Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 12/12 Çrş
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
20:55Plzen - AS Roma6
20:55Real Madrid - CSKA Moscow6
23:00Ajax - Bayern Munich8
23:00Benfica - AEK Athens FC6
23:00Manchester City - Hoffenheim5
23:00Shakhtar Donetsk - Lyon7
23:00Valencia - Manchester Utd6
23:00Young Boys - Juventus8
DÜNYA: FIFA Club Dünya Kupası
18:30Al Ain - Team Wellington
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:05BittiSantamarina0 - 1Sarmiento Junin[0-0]
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
01:30BittiTalleres (R.E)0 - 4Atletico Atlanta[0-2]
23:00Almirante Brown - UAI Urquiza
23:00ErtelendiSan Miguel - Comunicaciones
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura - Play Offs
01:00BittiClub America W2 - 2U.A.N.L.- Tigres W[1-0]
PERU: Segunda División
00:00BittiAlianza Huanuco1 - 1Cienciano[0-1]
02:00BittiCarlos Manucci1 - 2Santos FC[0-0]
ANGOLA: Girabola League
18:00Caala - Saurimo
18:00Desportivo Huila - ASA
18:00Interclube - Santa Rita
18:00Kabuscorp - Lobito
18:00Onze Bravos - C.R.D. Libolo
18:00Sporting de Cabinda - Cubango
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M.
BOTSWANA: Premier League
18:00Police XI - Extension Gunners
20:00BDF XI - Township Rollers
20:00Notwane - Orapa United
MISIR: Premier Lig
18:002'Smouha0 - 0Al Ittihad[0-0]
20:30Enppi - Nogoom FC
İNGİLTERE: Non League Premier
22:45Lewes - Brightlingsea
ENGLAND: Premier League International Cup
22:00Everton U23 - Bayern II
ESWATINI: Mtn Premier League
19:30Young Buffaloes - Tambuti
21:30Mbabane Swall. - Manzini Sundowns
EUROPE: Uefa Youth League - Group Stage
13:00BittiShakhtar Donetsk U191 - 1Lyon U19[0-0]
14:00BittiPlzen U192 - 4AS Roma U19[2-2]
15:00BittiValencia U191 - 2Manchester Utd U19[1-2]
16:00BittiYoung Boys U194 - 2Juventus U19[2-1]
17:0049'Real Madrid U191 - 0CSKA Moscow U19[1-0]
18:002'Ajax U190 - 0Bayern U19[0-0]
18:003'Benfica U190 - 0AEK U19[0-0]
18:002'Manchester City U190 - 0Hoffenheim U19[0-0]
FRANSA: CFA
17:00Hyeres - Marseille Endoume
22:00ErtelendiMarseille II - Toulon
GEORGİA: Umaglesi Ligi
14:00BittiGagra0 - 1Bolnisi[0-0]
16:00BittiSamtredia2 - 2WIT Georgia[1-0]
GIBRALTAR: Premier Division
22:30Lions Gibraltar - Lincoln Red Imps
INDIA: Isl
17:00DAJamshedpur1 - 1Delhi Dynamos[1-1]
İRAN: Pro Lig
14:30BittiZob Ahan0 - 0Naft Ahvaz[0-0]
IRAK: Iraqi Lig
14:00BittiAl Naft1 - 2Al Talaba[0-1]
14:00BittiAl Najaf2 - 1Al Hussein[2-1]
14:00BittiAl Simawa0 - 0Al-Hudod[0-0]
14:00BittiAlsinaat Alkahrabaiya0 - 0Al Wasat[0-0]
14:00ErtelendiBaghdad - Al Diwaniya
15:00BittiErbil0 - 1Al Shorta[0-0]
16:1590'Al Minaa1 - 1Al Quwa Al Jawiya[0-1]
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:3074'Entella0 - 1Pro Patria[0-0]
16:3076'Gozzano1 - 1Carrarese[0-1]
20:30Olbia - Juventus U23
20:30Pro Piacenza - Arezzo
20:30Siena - Albissola
21:30Pistoiese - Pontedera
22:30Alessandria - Novara
22:30Pisa - Arzachena
20:30Sudtirol - Ternana
22:30AlbinoLeffe - Sambenedettese
16:30ErtelendiCatanzaro - Viterbese
16:3074'Juve Stabia4 - 0Sicula Leonzio[2-0]
16:3077'Siracusa0 - 0Casertana[0-0]
18:30Paganese - Matera
20:30Potenza - Trapani
20:30Reggina 1914 - Cavese
22:30Catania - Virtus Francavilla
22:30Monopoli - Vibonese
22:30Rende - Rieti
ITALY: Serie D - Group A
16:30Arconatese - Ligorna
16:30Borgaro - Casale
16:30Chieri - Lavagnese
16:30Dronero - Folgore Caratese
16:30Milano City - Bra
16:30Savona - Fezzanese
16:30Sestri Levante - Lecco
16:30Stresa Sportiva - Borgosesia
17:00Unione Sanremo - Inveruno
16:30Ambrosiana - Virtus Bergamo
16:30Ciserano - Scanzorosciate
16:30Legnago Salus - Darfo Boario
16:30Mantova - Caravaggio
16:30Olginatese - Caronnese
16:30Pontisola - Seregno
16:30Pro Sesto - Rezzato
16:30Villa Alme - Sondrio
20:30Como - Villafranca
16:30Adriese - Feltre
16:30ArzignanoChiampo - Delta Rovigo
16:30ASC St. Georgen - Virtus Bolzano
16:30Belluno - Sandona
16:30Campodarsego - Cartigliano
16:30Clodiense - Este
16:30Levico Terme - Chions
16:30Montebelluna - Cjarlins Muzane
16:30Tamai - Trento
16:30Adrense - Modena
16:30Axys Zola - Fanfulla
16:30Ciliverghe Mazzano - Reggio Audace
16:30Lentigione - Pavia
16:30Mezzolara - Classe
16:30OltrepoVoghera - Crema
16:30Pergolettese - Calvina
16:30San Marino - Sasso Marconi
16:30Vigor Carpaneto - Fiorenzuola
16:30Aglianese Calcio - Seravezza Pozzi
16:30Bastia - Montevarchi Calcio
16:30Massese - Ghivizzano Borgo
16:30Pianese - Viareggio
16:30Prato - Cannara
16:30Real Forte Querceta - UC Sinalunghese
16:30San Donato - Sangimignano Sport
16:30Sangiovannese - Tuttocuoio
16:30Scandicci - Gavorrano
16:30Trestina - Ponsacco
16:30ASD Pineto Calcio - Agnonese
16:30Campobasso - Avezzano
16:30Isernia - Sammaurese
16:30Jesina - ASD Francavilla
16:30Montegiorgio - Giulianova
16:30Recanatese - Sangiustese
16:30Santarcangelo - Forli
16:30Savignanese - Matelica
16:30Vastese - Castelfidardo
22:30Cesena - S. N. Notaresco
16:30Albalonga - Ladispoli
16:30Anzio Calcio 1924 - Latina
16:30Castiadas - Cassino
16:30Citta di Anagni - Torres
16:30Flaminia - Ostia Mare
16:30Lanusei Calcio - Trastevere Calcio
16:30Latte Dolce - Vis Artena
16:30Monterosi FC - Aprilia
16:30SFF Atletico - Budoni
17:00Avellino - Lupa Roma
16:30Bitonto - Francavilla
16:30Gragnano - Gelbison Cilento
16:30Pomigliano - Sorrento
16:30Savoia - Nardo
16:30SS Nola 1925 - Gravina
16:30Taranto - Picerno
17:00Audace Cerignola - Vesuvio Ercolanese
17:30Citta di Fasano - Altamura
18:00Andria - Sarnese
16:30AS Acireale - Gela
16:30Bari - Troina
16:30Castrovillari - Igea Virtus
16:30Cittanovese - Nocerina
16:30Locri 1909 - Citta di Messina
16:30Marsala - Portici 1906
16:30Messina - Roccella
16:30Sancataldese - Rotonda
16:30Turris - US Palmese
JAMAİKA: Premier League
23:00Dunbeholden - Montego Bay
KENYA: Premier League
16:00BittiGor Mahia4 - 0Zoo Kericho[3-0]
LİBYA: Premier League
16:00Al-Khmes - Asswehly
PAKISTAN: Premier League
13:00BittiSNGPL1 - 2SSGC[0-2]
RWANDA: National Football League
16:3075'Marines3 - 0Amagaju[2-0]
16:3079'Muhanga4 - 2Sunrise[3-1]
19:00APR - Rayon Sport
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
18:20Ohod - Al-Hilal
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
15:15Al Mojzel - Jeddah
15:35Abha - Al Najoom
15:35Al Ain - Al-Qaisumah
15:35Al Ansar - Hajer
17:30Al Adalh - Najran
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
20:30Amazulu - Bloem Celtic
20:30Bidvest Wits - Golden Arrows
20:30Kaizer Chiefs - Supersport Utd
20:30Maritzburg Utd - Black Leopards
SUDAN: Sudani Premier League
16:00Al-Ahly Merowe - Al Mourada
20:00Amal Atbara - Al Wadi
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
16:0082'Hammam-Lif1 - 0Stade Gabesien[0-0]
16:0090'Metlaoui1 - 1Bizertin[1-0]
16:00BittiMonastir4 - 0US Tataouine[2-0]
18:00ErtelendiEsperance Tunis - Ben Guerdane
18:00ErtelendiEtoile Sahel - Stade Tunisien
18:00ErtelendiGabes - Sfaxien
UGANDA: Premier League
16:00BittiPolice1 - 0Bright Stars[1-0]
MISIR: Premier Lig
18:002'Smouha0 - 0Al Ittihad[0-0]
EUROPE: Uefa Youth League - Group Stage
17:0049'Real Madrid U191 - 0CSKA Moscow U19[1-0]
18:002'Ajax U190 - 0Bayern U19[0-0]
18:003'Benfica U190 - 0AEK U19[0-0]
18:002'Manchester City U190 - 0Hoffenheim U19[0-0]
INDIA: Isl
17:00DAJamshedpur1 - 1Delhi Dynamos[1-1]
IRAK: Iraqi Lig
16:1590'Al Minaa1 - 1Al Quwa Al Jawiya[0-1]
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:3074'Entella0 - 1Pro Patria[0-0]
16:3076'Gozzano1 - 1Carrarese[0-1]
16:3074'Juve Stabia4 - 0Sicula Leonzio[2-0]
16:3077'Siracusa0 - 0Casertana[0-0]
RWANDA: National Football League
16:3075'Marines3 - 0Amagaju[2-0]
16:3079'Muhanga4 - 2Sunrise[3-1]
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
16:0082'Hammam-Lif1 - 0Stade Gabesien[0-0]
16:0090'Metlaoui1 - 1Bizertin[1-0]
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
20:55Plzen - AS Roma6
20:55Real Madrid - CSKA Moscow6
23:00Ajax - Bayern Munich8
23:00Benfica - AEK Athens FC6
23:00Manchester City - Hoffenheim5
23:00Shakhtar Donetsk - Lyon7
23:00Valencia - Manchester Utd6
23:00Young Boys - Juventus8
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:05BittiSantamarina0 - 1Sarmiento Junin[0-0]
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
01:30BittiTalleres (R.E)0 - 4Atletico Atlanta[0-2]
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura - Play Offs
01:00BittiClub America W2 - 2U.A.N.L.- Tigres W[1-0]
PERU: Segunda División
00:00BittiAlianza Huanuco1 - 1Cienciano[0-1]
02:00BittiCarlos Manucci1 - 2Santos FC[0-0]
EUROPE: Uefa Youth League - Group Stage
13:00BittiShakhtar Donetsk U191 - 1Lyon U19[0-0]
14:00BittiPlzen U192 - 4AS Roma U19[2-2]
15:00BittiValencia U191 - 2Manchester Utd U19[1-2]
16:00BittiYoung Boys U194 - 2Juventus U19[2-1]
GEORGİA: Umaglesi Ligi
14:00BittiGagra0 - 1Bolnisi[0-0]
16:00BittiSamtredia2 - 2WIT Georgia[1-0]
İRAN: Pro Lig
14:30BittiZob Ahan0 - 0Naft Ahvaz[0-0]
IRAK: Iraqi Lig
14:00BittiAl Naft1 - 2Al Talaba[0-1]
14:00BittiAl Najaf2 - 1Al Hussein[2-1]
14:00BittiAl Simawa0 - 0Al-Hudod[0-0]
14:00BittiAlsinaat Alkahrabaiya0 - 0Al Wasat[0-0]
15:00BittiErbil0 - 1Al Shorta[0-0]
KENYA: Premier League
16:00BittiGor Mahia4 - 0Zoo Kericho[3-0]
PAKISTAN: Premier League
13:00BittiSNGPL1 - 2SSGC[0-2]
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
16:00BittiMonastir4 - 0US Tataouine[2-0]
UGANDA: Premier League
16:00BittiPolice1 - 0Bright Stars[1-0]
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
20:55Plzen - AS Roma6
20:55Real Madrid - CSKA Moscow6
23:00Ajax - Bayern Munich8
23:00Benfica - AEK Athens FC6
23:00Manchester City - Hoffenheim5
23:00Shakhtar Donetsk - Lyon7
23:00Valencia - Manchester Utd6
23:00Young Boys - Juventus8
DÜNYA: FIFA Club Dünya Kupası
18:30Al Ain - Team Wellington
ANGOLA: Girabola League
18:00Caala - Saurimo
18:00Desportivo Huila - ASA
18:00Interclube - Santa Rita
18:00Kabuscorp - Lobito
18:00Onze Bravos - C.R.D. Libolo
18:00Sporting de Cabinda - Cubango
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Almirante Brown - UAI Urquiza
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M.
BOTSWANA: Premier League
18:00Police XI - Extension Gunners
20:00BDF XI - Township Rollers
20:00Notwane - Orapa United
MISIR: Premier Lig
20:30Enppi - Nogoom FC
İNGİLTERE: Non League Premier
22:45Lewes - Brightlingsea
ENGLAND: Premier League International Cup
22:00Everton U23 - Bayern II
ESWATINI: Mtn Premier League
19:30Young Buffaloes - Tambuti
21:30Mbabane Swall. - Manzini Sundowns
FRANSA: CFA
17:00Hyeres - Marseille Endoume
GIBRALTAR: Premier Division
22:30Lions Gibraltar - Lincoln Red Imps
İTALYA: Lega Pro C1/A
20:30Olbia - Juventus U23
20:30Pro Piacenza - Arezzo
20:30Siena - Albissola
21:30Pistoiese - Pontedera
22:30Alessandria - Novara
22:30Pisa - Arzachena
20:30Sudtirol - Ternana
22:30AlbinoLeffe - Sambenedettese
18:30Paganese - Matera
20:30Potenza - Trapani
20:30Reggina 1914 - Cavese
22:30Catania - Virtus Francavilla
22:30Monopoli - Vibonese
22:30Rende - Rieti
ITALY: Serie D - Group A
16:30Arconatese - Ligorna
16:30Borgaro - Casale
16:30Chieri - Lavagnese
16:30Dronero - Folgore Caratese
16:30Milano City - Bra
16:30Savona - Fezzanese
16:30Sestri Levante - Lecco
16:30Stresa Sportiva - Borgosesia
17:00Unione Sanremo - Inveruno
16:30Ambrosiana - Virtus Bergamo
16:30Ciserano - Scanzorosciate
16:30Legnago Salus - Darfo Boario
16:30Mantova - Caravaggio
16:30Olginatese - Caronnese
16:30Pontisola - Seregno
16:30Pro Sesto - Rezzato
16:30Villa Alme - Sondrio
20:30Como - Villafranca
16:30Adriese - Feltre
16:30ArzignanoChiampo - Delta Rovigo
16:30ASC St. Georgen - Virtus Bolzano
16:30Belluno - Sandona
16:30Campodarsego - Cartigliano
16:30Clodiense - Este
16:30Levico Terme - Chions
16:30Montebelluna - Cjarlins Muzane
16:30Tamai - Trento
16:30Adrense - Modena
16:30Axys Zola - Fanfulla
16:30Ciliverghe Mazzano - Reggio Audace
16:30Lentigione - Pavia
16:30Mezzolara - Classe
16:30OltrepoVoghera - Crema
16:30Pergolettese - Calvina
16:30San Marino - Sasso Marconi
16:30Vigor Carpaneto - Fiorenzuola
16:30Aglianese Calcio - Seravezza Pozzi
16:30Bastia - Montevarchi Calcio
16:30Massese - Ghivizzano Borgo
16:30Pianese - Viareggio
16:30Prato - Cannara
16:30Real Forte Querceta - UC Sinalunghese
16:30San Donato - Sangimignano Sport
16:30Sangiovannese - Tuttocuoio
16:30Scandicci - Gavorrano
16:30Trestina - Ponsacco
16:30ASD Pineto Calcio - Agnonese
16:30Campobasso - Avezzano
16:30Isernia - Sammaurese
16:30Jesina - ASD Francavilla
16:30Montegiorgio - Giulianova
16:30Recanatese - Sangiustese
16:30Santarcangelo - Forli
16:30Savignanese - Matelica
16:30Vastese - Castelfidardo
22:30Cesena - S. N. Notaresco
16:30Albalonga - Ladispoli
16:30Anzio Calcio 1924 - Latina
16:30Castiadas - Cassino
16:30Citta di Anagni - Torres
16:30Flaminia - Ostia Mare
16:30Lanusei Calcio - Trastevere Calcio
16:30Latte Dolce - Vis Artena
16:30Monterosi FC - Aprilia
16:30SFF Atletico - Budoni
17:00Avellino - Lupa Roma
16:30Bitonto - Francavilla
16:30Gragnano - Gelbison Cilento
16:30Pomigliano - Sorrento
16:30Savoia - Nardo
16:30SS Nola 1925 - Gravina
16:30Taranto - Picerno
17:00Audace Cerignola - Vesuvio Ercolanese
17:30Citta di Fasano - Altamura
18:00Andria - Sarnese
16:30AS Acireale - Gela
16:30Bari - Troina
16:30Castrovillari - Igea Virtus
16:30Cittanovese - Nocerina
16:30Locri 1909 - Citta di Messina
16:30Marsala - Portici 1906
16:30Messina - Roccella
16:30Sancataldese - Rotonda
16:30Turris - US Palmese
JAMAİKA: Premier League
23:00Dunbeholden - Montego Bay
LİBYA: Premier League
16:00Al-Khmes - Asswehly
RWANDA: National Football League
19:00APR - Rayon Sport
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
18:20Ohod - Al-Hilal
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
15:15Al Mojzel - Jeddah
15:35Abha - Al Najoom
15:35Al Ain - Al-Qaisumah
15:35Al Ansar - Hajer
17:30Al Adalh - Najran
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
20:30Amazulu - Bloem Celtic
20:30Bidvest Wits - Golden Arrows
20:30Kaizer Chiefs - Supersport Utd
20:30Maritzburg Utd - Black Leopards
SUDAN: Sudani Premier League
16:00Al-Ahly Merowe - Al Mourada
20:00Amal Atbara - Al Wadi
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00ErtelendiSan Miguel - Comunicaciones
22:00ErtelendiMarseille II - Toulon
IRAK: Iraqi Lig
14:00ErtelendiBaghdad - Al Diwaniya
16:30ErtelendiCatanzaro - Viterbese
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
18:00ErtelendiEsperance Tunis - Ben Guerdane
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
18:00ErtelendiEtoile Sahel - Stade Tunisien
TUNUS: Ligue Professionnelle 1
18:00ErtelendiGabes - Sfaxien
Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Üye Yorumları
ilhank34 :  23 saat önce
Sayın bahısdoktoru öduller yollamak ıle ılgılı varmı bır...devamı
myfate :  2 gün önce
10 yildan fazladır üyesiyim bets10 'ün en güvenilir site...devamı
playsoccer :  2 gün önce
tmac95 8-9 yıldır bets10 sitesine üyeyimdir. Onların...devamı
magic :  3 gün önce
6-7 senedir b10 dan oynarım, hiç hatırlamıyorum....devamı
tmac95 :  3 gün önce
sponsor bets10 sitesinde hiç sorun yasayan oldumu para...devamı
meran33 :  4 gün önce
kolay gelsin. maillere neden cevap verilmiyor? 5 gün oldu mail...devamı
VincentPrice :  7 gün önce
Bonus ödülüm yatmıştı. Forma gelmedi ?...devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
VincentPrice acaba forma mı yoksa bonus ödülünden mi...devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
stoplazmanyax hiç şüphen olmasın, tüm...devamı
bahis doktoru :  8 gün önce
bilgi verdiğin için teşekkürler kralmami....devamı