Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 20/06 Çrş
DÜNYA KUPASI: Dünya Kupası
15:00Portugal - Morocco18
18:00Uruguay - Saudi Arabia15
21:00Iran - Spain17
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15Ponte Preta - CSA
03:30Avai - Guarani
BREZİLYA: Copa do Nordeste
03:45Sampaio Correa - ABC
AUSTRALIA: Capital Territory
12:00Gungahlin - Canberra Olympic
AUSTRALIA: Northern Nsw
12:00Charlestown City Blues - Hamilton Olympic
CZECH REPUBLIC: Vysocina Kp
18:30Pelhrimov - Bystrice n. Pern.
DR CONGO: Super Ligue - Final Stage
16:30Don Bosco - Sanga Balende
17:00Mazembe - Mont Bleu
17:30Motema Pembe - AS Vita Club
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Honka - SJK8
18:30Ilves - Lahti8
18:30KuPS - HJK8
18:30TPS - Inter Turku8
18:30VPS - Mariehamn6
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30AC Kajaani - HIFK
18:30AC Oulu - JJK Jyvaskyla
18:30Jaro - Haka
18:30Klubi 04 - Ekenas
18:30KPV Kokkola - KTP
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Gnistan - Vaajakoski
18:30Mikkelin Kissat - JaPS
18:30MyPa - Mikkelin
18:30NJS - Keski-Uusimaa
18:30Viikingit - JIPPO
19:00LPS - PEPO
18:30BK-46 - HJS Akatemia
18:30GrIFK - KaaPo
18:30MuSa - HIFK 2
18:30SalPa - Jazz Pori
19:00Kiffen - Honka Akatemia
18:30PK-37 - Narpes Kraft
18:30TP-47 - VIFK
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
17:30Lozo - Pelican
17:30Stade Mandji - CF Mounana
18:00Akanda - Oyem
İZLANDA: Landsbankadeild
23:00Valur - Hafnarfjordur
İZLANDA: 2. Küme
21:00Akranes - Magni
21:00Thor Akureyri - Olafsvik
22:15Fram - IR Reykjavik
22:15Njardvik - Kopavogur
JAPONYA: J-Ligi Division 2
13:00Albirex Niigata - Kofu
KYRGYZSTAN: Top Liga
15:00Akademiy Futbola - Dordoi Bishkek
15:00Alay Osh - Kant
15:00FK Kara Balta - Alga
15:00Ilbirs - Neftchi Kochkor-Ata
LITVANYA: A Lyga
18:00Zalgiris - Palanga
20:00Suduva - Jonava
LITVANYA: Division 2
19:00Kupiskis - Dainava Alytus
MALEZYA: Süper Lig
16:00Johor DT - Terengganu
16:00Kedah - Kuala Lumpur
MALEZYA: Premier League
15:15Sabah - MISC-MIFA
16:00Terengganu 2 - UKM
MOLDOVA: Moldovan Cup
18:30Bardar - Zaria Balti
18:30Cahul - Dinamo-Auto
18:30Granicerul - Milsami
18:30Sfintul - Sparta Chisinau
19:00Sheriff Tiraspol - Iskra Ribnita
19:00Zimbru Chisinau - Sparta Selemet
19:30Speranta Nisporeni - Codru Lozova
20:00Petrocub - Floresti
NORVEÇ: Adeccoligaen
19:00Viking - Floro
NORWAY: Division 3 - Group 4
20:00Stord - Brann 2
NORWAY: Norway Cup Women
18:00Grand Bodo W - Trondheims-Orn W
18:30Innstrandens W - LSK Kvinner W
PHILIPPINES: Pfl
14:00Davao Aguilas - Global
14:00Stallion - Kaya
POLAND: Central Youth League - Play Offs
18:00Lech Poznan U19 - Cracovia U19
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Kondzo - CARA Brazzaville
16:00La Mancha - Patronage Sainte-Anne
17:00Leopard - V .Club Mokanda
18:00Cheminots - Diables Noirs
18:00Etoile du Congo - Poto-Poto
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:00Karlskrona - Torns
20:00Lunds - Mjallby
SWEDEN: Division 2 - Norrland
20:00Taftea IK - Friska Viljor
20:00Karlbergs - Lidingo IFK
21:00Sundbybergs - Bollnas
21:00Taby - Norrtalje
20:30Lindome - Olympic
20:30AFK Linkopings - Varmbols
20:30Huddinge - Aspudden Tellus
20:00FBK Karlstad - Nordvarmland
20:00Trollhattan - Vargarda IK
20:00Vanersborgs IF - Torslanda
20:30Stenungsunds - Hisingsbacka
20:00Hassleholms IF - Osterlen FF
20:00Nosaby IF - IFK Hassleholm
SWEDEN: Elitettan Women
20:00Orebro W - Vasteras W
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:00Malmo FF (Swe) - Molde (Nor)
17:00Jihlava (Cze) - Trnava (Svk)
17:00Zlin (Cze) - Znojmo (Cze)
17:30Brno (Cze) - Slovan Bratislava (Svk)
18:00Dun. Streda (Svk) - Znojmo (Cze)
18:00Michalovce (Svk) - L. Mikulas (Svk)
18:00Teplice (Cze) - Mas Taborsko (Cze)
18:30Wacker Innsbruck (Aut) - Ludogorets (Bul)
19:00Sered (Svk) - Z. Moravce (Svk)
20:00FC Viitorul (Rou) - Zimbru Chisinau (Mda)
20:00Sandvikens (Swe) - Djurgarden (Swe)
20:30Heist (Bel) - KV Mechelen (Bel)

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

DÜNYA KUPASI: Dünya Kupası
15:00Portugal - Morocco18
18:00Uruguay - Saudi Arabia15
21:00Iran - Spain17
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Honka - SJK8
18:30Ilves - Lahti8
18:30KuPS - HJK8
18:30TPS - Inter Turku8
18:30VPS - Mariehamn6

Şu anda sistemde bir güncelleme var, lütfen bir müddet sonra yeniden deneyiniz.

DÜNYA KUPASI: Dünya Kupası
15:00Portugal - Morocco18
18:00Uruguay - Saudi Arabia15
21:00Iran - Spain17
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15Ponte Preta - CSA
03:30Avai - Guarani
BREZİLYA: Copa do Nordeste
03:45Sampaio Correa - ABC
AUSTRALIA: Capital Territory
12:00Gungahlin - Canberra Olympic
AUSTRALIA: Northern Nsw
12:00Charlestown City Blues - Hamilton Olympic
CZECH REPUBLIC: Vysocina Kp
18:30Pelhrimov - Bystrice n. Pern.
DR CONGO: Super Ligue - Final Stage
16:30Don Bosco - Sanga Balende
17:00Mazembe - Mont Bleu
17:30Motema Pembe - AS Vita Club
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30Honka - SJK8
18:30Ilves - Lahti8
18:30KuPS - HJK8
18:30TPS - Inter Turku8
18:30VPS - Mariehamn6
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30AC Kajaani - HIFK
18:30AC Oulu - JJK Jyvaskyla
18:30Jaro - Haka
18:30Klubi 04 - Ekenas
18:30KPV Kokkola - KTP
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Gnistan - Vaajakoski
18:30Mikkelin Kissat - JaPS
18:30MyPa - Mikkelin
18:30NJS - Keski-Uusimaa
18:30Viikingit - JIPPO
19:00LPS - PEPO
18:30BK-46 - HJS Akatemia
18:30GrIFK - KaaPo
18:30MuSa - HIFK 2
18:30SalPa - Jazz Pori
19:00Kiffen - Honka Akatemia
18:30PK-37 - Narpes Kraft
18:30TP-47 - VIFK
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
17:30Lozo - Pelican
17:30Stade Mandji - CF Mounana
18:00Akanda - Oyem
İZLANDA: Landsbankadeild
23:00Valur - Hafnarfjordur
İZLANDA: 2. Küme
21:00Akranes - Magni
21:00Thor Akureyri - Olafsvik
22:15Fram - IR Reykjavik
22:15Njardvik - Kopavogur
JAPONYA: J-Ligi Division 2
13:00Albirex Niigata - Kofu
KYRGYZSTAN: Top Liga
15:00Akademiy Futbola - Dordoi Bishkek
15:00Alay Osh - Kant
15:00FK Kara Balta - Alga
15:00Ilbirs - Neftchi Kochkor-Ata
LITVANYA: A Lyga
18:00Zalgiris - Palanga
20:00Suduva - Jonava
LITVANYA: Division 2
19:00Kupiskis - Dainava Alytus
MALEZYA: Süper Lig
16:00Johor DT - Terengganu
16:00Kedah - Kuala Lumpur
MALEZYA: Premier League
15:15Sabah - MISC-MIFA
16:00Terengganu 2 - UKM
MOLDOVA: Moldovan Cup
18:30Bardar - Zaria Balti
18:30Cahul - Dinamo-Auto
18:30Granicerul - Milsami
18:30Sfintul - Sparta Chisinau
19:00Sheriff Tiraspol - Iskra Ribnita
19:00Zimbru Chisinau - Sparta Selemet
19:30Speranta Nisporeni - Codru Lozova
20:00Petrocub - Floresti
NORVEÇ: Adeccoligaen
19:00Viking - Floro
NORWAY: Division 3 - Group 4
20:00Stord - Brann 2
NORWAY: Norway Cup Women
18:00Grand Bodo W - Trondheims-Orn W
18:30Innstrandens W - LSK Kvinner W
PHILIPPINES: Pfl
14:00Davao Aguilas - Global
14:00Stallion - Kaya
POLAND: Central Youth League - Play Offs
18:00Lech Poznan U19 - Cracovia U19
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Kondzo - CARA Brazzaville
16:00La Mancha - Patronage Sainte-Anne
17:00Leopard - V .Club Mokanda
18:00Cheminots - Diables Noirs
18:00Etoile du Congo - Poto-Poto
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:00Karlskrona - Torns
20:00Lunds - Mjallby
SWEDEN: Division 2 - Norrland
20:00Taftea IK - Friska Viljor
20:00Karlbergs - Lidingo IFK
21:00Sundbybergs - Bollnas
21:00Taby - Norrtalje
20:30Lindome - Olympic
20:30AFK Linkopings - Varmbols
20:30Huddinge - Aspudden Tellus
20:00FBK Karlstad - Nordvarmland
20:00Trollhattan - Vargarda IK
20:00Vanersborgs IF - Torslanda
20:30Stenungsunds - Hisingsbacka
20:00Hassleholms IF - Osterlen FF
20:00Nosaby IF - IFK Hassleholm
SWEDEN: Elitettan Women
20:00Orebro W - Vasteras W
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:00Malmo FF (Swe) - Molde (Nor)
17:00Jihlava (Cze) - Trnava (Svk)
17:00Zlin (Cze) - Znojmo (Cze)
17:30Brno (Cze) - Slovan Bratislava (Svk)
18:00Dun. Streda (Svk) - Znojmo (Cze)
18:00Michalovce (Svk) - L. Mikulas (Svk)
18:00Teplice (Cze) - Mas Taborsko (Cze)
18:30Wacker Innsbruck (Aut) - Ludogorets (Bul)
19:00Sered (Svk) - Z. Moravce (Svk)
20:00FC Viitorul (Rou) - Zimbru Chisinau (Mda)
20:00Sandvikens (Swe) - Djurgarden (Swe)
20:30Heist (Bel) - KV Mechelen (Bel)

Bugün için ertelenen herhangi bir maç bulunamadı

Türkiye'nin İddaa Oyunları Sitesi
kimdahacok-gol-atacak
Sanal iddaa Bonus Madenciliği
Üye Yorumları
kralmami :  1 gün önce
admin bey merhaba
...devamı
yakupy :  2 gün önce
Sayın admin para yatırma bonusuda olsaydı güzel olurdu. ...devamı
hadebakalim :  3 gün önce
Merhaba, kuponlarımı şu an nesine'den yapıyorum. Bets 10'dan...devamı
levennnttt :  3 gün önce
Teşekkür ederim ...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
Merhaba arkadaşlar, sadece Dünya kupasına özel olmak...devamı
levennnttt :  3 gün önce
Evet bu sefer en azından 20 sine kadar bir süre verirseniz iyi...devamı
koptugeliyor :  3 gün önce
Bahisdoktoru yarışma 14 ünde başlıyor diye 14 .den sonra...devamı
bahis doktoru :  4 gün önce
teşekkürler bilgi verdiğiniz için, bu karşılaşmayı...devamı
06ankara :  4 gün önce
saat şuan 16:57 maçda 24. dakika devam ediyor......devamı
Caziii_53 :  4 gün önce
https://www.bahisdoktoru.com/match_result.php?id=2194310&s_id=2028291&c_n=argentina&c_id=1077&l_id=5896&v_id=5966...devamı