Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 24/07 Paz
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:30Santa Cruz - Coritiba1
17:00Palmeiras - Atletico-MG
17:00Ponte Preta - Internacional
22:00Atletico-PR - Fluminense
22:00Chapecoense-SC - Botafogo RJ
22:00Cruzeiro - Sport Recife
22:00Gremio - Sao Paulo
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
22:3069'Vasco1 - 1Bragantino[0-1]3
00:30Bahia - Luverdense
03:00Londrina - Sampaio Correa1
03:00Paysandu PA - CRB
BREZİLYA: Serie C
01:00ABC - America RN
17:00Tombense - Boa
17:30Ypiranga FC - Juventude
22:00Confianca - ASA
22:00Guaratingueta - Guarani
KANADA: CSL
02:00Brantford - Ukraine United
02:30Atomic - York Region
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:003'Petrolera0 - 0Bucaramanga[0-0]
01:00Dep. Pasto - Junior1
02:00Ind. Medellin - La Equidad1
04:00Fortaleza - Atl. Nacional
23:15Huila - Dep. Cali
23:15Jaguares de Cordoba - Millonarios
KOLOMBİYA: Primera B
23:3035'Orsomarso0 - 0Leones[0-0]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
01:00Comunicaciones - Suchitepequez
05:00Petapa - Mictlan
20:00Marquense - Antigua
21:00Guastatoya - Coban Imperial
MEKSIKA: Primera División - Apertura
01:00Chiapas - Pachuca
01:00Cruz Azul - U.N.A.M.- Pumas
03:00Monarcas - Queretaro
03:00U.A.N.L.- Tigres - Atlas
03:06Club Leon - Necaxa
05:00Club America - Toluca
05:00Guadalajara Chivas - Monterrey
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:00Zacatepec - Dorados de Sinaloa
03:00Cafetaleros de Tapachula - Juarez
03:00Celaya - Loros
03:00Venados - Alebrijes Oaxaca
04:00Tampico Madero - Lobos BUAP
20:00Leones Negros - Coras
PANAMA: LPF
02:00Tauro - Chorrillo
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:006'Cerro Porteno0 - 0Diaz[0-0]
02:15Sol de America - Libertad Asuncion
23:30Deportivo Capiata - Guarani
PERU: Primera División - İkinci etap
23:00DASporting Cristal0 - 0Cajamarca[0-0]3
04:00Cesar Vallejo - Juan Aurich
19:15Alianza Atl. - Sport Huancayo
21:30Union Comercio - U. de Deportes
ABD: Major League Soccer
22:3047'Portland Timbers1 - 2Los Angeles Galaxy[1-2]2
02:30Columbus Crew - Orlando City
02:30Montreal Impact - Philadelphia Union
02:30New England Revolution - Chicago Fire2
02:30Toronto FC - DC United
04:00Colorado Rapids - FC Dallas
04:30Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps
20:00New York Red Bulls - New York City
22:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders
ABD: North American Soccer League - Playofflar
00:00Jacksonville A. - Ottawa Fury
02:30Indy Eleven - Edmonton
02:30Puerto Rico - Rayo
02:30Tampa Bay - New York Cosmos
03:00Minnesota - Fort Lauderdale
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:0047'La Guaira0 - 0Portuguesa[0-0]
01:00Estudiantes Merida - Carabobo
22:00JBL Zulia - Dep. Anzoategui
22:00Llaneros - Trujillanos
22:30Caracas - Zamora
23:00Estudiantes Caracas - Monagas
23:00Lara - Petare
ANGOLA: Girabola League
17:00C.R.D. Libolo - Interclube
17:30Academica - Benfica Luanda
17:30Caala - ASA
17:30Desportivo Huila - Progresso
AUSTRALIA: Npl Nsw
08:00Blacktown City - Rockdale City Suns
08:00Manly Utd - Blacktown Spartans
09:00Sydney Olympic - Hakoah Sydney
09:00Sydney Utd - APIA Tigers
AUSTRALIA: Npl Victoria
10:30Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
POLONYA: Super Kupası
09:00Queensland Lions - Eastern Suburbs
09:15Holland Park Hawks - Ipswich Knights
AUSTRALIA: Npl Queensland
07:00Sunshine Coast - Brisbane Strikers
AUSTRALIA: Npl Tasmania
09:30Clarence Utd. - Hobart Zebras
AUSTRALIA: Capital Territory
08:00Canberra FC - Gungahlin
08:00Canberra Olympic - Tuggeranong Utd
08:00Monaro Panthers - Cooma
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Broadmeadow - Hamilton Olympic
07:30Newcastle Jets U21 - Adamstown Rosebud
07:30Weston Bears - Charlestown City Blues
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30St. Polten - Austria Vienna
20:00Mattersburg - Admira
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
12:00Altach (Am) - SV Worgl
BOSNA HERSEK: Premier Lig
18:30Krupa - Mladost DK
20:30Siroki Brijeg - NK Vitez
21:00Zrinjski - Radnik Bijeljina
BREZİLYA: Serie D
17:00Brusque - Sao Bento
21:00SER Caxias - Inter de Lages
22:00America PE - AE Altos
22:00Anapolis - Caldense
22:00Fluminense de Feira - 7 de Setembro
22:00Linense - Ituano
22:00Parnahyba - CSA
22:00URT - Volta Redonda
23:00Itabaiana - Uniclinic
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiA. Italiano - Deportes Iquique
23:00ErtelendiCobresal - U. De Concepcion
23:00ErtelendiDeportes Temuco - U. Catolica
23:00ErtelendiEverton - Antofagasta
23:00ErtelendiO'Higgins - S. Wanderers
23:00ErtelendiPalestino - Colo Colo
23:00ErtelendiU. De Chile - Huachipato
23:00ErtelendiU. Espanola - San Luis
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiCobreloa - Magallanes
23:00ErtelendiD. Puerto Montt - Iberia
23:00ErtelendiLa Serena - Copiapo
23:00ErtelendiNublense - Curico Unido
23:00ErtelendiRangers - Valdivia
23:00ErtelendiSan Felipe - Coquimbo
23:00ErtelendiSan Marcos de Arica - S. Morning
ÇIN: Super Ligi
14:35Chongqing Lifan - Shijiazhuang
14:35Hebei - Changchun Yatai
14:35Jiangsu Suning - Henan Jianye
14:35Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
04:30San Carlos - Cartagines
05:00Alajuelense - Liberia
20:00Saprissa - Carmelita
20:00Zeledon - Belen
23:00Limon - U.C.R.
HIRVATISTAN: 1. HNL
22:00Lok. Zagreb - RNK Split
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
18:00Brozany - Chomutov
18:00Brumov - Velke Karlovice
18:00Bzenec - Breclav
18:00Ceska Lipa - Velvary
18:00Chotebor - Pelhrimov
18:00Jesenik - Sumperk
18:00Kralice na Hane - Nove Sady
18:00Lomnice - Most
18:00Marianske Lazne - Rokycany
18:00Motorlet Prague - Novy Bor
18:00Novy Bydzov - Chrastava
18:00Prerov - HFK Olomouc
18:00Probostov - Neratovice
18:00Provodov - Holesov
18:00Pusta Polom - Dolni Benesov
18:00Sedlcany - Kladno
18:00Sezimovo Usti - Sokol Hostoun
18:00Sous - FK Ostrov
18:00SS Ostra - Admira Prague
18:00Stara Rise - Vrchovina
18:00Steti - Pencin-Turnov
18:00Susice - Klatovy
18:00Svitavy - Letohrad
18:00Tisnov - Blansko
18:00Uhelne sklady Prague - Olympia HK
18:00Velka Bites - Tasovice
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Horsens - Sonderjyske
15:00Lyngby - Odense
17:00Silkeborg - Brondby
19:00Nordsjaelland - Midtjylland
21:00Randers FC - Aalborg
DANIMARKA: 1. Division
14:45Helsingor - AB Copenhagen
14:45Naestved - Nykobing
14:45Skive - Fredericia
14:45Vejle - F. Amager
14:45Vendsyssel FF - Koge
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
19:30LDU Quito - Delfin
20:00Aucas - Fuerza A.
22:00Mushuc Runa - River Plate Ecuador
22:15Barcelona SC - EL Nacional
22:15U. Catolica - Emelec
ESTONYA: Meistr ligi
19:00Kalju - Parnu Linnameeskond
19:00Levadia - Paide Linnameeskond
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Santos Tartu - Kohtla-Jarve
ESTONYA: Kupası
16:15Jalgpalliselts - Ulikool
17:00Ambla - Torva
19:00Castovanni Eagles - EMU
19:00Johvi Lokomotiv - Flora III
19:00Molycorp Silmet - Imavere
AVRUPA: European U21 Şampiyonası - Qualification
21:30France U19 - Italy U19
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
17:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag
17:00Klaksvik - IF Fuglafjordur
17:00NSI Runavik - Toftir
17:00TB Tvoroyri - B36 Torshavn
17:00Vikingur - AB Argir
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30HJK - PK-35 Vantaa
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - HIFK
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30GrIFK - Ekenas
18:30TPS - KTP
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Futura - PEPO
18:30Kultsu - JaPS
18:30Lahti Akatemia - KaPa
18:30Mikkeli - MPS
18:30Vaajakoski - Gnistan
18:30Aland - Espoo
18:30EsPa - BK-46
18:30Kontu - Honka
18:30SalPa - Viikingit
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
16:00Ammerthal - DJK Bamberg
MACARISTAN: NB I
19:00Gyirmot SE - MTK Budapest
19:00Paks - Videoton
19:00Vasas - Debrecen
İZLANDA: Landsbankadeild
20:00Akranes - Vestmannaeyjar
22:15Fjolnir - Valur
22:15Hafnarfjordur - Throttur
22:15Olafsvik - Breidablik
23:00Fylkir - Stjarnan
ENDONEZYA: ISL
12:00Persela Lamongan - Pusamania Borneo
15:00Persija Jakarta - Madura United
JAPONYA: J-Ligi Division 2
12:00Chiba - Shimizu
12:00Kamatamare - C-Osaka
12:00Kanazawa - Kumamoto
12:00Montedio Yamagata - Okayama
12:00Tokushima - Ehime
12:00Verdy - Kusatsu
12:00Yamaga - V-Varen Nagasaki
12:00Yokohama - Giravanz Kitakyushu
13:00Machida - Mito
13:00Renofa Yamaguchi - Kyoto
KAZAKİSTAN: Premier League
17:00Aktobe - Ordabasy
17:00Akzajyk Uralsk - Tobol
17:00Atyrau - Zhetysu Taldykorgan
17:00K. Almaty - Taraz
17:00Okzhetpes - I. Pavlodar
KENYA: Premier League
14:00Sofapaka - Tusker
15:00Bandari - Muhoroni
15:00Ulinzi Stars - Ushuru
16:15Gor Mahia - Nairobi City
LETONYA: Virslīga
17:00Riga FC - Ventspils
18:00FK Liepaja - Spartaks
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Silver
15:30Dwangwa United - Karonga United
15:30EPAC United - Azam Tigers
15:30Moyale Barracks - Wizards
MOLDOVA: Ulusal Lig
18:00Academia Chisinau - Ungheni
MOZAMBIQUE: Mocambola
16:00Estrela Vermelha Maputo - Chibuto
16:00Ferroviario Maputo - Chingale de Tete
MYANMAR: National League
12:00Yangon United - Southern Myanmar
12:00Zeyar Shwe Myay - Hantharwady United
12:30Yadanarbon - Shan United
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Start - Valerenga
19:00Odd - Viking
19:00Sogndal - Bodo/Glimt
19:00Tromso - Stabaek
21:00Lillestrom - Stromsgodset
NORVEÇ: Division 2, avd 1
16:00Nardo - Molde 2
19:00Stord - Nest-Sotra
PERU: Segunda División
20:30Atletico Torino - Willy Serrato
23:00Cienciano - Alianza Huanuco
23:30Carlos Manucci - AD Cantolao
23:30Deportivo Coopsol - Los Caimanes
23:30Santa Rosa - Sport Loreto
23:30Sport Ancash - Huaral
23:30Sport Victoria - Alfredo Salinas
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Plock
16:30Termalica B-B. - Cracovia
19:00Lech Poznan - Zaglebie
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
18:00CARA Brazzaville - Leopard
18:00Jeunes Fauves - Nico-Nicoye
18:00Kondzo - Etoile du Congo
18:00Muni Sport - La Mancha
18:00V .Club Mokanda - Patronage Sainte-Anne
ROMANYA: Divizia A
21:00CFR Cluj - Concordia
RUSYA: Kupası
14:00Kaluga - FK Strogino Moscow
15:00Chelyabinsk - Zenit-Izhevsk
16:00Dolgoprudny - Chertanovo M.
16:00FK Chayka - Chernomorets Novorossijsk
16:00Legion Makhachkala - Alania
16:00Lipetsk - Atom Novovoronezh
16:00Maykop - Afips
16:00Nosta - Syzran
16:00Pskov 747 - Smolensk
16:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol
16:00Solaris Moscow - Cherepovets
16:00T. Moscow - Ryazan
17:00Vityaz - Domodedovo
17:00Znamya Truda - Vladimir
17:00Zvezda St. Peterburg - Dynamo SPB
17:30Volga-Olimpiyets - Ulyanovsk
18:00Kamaz - Kirov
18:00Tekstilshtik - S. Kostroma
18:30D. Bryansk - Kursk
18:30Mashuk - Angust Nazran
19:00Armavir - Biolog
19:00Energomash Belgorod - R. Volgograd
SIRBISTAN: Super Liga
20:00Backa - Partizan
21:00Radnicki Nis - Cukaricki
SLOVAKYA: Corgon Liga
20:00Slovan Bratislava - Z. Moravce
20:00Trnava - Dun. Streda
21:15Presov - Michalovce
SLOVAKYA: Kupa
18:00Attack Vrutky - Dynamo Diviaky
18:00Banik Stiavnicke Bane - Salkova
18:00Besenova - Badin
18:00Cana - Mladost Kalsa
18:00Cernova - Kovacova
18:00Dlhe Klcovo - FK Humenne
18:00Dobsina - Roznava
18:00Druzstevnik Parchovany - Strazske
18:00Fatran Varin - Straza
18:00FK Terchova - Oravske Vesele
18:00Horne Saliby - Boleraz
18:00Hranovnica - Svit
18:00Iskra Hnusta - Poltar
18:00Jasenov - Ptava Pticie
18:00Jesenske - Vinica
18:00Kechnec - Velka Ida
18:00Kluknava - Krompachy
18:00Kr. Chlmec - Velky Hores
18:00Lehnice - OFK Malzenice
18:00Levoca - Harichovce
18:00Liptovske Sliace - Turcianska Stiavnicka
18:00L.Mikulas - Paludzka - Zarnovica
18:00Mala Ida - Moldava
18:00Maly Saris - Spisske Podhradie
18:00MFK Stara Tura - Castkovce
18:00Olovary - Novohrad Lucenec
18:00Oravska Jasenica - L. Hradok
18:00Oravska Poruba - Zav. Poruba
18:00Pata - Zvoncin
18:00Petrovce - Sobrance
18:00Predmier - Makov
18:00Priechod - Velky Krtis
18:00Radzovce - Nova Bana
18:00Rajec - Krasno
18:00Selce - Revuca
18:00Slavia TU Kosice - Geca
18:00Slovan Brvniste - Domaniza
18:00Slovan Skalite - Cadca
18:00Snaha Zborov - K. Nove Mesto
18:00Spisska Bela - Velka Lomnica
18:00Strecno - Teplicka
18:00Tatran Chlebnice - Tvrdosin
18:00Tatran Kracunovce - Sokol Lubotice
18:00Tisovec - Tornala
18:00Velky Saris - Sarisske Michalany
18:00Visnove - Nizna
18:00Vydrany - Slovan Hlohovec
18:00Zabokreky - Lip. Stiavnica
18:00ErtelendiZemianske Kostolany - Nemsova
19:00Bela - Bytca
SLOVENYA: Prva Liga
19:15Krsko - Domzale
21:15Maribor - Velenje
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Jeju Utd - Seoul
13:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai
13:00Seongnam - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
13:00Busan - Gyeongnam
14:00Gangwon - Goyang Zaicro FC
SUDAN: Sudani Premier League
16:30Al Hilal Kadougli - Rabita Kosti
16:30Amal Atbara - Nile Shindi
17:00Al Merreikh Club Nyala - Al-Hilal Omdurman
17:00Hilal Obied - Merikh Kosti
20:00Al-Khartoum - Al-Nsor
20:00Al-Merreikh - Al Amir Al Bahrawi Club
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Hammarby - AIK
18:30Goteborg - Jonkopings
18:30Helsingborg - Hacken
İSVEÇ: Superettan
18:00AFC United - Trelleborgs
19:00Sirius - Assyriska FF
20:00Halmstad - Angelholms
İSVIÇRE: Super Ligi
14:45Grasshoppers - Lausanne
14:45Thun - Vaduz
17:00Basel - Sion
İSVIÇRE: Challenge Ligi
16:00Aarau - Chiasso
16:00Le Mont - Wohlen
TAYLAND: Thai Premier Lig
14:00BBCU - Pattaya Utd
14:00Nakhon Ratchasima - Sisaket
15:00Army United - Chonburi
15:00Bangkok Glass - Chiangrai Utd
15:00Muang Thong Utd - Buriram
UKRAYNA: Premier League
17:00Zorya - Olimpik Donetsk
19:30Dnipro - Volyn Lutsk
UKRAYNA: 2. Lig
16:00Arsenal Kiev - Sumy
17:00Bukovyna - Veres Rivne
18:00Cherkaskyi Dnipro - Kolos Kovalyovka
18:00FC Poltava - Inhulets
18:00Mariupol - Skala Stryj
18:00Mykolaiv - Desna
18:00Naftovik-Ukrnafta - Kramatorsk
19:00Helios - Ternopil
19:00Obolon-Brovar K. - Hirnyk-Sport
USA: Usl
02:00Pittsburgh - Charlotte Independ.
02:00Richmond Kickers - Toronto FC 2
03:30Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
03:30Saint Louis - Colorado Springs
03:30San Antonio - Los Angeles 2
03:30Swope Park - OC Blues
23:00Bethlehem - Rochester
VIETNAM: V-Ligi
12:30BHTS Quang Nam - Gia Lai
13:00Hai Phong - Da Nang
14:00Thanh Hoa - Binh Duong
14:00Than Quang Ninh - Long An
14:00T&T Ha Noi - Song Lam Nghe An
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
21:00İptalArgentina - Haiti
21:00Uzbekistan - Iraq
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00İptalNewcastle Utd (Eng) - PSV (Ned)
15:001. FC Koln (Ger) - Malaga (Esp)
16:00Alemannia Aachen (Ger) - Marseille (Fra)
16:00Hibernian (Sco) - Birmingham (Eng)
16:00Twente (Ned) - Konyaspor (Tur)
16:00Verl (Ger) - Arminia Bielefeld (Ger)
17:00Wijgmaal (Bel) - Leuven (Bel)
17:30Atalanta (Ita) - Lumezzane (Ita)
18:00KV Mechelen (Bel) - Kardemir Karabuk (Tur)
18:30Chievo (Ita) - Altovicentino (Ita)
18:30Renate (Ita) - Torino (Ita)
19:15Benfica (Por) - Wolfsburg (Ger)
19:30Ferreira (Por) - Boavista (Por)
22:00Nacional (Por) - Sheffield Wed (Eng)
ZAMBIA: Super League
16:00Lusaka Tigers - Zanaco
16:00Red Arrows - Lumwana Radiants
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
22:3069'Vasco1 - 1Bragantino[0-1]3
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:003'Petrolera0 - 0Bucaramanga[0-0]
KOLOMBİYA: Primera B
23:3035'Orsomarso0 - 0Leones[0-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:006'Cerro Porteno0 - 0Diaz[0-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
23:00DASporting Cristal0 - 0Cajamarca[0-0]3
ABD: Major League Soccer
22:3047'Portland Timbers1 - 2Los Angeles Galaxy[1-2]2
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:0047'La Guaira0 - 0Portuguesa[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
03:00Londrina - Sampaio Correa1
03:00Paysandu PA - CRB
03:00Monarcas - Queretaro
03:00U.A.N.L.- Tigres - Atlas
03:06Club Leon - Necaxa
05:00Club America - Toluca
05:00Guadalajara Chivas - Monterrey
03:00Cafetaleros de Tapachula - Juarez
03:00Venados - Alebrijes Oaxaca
04:00Tampico Madero - Lobos BUAP
03:00Minnesota - Fort Lauderdale
AUSTRALIA: Npl Victoria
10:30Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30St. Polten - Austria Vienna
20:00Mattersburg - Admira
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
17:00Palmeiras - Atletico-MG
17:00Ponte Preta - Internacional
22:00Atletico-PR - Fluminense
22:00Chapecoense-SC - Botafogo RJ
22:00Cruzeiro - Sport Recife
22:00Gremio - Sao Paulo
BREZİLYA: Serie C
17:00Tombense - Boa
22:00Confianca - ASA
22:00Guaratingueta - Guarani
ÇIN: Super Ligi
14:35Chongqing Lifan - Shijiazhuang
14:35Hebei - Changchun Yatai
14:35Jiangsu Suning - Henan Jianye
14:35Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
04:00Fortaleza - Atl. Nacional
23:15Huila - Dep. Cali
23:15Jaguares de Cordoba - Millonarios
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
04:30San Carlos - Cartagines
05:00Alajuelense - Liberia
20:00Saprissa - Carmelita
20:00Zeledon - Belen
23:00Limon - U.C.R.
HIRVATISTAN: 1. HNL
22:00Lok. Zagreb - RNK Split
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Horsens - Sonderjyske
15:00Lyngby - Odense
17:00Silkeborg - Brondby
19:00Nordsjaelland - Midtjylland
21:00Randers FC - Aalborg
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
19:30LDU Quito - Delfin
20:00Aucas - Fuerza A.
22:00Mushuc Runa - River Plate Ecuador
22:15Barcelona SC - EL Nacional
22:15U. Catolica - Emelec
ESTONYA: Meistr ligi
19:00Kalju - Parnu Linnameeskond
19:00Levadia - Paide Linnameeskond
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30HJK - PK-35 Vantaa
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - HIFK
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30GrIFK - Ekenas
18:30TPS - KTP
MACARISTAN: NB I
19:00Gyirmot SE - MTK Budapest
19:00Paks - Videoton
19:00Vasas - Debrecen
22:15Fjolnir - Valur
22:15Hafnarfjordur - Throttur
22:15Olafsvik - Breidablik
23:00Fylkir - Stjarnan
JAPONYA: J-Ligi Division 2
12:00Chiba - Shimizu
12:00Kamatamare - C-Osaka
12:00Kanazawa - Kumamoto
12:00Montedio Yamagata - Okayama
12:00Tokushima - Ehime
12:00Verdy - Kusatsu
12:00Yamaga - V-Varen Nagasaki
12:00Yokohama - Giravanz Kitakyushu
13:00Machida - Mito
13:00Renofa Yamaguchi - Kyoto
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Start - Valerenga
19:00Odd - Viking
19:00Sogndal - Bodo/Glimt
19:00Tromso - Stabaek
21:00Lillestrom - Stromsgodset
19:00Stord - Nest-Sotra
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
23:30Deportivo Capiata - Guarani
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Cesar Vallejo - Juan Aurich
21:30Union Comercio - U. de Deportes
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Plock
16:30Termalica B-B. - Cracovia
19:00Lech Poznan - Zaglebie
ROMANYA: Divizia A
21:00CFR Cluj - Concordia
SIRBISTAN: Super Liga
20:00Backa - Partizan
21:00Radnicki Nis - Cukaricki
SLOVAKYA: Corgon Liga
20:00Slovan Bratislava - Z. Moravce
20:00Trnava - Dun. Streda
21:15Presov - Michalovce
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Jeju Utd - Seoul
13:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai
13:00Seongnam - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
13:00Busan - Gyeongnam
İSVEÇ: Superettan
18:00AFC United - Trelleborgs
19:00Sirius - Assyriska FF
20:00Halmstad - Angelholms
İSVIÇRE: Super Ligi
14:45Grasshoppers - Lausanne
14:45Thun - Vaduz
17:00Basel - Sion
İSVIÇRE: Challenge Ligi
16:00Aarau - Chiasso
16:00Le Mont - Wohlen
UKRAYNA: Premier League
17:00Zorya - Olimpik Donetsk
19:30Dnipro - Volyn Lutsk
ABD: Major League Soccer
04:00Colorado Rapids - FC Dallas
04:30Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps
20:00New York Red Bulls - New York City
22:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders
22:00Llaneros - Trujillanos
22:30Caracas - Zamora
23:00Estudiantes Caracas - Monagas

Bugün için tamamlanmış bir maç yok

BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:30Santa Cruz - Coritiba1
17:00Palmeiras - Atletico-MG
17:00Ponte Preta - Internacional
22:00Atletico-PR - Fluminense
22:00Chapecoense-SC - Botafogo RJ
22:00Cruzeiro - Sport Recife
22:00Gremio - Sao Paulo
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
00:30Bahia - Luverdense
03:00Londrina - Sampaio Correa1
03:00Paysandu PA - CRB
BREZİLYA: Serie C
01:00ABC - America RN
17:00Tombense - Boa
17:30Ypiranga FC - Juventude
22:00Confianca - ASA
22:00Guaratingueta - Guarani
KANADA: CSL
02:00Brantford - Ukraine United
02:30Atomic - York Region
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
01:00Dep. Pasto - Junior1
02:00Ind. Medellin - La Equidad1
04:00Fortaleza - Atl. Nacional
23:15Huila - Dep. Cali
23:15Jaguares de Cordoba - Millonarios
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
01:00Comunicaciones - Suchitepequez
05:00Petapa - Mictlan
20:00Marquense - Antigua
21:00Guastatoya - Coban Imperial
MEKSIKA: Primera División - Apertura
01:00Chiapas - Pachuca
01:00Cruz Azul - U.N.A.M.- Pumas
03:00Monarcas - Queretaro
03:00U.A.N.L.- Tigres - Atlas
03:06Club Leon - Necaxa
05:00Club America - Toluca
05:00Guadalajara Chivas - Monterrey
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:00Zacatepec - Dorados de Sinaloa
03:00Cafetaleros de Tapachula - Juarez
03:00Celaya - Loros
03:00Venados - Alebrijes Oaxaca
04:00Tampico Madero - Lobos BUAP
20:00Leones Negros - Coras
PANAMA: LPF
02:00Tauro - Chorrillo
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
02:15Sol de America - Libertad Asuncion
23:30Deportivo Capiata - Guarani
ABD: Major League Soccer
02:30Columbus Crew - Orlando City
02:30Montreal Impact - Philadelphia Union
02:30New England Revolution - Chicago Fire2
02:30Toronto FC - DC United
04:00Colorado Rapids - FC Dallas
04:30Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps
20:00New York Red Bulls - New York City
22:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders
ABD: North American Soccer League - Playofflar
00:00Jacksonville A. - Ottawa Fury
02:30Indy Eleven - Edmonton
02:30Puerto Rico - Rayo
02:30Tampa Bay - New York Cosmos
03:00Minnesota - Fort Lauderdale
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
01:00Estudiantes Merida - Carabobo
22:00JBL Zulia - Dep. Anzoategui
22:00Llaneros - Trujillanos
22:30Caracas - Zamora
23:00Estudiantes Caracas - Monagas
23:00Lara - Petare
ANGOLA: Girabola League
17:00C.R.D. Libolo - Interclube
17:30Academica - Benfica Luanda
17:30Caala - ASA
17:30Desportivo Huila - Progresso
AUSTRALIA: Npl Nsw
08:00Blacktown City - Rockdale City Suns
08:00Manly Utd - Blacktown Spartans
09:00Sydney Olympic - Hakoah Sydney
09:00Sydney Utd - APIA Tigers
AUSTRALIA: Npl Victoria
10:30Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
POLONYA: Super Kupası
09:00Queensland Lions - Eastern Suburbs
09:15Holland Park Hawks - Ipswich Knights
AUSTRALIA: Npl Queensland
07:00Sunshine Coast - Brisbane Strikers
AUSTRALIA: Npl Tasmania
09:30Clarence Utd. - Hobart Zebras
AUSTRALIA: Capital Territory
08:00Canberra FC - Gungahlin
08:00Canberra Olympic - Tuggeranong Utd
08:00Monaro Panthers - Cooma
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Broadmeadow - Hamilton Olympic
07:30Newcastle Jets U21 - Adamstown Rosebud
07:30Weston Bears - Charlestown City Blues
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
17:30St. Polten - Austria Vienna
20:00Mattersburg - Admira
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
12:00Altach (Am) - SV Worgl
BOSNA HERSEK: Premier Lig
18:30Krupa - Mladost DK
20:30Siroki Brijeg - NK Vitez
21:00Zrinjski - Radnik Bijeljina
BREZİLYA: Serie D
17:00Brusque - Sao Bento
21:00SER Caxias - Inter de Lages
22:00America PE - AE Altos
22:00Anapolis - Caldense
22:00Fluminense de Feira - 7 de Setembro
22:00Linense - Ituano
22:00Parnahyba - CSA
22:00URT - Volta Redonda
23:00Itabaiana - Uniclinic
ÇIN: Super Ligi
14:35Chongqing Lifan - Shijiazhuang
14:35Hebei - Changchun Yatai
14:35Jiangsu Suning - Henan Jianye
14:35Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
04:30San Carlos - Cartagines
05:00Alajuelense - Liberia
20:00Saprissa - Carmelita
20:00Zeledon - Belen
23:00Limon - U.C.R.
HIRVATISTAN: 1. HNL
22:00Lok. Zagreb - RNK Split
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
18:00Brozany - Chomutov
18:00Brumov - Velke Karlovice
18:00Bzenec - Breclav
18:00Ceska Lipa - Velvary
18:00Chotebor - Pelhrimov
18:00Jesenik - Sumperk
18:00Kralice na Hane - Nove Sady
18:00Lomnice - Most
18:00Marianske Lazne - Rokycany
18:00Motorlet Prague - Novy Bor
18:00Novy Bydzov - Chrastava
18:00Prerov - HFK Olomouc
18:00Probostov - Neratovice
18:00Provodov - Holesov
18:00Pusta Polom - Dolni Benesov
18:00Sedlcany - Kladno
18:00Sezimovo Usti - Sokol Hostoun
18:00Sous - FK Ostrov
18:00SS Ostra - Admira Prague
18:00Stara Rise - Vrchovina
18:00Steti - Pencin-Turnov
18:00Susice - Klatovy
18:00Svitavy - Letohrad
18:00Tisnov - Blansko
18:00Uhelne sklady Prague - Olympia HK
18:00Velka Bites - Tasovice
DANIMARKA: Süper Ligi
13:00Horsens - Sonderjyske
15:00Lyngby - Odense
17:00Silkeborg - Brondby
19:00Nordsjaelland - Midtjylland
21:00Randers FC - Aalborg
DANIMARKA: 1. Division
14:45Helsingor - AB Copenhagen
14:45Naestved - Nykobing
14:45Skive - Fredericia
14:45Vejle - F. Amager
14:45Vendsyssel FF - Koge
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
19:30LDU Quito - Delfin
20:00Aucas - Fuerza A.
22:00Mushuc Runa - River Plate Ecuador
22:15Barcelona SC - EL Nacional
22:15U. Catolica - Emelec
ESTONYA: Meistr ligi
19:00Kalju - Parnu Linnameeskond
19:00Levadia - Paide Linnameeskond
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Santos Tartu - Kohtla-Jarve
ESTONYA: Kupası
16:15Jalgpalliselts - Ulikool
17:00Ambla - Torva
19:00Castovanni Eagles - EMU
19:00Johvi Lokomotiv - Flora III
19:00Molycorp Silmet - Imavere
AVRUPA: European U21 Şampiyonası - Qualification
21:30France U19 - Italy U19
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
17:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag
17:00Klaksvik - IF Fuglafjordur
17:00NSI Runavik - Toftir
17:00TB Tvoroyri - B36 Torshavn
17:00Vikingur - AB Argir
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30HJK - PK-35 Vantaa
18:30Ilves - PS Kemi
18:30Rovaniemi - HIFK
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30GrIFK - Ekenas
18:30TPS - KTP
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Futura - PEPO
18:30Kultsu - JaPS
18:30Lahti Akatemia - KaPa
18:30Mikkeli - MPS
18:30Vaajakoski - Gnistan
18:30Aland - Espoo
18:30EsPa - BK-46
18:30Kontu - Honka
18:30SalPa - Viikingit
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
16:00Ammerthal - DJK Bamberg
MACARISTAN: NB I
19:00Gyirmot SE - MTK Budapest
19:00Paks - Videoton
19:00Vasas - Debrecen
İZLANDA: Landsbankadeild
20:00Akranes - Vestmannaeyjar
22:15Fjolnir - Valur
22:15Hafnarfjordur - Throttur
22:15Olafsvik - Breidablik
23:00Fylkir - Stjarnan
ENDONEZYA: ISL
12:00Persela Lamongan - Pusamania Borneo
15:00Persija Jakarta - Madura United
JAPONYA: J-Ligi Division 2
12:00Chiba - Shimizu
12:00Kamatamare - C-Osaka
12:00Kanazawa - Kumamoto
12:00Montedio Yamagata - Okayama
12:00Tokushima - Ehime
12:00Verdy - Kusatsu
12:00Yamaga - V-Varen Nagasaki
12:00Yokohama - Giravanz Kitakyushu
13:00Machida - Mito
13:00Renofa Yamaguchi - Kyoto
KAZAKİSTAN: Premier League
17:00Aktobe - Ordabasy
17:00Akzajyk Uralsk - Tobol
17:00Atyrau - Zhetysu Taldykorgan
17:00K. Almaty - Taraz
17:00Okzhetpes - I. Pavlodar
KENYA: Premier League
14:00Sofapaka - Tusker
15:00Bandari - Muhoroni
15:00Ulinzi Stars - Ushuru
16:15Gor Mahia - Nairobi City
LETONYA: Virslīga
17:00Riga FC - Ventspils
18:00FK Liepaja - Spartaks
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Silver
15:30Dwangwa United - Karonga United
15:30EPAC United - Azam Tigers
15:30Moyale Barracks - Wizards
MOLDOVA: Ulusal Lig
18:00Academia Chisinau - Ungheni
MOZAMBIQUE: Mocambola
16:00Estrela Vermelha Maputo - Chibuto
16:00Ferroviario Maputo - Chingale de Tete
MYANMAR: National League
12:00Yangon United - Southern Myanmar
12:00Zeyar Shwe Myay - Hantharwady United
12:30Yadanarbon - Shan United
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Start - Valerenga
19:00Odd - Viking
19:00Sogndal - Bodo/Glimt
19:00Tromso - Stabaek
21:00Lillestrom - Stromsgodset
NORVEÇ: Division 2, avd 1
16:00Nardo - Molde 2
19:00Stord - Nest-Sotra
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Cesar Vallejo - Juan Aurich
19:15Alianza Atl. - Sport Huancayo
21:30Union Comercio - U. de Deportes
PERU: Segunda División
20:30Atletico Torino - Willy Serrato
23:00Cienciano - Alianza Huanuco
23:30Carlos Manucci - AD Cantolao
23:30Deportivo Coopsol - Los Caimanes
23:30Santa Rosa - Sport Loreto
23:30Sport Ancash - Huaral
23:30Sport Victoria - Alfredo Salinas
POLONYA: Ekstraklasa
16:30Piast Gliwice - Plock
16:30Termalica B-B. - Cracovia
19:00Lech Poznan - Zaglebie
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
18:00CARA Brazzaville - Leopard
18:00Jeunes Fauves - Nico-Nicoye
18:00Kondzo - Etoile du Congo
18:00Muni Sport - La Mancha
18:00V .Club Mokanda - Patronage Sainte-Anne
ROMANYA: Divizia A
21:00CFR Cluj - Concordia
RUSYA: Kupası
14:00Kaluga - FK Strogino Moscow
15:00Chelyabinsk - Zenit-Izhevsk
16:00Dolgoprudny - Chertanovo M.
16:00FK Chayka - Chernomorets Novorossijsk
16:00Legion Makhachkala - Alania
16:00Lipetsk - Atom Novovoronezh
16:00Maykop - Afips
16:00Nosta - Syzran
16:00Pskov 747 - Smolensk
16:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol
16:00Solaris Moscow - Cherepovets
16:00T. Moscow - Ryazan
17:00Vityaz - Domodedovo
17:00Znamya Truda - Vladimir
17:00Zvezda St. Peterburg - Dynamo SPB
17:30Volga-Olimpiyets - Ulyanovsk
18:00Kamaz - Kirov
18:00Tekstilshtik - S. Kostroma
18:30D. Bryansk - Kursk
18:30Mashuk - Angust Nazran
19:00Armavir - Biolog
19:00Energomash Belgorod - R. Volgograd
SIRBISTAN: Super Liga
20:00Backa - Partizan
21:00Radnicki Nis - Cukaricki
SLOVAKYA: Corgon Liga
20:00Slovan Bratislava - Z. Moravce
20:00Trnava - Dun. Streda
21:15Presov - Michalovce
SLOVAKYA: Kupa
18:00Attack Vrutky - Dynamo Diviaky
18:00Banik Stiavnicke Bane - Salkova
18:00Besenova - Badin
18:00Cana - Mladost Kalsa
18:00Cernova - Kovacova
18:00Dlhe Klcovo - FK Humenne
18:00Dobsina - Roznava
18:00Druzstevnik Parchovany - Strazske
18:00Fatran Varin - Straza
18:00FK Terchova - Oravske Vesele
18:00Horne Saliby - Boleraz
18:00Hranovnica - Svit
18:00Iskra Hnusta - Poltar
18:00Jasenov - Ptava Pticie
18:00Jesenske - Vinica
18:00Kechnec - Velka Ida
18:00Kluknava - Krompachy
18:00Kr. Chlmec - Velky Hores
18:00Lehnice - OFK Malzenice
18:00Levoca - Harichovce
18:00Liptovske Sliace - Turcianska Stiavnicka
18:00L.Mikulas - Paludzka - Zarnovica
18:00Mala Ida - Moldava
18:00Maly Saris - Spisske Podhradie
18:00MFK Stara Tura - Castkovce
18:00Olovary - Novohrad Lucenec
18:00Oravska Jasenica - L. Hradok
18:00Oravska Poruba - Zav. Poruba
18:00Pata - Zvoncin
18:00Petrovce - Sobrance
18:00Predmier - Makov
18:00Priechod - Velky Krtis
18:00Radzovce - Nova Bana
18:00Rajec - Krasno
18:00Selce - Revuca
18:00Slavia TU Kosice - Geca
18:00Slovan Brvniste - Domaniza
18:00Slovan Skalite - Cadca
18:00Snaha Zborov - K. Nove Mesto
18:00Spisska Bela - Velka Lomnica
18:00Strecno - Teplicka
18:00Tatran Chlebnice - Tvrdosin
18:00Tatran Kracunovce - Sokol Lubotice
18:00Tisovec - Tornala
18:00Velky Saris - Sarisske Michalany
18:00Visnove - Nizna
18:00Vydrany - Slovan Hlohovec
18:00Zabokreky - Lip. Stiavnica
19:00Bela - Bytca
SLOVENYA: Prva Liga
19:15Krsko - Domzale
21:15Maribor - Velenje
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Jeju Utd - Seoul
13:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai
13:00Seongnam - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
13:00Busan - Gyeongnam
14:00Gangwon - Goyang Zaicro FC
SUDAN: Sudani Premier League
16:30Al Hilal Kadougli - Rabita Kosti
16:30Amal Atbara - Nile Shindi
17:00Al Merreikh Club Nyala - Al-Hilal Omdurman
17:00Hilal Obied - Merikh Kosti
20:00Al-Khartoum - Al-Nsor
20:00Al-Merreikh - Al Amir Al Bahrawi Club
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Hammarby - AIK
18:30Goteborg - Jonkopings
18:30Helsingborg - Hacken
İSVEÇ: Superettan
18:00AFC United - Trelleborgs
19:00Sirius - Assyriska FF
20:00Halmstad - Angelholms
İSVIÇRE: Super Ligi
14:45Grasshoppers - Lausanne
14:45Thun - Vaduz
17:00Basel - Sion
İSVIÇRE: Challenge Ligi
16:00Aarau - Chiasso
16:00Le Mont - Wohlen
TAYLAND: Thai Premier Lig
14:00BBCU - Pattaya Utd
14:00Nakhon Ratchasima - Sisaket
15:00Army United - Chonburi
15:00Bangkok Glass - Chiangrai Utd
15:00Muang Thong Utd - Buriram
UKRAYNA: Premier League
17:00Zorya - Olimpik Donetsk
19:30Dnipro - Volyn Lutsk
UKRAYNA: 2. Lig
16:00Arsenal Kiev - Sumy
17:00Bukovyna - Veres Rivne
18:00Cherkaskyi Dnipro - Kolos Kovalyovka
18:00FC Poltava - Inhulets
18:00Mariupol - Skala Stryj
18:00Mykolaiv - Desna
18:00Naftovik-Ukrnafta - Kramatorsk
19:00Helios - Ternopil
19:00Obolon-Brovar K. - Hirnyk-Sport
USA: Usl
02:00Pittsburgh - Charlotte Independ.
02:00Richmond Kickers - Toronto FC 2
03:30Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
03:30Saint Louis - Colorado Springs
03:30San Antonio - Los Angeles 2
03:30Swope Park - OC Blues
23:00Bethlehem - Rochester
VIETNAM: V-Ligi
12:30BHTS Quang Nam - Gia Lai
13:00Hai Phong - Da Nang
14:00Thanh Hoa - Binh Duong
14:00Than Quang Ninh - Long An
14:00T&T Ha Noi - Song Lam Nghe An
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
21:00Uzbekistan - Iraq
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
15:001. FC Koln (Ger) - Malaga (Esp)
16:00Alemannia Aachen (Ger) - Marseille (Fra)
16:00Hibernian (Sco) - Birmingham (Eng)
16:00Twente (Ned) - Konyaspor (Tur)
16:00Verl (Ger) - Arminia Bielefeld (Ger)
17:00Wijgmaal (Bel) - Leuven (Bel)
17:30Atalanta (Ita) - Lumezzane (Ita)
18:00KV Mechelen (Bel) - Kardemir Karabuk (Tur)
18:30Chievo (Ita) - Altovicentino (Ita)
18:30Renate (Ita) - Torino (Ita)
19:15Benfica (Por) - Wolfsburg (Ger)
19:30Ferreira (Por) - Boavista (Por)
22:00Nacional (Por) - Sheffield Wed (Eng)
ZAMBIA: Super League
16:00Lusaka Tigers - Zanaco
16:00Red Arrows - Lumwana Radiants
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiA. Italiano - Deportes Iquique
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiCobresal - U. De Concepcion
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiDeportes Temuco - U. Catolica
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiEverton - Antofagasta
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiO'Higgins - S. Wanderers
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiPalestino - Colo Colo
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiU. De Chile - Huachipato
ŞILI: Primera División - Clasura
23:00ErtelendiU. Espanola - San Luis
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiCobreloa - Magallanes
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiD. Puerto Montt - Iberia
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiLa Serena - Copiapo
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiNublense - Curico Unido
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiRangers - Valdivia
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiSan Felipe - Coquimbo
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
23:00ErtelendiSan Marcos de Arica - S. Morning
18:00ErtelendiZemianske Kostolany - Nemsova
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
21:00İptalArgentina - Haiti
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00İptalNewcastle Utd (Eng) - PSV (Ned)
Bets10
Üye Yorumları
Tiger35 :  4 saat önce
Teşekkür ederim Sayın Bahis Doktoru....devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
durumunuzu inceleyip dönüş yapacağız size....devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
incelemeye aldık, durumu size bildireceğiz....devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
sorunun çözüldüğünde seninle iletişime geçilecek....devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
bizim sitemizde parayla bahis oynanmamaktadır. sitemiz ücretsiz...devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
kenan bey merhaba, herhangi bir bilgiye farklı bir yere...devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
sponsor emailinizi girmeniz gerekiyor. profilinize girip sponsor...devamı
bahis doktoru :  9 saat önce
probleminizi kayıt olduğunuz sitede çözün lütfen....devamı
kenannalbant :  12 saat önce
tesekürler bahis dr ben parayla bahis yapmak istiyorum ne...devamı
mkarahan01 :  1 gün önce
Sayın bahisdoktoru.Yarışmada 29.oldum.100TL bonus yerine...devamı
En iyi Online Bahis Siteleri
En iyi seçenek : Bets10
En yüksek bonuslar, en iyi arayüz, en güvenli bahis. ilk üyelik bonusu 300 TL
Bets10
Tempobet
En Yüksek bahis oranları
En Hızlı para yatırma çekme.
Tempobet Giriş inceleme
1xBet
Zengin bahis seçenekleri, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 500 TL
1xBet
Hepsibahis
Hızlı para yatırma çekme,Yüksek oranlar, İlk üyelik bonusu 250 TL
Hepsibahis inceleme
Forvetbet
Yüksek bahis oranları Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 150 TL
Forvetbet inceleme
Odeonbet
Hızlı bahis ve yüksek oranlar Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 200 TL
Rivalo
Betboo
İyi bahis oranları, Yüksek bonuslar İlk üyelik bonusu 300 TL
Betboo
Süperbahis
Yüksek oranlar, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 300 TL
RestBet
Hızlı arayüz, Ekstra bonuslar
ilk üyelik bonusu 500 TL
Tipbet
600 TL'ye kadar üyelik bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
Tipbet
Rivalo
250 TL ilk üyelik bonusu, Cepbank ve kombo bonusları
Rivalo
Oddsring
500 TL ilk üyelik bonusu,
Cepbank ve Eco Bonus
Wonodds
Kombine, deposit, her gün bonus,
ilk üyelik bonusu 100 TL
BizimBahis
500 TL ilk Üyelik Bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
BizimBahis
ÖzelBet
Zengin para çekme seçenekleri,
ilk üyelik bonusu 200 TL
%25 Ecocard Bonusu
BetOlay
Kullanışlı arayüz, kombine bonusları,
depozit bonusları,
ilk üyelik bonusu 100 TL
Betin
Hızlı bahis ve ödemeler Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 300 TL
Betin inceleme
Artemisbet
Zengin bahis seçenekleri, sürekli bonuslar, ilk üyelik bonusu 1000 TL
BetCup
Zengin bahis seçenekleri, tüm para yatırma seçenekleri için bonus,
ilk üyelik bonusu 400 TL
Betsat
100 TL ilk üyelik bonusu,
Eco ve Canlı Casino Bonusu