Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 17/11 Cts
İSPANYA: Segunda Division
18:0059'Malaga1 - 0Gimnastic[1-0]7
20:00Osasuna - Tenerife4
20:00Reus Deportiu - Extremadura UD2
22:30Zaragoza - Mallorca3
22:45R. Oviedo - Gijon3
AUSTRALIA: National Youth League
02:30BittiCentral Coast U211 - 3Newcastle Jets U21[0-0]
02:30BittiMelbourne Victory U211 - 1Perth Glory U21[0-1]
08:00BittiBrisbane U212 - 0Melbourne City U21[0-0]
10:30BittiCanberra United U210 - 1WS Wanderers U21[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:30BittiAtletico GO1 - 0Sao Bento[1-0]1
02:30BittiLondrina1 - 2CRB[1-1]4
22:00Brasil de Pelotas - Guarani
22:00CSA - Avai1
22:00Sampaio Correa - Boa1
FRANSA: Coupe de France
03:0042'Golden Lion1 - 2Epinal[1-2]
03:30Sainte-Rose - Cote Bleue
08:00BittiMagenta0 - 1Bobigny[0-1]
16:00BittiBourny Laval1 - 5Oissel[1-1]
16:00PSPoitiers0 - 0Aiglon Lamentin[0-0]
16:00BittiThaon3 - 0Vieux-Habitants[1-0]
16:30BittiBastia-Borgo2 - 4Sedan[1-2]
17:00BittiAvize-Grauves0 - 1Schiltigheim[0-0]
17:00UzHaguenau3 - 4Sochaux[1-1]
17:3090'Limoges0 - 0Villefranche[0-0]
19:0015'De Volvic0 - 0Le Puy[0-0]
19:0016'Entente Crest-Aouste0 - 0Montelimar[0-0]
19:0014'Lusitanos0 - 0JA Drancy[0-0]
19:0014'Saint-Pryve0 - 0US Matoury[0-0]
19:0014'Sannois0 - 0Mtsapere[0-0]
20:00Andrezieux - Louhans Cuiseaux
20:00Annecy - Nancy
20:00Biars-Bretenoux - Aurillac
20:00Caennaise - Orleans
20:00Chataigneraie - Tours
20:00Chauray - Niort
20:00Compiegne - Troyes
20:00Genets - Pau
20:00Hazebrouck - Gravelines
20:00Le Poire Sur Vie - Cholet
20:00Montceau - Lyon Duchere
20:00Paray - Morteau Montlebon
20:00Saint-Lo - Vitre
20:00Theix - Vannes
20:30Fontenay - Chateauroux
20:30Gamaches - Le Havre
21:00Ales - AC Ajaccio
21:00Angouleme CFC - Auxerre
21:00Beaune - Grenoble
21:00Canet Roussillon - Beziers
21:00Chatellerault - Challans
21:00Marcq en Baroeul - Boulogne
21:00Montlucon - Viry-Chatillon
21:00Nogent-sur-Oise - Lens
21:00Pontivy - Plouvorn
21:30Gueugnon - Clermont
22:00Bastia - Le Mans
22:00Etoile Matoury - Concarneau
22:00Vilaine Atlantique - Brest
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
00:45BittiCruz Azul W2 - 1Veracruz W[1-0]
01:00BittiNecaxa W0 - 4Atlas W[0-1]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Nations League - Qualification
01:00BittiGrenada5 - 2Saint Martin[3-1]
03:00BittiBermuda1 - 0El Salvador[0-0]
04:00BittiAruba0 - 2Montserrat[0-1]
05:00BittiBelize1 - 0Puerto Rico[1-0]
23:30Cuba - Dominican Republic
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Promotion
01:00BittiMexico U201 - 0El Salvador U20[1-0]
03:15BittiUSA U204 - 0Costa Rica U20[2-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
03:00BittiArgentina2 - 0Mexico[1-0]
03:15BittiChile2 - 3Costa Rica[0-1]
05:00BittiHonduras1 - 0Panama[0-0]
11:50BittiAustralia1 - 1South Korea[0-1]
13:00BittiArmenia U191 - 5Portugal U19[0-1]
14:35BittiChina U211 - 1Iceland U21[1-0]
16:00BittiEngland U183 - 1Ireland U18[0-0]
16:00BittiGermany U190 - 1Netherlands U19[0-1]
20:00Belgium U18 - Netherlands U18
20:00India - Jordan
23:30Scotland U21 - Turkey U21
WORLD: World Cup Women U17
01:00BittiUruguay U17 W1 - 2New Zealand U17 W[1-2]
20:00USA U17 W - North Korea U17 W
22:00South Korea U17 W - Canada U17 W
23:00Germany U17 W - Cameroon U17 W
AFRIKA: Afrika Uluslar Kupası - Qualification
15:00BittiComoros2 - 1Malawi[1-0]
15:30BittiSeychelles1 - 8Libya[0-3]
16:00BittiSouth Africa1 - 1Nigeria[1-1]
16:00BittiUganda1 - 0Cape Verde[0-0]
17:00BittiNamibia0 - 0Guinea Bissau[0-0]
18:0056'Equatorial Guinea0 - 1Senegal[0-0]
18:0057'Gabon0 - 1Mali[0-1]
19:30Gambia - Benin
CEZAYIR: 1.Küme
18:0062'Mlila0 - 0Bel Abbes[0-0]
20:00MO Bejaia - MC Alger
ANGOLA: Girabola League
17:00Santa Rita - Caala
18:00Onze Bravos - ASA
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:10Boca Juniors - Patronato
ARJANTIN: Primer B Nacional
23:00Ferro - Central Cordoba
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Dep. Riestra - Almirante Brown
23:00Flandria - Fenix
23:00Talleres (R.E) - Comunicaciones
23:00Tristan Suarez - Colegiales
23:00UAI Urquiza - All Boys
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:00Berazategui - Club Lujan
23:00Central Cordoba - Sportivo Barracas
23:00Excursionistas - Dock Sud
23:00Leandro N. Alem - Argentino de Quilmes
23:00Midland - San Martin Burzaco
23:00Sportivo Italiano - Deportivo Armenio
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
23:00Argentino de Rosario - Deportivo Paraguayo
23:00Def. de Cambaceres - Central Ballester
ASIA: Aff Suzuki Cup
14:30BittiThailand4 - 2Indonesia[2-1]
15:00BittiEast Timor2 - 3Philippines[0-2]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiNewcastle W1 - 0Canberra W[1-0]
14:00BittiPerth W3 - 0WS Wanderers W[2-0]
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:00BittiStadlau4 - 0Neusiedl[0-0]
17:00BittiParndorf1 - 2SK Rapid Vienna (Am)[1-1]
BEYAZ RUSYA: Kupası
16:00PSBATE0 - 0Gorodeja[0-0]
BELÇIKA: İkinci Küme
19:0016'Tubize1 - 0KSV Roeselare[1-0]
22:30KV Mechelen - Lommel SK
BELGIUM: First Amateur Division
21:30Dessel - ASV Geel
22:00Deinze - Thes Sport
22:00Lierse K. - RWDM 47
22:00Seraing - Heist
22:00Virton - Boom
BELÇIKA: Üçüncü Küme
22:00La Louviere - Rebecquoise
22:00Meux - RAAL La Louviere
22:00OC Charleroi - Waremme
22:00Wallonne Ciney - Hamoir
21:30Hades - K. FC Turnhout
22:00Heur Tongeren - Hamme
22:00Sint Niklaas - Hoogstraten
BENIN: Championnat National
18:00ASOS - ASPAC
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
23:00Royal Pari - Destroyers
BOSNA: 1ci Ligi
15:30BittiBratstvo Gracanica1 - 2Jedinstvo Bihac[-]
15:30BittiGorazde3 - 1NK Vitez[-]
15:30BittiGradacac1 - 6Kakanj[-]
15:30BittiIgman K.0 - 1Velez Mostar[-]
15:30BittiMetalleghe2 - 0Zivinice[-]
15:30BittiNK Novi Travnik2 - 1TOSK Tesanj[-]
15:30BittiVisoko1 - 4Capljina[-]
15:00BittiModrica0 - 0Kozara[0-0]
15:00BittiMrkonjic Grad1 - 3Drina Zvornik[0-2]
15:00BittiPodrinje Janja5 - 0Tekstilac[2-0]
15:00BittiPrijedor1 - 0Borac Banja Luka[0-0]
15:00BittiSlavija2 - 1Sutjeska Foca[1-0]
15:00BittiSloga Crnjelovo4 - 0Zeljeznicar Banja Luka[1-0]
BURKINA FASO: Premier League
18:30ASFA Yennega - Rahimo
18:30Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso
18:30Majestic - ASEC Koudougou
18:30Sonabel Ouagadougou - US Ouagadougou
18:30US Comoe - AS Douanes
20:45Kadiogo - Etoile Filante
20:45Salitas - AJEB
ŞILI: Kupası
23:00Palestino - A. Italiano
HIRVATİSTAN: 2. HNL
15:30BittiDugopolje0 - 0Solin[0-0]
15:30BittiHajduk Split 21 - 0Lucko[1-0]
15:30BittiKustosija1 - 1Bijelo Brdo[1-1]
15:30BittiNK Dinamo Zagreb 20 - 1Sibenik[0-0]
15:30BittiOsijek 23 - 1Dragovoljac[1-1]
15:30BittiVarazdin3 - 0Sesvete[2-0]
15:30BittiZadar1 - 1Medjimurje Cakovec[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
15:30BittiProstejov0 - 1Trinec[0-0]
ÇEK CUMHURİYETİ: 3. lig
12:15BittiPisek2 - 3Zapy[1-2]
12:15BittiStechovice2 - 0Vltavin[2-0]
12:15BittiVysehrad0 - 1Olympia Radotin[0-1]
15:00BittiPrevysov0 - 3Benesov[0-2]
15:30PSBrozany1 - 1Domazlice[1-1]
15:30BittiDobrovice1 - 0Velvary[0-0]
15:30BittiJirny1 - 0Kraluv Dvur[1-0]
15:30BittiZivanice0 - 1Litomericko[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
12:15BittiAritma Prague2 - 0Klatovy[0-0]
12:15PSPrestice0 - 0Admira Prague[0-0]
15:30BittiCizova3 - 2MFK Dobris[3-0]
15:30BittiDoubravka3 - 2Jindrichuv Hradec[2-1]
15:30BittiMarianske Lazne4 - 3Sobeslav[2-1]
15:30PSRakovnik1 - 1Beroun[1-1]
15:30BittiSedlcany5 - 0Horovicko[2-0]
15:30PSTachov4 - 4Mas Taborsko B[1-1]
12:15BittiBrandys n. Labem1 - 2Libis[1-1]
12:15BittiMotorlet Prague1 - 2Hostoun[0-0]
12:15BittiNeratovice4 - 0Ostrov[1-0]
15:30BittiBrezova2 - 1Kladno[0-0]
15:30BittiSous3 - 0Ostra[3-0]
15:30BittiZbuzany4 - 1Mostecky FK[3-0]
12:15BittiMseno7 - 0Nachod[3-0]
12:15BittiOlympia HK - Kratonohy0 - 2Kolin[0-1]
12:15BittiPardubice B4 - 0Turnov[2-0]
12:30BittiPrepere5 - 0Slatinany[4-0]
13:00BittiTrutnov5 - 2Velke Hamry[2-0]
15:30BittiBenatky1 - 0Horky nad Jizerou[0-0]
15:30PSVysoke Myto1 - 1Cesky Brod[0-0]
CZECH REPUBLIC: U19 League
12:00BittiCeske Budejovice U192 - 0Ostrava U19[1-0]
13:00PSHradec Kralove U191 - 1Sigma Olomouc U19[1-1]
13:00BittiPlzen U193 - 0Pribram U19[3-0]
13:00BittiSlovacko U192 - 3Jihlava U19[0-0]
14:00BittiBrno U196 - 0Dukla Prague U19[3-0]
15:30BittiMlada Boleslav U190 - 2FC Fastav Zlin U19[0-0]
DR CONGO: Super Ligue
17:30AC Rangers - Muungano
17:30Dauphins Noirs - Nyuki
İNGILTERE: League One
15:00BittiFleetwood0 - 0Walsall[0-0]
18:0057'Accrington0 - 1Barnsley[0-1]
18:0051'Bristol Rovers1 - 1Scunthorpe[1-1]
18:0059'Burton0 - 0Coventry[0-0]
18:0052'Doncaster1 - 1AFC Wimbledon[1-1]
18:0057'Luton4 - 0Plymouth[4-0]
18:0059'Oxford Utd0 - 0Gillingham[0-0]
18:0055'Peterborough0 - 1Bradford City[0-1]
18:0057'Shrewsbury1 - 1Rochdale[1-1]
18:0057'Southend0 - 1Blackpool[0-1]
18:0057'Sunderland0 - 0Wycombe[0-0]
İNGILTERE: League Two
18:0056'Bury0 - 0Stevenage[0-0]
18:0055'Crewe2 - 1Tranmere[1-1]
18:0055'Exeter2 - 1Northampton[2-1]
18:0057'Forest Green0 - 0Morecambe[0-0]
18:0061'Grimsby0 - 0Crawley[0-0]
18:0057'Mansfield1 - 0Port Vale[1-0]
18:0055'MK Dons1 - 0Macclesfield[0-0]
18:0054'Newport Co0 - 0Colchester[0-0]
18:0056'Notts Co0 - 1Cheltenham[0-1]
18:0062'Oldham0 - 1Cambridge Utd[0-1]
18:0055'Swindon0 - 2Carlisle[0-1]
18:00ErtelendiYeovil - Lincoln
İNGILTERE: Blue Square Premier
15:30BittiBraintree0 - 3Solihull Moors[0-0]
18:0055'Barrow0 - 3Eastleigh[0-2]
18:0055'Boreham Wood0 - 0Ebbsfleet[0-0]
18:0058'Chesterfield0 - 0Havant & W[0-0]
18:0052'Dag & Red1 - 1AFC Fylde[1-1]
18:0059'FC Halifax1 - 0Dover[1-0]
18:0058'Gateshead0 - 0Sutton[0-0]
18:0056'Leyton Orient0 - 1Bromley[0-1]
18:00ErtelendiMaidenhead - Harrogate
18:0058'Maidstone0 - 0Wrexham[0-0]
18:0053'Salford3 - 0Aldershot[2-0]
İNGILTERE: Blue Square North
18:0060'Alfreton1 - 1Nuneaton[1-1]
18:0057'Altrincham0 - 0York[0-0]
18:0061'Blyth1 - 2Curzon Ashton[0-2]
18:0056'Boston Utd0 - 1Southport[0-1]
18:0059'Bradford PA0 - 2Ashton Utd[0-2]
18:0057'Darlington1 - 2Hereford[0-1]
18:0058'FC United1 - 2AFC Telford[1-1]
18:0056'Guiseley0 - 1Spennymoor[0-1]
18:0056'Kidderminster0 - 2Chorley[0-2]
18:0060'Leamington0 - 0Chester[0-0]
18:0055'Stockport0 - 0Brackley[0-0]
18:0059'Bath1 - 0Eastbourne Boro[1-0]
18:0050'Chelmsford0 - 2Truro[0-2]
18:0055'Chippenham1 - 0Wealdstone[1-0]
18:0056'Dulwich Hamlet0 - 1Oxford City[0-0]
18:0058'East Thurrock1 - 2Hemel Hempstead[1-0]
18:0057'Gloucester0 - 0St. Albans[0-0]
18:0057'Hampton & Richmond0 - 1Dartford[0-1]
18:0058'Hungerford0 - 1Billericay[0-1]
18:0059'Slough0 - 1Woking[0-1]
18:0058'Torquay4 - 0Concord[4-0]
18:0052'Welling2 - 1Weston-super-Mare[2-1]
İNGİLTERE: Non League Premier
18:0056'Bamber Bridge0 - 1Nantwich[0-1]
18:0060'Buxton0 - 2Witton[0-2]
18:0057'Gainsborough2 - 1Whitby[0-1]
18:0055'Hyde0 - 0Hednesford[0-0]
18:0058'Lancaster0 - 0Stafford[0-0]
18:0049'Matlock1 - 0Stalybridge[1-0]
18:0062'North Ferriby0 - 2Farsley[0-1]
18:0054'Scarborough1 - 0Marine[0-0]
18:0058'South Shields1 - 1Mickleover[1-1]
18:0056'Warrington1 - 1Basford[1-0]
18:0053'Workington0 - 2Grantham[0-1]
18:0056'AFC Rushden & Diamonds1 - 1Bedworth[1-1]
18:0053'Alvechurch2 - 2St. Neots[1-2]
18:0056'Barwell1 - 2King’s Lynn[1-2]
18:0056'Coalville0 - 0Banbury[0-0]
18:0053'Leiston0 - 0Rushall[0-0]
18:0051'Needham Market2 - 0Stratford[2-0]
18:0053'Redditch2 - 1Lowestoft[1-1]
18:0052'Royston0 - 1Kettering[0-1]
18:0049'St. Ives1 - 0Halesowen[1-0]
18:0052'Stourbridge1 - 0Hitchin[0-0]
18:0054'Tamworth1 - 0Biggleswade Town[1-0]
18:0059'Basingstoke0 - 2Merthyr T[0-1]
18:0052'Beaconsfield1 - 4Farnborough[1-3]
18:0056'Dorchester0 - 2Chesham[0-1]
18:0053'Gosport0 - 1Taunton[0-1]
18:0055'Kings Langley1 - 0Weymouth[1-0]
18:0055'Met. Police1 - 0Frome[1-0]
18:0057'Salisbury2 - 1Hartley Wintney[2-1]
18:0055'Swindon S1 - 2Harrow[1-2]
18:0054'Tiverton0 - 0Hendon[0-0]
18:0051'Walton Casuals0 - 1Poole[0-1]
18:0061'Wimborne1 - 0Staines[1-0]
18:0054'AFC Hornchurch1 - 0Worthing[1-0]
18:0055'Bishop's Stortford2 - 0Whitehawk[2-0]
18:0054'Bognor Regis1 - 2Wingate & Finchley[1-1]
18:0058'Burgess Hill1 - 0Merstham[1-0]
18:0052'Carshalton1 - 1Corinthian-Casuals[0-1]
18:0056'Dorking2 - 1Brightlingsea[2-1]
18:0056'Folkestone0 - 0Potters Bar[0-0]
18:0054'Harlow0 - 0Tonbridge[0-0]
18:0055'Kingstonian1 - 0Margate[0-0]
18:0058'Leatherhead3 - 0Enfield Town[3-0]
18:0059'Lewes0 - 1Haringey[0-0]
ESTONYA: Esiliiga A
14:00BittiElva0 - 1Kuressaare[0-0]
14:00BittiJK Jarve3 - 1Keila JK[0-0]
EUROPE: Uefa Nations League - League A
22:45Italy - Portugal5
20:00Turkey - Sweden7
17:00BittiSerbia2 - 1Montenegro[2-0]7
22:45Albania - Scotland4
22:45Romania - Lithuania4
20:00Azerbaijan - Faroe Islands5
20:00Malta - Kosovo4
EUROPE: Euro U19 - First Stage
12:00BittiEngland U193 - 1Iceland U19[1-1]
13:00BittiFrance U197 - 0Lithuania U19[5-0]
13:00BittiIsrael U192 - 1Liechtenstein U19[1-0]
15:30BittiBulgaria U196 - 0Gibraltar U19[5-0]
15:30BittiGreece U195 - 3Romania U19[2-1]
16:00BittiCroatia U192 - 1Luxembourg U19[1-0]
16:00BittiGeorgia U191 - 2Azerbaijan U19[1-0]
16:15BittiBelgium U191 - 1Malta U19[1-1]
17:00BittiPoland U194 - 0Kazakhstan U19[2-0]
17:00BittiScotland U195 - 0San Marino U19[4-0]
17:00BittiTurkey U193 - 0Moldova U19[1-0]
18:0057'Sweden U191 - 1Wales U19[1-1]
19:0016'Czech Republic U190 - 0FYR Macedonia U19[0-0]
22:00Serbia U19 - Northern Ireland U19
EUROPE: Premier League (Crimea)
17:00BittiGuardsman1 - 0TSK Simferopol[-]
17:00BittiKyzyltash0 - 2Inkomport[-]
17:00BittiOcean Kerch2 - 1Yevpatoriya[-]
19:00SKCHF Sevastopol - Krymteplytsia
MAKEDONYA: İkinci Ligi
15:00BittiBorec3 - 2Bregalnica Stip[2-0]
15:00BittiDetonit Junior3 - 1Vardar Negotino[2-0]
15:00BittiPartizan Obrshani0 - 1Kozuv Gevgelija[0-1]
15:00BittiSasa0 - 0Plackovica[0-0]
15:00BittiTikves1 - 0Kit Go Pehchevo[0-0]
ALMANYA: Regionalliga North
15:00BittiHannover II1 - 2Luneburger Hansa[1-2]
16:00BittiHolstein Kiel II2 - 1Lubeck[1-1]
16:00BittiSV Werder Bremen II2 - 1Norderstedt[1-1]
18:0055'Jeddeloh1 - 0Oldenburg[1-0]
16:00BittiB. Monchengladbach II0 - 0Wattenscheid[0-0]
16:00BittiDortmund II0 - 2Bonner[0-1]
16:00BittiKoln II1 - 3Kaan-Marienborn[1-1]
16:00BittiLippstadt0 - 2Dusseldorf II[0-1]
16:00BittiRW Essen2 - 0Rodinghausen[0-0]
16:00BittiStraelen1 - 0Oberhausen[0-0]
16:00BittiTV Herkenrath0 - 3Wuppertaler[0-2]
16:00BittiAschaffenburg0 - 1Memmingen[0-0]
16:00BittiAugsburg II2 - 1Rosenheim[1-0]
16:00BittiBuchbach1 - 1Nurnberg II[0-1]
16:00ErtelendiGarching - Heimstetten
16:00BittiIllertissen2 - 2Burghausen[0-1]
16:00BittiPipinsried1 - 2Eichstatt[0-2]
16:00BittiSchalding2 - 2Furth II[0-1]
16:00BittiSpVgg Bayreuth1 - 1Schweinfurt[0-0]
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
16:00BittiCFC Hertha2 - 0Wismar[2-0]
15:30BittiNordhausen II2 - 3Jena II[0-2]
16:00BittiBordesholm1 - 2Schilksee[1-1]
16:00BittiFlensburg4 - 0TSV Kropp[3-0]
16:00BittiHeider SV3 - 2VfR Neumunster[2-2]
16:00BittiNeumunster2 - 0TSV Lagerdorf[0-0]
16:00BittiNTSV Strand 081 - 0Eichede[1-0]
16:00BittiSC Weiche-08 II0 - 1Frisia Risum-Lindholm[0-1]
16:00BittiCurslack-Neuengamme2 - 0Wedeler TSV[2-0]
15:00BittiBremer10 - 0Werder Bremen III[5-0]
16:00BittiAumund-Vegesack2 - 3Leher[1-0]
16:00BittiBTS Neustadt1 - 1Hastedt[1-1]
16:00BittiArminia Hannover1 - 0Uphusen[-]
18:00Cloppenburg - Eintracht Northeim
18:00Wunstorf - Hildesheim
16:30BittiAlzenau2 - 1Bad Vilbel[-]
16:30BittiBaunatal1 - 1Viktoria Griesheim[0-0]
16:30BittiEderbergland4 - 2Flieden[-]
16:30BittiGiessen3 - 0Hadamar[2-0]
16:30BittiHunfelder0 - 4Waldgirmes[-]
16:30BittiKassel3 - 0Eddersheim[2-0]
15:30BittiNeumarkt2 - 0Vach[1-0]
16:00BittiAbtswind0 - 4Eltersdorf[0-2]
16:00BittiATSV1 - 0Bayern Hof[1-0]
16:00BittiAubstadt2 - 2Grossbardorf[0-1]
16:00BittiErlangen1 - 0DJK Bamberg[1-0]
16:00BittiGebenbach1 - 1Ammerthal[1-1]
16:00BittiDachau1 - 2SV Turkgucu Ataspor[0-1]
16:00BittiHolzkirchen3 - 0Hankofen-Hailing[2-0]
16:00BittiIsmaning0 - 2Unterfohring[0-1]
16:00BittiKirchanschoring5 - 1Rain/Lech[2-1]
16:00BittiKottern-St. Mang1 - 0Pullach[1-0]
16:00BittiMunich 1860 II0 - 2Regensburg II[0-2]
16:00BittiNordlingen1 - 0Schwabmunchen[1-0]
16:00BittiVilzing1 - 1Schwaben Augsburg[0-1]
16:00BittiNormannia Gmund0 - 0Nottingen[0-0]
16:00BittiPforzheim2 - 1Spielberg[1-0]
16:30BittiBacknang1 - 1Freiberg[1-1]
16:30BittiBahlinger3 - 0Oberachern[1-0]
16:30BittiLinx2 - 2Ravensburg[1-0]
16:30BittiNeckarsulmer0 - 0Bissingen[0-0]
16:30BittiTSV Ilshofen2 - 0Villingen[1-0]
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
15:00BittiOberhausen U192 - 2Rodinghausen U19[1-1]
YUNANISTAN: Football League
16:00BittiApollon Pontou0 - 1Platanias FC[0-1]
16:00BittiChania Kissamikos1 - 2Volos NFC[1-2]
16:00BittiDramas2 - 3Irodotos[2-3]
16:00BittiErgotelis3 - 0AO Trikala[1-0]
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
16:15Thyella D. - Foivos Kremasti
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
22:00Iztapa - Xelaju
ENDONEZYA: ISL
09:30BittiPerseru Serui3 - 1Pusamania Borneo[2-0]
11:30BittiBarito Putera2 - 1Mitra Kukar[0-0]
11:30BittiPSMS Medan3 - 3Madura United[0-3]
11:30BittiPS Tira3 - 0Sriwijaya[1-0]
ENDONESYA: Super Liga
12:00BittiPersiraja Aceh3 - 0Madura FC[1-0]
İRAN: Azadegan Ligi
14:00BittiMalavan1 - 1Mes Kerman[0-0]
14:00BittiPersepolis Pakdasht1 - 0Shahrdari Mahshahr[0-0]
15:15BittiArvand Khorramshahr1 - 0Navad Urmia[0-0]
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:30BittiMonopoli2 - 1Sicula Leonzio[1-1]
16:30BittiSiracusa1 - 0Bisceglie[0-0]
16:30BittiTrapani3 - 1Virtus Francavilla[2-1]
18:3045'Catanzaro2 - 0Rieti[2-0]
20:30Juve Stabia - Catania
20:30Rende - Vibonese
20:30Viterbese - Casertana
22:30Paganese - Cavese
22:30Potenza - Matera
JAPONYA: J-Ligi Division 2
08:00BittiAlbirex Niigata0 - 2Renofa Yamaguchi[0-1]
08:00BittiChiba0 - 0Tochigi[0-0]
08:00BittiGifu0 - 0Avispa Fukuoka[0-0]
08:00BittiKamatamare0 - 2Kyoto[0-1]
08:00BittiKanazawa3 - 1Mito[2-1]
08:00BittiKofu0 - 1Yokohama[0-0]
08:00BittiKumamoto3 - 0Ehime[0-0]
08:00BittiMachida1 - 1Verdy[0-0]
08:00BittiMontedio Yamagata1 - 1Oita[0-1]
08:00BittiOkayama0 - 1Omiya Ardija[0-0]
08:00BittiYamaga0 - 0Tokushima[0-0]
LETONYA: Virslīga
15:00BittiSuper Nova0 - 3Metta/LU[0-2]
MALAWI: Super League
15:30Kamuzu Barracks - Azam Tigers
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
18:0055'Hassania Agadir0 - 0Raja Casablanca[0-0]
NAMİBYA: Premier League
16:00Young Africans - Life Fighters
HOLLANDA: Eerste Divisie
20:30Jong PSV - Jong AZ
20:30Oss - Almere City
21:45Dordrecht - Eindhoven FC
21:45Helmond - Waalwijk
22:45Cambuur - FC Volendam
NETHERLANDS: Tweede Divisie
16:30BittiAFC2 - 1HHC[1-0]
16:30BittiHFC1 - 1Excelsior Maassluis[0-1]
16:30BittiJong Almere City0 - 2IJsselmeervogels[0-0]
17:00BittiKozakken Boys4 - 0Barendrecht[1-0]
17:3087'Katwijk0 - 0Jong Vitesse[0-0]
17:3086'Lienden1 - 6Jong Sparta Rotterdam[0-4]
17:3085'Spakenburg1 - 1Rijnsburgse Boys[1-1]
17:3087'VVSB2 - 0Scheveningen[2-0]
20:00De Treffers - GVVV
HOLLAND: Topklasse
16:30BittiASWH3 - 3Noordwijk[2-1]
16:30BittiEemdijk0 - 2ODIN '59[0-1]
16:30BittiHarkemase Boys1 - 4Quick Boys[1-3]
16:30BittiHoek2 - 1ONS Sneek[1-0]
16:30BittiLisse2 - 0Jong Groningen[1-0]
16:30BittiVV DOVO4 - 2DVS '33 Ermelo[2-1]
16:30BittiVVOG1 - 2Stedoco[1-1]
17:00BittiAchilles 292 - 1Ajax (Am)[1-1]
19:0013'KVV Quick 200 - 0HSC '21[0-0]
20:00SJC Noordwijk - De Dijk
21:00Rosmalen - Blauw Geel
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
16:00BittiInstitute1 - 4Linfield[1-1]
18:0056'Ballymena1 - 0Cliftonville[0-0]
18:0058'Coleraine1 - 1Glentoran[0-1]
18:0061'Crusaders2 - 0Glenavon[2-0]
18:0061'Newry City0 - 0Ards[0-0]
18:0059'Warrenpoint1 - 1Dungannon[1-1]
KUZEY İRLANDA: Championship 1
17:00ErtelendiDundela - Portadown
17:00BittiH&W Welders0 - 2Loughgall[0-2]
17:00BittiKnockbreda3 - 2Ballyclare[2-1]
17:00BittiPSNI0 - 0Ballinamallard[0-0]
18:0057'Dergview0 - 1C. Rangers[0-1]
18:0058'Larne3 - 0Limavady[3-0]
NORVEÇ: Adeccoligaen
15:00BittiK. Oslo1 - 2Asane[0-0]
POLONYA: Division 1
14:45BittiGarbarnia2 - 1Warta Poznan[0-1]
18:0059'Chrobry Glogow0 - 0Tychy[0-0]
18:0058'Olsztyn3 - 0Drutex-Bytovia[3-0]
19:0013'GKS Jastrzebie0 - 1Rakow[0-1]
POLONYA: II Ligi
15:00BittiElana Torun5 - 1Pruszkow[3-1]
15:00BittiRadomiak Radom2 - 0Ruch[1-0]
15:00BittiROW Rybnik1 - 1Gryf Wejherowo[1-0]
15:00BittiR. Rzeszow1 - 0S. Wola[0-0]
15:00BittiSiarka Tarnobrzeg0 - 1GKS Belchatow[0-0]
15:30BittiSkra0 - 0Leczna[0-0]
19:0017'Pogon Siedlce0 - 0Ol. Grudziadz[0-0]
21:10Widzew Lodz - Rozwoj Katowice
POLAND: Iii Liga - Group I
15:00BittiBiala Piska1 - 5Legionowo[-]
15:00BittiHuragan Morag5 - 2Pelikan[-]
15:00BittiLKS Lomza1 - 2Ostroda[0-1]
15:00BittiMazur Elk0 - 3Polonia Warszawa[0-1]
15:00BittiUrsus Warszawa2 - 1Skierniewice[0-1]
18:00Sulejowek - Bron Radom
14:00BittiWda Swiecie2 - 2Gwardia Koszalin[0-0]
15:00BittiSwit Skolwin1 - 0Pogon Szczecin II[1-0]
15:00BittiWierzyca2 - 1Chemik Bydgoszcz[-]
15:30BittiJarocin0 - 1Gornik Konin[0-1]
15:30BittiMieszko2 - 1KP Starogard Gdanski[1-1]
19:00B. Gdynia - KKS Kalisz
19:00Kotwica Kolobrzeg - Sroda
13:00BittiGornik Z. 21 - 1Pniowek[1-1]
15:00BittiBielsko-Biala4 - 1Stilon Gorzow[1-0]
15:00BittiFoto-Higiena Gac3 - 0Kluczbork[2-0]
15:00BittiLechia Dzierzoniow1 - 2Ruch Zdzieszowice[0-1]
15:00BittiLZS Agroplon Gluszyna1 - 4Zaglebie 2[0-0]
15:00BittiPiast Zmigrod1 - 0Legnica 2[0-0]
15:00BittiRadzionkow1 - 1Brzeg[1-1]
15:00BittiWarta Gorzow1 - 0Gwarek Tarnowskie Gory[1-0]
18:00KS Polkowice - Sleza Wroclaw
15:00BittiAvia Swidnik2 - 2Sokol Sieniawa[0-1]
15:00BittiBiala Podlaska0 - 1Wisla Pulawy[0-0]
15:00BittiNKP Podhale Nowy Targ1 - 1S. Rzeszow[0-1]
15:00BittiOrleta Radzyn3 - 2Stal Krasnik[1-1]
15:00BittiWislanie Jaskowice1 - 1Lublin[0-1]
15:00BittiWolka Pelkinska2 - 3Ostrowiec Swietokrzyski[2-0]
15:30BittiChelmianka Chelm0 - 1Sandomierz[0-1]
16:00BittiSola Oswiecim1 - 4Hutnik Krakow[1-3]
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
14:00BittiMaritimo U232 - 1Belenenses U23[2-1]
18:0060'Guimaraes U231 - 0Feirense U23[0-0]
PORTEKİZ: II Divisão
18:00Olhanense - Armacenenses
18:00Torcatense - Gil Vicente
QATAR: Qsl Cup
16:00BittiUmm-Salal1 - 1Al-Duhail[0-0]
18:10DAAl Arabi1 - 0Qatar SC[1-0]
18:1050'Al-Gharafa0 - 0Al-Kharitiyath[0-0]
ROMANYA: Division 2/Serie A
12:00BittiAcademica Clinceni2 - 1Aerostar[2-1]
12:00BittiBalotesti1 - 0Politehnica Timisoara[1-0]
12:00BittiBraila2 - 1Daco-Getica Bucuresti[0-1]
12:00BittiF. Constanta5 - 0Luceafarul Oradea[4-0]
12:00BittiMetaloglobus0 - 0Chindia Targoviste[0-0]
12:00BittiPandurii2 - 0Energeticianul[0-0]
12:00BittiRipensia Timisoara1 - 1Mioveni[0-1]
14:00BittiPoli Timisoara0 - 1Petrolul[0-0]
İSKOÇYA: Division 1
18:0060'Ayr0 - 0Morton[0-0]
18:0059'Falkirk0 - 1Partick Thistle[0-0]
18:0057'Queen of South2 - 0Inverness[1-0]
İSKOÇYA: Division 2
18:0055'Airdrieonians1 - 2East Fife[1-2]
18:0061'Brechin0 - 3Arbroath[0-1]
18:0058'Forfar Athletic2 - 0Dumbarton[0-0]
18:0055'Montrose0 - 0Stranraer[0-0]
18:0059'Stenhousemuir0 - 1Raith[0-1]
İSKOÇYA: Division 3
18:0058'Annan1 - 1Stirling[1-0]
18:0059'Berwick1 - 0Albion Rovers[1-0]
18:0058'Elgin City0 - 2Clyde[0-2]
SCOTLAND: Lowland League
17:00Whitehill Welfare - Civil Service Stroll
18:00BSC Glasgow - Spartans
18:00Cumbernauld Colts - Dalbeattie Star
18:00Gala Fairydean - Edusport Academy
18:00Gretna 2008 - East Kilbride
18:00Stirling University - Kelty Hearts
İSKOÇYA: Challenge Kupası
18:00ErtelendiBohemians - East Fife
18:0055'Edinburgh City1 - 2Alloa[1-2]
18:0060'Motherwell U201 - 2Ross County[0-0]
SLOVAKYA: 3. lig
15:00BittiAFC Nove Mesto0 - 1Malzenice[0-0]
15:00BittiBelusa3 - 2Sala[2-1]
15:00BittiTrencianske Teplice0 - 0Kalna n. Hronom[0-0]
SLOVENYA: 2.SNL
16:00BittiAnkaran0 - 3Fuzinar[0-1]
16:00BittiDrava2 - 0Brezice[0-0]
16:00BittiJadran Dekani3 - 3Dob[2-2]
SOUTH AFRICA: Multichoice Diski
11:00BittiAmazulu U211 - 2Golden Arrows U21[1-1]
11:00BittiHighlands U211 - 0Bidvest Wits U21[1-0]
11:00BittiMaritzburg Utd U216 - 1Black Leopards U21[2-1]
13:00BittiMamelodi Sundowns U212 - 2Supersport Utd U21[1-2]
KORE: Ulusal Lig
09:00BittiGyeongju KHNP2 - 0Gimhae[0-0]
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
18:0058'R. Union0 - 2Barakaldo[0-1]
18:3045'Amorebieta0 - 1Arenas Club[0-1]
19:0016'Leioa0 - 0Mirandes[0-0]
20:30Gernika - R. Sociedad B
19:0016'Barcelona B0 - 0Cornella[0-0]
19:0015'Ejea0 - 0Lleida[0-0]
İSVEÇ: Division 1, Norra
16:00BittiKarlskrona2 - 2Trollhattan[1-0]
SWITZERLAND: 1.Liga Promotion
17:00Basel II - Yverdon
17:00Sion II - Breitenrain
18:00Koniz - Bavois
18:00La Chaux-De-Fonds - Lausanne Ouchy
18:30Bruhl - YF Juventus
19:30Wohlen - Stade Nyonnais
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
18:00Echallens - Lancy
19:00Etoile-Carouge - Vevey
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
13:30BittiDarica Genclerbirligi4 - 0Bandirmaspor[2-0]
13:30BittiTuzlaspor3 - 0Etimesgut[2-0]
13:30BittiManisaspor1 - 3Bodrumspor[1-2]
TÜRKIYE: Spor Toto 3. Lig 1. Grup
13:30BittiKorfez0 - 3Yomraspor[0-1]
13:30BittiTire3 - 1Erbaaspor[1-1]
13:30BittiErokspor2 - 0Ofspor[1-0]
13:30BittiKarsiyaka0 - 0Catalca[0-0]
13:30BittiAnkara Adliyespor2 - 2Bagcilar[1-0]
13:30BittiMuglaspor0 - 1Serik Belediyespor[0-1]
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00BittiAhal2 - 3Energetik[-]
13:00BittiAltyn Asyr2 - 1Merw[-]
13:00BittiKopetdag Asgabat2 - 1Balkan[-]
13:00BittiSagadam2 - 0FC Asgabat[-]
UKRAYNA: 2. Lig
14:00BittiSumy1 - 3Metalist 1925[1-2]
15:00BittiKramatorsk3 - 1Prykarpattya[3-1]
17:00BittiDnipro-14 - 0Zirka Kropyvnytskyi[2-0]
18:0059'Volyn Lutsk0 - 0Ahrobiznes Volochysk[0-0]
UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup
15:45BittiAl Wasl4 - 2Dibba Al Fujairah[1-1]
15:50BittiAl Wahda2 - 0Ittihad Kalba[0-0]
18:3044'Shabab Al-Ahli Dubai2 - 0Bani Yas[2-0]
GALLER: Premier
17:3090'Bala2 - 2Aberystwyth[1-0]
17:3088'Barry0 - 2TNS[0-0]
17:3089'Llandudno1 - 2Carmarthen Town[1-1]
17:3087'Llanelli2 - 0Druids[1-0]
20:15Caernarfon - Cardiff Metropolitan
GALLER: Division 1
17:00ErtelendiAmmanford - Briton Ferry
17:00ErtelendiCwmamman United - Goytre AFC
17:00BittiCwmbran Celtic3 - 1Haverfordwest[0-0]
17:00Goytre Utd - Undy
17:00BittiLlantwit Major2 - 3Afan Lido[-]
17:00BittiPontypridd1 - 0Ton Pentre[1-0]
17:00ErtelendiPort Talbot - Penybont
17:00BittiPort Talbot2 - 2Ammanford[0-1]
17:30Penrhyncoch - Holyhead
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
11:00BittiBanants Yerevan1 - 2Artsakh[1-1]
12:00BittiFC Botosani4 - 1Zimbru Chisinau[2-1]
12:00BittiFC Minsk3 - 4Isloch Minsk[3-1]
12:30BittiLevski Sofia2 - 3Montana[2-1]
13:00BittiMladost0 - 1Radnicki Nis[0-0]
13:00BittiTsarsko Selo0 - 2Etar[0-1]
14:00BittiCukaricki1 - 1FK Vozdovac[0-0]
14:00BittiPodbeskidzie2 - 1Cracovia[1-1]
15:00BittiBesiktas2 - 1Istanbulspor AS[-]
15:00BittiBreidablik2 - 1Hafnarfjordur[2-1]
15:00BittiBursaspor2 - 0Balikesirspor[0-0]
15:00BittiSiroki Brijeg1 - 1D. Zagreb[1-1]
15:00BittiSt. Polten0 - 4Brno[0-2]
16:00BittiGorica2 - 1Krupa[1-1]
16:00BittiRudes1 - 3Triglav[1-1]
16:00BittiSlovan Bratislava3 - 1Brest[2-0]
17:3087'Nurnberg4 - 1Usti nad Labem[3-0]
18:0065'Maribor2 - 1Aluminij[2-1]
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00BittiBulawayo City FC4 - 1CAPS Utd[3-1]
16:00BittiHarare City0 - 0ZPC Kariba[0-0]
16:00BittiHerentals0 - 0Chicken Inn[0-0]
16:00BittiPlatinum1 - 0Ngezi Platinum FC[1-0]
İSPANYA: Segunda Division
18:0059'Malaga1 - 0Gimnastic[1-0]7
FRANSA: Coupe de France
03:0042'Golden Lion1 - 2Epinal[1-2]
17:00UzHaguenau3 - 4Sochaux[1-1]
17:3090'Limoges0 - 0Villefranche[0-0]
19:0015'De Volvic0 - 0Le Puy[0-0]
19:0016'Entente Crest-Aouste0 - 0Montelimar[0-0]
19:0014'Lusitanos0 - 0JA Drancy[0-0]
19:0014'Saint-Pryve0 - 0US Matoury[0-0]
19:0014'Sannois0 - 0Mtsapere[0-0]
AFRIKA: Afrika Uluslar Kupası - Qualification
18:0056'Equatorial Guinea0 - 1Senegal[0-0]
18:0057'Gabon0 - 1Mali[0-1]
CEZAYIR: 1.Küme
18:0062'Mlila0 - 0Bel Abbes[0-0]
BELÇIKA: İkinci Küme
19:0016'Tubize1 - 0KSV Roeselare[1-0]
İNGILTERE: League One
18:0057'Accrington0 - 1Barnsley[0-1]
18:0051'Bristol Rovers1 - 1Scunthorpe[1-1]
18:0059'Burton0 - 0Coventry[0-0]
18:0052'Doncaster1 - 1AFC Wimbledon[1-1]
18:0057'Luton4 - 0Plymouth[4-0]
18:0059'Oxford Utd0 - 0Gillingham[0-0]
18:0055'Peterborough0 - 1Bradford City[0-1]
18:0057'Shrewsbury1 - 1Rochdale[1-1]
18:0057'Southend0 - 1Blackpool[0-1]
18:0057'Sunderland0 - 0Wycombe[0-0]
İNGILTERE: League Two
18:0056'Bury0 - 0Stevenage[0-0]
18:0055'Crewe2 - 1Tranmere[1-1]
18:0055'Exeter2 - 1Northampton[2-1]
18:0057'Forest Green0 - 0Morecambe[0-0]
18:0061'Grimsby0 - 0Crawley[0-0]
18:0057'Mansfield1 - 0Port Vale[1-0]
18:0055'MK Dons1 - 0Macclesfield[0-0]
18:0054'Newport Co0 - 0Colchester[0-0]
18:0056'Notts Co0 - 1Cheltenham[0-1]
18:0062'Oldham0 - 1Cambridge Utd[0-1]
18:0055'Swindon0 - 2Carlisle[0-1]
İNGILTERE: Blue Square Premier
18:0055'Barrow0 - 3Eastleigh[0-2]
18:0055'Boreham Wood0 - 0Ebbsfleet[0-0]
18:0058'Chesterfield0 - 0Havant & W[0-0]
18:0052'Dag & Red1 - 1AFC Fylde[1-1]
18:0059'FC Halifax1 - 0Dover[1-0]
18:0058'Gateshead0 - 0Sutton[0-0]
18:0056'Leyton Orient0 - 1Bromley[0-1]
18:0058'Maidstone0 - 0Wrexham[0-0]
18:0053'Salford3 - 0Aldershot[2-0]
İNGILTERE: Blue Square North
18:0060'Alfreton1 - 1Nuneaton[1-1]
18:0057'Altrincham0 - 0York[0-0]
18:0061'Blyth1 - 2Curzon Ashton[0-2]
18:0056'Boston Utd0 - 1Southport[0-1]
18:0059'Bradford PA0 - 2Ashton Utd[0-2]
18:0057'Darlington1 - 2Hereford[0-1]
18:0058'FC United1 - 2AFC Telford[1-1]
18:0056'Guiseley0 - 1Spennymoor[0-1]
18:0056'Kidderminster0 - 2Chorley[0-2]
18:0060'Leamington0 - 0Chester[0-0]
18:0055'Stockport0 - 0Brackley[0-0]
18:0059'Bath1 - 0Eastbourne Boro[1-0]
18:0050'Chelmsford0 - 2Truro[0-2]
18:0055'Chippenham1 - 0Wealdstone[1-0]
18:0056'Dulwich Hamlet0 - 1Oxford City[0-0]
18:0058'East Thurrock1 - 2Hemel Hempstead[1-0]
18:0057'Gloucester0 - 0St. Albans[0-0]
18:0057'Hampton & Richmond0 - 1Dartford[0-1]
18:0058'Hungerford0 - 1Billericay[0-1]
18:0059'Slough0 - 1Woking[0-1]
18:0058'Torquay4 - 0Concord[4-0]
18:0052'Welling2 - 1Weston-super-Mare[2-1]
İNGİLTERE: Non League Premier
18:0056'Bamber Bridge0 - 1Nantwich[0-1]
18:0060'Buxton0 - 2Witton[0-2]
18:0057'Gainsborough2 - 1Whitby[0-1]
18:0055'Hyde0 - 0Hednesford[0-0]
18:0058'Lancaster0 - 0Stafford[0-0]
18:0049'Matlock1 - 0Stalybridge[1-0]
18:0062'North Ferriby0 - 2Farsley[0-1]
18:0054'Scarborough1 - 0Marine[0-0]
18:0058'South Shields1 - 1Mickleover[1-1]
18:0056'Warrington1 - 1Basford[1-0]
18:0053'Workington0 - 2Grantham[0-1]
18:0056'AFC Rushden & Diamonds1 - 1Bedworth[1-1]
18:0053'Alvechurch2 - 2St. Neots[1-2]
18:0056'Barwell1 - 2King’s Lynn[1-2]
18:0056'Coalville0 - 0Banbury[0-0]
18:0053'Leiston0 - 0Rushall[0-0]
18:0051'Needham Market2 - 0Stratford[2-0]
18:0053'Redditch2 - 1Lowestoft[1-1]
18:0052'Royston0 - 1Kettering[0-1]
18:0049'St. Ives1 - 0Halesowen[1-0]
18:0052'Stourbridge1 - 0Hitchin[0-0]
18:0054'Tamworth1 - 0Biggleswade Town[1-0]
18:0059'Basingstoke0 - 2Merthyr T[0-1]
18:0052'Beaconsfield1 - 4Farnborough[1-3]
18:0056'Dorchester0 - 2Chesham[0-1]
18:0053'Gosport0 - 1Taunton[0-1]
18:0055'Kings Langley1 - 0Weymouth[1-0]
18:0055'Met. Police1 - 0Frome[1-0]
18:0057'Salisbury2 - 1Hartley Wintney[2-1]
18:0055'Swindon S1 - 2Harrow[1-2]
18:0054'Tiverton0 - 0Hendon[0-0]
18:0051'Walton Casuals0 - 1Poole[0-1]
18:0061'Wimborne1 - 0Staines[1-0]
18:0054'AFC Hornchurch1 - 0Worthing[1-0]
18:0055'Bishop's Stortford2 - 0Whitehawk[2-0]
18:0054'Bognor Regis1 - 2Wingate & Finchley[1-1]
18:0058'Burgess Hill1 - 0Merstham[1-0]
18:0052'Carshalton1 - 1Corinthian-Casuals[0-1]
18:0056'Dorking2 - 1Brightlingsea[2-1]
18:0056'Folkestone0 - 0Potters Bar[0-0]
18:0054'Harlow0 - 0Tonbridge[0-0]
18:0055'Kingstonian1 - 0Margate[0-0]
18:0058'Leatherhead3 - 0Enfield Town[3-0]
18:0059'Lewes0 - 1Haringey[0-0]
EUROPE: Euro U19 - First Stage
18:0057'Sweden U191 - 1Wales U19[1-1]
19:0016'Czech Republic U190 - 0FYR Macedonia U19[0-0]
ALMANYA: Regionalliga North
18:0055'Jeddeloh1 - 0Oldenburg[1-0]
İTALYA: Lega Pro C1/A
18:3045'Catanzaro2 - 0Rieti[2-0]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
18:0055'Hassania Agadir0 - 0Raja Casablanca[0-0]
NETHERLANDS: Tweede Divisie
17:3087'Katwijk0 - 0Jong Vitesse[0-0]
17:3086'Lienden1 - 6Jong Sparta Rotterdam[0-4]
17:3085'Spakenburg1 - 1Rijnsburgse Boys[1-1]
17:3087'VVSB2 - 0Scheveningen[2-0]
HOLLAND: Topklasse
19:0013'KVV Quick 200 - 0HSC '21[0-0]
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
18:0056'Ballymena1 - 0Cliftonville[0-0]
18:0058'Coleraine1 - 1Glentoran[0-1]
18:0061'Crusaders2 - 0Glenavon[2-0]
18:0061'Newry City0 - 0Ards[0-0]
18:0059'Warrenpoint1 - 1Dungannon[1-1]
KUZEY İRLANDA: Championship 1
18:0057'Dergview0 - 1C. Rangers[0-1]
18:0058'Larne3 - 0Limavady[3-0]
POLONYA: Division 1
18:0059'Chrobry Glogow0 - 0Tychy[0-0]
18:0058'Olsztyn3 - 0Drutex-Bytovia[3-0]
19:0013'GKS Jastrzebie0 - 1Rakow[0-1]
POLONYA: II Ligi
19:0017'Pogon Siedlce0 - 0Ol. Grudziadz[0-0]
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
18:0060'Guimaraes U231 - 0Feirense U23[0-0]
QATAR: Qsl Cup
18:10DAAl Arabi1 - 0Qatar SC[1-0]
18:1050'Al-Gharafa0 - 0Al-Kharitiyath[0-0]
İSKOÇYA: Division 1
18:0060'Ayr0 - 0Morton[0-0]
18:0059'Falkirk0 - 1Partick Thistle[0-0]
18:0057'Queen of South2 - 0Inverness[1-0]
İSKOÇYA: Division 2
18:0055'Airdrieonians1 - 2East Fife[1-2]
18:0061'Brechin0 - 3Arbroath[0-1]
18:0058'Forfar Athletic2 - 0Dumbarton[0-0]
18:0055'Montrose0 - 0Stranraer[0-0]
18:0059'Stenhousemuir0 - 1Raith[0-1]
İSKOÇYA: Division 3
18:0058'Annan1 - 1Stirling[1-0]
18:0059'Berwick1 - 0Albion Rovers[1-0]
18:0058'Elgin City0 - 2Clyde[0-2]
İSKOÇYA: Challenge Kupası
18:0055'Edinburgh City1 - 2Alloa[1-2]
18:0060'Motherwell U201 - 2Ross County[0-0]
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
18:0058'R. Union0 - 2Barakaldo[0-1]
18:3045'Amorebieta0 - 1Arenas Club[0-1]
19:0016'Leioa0 - 0Mirandes[0-0]
19:0016'Barcelona B0 - 0Cornella[0-0]
19:0015'Ejea0 - 0Lleida[0-0]
UKRAYNA: 2. Lig
18:0059'Volyn Lutsk0 - 0Ahrobiznes Volochysk[0-0]
UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup
18:3044'Shabab Al-Ahli Dubai2 - 0Bani Yas[2-0]
GALLER: Premier
17:3090'Bala2 - 2Aberystwyth[1-0]
17:3088'Barry0 - 2TNS[0-0]
17:3089'Llandudno1 - 2Carmarthen Town[1-1]
17:3087'Llanelli2 - 0Druids[1-0]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
17:3087'Nurnberg4 - 1Usti nad Labem[3-0]
18:0065'Maribor2 - 1Aluminij[2-1]
İSPANYA: Segunda Division
18:0059'Malaga1 - 0Gimnastic[1-0]7
20:00Osasuna - Tenerife4
20:00Reus Deportiu - Extremadura UD2
22:30Zaragoza - Mallorca3
22:45R. Oviedo - Gijon3
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:10Boca Juniors - Patronato
AUSTRALIA: National Youth League
02:30BittiCentral Coast U211 - 3Newcastle Jets U21[0-0]
02:30BittiMelbourne Victory U211 - 1Perth Glory U21[0-1]
08:00BittiBrisbane U212 - 0Melbourne City U21[0-0]
10:30BittiCanberra United U210 - 1WS Wanderers U21[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:30BittiAtletico GO1 - 0Sao Bento[1-0]1
02:30BittiLondrina1 - 2CRB[1-1]4
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
00:45BittiCruz Azul W2 - 1Veracruz W[1-0]
01:00BittiNecaxa W0 - 4Atlas W[0-1]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Nations League - Qualification
01:00BittiGrenada5 - 2Saint Martin[3-1]
03:00BittiBermuda1 - 0El Salvador[0-0]
04:00BittiAruba0 - 2Montserrat[0-1]
05:00BittiBelize1 - 0Puerto Rico[1-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Promotion
01:00BittiMexico U201 - 0El Salvador U20[1-0]
03:15BittiUSA U204 - 0Costa Rica U20[2-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
03:00BittiArgentina2 - 0Mexico[1-0]
03:15BittiChile2 - 3Costa Rica[0-1]
05:00BittiHonduras1 - 0Panama[0-0]
11:50BittiAustralia1 - 1South Korea[0-1]
13:00BittiArmenia U191 - 5Portugal U19[0-1]
14:35BittiChina U211 - 1Iceland U21[1-0]
16:00BittiEngland U183 - 1Ireland U18[0-0]
16:00BittiGermany U190 - 1Netherlands U19[0-1]
WORLD: World Cup Women U17
01:00BittiUruguay U17 W1 - 2New Zealand U17 W[1-2]
AFRIKA: Afrika Uluslar Kupası - Qualification
15:00BittiComoros2 - 1Malawi[1-0]
15:30BittiSeychelles1 - 8Libya[0-3]
16:00BittiSouth Africa1 - 1Nigeria[1-1]
16:00BittiUganda1 - 0Cape Verde[0-0]
17:00BittiNamibia0 - 0Guinea Bissau[0-0]
ASIA: Aff Suzuki Cup
14:30BittiThailand4 - 2Indonesia[2-1]
15:00BittiEast Timor2 - 3Philippines[0-2]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiNewcastle W1 - 0Canberra W[1-0]
14:00BittiPerth W3 - 0WS Wanderers W[2-0]
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:00BittiStadlau4 - 0Neusiedl[0-0]
17:00BittiParndorf1 - 2SK Rapid Vienna (Am)[1-1]
BEYAZ RUSYA: Kupası
16:00PSBATE0 - 0Gorodeja[0-0]
BOSNA: 1ci Ligi
15:30BittiBratstvo Gracanica1 - 2Jedinstvo Bihac[-]
15:30BittiGorazde3 - 1NK Vitez[-]
15:30BittiGradacac1 - 6Kakanj[-]
15:30BittiIgman K.0 - 1Velez Mostar[-]
15:30BittiMetalleghe2 - 0Zivinice[-]
15:30BittiNK Novi Travnik2 - 1TOSK Tesanj[-]
15:30BittiVisoko1 - 4Capljina[-]
15:00BittiModrica0 - 0Kozara[0-0]
15:00BittiMrkonjic Grad1 - 3Drina Zvornik[0-2]
15:00BittiPodrinje Janja5 - 0Tekstilac[2-0]
15:00BittiPrijedor1 - 0Borac Banja Luka[0-0]
15:00BittiSlavija2 - 1Sutjeska Foca[1-0]
15:00BittiSloga Crnjelovo4 - 0Zeljeznicar Banja Luka[1-0]
HIRVATİSTAN: 2. HNL
15:30BittiDugopolje0 - 0Solin[0-0]
15:30BittiHajduk Split 21 - 0Lucko[1-0]
15:30BittiKustosija1 - 1Bijelo Brdo[1-1]
15:30BittiNK Dinamo Zagreb 20 - 1Sibenik[0-0]
15:30BittiOsijek 23 - 1Dragovoljac[1-1]
15:30BittiVarazdin3 - 0Sesvete[2-0]
15:30BittiZadar1 - 1Medjimurje Cakovec[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
15:30BittiProstejov0 - 1Trinec[0-0]
ÇEK CUMHURİYETİ: 3. lig
12:15BittiPisek2 - 3Zapy[1-2]
12:15BittiStechovice2 - 0Vltavin[2-0]
12:15BittiVysehrad0 - 1Olympia Radotin[0-1]
15:00BittiPrevysov0 - 3Benesov[0-2]
15:30PSBrozany1 - 1Domazlice[1-1]
15:30BittiDobrovice1 - 0Velvary[0-0]
15:30BittiJirny1 - 0Kraluv Dvur[1-0]
15:30BittiZivanice0 - 1Litomericko[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
12:15BittiAritma Prague2 - 0Klatovy[0-0]
12:15PSPrestice0 - 0Admira Prague[0-0]
15:30BittiCizova3 - 2MFK Dobris[3-0]
15:30BittiDoubravka3 - 2Jindrichuv Hradec[2-1]
15:30BittiMarianske Lazne4 - 3Sobeslav[2-1]
15:30PSRakovnik1 - 1Beroun[1-1]
15:30BittiSedlcany5 - 0Horovicko[2-0]
15:30PSTachov4 - 4Mas Taborsko B[1-1]
12:15BittiBrandys n. Labem1 - 2Libis[1-1]
12:15BittiMotorlet Prague1 - 2Hostoun[0-0]
12:15BittiNeratovice4 - 0Ostrov[1-0]
15:30BittiBrezova2 - 1Kladno[0-0]
15:30BittiSous3 - 0Ostra[3-0]
15:30BittiZbuzany4 - 1Mostecky FK[3-0]
12:15BittiMseno7 - 0Nachod[3-0]
12:15BittiOlympia HK - Kratonohy0 - 2Kolin[0-1]
12:15BittiPardubice B4 - 0Turnov[2-0]
12:30BittiPrepere5 - 0Slatinany[4-0]
13:00BittiTrutnov5 - 2Velke Hamry[2-0]
15:30BittiBenatky1 - 0Horky nad Jizerou[0-0]
15:30PSVysoke Myto1 - 1Cesky Brod[0-0]
CZECH REPUBLIC: U19 League
12:00BittiCeske Budejovice U192 - 0Ostrava U19[1-0]
13:00PSHradec Kralove U191 - 1Sigma Olomouc U19[1-1]
13:00BittiPlzen U193 - 0Pribram U19[3-0]
13:00BittiSlovacko U192 - 3Jihlava U19[0-0]
14:00BittiBrno U196 - 0Dukla Prague U19[3-0]
15:30BittiMlada Boleslav U190 - 2FC Fastav Zlin U19[0-0]
İNGILTERE: League One
15:00BittiFleetwood0 - 0Walsall[0-0]
İNGILTERE: Blue Square Premier
15:30BittiBraintree0 - 3Solihull Moors[0-0]
ESTONYA: Esiliiga A
14:00BittiElva0 - 1Kuressaare[0-0]
14:00BittiJK Jarve3 - 1Keila JK[0-0]
EUROPE: Uefa Nations League - League C
17:00BittiSerbia2 - 1Montenegro[2-0]7
EUROPE: Euro U19 - First Stage
12:00BittiEngland U193 - 1Iceland U19[1-1]
13:00BittiFrance U197 - 0Lithuania U19[5-0]
13:00BittiIsrael U192 - 1Liechtenstein U19[1-0]
15:30BittiBulgaria U196 - 0Gibraltar U19[5-0]
15:30BittiGreece U195 - 3Romania U19[2-1]
16:00BittiCroatia U192 - 1Luxembourg U19[1-0]
16:00BittiGeorgia U191 - 2Azerbaijan U19[1-0]
16:15BittiBelgium U191 - 1Malta U19[1-1]
17:00BittiPoland U194 - 0Kazakhstan U19[2-0]
17:00BittiScotland U195 - 0San Marino U19[4-0]
17:00BittiTurkey U193 - 0Moldova U19[1-0]
EUROPE: Premier League (Crimea)
17:00BittiGuardsman1 - 0TSK Simferopol[-]
17:00BittiKyzyltash0 - 2Inkomport[-]
17:00BittiOcean Kerch2 - 1Yevpatoriya[-]
FRANSA: Coupe de France
08:00BittiMagenta0 - 1Bobigny[0-1]
16:00BittiBourny Laval1 - 5Oissel[1-1]
16:00PSPoitiers0 - 0Aiglon Lamentin[0-0]
16:00BittiThaon3 - 0Vieux-Habitants[1-0]
16:30BittiBastia-Borgo2 - 4Sedan[1-2]
17:00BittiAvize-Grauves0 - 1Schiltigheim[0-0]
MAKEDONYA: İkinci Ligi
15:00BittiBorec3 - 2Bregalnica Stip[2-0]
15:00BittiDetonit Junior3 - 1Vardar Negotino[2-0]
15:00BittiPartizan Obrshani0 - 1Kozuv Gevgelija[0-1]
15:00BittiSasa0 - 0Plackovica[0-0]
15:00BittiTikves1 - 0Kit Go Pehchevo[0-0]
ALMANYA: Regionalliga North
15:00BittiHannover II1 - 2Luneburger Hansa[1-2]
16:00BittiHolstein Kiel II2 - 1Lubeck[1-1]
16:00BittiSV Werder Bremen II2 - 1Norderstedt[1-1]
16:00BittiB. Monchengladbach II0 - 0Wattenscheid[0-0]
16:00BittiDortmund II0 - 2Bonner[0-1]
16:00BittiKoln II1 - 3Kaan-Marienborn[1-1]
16:00BittiLippstadt0 - 2Dusseldorf II[0-1]
16:00BittiRW Essen2 - 0Rodinghausen[0-0]
16:00BittiStraelen1 - 0Oberhausen[0-0]
16:00BittiTV Herkenrath0 - 3Wuppertaler[0-2]
16:00BittiAschaffenburg0 - 1Memmingen[0-0]
16:00BittiAugsburg II2 - 1Rosenheim[1-0]
16:00BittiBuchbach1 - 1Nurnberg II[0-1]
16:00BittiIllertissen2 - 2Burghausen[0-1]
16:00BittiPipinsried1 - 2Eichstatt[0-2]
16:00BittiSchalding2 - 2Furth II[0-1]
16:00BittiSpVgg Bayreuth1 - 1Schweinfurt[0-0]
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
16:00BittiCFC Hertha2 - 0Wismar[2-0]
15:30BittiNordhausen II2 - 3Jena II[0-2]
16:00BittiBordesholm1 - 2Schilksee[1-1]
16:00BittiFlensburg4 - 0TSV Kropp[3-0]
16:00BittiHeider SV3 - 2VfR Neumunster[2-2]
16:00BittiNeumunster2 - 0TSV Lagerdorf[0-0]
16:00BittiNTSV Strand 081 - 0Eichede[1-0]
16:00BittiSC Weiche-08 II0 - 1Frisia Risum-Lindholm[0-1]
16:00BittiCurslack-Neuengamme2 - 0Wedeler TSV[2-0]
15:00BittiBremer10 - 0Werder Bremen III[5-0]
16:00BittiAumund-Vegesack2 - 3Leher[1-0]
16:00BittiBTS Neustadt1 - 1Hastedt[1-1]
16:00BittiArminia Hannover1 - 0Uphusen[-]
16:30BittiAlzenau2 - 1Bad Vilbel[-]
16:30BittiBaunatal1 - 1Viktoria Griesheim[0-0]
16:30BittiEderbergland4 - 2Flieden[-]
16:30BittiGiessen3 - 0Hadamar[2-0]
16:30BittiHunfelder0 - 4Waldgirmes[-]
16:30BittiKassel3 - 0Eddersheim[2-0]
15:30BittiNeumarkt2 - 0Vach[1-0]
16:00BittiAbtswind0 - 4Eltersdorf[0-2]
16:00BittiATSV1 - 0Bayern Hof[1-0]
16:00BittiAubstadt2 - 2Grossbardorf[0-1]
16:00BittiErlangen1 - 0DJK Bamberg[1-0]
16:00BittiGebenbach1 - 1Ammerthal[1-1]
16:00BittiDachau1 - 2SV Turkgucu Ataspor[0-1]
16:00BittiHolzkirchen3 - 0Hankofen-Hailing[2-0]
16:00BittiIsmaning0 - 2Unterfohring[0-1]
16:00BittiKirchanschoring5 - 1Rain/Lech[2-1]
16:00BittiKottern-St. Mang1 - 0Pullach[1-0]
16:00BittiMunich 1860 II0 - 2Regensburg II[0-2]
16:00BittiNordlingen1 - 0Schwabmunchen[1-0]
16:00BittiVilzing1 - 1Schwaben Augsburg[0-1]
16:00BittiNormannia Gmund0 - 0Nottingen[0-0]
16:00BittiPforzheim2 - 1Spielberg[1-0]
16:30BittiBacknang1 - 1Freiberg[1-1]
16:30BittiBahlinger3 - 0Oberachern[1-0]
16:30BittiLinx2 - 2Ravensburg[1-0]
16:30BittiNeckarsulmer0 - 0Bissingen[0-0]
16:30BittiTSV Ilshofen2 - 0Villingen[1-0]
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
15:00BittiOberhausen U192 - 2Rodinghausen U19[1-1]
YUNANISTAN: Football League
16:00BittiApollon Pontou0 - 1Platanias FC[0-1]
16:00BittiChania Kissamikos1 - 2Volos NFC[1-2]
16:00BittiDramas2 - 3Irodotos[2-3]
16:00BittiErgotelis3 - 0AO Trikala[1-0]
ENDONEZYA: ISL
09:30BittiPerseru Serui3 - 1Pusamania Borneo[2-0]
11:30BittiBarito Putera2 - 1Mitra Kukar[0-0]
11:30BittiPSMS Medan3 - 3Madura United[0-3]
11:30BittiPS Tira3 - 0Sriwijaya[1-0]
ENDONESYA: Super Liga
12:00BittiPersiraja Aceh3 - 0Madura FC[1-0]
İRAN: Azadegan Ligi
14:00BittiMalavan1 - 1Mes Kerman[0-0]
14:00BittiPersepolis Pakdasht1 - 0Shahrdari Mahshahr[0-0]
15:15BittiArvand Khorramshahr1 - 0Navad Urmia[0-0]
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:30BittiMonopoli2 - 1Sicula Leonzio[1-1]
16:30BittiSiracusa1 - 0Bisceglie[0-0]
16:30BittiTrapani3 - 1Virtus Francavilla[2-1]
JAPONYA: J-Ligi Division 2
08:00BittiAlbirex Niigata0 - 2Renofa Yamaguchi[0-1]
08:00BittiChiba0 - 0Tochigi[0-0]
08:00BittiGifu0 - 0Avispa Fukuoka[0-0]
08:00BittiKamatamare0 - 2Kyoto[0-1]
08:00BittiKanazawa3 - 1Mito[2-1]
08:00BittiKofu0 - 1Yokohama[0-0]
08:00BittiKumamoto3 - 0Ehime[0-0]
08:00BittiMachida1 - 1Verdy[0-0]
08:00BittiMontedio Yamagata1 - 1Oita[0-1]
08:00BittiOkayama0 - 1Omiya Ardija[0-0]
08:00BittiYamaga0 - 0Tokushima[0-0]
LETONYA: Virslīga
15:00BittiSuper Nova0 - 3Metta/LU[0-2]
NETHERLANDS: Tweede Divisie
16:30BittiAFC2 - 1HHC[1-0]
16:30BittiHFC1 - 1Excelsior Maassluis[0-1]
16:30BittiJong Almere City0 - 2IJsselmeervogels[0-0]
17:00BittiKozakken Boys4 - 0Barendrecht[1-0]
HOLLAND: Topklasse
16:30BittiASWH3 - 3Noordwijk[2-1]
16:30BittiEemdijk0 - 2ODIN '59[0-1]
16:30BittiHarkemase Boys1 - 4Quick Boys[1-3]
16:30BittiHoek2 - 1ONS Sneek[1-0]
16:30BittiLisse2 - 0Jong Groningen[1-0]
16:30BittiVV DOVO4 - 2DVS '33 Ermelo[2-1]
16:30BittiVVOG1 - 2Stedoco[1-1]
17:00BittiAchilles 292 - 1Ajax (Am)[1-1]
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
16:00BittiInstitute1 - 4Linfield[1-1]
KUZEY İRLANDA: Championship 1
17:00BittiH&W Welders0 - 2Loughgall[0-2]
17:00BittiKnockbreda3 - 2Ballyclare[2-1]
17:00BittiPSNI0 - 0Ballinamallard[0-0]
NORVEÇ: Adeccoligaen
15:00BittiK. Oslo1 - 2Asane[0-0]
POLONYA: Division 1
14:45BittiGarbarnia2 - 1Warta Poznan[0-1]
POLONYA: II Ligi
15:00BittiElana Torun5 - 1Pruszkow[3-1]
15:00BittiRadomiak Radom2 - 0Ruch[1-0]
15:00BittiROW Rybnik1 - 1Gryf Wejherowo[1-0]
15:00BittiR. Rzeszow1 - 0S. Wola[0-0]
15:00BittiSiarka Tarnobrzeg0 - 1GKS Belchatow[0-0]
15:30BittiSkra0 - 0Leczna[0-0]
POLAND: Iii Liga - Group I
15:00BittiBiala Piska1 - 5Legionowo[-]
15:00BittiHuragan Morag5 - 2Pelikan[-]
15:00BittiLKS Lomza1 - 2Ostroda[0-1]
15:00BittiMazur Elk0 - 3Polonia Warszawa[0-1]
15:00BittiUrsus Warszawa2 - 1Skierniewice[0-1]
14:00BittiWda Swiecie2 - 2Gwardia Koszalin[0-0]
15:00BittiSwit Skolwin1 - 0Pogon Szczecin II[1-0]
15:00BittiWierzyca2 - 1Chemik Bydgoszcz[-]
15:30BittiJarocin0 - 1Gornik Konin[0-1]
15:30BittiMieszko2 - 1KP Starogard Gdanski[1-1]
13:00BittiGornik Z. 21 - 1Pniowek[1-1]
15:00BittiBielsko-Biala4 - 1Stilon Gorzow[1-0]
15:00BittiFoto-Higiena Gac3 - 0Kluczbork[2-0]
15:00BittiLechia Dzierzoniow1 - 2Ruch Zdzieszowice[0-1]
15:00BittiLZS Agroplon Gluszyna1 - 4Zaglebie 2[0-0]
15:00BittiPiast Zmigrod1 - 0Legnica 2[0-0]
15:00BittiRadzionkow1 - 1Brzeg[1-1]
15:00BittiWarta Gorzow1 - 0Gwarek Tarnowskie Gory[1-0]
15:00BittiAvia Swidnik2 - 2Sokol Sieniawa[0-1]
15:00BittiBiala Podlaska0 - 1Wisla Pulawy[0-0]
15:00BittiNKP Podhale Nowy Targ1 - 1S. Rzeszow[0-1]
15:00BittiOrleta Radzyn3 - 2Stal Krasnik[1-1]
15:00BittiWislanie Jaskowice1 - 1Lublin[0-1]
15:00BittiWolka Pelkinska2 - 3Ostrowiec Swietokrzyski[2-0]
15:30BittiChelmianka Chelm0 - 1Sandomierz[0-1]
16:00BittiSola Oswiecim1 - 4Hutnik Krakow[1-3]
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
14:00BittiMaritimo U232 - 1Belenenses U23[2-1]
QATAR: Qsl Cup
16:00BittiUmm-Salal1 - 1Al-Duhail[0-0]
ROMANYA: Division 2/Serie A
12:00BittiAcademica Clinceni2 - 1Aerostar[2-1]
12:00BittiBalotesti1 - 0Politehnica Timisoara[1-0]
12:00BittiBraila2 - 1Daco-Getica Bucuresti[0-1]
12:00BittiF. Constanta5 - 0Luceafarul Oradea[4-0]
12:00BittiMetaloglobus0 - 0Chindia Targoviste[0-0]
12:00BittiPandurii2 - 0Energeticianul[0-0]
12:00BittiRipensia Timisoara1 - 1Mioveni[0-1]
14:00BittiPoli Timisoara0 - 1Petrolul[0-0]
SLOVAKYA: 3. lig
15:00BittiAFC Nove Mesto0 - 1Malzenice[0-0]
15:00BittiBelusa3 - 2Sala[2-1]
15:00BittiTrencianske Teplice0 - 0Kalna n. Hronom[0-0]
SLOVENYA: 2.SNL
16:00BittiAnkaran0 - 3Fuzinar[0-1]
16:00BittiDrava2 - 0Brezice[0-0]
16:00BittiJadran Dekani3 - 3Dob[2-2]
SOUTH AFRICA: Multichoice Diski
11:00BittiAmazulu U211 - 2Golden Arrows U21[1-1]
11:00BittiHighlands U211 - 0Bidvest Wits U21[1-0]
11:00BittiMaritzburg Utd U216 - 1Black Leopards U21[2-1]
13:00BittiMamelodi Sundowns U212 - 2Supersport Utd U21[1-2]
KORE: Ulusal Lig
09:00BittiGyeongju KHNP2 - 0Gimhae[0-0]
İSVEÇ: Division 1, Norra
16:00BittiKarlskrona2 - 2Trollhattan[1-0]
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
13:30BittiDarica Genclerbirligi4 - 0Bandirmaspor[2-0]
13:30BittiTuzlaspor3 - 0Etimesgut[2-0]
13:30BittiManisaspor1 - 3Bodrumspor[1-2]
TÜRKIYE: Spor Toto 3. Lig 1. Grup
13:30BittiKorfez0 - 3Yomraspor[0-1]
13:30BittiTire3 - 1Erbaaspor[1-1]
13:30BittiErokspor2 - 0Ofspor[1-0]
13:30BittiKarsiyaka0 - 0Catalca[0-0]
13:30BittiAnkara Adliyespor2 - 2Bagcilar[1-0]
13:30BittiMuglaspor0 - 1Serik Belediyespor[0-1]
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00BittiAhal2 - 3Energetik[-]
13:00BittiAltyn Asyr2 - 1Merw[-]
13:00BittiKopetdag Asgabat2 - 1Balkan[-]
13:00BittiSagadam2 - 0FC Asgabat[-]
UKRAYNA: 2. Lig
14:00BittiSumy1 - 3Metalist 1925[1-2]
15:00BittiKramatorsk3 - 1Prykarpattya[3-1]
17:00BittiDnipro-14 - 0Zirka Kropyvnytskyi[2-0]
UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup
15:45BittiAl Wasl4 - 2Dibba Al Fujairah[1-1]
15:50BittiAl Wahda2 - 0Ittihad Kalba[0-0]
GALLER: Division 1
17:00BittiCwmbran Celtic3 - 1Haverfordwest[0-0]
17:00BittiLlantwit Major2 - 3Afan Lido[-]
17:00BittiPontypridd1 - 0Ton Pentre[1-0]
17:00BittiPort Talbot2 - 2Ammanford[0-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
11:00BittiBanants Yerevan1 - 2Artsakh[1-1]
12:00BittiFC Botosani4 - 1Zimbru Chisinau[2-1]
12:00BittiFC Minsk3 - 4Isloch Minsk[3-1]
12:30BittiLevski Sofia2 - 3Montana[2-1]
13:00BittiMladost0 - 1Radnicki Nis[0-0]
13:00BittiTsarsko Selo0 - 2Etar[0-1]
14:00BittiCukaricki1 - 1FK Vozdovac[0-0]
14:00BittiPodbeskidzie2 - 1Cracovia[1-1]
15:00BittiBesiktas2 - 1Istanbulspor AS[-]
15:00BittiBreidablik2 - 1Hafnarfjordur[2-1]
15:00BittiBursaspor2 - 0Balikesirspor[0-0]
15:00BittiSiroki Brijeg1 - 1D. Zagreb[1-1]
15:00BittiSt. Polten0 - 4Brno[0-2]
16:00BittiGorica2 - 1Krupa[1-1]
16:00BittiRudes1 - 3Triglav[1-1]
16:00BittiSlovan Bratislava3 - 1Brest[2-0]
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00BittiBulawayo City FC4 - 1CAPS Utd[3-1]
16:00BittiHarare City0 - 0ZPC Kariba[0-0]
16:00BittiHerentals0 - 0Chicken Inn[0-0]
16:00BittiPlatinum1 - 0Ngezi Platinum FC[1-0]
İSPANYA: Segunda Division
20:00Osasuna - Tenerife4
20:00Reus Deportiu - Extremadura UD2
22:30Zaragoza - Mallorca3
22:45R. Oviedo - Gijon3
FRANSA: Coupe de France
03:30Sainte-Rose - Cote Bleue
20:00Andrezieux - Louhans Cuiseaux
20:00Annecy - Nancy
20:00Biars-Bretenoux - Aurillac
20:00Caennaise - Orleans
20:00Chataigneraie - Tours
20:00Chauray - Niort
20:00Compiegne - Troyes
20:00Genets - Pau
20:00Hazebrouck - Gravelines
20:00Le Poire Sur Vie - Cholet
20:00Montceau - Lyon Duchere
20:00Paray - Morteau Montlebon
20:00Saint-Lo - Vitre
20:00Theix - Vannes
20:30Fontenay - Chateauroux
20:30Gamaches - Le Havre
21:00Ales - AC Ajaccio
21:00Angouleme CFC - Auxerre
21:00Beaune - Grenoble
21:00Canet Roussillon - Beziers
21:00Chatellerault - Challans
21:00Marcq en Baroeul - Boulogne
21:00Montlucon - Viry-Chatillon
21:00Nogent-sur-Oise - Lens
21:00Pontivy - Plouvorn
21:30Gueugnon - Clermont
22:00Bastia - Le Mans
22:00Etoile Matoury - Concarneau
22:00Vilaine Atlantique - Brest
AFRIKA: Afrika Uluslar Kupası - Qualification
19:30Gambia - Benin
CEZAYIR: 1.Küme
20:00MO Bejaia - MC Alger
ANGOLA: Girabola League
17:00Santa Rita - Caala
18:00Onze Bravos - ASA
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:10Boca Juniors - Patronato
ARJANTIN: Primer B Nacional
23:00Ferro - Central Cordoba
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Dep. Riestra - Almirante Brown
23:00Flandria - Fenix
23:00Talleres (R.E) - Comunicaciones
23:00Tristan Suarez - Colegiales
23:00UAI Urquiza - All Boys
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:00Berazategui - Club Lujan
23:00Central Cordoba - Sportivo Barracas
23:00Excursionistas - Dock Sud
23:00Leandro N. Alem - Argentino de Quilmes
23:00Midland - San Martin Burzaco
23:00Sportivo Italiano - Deportivo Armenio
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
23:00Argentino de Rosario - Deportivo Paraguayo
23:00Def. de Cambaceres - Central Ballester
BELÇIKA: İkinci Küme
22:30KV Mechelen - Lommel SK
BELGIUM: First Amateur Division
21:30Dessel - ASV Geel
22:00Deinze - Thes Sport
22:00Lierse K. - RWDM 47
22:00Seraing - Heist
22:00Virton - Boom
BELÇIKA: Üçüncü Küme
22:00La Louviere - Rebecquoise
22:00Meux - RAAL La Louviere
22:00OC Charleroi - Waremme
22:00Wallonne Ciney - Hamoir
21:30Hades - K. FC Turnhout
22:00Heur Tongeren - Hamme
22:00Sint Niklaas - Hoogstraten
BENIN: Championnat National
18:00ASOS - ASPAC
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
23:00Royal Pari - Destroyers
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
22:00Brasil de Pelotas - Guarani
22:00CSA - Avai1
22:00Sampaio Correa - Boa1
BURKINA FASO: Premier League
18:30ASFA Yennega - Rahimo
18:30Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso
18:30Majestic - ASEC Koudougou
18:30Sonabel Ouagadougou - US Ouagadougou
18:30US Comoe - AS Douanes
20:45Kadiogo - Etoile Filante
20:45Salitas - AJEB
ŞILI: Kupası
23:00Palestino - A. Italiano
DR CONGO: Super Ligue
17:30AC Rangers - Muungano
17:30Dauphins Noirs - Nyuki
EUROPE: Uefa Nations League - League A
22:45Italy - Portugal5
20:00Turkey - Sweden7
22:45Albania - Scotland4
22:45Romania - Lithuania4
20:00Azerbaijan - Faroe Islands5
20:00Malta - Kosovo4
EUROPE: Euro U19 - First Stage
22:00Serbia U19 - Northern Ireland U19
EUROPE: Premier League (Crimea)
19:00SKCHF Sevastopol - Krymteplytsia
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
18:00Cloppenburg - Eintracht Northeim
18:00Wunstorf - Hildesheim
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
16:15Thyella D. - Foivos Kremasti
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
22:00Iztapa - Xelaju
İTALYA: Lega Pro C1/A
20:30Juve Stabia - Catania
20:30Rende - Vibonese
20:30Viterbese - Casertana
22:30Paganese - Cavese
22:30Potenza - Matera
MALAWI: Super League
15:30Kamuzu Barracks - Azam Tigers
NAMİBYA: Premier League
16:00Young Africans - Life Fighters
HOLLANDA: Eerste Divisie
20:30Jong PSV - Jong AZ
20:30Oss - Almere City
21:45Dordrecht - Eindhoven FC
21:45Helmond - Waalwijk
22:45Cambuur - FC Volendam
NETHERLANDS: Tweede Divisie
20:00De Treffers - GVVV
HOLLAND: Topklasse
20:00SJC Noordwijk - De Dijk
21:00Rosmalen - Blauw Geel
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Nations League - Qualification
23:30Cuba - Dominican Republic
POLONYA: II Ligi
21:10Widzew Lodz - Rozwoj Katowice
POLAND: Iii Liga - Group I
18:00Sulejowek - Bron Radom
19:00B. Gdynia - KKS Kalisz
19:00Kotwica Kolobrzeg - Sroda
18:00KS Polkowice - Sleza Wroclaw
PORTEKİZ: II Divisão
18:00Olhanense - Armacenenses
18:00Torcatense - Gil Vicente
SCOTLAND: Lowland League
17:00Whitehill Welfare - Civil Service Stroll
18:00BSC Glasgow - Spartans
18:00Cumbernauld Colts - Dalbeattie Star
18:00Gala Fairydean - Edusport Academy
18:00Gretna 2008 - East Kilbride
18:00Stirling University - Kelty Hearts
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
20:30Gernika - R. Sociedad B
SWITZERLAND: 1.Liga Promotion
17:00Basel II - Yverdon
17:00Sion II - Breitenrain
18:00Koniz - Bavois
18:00La Chaux-De-Fonds - Lausanne Ouchy
18:30Bruhl - YF Juventus
19:30Wohlen - Stade Nyonnais
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
18:00Echallens - Lancy
19:00Etoile-Carouge - Vevey
GALLER: Premier
20:15Caernarfon - Cardiff Metropolitan
GALLER: Division 1
17:00Goytre Utd - Undy
17:30Penrhyncoch - Holyhead
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
20:00Belgium U18 - Netherlands U18
20:00India - Jordan
23:30Scotland U21 - Turkey U21
WORLD: World Cup Women U17
20:00USA U17 W - North Korea U17 W
22:00South Korea U17 W - Canada U17 W
23:00Germany U17 W - Cameroon U17 W
İNGILTERE: League Two
18:00ErtelendiYeovil - Lincoln
İNGILTERE: Blue Square Premier
18:00ErtelendiMaidenhead - Harrogate
ALMANYA: Regionalliga North
16:00ErtelendiGarching - Heimstetten
KUZEY İRLANDA: Championship 1
17:00ErtelendiDundela - Portadown
İSKOÇYA: Challenge Kupası
18:00ErtelendiBohemians - East Fife
GALLER: Division 1
17:00ErtelendiAmmanford - Briton Ferry
GALLER: Division 1
17:00ErtelendiCwmamman United - Goytre AFC
17:00ErtelendiPort Talbot - Penybont
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
canavar65 :  2 saat önce
Bu maçı ev sahibi kazancak...devamı
canavar65 :  2 saat önce
Bu maçı ev sahibi kazanacak....devamı
balporsugu :  7 saat önce
Bugünkü maçlara ne oynadınız acaba gözükmüyor?...devamı
iksenitli34 :  1 gün önce
tanımlanmış pardon siteleri karıştırdım :)...devamı
iksenitli34 :  1 gün önce
bana 200 tl bonus tanımlanmamış bd. Bilginize...devamı
magic :  3 gün önce
Ekim ayında kazandığım 500 tl bonus hesabima tanımlanmış....devamı
Krefes :  3 gün önce
İlginç haberler! Bu arada, hangi sitede istatistik...devamı
Krefes :  3 gün önce
İlginç haberler! Herkese tebrikler! Bu arada, hangi sitede...devamı
KAZANAN78 :  4 gün önce
Palmeiras
...devamı
KAZANAN78 :  4 gün önce
BU LİNKTE Kİ MAÇA 1 KİŞİ TAHMİN YAPMIŞTIR DİYOR AMA...devamı