U21 - Karpaty U21
15:00Oleksandriya U21 - Mariupol U21
BAE: 1nci Küme
16:35Al Jazira - Hatta
16:35Al Nasr - Al Dhafra
19:15Al Wahda - Shabab Al-Ahli Dubai
GALLER: Premier
22:45Druids - Bangor City
GALLER: Division 1
22:30Briton Ferry - Port Talbot
22:45Rhyl - Gresford
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
13:00Beerschot Wilrijk - Cham
13:00Rakow - Tychy
14:00Kongsvinger - Ull/Kisa
14:00Krasnodar - Ranheim
14:00Ruch - Trinec
14:00Stabaek - FK Rostov
14:00Tosno - FK Akzhayik
16:00FK Anzi Makhackala - Yenisey
16:00Fredericia - Vejle
16:00Usti nad Labem - Sokolov
19:00LKS Lodz - Sokol Aleksandrow Lodz
19:00Lublin - Radomiak Radom
20:00Odra Opole - GKS Jastrzebie
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:00ErtelendiFK Austria Vienna (Am) - Schwechat
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:00ErtelendiNeusiedl - Horn
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:30ErtelendiAmstetten - Parndorf
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:30ErtelendiEbreichsdorf - Wiener Sportklub
19:00ErtelendiNeustrelitz - BFC Dynamo
21:30ErtelendiBonner - Wegberg-Beeck
14:00İptalAkhmat Grozny - Yenisey
17:30İptalHradec Kralove - Prevysov
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
ksenturk60 :  20 saniye önce
Haftasonu Ortaya Karışık :)
...devamı
levennnttt :  21 saat önce
BANKO MAÇLARIM
...devamı
sistem4_5 :  1 gün önce
Katilmak istiyorum...devamı
bahisdoktoru-teknik :  3 gün önce
şu ana kadar katılmak isteyen herkes yeni sanal iddaa...devamı
Bestwinner :  4 gün önce
Bugünkü sürpriz kuponum
...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
2/0yada1/0 sürpriz...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
GS zirvede kalır ...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Başak şehir fener yenilgisinden sonra artık kendini...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Bu maç üst...devamı
Boluefesi14 :  5 gün önce
Yeni Malatya ters takım sağı solu belli olmuyor oyuzden...devamı