Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

  • 25/08 Prş
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
19:30Qarabag - Goteborg6
20:00Brondby - Panathinaikos4
20:00Grasshoppers - Fenerbahce6
20:00Liberec - AEK Larnaca4
20:00Rosenborg - Austria Vienna9
20:30Partizani - Krasnodar4
21:00Anderlecht - Slavia Prague3
21:00AZ Alkmaar - Vojvodina3
21:00BATE - FC Astana2
21:00Genk - Lok. Zagreb2
21:00Osmanlispor - Midtjylland4
21:00PAOK - Dinamo Tbilisi2
21:00Shkendija - Gent1
21:00Sparta Prague - Sonderjyske1
21:15Maribor - Gabala1
21:30FK Crvena zvezda - Sassuolo2
21:30Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv1
21:45Olympiakos Piraeus - Arouca2
21:45St Etienne - Beitar Jerusalem2
21:45West Ham - Astra6
22:00Shakhtar Donetsk - Basaksehir
22:05Rapid Vienna - Trencin3
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
01:30ErtelendiThe Strongest - Real Potosi
02:00BittiU. Sucre1 - 4Wilstermann[1-3]
03:15BittiOriente Petrolero1 - 0Guabira[0-0]
03:30ErtelendiBolivar - Nacional Potosi
22:00Petrolero de Yacuiba - San Jose
BREZILYA: Copa do Brasil
01:30BittiAtletico-PR0 - 1Gremio[0-1]
01:30BittiSantos3 - 1Vasco[2-0]
03:45BittiAtletico-MG1 - 1Ponte Preta[0-1]
03:45BittiSao Paulo1 - 2Juventude[1-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00BittiPetrolera1 - 0Chico[0-0]
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
03:00BittiAlebrijes Oaxaca2 - 1Monarcas[2-0]
04:30BittiJuarez3 - 3Santos Laguna[1-3]
04:30BittiZacatecas0 - 2Club America[0-1]
05:00BittiGuadalajara Chivas1 - 0Cafetaleros de Tapachula[1-0]
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:00BittiDon Bosco2 - 5Arabe Unido[1-3]
05:00BittiEsteli1 - 1FC Dallas[1-1]
05:00BittiU.A.N.L.- Tigres3 - 1Plaza Amador[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiBolivar (Bol)1 - 1Atl. Nacional (Col)[0-0]
01:15BittiCerro Porteno (Par)6 - 0Real Potosi (Bol)[4-0]
03:45BittiEstudiantes L.P. (Arg)1 - 0Belgrano (Arg)[1-0]
03:45BittiFigueirense (Bra)4 - 2Flamengo RJ (Bra)[3-1]
03:45BittiInd. Medellin (Col)3 - 0Sp. Luqueno (Par)[1-0]
03:45BittiSanta Cruz (Bra)0 - 0Sport Recife (Bra)[0-0]
ABD: Major League Soccer
02:30BittiColumbus Crew1 - 2Philadelphia Union[0-0]2
02:30BittiMontreal Impact1 - 1DC United[0-1]3
02:30BittiOrlando City1 - 2Toronto FC[0-1]5
03:30BittiChicago Fire2 - 2Los Angeles Galaxy[2-1]2
04:00BittiHouston Dynamo1 - 1Seattle Sounders[0-0]3
05:30BittiSan Jose Earthquakes0 - 0New England Revolution[0-0]2
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00BittiOttawa Fury0 - 0Miami FC[0-0]
USA: Usl
00:00BittiToronto FC 20 - 1New York Red Bulls 2[0-0]
02:00BittiCincinnati1 - 1Rochester[1-1]
02:00BittiPittsburgh4 - 1Wilmington Hammerheads[3-0]
VENEZUELA: Copa Venezuela
02:30BittiDep. Tachira1 - 0JBL Zulia[0-0]
23:00Monagas - Dep. Anzoategui
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
00:00BittiHonduras1 - 0Nicaragua[-]
19:00Qatar - Thailand
ULUSLARARASI: AFC kupası
13:00Erchim - NagaWorld
15:00Tertons - Sheikh Russel
AUSTRALIA: Capital Territory
11:30Tuggeranong Utd - FFA Centre of Excellence
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
04:00BittiDep. Cali2 - 0Deportes Tolima[0-0]
DANIMARKA: 1. Division
20:00Vejle - AB Copenhagen
ENGLAND: Premier League 2
14:30Leicester U23 - Everton U23
21:00Norwich U23 - Middlesbrough U23
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Infonet II - Tulevik
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Lahti Akatemia - Vaajakoski
18:30MPS - Sudet
19:30PEPO - Gnistan
FRANSA: National
21:00Pau - Quevilly Rouen
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
19:15Arminia Ludwigshafen - Schott Mainz
İZLANDA: 2. Küme
21:00Keflavik - Haukar
21:00Leiknir - Fram
21:00Selfoss - Grindavik
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
21:00IR Reykjavik - Aegir
22:15Grotta - Afturelding
JAPONYA: J-Ligi Division 2
13:00Sapporo - Kumamoto
LİBYA: Premier League
18:30Al Wehda - Al-Sharara
18:30Khaleej Sirte - Asswehly
LITVANYA: A Lyga
18:00Jonava - Utenis
19:30Trakai - Kauno Zalgiris
NORVEÇ: Adeccoligaen
20:00Hodd - Mjondalen
20:00Sandefjord - Raufoss
PERU: Primera División - İkinci etap
21:15Union Comercio - FBC Melgar
23:30Dep. Municipal - Juan Aurich
RUSYA: 2nci Küme Güney
18:30D. Bryansk - Arsenal Tula 2
18:30Kursk - Oryol
19:00Saturn Ramenskoye - Chertanovo M.
16:30FK Strogino Moscow - Solaris Moscow
17:00Tver - Vladimir
18:00S. Kostroma - Domodedovo
18:30Pskov 747 - Dynamo SPB
RUSSIA: Youth League
16:00Krylya Sovetov Samara U21 - Ufa U21
RUSYA: Kupası
20:00Baltika - Dynamo Moscow
SINGAPUR: S-League
14:30Geylang - Balestier Khalsa
SLOVAKYA: Corgon Liga
20:00Dun. Streda - Senica
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
18:30Hollvikens - Orgryte
19:00Torns - Varbergs
19:15Gauthiod - Elfsborg
19:15Kristianstads - Ljungskile
20:00IFK Hassleholm - Halmstad
20:00Landskrona - Malmo FF
20:00Norrtalje - Sundsvall
UKRAINE: Youth League
17:00Dnipro U21 - Zorya U21

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
19:30Qarabag - Goteborg6
20:00Brondby - Panathinaikos4
20:00Grasshoppers - Fenerbahce6
20:00Liberec - AEK Larnaca4
20:00Rosenborg - Austria Vienna9
20:30Partizani - Krasnodar4
21:00Anderlecht - Slavia Prague3
21:00AZ Alkmaar - Vojvodina3
21:00BATE - FC Astana2
21:00Genk - Lok. Zagreb2
21:00Osmanlispor - Midtjylland4
21:00PAOK - Dinamo Tbilisi2
21:00Shkendija - Gent1
21:00Sparta Prague - Sonderjyske1
21:15Maribor - Gabala1
21:30FK Crvena zvezda - Sassuolo2
21:30Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv1
21:45Olympiakos Piraeus - Arouca2
21:45St Etienne - Beitar Jerusalem2
21:45West Ham - Astra6
22:05Rapid Vienna - Trencin3
BREZILYA: Copa do Brasil
03:45BittiAtletico-MG1 - 1Ponte Preta[0-1]
03:45BittiEstudiantes L.P. (Arg)1 - 0Belgrano (Arg)[1-0]
03:45BittiFigueirense (Bra)4 - 2Flamengo RJ (Bra)[3-1]
03:45BittiSanta Cruz (Bra)0 - 0Sport Recife (Bra)[0-0]
03:30BittiChicago Fire2 - 2Los Angeles Galaxy[2-1]2
04:00BittiHouston Dynamo1 - 1Seattle Sounders[0-0]3
05:30BittiSan Jose Earthquakes0 - 0New England Revolution[0-0]2
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
04:00BittiDep. Cali2 - 0Deportes Tolima[0-0]
JAPONYA: J-Ligi Division 2
13:00Sapporo - Kumamoto
NORVEÇ: Adeccoligaen
20:00Hodd - Mjondalen
20:00Sandefjord - Raufoss
PERU: Primera División - İkinci etap
21:15Union Comercio - FBC Melgar
23:30Dep. Municipal - Juan Aurich
RUSSIA: Youth League
16:00Krylya Sovetov Samara U21 - Ufa U21
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
02:00BittiU. Sucre1 - 4Wilstermann[1-3]
03:15BittiOriente Petrolero1 - 0Guabira[0-0]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:30BittiAtletico-PR0 - 1Gremio[0-1]
01:30BittiSantos3 - 1Vasco[2-0]
03:45BittiAtletico-MG1 - 1Ponte Preta[0-1]
03:45BittiSao Paulo1 - 2Juventude[1-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00BittiPetrolera1 - 0Chico[0-0]
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
03:00BittiAlebrijes Oaxaca2 - 1Monarcas[2-0]
04:30BittiJuarez3 - 3Santos Laguna[1-3]
04:30BittiZacatecas0 - 2Club America[0-1]
05:00BittiGuadalajara Chivas1 - 0Cafetaleros de Tapachula[1-0]
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:00BittiDon Bosco2 - 5Arabe Unido[1-3]
05:00BittiEsteli1 - 1FC Dallas[1-1]
05:00BittiU.A.N.L.- Tigres3 - 1Plaza Amador[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiBolivar (Bol)1 - 1Atl. Nacional (Col)[0-0]
01:15BittiCerro Porteno (Par)6 - 0Real Potosi (Bol)[4-0]
03:45BittiEstudiantes L.P. (Arg)1 - 0Belgrano (Arg)[1-0]
03:45BittiFigueirense (Bra)4 - 2Flamengo RJ (Bra)[3-1]
03:45BittiInd. Medellin (Col)3 - 0Sp. Luqueno (Par)[1-0]
03:45BittiSanta Cruz (Bra)0 - 0Sport Recife (Bra)[0-0]
ABD: Major League Soccer
02:30BittiColumbus Crew1 - 2Philadelphia Union[0-0]2
02:30BittiMontreal Impact1 - 1DC United[0-1]3
02:30BittiOrlando City1 - 2Toronto FC[0-1]5
03:30BittiChicago Fire2 - 2Los Angeles Galaxy[2-1]2
04:00BittiHouston Dynamo1 - 1Seattle Sounders[0-0]3
05:30BittiSan Jose Earthquakes0 - 0New England Revolution[0-0]2
ABD: North American Soccer League - Playofflar
02:00BittiOttawa Fury0 - 0Miami FC[0-0]
USA: Usl
00:00BittiToronto FC 20 - 1New York Red Bulls 2[0-0]
02:00BittiCincinnati1 - 1Rochester[1-1]
02:00BittiPittsburgh4 - 1Wilmington Hammerheads[3-0]
VENEZUELA: Copa Venezuela
02:30BittiDep. Tachira1 - 0JBL Zulia[0-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
00:00BittiHonduras1 - 0Nicaragua[-]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
04:00BittiDep. Cali2 - 0Deportes Tolima[0-0]
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
19:30Qarabag - Goteborg6
20:00Brondby - Panathinaikos4
20:00Grasshoppers - Fenerbahce6
20:00Liberec - AEK Larnaca4
20:00Rosenborg - Austria Vienna9
20:30Partizani - Krasnodar4
21:00Anderlecht - Slavia Prague3
21:00AZ Alkmaar - Vojvodina3
21:00BATE - FC Astana2
21:00Genk - Lok. Zagreb2
21:00Osmanlispor - Midtjylland4
21:00PAOK - Dinamo Tbilisi2
21:00Shkendija - Gent1
21:00Sparta Prague - Sonderjyske1
21:15Maribor - Gabala1
21:30FK Crvena zvezda - Sassuolo2
21:30Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv1
21:45Olympiakos Piraeus - Arouca2
21:45St Etienne - Beitar Jerusalem2
21:45West Ham - Astra6
22:00Shakhtar Donetsk - Basaksehir
22:05Rapid Vienna - Trencin3
ULUSLARARASI: AFC kupası
13:00Erchim - NagaWorld
15:00Tertons - Sheikh Russel
AUSTRALIA: Capital Territory
11:30Tuggeranong Utd - FFA Centre of Excellence
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Petrolero de Yacuiba - San Jose
DANIMARKA: 1. Division
20:00Vejle - AB Copenhagen
ENGLAND: Premier League 2
14:30Leicester U23 - Everton U23
21:00Norwich U23 - Middlesbrough U23
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Infonet II - Tulevik
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Lahti Akatemia - Vaajakoski
18:30MPS - Sudet
19:30PEPO - Gnistan
FRANSA: National
21:00Pau - Quevilly Rouen
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
19:15Arminia Ludwigshafen - Schott Mainz
İZLANDA: 2. Küme
21:00Keflavik - Haukar
21:00Leiknir - Fram
21:00Selfoss - Grindavik
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
21:00IR Reykjavik - Aegir
22:15Grotta - Afturelding
JAPONYA: J-Ligi Division 2
13:00Sapporo - Kumamoto
LİBYA: Premier League
18:30Al Wehda - Al-Sharara
18:30Khaleej Sirte - Asswehly
LITVANYA: A Lyga
18:00Jonava - Utenis
19:30Trakai - Kauno Zalgiris
NORVEÇ: Adeccoligaen
20:00Hodd - Mjondalen
20:00Sandefjord - Raufoss
PERU: Primera División - İkinci etap
21:15Union Comercio - FBC Melgar
23:30Dep. Municipal - Juan Aurich
RUSYA: 2nci Küme Güney
18:30D. Bryansk - Arsenal Tula 2
18:30Kursk - Oryol
19:00Saturn Ramenskoye - Chertanovo M.
16:30FK Strogino Moscow - Solaris Moscow
17:00Tver - Vladimir
18:00S. Kostroma - Domodedovo
18:30Pskov 747 - Dynamo SPB
RUSSIA: Youth League
16:00Krylya Sovetov Samara U21 - Ufa U21
RUSYA: Kupası
20:00Baltika - Dynamo Moscow
SINGAPUR: S-League
14:30Geylang - Balestier Khalsa
SLOVAKYA: Corgon Liga
20:00Dun. Streda - Senica
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
18:30Hollvikens - Orgryte
19:00Torns - Varbergs
19:15Gauthiod - Elfsborg
19:15Kristianstads - Ljungskile
20:00IFK Hassleholm - Halmstad
20:00Landskrona - Malmo FF
20:00Norrtalje - Sundsvall
UKRAINE: Youth League
17:00Dnipro U21 - Zorya U21
VENEZUELA: Copa Venezuela
23:00Monagas - Dep. Anzoategui
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
19:00Qatar - Thailand
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
01:30ErtelendiThe Strongest - Real Potosi
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:30ErtelendiBolivar - Nacional Potosi
Bets10
Üye Yorumları
Elishafanz :  11 saat önce
İyi günler bahis doktoru, şuanda oynanan Tonsberg - Fram...devamı
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, Birden fazla hesap kullanmak isteyen ve diğer...devamı
bahis doktoru :  1 gün önce
merhaba, bu durumu teknik ekibe bildiriyorum. tesekkurler bilgi...devamı
dmcansss :  1 gün önce
İyi Günler Bahisdoktoru. Kurallarda yapılan değişikliğe...devamı
yalcin8080 :  2 gün önce
merhaba bahis dokturu.benim aylık tahmin hakkım 39 gözüküyor...devamı
bigfoottipster :  5 gün önce
oynanması iyi kanımca :) ne olacağı belli olmayan bir...devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
geri bildirim için teşekkürler ...devamı
bigfoottipster :  5 gün önce
bets10 da yok evet bende bulamadım ama diğer ptt maçları var,...devamı
kade-b :  5 gün önce
bu maça neden tahmin yapamıyorum ayrıca bets10'da da...devamı
bahis doktoru :  6 gün önce
iletişimden yazabilirsin....devamı
En iyi Online Bahis Siteleri
En iyi seçenek : Bets10
En yüksek bonuslar, en iyi arayüz, en güvenli bahis. ilk üyelik bonusu 300 TL
Bets10
Tempobet
En Yüksek bahis oranları
En Hızlı para yatırma çekme.
Tempobet Giriş inceleme
JustinBet
Yüksek bonuslar, kullanıcı dostu arayüz, hızlı bahis, ilk üyelik bonusu 500 TL
Hepsibahis
Hızlı para yatırma çekme,Yüksek oranlar, İlk üyelik bonusu 250 TL
Hepsibahis inceleme
Forvetbet
Yüksek bahis oranları Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 150 TL
Forvetbet inceleme
Odeonbet
Hızlı bahis ve yüksek oranlar Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 200 TL
Rivalo
Betboo
İyi bahis oranları, Yüksek bonuslar İlk üyelik bonusu 300 TL
Betboo
Süperbahis
Yüksek oranlar, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 300 TL
1xBet
Zengin bahis seçenekleri, canlı maç yayınları, ilk üyelik bonusu 500 TL
1xBet
RestBet
Hızlı arayüz, Ekstra bonuslar
ilk üyelik bonusu 500 TL
Tipbet
600 TL'ye kadar üyelik bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
Tipbet
Rivalo
250 TL ilk üyelik bonusu, Cepbank ve kombo bonusları
Rivalo
Oddsring
500 TL ilk üyelik bonusu,
Cepbank ve Eco Bonus
Wonodds
Kombine, deposit, her gün bonus,
ilk üyelik bonusu 100 TL
BizimBahis
500 TL ilk Üyelik Bonusu
En Hızlı para yatırma çekme.
BizimBahis
BetOlay
Kullanışlı arayüz, kombine bonusları,
depozit bonusları,
ilk üyelik bonusu 100 TL
Betin
Hızlı bahis ve ödemeler Yüksek bonuslar, İlk üyelik bonusu 300 TL
Betin inceleme
Artemisbet
Zengin bahis seçenekleri, sürekli bonuslar, ilk üyelik bonusu 1000 TL
BetCup
Zengin bahis seçenekleri, tüm para yatırma seçenekleri için bonus,
ilk üyelik bonusu 400 TL
Betsat
100 TL ilk üyelik bonusu,
Eco ve Canlı Casino Bonusu