Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 22/07 Cts
RUSYA: Premier Ligi
17:30Zenit Petersburg - Rubin Kazan3
20:00Krasnodar - Tosno1
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:30Ind. Rivadavia - Atletico Parana
21:35Los Andes - Crucero del Norte
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15BittiAmerica MG4 - 2Figueirense[3-0]
02:30DALuverdense1 - 0Parana[1-0]
02:30DASanta Cruz1 - 0Boa[1-0]
03:30Ceara - Goias
22:30Criciuma - ABC
22:30Londrina - Nautico
22:30Vila Nova FC - Internacional
BRAZIL: Serie C
03:0030'Botafogo PB0 - 1Fortaleza[0-1]
ŞILI: Kupası
02:30DAS. Wanderers1 - 0Cobresal[1-0]
19:00Everton - Coquimbo
22:00Deportes Temuco - D. Puerto Montt
22:00Huachipato - Valdivia
22:00U. Espanola - San Felipe
23:00O'Higgins - S. Morning
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:45Tigres - Patriotas
23:15Huila - Santa Fe
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
02:00Barcelona Atletico - Cibao
23:00Bauger - Atletico Pantoja
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:00BittiDelfin2 - 0U. Catolica[1-0]
03:0030'EL Nacional1 - 0CD Clan Juvenil[-0]
03:0030'Ind. del Valle1 - 0Macara[1-0]
03:30LDU Quito - Dep. Cuenca
03:45Barcelona SC - Fuerza A.
04:00Guayaquil City - Emelec
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:0030'Monarcas0 - 0Monterrey[0-0]
05:00Club Tijuana - Cruz Azul
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:00BittiDep. Capiata1 - 0Nacional Asuncion[1-0]
02:1061'Diaz1 - 1Cerro Porteno[1-1]
22:00Sol de America - Olimpia Asuncion
AFRICA: African Nations Championship - Qualification
16:00Burundi - Sudan
16:00South Africa - Botswana
16:00Uganda - South Sudan
16:00Zambia - Swaziland
16:30Rwanda - Tanzania
19:30Guinea - Guinea Bissau
20:00Mali - Gambia
20:00Senegal - Sierra Leone
ANGOLA: Girabola League
17:00ErtelendiC.R.D. Libolo - Progresso da Lunda Sul
17:00C.R.D. Libolo - Progresso
17:00ErtelendiDesportivo Huila - Academica
17:00Interclube - Petro Atletico
17:00ErtelendiOnze Bravos - Primeiro de Agosto
17:00ErtelendiPetro Atletico - Kabuscorp
17:00ErtelendiPrimeiro de Maio - Interclube
17:00ErtelendiProgresso - ASA
17:00ErtelendiSagrada - Caala
17:00ErtelendiSanta Rita - Desportivo JGM
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:00San Miguel - Defensores Unidos
ASIA: International Champions Cup
12:35Bayern Munich - AC Milan
AUSTRALIA: Npl Nsw
12:00Manly Utd - Blacktown City
12:00Sydney FC U21 - Hakoah Sydney
AUSTRALIA: Npl Victoria
08:00Avondale FC - Bentleigh Greens
08:00North Geelong - Green Gully
12:00Hume City - South Melbourne
POLONYA: Super Kupası
10:00Peninsula - Rochedale
11:00Capalaba FC - Albany Creek
11:00Logan Lightning - Souths
11:00Mitchelton - Queensland Lions
AUSTRALIA: Npl South Australian
08:30Croydon Kings - Para
08:30Cumberland Utd. - Adelaide City
08:30NE Metrostars - Adelaide U21
08:30West Adelaide - Blue Eagles
08:30West Torrens - Campbelltown City
12:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
AUSTRALIA: Npl Queensland
11:30Gold Coast City - Brisbane U21
12:00Northern Fury - Western Pride
12:00SWQ Thunder - Redlands
AUSTRALIA: Npl Tasmania
07:00Devonport - Olympia Warriors
11:30Clarence Utd. - Hobart Zebras
AUSTRALIA: Capital Territory
08:00Monaro Panthers - Riverina
08:00Woden Weston - Belconnen United
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud
11:00Charlestown City Blues - Edgeworth E.
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:00Rapid Vienna - Mattersburg
19:30AC Wolfsberger - Salzburg
19:30LASK Linz - Admira
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
19:00Sturm Graz (Am) - Lafnitz
20:00Bad Gleichenberg - Pasching
18:00Altach (Am) - Hohenems
19:00Dornbirn - SV Worgl
19:00Hard - Alberschwende
19:00Saalfelden - Grodig
19:00USK Anif - Seekirchen
20:00Wals-Grunau - Johann
BEYAZ RUSYA: Kupası
17:00Naftan - Krumkachy
17:30Isloch Minsk - Gorodeja
18:00Neman - FC Minsk
19:00BATE - Zhodino
BELÇIKA: Super Kupası
21:30Anderlecht - Waregem
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Sport Boys - Nacional Potosi
BOSNA HERSEK: Premier Lig
18:00Radnik Bijeljina - Krupa
18:30Mladost DK - NK Vitez
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Vitoria - Chapecoense-SC
BRAZIL: Serie C
21:30Mogi Mirim - Botafogo SP
21:30Tombense - Sao Bento
22:00Bragantino - Macae
22:00Volta Redonda - Joinville
23:00Moto Club - Salgueiro
BRAZIL: Serie D - Play Offs
21:00EC Sao Jose - Sao Bernardo
22:00Ceilandia - America RN
22:00Espirito Santo - Operario
BULGARISTAN: A PFG
18:45Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia
21:00CSKA Sofia - Ludogorets
BULGARISTAN: B PFG
18:30Botev Galabovo - Neftochimic Burgas
18:30Botev Vratsa - Maritsa Plovdiv
18:30Oboriste - Montana
18:30Tsarsko Selo - Nesebar
19:00Sozopol - Chernomorets Balchik
20:00Litex Lovech - Strumska Slava
KANADA: CSL
21:00Vorkuta - Waterloo
ÇIN: Super Ligi
14:35Chongqing Lifan - Tianjin Teda
14:35Guizhou Zhicheng - Hebei
14:35Jiangsu Suning - Liaoning
14:35Shandong Luneng - Changchun Yatai
14:35Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande
ÇIN: Jia Ligi
14:30Qingdao Huanghai - Dalian Yifang F.C.
14:30Wuhan Zall - Zhejiang Yiteng
14:35Nei Mongol - Yunnan Lijiang
14:35Shijiazhuang - Beijing
CHINA: Yi League
11:00Dalian Boyang - Baotou Nanjiao
11:00Hebei Elite - Shaanxi Changan
11:00Heilongjiang Lava - Beijing Technology
11:00Jiangsu Yancheng - Yinchuan Helanshan
11:00Jiangxi Liansheng - Nantong Zhiyun
11:00Meizhou Meixian Techand - Hunan Billows
11:00Shanghai JuJu - Shanghai Sunfun
11:00Shenyang Urban FC - Shenyan Dongjin
11:00Sichuan Annapurna - Shenzhen Ledman
11:00Suzhou Dongwu - Hainan Seamen
11:00Zhenjiang Huasa - Chengdu Qianbao
KOLOMBİYA: Primera B
04:00Chico - Popayan
23:00Barranquilla - Valledupar
23:30Leones - U. Magdalena
HIRVATISTAN: 1. HNL
20:00Belupo - Lok. Zagreb
22:00Rijeka - Rudes
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
11:15Meteor Prague - Vlasim
11:15Slatinany - Chrudim
11:30Tisnov - Hulin
11:30Zbuzany - Pisek
18:00Bohumin - Odra Petrkovice
18:00Brumov - Valasske Mezirici
18:00Caslav - Pribram
18:00Cesky Brod - Vltavin
18:00FK Turnov - Benatky
18:00HFK Olomouc - Frydek-Mistek
18:00Horovicko - Stechovice
18:00Hrobce - Brozany
18:00Karlovy Vary - Kraluv Dvur
18:00Klatovy - Domazlice
18:00Kolin - Usti nad Orlici
18:00Kozlovice - Unicov
18:00Louny - Sokolov
18:00Malse Roudne - Benesov
18:00MFK Dobris - Litomericko
18:00Mohelnice - Prostejov
18:00Mseno - Dobrovice
18:00Neratovice - Prevysov
18:00Novy Jicin - Vitkovice
18:00Sedlcany - Mas Taborsko
18:00Slavicin - Otrokovice
18:00Slavoj Polna - Znojmo
18:00Sous - Varnsdorf
18:00SS Ostra - Zapy
18:00Strani - Kromeriz
18:00Usti - Hlucin
18:00Velka Bites - Vyskov
18:00Velvary - Ceske Budejovice
18:00Vykan - Usti nad Labem
18:00Vysoke Myto - FK Pardubice
18:00Zdirec n. D. - Velke Mezirici
18:00Zivanice - Olympia Praha
DANIMARKA: Süper Ligi
17:00Randers FC - FC Copenhagen
ESTONYA: Meistr ligi
16:00Tammeka - Flora
19:00Paide - Sillamae
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Infonet Tallinn II - Rakvere
EUROPE: Euro Women
19:00Iceland W - Switzerland W
21:45France W - Austria W
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
19:0007 Vestur Sorvagur - NSI Runavik
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Mariehamn - HIFK2
17:00Inter Turku - Ilves
17:00KuPS - Lahti
FINLANDIYA: Ykkonen
17:00Gnistan - Ekenas
17:00Jaro - TPS
17:00OPS - Haka
FİNLANDİYA: Kakkonen
17:00BK-46 - Peimari United
17:00Espoo - Tampere Utd
17:00MuSa - Viikingit
17:00NuPS - SalPa
17:00AC Kajaani - KuFu-98
17:00Narpes Kraft - PK-37
17:00VIFK - OTP
17:00Villiketut - TP-47
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
17:30Mangasport - CF Mounana
17:30Olympique de Mandji - Stade Migoveen
GEORGİA: Umaglesi Ligi
17:00Samtredia - Shukura
ALMANYA: 3. Liga
15:00Erfurt - Preussen Munster
15:00Fortuna Koln - Aalen
15:00Hallescher - Paderborn
15:00Lotte - Hansa Rostock
15:00Meppen - Wurzburger Kickers
15:00SV Werder Bremen II - Unterhaching
15:00Wehen - Jena
ALMANYA: Regionalliga North
15:00Rosenheim - Nurnberg II
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Erlenbach - Eltersdorf
15:00Wurzburger Kickers II - Bayern Hof
17:00Aubstadt - Jahn Forchheim
17:00Erlangen - Wurzburger FV
17:00Gebenbach - Grossbardorf
12:30Munich 1860 II - Kirchanschoring
15:00Wolfratshausen - Heimstetten
16:00Pullach - Landsberg
16:00Schwaben Augsburg - Neumarkt
17:00Kornburg - Dachau
17:00Kottern-St. Mang - Schwabmunchen
18:00Holzkirchen - Vilzing
19:00Sonthofen - Hankofen-Hailing
GANA: Premier Lig
18:00Medeama - Aduana Stars
MACARISTAN: NB I
19:00Honved - DVTK
19:00Mezokovesd-Zsory - Paks
21:30Haladas - Debrecen
İZLANDA: Landsbankadeild
17:00Hafnarfjordur - Akranes
İZLANDA: 2. Küme
17:00Leiknir F. - Keflavik
17:00Selfoss - Thor Akureyri
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
17:00Huginn - Afturelding
17:00KV Reykjavik - Hottur
17:00Tindastoll - Fjardabyggd
17:00Vidir - Vestri
18:00Sindri - Njardvik
ENDONEZYA: ISL
11:00Barito Putera - Madura United
14:30Persib Bandung - Persija Jakarta
14:30Pusamania Borneo - Perseru Serui
ENDONESYA: Super Liga
12:00Kepri Jaya - PSMS Medan
12:00Martapura - PSIM Yogyakarta
12:00Pekanbaru - Persih Tembilahan
12:00Persatu Tuban - Persepam Madura
12:00Persekam Metro - Madura FC
12:00Persibas Banyumas - PSS Sleman
12:00Persibat Batang - PSGC Ciamis
12:00Persita - Persikad
12:00Pesinga Ngawi - PSBI Blitar
12:00PS Badung - PS Sumbawa Barat
12:00PSCS Cilacap - Persijap Jepara
12:00PSMP Mojokerto - Perssu Madura United
12:00Purbalingga - Persip P.
İRLANDA: Premier Lig
20:30Limerick - Sligo Rovers
JAPONYA: J-League
13:00C-Osaka - Urawa
JAPONYA: J-Ligi Division 2
12:00Chiba - Kanazawa
12:00Gifu - Machida
12:00Kyoto - Nagoya
12:00Montedio Yamagata - Shonan
12:00Yamaga - Ehime
12:30Verdy - Kamatamare
12:30Yokohama - V-Varen Nagasaki
13:00Kusatsu - Kumamoto
13:00Oita - Mito
KAZAKİSTAN: Premier League
15:00FC Astana - Tobol
15:00Okzhetpes - Taraz
16:00FK Akzhayik - Ordabasy
18:00Aktobe - Kaisar Kyzylorda
LITVANYA: A Lyga
17:00Kauno Zalgiris - Jonava
19:00Zalgiris - Stumbras
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Dwangwa United
15:30Kamuzu Barracks - Red Lions
15:30MAFCO - Silver
15:30Mighty Wanderers - Chitipa United
MALEZYA: Süper Lig
15:15Sarawak FA - PKNS FC
16:00Pahang - Malacca United
16:00Penang - Kedah
16:00Perak - Felda Utd.
16:00Selangor - Kelantan
16:00T-Team - Johor DT
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
04:00Atlante - Cafetaleros de Tapachula
04:30Leones Negros - Correcaminos
04:30Venados - Zacatecas Mineros
06:00Cimarrones de Sonora - Murcielagos
MOLDOVA: Ulusal Lig
18:30Dinamo-Auto - Spicul Chiscareni
18:30Sfintul - Petrocub
20:00Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau
NORVEÇ: Adeccoligaen
19:00Bodo/Glimt - Ranheim
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Finnsnes - K. Oslo
17:00Follo - Baerum Sportsklubb
17:00Grorud - Brumunddal
17:00Ham-Kam - Valerenga 2
17:00Kjelsas - Asker
17:00Skeid - Alta
PANAMA: LPF
04:00Arabe Unido - Santa Gema
04:00Independiente - San Francisco
PERU: Primera División - İkinci etap
20:30Union Comercio - Ayacucho
23:00Dep. Municipal - U. San Martin
PHILIPPINES: Pfl
11:00Meralco Sparks - Global
14:00Ceres - Davao Aguilas
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Pogon Szczecin1
19:00Lechia Gdansk - Cracovia
21:30Legia - Korona Kielce
POLONYA: Kupa
17:00Legionowo - Chojniczanka
17:00Swit - Ol. Grudziadz
18:00Blekitni Stargard - Drutex-Bytovia
18:00Chelmianka Chelm - Zaglebie Sosnowiec
18:00Kluczbork - Chrobry Glogow
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Mielec
18:00Puszcza - Tychy
18:00Radomiak Radom - Podbeskidzie
18:00Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo
18:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice
18:00S. Rzeszow - Legnica
18:00Wisla Pulawy - Pogon Siedlce
20:00GKS Belchatow - Suwalki
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Jeunes Fauves - Leopard
16:00JS Talangai - Patronage Sainte-Anne
18:00Tongo FC Jambon - St-Michel Ouenze
ROMANYA: Divizia A
18:30CS U. Craiova - Concordia
21:00CFR Cluj - FC Viitorul
RUSYA: Division 1
13:00Dynamo SPB - F. Voronezh
13:00Sibir - Yenisey
14:00Tyumen - Zenit Petersburg 2
15:00Tomsk - Olimpiyets
16:00FC Tambov - Spartak Moscow 2
16:00FK Chimki Moskovska oblast - Luch Energiya
16:00Shinnik Yaroslavl - R. Volgograd
17:00Orenburg - Baltika
18:00FK Krylya Sovetov Samara - Kursk
18:00Volgar-Astrakhan - Kuban
RUSSIA: Youth League
12:00FK Rostov U21 - Akhmat Grozny U21
12:00Ufa U21 - Spartak Moscow U21
16:00Dynamo Moscow U21 - Ural U21
İSKOÇYA: Insurance Lig Kupası
17:00Annan - Kilmarnock
17:00Arbroath - Montrose
17:00Clyde - Dumbarton
17:00Dundee FC - Buckie Thistle
17:00Dunfermline - Peterhead
17:00East Kilbride - Albion Rovers
17:00Forfar Athletic - Stirling
17:00Hamilton - Queen of South
17:00Hearts - East Fife
17:00Inverness - Falkirk
17:00Livingston - Airdrieonians
17:00Motherwell - Morton
17:00Partick - St. Mirren
17:00Queen's Park - Edinburgh City
SIRBISTAN: Super Liga
20:00Partizan - Sabac
21:00FK Vozdovac - Radnik
21:00Javor - Borac
21:00Mladost - Zemun
21:00Napredak - Rad Beograd
21:00Sp. Subotica - Backa
SLOVAKYA: Corgon Liga
19:30Nitra - Zilina
20:00Trnava - Michalovce
21:30Dun. Streda - Podbrezova
SLOVAKYA: Kupa
18:00Bacuch - Medzibrod
18:00Benesova - Druzstevnik
18:00Cierne - Cadca
18:00Druzstevnik Circ - Lipany
18:00Druzstevnik Jacovce - Solcany
18:00Druzstevnik Parchovany - Vranov
18:00FK Jablonove - Pezinok
18:00Gerlachov - FK Drustav Svidnik
18:00Horka - Roznava
18:00Horne Saliby - Kolarovo
18:00Ivanka - TJ Cunovo
18:00Jasenov - Ptava Pticie
18:00Kamenica nad Cirochou - FK Humenne
18:00Kluknava - Krompachy
18:00Kmetovo - V. Ludince
18:00Kostolne Kracany - FC Novy Zivot
18:00Kovacova - JUPIE Podlavice Badin
18:00Ladomerska Vieska - Dynamo Diviaky
18:00Levoca - Spisske Podhradie
18:00Liptovske Sliace - Lip. Stiavnica
18:00L.Mikulas - Paludzka - Zav. Poruba
18:00Lozorno - Velke Levare
18:00Malinec - Poltar
18:00MFK Krupina - Tatran VLM
18:00MSK Senec - Jakubov
18:00Nevidzany - Kozarovce
18:00Nizna - Tvrdosin
18:00Olcnava - Hranovnica
18:00Oravan - Namestovo
18:00Oravska Poruba - Zabokreky
18:00Pavlovce nad Uhom - Nacina Ves
18:00Plevnik-Drienove - Trencianske Stankovce
18:00Podolie - Myjava
18:00Poproc - Krasnohorske Podhradie
18:00Povazska Bystrica - Castkovce
18:00Pribelce - Slov. Darmoty
18:00Rajec - Jednota Banova
18:00Rajecke Teplice - Stranavy
18:00Rudinska - Krasno
18:00Selce - Salkova
18:00Senkvice - Bahon
18:00Slovan Nalepkovo - Harichovce
18:00Slovan Skalite - K. Nove Mesto
18:00Spartak Vysoka - Makov
18:00Strecno - MSK Martin
18:00Streda nad Bodrogom - Mladost Kalsa
18:00TJ Laza - Novohrad Lucenec
18:00TJ Oponice - MFK Topolcany
18:00Velka Ida - Kechnec
18:00Velka Lomnica - Spisska Bela
18:00Velke Kosihy - Svaty Peter
18:00Velke Zaluzie - Hrusovany
18:00Zemianske Kostolany - Banik HN
18:00Zupcany - Sarisske Michalany
SLOVENYA: Prva Liga
17:50Triglav - Maribor
21:00Rudar - Ankaran Hrvatini
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Gwangju FC - Jeonnam
13:00Jeju Utd - Pohang
13:00Ulsan Hyundai - Incheon
SOUTH KOREA: K League Challenge
13:00Ansan Greeners - Daejeon
İSVEÇ: Allsvenskan
17:00Halmstad - Sundsvall
17:00Malmo FF - Jonkopings
19:00Sirius - Hacken1
İSVEÇ: Superettan
17:00Atvidabergs - Brommapojkarna
17:00Degerfors - Trelleborgs
17:00Norrby - Falkenbergs
17:00Varbergs - Gefle
19:00Helsingborg - Orgryte
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
16:00Upsala - Gute
15:00IFK Hassleholm - Prespa Birlik
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
16:00Ytterhogdals - Harnosands
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Lausanne - St. Gallen
20:00Young Boys - Basel
İSVIÇRE: Challenge Ligi
20:00Servette Geneve FC - Chiasso
20:00Winterthur - Wohlen
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
23:00Morvant Caledonia United - Point Fortin
UKRAYNA: Premier League
17:00Ch. Odessa - Stal Kamianske
17:00Veres Rivne - Oleksandriya
19:30Shakhtar Donetsk - Dyn. Kiev
UKRAYNA: 2. Lig
16:30Helios - Kramatorsk
18:00FC Poltava - Desna
18:00Kolos Kovalyovka - Sumy
18:00Kremin - Naftovik-Ukrnafta
18:00Mykolaiv - Arsenal Kiev
19:00Inhulets - Zhemchuzhyna Odesa
UKRAINE: Youth League
12:00Zirka Kropyvnytskyi U21 - Olimpik Donetsk U21
13:00Karpaty U21 - Vorskla Poltava U21
16:30Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kiev U21
17:00Zorya U21 - Mariupol U21
ABD: Major League Soccer
02:0064'Orlando City0 - 0Atlanta United[0-0]
21:00New York City - Chicago Fire
23:00Minnesota - New York Red Bulls
USA: Usl
02:0065'New York Red Bulls 21 - 0Toronto FC 2[1-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:00Lara - Mineros
23:00Monagas - Aragua
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:00Kashima - Sevilla
12:00Portimonense - Louletano
14:30Energie Cottbus - Liberec
14:30Reading - Cercle Brugge KSV
14:40Arsenal - Chelsea
15:00BFC Dynamo - Zehlendorf
15:00Jablonec - Goztepe
15:30Den Haag - Graafschap
16:00Bideford - Cardiff
16:00G.A. Eagles - Excelsior
16:00Ingolstadt - Nantes
16:00Regensburg - FC Augsburg
16:00St. Pauli - SV Werder Bremen
16:00Velez Sarsfield - Villa San Carlos
16:00VV Nooit Gedacht - Den Bosch
16:30Darmstadt - Fulham
16:30Goytre Utd - Barry
16:30Union Berlin - QPR
17:00Accrington - Oldham
17:00Aldershot - Wycombe
17:00Alfreton - Burnley
17:00Barnet - Millwall
17:00Boreham Wood - Luton
17:00Bradford - Sunderland
17:00Brentford - Southampton
17:00Bury - Crewe
17:00Chester - Walsall
17:00Crawley Town - Brighton
17:00Dartford - Cambridge Utd
17:00Ebbsfleet - Southend
17:00Fleetwood Town - Bolton
17:00Genk - Everton
17:00Gillingham FC - Ipswich
17:00Hastings - Kingstonian
17:00Heidenheim - VfB Stuttgart
17:00Kaiserslautern - Derby
17:00Kidderminster - Burnley
17:00Mansfield - Nottingham
17:00Matlock - Burton
17:00Oostende - Lille
17:00Oxford Utd - Birmingham
17:00Portsmouth - Bournemouth
17:00Preston - Newcastle Utd
17:00Rangers - Marseille
17:00Rochdale - Middlesbrough
17:00SG Dynamo Dresden - Wolfsburg
17:00Shrewsbury - Wolves
17:00Sivasspor - Gaziantep
17:00South Shields - United of Manchester
17:00Stevenage - Charlton
17:00Stockport - Macclesfield
17:00Watford - Eibar
17:30Beerschot Wilrijk - Gent
17:30KV Mechelen - St. Gilloise
17:30Lierse - Eupen
17:30Teplice - Zizkov
18:00Amiens - Stoke City
18:00Barnsley - Huddersfield
18:00Bologna - Sudtirol
18:00Breda - Waalwijk
18:00Brescia - Cagliari
18:00Groningen - Granada CF
18:00Hoffenheim - Genoa
18:00Karvina - Ruch
18:00Konyaspor - Al Feiha
18:00Lazio - Spal
18:00Opava - Zlin
18:00SC Freiburg - Feyenoord
18:00Ulm - FC Augsburg
18:30Dusseldorf - Charleroi
18:30Fiorentina - Bari
18:30Sampdoria - FeralpiSalo
19:00Bochum - Dortmund
19:00Portimonense - SC Farense
19:00Sassuolo - Real Vicenza
19:00Sigma Olomouc - Omonia
19:00Slovacko - Kardemir Karabuk
19:00St. Liege - Metz
19:30Caen - Rennes
19:30Dijon - Bourg Peronnas
19:30Real Sociedad - St Etienne
20:00Ath Bilbao - Valladolid
20:00Bastia-Borgo - GFC Ajaccio
20:00Eindhoven FC - Roda
20:00Levante - Almeria
20:00Montpellier - Toulouse
20:00Osasuna - Burgos
20:30Bergantinos - Dep. La Coruna
20:30Rio Ave - Angers
20:30UD Logrones - Alaves
21:00Fuenlabrada - Leganes
21:00Gimnastic - Villarreal
21:30Sporting - Monaco
22:00Maritimo - Las Palmas
22:00Napoli - Chievo
22:00Setubal - Sheffield Wed
22:30Benfica - Hull City
WORLD: Uafa Cup
18:30Hussein Dey - Al Wahda
22:15Al Ahly - Al Faisaly Amman
WORLD: Premier League Asia Trophy
13:00West Brom - Crystal Palace
15:30Leicester - Liverpool
WORLD: Cee Cup
11:00ProStars U19 - Sparta Prague U19
13:30Gyor U19 - Everton U19
16:15FK Sarajevo U19 - Leicester U19
18:30Altinordu U19 - Slavia Prague U19
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo City FC - CAPS Utd
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
02:30DALuverdense1 - 0Parana[1-0]
02:30DASanta Cruz1 - 0Boa[1-0]
BRAZIL: Serie C
03:0030'Botafogo PB0 - 1Fortaleza[0-1]
ŞILI: Kupası
02:30DAS. Wanderers1 - 0Cobresal[1-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
03:0030'EL Nacional1 - 0CD Clan Juvenil[-0]
03:0030'Ind. del Valle1 - 0Macara[1-0]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:0030'Monarcas0 - 0Monterrey[0-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
02:1061'Diaz1 - 1Cerro Porteno[1-1]
ABD: Major League Soccer
02:0064'Orlando City0 - 0Atlanta United[0-0]
USA: Usl
02:0065'New York Red Bulls 21 - 0Toronto FC 2[1-0]
RUSYA: Premier Ligi
17:30Zenit Petersburg - Rubin Kazan3
20:00Krasnodar - Tosno1
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Vitoria - Chapecoense-SC
DANIMARKA: Süper Ligi
17:00Randers FC - FC Copenhagen
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Mariehamn - HIFK2
17:00Inter Turku - Ilves
17:00KuPS - Lahti
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Pogon Szczecin1
19:00Lechia Gdansk - Cracovia
21:30Legia - Korona Kielce
ROMANYA: Divizia A
18:30CS U. Craiova - Concordia
21:00CFR Cluj - FC Viitorul
İSVEÇ: Allsvenskan
17:00Halmstad - Sundsvall
17:00Malmo FF - Jonkopings
19:00Sirius - Hacken1
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Lausanne - St. Gallen
20:00Young Boys - Basel
UKRAYNA: Premier League
17:00Ch. Odessa - Stal Kamianske
17:00Veres Rivne - Oleksandriya
19:30Shakhtar Donetsk - Dyn. Kiev
21:00New York City - Chicago Fire
23:00Minnesota - New York Red Bulls
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15BittiAmerica MG4 - 2Figueirense[3-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:00BittiDelfin2 - 0U. Catolica[1-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:00BittiDep. Capiata1 - 0Nacional Asuncion[1-0]
RUSYA: Premier Ligi
17:30Zenit Petersburg - Rubin Kazan3
20:00Krasnodar - Tosno1
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:30Ind. Rivadavia - Atletico Parana
21:35Los Andes - Crucero del Norte
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
03:30Ceara - Goias
22:30Criciuma - ABC
22:30Londrina - Nautico
22:30Vila Nova FC - Internacional
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:45Tigres - Patriotas
23:15Huila - Santa Fe
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
02:00Barcelona Atletico - Cibao
23:00Bauger - Atletico Pantoja
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
03:30LDU Quito - Dep. Cuenca
03:45Barcelona SC - Fuerza A.
04:00Guayaquil City - Emelec
AFRICA: African Nations Championship - Qualification
16:00Burundi - Sudan
16:00South Africa - Botswana
16:00Uganda - South Sudan
16:00Zambia - Swaziland
16:30Rwanda - Tanzania
19:30Guinea - Guinea Bissau
20:00Mali - Gambia
20:00Senegal - Sierra Leone
ANGOLA: Girabola League
17:00C.R.D. Libolo - Progresso
17:00Interclube - Petro Atletico
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:00San Miguel - Defensores Unidos
ASIA: International Champions Cup
12:35Bayern Munich - AC Milan
AUSTRALIA: Npl Nsw
12:00Manly Utd - Blacktown City
12:00Sydney FC U21 - Hakoah Sydney
AUSTRALIA: Npl Victoria
08:00Avondale FC - Bentleigh Greens
08:00North Geelong - Green Gully
12:00Hume City - South Melbourne
POLONYA: Super Kupası
10:00Peninsula - Rochedale
11:00Capalaba FC - Albany Creek
11:00Logan Lightning - Souths
11:00Mitchelton - Queensland Lions
AUSTRALIA: Npl South Australian
08:30Croydon Kings - Para
08:30Cumberland Utd. - Adelaide City
08:30NE Metrostars - Adelaide U21
08:30West Adelaide - Blue Eagles
08:30West Torrens - Campbelltown City
12:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
AUSTRALIA: Npl Queensland
11:30Gold Coast City - Brisbane U21
12:00Northern Fury - Western Pride
12:00SWQ Thunder - Redlands
AUSTRALIA: Npl Tasmania
07:00Devonport - Olympia Warriors
11:30Clarence Utd. - Hobart Zebras
AUSTRALIA: Capital Territory
08:00Monaro Panthers - Riverina
08:00Woden Weston - Belconnen United
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud
11:00Charlestown City Blues - Edgeworth E.
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:00Rapid Vienna - Mattersburg
19:30AC Wolfsberger - Salzburg
19:30LASK Linz - Admira
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
19:00Sturm Graz (Am) - Lafnitz
20:00Bad Gleichenberg - Pasching
18:00Altach (Am) - Hohenems
19:00Dornbirn - SV Worgl
19:00Hard - Alberschwende
19:00Saalfelden - Grodig
19:00USK Anif - Seekirchen
20:00Wals-Grunau - Johann
BEYAZ RUSYA: Kupası
17:00Naftan - Krumkachy
17:30Isloch Minsk - Gorodeja
18:00Neman - FC Minsk
19:00BATE - Zhodino
BELÇIKA: Super Kupası
21:30Anderlecht - Waregem
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Sport Boys - Nacional Potosi
BOSNA HERSEK: Premier Lig
18:00Radnik Bijeljina - Krupa
18:30Mladost DK - NK Vitez
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Vitoria - Chapecoense-SC
BRAZIL: Serie C
21:30Mogi Mirim - Botafogo SP
21:30Tombense - Sao Bento
22:00Bragantino - Macae
22:00Volta Redonda - Joinville
23:00Moto Club - Salgueiro
BRAZIL: Serie D - Play Offs
21:00EC Sao Jose - Sao Bernardo
22:00Ceilandia - America RN
22:00Espirito Santo - Operario
BULGARISTAN: A PFG
18:45Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia
21:00CSKA Sofia - Ludogorets
BULGARISTAN: B PFG
18:30Botev Galabovo - Neftochimic Burgas
18:30Botev Vratsa - Maritsa Plovdiv
18:30Oboriste - Montana
18:30Tsarsko Selo - Nesebar
19:00Sozopol - Chernomorets Balchik
20:00Litex Lovech - Strumska Slava
KANADA: CSL
21:00Vorkuta - Waterloo
ŞILI: Kupası
19:00Everton - Coquimbo
22:00Deportes Temuco - D. Puerto Montt
22:00Huachipato - Valdivia
22:00U. Espanola - San Felipe
23:00O'Higgins - S. Morning
ÇIN: Super Ligi
14:35Chongqing Lifan - Tianjin Teda
14:35Guizhou Zhicheng - Hebei
14:35Jiangsu Suning - Liaoning
14:35Shandong Luneng - Changchun Yatai
14:35Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande
ÇIN: Jia Ligi
14:30Qingdao Huanghai - Dalian Yifang F.C.
14:30Wuhan Zall - Zhejiang Yiteng
14:35Nei Mongol - Yunnan Lijiang
14:35Shijiazhuang - Beijing
CHINA: Yi League
11:00Dalian Boyang - Baotou Nanjiao
11:00Hebei Elite - Shaanxi Changan
11:00Heilongjiang Lava - Beijing Technology
11:00Jiangsu Yancheng - Yinchuan Helanshan
11:00Jiangxi Liansheng - Nantong Zhiyun
11:00Meizhou Meixian Techand - Hunan Billows
11:00Shanghai JuJu - Shanghai Sunfun
11:00Shenyang Urban FC - Shenyan Dongjin
11:00Sichuan Annapurna - Shenzhen Ledman
11:00Suzhou Dongwu - Hainan Seamen
11:00Zhenjiang Huasa - Chengdu Qianbao
KOLOMBİYA: Primera B
04:00Chico - Popayan
23:00Barranquilla - Valledupar
23:30Leones - U. Magdalena
HIRVATISTAN: 1. HNL
20:00Belupo - Lok. Zagreb
22:00Rijeka - Rudes
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
11:15Meteor Prague - Vlasim
11:15Slatinany - Chrudim
11:30Tisnov - Hulin
11:30Zbuzany - Pisek
18:00Bohumin - Odra Petrkovice
18:00Brumov - Valasske Mezirici
18:00Caslav - Pribram
18:00Cesky Brod - Vltavin
18:00FK Turnov - Benatky
18:00HFK Olomouc - Frydek-Mistek
18:00Horovicko - Stechovice
18:00Hrobce - Brozany
18:00Karlovy Vary - Kraluv Dvur
18:00Klatovy - Domazlice
18:00Kolin - Usti nad Orlici
18:00Kozlovice - Unicov
18:00Louny - Sokolov
18:00Malse Roudne - Benesov
18:00MFK Dobris - Litomericko
18:00Mohelnice - Prostejov
18:00Mseno - Dobrovice
18:00Neratovice - Prevysov
18:00Novy Jicin - Vitkovice
18:00Sedlcany - Mas Taborsko
18:00Slavicin - Otrokovice
18:00Slavoj Polna - Znojmo
18:00Sous - Varnsdorf
18:00SS Ostra - Zapy
18:00Strani - Kromeriz
18:00Usti - Hlucin
18:00Velka Bites - Vyskov
18:00Velvary - Ceske Budejovice
18:00Vykan - Usti nad Labem
18:00Vysoke Myto - FK Pardubice
18:00Zdirec n. D. - Velke Mezirici
18:00Zivanice - Olympia Praha
DANIMARKA: Süper Ligi
17:00Randers FC - FC Copenhagen
ESTONYA: Meistr ligi
16:00Tammeka - Flora
19:00Paide - Sillamae
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Infonet Tallinn II - Rakvere
EUROPE: Euro Women
19:00Iceland W - Switzerland W
21:45France W - Austria W
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
19:0007 Vestur Sorvagur - NSI Runavik
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Mariehamn - HIFK2
17:00Inter Turku - Ilves
17:00KuPS - Lahti
FINLANDIYA: Ykkonen
17:00Gnistan - Ekenas
17:00Jaro - TPS
17:00OPS - Haka
FİNLANDİYA: Kakkonen
17:00BK-46 - Peimari United
17:00Espoo - Tampere Utd
17:00MuSa - Viikingit
17:00NuPS - SalPa
17:00AC Kajaani - KuFu-98
17:00Narpes Kraft - PK-37
17:00VIFK - OTP
17:00Villiketut - TP-47
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
17:30Mangasport - CF Mounana
17:30Olympique de Mandji - Stade Migoveen
GEORGİA: Umaglesi Ligi
17:00Samtredia - Shukura
ALMANYA: 3. Liga
15:00Erfurt - Preussen Munster
15:00Fortuna Koln - Aalen
15:00Hallescher - Paderborn
15:00Lotte - Hansa Rostock
15:00Meppen - Wurzburger Kickers
15:00SV Werder Bremen II - Unterhaching
15:00Wehen - Jena
ALMANYA: Regionalliga North
15:00Rosenheim - Nurnberg II
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Erlenbach - Eltersdorf
15:00Wurzburger Kickers II - Bayern Hof
17:00Aubstadt - Jahn Forchheim
17:00Erlangen - Wurzburger FV
17:00Gebenbach - Grossbardorf
12:30Munich 1860 II - Kirchanschoring
15:00Wolfratshausen - Heimstetten
16:00Pullach - Landsberg
16:00Schwaben Augsburg - Neumarkt
17:00Kornburg - Dachau
17:00Kottern-St. Mang - Schwabmunchen
18:00Holzkirchen - Vilzing
19:00Sonthofen - Hankofen-Hailing
GANA: Premier Lig
18:00Medeama - Aduana Stars
MACARISTAN: NB I
19:00Honved - DVTK
19:00Mezokovesd-Zsory - Paks
21:30Haladas - Debrecen
İZLANDA: Landsbankadeild
17:00Hafnarfjordur - Akranes
İZLANDA: 2. Küme
17:00Leiknir F. - Keflavik
17:00Selfoss - Thor Akureyri
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
17:00Huginn - Afturelding
17:00KV Reykjavik - Hottur
17:00Tindastoll - Fjardabyggd
17:00Vidir - Vestri
18:00Sindri - Njardvik
ENDONEZYA: ISL
11:00Barito Putera - Madura United
14:30Persib Bandung - Persija Jakarta
14:30Pusamania Borneo - Perseru Serui
ENDONESYA: Super Liga
12:00Kepri Jaya - PSMS Medan
12:00Martapura - PSIM Yogyakarta
12:00Pekanbaru - Persih Tembilahan
12:00Persatu Tuban - Persepam Madura
12:00Persekam Metro - Madura FC
12:00Persibas Banyumas - PSS Sleman
12:00Persibat Batang - PSGC Ciamis
12:00Persita - Persikad
12:00Pesinga Ngawi - PSBI Blitar
12:00PS Badung - PS Sumbawa Barat
12:00PSCS Cilacap - Persijap Jepara
12:00PSMP Mojokerto - Perssu Madura United
12:00Purbalingga - Persip P.
İRLANDA: Premier Lig
20:30Limerick - Sligo Rovers
JAPONYA: J-League
13:00C-Osaka - Urawa
JAPONYA: J-Ligi Division 2
12:00Chiba - Kanazawa
12:00Gifu - Machida
12:00Kyoto - Nagoya
12:00Montedio Yamagata - Shonan
12:00Yamaga - Ehime
12:30Verdy - Kamatamare
12:30Yokohama - V-Varen Nagasaki
13:00Kusatsu - Kumamoto
13:00Oita - Mito
KAZAKİSTAN: Premier League
15:00FC Astana - Tobol
15:00Okzhetpes - Taraz
16:00FK Akzhayik - Ordabasy
18:00Aktobe - Kaisar Kyzylorda
LITVANYA: A Lyga
17:00Kauno Zalgiris - Jonava
19:00Zalgiris - Stumbras
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Dwangwa United
15:30Kamuzu Barracks - Red Lions
15:30MAFCO - Silver
15:30Mighty Wanderers - Chitipa United
MALEZYA: Süper Lig
15:15Sarawak FA - PKNS FC
16:00Pahang - Malacca United
16:00Penang - Kedah
16:00Perak - Felda Utd.
16:00Selangor - Kelantan
16:00T-Team - Johor DT
MEKSIKA: Primera División - Apertura
05:00Club Tijuana - Cruz Azul
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
04:00Atlante - Cafetaleros de Tapachula
04:30Leones Negros - Correcaminos
04:30Venados - Zacatecas Mineros
06:00Cimarrones de Sonora - Murcielagos
MOLDOVA: Ulusal Lig
18:30Dinamo-Auto - Spicul Chiscareni
18:30Sfintul - Petrocub
20:00Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau
NORVEÇ: Adeccoligaen
19:00Bodo/Glimt - Ranheim
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Finnsnes - K. Oslo
17:00Follo - Baerum Sportsklubb
17:00Grorud - Brumunddal
17:00Ham-Kam - Valerenga 2
17:00Kjelsas - Asker
17:00Skeid - Alta
PANAMA: LPF
04:00Arabe Unido - Santa Gema
04:00Independiente - San Francisco
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
22:00Sol de America - Olimpia Asuncion
PERU: Primera División - İkinci etap
20:30Union Comercio - Ayacucho
23:00Dep. Municipal - U. San Martin
PHILIPPINES: Pfl
11:00Meralco Sparks - Global
14:00Ceres - Davao Aguilas
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Pogon Szczecin1
19:00Lechia Gdansk - Cracovia
21:30Legia - Korona Kielce
POLONYA: Kupa
17:00Legionowo - Chojniczanka
17:00Swit - Ol. Grudziadz
18:00Blekitni Stargard - Drutex-Bytovia
18:00Chelmianka Chelm - Zaglebie Sosnowiec
18:00Kluczbork - Chrobry Glogow
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Mielec
18:00Puszcza - Tychy
18:00Radomiak Radom - Podbeskidzie
18:00Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo
18:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice
18:00S. Rzeszow - Legnica
18:00Wisla Pulawy - Pogon Siedlce
20:00GKS Belchatow - Suwalki
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Jeunes Fauves - Leopard
16:00JS Talangai - Patronage Sainte-Anne
18:00Tongo FC Jambon - St-Michel Ouenze
ROMANYA: Divizia A
18:30CS U. Craiova - Concordia
21:00CFR Cluj - FC Viitorul
RUSYA: Division 1
13:00Dynamo SPB - F. Voronezh
13:00Sibir - Yenisey
14:00Tyumen - Zenit Petersburg 2
15:00Tomsk - Olimpiyets
16:00FC Tambov - Spartak Moscow 2
16:00FK Chimki Moskovska oblast - Luch Energiya
16:00Shinnik Yaroslavl - R. Volgograd
17:00Orenburg - Baltika
18:00FK Krylya Sovetov Samara - Kursk
18:00Volgar-Astrakhan - Kuban
RUSSIA: Youth League
12:00FK Rostov U21 - Akhmat Grozny U21
12:00Ufa U21 - Spartak Moscow U21
16:00Dynamo Moscow U21 - Ural U21
İSKOÇYA: Insurance Lig Kupası
17:00Annan - Kilmarnock
17:00Arbroath - Montrose
17:00Clyde - Dumbarton
17:00Dundee FC - Buckie Thistle
17:00Dunfermline - Peterhead
17:00East Kilbride - Albion Rovers
17:00Forfar Athletic - Stirling
17:00Hamilton - Queen of South
17:00Hearts - East Fife
17:00Inverness - Falkirk
17:00Livingston - Airdrieonians
17:00Motherwell - Morton
17:00Partick - St. Mirren
17:00Queen's Park - Edinburgh City
SIRBISTAN: Super Liga
20:00Partizan - Sabac
21:00FK Vozdovac - Radnik
21:00Javor - Borac
21:00Mladost - Zemun
21:00Napredak - Rad Beograd
21:00Sp. Subotica - Backa
SLOVAKYA: Corgon Liga
19:30Nitra - Zilina
20:00Trnava - Michalovce
21:30Dun. Streda - Podbrezova
SLOVAKYA: Kupa
18:00Bacuch - Medzibrod
18:00Benesova - Druzstevnik
18:00Cierne - Cadca
18:00Druzstevnik Circ - Lipany
18:00Druzstevnik Jacovce - Solcany
18:00Druzstevnik Parchovany - Vranov
18:00FK Jablonove - Pezinok
18:00Gerlachov - FK Drustav Svidnik
18:00Horka - Roznava
18:00Horne Saliby - Kolarovo
18:00Ivanka - TJ Cunovo
18:00Jasenov - Ptava Pticie
18:00Kamenica nad Cirochou - FK Humenne
18:00Kluknava - Krompachy
18:00Kmetovo - V. Ludince
18:00Kostolne Kracany - FC Novy Zivot
18:00Kovacova - JUPIE Podlavice Badin
18:00Ladomerska Vieska - Dynamo Diviaky
18:00Levoca - Spisske Podhradie
18:00Liptovske Sliace - Lip. Stiavnica
18:00L.Mikulas - Paludzka - Zav. Poruba
18:00Lozorno - Velke Levare
18:00Malinec - Poltar
18:00MFK Krupina - Tatran VLM
18:00MSK Senec - Jakubov
18:00Nevidzany - Kozarovce
18:00Nizna - Tvrdosin
18:00Olcnava - Hranovnica
18:00Oravan - Namestovo
18:00Oravska Poruba - Zabokreky
18:00Pavlovce nad Uhom - Nacina Ves
18:00Plevnik-Drienove - Trencianske Stankovce
18:00Podolie - Myjava
18:00Poproc - Krasnohorske Podhradie
18:00Povazska Bystrica - Castkovce
18:00Pribelce - Slov. Darmoty
18:00Rajec - Jednota Banova
18:00Rajecke Teplice - Stranavy
18:00Rudinska - Krasno
18:00Selce - Salkova
18:00Senkvice - Bahon
18:00Slovan Nalepkovo - Harichovce
18:00Slovan Skalite - K. Nove Mesto
18:00Spartak Vysoka - Makov
18:00Strecno - MSK Martin
18:00Streda nad Bodrogom - Mladost Kalsa
18:00TJ Laza - Novohrad Lucenec
18:00TJ Oponice - MFK Topolcany
18:00Velka Ida - Kechnec
18:00Velka Lomnica - Spisska Bela
18:00Velke Kosihy - Svaty Peter
18:00Velke Zaluzie - Hrusovany
18:00Zemianske Kostolany - Banik HN
18:00Zupcany - Sarisske Michalany
SLOVENYA: Prva Liga
17:50Triglav - Maribor
21:00Rudar - Ankaran Hrvatini
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Gwangju FC - Jeonnam
13:00Jeju Utd - Pohang
13:00Ulsan Hyundai - Incheon
SOUTH KOREA: K League Challenge
13:00Ansan Greeners - Daejeon
İSVEÇ: Allsvenskan
17:00Halmstad - Sundsvall
17:00Malmo FF - Jonkopings
19:00Sirius - Hacken1
İSVEÇ: Superettan
17:00Atvidabergs - Brommapojkarna
17:00Degerfors - Trelleborgs
17:00Norrby - Falkenbergs
17:00Varbergs - Gefle
19:00Helsingborg - Orgryte
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
16:00Upsala - Gute
15:00IFK Hassleholm - Prespa Birlik
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
16:00Ytterhogdals - Harnosands
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Lausanne - St. Gallen
20:00Young Boys - Basel
İSVIÇRE: Challenge Ligi
20:00Servette Geneve FC - Chiasso
20:00Winterthur - Wohlen
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
23:00Morvant Caledonia United - Point Fortin
UKRAYNA: Premier League
17:00Ch. Odessa - Stal Kamianske
17:00Veres Rivne - Oleksandriya
19:30Shakhtar Donetsk - Dyn. Kiev
UKRAYNA: 2. Lig
16:30Helios - Kramatorsk
18:00FC Poltava - Desna
18:00Kolos Kovalyovka - Sumy
18:00Kremin - Naftovik-Ukrnafta
18:00Mykolaiv - Arsenal Kiev
19:00Inhulets - Zhemchuzhyna Odesa
UKRAINE: Youth League
12:00Zirka Kropyvnytskyi U21 - Olimpik Donetsk U21
13:00Karpaty U21 - Vorskla Poltava U21
16:30Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kiev U21
17:00Zorya U21 - Mariupol U21
ABD: Major League Soccer
21:00New York City - Chicago Fire
23:00Minnesota - New York Red Bulls
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:00Lara - Mineros
23:00Monagas - Aragua
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:00Kashima - Sevilla
12:00Portimonense - Louletano
14:30Energie Cottbus - Liberec
14:30Reading - Cercle Brugge KSV
14:40Arsenal - Chelsea
15:00BFC Dynamo - Zehlendorf
15:00Jablonec - Goztepe
15:30Den Haag - Graafschap
16:00Bideford - Cardiff
16:00G.A. Eagles - Excelsior
16:00Ingolstadt - Nantes
16:00Regensburg - FC Augsburg
16:00St. Pauli - SV Werder Bremen
16:00Velez Sarsfield - Villa San Carlos
16:00VV Nooit Gedacht - Den Bosch
16:30Darmstadt - Fulham
16:30Goytre Utd - Barry
16:30Union Berlin - QPR
17:00Accrington - Oldham
17:00Aldershot - Wycombe
17:00Alfreton - Burnley
17:00Barnet - Millwall
17:00Boreham Wood - Luton
17:00Bradford - Sunderland
17:00Brentford - Southampton
17:00Bury - Crewe
17:00Chester - Walsall
17:00Crawley Town - Brighton
17:00Dartford - Cambridge Utd
17:00Ebbsfleet - Southend
17:00Fleetwood Town - Bolton
17:00Genk - Everton
17:00Gillingham FC - Ipswich
17:00Hastings - Kingstonian
17:00Heidenheim - VfB Stuttgart
17:00Kaiserslautern - Derby
17:00Kidderminster - Burnley
17:00Mansfield - Nottingham
17:00Matlock - Burton
17:00Oostende - Lille
17:00Oxford Utd - Birmingham
17:00Portsmouth - Bournemouth
17:00Preston - Newcastle Utd
17:00Rangers - Marseille
17:00Rochdale - Middlesbrough
17:00SG Dynamo Dresden - Wolfsburg
17:00Shrewsbury - Wolves
17:00Sivasspor - Gaziantep
17:00South Shields - United of Manchester
17:00Stevenage - Charlton
17:00Stockport - Macclesfield
17:00Watford - Eibar
17:30Beerschot Wilrijk - Gent
17:30KV Mechelen - St. Gilloise
17:30Lierse - Eupen
17:30Teplice - Zizkov
18:00Amiens - Stoke City
18:00Barnsley - Huddersfield
18:00Bologna - Sudtirol
18:00Breda - Waalwijk
18:00Brescia - Cagliari
18:00Groningen - Granada CF
18:00Hoffenheim - Genoa
18:00Karvina - Ruch
18:00Konyaspor - Al Feiha
18:00Lazio - Spal
18:00Opava - Zlin
18:00SC Freiburg - Feyenoord
18:00Ulm - FC Augsburg
18:30Dusseldorf - Charleroi
18:30Fiorentina - Bari
18:30Sampdoria - FeralpiSalo
19:00Bochum - Dortmund
19:00Portimonense - SC Farense
19:00Sassuolo - Real Vicenza
19:00Sigma Olomouc - Omonia
19:00Slovacko - Kardemir Karabuk
19:00St. Liege - Metz
19:30Caen - Rennes
19:30Dijon - Bourg Peronnas
19:30Real Sociedad - St Etienne
20:00Ath Bilbao - Valladolid
20:00Bastia-Borgo - GFC Ajaccio
20:00Eindhoven FC - Roda
20:00Levante - Almeria
20:00Montpellier - Toulouse
20:00Osasuna - Burgos
20:30Bergantinos - Dep. La Coruna
20:30Rio Ave - Angers
20:30UD Logrones - Alaves
21:00Fuenlabrada - Leganes
21:00Gimnastic - Villarreal
21:30Sporting - Monaco
22:00Maritimo - Las Palmas
22:00Napoli - Chievo
22:00Setubal - Sheffield Wed
22:30Benfica - Hull City
WORLD: Uafa Cup
18:30Hussein Dey - Al Wahda
22:15Al Ahly - Al Faisaly Amman
WORLD: Premier League Asia Trophy
13:00West Brom - Crystal Palace
15:30Leicester - Liverpool
WORLD: Cee Cup
11:00ProStars U19 - Sparta Prague U19
13:30Gyor U19 - Everton U19
16:15FK Sarajevo U19 - Leicester U19
18:30Altinordu U19 - Slavia Prague U19
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo City FC - CAPS Utd
ANGOLA: Girabola League
17:00ErtelendiC.R.D. Libolo - Progresso da Lunda Sul
17:00ErtelendiDesportivo Huila - Academica
17:00ErtelendiOnze Bravos - Primeiro de Agosto
17:00ErtelendiPetro Atletico - Kabuscorp
17:00ErtelendiPrimeiro de Maio - Interclube
17:00ErtelendiProgresso - ASA
17:00ErtelendiSagrada - Caala
17:00ErtelendiSanta Rita - Desportivo JGM
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Temmuz 2017 Tahmin Ligi Ödülleri
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
bahis doktoru :  9 saat önce
myfate teşekkürler, incelemeye alıyoruz....devamı
myfate :  13 saat önce
merhaba bahis doktoru siteden kontlo ettim 15 mayıs 2017 ile 15...devamı
bahis doktoru :  15 saat önce
merhaba myfate, lütfen 15 mayıs ile 15 haziran arasında en az...devamı
myfate :  16 saat önce
bahis doktoru para yatırma bonusumla alakalı size mesaj...devamı
myfate :  1 gün önce
bahis doktoru merhaba eski bir bets10 üyesi olarak dediğiniz...devamı
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba myfate, para yatırma bonusları kullanılabilir bonuslar...devamı
myfate :  1 gün önce
sayın bahis doktoru Haziran ayında 200 tl para yatırma bonusu...devamı
metramon69 :  2 gün önce
teşekkürler b.doktoru bonus yatırılmış.Diğer ödülü...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
Bonuslar yatırılmıştır. tüm kazananlara ve başarılar ve...devamı
Muratti81 :  2 gün önce
Ödülüm hesabıma yatmıştır. Teşekkürler bahisdoktoru ve...devamı