Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 28/05 Cts
İNGILTERE: Şampiyona
19:00Hull City - Sheffield Wed16
İTALYA: Serie B
19:30Spezia - Trapani11
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
21:45Real Madrid - Atl. Madrid20
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:1584'CRB2 - 0Criciuma[1-0]7
02:3029'Goias0 - 1Brasil de Pelotas[0-1]
02:3027'Parana1 - 1Oeste[1-1]11
03:30Nautico - Sampaio Correa14
22:00Atletico GO - Vila Nova FC7
22:00Avai - Ceara4
22:00Joinville - Londrina3
22:30Vasco - Bahia3
KANADA: CSL
02:30Milton - London City
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00DAPetrolera0 - 0Fortaleza[0-0]5
04:00Cortulua - Envigado8
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00DAOttawa Fury0 - 1Fort Lauderdale[0-1]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
02:00DAArgentina1 - 0Honduras[1-0]
02:00DAUruguay2 - 1Trinidad & Tobago[2-1]
02:3017'Chile0 - 0Jamaica[0-0]
05:00Costa Rica - Venezuela
13:30Myanmar - Malaysia
16:00Rwanda - Senegal
16:30Botswana - Malawi
17:00Azerbaijan U21 - Slovenia U21
17:15Switzerland - Belgium
18:30Gabon - Mauritania
21:00Ghana - Guinea
ANGOLA: Girabola League
17:00Sagrada - Progresso
17:30Kabuscorp - Academica
18:00Interclube - Kuando Kubango
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:00Godoy Cruz - Estudiantes L.P.6
ARJANTIN: Primer B Nacional
04:00Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine5
04:15Talleres Cordoba - Boca Unidos
19:05Almagro - Juventud Unida Universitario
20:05Nueva Chicago - Instituto2
21:30Los Andes - Central Cordoba
22:00Ind. Rivadavia - Brown Adrogue
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
18:05Colegiales - Defensores de Belgrano
21:30Almirante Brown - Platense
21:30Barracas Central - Fenix
21:30Deportivo Armenio - Comunicaciones
21:30Deportivo Riestra - Deportivo Espanol
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Canuelas - Dep. Merlo
21:30Club Lujan - Sportivo Barracas
21:30Excursionistas - Argentino de Quilmes
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:30Argentino de Rosario - Ituzaingo
21:30General Lamadrid - Victoriano A.
ERMENISTAN: Premier Lig
16:00HükmenBanants Yerevan3 - 0Ulisses Yerevan[-]
AUSTRALIA: Npl Nsw
11:30Sutherland Sharks - Manly Utd
12:00Bonnyrigg White Eagles - Rockdale City Suns
12:00Hakoah Sydney - Wollongong
AUSTRALIA: Npl Victoria
08:00Avondale FC - Pascoe Vale3
08:00Green Gully - Melbourne Knights4
08:00Northcote City - Melbourne Victory U21
POLONYA: Super Kupası
11:15Holland Park Hawks - Queensland Lions
11:30Rochedale - Capalaba FC
12:00Eastern Suburbs - Mitchelton
12:00North Pine - Peninsula
AUSTRALIA: Npl Western Australia
10:00Armadale - Stirling Lions
10:00Bayswater - Floreat Athena
10:00Cockburn City - ECU Joondalup
10:00Inglewood Utd - Perth SC
10:00Perth Glory U21 - Balcatta
10:00Sorrento - Subiaco
AUSTRALIA: Npl Queensland
09:30F.N.Q. Heat - Olympic FC
11:00Brisbane Strikers - Brisbane U21
11:00Moreton Bay Utd - Brisbane City
12:00North Queensland - SWQ Thunder
AUSTRALIA: Npl Tasmania
08:00Olympia Warriors - Kingborough Lions
09:30Launceston - Devonport
09:30Northern Rangers - South Hobart
AUSTRALIA: Capital Territory
10:30Belconnen United - FFA Centre of Excellence
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Lambton J. - Newcastle Jets U21
08:00Valentine - Hamilton Olympic Warriors
AUSTRALIA & OCEANIA: Ofc Nations Cup
09:00New Zealand - Fiji
12:00Vanuatu - Solomon Islands
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Dornbirn - Altach (Am)
17:00Eugendorf - Schwaz
17:00Hard - Neumarkt
17:00Kufstein - Wattens
17:00Wacker Innsbruck (Am) - Salzburg (Am)
17:30Kitzbuhel - Bregenz
19:00Saalfelden - Johann
19:00Seekirchen - Reichenau
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Cruzeiro - America MG7
BREZİLYA: Serie C
21:30Tombense - Guarani
22:00Macae - Boa
BULGARISTAN: A PFG
17:00Beroe - Levski
17:00Pirin Blagoevgrad - Lok. Plovdiv3
17:00Slavia Sofia - Montana
CAPE VERDE: Campeonato Nacional
23:00Academico 83 - Mindelense
23:00Desportivo Praia - SC Atletico
23:00Sal-Rei - Academica Porto Novo
23:00Scorpion Vermelho - Sinagoga
23:00Sporting da Brava - FC Derby
23:00Vulcanico - ACA
ÇIN: Super Ligi
10:30Yanbian - Liaoning
14:35Henan Jianye - Guangzhou R&F
14:35Jiangsu Suning - Hangzhou Greentown
FİLDİŞİ SAHİLİ: Lig 1
19:00AS Denguele - Academie de FAD
19:00Sewe - SO Armee
19:00Stade d Abidjan - ASEC Mimosas
19:00Tanda - Moossou
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
18:00Ceske Budejovice - Vlasim
18:00FK Pardubice - Sokolov
18:00Frydek-Mistek - Opava
18:00Mas Taborsko - Usti nad Labem
18:00Sigma Olomouc B - Trinec
18:00Varnsdorf - Karvina
18:00Znojmo - Vysehrad
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
11:15Cesky Krumlov - Klatovy
11:15Motorlet Prague - Karlovy Vary
11:30Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen
18:00Cizova - Aritma Prague
18:00Doubravka - Rokycany
18:00Nove Straseci - Milevsko
11:15Lovosice - Litomerice
18:00Cesky Brod - Horni Mecholupy
18:00Litvinov - Libis
18:00Sous - Kladno
18:00Letohrad - Kutna Hora
18:00Vysoke Myto - Jablonec n. Jiz.
18:00Zivanice - Suchdol
11:30Bystrice n. P. - Sumperk
17:30Blansko - Zdirec n. D.
17:30Rosice - Slavoj Polna
17:30Uhersky Brod - Hodonin
17:30Hranice - Vsetin
17:30Odra Petrkovice - Krnov
17:30Petrovice - Slavicin
17:30Rymarov - Frydlant n. O.
17:30Valasske Mezirici - Dolni Benesov
CZECH REPUBLIC: U19 League
12:00Ceske Budejovice U19 - Plzen U19
12:00Mlada Boleslav U19 - Liberec U19
12:00Slovacko U19 - Opava U19
12:00Sparta Prague U19 - Jihlava U19
12:00Teplice U19 - Pribram U19
15:00Slavia Prague U19 - Ostrava U19
15:30Karvina U19 - Bohemians 1905 U19
DANIMARKA: 1. Division
16:00Helsingor - Vendsyssel FF
16:00Lyngby - Fredericia
16:00Naestved - Horsens
16:00Roskilde - Skive
16:00Silkeborg - Vejle
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
16:00Aarhus Fremad - AB Copenhagen2
16:00BK Frem - Brabrand3
16:00Marienlyst - Hvidovre3
16:00Thisted FC - Hellerup2
15:00Dalum IF - B 19083
16:00Jammerbugt - Avarta2
16:00Kolding IF - Holbaek2
16:00Naesby - Tarnby
16:00Odder - Svendborg2
EUROPE: Baltic Cup U21
18:00Lithuania U21 - Estonia U21
EUROPE: Premier League (Crimea)
15:00Berkut Evpatoria - Rubin Yalta
15:30Yevpatoriya - Kafa
16:00Bakhchisaray - SKCHF Sevastopol
16:00Ocean Kerch - TSK Simferopol
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Lahti - PK-35 Vantaa5
16:00Rovaniemi - SJK5
18:00Inter Turku - PS Kemi5
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00GrIFK - Haka1
16:00KTP - Jaro3
FİNLANDİYA: Kakkonen
16:00Futura - MPS
16:00Kultsu - KaPa
16:00Sudet - Lahti Akatemia
16:00Vaajakoski - PEPO 1
16:00Aland - BK-46
16:00EsPa - Honka
16:00SalPa - TPV
16:00AC Kajaani - Jazz Pori 2
16:00Lapua - Narpes Kraft
16:00MuSa - YPA
16:00OPS - Santa Claus
16:00VIFK - TP-47
FRANSA: CFA
19:00Amiens AC - Poissy
19:00Boulogne - Dieppe
19:00ES Wasquehal - Calais
19:00Lens II - Aubervilliers
19:00Mantes - Paris SG II
19:00Roye - Arras
19:00Sannois - Quevilly Rouen
19:00Troyes II - IC Croix
19:00Auxerre II - Lyon Duchere
19:00Grenoble - Montceau
19:00Jeanne d Arc - Sarre Union
19:00Lyon II - Yzeure
19:00Monts - Le Puy
19:00Moulins - St. Louis Neuweg
19:00Mulhouse - Villefranche
19:00Sochaux II - Jura Sud
19:00Bayonne - Nice II
19:00Le Las - Pau
19:00Marignane - Rodez
19:00Marseille II - Martigues
19:00Pontet - Colomiers
19:00Sete - Monaco II
19:00Tarbes - Hyeres
21:00İptalArles-Avignon - Stade Montois
19:00Bordeaux II - Saint-Malo
19:00Fleury-Merogis - Concarneau
19:00Fontenay - Bergerac
19:00Lorient II - Nantes II
19:00Plabennec - Stade Bordelais
19:00Romorantin - Chateaubriant
19:00Trelissac - Cholet
19:00Vitre - Viry-Chatillon
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
18:00Akanda - Olympique de Mandji
18:00FC Libreville - Mangasport
18:00Mberi Sportif - Pelican
18:00Nguen Asuku - Bitam
18:00Stade Mandji - Missile
18:00Stade Migoveen - Port-Gentil
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Westfalia Rhynern - Gutersloh
19:00Bogen - Fortuna Regensburg
19:00Burglengenfeld - Kornburg
19:00Erlbach - Deisenhofen
19:00Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers II
19:00Landsberg - Mering
18:00Meerbusch - Kapellen-Erft
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
10:00Southern District - Kitchee
İZLANDA: 2. Küme
17:00Keflavik - Grindavik
17:00Leiknir - Fjardabyggd
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
17:00Afturelding - Magni
17:00Hottur - IR Reykjavik
17:00Vestri - KV Reykjavik
19:00Grotta - Volsungur
ENDONEZYA: ISL
12:00Persipura Jayapura - Perseru Serui
12:00Semen Padang - Persela Lamongan
15:00Persib Bandung - Madura United
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:00Mantova - Cuneo1
18:30Pro Piacenza - AlbinoLeffe
16:00Prato - Lupa Roma1
17:00Rimini - L Aquila
17:00Melfi - Martina Franca
17:00Monopoli - Ischia
JAPONYA: J-Ligi Division 2
07:00Kamatamare - Mito2
07:00Tokushima - Giravanz Kitakyushu
08:00Kyoto - Yokohama6
08:00Sapporo - Renofa Yamaguchi
08:00Shimizu - Kusatsu6
10:00Gifu - Montedio Yamagata
12:00V-Varen Nagasaki - Chiba
12:30C-Osaka - Okayama
13:30Kumamoto - Machida2
LETONYA: Virslīga
14:00Metta/LU - Rigas FS
15:00Jelgava - Riga FC
LITVANYA: Division 2
13:00Krazante Kelme - FBK Kaunas
14:00Silute - Hegelmann Litauen
18:00Lokomotyvas - Dainava Alytus
MALAWI: Super League
15:30Max Bullets - Karonga United
15:30Mzuni - Civo Utd
15:30Red Lions - Silver
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
18:30Bokelj - Iskra
18:30Buducnost - Zeta
18:30Decic - Grbalj
18:30Mladost Podgorica - Mornar Bar
18:30Rudar - OFK Petrovac
18:30Sutjeska - Lovcen
FAS: Morocco Cup
18:00AJSB - Amal Souk Sebt
18:00Amal Tiznit - Renaissance Zmamra
18:00Benslimane - Ittihad Khemisset
18:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid
18:00Dcheira - RAC Casablanca
18:00Jeunesse Massira - AUSB
18:00Kasba Tadla - Jadida
18:00Meknes - Rachad Bernoussi
18:00Olympique Marrakech - Union Ait Melloul
18:00Raja Al Hoceima - Hassania Lazari Oujda
18:00Raja Beni Mellal - Adrar Souss
18:00Renaissance Martil - Chabab Atlas Khenifra
18:00Sidi Kacem - Sale
18:00US Temara - Stade Marocain
NİKARAGUA: Primera Division
23:00Esteli - UNAN-Managua
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Tromso - Sarpsborg 085
19:00Rosenborg - Molde6
NORVEÇ: Adeccoligaen
16:30Fredrikstad - Hodd1
NORVEÇ: Division 2, avd 1
18:00Follo - Harstad3
17:00Ham-Kam - Strindheim3
17:00Nardo - Gjovik-Lyn
17:00Nybergsund - Brumunddal1
17:00Stjordals Blink - Honefoss1
17:00Tynset - Brattvag1
18:00Elverum - Rosenborg 2
14:00Forde - Stord1
15:00Fana - Floro
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen
17:00Sola - Nest-Sotra
17:00Asker - Arendal
17:00Halden - Notodden
17:00Vindbjart - Baerum Sportsklubb
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Juan Aurich - FBC Melgar7
20:30Sporting Cristal - Garcilaso2
PERU: Segunda División
23:30Santa Rosa - Willy Serrato
POLAND: Iii Liga - Group I
16:00Chwaszczyno - B. Gdynia
16:00Lechia II Gdansk - Swit Skolwin
17:00Kaszubia Koscierzyna - Gwardia Koszalin
17:00Pomorskie - Przodkowo
18:00Wierzyca - Gryf 95 Slupsk
POLAND: Iii Liga - Group Ii
16:00Nielba Wagrowiec - Centra Ostrow Wielkopolski
17:00Ostrovia - Lech Poznan 2
18:00Jarocin - Kleczew
18:00Kujawianka Izbica Kujawska - Sroda
18:00Sparta Brodnica - Unia Swarzedz
18:00Start Warlubie - Elana Torun
18:00Warta Poznan - KKS Kalisz
18:00Wda Swiecie - Pelikan Niechanowo
POLAND: Iii Liga - Group Iv
18:00Gornik Z. 2 - Odra Opole
18:00Grunwald - Podbeskidzie 2
18:00Piast Gliwice 2 - LZS Piotrowka
18:00Pniowek - GKS Jastrzebie
18:00Ruch 2 - Czaniec
18:00Ruch Zdzieszowice - BKS Bielsko
18:00Skra - LKS Belk
18:00Szombierki Bytom - Bielsko-Biala
POLAND: Iii Liga - Group V
13:00Concordia Elblag - Wikielec
17:00Grajewo - Nowe Miasto Lubawskie
18:00Dzialdowo - Huragan Moraq
18:00Elk - Szczuczyn
19:00Jagiellonia II - Granica Ketrzyn
19:00Ostroda - Rominta Goldap
POLAND: Iii Liga - Group Vi
12:00Blekitni Raciaz - Sokol Aleksandrow Lodz
18:00Ner Poddebice - LKS Lodz
18:00Ursus Warszawa - GKS Pogon
18:00Warta Sieradz - Pelikan
18:30Warta Dzialoszyn - Legia II
20:00Polonia Warszawa - Otwock
POLAND: Iii Liga - Group Vii
12:00Unia Tarnow - Andrychow
17:00Korona Kielce 2 - NKP Podhale Nowy Targ
17:00Wisla II - Poprad Machnik Muszyna
18:00Czarni Polaniec - Garbarnia
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Spartakus Daleszyce
19:00Hutnik Nowa Huta - Oswiecim
POLAND: Iii Liga - Group Viii
13:00Avia Swidnik - Izolator Boguchwala
17:00Lewart Lubartow - Lublin
18:00Lublinianka - Sokol Sieniawa
18:00Orleta Radzyn Podlaski - Tomasovia T. L.
18:00Orzel Przeworsk - Jaroslaw
18:00Piast Tuczempy - S. Rzeszow
18:00Polonia Przemysl - Karpaty Krosno
18:00R. Rzeszow - Chelmianka Chelm
18:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00F. Constanta - Braila
13:00Clinceni - Calarasi
13:00SC Bacau - Rapid Bucuresti
11:00Berceni - Pojorata
11:00Gloria Buzau - Balotesti
11:00Baia Mare - Chindia Targoviste
11:00FC Brasov - UTA Arad
11:00Mioveni - Gaz Metan Medias
11:00Pancota - Metalul Resita
11:00Ramnicu Valcea - Tarlungeni
11:00U. Cluj - Satu Mare
RUSYA: 2nci Küme Güney
14:30Barnaul - Omsk
SENEGAL: Lig 1
19:30US Goree - Niary Tally
SINGAPUR: Kupa
14:30NagaWorld - Global
SLOVAKYA: 2.Lig
18:00D. Luzna - Nove Mesto
18:00Sala - B. Bystrica
18:00Trnava B - SK Senec
18:00Spisska Nova Ves - Haniska
18:00Teplicka - Poprad
18:00İptalL. Mikulas - Borcice
18:00Presov - Pohronie
18:00Zvolen - Sered
SOUTH AFRICA: Nedbank Cup
16:00Supersport Utd - Orlando Pirates1
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Seongnam - Incheon
09:00Jeju Utd - Ulsan Hyundai
10:00Gwangju FC - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
10:00Busan - Daejeon
13:00Bucheon FC 1995 - Hummel
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
19:00Villarreal B - UD Logrones
İSVEÇ: Allsvenskan
17:00AIK - Orebro
17:00Jonkopings - Sundsvall
17:00Ostersunds - Malmo FF
İSVEÇ: Superettan
17:00Dalkurd - Frej
17:00Degerfors - Assyriska FF
17:00Ljungskile - Angelholms
19:00Varbergs - Sirius
İSVEÇ: Division 1, Norra
16:00Umea FC - Vasteras SK
17:00Akropolis - Forward
17:00Brommapojkarna - Sleipner
17:00Carlstad - Team TG FF
17:00Qviding - Tvaakers
TAYLAND: Thai Premier Lig
14:00Chainat - Army United
14:00Pattaya Utd - Sisaket
14:00Suphanburi - Bangkok Glass
15:00Sukhothai - BEC Tero Sasana
16:00BBCU - Muang Thong Utd
İRAN: Division 1 - Terfi Playofflar
16:00FC Asgabat - Balkan
16:00ErtelendiKopetdag Asgabat - Altyn Asyr
16:00Merw - Kopetdag Asgabat
16:00Sagadam - Altyn Asyr
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Danubio - Wanderers
21:00Fenix - Sisley
21:00Liverpool M. - Villa Teresa
21:00Racing Montevideo - Juventud
21:00Rentistas - Club Nacional
ABD: Major League Soccer
02:00Sporting Kansas City - DC United6
USA: Usl
04:00Colorado Springs - OC Blues
ENDONESYA: Premier League
14:00Andijon - Shortan Guzor
14:00Buxoro - Navbahor Namangan
14:00Kokand 1912 - Lok. Tashkent
14:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor
14:00Olmaliq FK - Mashal Muborak
14:00Pakhtakor - Neftchi Fargona
14:00Qizilqum Zarafshon - Met. Bekobod
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
22:00Detroit (Usa) - United of Manchester (Eng)
ZAMBIA: Super League
16:00Green Buffaloes FC - NAPSA Stars
16:00Kabwe - Green Eagles
16:00Lusaka Dynamos - ZESCO
16:00Lusaka Tigers - Nkwazi
16:00Mufulira - Nakambala Leopards
16:00Nchanga Rangers - Forest Rangers
16:00Nkana - Lumwana Radiants
16:00Zanaco - Red Arrows
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Dynamos - Highlanders
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:1584'CRB2 - 0Criciuma[1-0]7
02:3029'Goias0 - 1Brasil de Pelotas[0-1]
02:3027'Parana1 - 1Oeste[1-1]11
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00DAPetrolera0 - 0Fortaleza[0-0]5
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00DAOttawa Fury0 - 1Fort Lauderdale[0-1]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
02:00DAArgentina1 - 0Honduras[1-0]
02:00DAUruguay2 - 1Trinidad & Tobago[2-1]
02:3017'Chile0 - 0Jamaica[0-0]
İNGILTERE: Şampiyona
19:00Hull City - Sheffield Wed16
İTALYA: Serie B
19:30Spezia - Trapani11
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
21:45Real Madrid - Atl. Madrid20
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
03:30Nautico - Sampaio Correa14
22:00Atletico GO - Vila Nova FC7
22:00Avai - Ceara4
22:00Joinville - Londrina3
22:30Vasco - Bahia3
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:00Godoy Cruz - Estudiantes L.P.6
ARJANTIN: Primer B Nacional
04:00Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine5
04:15Talleres Cordoba - Boca Unidos
20:05Nueva Chicago - Instituto2
21:30Los Andes - Central Cordoba
22:00Ind. Rivadavia - Brown Adrogue
21:30Almirante Brown - Platense
21:30Barracas Central - Fenix
21:30Deportivo Riestra - Deportivo Espanol
AUSTRALIA: Npl Victoria
08:00Avondale FC - Pascoe Vale3
08:00Green Gully - Melbourne Knights4
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Dornbirn - Altach (Am)
17:00Eugendorf - Schwaz
17:00Hard - Neumarkt
17:00Kufstein - Wattens
17:00Wacker Innsbruck (Am) - Salzburg (Am)
17:30Kitzbuhel - Bregenz
19:00Saalfelden - Johann
19:00Seekirchen - Reichenau
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Cruzeiro - America MG7
22:00Macae - Boa
BULGARISTAN: A PFG
17:00Beroe - Levski
17:00Pirin Blagoevgrad - Lok. Plovdiv3
17:00Slavia Sofia - Montana
ÇIN: Super Ligi
10:30Yanbian - Liaoning
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
04:00Cortulua - Envigado8
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
18:00Ceske Budejovice - Vlasim
18:00FK Pardubice - Sokolov
18:00Frydek-Mistek - Opava
18:00Mas Taborsko - Usti nad Labem
18:00Varnsdorf - Karvina
18:00Znojmo - Vysehrad
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
16:00Aarhus Fremad - AB Copenhagen2
16:00BK Frem - Brabrand3
16:00Marienlyst - Hvidovre3
16:00Thisted FC - Hellerup2
15:00Dalum IF - B 19083
16:00Jammerbugt - Avarta2
16:00Kolding IF - Holbaek2
16:00Odder - Svendborg2
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Lahti - PK-35 Vantaa5
16:00Rovaniemi - SJK5
18:00Inter Turku - PS Kemi5
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00GrIFK - Haka1
16:00KTP - Jaro3
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:00Mantova - Cuneo1
18:30Pro Piacenza - AlbinoLeffe
16:00Prato - Lupa Roma1
17:00Rimini - L Aquila
17:00Melfi - Martina Franca
JAPONYA: J-Ligi Division 2
07:00Kamatamare - Mito2
07:00Tokushima - Giravanz Kitakyushu
08:00Kyoto - Yokohama6
08:00Shimizu - Kusatsu6
10:00Gifu - Montedio Yamagata
12:00V-Varen Nagasaki - Chiba
12:30C-Osaka - Okayama
13:30Kumamoto - Machida2
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Tromso - Sarpsborg 085
19:00Rosenborg - Molde6
NORVEÇ: Adeccoligaen
16:30Fredrikstad - Hodd1
NORVEÇ: Division 2, avd 1
18:00Follo - Harstad3
17:00Ham-Kam - Strindheim3
17:00Nybergsund - Brumunddal1
17:00Stjordals Blink - Honefoss1
17:00Tynset - Brattvag1
14:00Forde - Stord1
15:00Fana - Floro
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen
17:00Sola - Nest-Sotra
17:00Asker - Arendal
17:00Halden - Notodden
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Juan Aurich - FBC Melgar7
20:30Sporting Cristal - Garcilaso2
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Seongnam - Incheon
09:00Jeju Utd - Ulsan Hyundai
10:00Gwangju FC - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
10:00Busan - Daejeon
13:00Bucheon FC 1995 - Hummel
İSVEÇ: Superettan
17:00Dalkurd - Frej
17:00Degerfors - Assyriska FF
17:00Ljungskile - Angelholms
19:00Varbergs - Sirius
İSVEÇ: Division 1, Norra
16:00Umea FC - Vasteras SK
17:00Akropolis - Forward
17:00Brommapojkarna - Sleipner
17:00Qviding - Tvaakers
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Danubio - Wanderers
21:00Fenix - Sisley
21:00Liverpool M. - Villa Teresa
21:00Racing Montevideo - Juventud
21:00Rentistas - Club Nacional
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
05:00Costa Rica - Venezuela
17:15Switzerland - Belgium
ERMENISTAN: Premier Lig
16:00HükmenBanants Yerevan3 - 0Ulisses Yerevan[-]
İNGILTERE: Şampiyona
19:00Hull City - Sheffield Wed16
İTALYA: Serie B
19:30Spezia - Trapani11
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Play Offlar
21:45Real Madrid - Atl. Madrid20
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
03:30Nautico - Sampaio Correa14
22:00Atletico GO - Vila Nova FC7
22:00Avai - Ceara4
22:00Joinville - Londrina3
22:30Vasco - Bahia3
KANADA: CSL
02:30Milton - London City
ANGOLA: Girabola League
17:00Sagrada - Progresso
17:30Kabuscorp - Academica
18:00Interclube - Kuando Kubango
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
23:00Godoy Cruz - Estudiantes L.P.6
ARJANTIN: Primer B Nacional
04:00Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine5
04:15Talleres Cordoba - Boca Unidos
19:05Almagro - Juventud Unida Universitario
20:05Nueva Chicago - Instituto2
21:30Los Andes - Central Cordoba
22:00Ind. Rivadavia - Brown Adrogue
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
18:05Colegiales - Defensores de Belgrano
21:30Almirante Brown - Platense
21:30Barracas Central - Fenix
21:30Deportivo Armenio - Comunicaciones
21:30Deportivo Riestra - Deportivo Espanol
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Canuelas - Dep. Merlo
21:30Club Lujan - Sportivo Barracas
21:30Excursionistas - Argentino de Quilmes
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:30Argentino de Rosario - Ituzaingo
21:30General Lamadrid - Victoriano A.
AUSTRALIA: Npl Nsw
11:30Sutherland Sharks - Manly Utd
12:00Bonnyrigg White Eagles - Rockdale City Suns
12:00Hakoah Sydney - Wollongong
AUSTRALIA: Npl Victoria
08:00Avondale FC - Pascoe Vale3
08:00Green Gully - Melbourne Knights4
08:00Northcote City - Melbourne Victory U21
POLONYA: Super Kupası
11:15Holland Park Hawks - Queensland Lions
11:30Rochedale - Capalaba FC
12:00Eastern Suburbs - Mitchelton
12:00North Pine - Peninsula
AUSTRALIA: Npl Western Australia
10:00Armadale - Stirling Lions
10:00Bayswater - Floreat Athena
10:00Cockburn City - ECU Joondalup
10:00Inglewood Utd - Perth SC
10:00Perth Glory U21 - Balcatta
10:00Sorrento - Subiaco
AUSTRALIA: Npl Queensland
09:30F.N.Q. Heat - Olympic FC
11:00Brisbane Strikers - Brisbane U21
11:00Moreton Bay Utd - Brisbane City
12:00North Queensland - SWQ Thunder
AUSTRALIA: Npl Tasmania
08:00Olympia Warriors - Kingborough Lions
09:30Launceston - Devonport
09:30Northern Rangers - South Hobart
AUSTRALIA: Capital Territory
10:30Belconnen United - FFA Centre of Excellence
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30Lambton J. - Newcastle Jets U21
08:00Valentine - Hamilton Olympic Warriors
AUSTRALIA & OCEANIA: Ofc Nations Cup
09:00New Zealand - Fiji
12:00Vanuatu - Solomon Islands
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Dornbirn - Altach (Am)
17:00Eugendorf - Schwaz
17:00Hard - Neumarkt
17:00Kufstein - Wattens
17:00Wacker Innsbruck (Am) - Salzburg (Am)
17:30Kitzbuhel - Bregenz
19:00Saalfelden - Johann
19:00Seekirchen - Reichenau
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
22:00Cruzeiro - America MG7
BREZİLYA: Serie C
21:30Tombense - Guarani
22:00Macae - Boa
BULGARISTAN: A PFG
17:00Beroe - Levski
17:00Pirin Blagoevgrad - Lok. Plovdiv3
17:00Slavia Sofia - Montana
CAPE VERDE: Campeonato Nacional
23:00Academico 83 - Mindelense
23:00Desportivo Praia - SC Atletico
23:00Sal-Rei - Academica Porto Novo
23:00Scorpion Vermelho - Sinagoga
23:00Sporting da Brava - FC Derby
23:00Vulcanico - ACA
ÇIN: Super Ligi
10:30Yanbian - Liaoning
14:35Henan Jianye - Guangzhou R&F
14:35Jiangsu Suning - Hangzhou Greentown
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
04:00Cortulua - Envigado8
FİLDİŞİ SAHİLİ: Lig 1
19:00AS Denguele - Academie de FAD
19:00Sewe - SO Armee
19:00Stade d Abidjan - ASEC Mimosas
19:00Tanda - Moossou
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
18:00Ceske Budejovice - Vlasim
18:00FK Pardubice - Sokolov
18:00Frydek-Mistek - Opava
18:00Mas Taborsko - Usti nad Labem
18:00Sigma Olomouc B - Trinec
18:00Varnsdorf - Karvina
18:00Znojmo - Vysehrad
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
11:15Cesky Krumlov - Klatovy
11:15Motorlet Prague - Karlovy Vary
11:30Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen
18:00Cizova - Aritma Prague
18:00Doubravka - Rokycany
18:00Nove Straseci - Milevsko
11:15Lovosice - Litomerice
18:00Cesky Brod - Horni Mecholupy
18:00Litvinov - Libis
18:00Sous - Kladno
18:00Letohrad - Kutna Hora
18:00Vysoke Myto - Jablonec n. Jiz.
18:00Zivanice - Suchdol
11:30Bystrice n. P. - Sumperk
17:30Blansko - Zdirec n. D.
17:30Rosice - Slavoj Polna
17:30Uhersky Brod - Hodonin
17:30Hranice - Vsetin
17:30Odra Petrkovice - Krnov
17:30Petrovice - Slavicin
17:30Rymarov - Frydlant n. O.
17:30Valasske Mezirici - Dolni Benesov
CZECH REPUBLIC: U19 League
12:00Ceske Budejovice U19 - Plzen U19
12:00Mlada Boleslav U19 - Liberec U19
12:00Slovacko U19 - Opava U19
12:00Sparta Prague U19 - Jihlava U19
12:00Teplice U19 - Pribram U19
15:00Slavia Prague U19 - Ostrava U19
15:30Karvina U19 - Bohemians 1905 U19
DANIMARKA: 1. Division
16:00Helsingor - Vendsyssel FF
16:00Lyngby - Fredericia
16:00Naestved - Horsens
16:00Roskilde - Skive
16:00Silkeborg - Vejle
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
16:00Aarhus Fremad - AB Copenhagen2
16:00BK Frem - Brabrand3
16:00Marienlyst - Hvidovre3
16:00Thisted FC - Hellerup2
15:00Dalum IF - B 19083
16:00Jammerbugt - Avarta2
16:00Kolding IF - Holbaek2
16:00Naesby - Tarnby
16:00Odder - Svendborg2
EUROPE: Baltic Cup U21
18:00Lithuania U21 - Estonia U21
EUROPE: Premier League (Crimea)
15:00Berkut Evpatoria - Rubin Yalta
15:30Yevpatoriya - Kafa
16:00Bakhchisaray - SKCHF Sevastopol
16:00Ocean Kerch - TSK Simferopol
FINLANDIYA: Veikkausliiga
16:00Lahti - PK-35 Vantaa5
16:00Rovaniemi - SJK5
18:00Inter Turku - PS Kemi5
FINLANDIYA: Ykkonen
16:00GrIFK - Haka1
16:00KTP - Jaro3
FİNLANDİYA: Kakkonen
16:00Futura - MPS
16:00Kultsu - KaPa
16:00Sudet - Lahti Akatemia
16:00Vaajakoski - PEPO 1
16:00Aland - BK-46
16:00EsPa - Honka
16:00SalPa - TPV
16:00AC Kajaani - Jazz Pori 2
16:00Lapua - Narpes Kraft
16:00MuSa - YPA
16:00OPS - Santa Claus
16:00VIFK - TP-47
FRANSA: CFA
19:00Amiens AC - Poissy
19:00Boulogne - Dieppe
19:00ES Wasquehal - Calais
19:00Lens II - Aubervilliers
19:00Mantes - Paris SG II
19:00Roye - Arras
19:00Sannois - Quevilly Rouen
19:00Troyes II - IC Croix
19:00Auxerre II - Lyon Duchere
19:00Grenoble - Montceau
19:00Jeanne d Arc - Sarre Union
19:00Lyon II - Yzeure
19:00Monts - Le Puy
19:00Moulins - St. Louis Neuweg
19:00Mulhouse - Villefranche
19:00Sochaux II - Jura Sud
19:00Bayonne - Nice II
19:00Le Las - Pau
19:00Marignane - Rodez
19:00Marseille II - Martigues
19:00Pontet - Colomiers
19:00Sete - Monaco II
19:00Tarbes - Hyeres
19:00Bordeaux II - Saint-Malo
19:00Fleury-Merogis - Concarneau
19:00Fontenay - Bergerac
19:00Lorient II - Nantes II
19:00Plabennec - Stade Bordelais
19:00Romorantin - Chateaubriant
19:00Trelissac - Cholet
19:00Vitre - Viry-Chatillon
AVUSTURALYA: Batı Avustralya Premier Ligi - Playofflar
18:00Akanda - Olympique de Mandji
18:00FC Libreville - Mangasport
18:00Mberi Sportif - Pelican
18:00Nguen Asuku - Bitam
18:00Stade Mandji - Missile
18:00Stade Migoveen - Port-Gentil
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Westfalia Rhynern - Gutersloh
19:00Bogen - Fortuna Regensburg
19:00Burglengenfeld - Kornburg
19:00Erlbach - Deisenhofen
19:00Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers II
19:00Landsberg - Mering
18:00Meerbusch - Kapellen-Erft
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
10:00Southern District - Kitchee
İZLANDA: 2. Küme
17:00Keflavik - Grindavik
17:00Leiknir - Fjardabyggd
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
17:00Afturelding - Magni
17:00Hottur - IR Reykjavik
17:00Vestri - KV Reykjavik
19:00Grotta - Volsungur
ENDONEZYA: ISL
12:00Persipura Jayapura - Perseru Serui
12:00Semen Padang - Persela Lamongan
15:00Persib Bandung - Madura United
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:00Mantova - Cuneo1
18:30Pro Piacenza - AlbinoLeffe
16:00Prato - Lupa Roma1
17:00Rimini - L Aquila
17:00Melfi - Martina Franca
17:00Monopoli - Ischia
JAPONYA: J-Ligi Division 2
07:00Kamatamare - Mito2
07:00Tokushima - Giravanz Kitakyushu
08:00Kyoto - Yokohama6
08:00Sapporo - Renofa Yamaguchi
08:00Shimizu - Kusatsu6
10:00Gifu - Montedio Yamagata
12:00V-Varen Nagasaki - Chiba
12:30C-Osaka - Okayama
13:30Kumamoto - Machida2
LETONYA: Virslīga
14:00Metta/LU - Rigas FS
15:00Jelgava - Riga FC
LITVANYA: Division 2
13:00Krazante Kelme - FBK Kaunas
14:00Silute - Hegelmann Litauen
18:00Lokomotyvas - Dainava Alytus
MALAWI: Super League
15:30Max Bullets - Karonga United
15:30Mzuni - Civo Utd
15:30Red Lions - Silver
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
18:30Bokelj - Iskra
18:30Buducnost - Zeta
18:30Decic - Grbalj
18:30Mladost Podgorica - Mornar Bar
18:30Rudar - OFK Petrovac
18:30Sutjeska - Lovcen
FAS: Morocco Cup
18:00AJSB - Amal Souk Sebt
18:00Amal Tiznit - Renaissance Zmamra
18:00Benslimane - Ittihad Khemisset
18:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid
18:00Dcheira - RAC Casablanca
18:00Jeunesse Massira - AUSB
18:00Kasba Tadla - Jadida
18:00Meknes - Rachad Bernoussi
18:00Olympique Marrakech - Union Ait Melloul
18:00Raja Al Hoceima - Hassania Lazari Oujda
18:00Raja Beni Mellal - Adrar Souss
18:00Renaissance Martil - Chabab Atlas Khenifra
18:00Sidi Kacem - Sale
18:00US Temara - Stade Marocain
NİKARAGUA: Primera Division
23:00Esteli - UNAN-Managua
NORVEÇ: Tippeligaen
16:30Tromso - Sarpsborg 085
19:00Rosenborg - Molde6
NORVEÇ: Adeccoligaen
16:30Fredrikstad - Hodd1
NORVEÇ: Division 2, avd 1
18:00Follo - Harstad3
17:00Ham-Kam - Strindheim3
17:00Nardo - Gjovik-Lyn
17:00Nybergsund - Brumunddal1
17:00Stjordals Blink - Honefoss1
17:00Tynset - Brattvag1
18:00Elverum - Rosenborg 2
14:00Forde - Stord1
15:00Fana - Floro
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen
17:00Sola - Nest-Sotra
17:00Asker - Arendal
17:00Halden - Notodden
17:00Vindbjart - Baerum Sportsklubb
PERU: Primera División - İkinci etap
04:00Juan Aurich - FBC Melgar7
20:30Sporting Cristal - Garcilaso2
PERU: Segunda División
23:30Santa Rosa - Willy Serrato
POLAND: Iii Liga - Group I
16:00Chwaszczyno - B. Gdynia
16:00Lechia II Gdansk - Swit Skolwin
17:00Kaszubia Koscierzyna - Gwardia Koszalin
17:00Pomorskie - Przodkowo
18:00Wierzyca - Gryf 95 Slupsk
POLAND: Iii Liga - Group Ii
16:00Nielba Wagrowiec - Centra Ostrow Wielkopolski
17:00Ostrovia - Lech Poznan 2
18:00Jarocin - Kleczew
18:00Kujawianka Izbica Kujawska - Sroda
18:00Sparta Brodnica - Unia Swarzedz
18:00Start Warlubie - Elana Torun
18:00Warta Poznan - KKS Kalisz
18:00Wda Swiecie - Pelikan Niechanowo
POLAND: Iii Liga - Group Iv
18:00Gornik Z. 2 - Odra Opole
18:00Grunwald - Podbeskidzie 2
18:00Piast Gliwice 2 - LZS Piotrowka
18:00Pniowek - GKS Jastrzebie
18:00Ruch 2 - Czaniec
18:00Ruch Zdzieszowice - BKS Bielsko
18:00Skra - LKS Belk
18:00Szombierki Bytom - Bielsko-Biala
POLAND: Iii Liga - Group V
13:00Concordia Elblag - Wikielec
17:00Grajewo - Nowe Miasto Lubawskie
18:00Dzialdowo - Huragan Moraq
18:00Elk - Szczuczyn
19:00Jagiellonia II - Granica Ketrzyn
19:00Ostroda - Rominta Goldap
POLAND: Iii Liga - Group Vi
12:00Blekitni Raciaz - Sokol Aleksandrow Lodz
18:00Ner Poddebice - LKS Lodz
18:00Ursus Warszawa - GKS Pogon
18:00Warta Sieradz - Pelikan
18:30Warta Dzialoszyn - Legia II
20:00Polonia Warszawa - Otwock
POLAND: Iii Liga - Group Vii
12:00Unia Tarnow - Andrychow
17:00Korona Kielce 2 - NKP Podhale Nowy Targ
17:00Wisla II - Poprad Machnik Muszyna
18:00Czarni Polaniec - Garbarnia
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Spartakus Daleszyce
19:00Hutnik Nowa Huta - Oswiecim
POLAND: Iii Liga - Group Viii
13:00Avia Swidnik - Izolator Boguchwala
17:00Lewart Lubartow - Lublin
18:00Lublinianka - Sokol Sieniawa
18:00Orleta Radzyn Podlaski - Tomasovia T. L.
18:00Orzel Przeworsk - Jaroslaw
18:00Piast Tuczempy - S. Rzeszow
18:00Polonia Przemysl - Karpaty Krosno
18:00R. Rzeszow - Chelmianka Chelm
18:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00F. Constanta - Braila
13:00Clinceni - Calarasi
13:00SC Bacau - Rapid Bucuresti
11:00Berceni - Pojorata
11:00Gloria Buzau - Balotesti
11:00Baia Mare - Chindia Targoviste
11:00FC Brasov - UTA Arad
11:00Mioveni - Gaz Metan Medias
11:00Pancota - Metalul Resita
11:00Ramnicu Valcea - Tarlungeni
11:00U. Cluj - Satu Mare
RUSYA: 2nci Küme Güney
14:30Barnaul - Omsk
SENEGAL: Lig 1
19:30US Goree - Niary Tally
SINGAPUR: Kupa
14:30NagaWorld - Global
SLOVAKYA: 2.Lig
18:00D. Luzna - Nove Mesto
18:00Sala - B. Bystrica
18:00Trnava B - SK Senec
18:00Spisska Nova Ves - Haniska
18:00Teplicka - Poprad
18:00Presov - Pohronie
18:00Zvolen - Sered
SOUTH AFRICA: Nedbank Cup
16:00Supersport Utd - Orlando Pirates1
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Seongnam - Incheon
09:00Jeju Utd - Ulsan Hyundai
10:00Gwangju FC - Suwon City
SOUTH KOREA: K League Challenge
10:00Busan - Daejeon
13:00Bucheon FC 1995 - Hummel
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
19:00Villarreal B - UD Logrones
İSVEÇ: Allsvenskan
17:00AIK - Orebro
17:00Jonkopings - Sundsvall
17:00Ostersunds - Malmo FF
İSVEÇ: Superettan
17:00Dalkurd - Frej
17:00Degerfors - Assyriska FF
17:00Ljungskile - Angelholms
19:00Varbergs - Sirius
İSVEÇ: Division 1, Norra
16:00Umea FC - Vasteras SK
17:00Akropolis - Forward
17:00Brommapojkarna - Sleipner
17:00Carlstad - Team TG FF
17:00Qviding - Tvaakers
TAYLAND: Thai Premier Lig
14:00Chainat - Army United
14:00Pattaya Utd - Sisaket
14:00Suphanburi - Bangkok Glass
15:00Sukhothai - BEC Tero Sasana
16:00BBCU - Muang Thong Utd
İRAN: Division 1 - Terfi Playofflar
16:00FC Asgabat - Balkan
16:00Merw - Kopetdag Asgabat
16:00Sagadam - Altyn Asyr
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Danubio - Wanderers
21:00Fenix - Sisley
21:00Liverpool M. - Villa Teresa
21:00Racing Montevideo - Juventud
21:00Rentistas - Club Nacional
ABD: Major League Soccer
02:00Sporting Kansas City - DC United6
USA: Usl
04:00Colorado Springs - OC Blues
ENDONESYA: Premier League
14:00Andijon - Shortan Guzor
14:00Buxoro - Navbahor Namangan
14:00Kokand 1912 - Lok. Tashkent
14:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor
14:00Olmaliq FK - Mashal Muborak
14:00Pakhtakor - Neftchi Fargona
14:00Qizilqum Zarafshon - Met. Bekobod
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
05:00Costa Rica - Venezuela
13:30Myanmar - Malaysia
16:00Rwanda - Senegal
16:30Botswana - Malawi
17:00Azerbaijan U21 - Slovenia U21
17:15Switzerland - Belgium
18:30Gabon - Mauritania
21:00Ghana - Guinea
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
22:00Detroit (Usa) - United of Manchester (Eng)
ZAMBIA: Super League
16:00Green Buffaloes FC - NAPSA Stars
16:00Kabwe - Green Eagles
16:00Lusaka Dynamos - ZESCO
16:00Lusaka Tigers - Nkwazi
16:00Mufulira - Nakambala Leopards
16:00Nchanga Rangers - Forest Rangers
16:00Nkana - Lumwana Radiants
16:00Zanaco - Red Arrows
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Dynamos - Highlanders
FRANSA: CFA
21:00İptalArles-Avignon - Stade Montois
18:00İptalL. Mikulas - Borcice
16:00ErtelendiKopetdag Asgabat - Altyn Asyr
Bets10
Üye Yorumları
bahis doktoru :  3 saat önce
mailin düzeltildi....devamı
Vallssder :  8 saat önce
Sayın BAHİS dOKTORU , BBenim analmadığım niye oranlar...devamı
kenannalbant :  14 saat önce
bende herkes gibi bahis yapmak istiyorum olmuyo neden
...devamı
bahis doktoru :  15 saat önce
Bets10 hesabınızda kullandığınız maili bahisdoktoru...devamı
kenannalbant :  19 saat önce
peki ben niye tahmin yapamiyom yaptigim zaman yukarda...devamı
levennnttt :  1 gün önce
Benimle birlikte 3 kişi daha doğru tahmin yapmış gibi tüm...devamı
despe12ado :  1 gün önce
Galatasaray 1 Fenerbahçe 1...devamı
427mami :  1 gün önce
0-0...devamı
erkansony :  1 gün önce
galatasaray 1 - 1 fenerbahçe ...devamı
dafduf :  1 gün önce
Galatasaray 0-0 Fenerbahçe...devamı
En iyi Online Bahis Siteleri
En iyi seçenek : Bets10
En yüksek bonuslar, en iyi arayüz, en güvenli bahis. ilk üyelik bonusu 300 TL
Bets10
Tempobet
En Yüksek bahis oranları
En Hızlı para yatırma çekme.
Tempobet Giriş inceleme
1xBet
Zengin bahis seçenekleri, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 250 TL
1xBet
Hepsibahis
Hızlı para yatırma çekme,Yüksek oranlar, İlk üyelik bonusu 250 TL
Hepsibahis inceleme
Forvetbet
Yüksek bahis oranları Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 150 TL
Forvetbet inceleme
Odeonbet
Hızlı bahis ve yüksek oranlar Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 200 TL
Rivalo
Betboo
İyi bahis oranları, Yüksek bonuslar İlk üyelik bonusu 300 TL
Betboo
Süperbahis
Yüksek oranlar, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 300 TL
RestBet
Hızlı arayüz, Ekstra bonuslar
ilk üyelik bonusu 500 TL
Tipbet
600 TL'ye kadar üyelik bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
Tipbet
Rivalo
250 TL ilk üyelik bonusu, Cepbank ve kombo bonusları
Rivalo
Oddsring
500 TL ilk üyelik bonusu,
Cepbank ve Eco Bonus
Wonodds
Kombine, deposit, her gün bonus,
ilk üyelik bonusu 100 TL
BizimBahis
500 TL ilk Üyelik Bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
BizimBahis
ÖzelBet
Zengin para çekme seçenekleri,
ilk üyelik bonusu 200 TL
%25 Ecocard Bonusu
BetOlay
Kullanışlı arayüz, kombine bonusları,
depozit bonusları,
ilk üyelik bonusu 150 TL
Betin
Hızlı bahis ve ödemeler Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 300 TL
Betin inceleme
Artemisbet
Zengin bahis seçenekleri, sürekli bonuslar, ilk üyelik bonusu 1000 TL
BetCup
Zengin bahis seçenekleri, tüm para yatırma seçenekleri için bonus,
ilk üyelik bonusu 400 TL
Betsat
100 TL ilk üyelik bonusu,
Eco ve Canlı Casino Bonusu